Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;

Πήγαινε κάτω 
+11
nuitetoile21
dolly
geobacter
Aldebaran
ΜΙΜΙ
nansecrets
juliet
nina
domniki
elpidaki
ariathniM
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 11:06 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nuitetoile21"]
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:






ναι πρεπει και εγω να συμφωνησω. στο μανγκα ειναι σχεδον ξεκαθαρο οτι ο αλμπερτ νιωθει ερωτικα για την καντυ, δυσκολα μπορει να το αμφισβητησει κανεις. απλα εγω προσωπικα δεν βλεπω την ανταποκριση που ισχυριζεστε οι αλμπερτικες οτι υπαρχει.

εμεις παιδι μου βλεπουμε μεσα στην καρδια της καντυ!!!! κρυβεται η κοπελα! ντρεπεται μην την κακοχαρακτηρισουν που αγαπα τον αλμπερτ!
ε τι να κανουμε! δεν τα βλεπουμε ολοι αυτα! μονο οι μυημενοι!

Ναι καλα! Αρχισες παλι!!!!! lol!

ε τι κανω και γω το τσαμενο! μου βγαινει! δεν το θελω!!!!!(υποτιθεται!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 11:08 pm

[quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:






ναι πρεπει και εγω να συμφωνησω. στο μανγκα ειναι σχεδον ξεκαθαρο οτι ο αλμπερτ νιωθει ερωτικα για την καντυ, δυσκολα μπορει να το αμφισβητησει κανεις. απλα εγω προσωπικα δεν βλεπω την ανταποκριση που ισχυριζεστε οι αλμπερτικες οτι υπαρχει.

εμεις παιδι μου βλεπουμε μεσα στην καρδια της καντυ!!!! κρυβεται η κοπελα! ντρεπεται μην την κακοχαρακτηρισουν που αγαπα τον αλμπερτ!
ε τι να κανουμε! δεν τα βλεπουμε ολοι αυτα! μονο οι μυημενοι!

Ναι καλα! Αρχισες παλι!!!!! lol!

ε τι κανω και γω το τσαμενο! μου βγαινει! δεν το θελω!!!!!(υποτιθεται!)

Σε εμαθα!!!!! Δεν με πειραζει, γελαω!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 11:13 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:


εμεις παιδι μου βλεπουμε μεσα στην καρδια της καντυ!!!! κρυβεται η κοπελα! ντρεπεται μην την κακοχαρακτηρισουν που αγαπα τον αλμπερτ!
ε τι να κανουμε! δεν τα βλεπουμε ολοι αυτα! μονο οι μυημενοι!

Ναι καλα! Αρχισες παλι!!!!! lol!

ε τι κανω και γω το τσαμενο! μου βγαινει! δεν το θελω!!!!!(υποτιθεται!)

Σε εμαθα!!!!! Δεν με πειραζει, γελαω!!!! lol!


γελας????? χμμμμ.... καλα μου το πε η μανα μου! τι τις θες τις σπουδες? τραβα να γινεις κλοουν! να κανεις χαρουμενους τους ανθρωπους! κατι ηξερε, κατι ηξερε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 11:20 pm

[quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:


εμεις παιδι μου βλεπουμε μεσα στην καρδια της καντυ!!!! κρυβεται η κοπελα! ντρεπεται μην την κακοχαρακτηρισουν που αγαπα τον αλμπερτ!
ε τι να κανουμε! δεν τα βλεπουμε ολοι αυτα! μονο οι μυημενοι!

Ναι καλα! Αρχισες παλι!!!!! lol!

ε τι κανω και γω το τσαμενο! μου βγαινει! δεν το θελω!!!!!(υποτιθεται!)

Σε εμαθα!!!!! Δεν με πειραζει, γελαω!!!! lol!


γελας????? χμμμμ.... καλα μου το πε η μανα μου! τι τις θες τις σπουδες? τραβα να γινεις κλοουν! να κανεις χαρουμενους τους ανθρωπους! κατι ηξερε, κατι ηξερε!

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 05, 2010 11:27 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:


εμεις παιδι μου βλεπουμε μεσα στην καρδια της καντυ!!!! κρυβεται η κοπελα! ντρεπεται μην την κακοχαρακτηρισουν που αγαπα τον αλμπερτ!
ε τι να κανουμε! δεν τα βλεπουμε ολοι αυτα! μονο οι μυημενοι!

Ναι καλα! Αρχισες παλι!!!!! lol!

ε τι κανω και γω το τσαμενο! μου βγαινει! δεν το θελω!!!!!(υποτιθεται!)

Σε εμαθα!!!!! Δεν με πειραζει, γελαω!!!! lol!


γελας????? χμμμμ.... καλα μου το πε η μανα μου! τι τις θες τις σπουδες? τραβα να γινεις κλοουν! να κανεις χαρουμενους τους ανθρωπους! κατι ηξερε, κατι ηξερε!

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 720684

πωπω....ακομη γελαει αυτη.....οκ το πηρα αποφαση! απο νηπιαγωγος θα καταληξω κλοουν! καλα! μου εχουν συμβει και χειροτερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 12:02 am

Εγω νομιζω πως η Καντυ τον Αλμπερτ κυριολεκτικα τον λατρευει, αλλα εκει που τελειωσε το μανγκα (και το ανιμε) δεν υπαρχει κανενα ξεκαθαρο στοιχειο που δειχνει πως ντε και καλα αυτοι οι δυο αλληλοερωτευτηκαν και εμειναν μαζι κλπ κλπ.

Αυτο που σκεφτηκα εγω ειναι πως οταν με καποιον εισαι πολυ στενος φιλος, ειναι πολυ συχνο το να βρεθεις ξαφνικα ερωτευμενος μαζι του αν οι συνθηκες το ευνοουν. Πολλοι αλλωστε υποστηριζουν πως δεν μπορει να υπαρξει ανοθευτη φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων γιατι παντα υπαρχει καποιο ερωτικο στοιχειο.

Δε συμφωνω προσωπικα με αυτο, παντως σιγουρα εχω δει φιλους ερωτικα και εχω κανει και πολυ καλες σχεσεις με ατομα με τα οποια ειμασταν αρχικα φιλοι και δεν προυπηρχε παθιασμενος ερωτας μπαμ και κατω. Επισης εχω θαυμασιους φιλους με τους οποιους παλια ειχαμε δεσμο αλλα καποια στιγμη το ερωτικο αισθημα ξεθυμανε, αλλα ειμασταν πολυ συμβατοι χαρακτηρες και μειναμε καλοι φιλοι (με ολη τη σημασια της λεξης).

Εμενα ετσι μου φαινεται πιο λογικη μια εξελλιξη (μελλοντικη φυσικα!!) που θα μπορουσε να δειχνει πως προχωρησαν αυτοι οι δυο στη ζωη τους. Το οτι αγαπιουνται ψυχικα ειναι δεδομενο - θα μπορουσε αυτο να τους οδηγησει καποτε να δουν ο ενας τον αλλο και ερωτικα; Ισως σε εκεινα τα ταξιδια στις μακρυνες ζεστες ερημους της Αφρικης... μμμ... out of Africa το κατεληξα το πραμα... Razz

Ομως η αληθεια να λεγεται, με αυτες τις σκεψεις προβαλλω τη δικη μου προσωπικοτητα στην Καντυ, οποτε μη με παιρνετε και 100% στα σοβαρα. Δηλαδη, εγω που ειμαι ανθρωπος που παντα κοιταει το μελλον και δεν πολυασχολειται με το παρελθον, δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω να κλαιω επ'απειρον για τον Τερρυ (η οποιονδηποτε Τερρυ). Η Καντυ ομως ειναι αλλος χαρακτηρας οποτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 12:03 am

domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

Δλδ, επειδή ξεκίνησα να βλέπω την ιστορία από τη μέση, δεν διαπίστωσα αν η Κάντυ ερωτεύτηκε τον Άντονυ ή τον Τέρρυ;;; Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol
Έλα βρε Ντομ... ας μην κοροϊδευόμαστε... Δε θέλεις να δεις τί πραγματικά συμβαίνει στην ιστορία με το πρόσχημα πως δε σου αρέσουν τα μάνγκα.
Οκ. Σεβαστό.

Θα μας τρελανεις? Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 625188 Τι σχεση εχει το οτι δεν διαβαζω περιοδικα με την ιστορια? Μην ξεχνας οτι οι περισσοτεροι γνωρισαν την Καντυ απο το anime και οχι απο το manga. Αν θυμασαι καλα, η nina που εχει διαβασει ενδελεχως το κομικ εχει δηλωσει οτι η σχεση Καντυ-Τερρυ ειναι πολυ πιο εμφανης στο κομικ και η ερωτικη σχεση Καντυ-Αλμπερτ δεν φαινεται πουθενα Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 559316 Α, εσυ εκτος απο το manga εχεις διαστρευλωσει και ολα οσα εχω πει! Αρα η ταση σου να βλεπεις πραγματα που δεν υπαρχουν (ερωτικη σχεση Καντυ-Αλμπερτ) δεν περιοριζεται μονο στα manga... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol


Πεστα dom! Εγω μαζι σου Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307

Η προσωπικη μου αποψη μπορει να εχει και μηδενικη αξια, ομως ειναι πολλοι που εχουν διαβασει και το μανγκα και δεν εχουν διαπιστωσει ερωτικη σχεση ή διαθεση τουλαχιστον αμφιπλευρη! Εγω τουλαχιστον δεν διεκδικω το αλαθητο απο τον Παπα, ουτε δαφνες αυθεντιας. Την θεση του ανυπαρκτου ερωτα μεταξυ Καντυς-Αλμπερτ δεν την υποστηριζουν μονο οι φαν του Τερρυ, οι οποιοι μπορει να κατηγορηθουν ως προκατειλημμενοι, αλλα και Αντονυκοι (δεν θελω να ξανα αναφερω ονοματα), κατι που δεν ισχυει στην περιπτωση του Αλμπερτ απ΄οσα εχω διαβασει ! Να προσθεσω οτι ολοκληρη Ιταλικη παραγωγη που μπηκε στον κοπο να δημοσιευσει (αυθαιρετα βεβαια) μια συνεχεια της ιστοριας, επισης δεν καταλαβε αυτον τον φλογερο ερωτα και απλως αντι να αφησει την Καντυ μονη στο ορφανοτροφειο (οπως την αφησε η Μιζουκι) την ενωσε με τον Τερρυ. Μηπως δεν ειχε διαβασει και αυτη το μανγκα;;;;;;; Ισως θα ρωτησω τις πηγες μου στην Ιταλια και θα σας ενημερωσω!

Τελος να πω οτι διαφωνω με τις φιλες μου Τερρικιες ως προς το οτι ο Αλμπερτ ειναι ερωτευμενος με την Καντυ. Δεν υπαρχει κανενα στοιχειο μη αμφισβητισιμο που να μην εχει εστω διπλη αναγνωση. Δεν το αποκλειω, μιας και δεν εχει εκφρασει τα αισθηματα του ουτε μεσα απο σκεψεις, αλλα εμενα δεν με πειθει! Ισως γιατι θελω να βλεπω τον Αλμπερτ πιο ανιδιοτελη και ακεραιο, ή ισως γιατι οπως εχω ξαναγραψει δεν θελω να χαρακτηρισω την αγαπημενη μου παιδικη σειρα σαν μια αμερικανικη σαπουνοπερα που ο θετος πατερας δεν σεβεται την ηθικη του δεσμευση απεναντι στην ορφανη που υιοθετησε........Σε οποιαδηποτε εποχη, ανεξαρτητως ηλικιας και ομορφιας ο θεσμος αυτος ειναι ιερος και δεν πρεπει ουτε να καταστρατηγειται, ουτε να αντιμετωπιζεται οπως μας βολευει! Ειδικα σε μια ιστορια που η ορφανια με τον ενα ή τον αλλο τροπο αποτελεσε κορμο! Και φυσικα το πιο δυνατο επιχειρημα απ΄ολα ειναι αυτο που αφησε η Μιζουκι πισω της.........την Καντυ μονη στο ορφανοτροφειο και τον Αλμπερτ κηδεμονα της! Αν ηθελε τους δυο αυτους ηρωες ζευγαρι....ε! μην μου πειτε οτι δεν μπορουσε να το κανει......δυο ερωτες περιεγραψε μεχρι τωρα, που εμειναν αξεχαστοι σε πολυ μεγαλη μεριδα του κοινου, με τον Αλμπερτ ξεμεινε απο μελανι;;;;;;

ΥΓ. Σε αυτο που συμφωνουμε ομως ολοι εκτος απο ορισμενους φαν του Αλμπερτ ειναι οτι:

1. Η Καντυ δεν ειναι ερωτευμενη με τον Αλμπερτ, εκτος κι αν και αυτη θελουμε να την βλεπουμε ως "λολιτα" που ειχε βιτσιο να προσφωνει τον ερωτα της αδερφο, θειο, πατερα......
2. Σχεση Αλμπερτ-Καντυ δεν υπαρχει ουτε με σφαιρες, ουτε στο ανιμε ουτε στο μανγκα........εκτος και αν παλι θεωρουμε οτι μονο τα μονοπλευρα αισθηματα πρεπει να δικαιωνονται ή μπορουν να οδηγησουν σε μια σχεση, αρκει να βολευει τις φαντασιωσεις μας οπως για παραδειγμα η σχεση Τερρυ-Σουζανα που βρισκει μερικους θιασωτες μεταξυ των Αλμπερτικων και μονο..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 9:38 am

nina έγραψε:
domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

Δλδ, επειδή ξεκίνησα να βλέπω την ιστορία από τη μέση, δεν διαπίστωσα αν η Κάντυ ερωτεύτηκε τον Άντονυ ή τον Τέρρυ;;; Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol
Έλα βρε Ντομ... ας μην κοροϊδευόμαστε... Δε θέλεις να δεις τί πραγματικά συμβαίνει στην ιστορία με το πρόσχημα πως δε σου αρέσουν τα μάνγκα.
Οκ. Σεβαστό.

Θα μας τρελανεις? Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 625188 Τι σχεση εχει το οτι δεν διαβαζω περιοδικα με την ιστορια? Μην ξεχνας οτι οι περισσοτεροι γνωρισαν την Καντυ απο το anime και οχι απο το manga. Αν θυμασαι καλα, η nina που εχει διαβασει ενδελεχως το κομικ εχει δηλωσει οτι η σχεση Καντυ-Τερρυ ειναι πολυ πιο εμφανης στο κομικ και η ερωτικη σχεση Καντυ-Αλμπερτ δεν φαινεται πουθενα Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 559316 Α, εσυ εκτος απο το manga εχεις διαστρευλωσει και ολα οσα εχω πει! Αρα η ταση σου να βλεπεις πραγματα που δεν υπαρχουν (ερωτικη σχεση Καντυ-Αλμπερτ) δεν περιοριζεται μονο στα manga... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Lol


Πεστα dom! Εγω μαζι σου Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307

Η προσωπικη μου αποψη μπορει να εχει και μηδενικη αξια, ομως ειναι πολλοι που εχουν διαβασει και το μανγκα και δεν εχουν διαπιστωσει ερωτικη σχεση ή διαθεση τουλαχιστον αμφιπλευρη! Εγω τουλαχιστον δεν διεκδικω το αλαθητο απο τον Παπα, ουτε δαφνες αυθεντιας. Την θεση του ανυπαρκτου ερωτα μεταξυ Καντυς-Αλμπερτ δεν την υποστηριζουν μονο οι φαν του Τερρυ, οι οποιοι μπορει να κατηγορηθουν ως προκατειλημμενοι, αλλα και Αντονυκοι (δεν θελω να ξανα αναφερω ονοματα), κατι που δεν ισχυει στην περιπτωση του Αλμπερτ απ΄οσα εχω διαβασει ! Να προσθεσω οτι ολοκληρη Ιταλικη παραγωγη που μπηκε στον κοπο να δημοσιευσει (αυθαιρετα βεβαια) μια συνεχεια της ιστοριας, επισης δεν καταλαβε αυτον τον φλογερο ερωτα και απλως αντι να αφησει την Καντυ μονη στο ορφανοτροφειο (οπως την αφησε η Μιζουκι) την ενωσε με τον Τερρυ. Μηπως δεν ειχε διαβασει και αυτη το μανγκα;;;;;;; Ισως θα ρωτησω τις πηγες μου στην Ιταλια και θα σας ενημερωσω!

Τελος να πω οτι διαφωνω με τις φιλες μου Τερρικιες ως προς το οτι ο Αλμπερτ ειναι ερωτευμενος με την Καντυ. Δεν υπαρχει κανενα στοιχειο μη αμφισβητισιμο που να μην εχει εστω διπλη αναγνωση. Δεν το αποκλειω, μιας και δεν εχει εκφρασει τα αισθηματα του ουτε μεσα απο σκεψεις, αλλα εμενα δεν με πειθει! Ισως γιατι θελω να βλεπω τον Αλμπερτ πιο ανιδιοτελη και ακεραιο, ή ισως γιατι οπως εχω ξαναγραψει δεν θελω να χαρακτηρισω την αγαπημενη μου παιδικη σειρα σαν μια αμερικανικη σαπουνοπερα που ο θετος πατερας δεν σεβεται την ηθικη του δεσμευση απεναντι στην ορφανη που υιοθετησε........Σε οποιαδηποτε εποχη, ανεξαρτητως ηλικιας και ομορφιας ο θεσμος αυτος ειναι ιερος και δεν πρεπει ουτε να καταστρατηγειται, ουτε να αντιμετωπιζεται οπως μας βολευει! Ειδικα σε μια ιστορια που η ορφανια με τον ενα ή τον αλλο τροπο αποτελεσε κορμο! Και φυσικα το πιο δυνατο επιχειρημα απ΄ολα ειναι αυτο που αφησε η Μιζουκι πισω της.........την Καντυ μονη στο ορφανοτροφειο και τον Αλμπερτ κηδεμονα της! Αν ηθελε τους δυο αυτους ηρωες ζευγαρι....ε! μην μου πειτε οτι δεν μπορουσε να το κανει......δυο ερωτες περιεγραψε μεχρι τωρα, που εμειναν αξεχαστοι σε πολυ μεγαλη μεριδα του κοινου, με τον Αλμπερτ ξεμεινε απο μελανι;;;;;;

ΥΓ. Σε αυτο που συμφωνουμε ομως ολοι εκτος απο ορισμενους φαν του Αλμπερτ ειναι οτι:

1. Η Καντυ δεν ειναι ερωτευμενη με τον Αλμπερτ, εκτος κι αν και αυτη θελουμε να την βλεπουμε ως "λολιτα" που ειχε βιτσιο να προσφωνει τον ερωτα της αδερφο, θειο, πατερα......
2. Σχεση Αλμπερτ-Καντυ δεν υπαρχει ουτε με σφαιρες, ουτε στο ανιμε ουτε στο μανγκα........εκτος και αν παλι θεωρουμε οτι μονο τα μονοπλευρα αισθηματα πρεπει να δικαιωνονται ή μπορουν να οδηγησουν σε μια σχεση, αρκει να βολευει τις φαντασιωσεις μας οπως για παραδειγμα η σχεση Τερρυ-Σουζανα που βρισκει μερικους θιασωτες μεταξυ των Αλμπερτικων και μονο..........


nina μου έγραψες πάλι!!! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 10:13 am

Οκ... αφού τουλάχιστον έχουμε αποδεχτεί πως ο Άλμπερτ υπήρξε ερωτευμένος με την Κάντυ είμαστε σε καλό δρόμο... lol! lol! lol!

Τώρα... για το αν ήταν μονόπλευρο το αίσθημα... ποιός -εκτός της Μιζούκι- να ξέρει;;; scratch

- Η Κάντυ μήπως, scratch που ένα φιλί στο μέτωπο (μετά την παγίδα του Νηλ) ήταν αρκετό για να ξεχάσει πού βρίσκεται;;; Μπαααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 μόνο το φιλί που δέχτηκε από τον Άντονυ στο ροδώνα, και από τον Τέρρυ στη Σκωτία είχε τέτοια επίδραση πάνω της...

- Η Κάντυ μήπως, scratch όταν μετά τη φυγή του Άλμπερτ τον αναζητούσε παντού;;;; Μπαααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 μόνο για τον Τέρρυ νοιαζόταν...

- Η Κάντυ μήπως, scratchόταν τον έβλεπε παντού μπροστά της;;;; Μπααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 η Κάντυ μόνο τον Τέρρυ έβλεπε στη σούπα της και τον Άντονυ όταν πέθανε ανάμεσα στα δέντρα του λόφου...

- Η Κάντυ μήπως, scratchόταν έκλαιγε αφότου έφυγε ο Άλμπερτ;;;; Μπααααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 η Κάντυ έκλαψε μόνο για τη φυγή του Τέρρυ ή θάνατο του Άντονυ...

- Η Κάντυ μήπωςscratch όταν κόντεψε να πάθει κατάθλιψη σ΄ένα διαμέρισμα μόνη της;;; Μπαααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 αφού το ήξερε πως ο Άλμπερτ θα έφευγε ξανά μιά μέρα...

- Η Κάντυ μήπως, scratchπου όταν τον ξαναβρήκε κόντεψε να τρελαθεί από τη χαρά της;;;; Μπααααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 μόνο όταν βρήκε τον Τέρρυ έκανε έτσι...

- Η Κάντυ μήπως, scratch που όταν έμενε μόνη μαζί του σκεφτόταν πόσο γοητευτικός είναι και πως είναι όπως ακριβώς θα τον ήθελε;;;; Μπαααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 η Κάντυ μόνο με τον Τέρρυ ή με τον Άντονυ ένιωθε τόσο όμορφα...

- Η Κάντυ μήπως,scratch όταν κοντά στον Άλμπερτ σκεφτόταν πως η ζωή κατάφερε να τη χωρίσει από τον Τέρρυ και όλα όσα έζησαν είναι μιά γλυκιά ανάμνηση;;; Μπαααα.... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 η Κάντυ μόνο το θάνατο του Άντονυ μπόρεσε να συνειδητοποιήσει κοντά στον Τέρρυ...

- Η Κάντυ μήπως,scratch τότε που έφτασε στο λόφο και της είπε η κα Πόνυ πως έξω την περίμενε ο Άλμπερτ έφυγε σφαίρα να τον συναντήσει;;; Μπαααα... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 889631 η Κάντυ μόνο τον Τέρρυ αναζήτησε αμέσως μόλις επέστρεψε στο λόφο όταν έμαθε πως είχε περάσει από εκεί...

Αυτά μόνο στο μάνγκα που έχουμε διαβάσει...
Στη νουβέλα ακόμη παίζονται διάφορα...

Λοιπόν, τα επιχειρήματά μου είναι (αυτο)μαχητά Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 564279
Οπότε, αφού δεν μπορούν όλοι να τα αντιληφθούν, ας περιμένουμε τη νουβέλα να ρίξει άπλετο φως στον κρυφό συναισθηματικό κόσμο της Κάντυ που τόσο η Ιγκαράσι με τα σκίτσα της όσο και η Μιζούκι με τα συννεφάκια με τις σκέψεις της Κάντυ δεν έχουν καταφέρει να μας πείσουν πως ένας νέος έρωτας (από την πλευρά της Κάντυ, πάντα) γεννιέται... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 540227589

_________________
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 1:47 pm

Aldebaran μου επειδη παραδεχτηκαμε τον μουγκο ερωτα του Αλμπερτ δεν σημαινει οτι θα παραδεχτουμε και εναν ερωτα που η Καντυ δεν εχει νιωσει ακομα....
Οπως γραφεις κι εσυ γεννιεται(αυτος ο ερωτας)...αν λοιπον συμβαινει κατι τετοιο, αστο να μας το δειξει η Μιζουκι γιατι ανατροπες παντα υπαρχουν...δεν ξερεις αν θα καταφερει να γεννηθει τελικα αυτος ο ερωτας απο την πλευρα της Καντυ... μπορει και οχι....
Εγω πιστευω μονο οσα βλεπω...
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 1:53 pm

απιστε Θωμά .... αστειευομαι νανσυ έτσι Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 1:55 pm

ariathniM έγραψε:
απιστε Θωμά .... αστειευομαι νανσυ έτσι Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907

Οχι δεν με πειραξε αυτο εγραψες. Ετσι ειμαι εγω, αν κατι δεν εκδηλωθει απλα για μενα δεν υφισταται ποτε. Τι το μεντιουμ θα καθομαι να κανω..? Δεν εχω χρονο ... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:00 pm

nansecrets έγραψε:
Aldebaran μου επειδη παραδεχτηκαμε τον μουγκο ερωτα του Αλμπερτ δεν σημαινει οτι θα παραδεχτουμε και εναν ερωτα που η Καντυ δεν εχει νιωσει ακομα....
Οπως γραφεις κι εσυ γεννιεται(αυτος ο ερωτας)...αν λοιπον συμβαινει κατι τετοιο, αστο να μας το δειξει η Μιζουκι γιατι ανατροπες παντα υπαρχουν...δεν ξερεις αν θα καταφερει να γεννηθει τελικα αυτος ο ερωτας απο την πλευρα της Καντυ... μπορει και οχι....
Εγω πιστευω μονο οσα βλεπω...
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907

Μα... και τα παραπάνω τα είδες... flower Μόνο που στην περίπτωση του Τέρρυ τα θεώρησες ως αποδείξεις I love you στην περίπτωση του Άλμπερτ τα θεωρείς διφορούμενα... Suspect

Πάντως, αυτά τα ίδια τα έχουν δει και αποδεχτεί χιλιάδες αλμπερτικιές σε όλο τον κόσμο... Δεν μπορεί να είμαστε όλες παρανοϊκές ή να μας αρέσει το μυστήριο που αποπνέει ο κούκλος μας!!! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103

_________________
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:05 pm

Aldebaran έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran μου επειδη παραδεχτηκαμε τον μουγκο ερωτα του Αλμπερτ δεν σημαινει οτι θα παραδεχτουμε και εναν ερωτα που η Καντυ δεν εχει νιωσει ακομα....
Οπως γραφεις κι εσυ γεννιεται(αυτος ο ερωτας)...αν λοιπον συμβαινει κατι τετοιο, αστο να μας το δειξει η Μιζουκι γιατι ανατροπες παντα υπαρχουν...δεν ξερεις αν θα καταφερει να γεννηθει τελικα αυτος ο ερωτας απο την πλευρα της Καντυ... μπορει και οχι....
Εγω πιστευω μονο οσα βλεπω...
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 922907

Μα... και τα παραπάνω τα είδες... flower Μόνο που στην περίπτωση του Τέρρυ τα θεώρησες ως αποδείξεις I love you στην περίπτωση του Άλμπερτ τα θεωρείς διφορούμενα... Suspect

Πάντως, αυτά τα ίδια τα έχουν δει και αποδεχτεί χιλιάδες αλμπερτικιές σε όλο τον κόσμο... Δεν μπορεί να είμαστε όλες παρανοϊκές ή να μας αρέσει το μυστήριο που αποπνέει ο κούκλος μας!!! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103

Δεν θα διαφωνησω αλλα δεν συμφωνησω κιολας. Μπορει ναι μπορει και οχι. Απλα οπως ειπα και στην ariathni πιο πριν δεν μου αρεσει να μαντευω.
Το θυμασαι το τραγουδι: Πισω απο τις λεξεις κρυβεται ο Αλεξης? Ποτε δεν μου μου αρεσε! Αν κατι δεν ακουστει, φανει, εκδηλωθει, ειναι σαν να μην υπαρχει για μενα... Απλο δεν ειναι?
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:08 pm

εμένα μ' αρεσει να σκέφτομαι και με το συναίσθημα καμιά φορά! αχ, γι' αυτό εχω κολήσσει με Αλμπερτ, σκέφτεται και αυτός πολύ με το συναίσθημα, την λογική την αφήνει λίγο πίσω! flower flower flower flower πολλά ωραια πράγματα δεν μπορείς να τα νιώσεις μόνο με την λογική, καλύτερα αυτά που δεν φαίνονται μερικές φορές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:12 pm

ariathniM έγραψε:
εμένα μ' αρεσει να σκέφτομαι και με το συναίσθημα καμιά φορά! αχ, γι' αυτό εχω κολήσσει με Αλμπερτ, σκέφτεται και αυτός πολύ με το συναίσθημα, την λογική την αφήνει λίγο πίσω! flower flower flower flower

χμμμ.... εχουμε καποια συγγενεια αριαδνη και ιωαννα???? μεσα στο μυαλο μου βρισκεστε!
nan που βρισκεται το γυναικειο σου ενστικτο ??? γιατι δεν ακους τον αλμπερτ οταν μιλαει στην καρδια σου???αχχχ... γιατι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:18 pm

elpidaki έγραψε:
ariathniM έγραψε:
εμένα μ' αρεσει να σκέφτομαι και με το συναίσθημα καμιά φορά! αχ, γι' αυτό εχω κολήσσει με Αλμπερτ, σκέφτεται και αυτός πολύ με το συναίσθημα, την λογική την αφήνει λίγο πίσω! flower flower flower flower

χμμμ.... εχουμε καποια συγγενεια αριαδνη και ιωαννα???? μεσα στο μυαλο μου βρισκεστε!
nan που βρισκεται το γυναικειο σου ενστικτο ??? γιατι δεν ακους τον αλμπερτ οταν μιλαει στην καρδια σου???αχχχ... γιατι????

Δεν τον ακουω να μιλαει στην καρδια μου τον Αλμπερτ γιατι εχω κλειδαμπαρωσει!!!! Στη δικη μου καρδια εχω τη συχνοτητα του Τερρυ...
Ξερεις πως ειναι αυτα.. μονο τα δικα του "τραγουδια" ακουγονται...
Σαν αυτα που επαιζε με τη φυσαρμονικα για την Καντυ, μονο...!

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:20 pm

Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

_________________
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:22 pm

Aldebaran έγραψε:
Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

Καλη η γκαιντα δε λεω αλλα εμενα μου φερνει πονοκεφαλο!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:26 pm

nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

Καλη η γκαιντα δε λεω αλλα εμενα μου φερνει πονοκεφαλο!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΕΣΕΝΑΑΑΑ!!!!!!
εμεις πλεουμε σε πελαγη ευτυχιας οταν την ακουμε! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:29 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

Καλη η γκαιντα δε λεω αλλα εμενα μου φερνει πονοκεφαλο!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΕΣΕΝΑΑΑΑ!!!!!!
εμεις πλεουμε σε πελαγη ευτυχιας οταν την ακουμε! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103


Αντε τοτε παρτε τον πριγκιπα και πατε σε κανα λιβαδι ολες οι Αλμπερτικες να σας παιζει γκαιντα και να ειστε ευτυχισμενες. Κι αφηστε τους ερωτευμενους Τερρυ και Καντυ ησυχους να ειναι μαζι!!!
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 540227589
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:32 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

Καλη η γκαιντα δε λεω αλλα εμενα μου φερνει πονοκεφαλο!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΕΣΕΝΑΑΑΑ!!!!!!
εμεις πλεουμε σε πελαγη ευτυχιας οταν την ακουμε! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103


Αντε τοτε παρτε τον πριγκιπα και πατε σε κανα λιβαδι ολες οι Αλμπερτικες να σας παιζει γκαιντα και να ειστε ευτυχισμενες. Κι αφηστε τους ερωτευμενους Τερρυ και Καντυ ησυχους να ειναι μαζι!!!
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 540227589

τι λες κοπελια που θα σας αφησουμε την καντυ! μαζι μας θα την παρουμε!!!!! ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!! ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ!!!! ο τερρυ ας παει να παιξει στη σουζυ φυσαρμονικα! να χαρει και αυτη λιγο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:35 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Εμείς πάλι ακούμε κάτι γκάιντες να παίζουν... : Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 836490

Καλη η γκαιντα δε λεω αλλα εμενα μου φερνει πονοκεφαλο!!!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ΕΣΕΝΑΑΑΑ!!!!!!
εμεις πλεουμε σε πελαγη ευτυχιας οταν την ακουμε! Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103 Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 5103


Αντε τοτε παρτε τον πριγκιπα και πατε σε κανα λιβαδι ολες οι Αλμπερτικες να σας παιζει γκαιντα και να ειστε ευτυχισμενες. Κι αφηστε τους ερωτευμενους Τερρυ και Καντυ ησυχους να ειναι μαζι!!!
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 540227589

τι λες κοπελια που θα σας αφησουμε την καντυ! μαζι μας θα την παρουμε!!!!! ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!! ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΠΕΡΤ!!!! ο τερρυ ας παει να παιξει στη σουζυ φυσαρμονικα! να χαρει και αυτη λιγο!

Ουτε να το σκεφτεσαι!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 2:57 pm

Πω πω... έγραψε το μικρό... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 315913

_________________
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;   Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Μάης 06, 2010 3:04 pm

Aldebaran έγραψε:
Πω πω... έγραψε το μικρό... Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε; - Σελίδα 4 315913

ναι , κοντα στα αλλα που γραφω (διαγωνισματα, εκθεσεις κλπ) ερχομαι να γραψω και δω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποια πλευρα του Αλμπερτ θα θελατε;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η Κάντυ στη ζωή του Άλμπερτ
» Ποια ήταν η πιο ευτυχισμένη στιγμή στη ζωή της Κάντυ?
» Αν ο Άλμπερτ..
» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
» Άντονυ-Άλμπερτ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Άλμπερτ-
Μετάβαση σε: