Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Θείε, πατέρα, μπαμπά...

Πήγαινε κάτω 
+7
Turrican
ΜΙΜΙ
nina
ariathniM
domniki
nuitetoile21
juliet
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 8:46 pm

juliet έγραψε:
ariathniM έγραψε:
Η Λορένα σε ένα άλλο ποστ της έχει δίκιο απόλυτο, με τον Τέρρυ μπορεί να γνώρισε το πάθος η Κάντυ με τον Άλμπερτ γνώρισε το βάθος!
Και το πάθος κάποιες φορές είναι επιφανειακό, το βάθος των αισθημάτων που μας ενώνει με τον άλλον ποτέ! Εμείς οι Αλμπερτικιές είμαστε λίγες αλλά κάνουμε καίριες τοποθετήσεις! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 922907 Και η Κάντυ του εξομολογούνταν τόσα, εσείς με τον πατέρα σας ( αν υποθέσουμε ότι τον έβλεπε πατρικά) μιλάτε έτσι! Ο Αλμπερτ ήξερε τί θα πει η Κάντυ πριν προλάβει να το πει!
Είχε δει καθαρά την καρδιά της, είχε πιάσει τους σφυγμούς της, γίνεται όλα αυτά να ξεχαστούν, τα αισθήματα να μην ανθίσουν ,μια μικρή σπίθα χρειάζεται! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 951845

Καλό το βάθος αλλά πρόσεχε μη βρεθείτε στον πάτο lol!
Σοβαρά, τώρα, καλύτερη οικογένεια δεν θα μπορούσε να πετύχει η Κάντυ, ίσως και για αυτό να ευχαριστεί τους γονείς της που την παράτησαν αλλά ακόμα περιμένω, Αriath, να τοποθετηθείς επί της ουσίας του θέματος και επί του κολύμματος της υιοθεσίας, όπως και τους υπόλοιπους albert fans.

Δεν έχω κάνει οικογενειακό δίκαιο, δεν μπορώ να απαντήσω στο θέμα της υιοθεσίας νομικά, τί ίσχυε στο δικανικό δίκαιο της Αμερικής τον 19 αιώνα σχετικά με την υιοθεσία αλλά μιλάμε για τον Μεγάλο θείο γουίλιαμ, έναν μεγαλοτραπεζίτη και μεγαλομέτοχο κάποιον τρόπο θα βρουν οι δικηγόροι του να λύσουν και αυτή την υιοθεσία! Σε ικανοποίησε η απαντησή μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 9:35 pm

χαχαχαχαχαχαχχαχαχα δεν παιζεστε λεμε σημερα!!!! εχω λιωσει στο γελιο!! χαχαχαχαχχαχα ο θειος Αλμπερτ να κουναει την αχλαδια!! χαχαχχαχαχαχαχχα μα τι αλλο θα σκεφτειτε πια σημερα??? αν και τωρα πουυ το σκεφτομαι λες????? lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 9:53 pm

nina έγραψε:
Καλα βρε Turrican ηταν να μην αποφασισεις να γραψεις! Κλαιω απο τα γελια! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 385145 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684

Καλα δεν τις λυπασαι καθολου τις Αλμπερτικιες; Αμα το δει η ariathniM θα εχουμε εγκεφαλικα απανωτα Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 679307 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 137270 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 137270

Εγω δεν εννοουσα οτι ο θειος την καιει την βατα Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 315913

Δεν ξερω αν το διαβασες αλλα σχεδον παντρεψαμε και τον Τερρυ με τον Αρτσι! Καλα σημερα εχω πεθανει στα γελιαΘείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 36501

Καλά έχω πεθάνει!!!!!!!!!! Έλιωσα στο γέλιο με τον Τούρι Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 αλλά κι εσυ βρε nina άκου την καίει τη βάτα!!!!!!!!! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 10:04 pm

ariathniM έγραψε:
juliet έγραψε:
ariathniM έγραψε:
Η Λορένα σε ένα άλλο ποστ της έχει δίκιο απόλυτο, με τον Τέρρυ μπορεί να γνώρισε το πάθος η Κάντυ με τον Άλμπερτ γνώρισε το βάθος!
Και το πάθος κάποιες φορές είναι επιφανειακό, το βάθος των αισθημάτων που μας ενώνει με τον άλλον ποτέ! Εμείς οι Αλμπερτικιές είμαστε λίγες αλλά κάνουμε καίριες τοποθετήσεις! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 922907 Και η Κάντυ του εξομολογούνταν τόσα, εσείς με τον πατέρα σας ( αν υποθέσουμε ότι τον έβλεπε πατρικά) μιλάτε έτσι! Ο Αλμπερτ ήξερε τί θα πει η Κάντυ πριν προλάβει να το πει!
Είχε δει καθαρά την καρδιά της, είχε πιάσει τους σφυγμούς της, γίνεται όλα αυτά να ξεχαστούν, τα αισθήματα να μην ανθίσουν ,μια μικρή σπίθα χρειάζεται! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 951845

Καλό το βάθος αλλά πρόσεχε μη βρεθείτε στον πάτο lol!
Σοβαρά, τώρα, καλύτερη οικογένεια δεν θα μπορούσε να πετύχει η Κάντυ, ίσως και για αυτό να ευχαριστεί τους γονείς της που την παράτησαν αλλά ακόμα περιμένω, Αriath, να τοποθετηθείς επί της ουσίας του θέματος και επί του κολύμματος της υιοθεσίας, όπως και τους υπόλοιπους albert fans.

Δεν έχω κάνει οικογενειακό δίκαιο, δεν μπορώ να απαντήσω στο θέμα της υιοθεσίας νομικά, τί ίσχυε στο δικανικό δίκαιο της Αμερικής τον 19 αιώνα σχετικά με την υιοθεσία αλλά μιλάμε για τον Μεγάλο θείο γουίλιαμ, έναν μεγαλοτραπεζίτη και μεγαλομέτοχο κάποιον τρόπο θα βρουν οι δικηγόροι του να λύσουν και αυτή την υιοθεσία! Σε ικανοποίησε η απαντησή μου;
'Οχι καλέ δεν σε ρωτάω πως θα λυθεί η υιοθεσία αλλά γιατί η Μιζούκι δεν την έλυσε και τους αφήνει συγγενείς στο τέλος. Την άποψη σου. Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 21, 2010 11:47 pm

θα σου απαντήσω αν και εσύ με τη σειρά σου μου πεις γιατί δεν έδωσε λύση και στο ζήτημα του Τέρρυ με τη Σουζάνα, Μιζούκι είναι αυτή και ότι θέλει κάνει, αν και νομίζω ότι θα αφήσει το πράγμα να ωριμάσει και μετά θα δώσει λύσει! :roll:

Ο Αλμπερτ δεν την κουνάει την αχλαδιά Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Αν γίνει και αυτό τότε θα καταρεύσει το σύμπαν και οι νόμοι! ο αλμπερτ έχει την γοητεία ενός Γκάρι γκράντ, την ομορφιά ενός Μπραντ πιτ, το τσαγανό ενός ρόμπερτ ρέντφορντ και το φιλοσοφημένο στυλ ενός Τζον Κιούζακ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 12:11 am

συγγνωμη βρε παιδια αναφερθηκε κατι πιο πανω και μου φανηκε πολυ αστειο!! οτι και καλα ο Αλμπερτ ειχε παντα στο μυαλο του την Καντυ, επειδη την γνωρισε μικρη και για αυτο την υιοθετησε κιολας για να της χαρισει μια καλυτερη ζωη! οκ συμφωνω οτι την υιοθετησε για αυτο τον λογο αλλα μην πατε να μας πλασαρετε τωρα οτι ηταν ερωτευμενος μαζι της απο τοτε που την συναντησε στο λοφο!!! δηλαδη ελεος!!!! δηλαδη ηταν ερωτευμενος μαζι της, την υιοθετησε και μετα τι δηλαδη?? ειπε ''οκ μωρε καποια στιγμη θα δουμε τι θα κανουμε με το μικρο ασημαντο θεματακι της υιοθεσιας''χαχαχχαχαχχαχαχα ενταξει βρε παιδια, εγω καταλαβαινω οτι οι μισες κοβονται για τον Τερρυ (και εγω μαζι), καποιες αλλες κοβονται για τον Αλμπερτ και καποιες κλαινε τον Αντονυ,αλλα να υπαρχει και μια λογικη σε αυτα που λεμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:48 am

ariathniM έγραψε:
θα σου απαντήσω αν και εσύ με τη σειρά σου μου πεις γιατί δεν έδωσε λύση και στο ζήτημα του Τέρρυ με τη Σουζάνα, Μιζούκι είναι αυτή και ότι θέλει κάνει, αν και νομίζω ότι θα αφήσει το πράγμα να ωριμάσει και μετά θα δώσει λύσει! :roll:

Ο Αλμπερτ δεν την κουνάει την αχλαδιά Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Αν γίνει και αυτό τότε θα καταρεύσει το σύμπαν και οι νόμοι! ο αλμπερτ έχει την γοητεία ενός Γκάρι γκράντ, την ομορφιά ενός Μπραντ πιτ, το τσαγανό ενός ρόμπερτ ρέντφορντ και το φιλοσοφημένο στυλ ενός Τζον Κιούζακ!

Κατάλαβα: δεν απαντώ δεν ξέρω!
Μα τον Τέρρυ που λες η Μιζούκι σκόπευε νε τον χωρίσει και τον χώρισε. Αλλά ακόμα μέχρι και το τέλος μας τριβελίζει τα αυτιά (άλλο και αυτό) που χωρίσανε ναι μεν αλλά αυτή θα θυμάται και μη με ξεχάσεις και μπλα, μπλα. Εφόσον υπάρχει η θεωρία συνομοσίας με τον πρίγκιπα, έγώ πάω παρακάτω και απλώς ρωτάω την άποψη σας γιατί δεν το ολοκλήρωσε ως όφειλε ως τρίτο έρωτα. Η δική μου άποψη είναι την ξεπέρασαν και αυτήν τα γεγονότα και μάλλον άλλαξε γνώμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 10:11 am

Πως μας τα τρεβιλίζει τ' αυτιά αφού ο Τέρρυ έχει πάρει άλλο δρόμο καθαρά μας το δείχνει στο τέλος με τον πρίγκηπα κάθεται; Να ρωτήσω και εγώ κάτι με τη σειρά μου, υπάρχει μια ταινία αν κατάλαβα καλά που ο Τέρρυ ερωτεύεται μια κατάσκοπο( θερμόαιμος ο δικός σου εκεί θα κατάληγε, αργά η γρήγορα) και η Κάντυ είναι παντρεμένη με τον Αλμπερτ. Τελικά με τον Τέρρυ συναντιούνται ξανά σε ένα καράβι, τί ξέρετε γι' αυτό Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 10:16 am

ariathniM[b] έγραψε:
Πως μας τα τρεβιλίζει τ' αυτιά[/b] αφού ο Τέρρυ έχει πάρει άλλο δρόμο καθαρά μας το δείχνει στο τέλος με τον πρίγκηπα κάθεται; Να ρωτήσω και εγώ κάτι με τη σειρά μου, υπάρχει μια ταινία αν κατάλαβα καλά που ο Τέρρυ ερωτεύεται μια κατάσκοπο( θερμόαιμος ο δικός σου εκεί θα κατάληγε, αργά η γρήγορα) και η Κάντυ είναι παντρεμένη με τον Αλμπερτ. Τελικά με τον Τέρρυ συναντιούνται ξανά σε ένα καράβι, τί ξέρετε γι' αυτό Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 559316

Με τα γράμματα, για την ταινία που λες δεν ξέρω τίποτα αλλά και η Μιζούκι ποτέ δεν έχει αναφέρει κάτι (που τουλάχιστον εγώ να έχω διαβάσει) επίσημο σχετικά με αυτό. Κάπου το είχα διαβάσει αλλά τελικά μάλλον για φήμες μου κάνει παρά για γεγονός (δεν νομίζω να υπάρχει τέτοια ταινία ή καν βιβλίο).
Τώρα για τον Άλμπερτ στα γράμματα που είναι ακολουθία του manga είναι ακόμα συγγενείς και δεν υπάρχει τίποτα το ερωτικό. Από εκεί μου γεννάται η απορία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 10:22 am

Ελα που δεν υπάρχει κάτι το ερωτικό, ένας έρωτας κλείνει ένας νέος ανοίγει, βγάζει μάτι η υπόθεση! Αναστατωμένη είναι η Κάντυ, νιώθει εξάψεις, ούτε τα βράδια δεν μπορεί να κοιμηθεί, της αρέσει η ζωή και χαίρεται που ζει, εσύ πότε νιώθεις έτσι; Όταν πας βόλτα το σκυλάκι σου, δεν νομίζω; ή όταν οδηγείς στους δρόμους της Αθήνας( πως μπορείτεWink, όταν είσαι ερωτευμένη Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 5103 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 5103 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 5103 Είναι κλασσικά συμπτώματα ερωτευμένου ανθρώπου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 10:39 am

Και κάτι άλλο στην αλληλογραφία η Κάντυ λέει στο γράμμα προς την σουζάνα ο Τέρρυ είναι πια παρελθόν, φρόντισε τον εσύ!


Στον αλπερτ λέει κάθε φορά που ανοίγει η πόρτα νομίζω ότι είσαι εσύ, πάρε με μαζί σου όπου πας αν δεν το κάνεις θα έρθω μόνη μου την επόμενη φορά, ω, άλμπερτ είναι υπέροχο να ζεις , το οικόσημό σου χτυπάει στο στήθος μου συνέχεια,αν είναι λόγια που τα λέει μια κόρη σε έναν πατέρα, ε τότε να κλείσω ραντεβού σε έναν καρδιολόγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Turrican
Banned δια παντός
Turrican


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 272
Τόπος : Αθηνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ,
Registration date : 18/10/2008

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 12:32 pm

nina έγραψε:
Δεν ξερω αν το διαβασες αλλα σχεδον παντρεψαμε και τον Τερρυ με τον Αρτσι! Καλα σημερα εχω πεθανει στα γελιαΘείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 36501

Φυσικά!!! Απο εδώ και πέρα σύμφωνα με το Ιαπωνικό "καρμικό" πρότυπο η ζωή του του ανήκει!!! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 632323

Πω! Πω! Παιδιά μιλάμε για τρελό γέλιο! Ομολογώ βέβαια ότι φοβήθηκα λίγο μη παρεξηγηθώ και με βρίσετε!!!! Ένοιωσα όμως ότι έχετε όλες - όλοι χιούμορ!!! :mpouaaa:

ariathniM μου συγνώμη, συγνώμη!!!! Θα επανορθώσω γράφοντας κάτι καλό για τον Αλμπερτ!!!! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 12:52 pm

Περιμένω ανυπόμονα να το δω και επειδή εχεις ταλέντο, θέλω αυτή τη φορά να ξεπεράσεις τον εαυτό σου! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 559316 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 798155
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 4:50 pm

O Turican εγραψε:
ariathniM μου συγνώμη, συγνώμη!!!! Θα επανορθώσω γράφοντας κάτι καλό για τον Αλμπερτ!!!! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 2787

Προσεχε Turican τι θα γραψεις γιατι ενα ''γραμμα'' ανταλλαξε ο Αλμπερτ και η Καντυ και τους παντρεψαν κιολας!!! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 803997 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:07 pm

Ας είχατε και σεις ένα τέτοιο γράμμα και ας ήταν κακογραμμένο, είναι γράμμα ορόσημο! Είναι τρια μάλλον γράμματα -ορόσημα που καθορίζουν τις εξελίξεις και διαγράφουν το τέλος lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:10 pm

ariathniM έγραψε:
Και κάτι άλλο στην αλληλογραφία η Κάντυ λέει στο γράμμα προς την σουζάνα ο Τέρρυ είναι πια παρελθόν, φρόντισε τον εσύ!


Στον αλπερτ λέει κάθε φορά που ανοίγει η πόρτα νομίζω ότι είσαι εσύ, πάρε με μαζί σου όπου πας αν δεν το κάνεις θα έρθω μόνη μου την επόμενη φορά, ω, άλμπερτ είναι υπέροχο να ζεις , το οικόσημό σου χτυπάει στο στήθος μου συνέχεια,αν είναι λόγια που τα λέει μια κόρη σε έναν πατέρα, ε τότε να κλείσω ραντεβού σε έναν καρδιολόγο!

Γράμματα που ποτέ δεν στέλνει γιατί άραγε; τι θέλει να πει η δημιουργός Μιζούκι με αυτό; Αλλά να θυμηθούμε και ένα γράμμα που έστειλε αυτό στην Ελεάνορ όπου λέει:

But, but, I can't go there. I really want to see the play that Terry appears.
But I don't want to see it.

If I see his play, I will want to meet him. I'll want to meet and talk to him.
Unlike the play in the road company in that country town, finally I might be able to see Terry's play.
But I decided to give up.
There is still my painful memory in New York.
I can't smile saying that has changed to the memory.
After a while... after a while, time will cure it.

Νομίζω οτι δεν χρειάζεται μετάφραση, μιλάνε από μόνα τους, πως μπορείς ερωτικά να δεσμευτείς με έναν άντρα όταν η καρδία σου ακόμα πονάει για κάποιον άλλον; και για αυτό εγώ πιστεύω οτι η Μιζούκι μας κρατάει σε αναμμένα κάρβουνα και ο πρίγκιπας έγινε θείος και μπαμπάς. Τουλάχιστον αν μη τι άλλο είδε την πέραση του Τέρυ και αφουγκράστηκε την αγορά και μάλλον μαζεύτηκε.
Τώρα ο πρίγκπιπας-θείος-πατέρας παιδιά είναι και λίγο υπερβολή κατά την ταπεινή μου άποψη, της συγγραφέος δηλαδή πόσα ονόματα και ιδιότητες να έχει ένας άνθρωπος; Λίγο ακόμα και θα τον έβγαζε και ο Μπάμπης ο Σουγιάς.

Περί ερωτικού κάτι σπίθες πετάει τώρα η Μιζούκι (και αυτές μόνο στο μάνγκα, όποιος πρόλαβε δηλαδή τον κύριο είδε) και ακόμα και αυτές οτι πάει να ανάψει έρχεται και με το μπαμπά στο τέλος και το ισοπεδώνει. Mε συγχωρείτε άποψη μου αλλά ξενερώνω, όχι και πατέρας της, έλεος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:27 pm

Μπραβο Juliet Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 41307 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 41307 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 41307

Που το βρηκες αυτο το γραμμα Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 679307 δεν το ειχα ξαναδιαβασει!

Και μετα λενε οτι ειχε ξεχασει και ηταν πολυ ευτυχισμενη στην αγκαλια του θειου.Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107
Κανε και καμια μεταφραση καλου κακου παντως γιατι το anime στα ελληνικα το παρακολουθησαμε και ωρες ωρες πιστευω οτι βλεπαμε αλλο προγραμμα Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 137270 με τοσες μυθοπλασιες που εχω διαβασει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:36 pm

Πρώτη φορά ακούω και εγώ γι' αυτό το γράμμα πάντως εδώ στην αλληλογραφία της Μιζούκι δεν το βρίσκω, αντίθετα βρίσκω την Καντυ να λέει στον Τέρρυ να φροντίζει την Σουζάννα και εκείνη λέει στον Αλμπερτ ότι πολλές φορές έχουν πει αντίο αλλά προσδοκά στο αύριο που έρχεται για την μεταξύ τους σχέση! Η ALDERABAN θα ξέρει για την ύπαρξη του γράμματος αυτού!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:43 pm

Dear Miss Eleanor Baker,

I really thank you for your letter and invitation ticket.
I wondered how long I was absentminded, seeing the ticket with "Hamlet".
I had learned of (Terry's) Hamlet in the newspapers and magazines.
Although I try not to see the news about Terry, I can't help but see them.
I feel like a long time has passed since we met in that country town.
He has completely recovered. I've never been happier.
I know the play really has a good reputation in advance.
I believe Hamlet played by Terry will be wonderful.
When I close my eyes, I can see that.
I'm most grateful for your thoughtfulness.
You say you'll kindly send a car to pick me up on the designated date.
But, but, I can't go there. I really want to see the play that Terry appears.
But I don't want to see it.
If I see his play, I will want to meet him. I'll want to meet and talk to him.
Unlike the play in the road company in that country town, finally I might be able to see Terry's play.
But I decided to give up.
There is still my painful memory in New York.
I can't smile saying that has changed to the memory.
After a while... after a while, time will cure it.
I'm sorry, Miss Baker.
Please forgive me for rudely sending back the invitation ticket.

Candice White Ardley
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 8:45 pm

Δεν προλαβαίνω σήμερα για μετάφραση, όπως βλέπετε Ελεάνορ-Κάντυ κρατάνε επαφή. Είναι στις νουβέλες μαζί με τα γράμματα της Σουζάνας, Τέρυ και Άλμπερτ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 9:00 pm

Juliet εχεις δικιο το ειχα ξεχασει εντελως. Η παρεμβαση της Ελινορ στελνοντας την προσκληση στη Καντυ ειναι πολυ σημαντικη και της δινει την δυνατοτητα να εκφρασει τα αισθηματα της ή την φερνει αντιμετωπη με αυτα. Η παρουσια της Ελινορ δεν ειναι συχνη στην ιστορια. Δεν νομιζω οτι ειναι τυχαια η επανεμφανιση της αν σκεφτουμε οτι τα προσωπα που αλληλογραφουν ειναι πιο πρωταγωνιστικα απο αυτη. Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 5036

Εχω μεγαλη περιεργια πως θα παρουσιασουν αυτο το γραμμα οι Αλμπερτικιες μιας και καταριπτετε και το τελευταιο τους επιχειρημα οτι η Καντυ ηταν πλεον ερωτευμενη με τον Αλμπερτ και ειχε ξεχασει τον Τερρυ.Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 951845 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 2787 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 233698
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 9:44 pm

Αν υπάρχει αυτό το γράμμα τότε τα πράγματα γίνονται ασαφή και περιπλέκονται! Φαίνεται ότι δεν έχει ξεπεράσει ακόμα τον Τέρρυ, αυτο δεν σημαίνει όμως ότι δεν αφήνει και ένα παράθυρο για τον ΑΛΜΠΕΡΤ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. Τι να πω ή η Μιζούκι πάσχει από διπολική διαταραχή ή είναι διχασμένη προσωπικότητα γιατί και τα γράμματα που ανταλάσσει με τον αλμπερτ φιλικά δεν είναι! το βρήκες σε ξένα φόρουμ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 9:46 pm

nina έγραψε:
Juliet εχεις δικιο το ειχα ξεχασει εντελως. Η παρεμβαση της Ελινορ στελνοντας την προσκληση στη Καντυ ειναι πολυ σημαντικη και της δινει την δυνατοτητα να εκφρασει τα αισθηματα της ή την φερνει αντιμετωπη με αυτα. Η παρουσια της Ελινορ δεν ειναι συχνη στην ιστορια. Δεν νομιζω οτι ειναι τυχαια η επανεμφανιση της αν σκεφτουμε οτι τα προσωπα που αλληλογραφουν ειναι πιο πρωταγωνιστικα απο αυτη. Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 5036

Εχω μεγαλη περιεργια πως θα παρουσιασουν αυτο το γραμμα οι Αλμπερτικιες μιας και καταριπτετε και το τελευταιο τους επιχειρημα οτι η Καντυ ηταν πλεον ερωτευμενη με τον Αλμπερτ και ειχε ξεχασει τον Τερρυ.Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 951845 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 2787 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 233698

Μα ναι η ουσία αυτού του γράμματος (ο σκοπός του καλύτερα) είναι να μας εμφανίσει τα πραγματικά συναισθήματα της Κάντυ σχετικά με τον Τέρυ δύο χρόνια μετά τον χωρισμό. Είπε κάποιος για μάτια που βλέπονται και γρήγορα λησμονιούνται;
Η Κάντυ ακόμα πονάει μέσα της, κρατάει επαφή με την Ελεάνορ (περίεργοWink αλλά απορρίπτει την ευγενική της πρόσκληση, τα εισιτήρια και το αυτοκκίνητο που θα της έστελνε η Ελεάνορ για να δει τον Τέρυ, νομίζω οτι ο πόνος της είναι ακόμα αισθητός:

I had learned of (Terry's) Hamlet in the newspapers and magazines.
Although I try not to see the news about Terry, I can't help but see them.
I feel like a long time has passed since we met in that country town.
He has completely recovered. I've never been happier.

Είχα μάθει τα νέα του Τέρυ από τα περιοδικά και της εφημερίδες. Παρόλο που προσπαθώ να μη μαθαίνω τα νέα του, δεν μπορώ παρά να τα δω. Νιώθω οτι έχει περάσει πολύ καιρός από τότε που συναντηθήκαμε σε εκείνο το χωριό. Είχε συνέλθει πλήρως. Δεν ήμουν ποτέ μου τόσο ευτυχισμένη.

But, but, I can't go there. I really want to see the play that Terry appears.
But I don't want to see it.

If I see his play, I will want to meet him. I'll want to meet and talk to him.
Unlike the play in the road company in that country town, finally I might be able to see Terry's play.
But I decided to give up.
There is still my painful memory in New York.
I can't smile saying that has changed to the memory.
After a while... after a while, time will cure it.

Αλλά, αλλά, δεν μπορώ να πάω. Αλήθεια θέλω να δω το έργο όπου ο Τέρυ εμφανίζεται. Αλλά δεν θέλω να το δω. Εαν δω το έργο, θα θέλω να τον συναντήσω. Θα θέλω να τον συναντήσω και να του μιλήσω. Αντίθετα με εκείνο το έργο της περιοδείας σε εκείνο το χωριό, τώρα τελικά θα μπορούσα να δω την παράσταση του Τέρυ. Αλλά αποφάσισα να παραιτηθώ.
Υπάρχει ακόμα αυτή η οδυνηρή ανάμνηση της Νέας Υόρκης.
Δεν μπορώ να χαμογελάσω λέγοντας οτι έχει αλλάξει στη μνήμη μου.


Δεν είναι ολοκάθαρο οτι η ίδια φάσκει και αντιφάσκει, παλεύοντας με τα συναισθήματα της;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 9:50 pm

ariathniM έγραψε:
Αν υπάρχει αυτό το γράμμα τότε τα πράγματα γίνονται ασαφή και περιπλέκονται! Φαίνεται ότι δεν έχει ξεπεράσει ακόμα τον Τέρρυ, αυτο δεν σημαίνει όμως ότι δεν αφήνει και ένα παράθυρο για τον ΑΛΜΠΕΡΤ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ. Τι να πω ή η Μιζούκι πάσχει από διπολική διαταραχή ή είναι διχασμένη προσωπικότητα γιατί και τα γράμματα που ανταλάσσει με τον αλμπερτ φιλικά δεν είναι! το βρήκες σε ξένα φόρουμ;

Άλληλουλια!!!
Γιατί θα με βγάλετε και τρελή εδώ μέσα, ναι σε αγλλικό site. Το διπολικό το έχει, σιγουρα lol! για πολλούς λόγους.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θείε, πατέρα, μπαμπά...   Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 22, 2010 10:08 pm

Μήπως αυτό το οδυνηρό γεγονός που θέλει να θυμηθεί είναι η απόπειρα της Σουζάνας; Κοίτα τζούλιετ εδώ και λίγη ώρα περιδιαβαίνω όλα τα sites και υπάρχει και έξω κύμα για τον Αλμπερτ, ειδικά στην Αγγλία και Ισπανία. μαλιστα σε μερικά funfic( τι είναι το φανφικ ενημέρωσέ με την αδαή στον υπολογιστή) γράφουν πολύ τολμηρά πράγματα οτι ο Αλμπερτ βγαίνει γυμνός από την λίμνη στο λεινγουντ και η Κάντυ τον παρακολουθεί( συγνώμη έτσι γράφουν), τί να πω ρε Τζούλιετ μπερδεύτηκα και εγώ άκρη δεν βγάζω, καλά της αρέσει της Μιζούκι να βασανίζει κόσμο! Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 238107 Θείε, πατέρα, μπαμπά... - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Θείε, πατέρα, μπαμπά...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Άλμπερτ-
Μετάβαση σε: