Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Πήγαινε κάτω 
+33
ntalia
marin@
Λορένα
libra
liana
Tatiana
arwyn-t
ariel
Cerry
geobacter
elpidaki
Funky_Axel
anna
xruste
nina
ariathniM
nuitetoile21
juliet
ΜΙΜΙ
nansecrets
origdim
dolly
candy+terry
akaliakoukou
Sofia
domniki
Ελένη
Aldebaran
cristi
mariam
ntmhx
Turrican
misspepper77
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 9:07 am

Χαιρομαι
- Μου ειπανε γιατι το ρουτερ/μοντεμ μου αποσυνδεεται απο το Ιντερνετ στα καλα καθουμενα, η γραμμη μου εγινε 24άρα, αλλα το καημενο το Speedtouchακι μου κομπιαζει εκ κατασκευης σε ταχυτητες ανω των 8Mbps. Το καλο ειναι οτι εχουμε ηδη νεο ρουτερ/μοντεμ στο σπιτι (δεν εκανε για την γραμμη του αδελφου μου και μας ξεμεινε) και θα το παρω κατευθειαν. Τα καλα του να εχεις τον μπαμπα σου συνταξιουχο του ΟΤΕ! 👅

- Ειναι Παρασκευη! Γιιιιιιιιιιεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!

- Μια χαρα θα το βγαζω το αχαρο μεσοβδομαδο με το "Alarm fur Cobra 11" στον Alpha. Και εχει πλακα να καταλαβαινω παλι σιγα σιγα τα γερμανικα, θα εξασκηθω πριν το ταξιδι μου στο Μοναχο! Very Happy



Γκρινιαζω

- Με το ζορι ξυπνησα σημερα. Ειχε δροσουλα ωραια, ευχαριστο ντολμαδακι ημουνα με το κουβερλι, γιατι να ξυπνησωωωωω;;;;; Ακομη το κεφαλι μου ειναι βαρυ! Sleep :|

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 1:34 pm

arwyn-t έγραψε:
Χαιρομαι
- Μου ειπανε γιατι το ρουτερ/μοντεμ μου αποσυνδεεται απο το Ιντερνετ στα καλα καθουμενα, η γραμμη μου εγινε 24άρα, αλλα το καημενο το Speedtouchακι μου κομπιαζει εκ κατασκευης σε ταχυτητες ανω των 8Mbps. Το καλο ειναι οτι εχουμε ηδη νεο ρουτερ/μοντεμ στο σπιτι (δεν εκανε για την γραμμη του αδελφου μου και μας ξεμεινε) και θα το παρω κατευθειαν. Τα καλα του να εχεις τον μπαμπα σου συνταξιουχο του ΟΤΕ! 👅



οριστε, τι ειναι όλα αυτα Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 1:41 pm

ariathniM έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Χαιρομαι
- Μου ειπανε γιατι το ρουτερ/μοντεμ μου αποσυνδεεται απο το Ιντερνετ στα καλα καθουμενα, η γραμμη μου εγινε 24άρα, αλλα το καημενο το Speedtouchακι μου κομπιαζει εκ κατασκευης σε ταχυτητες ανω των 8Mbps. Το καλο ειναι οτι εχουμε ηδη νεο ρουτερ/μοντεμ στο σπιτι (δεν εκανε για την γραμμη του αδελφου μου και μας ξεμεινε) και θα το παρω κατευθειαν. Τα καλα του να εχεις τον μπαμπα σου συνταξιουχο του ΟΤΕ! 👅



οριστε, τι ειναι όλα αυτα Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 679307

Εγώ πάλι θέλω κατ'επειγόντως ένα γρυλορούτερ για το σπίτι...

Κάντε έρανο κορίτσια μπας και δω μιά άσπρη νύχτα... lol!

_________________
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 1:46 pm

ariathniM έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Χαιρομαι
- Μου ειπανε γιατι το ρουτερ/μοντεμ μου αποσυνδεεται απο το Ιντερνετ στα καλα καθουμενα, η γραμμη μου εγινε 24άρα, αλλα το καημενο το Speedtouchακι μου κομπιαζει εκ κατασκευης σε ταχυτητες ανω των 8Mbps. Το καλο ειναι οτι εχουμε ηδη νεο ρουτερ/μοντεμ στο σπιτι (δεν εκανε για την γραμμη του αδελφου μου και μας ξεμεινε) και θα το παρω κατευθειαν. Τα καλα του να εχεις τον μπαμπα σου συνταξιουχο του ΟΤΕ! 👅



οριστε, τι ειναι όλα αυτα Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 679307

Το ρουτερ/μοντεμ ειναι το μαραφετι που σε συνδεει στο Ιντερνετ. Το τι ταχυτητα εχεις ειναι τι ταχυτητα εχεις στο Ιντερνετ, ποσο γρηγορα κατεβαζεις και ανεβαζεις. Η γραμμη μου αναβαθμιστηκε αυτοματα απο την Otenet και πηγε στην πιο γρηγορη, μεχρι 24Mbps, πες μεχρι 24χμ/ωρα ανωτερη ταχυτητα. 👅 Το ρουτερακι μου ομως ειναι μικρουλι, κομπιαζει στα γκαζια. Ο δε αδελφος μου ηθελε καινουργιο ρουτερ, αλλα αυτο που του εδωσαν απο τον ΟΤΕ δεν ητανε για απλη γραμμη, ητανε για συνθετη σαν τη δικη μου, οποτε ο αδελφος πηρε αλλο ρουτερ και εγω θα παρω το συνθετο που εμεινε ρεζερβα στο σπιτι (δεν το γυρισαμε, διοτι τα κονεξια μας επετρεψαν να το κρατησουμε).

Κατανοητοτερο???

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 1:50 pm

Aldebaran έγραψε:


Εγώ πάλι θέλω κατ'επειγόντως ένα γρυλορούτερ για το σπίτι...

Κάντε έρανο κορίτσια μπας και δω μιά άσπρη νύχτα... lol!

lol! lol!

Οταν ειδα τη διαφημιση εσενα σκεφτηκα!!

lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 2:59 pm

χαιρομαι: γιατι ειδα την φιλη μου aldebaran μετα απο καιρο...

χαιρομαι: γιατι θα εχω λαπτοπ απο το απογευμα (να ναι καλα η κολλητη μου που παει στο χωριο για σ/κ και θα δανειστω το λαπτοπ της...)

γκρινιαζω....(μμμμ.... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 889631 δεν εχω βρει ακομα.... εναν λογο να γκρινιαξω.... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 951845 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 5:43 pm

Χαιρομαι γιατι πηγα σε μια συνεντευξη σημερα για μια πολυ ενδιαφερουσα θεση και πηγε νομιζω καλα. Τουλαχιστον θελουν να με ξαναδουν.

Γκρινιαζω γιατι επαθα ψυξη χτες και ποναει η πλατη μου πατοκορφα και κακοκοιμηθηκα και ειμαι τωρα στο κρεββατι μου με το μαξιλαρακι-μασαζακι ενω θα επρεπε να ψαξω να βρω τα καλοκαιρινα ρουχα για τις διακοπες scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 6:35 pm

Χαιρομαι

- Παει και η Παρασκευη!!! Γενικα η βδομαδα ητανε καλη!

- Ακολουθει γλεντι το βραδυ στα προεορτια του γαμου ενος ξαδελφου μου, θα ειμαστε ολα τα καλα ξαδελφια παρεουλα. Αυριο ειναι ο γαμος.

- Υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να παμε ωραια εκδρομη στα Ιωαννινα (με σπηλαιοεξερευνηση και ραφτινγκ) τελη του μηνα! Μια χαρα!! Για να μην πω οτι ψηνω την παρεα να παμε να κανουμε και το γυρο της Θασου με το ιστιοπλοϊκο ενος της παρεας.

- Η σεζλονγκ μου ειναι θεσπεσια, δεν θελεις να σηκωθεις απο πανω της! Την ανοιγω μπροστα απο το κρεβατι μου και βλεπω εκει ξαπλωμενη τηλεοραση! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 315913


Γκρινιαζω
- Μπα... δεν εχω τιποτα να γκρινιαξω!
- Ή μαλλον... πανω που μου αρεσε το "Alarm fur Cobra 11", ξερω οτι ο ενας αστυνομικος θα πεθανει εν ωρα καθηκοντος την ερχομενη βδομαδα, ειδα τη σκηνη στο YouTube. Κριμα και ειναι ο ωραιος απο τους δυο... Βεβαια, και ο αντικαταστατης δεν ειναι ασχημος...


sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 7:24 pm

(αλλαξα γνωμη τελικα...)

γκρινιαζω: γιατι κανει πολυ ζεστη και ελιωσα σημερα... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 238107 ειχα και ψωνια μαζι μου και κουραστικα πολυ με τοσα πραγματα και τοση ζεστη.. Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 137270 σαν κοτοπουλο ειμαι... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 310719 (μου αρεσει οταν γκρινιαζω... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 315913 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 9:32 pm

γκρινιαζω.....γκρινιαζω.....γκρινιαζω.....γκρινιαζω.......
οσες φορες και να το πω ποτε δεν θα μπορεσω να εκφρασω το πως πραγματικα αισθανομαι.......
Sad Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:05 am

χαιρομαι γιατι απο σεπτεμβρη αρχιζω μαθηματα kendo!!
δεν γκρινιαζω γιατι δεν εχω κατι να γκρινιαξω, αλλα αν με αφησετε να στο σκεφτω λιγακι κατι θα βρω.. lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:10 am

nuitetoile21 έγραψε:
χαιρομαι γιατι απο σεπτεμβρη αρχιζω μαθηματα kendo!!
δεν γκρινιαζω γιατι δεν εχω κατι να γκρινιαξω, αλλα αν με αφησετε να στο σκεφτω λιγακι κατι θα βρω.. lol! lol! lol!

σε παρακαλω βρες κατι να γκρινιαξεις......... ελα Νατ μου... εγω γκρινιαζω για την ζεστη... (και να ξημερωνε νοεμβριος... ο αγαπημενος μου μηνας..!) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:11 am

αααααα και μενα ειναι ο αγαπημενος μου μηνας!!!!! για αυτο σου λεω, για τοτε τον κοβω τον γαμο!! lol! lol! lol! ωραια να γκρινιαξω: γκρινιαζω γιατι θα ερθει η αννουλα αυριο και εγω θα κοιμαμαι ορθια (τις αυπνιες μου μεσα!) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:12 am

ποια ζεστη καλε; ψοφοκρυο εχει!!! σε αλλο πλανητη ζω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:13 am

nuitetoile21 έγραψε:
αααααα και μενα ειναι ο αγαπημενος μου μηνας!!!!! για αυτο σου λεω, για τοτε τον κοβω τον γαμο!! lol! lol! lol! ωραια να γκρινιαξω: γκρινιαζω γιατι θα ερθει η αννουλα αυριο και εγω θα κοιμαμαι ορθια (τις αυπνιες μου μεσα!) lol! lol! lol!

προβατακια να μετρησεις δοκιμασες; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:16 am

χαχαχαχχα να σου πω, οσες φορες προσπαθησα να μετρησω προβατακια το μονο που καταφερα ηταν να εκνευριστω οποτε το εχω παρατησει το αθλημα.. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:22 am

οριστε..γκρινιαζω γιατι ο υπολογιστης μου αρχισε να παθαινει εμπλοκες στα καλα καθουμενα...λετε επειδη μιλουσαμε τοση ωρα για τον αλμπερτ?? να απομακρυνθω και απο τον πολυελαιο αν ειναι.. lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:23 am

nuitetoile21 έγραψε:
χαχαχαχχα να σου πω, οσες φορες προσπαθησα να μετρησω προβατακια το μονο που καταφερα ηταν να εκνευριστω οποτε το εχω παρατησει το αθλημα.. lol! lol!

χαχαχαχα κι εγω... τα ατιμα τα προβατακια με εκαναν να ξαγρυπνησω εντελως οσες φορες τα μετρησα!!! ουστ! προβατακια!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:24 am

ωχ... ναταλια... κι αλλος προκαλει ατυχηματα...????? (θυμασαι με την συνδεση που με πεταξε εξω εκεινο το βραδυ για ωρα τι συζηταγαμε???) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:27 am

nansecrets έγραψε:
ωχ... ναταλια... κι αλλος προκαλει ατυχηματα...????? (θυμασαι με την συνδεση που με πεταξε εξω εκεινο το βραδυ για ωρα τι συζηταγαμε???) lol!

ξεχνιουνται αυτα??? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 αλμπερτ Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 73559 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 73559 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 73559 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:27 am

nuitetoile21 έγραψε:
οριστε..γκρινιαζω γιατι ο υπολογιστης μου αρχισε να παθαινει εμπλοκες στα καλα καθουμενα...λετε επειδη μιλουσαμε τοση ωρα για τον αλμπερτ?? να απομακρυνθω και απο τον πολυελαιο αν ειναι.. lol! lol! lol!

Σας το εχω πει κι αλλου οτι ο αλμπερτ μας κανει μαγεια! να με ακουτε! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:30 am

nansecrets έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
χαχαχαχχα να σου πω, οσες φορες προσπαθησα να μετρησω προβατακια το μονο που καταφερα ηταν να εκνευριστω οποτε το εχω παρατησει το αθλημα.. lol! lol!

χαχαχαχα κι εγω... τα ατιμα τα προβατακια με εκαναν να ξαγρυπνησω εντελως οσες φορες τα μετρησα!!! ουστ! προβατακια!!! lol!

Εγω παλι ξερετε τι παθαινω με τα πραβατακια; Τα φανταζομαι να πηδανε τη μαντρουλα οκ; Εγω ομως θελω να πηγενουν αργα 1 - 2 - 3 και αυτα πηδανε σαν παλαβα 123456 τι αγχος κι αυτο; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:30 am

ariel έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
οριστε..γκρινιαζω γιατι ο υπολογιστης μου αρχισε να παθαινει εμπλοκες στα καλα καθουμενα...λετε επειδη μιλουσαμε τοση ωρα για τον αλμπερτ?? να απομακρυνθω και απο τον πολυελαιο αν ειναι.. lol! lol! lol!

Σας το εχω πει κι αλλου οτι ο αλμπερτ μας κανει μαγεια! να με ακουτε! lol!

ελα οχι τετοια και η ωρα ειναι καταλληλη για μαγεια....(αριελ... εισαι να κανεις μερικα ελφικα???) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:31 am

ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
χαχαχαχχα να σου πω, οσες φορες προσπαθησα να μετρησω προβατακια το μονο που καταφερα ηταν να εκνευριστω οποτε το εχω παρατησει το αθλημα.. lol! lol!

χαχαχαχα κι εγω... τα ατιμα τα προβατακια με εκαναν να ξαγρυπνησω εντελως οσες φορες τα μετρησα!!! ουστ! προβατακια!!! lol!

Εγω παλι ξερετε τι παθαινω με τα πραβατακια; Τα φανταζομαι να πηδανε τη μαντρουλα οκ; Εγω ομως θελω να πηγενουν αργα 1 - 2 - 3 και αυτα πηδανε σαν παλαβα 123456 τι αγχος κι αυτο; lol!


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 4:52 am

Καλα γελα Ναν... δεν ειναι καθολου αστειο!!!! καλα το κουρεψε ο τερρυ με την ψηλη οταν το βρηκε μποσικο! ανυπακουα ζωα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: