Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.

Πήγαινε κάτω 
+17
anna
ntmhx
nansecrets
ntalia
ΜΙΜΙ
elpidaki
ariel
Λορένα
libra
nina
juliet
Funky_Axel
mariam
dolly
misspepper77
domniki
akaliakoukou
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 3:24 pm

Βρε κορίτσια έχω μια απορία η Μιζούκι είναι παντρεμένη??? Ή είναι καμια γεροντοκόρη οπότε λογικό είναι να θέλει να αφήσει την ηρωίδα της στα κρύα του λουτρού! Δηλαδή είναι δυνατόν η Κάντυ να έχει τον Άντονυ και αυτή να τον σκοτώνει, να έχει τον Τέρρυ και αυτή να τον καταδικάζει να ζει με μια γυναίκα μόνο απο υποχρέωση, να έχει θαυμαστές όπως τον Στήαρ που τον σκότωσε κι αυτόν, τον Άρτσι που τα φτιαξε τελικά με την Άννυ, τον Νήλ που ήταν μ.....ς. Τέλος όσο αφορά τον Άλμπερτ το άφησε εντελώς φλου. Τι να πω μήπως βγάζει τα απωθημένα της για τους άντρες στην ιστορία της? Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 3:25 pm

anna έγραψε:
ntalia έγραψε:
αννα ερχομαι κι εγω μαζι σου σφαιρα !!!!!!!!!!!...θα γραψε που θα γραψει την συνεχεια...να ευσταθει τλχστν αλλιως βραστα χαραλαμπε ! Suspect

σε γενικες γραμμες παντως ειμαι επιφυλακτικη.....Μιζουκι ειναι αυτη.........Μπορει να της ηρθε καμια ιδεα ο Αλμπερτ να παει στο Ματσου Πιτσου για να βρει τον εαυτο του γιατι δν την παλευει στο ρολο του θειου Γουιλλιαμ......και ο Τερρυ να παει στον πολεμο για να γλιτωσει απ την Σουζανα κ εκει απο μια ναρκη να ακρωτηριαστει κ αυτος....Καπου εκει ενδιαμεσα η Καντυ μην αντεχοντας αλλο που με κανενα γκομενο δν λεει να στεριωσει, αποφασιζει να γινει καλογρια σαν την αδερφη Μαρια (η κυρια πονυ μας εχει αφησει χρονους εννοειται) και οταν μαθαινει για το ατυχημα του Τερρυ, αποφασιζει ως νοσοκομα κ ως καλογρια να του συμπαρασταθει και να γηροκομησει κ αυτον κ τη Σουζανα μεχρι να πεθανουν.........Και μετατρεπουν το ορφανοτροφειο σε γηροκομειο, μαζευουν και καμια 20αρια ραμολιμεντα ακομη κ ετσι περνουν τα υπολοιπα χρονια μεχρι τα βαθια γεραματα, με τηλιο και πανες tena για την ακρατεια!!!!!!!! Suspect Suspect Suspect

ΤΡΕΜΕ ΦΩΣΚΟΛΕ
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 41307 Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 3:27 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Βρε κορίτσια έχω μια απορία η Μιζούκι είναι παντρεμένη??? Ή είναι καμια γεροντοκόρη οπότε λογικό είναι να θέλει να αφήσει την ηρωίδα της στα κρύα του λουτρού! Δηλαδή είναι δυνατόν η Κάντυ να έχει τον Άντονυ και αυτή να τον σκοτώνει, να έχει τον Τέρρυ και αυτή να τον καταδικάζει να ζει με μια γυναίκα μόνο απο υποχρέωση, να έχει θαυμαστές όπως τον Στήαρ που τον σκότωσε κι αυτόν, τον Άρτσι που τα φτιαξε τελικά με την Άννυ, τον Νήλ που ήταν μ.....ς. Τέλος όσο αφορά τον Άλμπερτ το άφησε εντελώς φλου. Τι να πω μήπως βγάζει τα απωθημένα της για τους άντρες στην ιστορία της? Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 238107

Μιλάμε για τρελά απωθημένα. τι να περιμένεις από ένα λαό που τρώει μύγες και φύκια???? Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 735403 Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:48 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Βρε κορίτσια έχω μια απορία η Μιζούκι είναι παντρεμένη??? Ή είναι καμια γεροντοκόρη οπότε λογικό είναι να θέλει να αφήσει την ηρωίδα της στα κρύα του λουτρού! Δηλαδή είναι δυνατόν η Κάντυ να έχει τον Άντονυ και αυτή να τον σκοτώνει, να έχει τον Τέρρυ και αυτή να τον καταδικάζει να ζει με μια γυναίκα μόνο απο υποχρέωση, να έχει θαυμαστές όπως τον Στήαρ που τον σκότωσε κι αυτόν, τον Άρτσι που τα φτιαξε τελικά με την Άννυ, τον Νήλ που ήταν μ.....ς. Τέλος όσο αφορά τον Άλμπερτ το άφησε εντελώς φλου. Τι να πω μήπως βγάζει τα απωθημένα της για τους άντρες στην ιστορία της? Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 238107

Και παντρεμενη ειναι και παιδι εχει, απο ότι εχω διαβασει! Τι λυσσα κακια εχει με τους αντρες αυτη η γυναικα και καλο δεν εχει δει κανενας στην ιστορια της, ρωτηστε τον ψυχαναλυτη της!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:52 pm

anna έγραψε:


σε γενικες γραμμες παντως ειμαι επιφυλακτικη.....Μιζουκι ειναι αυτη.........Μπορει να της ηρθε καμια ιδεα ο Αλμπερτ να παει στο Ματσου Πιτσου για να βρει τον εαυτο του γιατι δν την παλευει στο ρολο του θειου Γουιλλιαμ......και ο Τερρυ να παει στον πολεμο για να γλιτωσει απ την Σουζανα κ εκει απο μια ναρκη να ακρωτηριαστει κ αυτος....Καπου εκει ενδιαμεσα η Καντυ μην αντεχοντας αλλο που με κανενα γκομενο δν λεει να στεριωσει, αποφασιζει να γινει καλογρια σαν την αδερφη Μαρια (η κυρια πονυ μας εχει αφησει χρονους εννοειται) και οταν μαθαινει για το ατυχημα του Τερρυ, αποφασιζει ως νοσοκομα κ ως καλογρια να του συμπαρασταθει και να γηροκομησει κ αυτον κ τη Σουζανα μεχρι να πεθανουν.........Και μετατρεπουν το ορφανοτροφειο σε γηροκομειο, μαζευουν και καμια 20αρια ραμολιμεντα ακομη κ ετσι περνουν τα υπολοιπα χρονια μεχρι τα βαθια γεραματα, με τηλιο και πανες tena για την ακρατεια!!!!!!!! Suspect Suspect Suspect

τωρα και συ βρε Αννουλα γιατι βαζεις ιδεες; Θες να δεις καμια καινουργια νουβελα το 2225 με 5750 σελιδες και το παραπανω στορυ; Ασε γιατι ολα κυκλοφορουν....και δεν αργει η Μιζουκι να αλλαξει γνωμη....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 8:19 pm

ειμαι της αποψης οτι παλαιοτερα να ηταν ερωτευμενη με κανεναν ομορφο...οπως ειναι ηταν ο αντονυ , ο τερρυ και ο στηρ καλη ωρα...και μαλλον θα την παρατησε...και μετα παντρευητκε καναν που δεν θα βλεπεται καν ! δεν εξηγουνται αλλιως τα απωθημενα της !! scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:02 am

anna έγραψε:
ntalia έγραψε:
αννα ερχομαι κι εγω μαζι σου σφαιρα !!!!!!!!!!!...θα γραψε που θα γραψει την συνεχεια...να ευσταθει τλχστν αλλιως βραστα χαραλαμπε ! Suspect

σε γενικες γραμμες παντως ειμαι επιφυλακτικη.....Μιζουκι ειναι αυτη.........Μπορει να της ηρθε καμια ιδεα ο Αλμπερτ να παει στο Ματσου Πιτσου για να βρει τον εαυτο του γιατι δν την παλευει στο ρολο του θειου Γουιλλιαμ......και ο Τερρυ να παει στον πολεμο για να γλιτωσει απ την Σουζανα κ εκει απο μια ναρκη να ακρωτηριαστει κ αυτος....Καπου εκει ενδιαμεσα η Καντυ μην αντεχοντας αλλο που με κανενα γκομενο δν λεει να στεριωσει, αποφασιζει να γινει καλογρια σαν την αδερφη Μαρια (η κυρια πονυ μας εχει αφησει χρονους εννοειται) και οταν μαθαινει για το ατυχημα του Τερρυ, αποφασιζει ως νοσοκομα κ ως καλογρια να του συμπαρασταθει και να γηροκομησει κ αυτον κ τη Σουζανα μεχρι να πεθανουν.........Και μετατρεπουν το ορφανοτροφειο σε γηροκομειο, μαζευουν και καμια 20αρια ραμολιμεντα ακομη κ ετσι περνουν τα υπολοιπα χρονια μεχρι τα βαθια γεραματα, με τηλιο και πανες tena για την ακρατεια!!!!!!!! Suspect Suspect Suspect



lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:02 pm

Τελείωσα το μάνγκα και είπα να ξεκινήσω να δω και την ιταλική συνέχεια αλλά πραγματικά διάβασα λίγο απο το πρώτο τεύχος και ξενέρωσα απίστευτα ακόμα και τα χρώματα ήταν πιο έντονα και μου χτύπαγαν πολύ άσχημα οπότε έμεινα στον περιβόητο λόφο να αναμενω τη συνέχεια της αγαπητης μας Μιζούκι Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 803997 Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
v tz
Candy Fan
Candy Fan
v tz


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ηλικία : 23
Registration date : 14/05/2014

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουν 09, 2014 11:38 am

EMENA MOY APESOYN KAI TA 2  Razz 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eua
Newbie
Newbie
eua


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 21
Registration date : 12/01/2021

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 12, 2021 11:56 pm

dolly έγραψε:
Καλησπέρα σας είμαι σχετικά νέα στο forum σας.... και τώρα σιγά σιγά ανακαλύπτω τα θεματά σας.... Θα ήθελα να σας πω τη δική μου εμπειρία.... Βλέπετε ως πιτσιρίκι έπαιρνα το περιοδικό και αφού είχα χάσει το τέλος στην σειρά καλή ώρα όπως η Ακάλια... το αγόραζα χωρίς να ξέρω ότι η σειρά είχε το συγκεκριμένο τέλος... κάποια στιγμή σταμάτησα να το παίρνω και αυτό καθώς στερούταν ενδιαφέροντος όπως ένοιωθα τότε.. και είχαν περάσει και τα κρίσιμα τεύχη με το θάνατο της Σουζάνας ...όπου το happy end ήταν θέμα χρόνου.... Γενικά πάντως είχα μείνει με την εντύπωση ότι η Κάντυ με τον Τέρρυ θα κατέληγαν μαζί... Όταν λίγο καιρό πριν βρήκα κάποιο site όπου έψαχνα παιδικά για τα πιτσιρίκια ανακάλυψα όλα τα επεισόδια της σειράς.. και άρχισα να τα κατεβάζω και να τα κάνω DVD. Εκεί ανακάλυψα και το τέλος που είχε η σειρά... έλα όμως που μου είχε καλλήσει ότι άλλο τέλος είχε κανονικά και απλώς δεν είχαν ανεβάσει όλα τα επεισόδια... έψαξα στα διάφορα site και ανακάλυψα την αλήθεια μετά βρήκα και τα περιοδικά (όλα με το ιταλικό τέλος-'Ηθελα να το δω και ας μην είναι αληθινό- ζόρια που τραβάει ο κόσμος θα μου πείτε). Και τότε θύμωσα γιατί οι Ιταλοί πραγματικά πέρα ότι παραποίησαν την ιστορία της Κάντυ, παραποίησαν και όλους τους χαρακτήρες, μηδενός εξαιρούμενου είνια όλοι ξενέρωτοι μόνο η Άννυ τους γλίτωσε αλλά αυτή ήταν έτσι και αλλιώς. Η ιστορία τους μπάζει από παντού και τα περισσότερα γεγονότα που περιγράφονται είναι για γέλια το λιγότερο.....Δεν χρειάζεται να αναφέρω συγκεκριμένα....Όσοι τα έχουν διαβάσει τα ξέρουν... πάντως το μόνο που έχω να πω. Είναι ότι χίλιες φορές το original και ας μη με ευχαριστεί το τέλος παρά το ιταλικό...
Είμαι καινούρια στο forum σας και θα ήθελα να σου ζητήσω να μου πεις αν όντως βρήκες όλα τα επεισόδια της Κάντυ Κάντυ,μαζί με ένα τέλος,εκτός από αυτό των Ιταλών. Αν βρήκες ένα επεισόδιο με τέλος,πες μου πού το βρήκες για να το βρω και εγώ. εγώ το μόνο τέλος που βρήκα ήταν στα ρωσικά,τα σκίτσα ήταν απαίσια και οι φωνές του επίσης το ίδιο. Σε παρακαλώ αν όντως βρήκες και το τέλος της ιστορίας πες μου πού ώστε να το βρω και εγώ και να το παρακολουθήσω. Σε παρακαλώ πολύ 🥺🥺💗
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.   Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιαν 13, 2021 10:56 am

eua έγραψε:

Είμαι καινούρια στο forum σας και θα ήθελα να σου ζητήσω να μου πεις αν όντως βρήκες όλα τα επεισόδια της Κάντυ Κάντυ,μαζί με ένα τέλος,εκτός από αυτό των Ιταλών. Αν βρήκες ένα επεισόδιο με τέλος,πες μου πού το βρήκες για να το βρω και εγώ. εγώ το μόνο τέλος που βρήκα ήταν στα ρωσικά,τα σκίτσα ήταν απαίσια και οι φωνές του επίσης το ίδιο. Σε παρακαλώ αν όντως βρήκες και το τέλος της ιστορίας πες μου πού ώστε να το βρω και εγώ και να το παρακολουθήσω. Σε παρακαλώ πολύ 🥺🥺💗

Eua, καλώς ήλθες στο φορουμάκι μας!

Δεν έχω καταλάβει τί ακριβώς ψάχνεις... Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα. - Σελίδα 3 5036 μεμονομένα στο ΥΤ μπορείς να βρεις όλα τα επεισόδια της Κάντυ... μαζί δεν ξέρω αν υπάρχουν.
Το επίσημο "τέλος" στο ανιμέ είναι το επεισόδιο 115 όπου γίνεται ένα πάρτυ προς τιμήν της Κάντυ με τον πρίγκιπα, τις μαμάδες της και τους φίλους της παρόντες.
Ο Τέρρυ έχει επιστρέψει στο θέατρο και στη Σουζάννα.
https://www.youtube.com/watch?v=tCCnt5DzOjs

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το φινάλε του ιταλικού μάνγκα.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» κατεβασμα μανγκα
» Η Άννα των αγρών / Το μάνγκα
» Emma (Το μάνγκα σε τόμους)
» Σχόλια για το μάνγκα "Swan"
» Anne of Green Gables (Το μάνγκα σε τόμους)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Μάνγκα- Άνιμε-
Μετάβαση σε: