Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Πήγαινε κάτω 
+33
ntalia
marin@
Λορένα
libra
liana
Tatiana
arwyn-t
ariel
Cerry
geobacter
elpidaki
Funky_Axel
anna
xruste
nina
ariathniM
nuitetoile21
juliet
ΜΙΜΙ
nansecrets
origdim
dolly
candy+terry
akaliakoukou
Sofia
domniki
Ελένη
Aldebaran
cristi
mariam
ntmhx
Turrican
misspepper77
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 9:18 pm

ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:


ΣΟΣ

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΡΕΝΟ ΑΠΟ ΠΑΤΗΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΟΑΚΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΣΟ...ΕΚΕΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΝΤΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ...

Καλύτερα να κυκλοφορήσετε με κλειστά τα μάτια επί της Κηφισίας, παρά να πάρετε τρένο... (προ διμήνου ξεκίνησαν καινούριες βεντέτες)

Εχει δίκιο η Τζένη. Συγκεκριμένα στο λοφάκι μεταξυ περισσου και πευκακίων μαζευονται διαφοροι και πετάνε κοτρονες... Συνήθως βγάζουν ανακοινωση απο τα μεγάφωνα για να κλείσεις τα παράθυρα, οποτε καταλίγεις μόνο με μερικα ραγισμένα τζάμια! Εχει τυχει ομως φορα να θέλω να κατέβω απο το τρένο στη στάση μου και να μην μπορώ απο τις πέτρες και τα νεράτζια!!!! ευτυχώς τα τελευταία χρόνια, είναι κάπως καλύτερα τα πράγματα ( στο τρένο, οχι γηπεδο!!! μέχρι σουγια μου εχουν βγάλει στη πλατεια!!!)

Εγω να πω οτι η διαστροφή στις μέρεις τείνει να γίνει συνήθεια...πως και έχουμε βγει τόσο καλά παιδιά όλες εδώ μέσα...

Α και να σημειώσω


Χαίρομαι...που επιτέλους το κοριτσάκι μου κοιμάται από τις 9.00 το βράδυ και ηρεμεί το κεφαλάκι της μανούλας

Γκρινιάζω που επειδή σηκώνομαι από τις 7.00 κατά τις 10.00 τέρμα το κεφαλάκι της μανούλας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 9:50 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ

γιατί τα ήπια και είμαι λιώμα και χορεύω και πίνω και μεθώ ωχ αμάν μέρα νύχτα τραγουδώ μετά από πολλύυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 836490


ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ

γιατί αυριο το πρωί δεν θα μπορώ να κάνω delete αυτό το μήνυμα...

άντε γεια μας :\~/: :\~/: :\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 9:56 pm

libra έγραψε:
ΧΑΙΡΟΜΑΙ

γιατί τα ήπια και είμαι λιώμα και χορεύω και πίνω και μεθώ ωχ αμάν μέρα νύχτα τραγουδώ μετά από πολλύυυυυυυυυυυυυυυυ καιρό Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 836490


ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ

γιατί αυριο το πρωί δεν θα μπορώ να κάνω delete αυτό το μήνυμα...

άντε γεια μας :\~/: :\~/: :\~/:

μπράβο βρε λιμπράκι άντε χρειάζεται να το τσούζουμε και λίγο πού και που :\~/: :\~/: :\~/: :\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 10:00 pm

juliet έγραψε:


Χαίρομαι...που επιτέλους το κοριτσάκι μου κοιμάται από τις 9.00 το βράδυ και ηρεμεί το κεφαλάκι της μανούλας

Γκρινιάζω που επειδή σηκώνομαι από τις 7.00 κατά τις 10.00 τέρμα το κεφαλάκι της μανούλας...



Άχ juliet πόσο σε ζηλεύω!!!! Εμένα το μεγάλο κοριτσακι μου κοιμάται στις 9,00, με το μικρό τι να κάνω που αυτή τη στιγμή κάθετε πάνω μου προσπαθώντας να πατήσει διάφορα πλήκτρα κι εγώ προσπαθώ να γράψω! !@@#$ ΄Αχ τι τραβάω η μανούλα Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 238107 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 11:06 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Περαστικά ντάλια μου lol! τι να κάνεις καλό μου κοριτσάκι ο έρωτας θέλει θυσίες bom

μονο εγω το ξερω τι θυσιες τραβαω ...ελεος !!!!!!!!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 11:07 pm

ntalia έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Περαστικά ντάλια μου lol! τι να κάνεις καλό μου κοριτσάκι ο έρωτας θέλει θυσίες bom

μονο εγω το ξερω τι θυσιες τραβαω ...ελεος !!!!!!!!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 238107

ψυχραιμία Ntalia.
έχουμε περάσει όλες εδώ μέσα... ουουουουουουουου... αν μας γυρίσεις όλες ανάποδα θα ξαφνιαστείς από τι θα πέσει lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 11:08 pm

TZENHG13 έγραψε:
ΧΑΙΡΟΜΑΙ: Γιατί έχουν ξεκινήσει τα αγωνιστικά σε όλα τα αθλήματα Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 951845 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 951845 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 951845

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: Γιατί πάλι όπως και πρόπερσι αναμένεται να συναντηθούν οπαδοί δύο διαφορετικών ομάδων στο ΟΑΚΑ την ίδια μέρα (λόγω αγώνα μπάσκετ ΠΑΟ-ΠΑΟΚ και ποδοσφαίρου ΑΕΚ-ΠΑΟ) και αναμένεται πάλι να εισπνεύσουμε πολύ δακρυγόνο. Πρόπερσι έπεσε τρελό ξύλο.

ΣΥΜΒΟΥΛΗ:
Την Κυριακή (ειδικά μεταξύ 6:30-8:30), μην κυκλοφορήσετε στους δρόμους κοντά στο ΟΑΚΑ

αν δεν γίνεται αλλιώς, Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 73559 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 73559
1) φορέστε κράνος,
2) βάλτε βαζελίνη κάτω από τα μάτια (μειώνει το τσούξιμο από τα δακριγόνα),
3) έχετε το 166 στην πρώτη κλήση,
4) φιλήστε τους οικείους σας πριν φύγετε από το σπίτι,
5) πάρτε μαζί σας το βιβλιάτιο ασθενείας και
6) --προς θεού μην φορέσετε πράσινο, θα σας περάσουν τα χανούμια για βάζελο,
-- μην φορέσετε κίτρινο ή μαύρο, θα σας περάσουν οι βάζελοι για χανούμι,
-- μη φορέσετε ΚΟΚΚΙΝΟ, θα σας την πέσουν και οι δύο.

ποποποποποποποπο...καλα που μου το ανεφερες !!!
σκεφτομουν να παω με παρεα στο μαρουσια για καφε...!!!
ευτυχως ο δικος μου θα παει αλλου να δει το ματς !!!
ερε τι τραβαμε ??????!!!!!!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤρι Οκτ 19, 2010 11:11 pm

libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Περαστικά ντάλια μου lol! τι να κάνεις καλό μου κοριτσάκι ο έρωτας θέλει θυσίες bom

μονο εγω το ξερω τι θυσιες τραβαω ...ελεος !!!!!!!!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 238107

ψυχραιμία Ntalia.
έχουμε περάσει όλες εδώ μέσα... ουουουουουουουου... αν μας γυρίσεις όλες ανάποδα θα ξαφνιαστείς από τι θα πέσει lol! lol!

σαν τις θυσιες τισ δικες μου δεν νομιζω...!!!!!!
δεν μπορει επι 2 ωρες να καθομαι πανω στον παγο... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 8858 να λεω συνεχεια ποναω ποναω... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 310719
και να μην με αφηνει ο αναισθητος να παω στο κρεβατακι μου !!!!!!!!!!!!?????????? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 137270
τι ανωμαλεια ειναι αυτη?????????
αναρωτιεμαι... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 175236
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 10:23 am

Χαιρομαι

- Εχω και επισημως μερλινιτιδα. Ειδα και τον Bradley και τον Αρθουρ στον υπνο μου! Καλα τα παω! geek
- Η φιλη μου στο Λονδινο μου πηρε το περιοδικο "Totally Merlin". cheers
- Η αλλη φιλη που πηγε Λονδινο μου ειπε οτι το θεατρικο "Birdsong" και ο Μπεν Μπαρνς σε αυτο ητανε πολυ καλο! Ανυπομονω να το δω το Δεκεμβρη!!


Γκρινιαζω

- Ουτε με κρεμα Roiplon 10% δεν με περασαν τα μπρατσα μου. Τον ορθοπεδικο μαλλον δεν τον γλιτωνω.
- Νιωθω για αλλη μια φορα αποστασιοποιημενη απο το Καντυ-Καντυ. Η μουσα μου ειναι σε μονιμες διακοπες, το φανφικ ειναι στασιμο, και αν σκεφτομαι καποιον πού και πού ειναι τον Αλμπερτ και μονο, κι αυτο γιατι μου τον θυμιζει ο Bradley. :|


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 10:29 am

arwyn-t έγραψε:

Γκρινιαζω
- Νιωθω για αλλη μια φορα αποστασιοποιημενη απο το Καντυ-Καντυ. Η μουσα μου ειναι σε μονιμες διακοπες, το φανφικ ειναι στασιμο, και αν σκεφτομαι καποιον πού και πού ειναι τον Αλμπερτ και μονο, κι αυτο γιατι μου τον θυμιζει ο Bradley. :|

Γκρινιάζω

που η μούσα της arwyn είναι διακοπές.
Μήπως να σου θυμίσω σε τι σημείο είμαστε και τι εκκρεμότητες έχουν μείνει;; Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 559316 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 559316 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 10:32 am

ntalia έγραψε:

σαν τις θυσιες τισ δικες μου δεν νομιζω...!!!!!!

ε, καλά, ας μην τις μετρήσουμε κι όλας lol! lol!


ntalia έγραψε:

δεν μπορει επι 2 ωρες να καθομαι πανω στον παγο... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 8858 να λεω συνεχεια ποναω ποναω... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 310719
και να μην με αφηνει ο αναισθητος να παω στο κρεβατακι μου !!!!!!!!!!!!?????????? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 137270
τι ανωμαλεια ειναι αυτη?????????
αναρωτιεμαι... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 175236


επειδή είμαι και λίγο αργούλα και δεν τα πιάνω κι εύκολα, θες να πεις ότι ήταν αναίσθητος και ανώμαλος που σε ήθελε κοντά του και δεν ήθελε να σε αφήσει να φύγεις;;; Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 5036 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 5036

Το χάσμα γενναιών θα φταίει lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 11:16 am

ntalia έγραψε:

δεν μπορει επι 2 ωρες να καθομαι πανω στον παγο... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 8858 να λεω συνεχεια ποναω ποναω... Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 310719
και να μην με αφηνει ο αναισθητος να παω στο κρεβατακι μου !!!!!!!!!!!!?????????? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 137270

Να ρωτησω κατι: κ'εσυ γιατι δεν εφευγες? Επρεπε να παρεις την αδεια του? Μαλλον φταιει το χασμα γενεων που προαναφερθηκε, γιατι δυσκολευομαι να καταλαβω Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:17 pm

arwyn-t έγραψε:


Γκρινιαζω

- Ουτε με κρεμα Roiplon 10% δεν με περασαν τα μπρατσα μου. Τον ορθοπεδικο μαλλον δεν τον γλιτωνω.
- Νιωθω για αλλη μια φορα αποστασιοποιημενη απο το Καντυ-Καντυ. Η μουσα μου ειναι σε μονιμες διακοπες, το φανφικ ειναι στασιμο, και αν σκεφτομαι καποιον πού και πού ειναι τον Αλμπερτ και μονο, κι αυτο γιατι μου τον θυμιζει ο Bradley. :|


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 35868


Kι εμείς τι κάνουμε κούκλα μου??? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 922907

τόση δράση υπάρχει στο φόρουμ... τόσα θέματα...τόσες ενότητες...εγώ ακόμα δεν έχω προλάβει να διαβάσει ούτε το 1/20 των όσων θεμάτων υπάρχουν

κορίτσια κάτι πρέπει να κάνουμε να γυρίσουμε για την arwyn-t την Κάντυ από τις διακοπές ice cream
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 12:54 pm

TZENHG13 έγραψε:
arwyn-t έγραψε:


Γκρινιαζω

- Ουτε με κρεμα Roiplon 10% δεν με περασαν τα μπρατσα μου. Τον ορθοπεδικο μαλλον δεν τον γλιτωνω.
- Νιωθω για αλλη μια φορα αποστασιοποιημενη απο το Καντυ-Καντυ. Η μουσα μου ειναι σε μονιμες διακοπες, το φανφικ ειναι στασιμο, και αν σκεφτομαι καποιον πού και πού ειναι τον Αλμπερτ και μονο, κι αυτο γιατι μου τον θυμιζει ο Bradley. :|


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 35868


Kι εμείς τι κάνουμε κούκλα μου??? Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 922907

τόση δράση υπάρχει στο φόρουμ... τόσα θέματα...τόσες ενότητες...εγώ ακόμα δεν έχω προλάβει να διαβάσει ούτε το 1/20 των όσων θεμάτων υπάρχουν

κορίτσια κάτι πρέπει να κάνουμε να γυρίσουμε για την arwyn-t την Κάντυ από τις διακοπές ice cream


Ασε να τελειωσει η τριτη σαιζον Μερλιν, να εχω συνελθει απο το φιναλε της

Σπόιλερ:

και βλεπουμε για Καντυ-Καντυ! Κοινως... Δεκεμβρη τελειωνει το Μερλιν.... του χρονου παλι Καντυ!

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 3:25 pm

libra έγραψε:
ntalia έγραψε:

σαν τις θυσιες τισ δικες μου δεν νομιζω...!!!!!!

ε, καλά, ας μην τις μετρήσουμε κι όλας lol! lol!

ελα ντε!!!! αν κατσουμε κ αθροισουμε τις μ******ες που εχει κανει καθεμια μας για καθε γκομενο αλι αλι και τρισαλι lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 40 Icon_minitimeΤετ Οκτ 20, 2010 3:27 pm

anna έγραψε:
libra έγραψε:

ε, καλά, ας μην τις μετρήσουμε κι όλας lol!

ελα ντε!!!! αν κατσουμε κ αθροισουμε τις μ******ες που εχει κανει καθεμια μας για καθε γκομενο αλι αλι και τρισαλι lol!

έτσι-έτσι Wink

__________________________________________________

Edit από Ελένη: Το τόπικ συνεχίζεται εδώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: