Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ

Πήγαινε κάτω 
+15
liana
maribu79
elpidaki
arwyn-t
akaliakoukou
Turrican
ΜΙΜΙ
Aldebaran
origdim
nansecrets
Λορένα
nina
nuitetoile21
domniki
juliet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14, 2010 9:43 pm

ariathniM έγραψε:
οι αλμπερτοχτυπημένες!! king και αλμπερτοδαρμενες, αχ, ειναι να μην την πάθεις την αλμπερτιαση, ειναι και κολλητική!! με τι περνα;

γιατι θες οντως να περασει?? συμφωνω με το ελπιδακι...
κι αν το προσπαθησεις με τπτ σε προειδοποιω...
εγω παλι με τπτ δεν θελω να περασει...
εγω κιολας εχω και δυο ασθενιες...τερρυιαση και αλμπερτιαση...
ακομα περιμενω να μου χορηγησουν το εμβολιο που μου υποσχεθηκε η ναν...
εδω πουτα λεμε ομως δεν το χω αναγκη... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 14, 2010 11:18 pm

ntalia έγραψε:
ariathniM έγραψε:
οι αλμπερτοχτυπημένες!! king και αλμπερτοδαρμενες, αχ, ειναι να μην την πάθεις την αλμπερτιαση, ειναι και κολλητική!! με τι περνα;

γιατι θες οντως να περασει?? συμφωνω με το ελπιδακι...
κι αν το προσπαθησεις με τπτ σε προειδοποιω...
εγω παλι με τπτ δεν θελω να περασει...
εγω κιολας εχω και δυο ασθενιες...τερρυιαση και αλμπερτιαση...
ακομα περιμενω να μου χορηγησουν το εμβολιο που μου υποσχεθηκε η ναν...
εδω πουτα λεμε ομως δεν το χω αναγκη... lol!

εγω εδωσα εντολη, η αριελ ειναι που ανελαβε να στο κανει το εμβολιο κατα της αλμπερτιασης!! lol!

αν και δεν βλεπω καμμια σταθεροτητα σε σενα.. στο τελος θα λεμε οτι εχεις και τις αναλογες ιωσεις για Αντονυ, Αρτσι, Στιαρτ. (ελπιζω οχι και του Νηλ..! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 ) οποτε πρεπει να σε υποβαλλω σε ενα ειδικο ελεγχο εξετασεων..
βασικα πρεπει να σκιτσαρεις καθημερινα μονο το προσωπο του Τερρυ μεχρι να το πετυχεις ακριβως! μετα σιγουρα θα εξαπλωθει και η Τερριωση κανονικα! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15, 2010 3:12 pm

Νομίζω πως αυτό το μυστήριο για το ποιός είναι ο Άλμπερτ, τι έκανε πριν αναλάβει τις επιχειρήσεις της οικογένειας, πότε ερωτεύτηκε την Κάντυ, γιατί την υιοθέτησε κ.λ.π. κ.λ.π. είναι μέρος της γοητείας του...

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15, 2010 8:23 pm

TZENHG13 έγραψε:
Νομίζω πως αυτό το μυστήριο για το ποιός είναι ο Άλμπερτ, τι έκανε πριν αναλάβει τις επιχειρήσεις της οικογένειας, πότε ερωτεύτηκε την Κάντυ, γιατί την υιοθέτησε κ.λ.π. κ.λ.π. είναι μέρος της γοητείας του...



Ναι όντως πάντα ήταν ελκυστικοί οι μυστηριώδεις άντρες και αν είναι και κούκλοι δένει το γλυκό I love you I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 15, 2010 8:53 pm

nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
ariathniM έγραψε:
οι αλμπερτοχτυπημένες!! king και αλμπερτοδαρμενες, αχ, ειναι να μην την πάθεις την αλμπερτιαση, ειναι και κολλητική!! με τι περνα;

γιατι θες οντως να περασει?? συμφωνω με το ελπιδακι...
κι αν το προσπαθησεις με τπτ σε προειδοποιω...
εγω παλι με τπτ δεν θελω να περασει...
εγω κιολας εχω και δυο ασθενιες...τερρυιαση και αλμπερτιαση...
ακομα περιμενω να μου χορηγησουν το εμβολιο που μου υποσχεθηκε η ναν...
εδω πουτα λεμε ομως δεν το χω αναγκη... lol!

εγω εδωσα εντολη, η αριελ ειναι που ανελαβε να στο κανει το εμβολιο κατα της αλμπερτιασης!! lol!

αν και δεν βλεπω καμμια σταθεροτητα σε σενα.. στο τελος θα λεμε οτι εχεις και τις αναλογες ιωσεις για Αντονυ, Αρτσι, Στιαρτ. (ελπιζω οχι και του Νηλ..! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 720684 ) οποτε πρεπει να σε υποβαλλω σε ενα ειδικο ελεγχο εξετασεων..
βασικα πρεπει να σκιτσαρεις καθημερινα μονο το προσωπο του Τερρυ μεχρι να το πετυχεις ακριβως! μετα σιγουρα θα εξαπλωθει και η Τερριωση κανονικα! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 180310

ποτε δεν μου αρεσε ο αρτσυ λογω του οτι το εαιζε πολυ μοδατος ! παρ'ολα αυτα ταιριαζε μια χαρα με την αννυ... Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 540227589
καλα μην μιλησω για τον νηλ...γιατι δεν με ξεπλενει ουτε ο ιορδανης ποταμος... ! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 559316
για τον αντονυ ...απ'την στιγμη που με ελκυει ο θειος αυτο σημαινει οτι θα με ελκυε και ο ανηψιος...ποσο μαλλον για τον αντονυ...που ηταν τοσο τρυφερος και ευαισθητος... Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 930789
για τον στηαρ δεν εχω να πω τπτ ...μονο το οτι θα ηταν ο τελειος συντροφος για μενα Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 5103
μπορει να μου αρεσουν πολυ ο τερρυ και ο αλμπερτ..και καθενας να με ελκυει για διαφορους λογους...και για τα δικα τους ξεχωριστα χαρακτηριστικα..
ξερεις ο ενας ειναι δυναμικος και ο αλλος τρυφερος...
αλλα αν ημουν χαρακτηρας του εργου με τον στηαρ θα ειχα την περισσοτερη πορωση..και θα κολλαγα περισσοτερο..αν επαιζε και πιανο 'η βιολι καμια φορα...και αφηνε κατα μερος για λιγο στην ακρη τις εφευρεσεις του οοοουυυυυ...ακομα καλυτερα !!!! Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 5103
(βεβαια ολα αυτα αν δεν υπηρχε η παττυ...που φιανεται οτι απ'την αρχη την ειχε δαγκωσει την λαμαρινα)
(μου φαινεται πρεπει να αλλαξω αβαταρ Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 5036 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Νοε 27, 2014 10:29 pm

Λυστε μου μια απορια, οποιος ξερει η οποιος μαντευει! μυστηριωδης κυριος Αλμπερτ λοιπόν!

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Candy113
ο αντονυ, τον εβλεπε μαζι με την μητερα του, όταν ηταν νηπιο
'' αληθεια ο πρίγκηπας μου έμοιαζε κάντυ; θυμαμαι διπλα στην μητερα μου ένα αγόρι με πράσινα μάτια, αν παμε στον λόφο του ορφανοτροφείου , θες να σου μιλήσω για αυτό το αγόρι''
''Ναι θέλω Αντονυ''

αραγε αν ο αντονυ δεν ηταν νεκρος θα μιλούσε στην κάντυ για το ξανθο αγορι με τα πρασινα ματια; τι ηξερε ο αντονυ; και πόσο ετων να ηταν τοτε ο Αλμπερτ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 21, 2024 5:03 pm

Έχετε σκεφτεί ποτέ την ελιζα να είχε ερωτευτεί τον Άλμπερτ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 29, 2024 1:30 pm

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Img_1_15

Αρέσει στον χρήστη Aldebaran

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤρι Απρ 09, 2024 4:53 pm

ariathniM έγραψε:
Έχετε σκεφτεί ποτέ την ελιζα να είχε ερωτευτεί τον Άλμπερτ;

Εννοείς, να τον "ερωτευόταν" αφότου αποκάλυπτε την πραγματική του ταυτότητα;

Γιατί, πριν, όσο ήταν ένας κουρελής άστεγος που τριγυρνούσε μ ένα ρακούν αγκαλιά
νομίζω ότι η Ελίζα θα προτιμούσε να μετοικήσει σε άλλη ήπειρο / πλανήτη / σύμπαν
παρά να αφήσει τον εαυτό της να πέσει στον έρωτα του Άλμπερτ...Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 889631

Το να "ισχυρίζεται" ότι τον ερωτεύτηκε μετά Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 5036
και να κάνει προσπάθειες να τον διεκδικήσει από την Κάντυ
δε θα μου έκανε καμία εντύπωση.

Απλά, σ' αυτή την περίπτωση,
θα ήταν ο Άλμπερτ που θα προτιμούσε να μετοικήσει αλλού... relief relief relief

_________________
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΤετ Απρ 10, 2024 7:55 am

Θα βγω εκτός θέματος dindon (μου βαράω από τώρα την κουδούνα...) αλλά τώρα που διάβαζα το σχόλιο της Άλντε μου πέρασε από το μυαλό το εξής...
Η ιστορία της Κάντυ έχει πολύ "καλούς' και πολύ "κακούς"... νορμάλ άνθρωποι υπάρχουν???
Πχ έχουμε την Ελίζα, τον Νηλ, την κυρία και τον κύριο Ράνγκαν, την θεία Ελρόυ... όλοι στραβόξυλα και κακιασμένοι (και πολύ κακιασμένοι)

Κι έχουμε από την άλλη τους πολύ καλούς, τόση καλοσύνη πια είναι εξωπραγματική...

Θα μπορούσε δηλαδή να είναι όπως τις Βραζιλιάνικες σαπουνόπερες, τύπου "Η Μαρία της γειτονιάς" (ή την πιο παλιά του εκδοχή "και οι πλούσιοι κλαίνε" με την Βερόνικα Κάστρο...
Σαν να λέμε Γιαπωνέζικη σαπουνόπερα με πρωταγωνίστρια την Κάντυ...

rabbit

Εντάξει το τερμάτισα νομίζω... bom

bttcandy2

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ   Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ - Σελίδα 10 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am

Alde πολύ σωστά αν μαθαινε πως είναι ο μεγάλος θείος Ουίλιαμ και πως είναι ερωτευμένος με την καντυ η ελιζα θα του την έπεφτε κατευθείαν. Όσοι ήταν ερωτευμένοι με την καντυ από κοντά και η ελιζα, κόλλημα μεγάλο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 10 από 10Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Παρόμοια θέματα
-
» O ταχυδρόμος κύριος Μάθιου!
» Αν ο Άλμπερτ..
» Άντονυ-Άλμπερτ
» Η Κάντυ στη ζωή του Άλμπερτ
» Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Άλμπερτ-
Μετάβαση σε: