Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Πήγαινε κάτω 
+33
ntalia
marin@
Λορένα
libra
liana
Tatiana
arwyn-t
ariel
Cerry
geobacter
elpidaki
Funky_Axel
anna
xruste
nina
ariathniM
nuitetoile21
juliet
ΜΙΜΙ
nansecrets
origdim
dolly
candy+terry
akaliakoukou
Sofia
domniki
Ελένη
Aldebaran
cristi
mariam
ntmhx
Turrican
misspepper77
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:55 pm

elpidaki έγραψε:
ποιος ηρθε?????
ποια συγχαρητηρια αγαπη μου γλυκια????? συγχαρητηρια που σου βγηκε ο κ*ς 2 χρονια τωρα και εγραψες αυτο το χαλι??????
ιωαννα..............ειναι τρελοι εκει κατω στην αθηνα...........
μου εβαλαν 10 στην εκθεση..........το πιστευεις????? εσυ που εχεις δει γραπτα μου τι λες?????

ναι τωρα αναγκαστικα θα επιλεξω κατι που θα ηταν εκτος για μενα.....λογοθεραπεια ή φυσικοθεραπεια
στη χειροτερη περιπτωση παω για το επαγγελμα του μελλοντος!!!! γραφειο τελετων!!!!
ο μπαμπας σαν φωτογραφος θα αναλαμβανει του γαμους εγω τις κηδειες!!!!! οριστε!!!!

Μη διαβάζω κουταμάρες...
Επιλογές έχεις σίγουρα πολλές...
Πρώτο σου κριτήριο να είναι αυτές που σου αρέσουν εσένα ακόμη και αν δεν πιστεύεις πως θα περάσεις εκεί...
Μην ξεχάσεις όμως και αυτές που δεν σου κάνουν αρχικά κλικ αλλά μπορείς να τις πιάσεις με τη βαθμολογία σου... Δεν ξέρεις ποτέ πως θα σου φανεί μιά Σχολή αν δεν περάσεις το κατώφλι της...

Όταν πέρασα στα ΤΕΙ, η μάνα μου ήταν η πρώτη που με έκραξε για την "επιτυχία" μου... Ήθελε να πετύχω στα ΑΕΙ όπως τα ξαδέρφια μου.
Τώρα, 20 χρόνια μετά και ενώ έχω τελειώσει και ΤΕΙ και ΑΕΙ μόνο με το πρώτο χαρτί έχω κάνει καριέρα... (λέμε τώρα...).
Πολλοί όμως από τους συμφοιτητές μου στα ΑΕΙ ακόμη ψάχνουν για δουλειά...


_________________
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:57 pm

elpidaki έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Ελπιδακι μου γλυκο, μια χαρα εγραψες! Συγχαρητηρια, μωρο μου!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 509524

Και μην ανησυχεις καθολου! Ολο και καπου εχεις περασει και πού ξερεις, μπορει να ειναι και πολυ καλυτερα απ'οτι φανταζοσουνα! Η ζωη ειναι ολο εκπληξεις!

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 436003608 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 596299312

ω ναι!
ζαμπονοκοπτικη στην κομμοτηνη!!!!!
κοιτα σιγουρα δεν ξερω τι θα γινει αλλα πως να πω....δεν ειμαι ικανοποιημενη απο τον εαυτο μου....
(ουτε απο τους διορθωτες αλλα τεσπα.....)

Και ποιος λεει οτι η ζαμπονοκοπτικη δεν θα εχει περαση στο μελλον, ε; Το ποσο λεπτες πρεπει να κοβονται οι φετες του ζαμπον ειναι θεμα συζητησης και επιστημης! Αλλο παχος για το ψωμι, αλλο για το αλμυρο κέικ, αλλο για τα σουφλε, αλλο για τα ορεκτικα. Θα εισαι εξπερ και θα πλακωνουνε οι σεφ! Α, ολα κι ολα!

flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:58 pm

Οι πανελληνιες ειναι μια τραυματικη εμπειρια για ολους. Για μενα ηταν λιγο περισσοτερο επωδυνη. Οταν εδινα πανελληνιες επαθα ιλαρα και μπορεσα να δωσω μονο δυο μαθηματα, και εχασα τις εξετασεις. Στο 2ο μαθημα οταν γυρισα στο σπιτι ειχα 39 πυρετο και ετσι δεν πηγα στα 2 επομενα. Ευτυχως κρατησα τα δυο μαθηματα που ειχα δωσει και εδωσα τα αλλα 2 τον επομενο χρονο. Τωρα πια, αν αρρωστησεις δεν χανεις τις εξετασεις, αλλα δινεις λιγο αργοτερα. Τελικα περασα, αλλα την 2η χρονια που εδινα ειχα αγχος μην μου συμβει κατι και δεν μπορεσω να δωσω.

Οταν συμπληρωνα το μηχανογραφικο δεν ειχα ιδεα τι ηταν η καθε σχολη. Τις δηλωσα απλα με την σειρα των βασεων. Μπαινοντας στο πανεπιστημιο καταλαβα οτι ειναι αδυνατον να ξερω εκ των προτερων αν θα μου αρεσε η σχολη. Τελικα μου αρεσε παρα πολυ, και αν γυριζε πισω ο χρονος παλι το ιδιο θα επελεγα. Τοτε ηταν απλα θεμα τυχης! Νομιζω ομως οτι αν κατι το κανεις με ορεξη σιγουρα θα σου αρεσει. Μπορεις να βρεις παντου πραγματα να σου αρεσουν και να σε ευχαριστουν. Επισης παρολο που ολες οι δουλειες που εχω κανει ηταν ακριβως πανω σ'αυτο που σπουδασα, δεν ειχαν καμια σχεση με οσα ειχα μαθει στο πανεπιστημιο. Η πραξη εχει τεραστια αποσταση απο την θεωρια. Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 889631

Τι ηθελες να σπουδασεις Ελπιδα? Τι σ'αρεσει σ'αυτο που ηθελες να σπουδασεις? Τι ειναι αυτο που δεν μπορεις να το βρεις σε αλλο επαγγελμα?

Ειναι καποιος που μπορει να αποφασισει τι θελει να κανει στα 18 του? Κανεις δεν ξερει πραγματικα τι θα του αρεσει μετα απο 20-30 χρονια! Ας ειμαστε λιγο ρεαλιστες.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την domniki στις Τρι Ιουλ 06, 2010 3:00 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:59 pm

ναι ιωαννα μου σε καταλαβαινω......
εχω και γω ενα θεμα με τους γονεις μου οσον αφορα το τει....δεν θελουν με τιποτα...........
και με τους βαθμους μου.....περισσοτερα τει πιανω....
αντε να δουμε.....


ναι θα δηλωσω και νηπιαγωγος και θα περιμενω πτωση βασεων....αλλιως.....
ζαμπονοκοπτικη!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:00 pm

arwyn-t έγραψε:
elpidaki έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Ελπιδακι μου γλυκο, μια χαρα εγραψες! Συγχαρητηρια, μωρο μου!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 509524

Και μην ανησυχεις καθολου! Ολο και καπου εχεις περασει και πού ξερεις, μπορει να ειναι και πολυ καλυτερα απ'οτι φανταζοσουνα! Η ζωη ειναι ολο εκπληξεις!

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 436003608 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 596299312

ω ναι!
ζαμπονοκοπτικη στην κομμοτηνη!!!!!
κοιτα σιγουρα δεν ξερω τι θα γινει αλλα πως να πω....δεν ειμαι ικανοποιημενη απο τον εαυτο μου....
(ουτε απο τους διορθωτες αλλα τεσπα.....)

Και ποιος λεει οτι η ζαμπονοκοπτικη δεν θα εχει περαση στο μελλον, ε; Το ποσο λεπτες πρεπει να κοβονται οι φετες του ζαμπον ειναι θεμα συζητησης και επιστημης! Αλλο παχος για το ψωμι, αλλο για το αλμυρο κέικ, αλλο για τα σουφλε, αλλο για τα ορεκτικα. Θα εισαι εξπερ και θα πλακωνουνε οι σεφ! Α, ολα κι ολα!

flower


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684
εισαι φοβερηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χιχιχιχιχ!!!!!!!!!!!!! σε ευχαριστω που με εκανες και γελασα!!!!!!!
ε μα βεβαια!!!! ειναι και αυτο μια τεχνη!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:03 pm

domniki έγραψε:
Οι πανελληνιες ειναι μια τραυματικη εμπειρια για ολους. Για μενα ηταν λιγο περισσοτερο επωδυνη. Οταν εδινα πανελληνιες επαθα ιλαρα και μπορεσα να δωσω μονο δυο μαθηματα, και εχασα τις εξετασεις. Στο 2ο μαθημα οταν γυρισα στο σπιτι ειχα 39 πυρετο και ετσι δεν πηγα στα 2 επομενα. Ευτυχως κρατησα τα δυο μαθηματα που ειχα δωσει και εδωσα τα αλλα 2 τον επομενο χρονο. Τωρα πια, αν αρρωστησεις δεν χανεις τις εξετασεις, αλλα δινεις λιγο αργοτερα. Τελικα περασα, αλλα την 2η χρονια που εδινα ειχα αγχος μην μου συμβει κατι και δεν μπορεσω να δωσω.

Οταν συμπληρωνα το μηχανογραφικο δεν ειχα ιδεα τι ηταν η καθε σχολη. Τις δηλωσα απλα με την σειρα των βασεων. Μπαινοντας στο πανεπιστημιο καταλαβα οτι ειναι αδυνατον να ξερω εκ των προτερων αν θα μου αρεσε η σχολη. Τελικα μου αρεσε παρα πολυ, και αν γυριζε πισω ο χρονος παλι το ιδιο θα επελεγα. Τοτε ηταν απλα θεμα τυχης! Νομιζω ομως οτι αν κατι το κανεις με ορεξη σιγουρα θα σου αρεσει. Μπορεις να βρεις παντου πραγματα να σου αρεσουν και να σε ευχαριστουν. Επισης παρολο που ολες οι δουλειες που εχω κανει ηταν ακριβως πανω σ'αυτο που σπουδασα, δεν ειχαν καμια σχεση με οσα ειχα μαθει στο πανεπιστημιο. Η πραξη εχει τεραστια αποσταση απο την θεωρια. Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 889631

Τι ηθελες να σπουδασεις Ελπιδα? Τι σ'αρεσει σ'αυτο που ηθελες να σπουδασεις? Τι ειναι αυτο που δεν μπορεις να το βρεις σε αλλο επαγγελμα?

Ειναι καποιος που μπορει να αποφασισει τι θελει να κανει στα 18 του? Κανεις δεν ξερει πραγματικα τι θα του αρεσει μετα απο 20-30 χρονια! Ας ειμαστε λιγο ρεαλιστες.

φοβερη εμπειρια..............
θελω νηπιαγωγος....
θελω γενικοτερα με το επαγγελμα μου να ασχολουμαι με τον ανθρωπο....
καποτε...ελεγα οτι θα γινω γιατρος και θα παω στους γιατρους χωρις συνορα.....
δεν μου λεει κατι να γινω φιλολογος...οχι δεν μου λεει........να μπαινω απλα σε μια αιθουσα και να κανω αρχαια....οχι αληθεια δεν με τραβαει αυτο το πραγμα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:06 pm

elpidaki έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
elpidaki έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Ελπιδακι μου γλυκο, μια χαρα εγραψες! Συγχαρητηρια, μωρο μου!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 509524

Και μην ανησυχεις καθολου! Ολο και καπου εχεις περασει και πού ξερεις, μπορει να ειναι και πολυ καλυτερα απ'οτι φανταζοσουνα! Η ζωη ειναι ολο εκπληξεις!

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 436003608 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 596299312

ω ναι!
ζαμπονοκοπτικη στην κομμοτηνη!!!!!
κοιτα σιγουρα δεν ξερω τι θα γινει αλλα πως να πω....δεν ειμαι ικανοποιημενη απο τον εαυτο μου....
(ουτε απο τους διορθωτες αλλα τεσπα.....)

Και ποιος λεει οτι η ζαμπονοκοπτικη δεν θα εχει περαση στο μελλον, ε; Το ποσο λεπτες πρεπει να κοβονται οι φετες του ζαμπον ειναι θεμα συζητησης και επιστημης! Αλλο παχος για το ψωμι, αλλο για το αλμυρο κέικ, αλλο για τα σουφλε, αλλο για τα ορεκτικα. Θα εισαι εξπερ και θα πλακωνουνε οι σεφ! Α, ολα κι ολα!

flower


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684
εισαι φοβερηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
χιχιχιχιχ!!!!!!!!!!!!! σε ευχαριστω που με εκανες και γελασα!!!!!!!
ε μα βεβαια!!!! ειναι και αυτο μια τεχνη!!!!!

Μην το γελας καθολου! Ολα ειναι τεχνη!!

Εδω μια φιλη περασε Ανθοκομεια στο Μεσολογγι και μια χαρα ειναι! Ανθοκομεια! Εμαθε τα παντα για τα λουλουδια! Την βλεπω να ανοιγει ανθοπωλειο και με το γουστο που εχει να γινεται αναρπαστη σε γαμους και βαφτισεις! Και μιλαμε για λεφτα, ε, οχι αστεια...

queen
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:08 pm

[quote="arwyn-t"][quote="elpidaki"][quote="arwyn-t"]
elpidaki έγραψε:

Μην το γελας καθολου! Ολα ειναι τεχνη!!

Εδω μια φιλη περασε Ανθοκομεια στο Μεσολογγι και μια χαρα ειναι! Ανθοκομεια! Εμαθε τα παντα για τα λουλουδια! Την βλεπω να ανοιγει ανθοπωλειο και με το γουστο που εχει να γινεται αναρπαστη σε γαμους και βαφτισεις! Και μιλαμε για λεφτα, ε, οχι αστεια...

queen


μπραβο της!!!!
ναι εχει περαση το επαγγελμα....

(δεν υπαρχει ζαμπονοκοπτικη!!!! το λεμε εμεις τα αποτυχημενα παιδια!!!! οτι δεν εχω να περασω πουθενα οποτε θα παω ζαμπονοκοπτικη!!!!!!) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:11 pm

elpidaki έγραψε:

(δεν υπαρχει ζαμπονοκοπτικη!!!! το λεμε εμεις τα αποτυχημενα παιδια!!!! οτι δεν εχω να περασω πουθενα οποτε θα παω ζαμπονοκοπτικη!!!!!!) lol! lol! lol!

Το ξερω βρε, απλα κανω χιουμορ στο χιουμορ!

Αν και... υπαρχει το γαρνιρισμα στη μαγειρικη/ζαχαροπλαστικη που περιεχει κοπτικη και ειναι χωριστο μαθημα στις σχολες μαγειρικης.... geek lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:12 pm

arwyn-t έγραψε:
elpidaki έγραψε:

(δεν υπαρχει ζαμπονοκοπτικη!!!! το λεμε εμεις τα αποτυχημενα παιδια!!!! οτι δεν εχω να περασω πουθενα οποτε θα παω ζαμπονοκοπτικη!!!!!!) lol! lol! lol!

Το ξερω βρε, απλα κανω χιουμορ στο χιουμορ!

Αν και... υπαρχει το γαρνιρισμα στη μαγειρικη/ζαχαροπλαστικη που περιεχει κοπτικη και ειναι χωριστο μαθημα στις σχολες μαγειρικης.... geek lol!


χιχιχιχιχιχ!!!!! Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 315913 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 315913 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 315913

ναι ε???? στα ιεκ μαγειρικης δεν λες???? εκει που γινονται σεφ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:15 pm

Εγω παλι δουλευω απο πολυ μικρη και εχω κανει ο,τι δουλεια μπορεις να φανταστεις! Δεν με ενοχλει καθολου που πολλες φορες η εργασια μου δεν ειχε σχεση με τις σπουδες μου, γιατι αισθανομαι οτι ανοιγω τους οριζοντες μου και δεν εγκλωβιζομαι! Ασε που εχω και το θρασος να λεω οτι δε φοβαμαι οικονομικη κριση... καπου θα βρω μια δουλιτσα 👅 ψιτ μην ξεχνας και την καινουργια μου ενασχοληση με τα καμπαρε! σιγουρα τα φραγκα σου λεω lol!
Ολοι οι γονεις εχουν ενα κατι με τα ΤΕΙ, λες και δεν ειναι σπουδες! Ολα ομως ειναι πολυ σχετικα! Ο αντρας μου ειχε περασει σε ΤΕΙ (ντροπη μεγαλη)! Σημερα εχει τελειωσει και ΑΕΙ και μεταπτυχιακο και πολυ καλη δουλεια εχει! Ο κολλητος του παλι που με την πρωτη μπηκε σε ΑΕΙ στην πρωτη επιλογη του παρακαλω, ακομα δεν εχει παρει πτυχιο, μετα απο 18 χρονια δηλωνει φοιτητης και τον ταιζουν οι γονεις του!!! (τοτε ομως ήταν πολυ περηφανοι για τον γιοκα τους!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:19 pm

ariel έγραψε:
Εγω παλι δουλευω απο πολυ μικρη και εχω κανει ο,τι δουλεια μπορεις να φανταστεις! Δεν με ενοχλει καθολου που πολλες φορες η εργασια μου δεν ειχε σχεση με τις σπουδες μου, γιατι αισθανομαι οτι ανοιγω τους οριζοντες μου και δεν εγκλωβιζομαι! Ασε που εχω και το θρασος να λεω οτι δε φοβαμαι οικονομικη κριση... καπου θα βρω μια δουλιτσα 👅 ψιτ μην ξεχνας και την καινουργια μου ενασχοληση με τα καμπαρε! σιγουρα τα φραγκα σου λεω lol!
Ολοι οι γονεις εχουν ενα κατι με τα ΤΕΙ, λες και δεν ειναι σπουδες! Ολα ομως ειναι πολυ σχετικα! Ο αντρας μου ειχε περασει σε ΤΕΙ (ντροπη μεγαλη)! Σημερα εχει τελειωσει και ΑΕΙ και μεταπτυχιακο και πολυ καλη δουλεια εχει! Ο κολλητος του παλι που με την πρωτη μπηκε σε ΑΕΙ στην πρωτη επιλογη του παρακαλω, ακομα δεν εχει παρει πτυχιο, μετα απο 18 χρονια δηλωνει φοιτητης και τον ταιζουν οι γονεις του!!! (τοτε ομως ήταν πολυ περηφανοι για τον γιοκα τους!)

δεν εχω προβλημα με τη δουλεια!
ισα ισα!!!! αν με αφηνε ο μπαμπας θα ξεκινουσα απο τωρα το καλοκαιρι!

αχ αυτη περηφανεια των γονιων.....
αυτο το "περασαμε!!!!" (πληθυντικος!!!!) ειναι απιστευτος!!!!!!
οταν ομως δεν γραφει καλα λενε..... "ε δεν τα πηγε πολυ καλα....δεν διαβαζε αρκετα....."
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:33 pm

elpidaki έγραψε:
αχ αυτη περηφανεια των γονιων.....
αυτο το "περασαμε!!!!" (πληθυντικος!!!!) ειναι απιστευτος!!!!!!
οταν ομως δεν γραφει καλα λενε..... "ε δεν τα πηγε πολυ καλα....δεν διαβαζε αρκετα....."
Σπόιλερ:

Είναι για γέλια...

Άσε που όταν το παιδί τους δεν περάσει κάπου, ούτε που ρωτάνε τί έκανε ο διπλανός... geek
Ελπιδάκι να δηλώσεις και όσες Σχολές είναι στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, και μη σε νοιάζει τίποτα... Εδώ θα είμαστε εμείς! cheers

_________________
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:36 pm

[quote="Aldebaran"]
elpidaki έγραψε:

Είναι για γέλια...

Άσε που όταν το παιδί τους δεν περάσει κάπου, ούτε που ρωτάνε τί έκανε ο διπλανός... geek
Ελπιδάκι να δηλώσεις και όσες Σχολές είναι στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, και μη σε νοιάζει τίποτα... Εδώ θα είμαστε εμείς! cheers

κλασικα!!!!!


αχ alde μου.....
μακρια η αθηνα......
πολυ μακρια..... δεν υπαρχουν φραγκα......βολο ή θεσ/νικη εχω επιλογες.....

ασε που οπου και να περασω, ειμαι σε ειδικη κατηγορια και ερχομαι κοντα...οποτε μαλλον απορριπτεται.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:42 pm

Ελα ελπιδα, σαν να αρχισες να συνερχεσαι νομιζω....

ας γυρισουμε στις αγαπημενες μας ασχολιες και πρωτα πρωτα μια προειδοποιηση

ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:44 pm

ariel έγραψε:
Ελα ελπιδα, σαν να αρχισες να συνερχεσαι νομιζω....

ας γυρισουμε στις αγαπημενες μας ασχολιες και πρωτα πρωτα μια προειδοποιηση

ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!


Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684
χαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! δεν φταιω εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684 Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 720684
κατα λαθος μπηκααααααααααααααν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:44 pm

ariel έγραψε:


ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μπα... πέρασα νωρίτερα και άλλαξε το κλίμα... lol!

_________________
Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:45 pm

elpidaki έγραψε:
ναι ιωαννα μου σε καταλαβαινω......
εχω και γω ενα θεμα με τους γονεις μου οσον αφορα το τει....δεν θελουν με τιποτα...........
και με τους βαθμους μου.....περισσοτερα τει πιανω....
αντε να δουμε.....


ναι θα δηλωσω και νηπιαγωγος και θα περιμενω πτωση βασεων....αλλιως.....
ζαμπονοκοπτικη!!!!!!

λοιπον........στην γ λυκειου ειχα βγαλει γυρω στα 18400 μορια κ 18,7 απολυτηριο. Εγω ηθελα να δηλωσω τει γραφιστικης ή τμημα ιστοριας +αρχαιολογιας κρητης γιατι απο εκει μπορουσες να παρεις ειδικευση στην αρχαια κ μεσαιωνικη ιστορια. Οταν το ακουσαν οι γονεις μου επαθαν εγκεφαλικο!!! να δηλωσω τει ή τμημα που ειχε βαση 13??? τς τς τς!!!! εκεινοι ηθελαν νομικη αθηνας ή διοικηση επιχηρησεων. Τελικα δηλωσα - κ περασα διοικηση επιχ στην Ασοεε..... Η ξαδερφη μου που πατωσε στις πανελληνιες πηγε στο ιεκ ξυνη γραφιστικη, τελειωσε σε 2 χρονια κ τωρα δουλευει σε μια εταιρια κ βγαζει 1400 ευρω το μηνα. Εγω δν εχω παρει καν το πτυχιο ακομα γιατι η σχολη μου φαινεται απαισια..κ τωρα τελευταια χαρη στη nuit κ την juliet εχω αρχισει να σκεφτομαι να γραφτω σε ενα ιεκ γραφιστικη απο σεπτεμβρη.....
καταλαβες γιατι σου λεω οτι δν ειναι ολα θεμα βαθμων???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:46 pm

Aldebaran έγραψε:
ariel έγραψε:


ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μπα... πέρασα νωρίτερα και άλλαξε το κλίμα... lol!


lol! lol! lol! lol! lol! lol!
τωρα το ακουω!!!!!
ευχαριστω ιωαννα μου!!!!!!!
(εσυ θα με πας κρουαζερια???? μμμμ.......κοιτα...τετοια τραγουδια θα τα συστηνεις στον αλεξη να μου τα αφιερωνει!!!!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:46 pm

Aldebaran έγραψε:
ariel έγραψε:


ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μπα... πέρασα νωρίτερα και άλλαξε το κλίμα... lol!


lol! lol! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:49 pm

anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ναι ιωαννα μου σε καταλαβαινω......
εχω και γω ενα θεμα με τους γονεις μου οσον αφορα το τει....δεν θελουν με τιποτα...........
και με τους βαθμους μου.....περισσοτερα τει πιανω....
αντε να δουμε.....


ναι θα δηλωσω και νηπιαγωγος και θα περιμενω πτωση βασεων....αλλιως.....
ζαμπονοκοπτικη!!!!!!

λοιπον........στην γ λυκειου ειχα βγαλει γυρω στα 18400 μορια κ 18,7 απολυτηριο. Εγω ηθελα να δηλωσω τει γραφιστικης ή τμημα ιστοριας +αρχαιολογιας κρητης γιατι απο εκει μπορουσες να παρεις ειδικευση στην αρχαια κ μεσαιωνικη ιστορια. Οταν το ακουσαν οι γονεις μου επαθαν εγκεφαλικο!!! να δηλωσω τει ή τμημα που ειχε βαση 13??? τς τς τς!!!! εκεινοι ηθελαν νομικη αθηνας ή διοικηση επιχηρησεων. Τελικα δηλωσα - κ περασα διοικηση επιχ στην Ασοεε..... Η ξαδερφη μου που πατωσε στις πανελληνιες πηγε στο ιεκ ξυνη γραφιστικη, τελειωσε σε 2 χρονια κ τωρα δουλευει σε μια εταιρια κ βγαζει 1400 ευρω το μηνα. Εγω δν εχω παρει καν το πτυχιο ακομα γιατι η σχολη μου φαινεται απαισια..κ τωρα τελευταια χαρη στη nuit κ την juliet εχω αρχισει να σκεφτομαι να γραφτω σε ενα ιεκ γραφιστικη απο σεπτεμβρη.....
καταλαβες γιατι σου λεω οτι δν ειναι ολα θεμα βαθμων???

ωχ......αχ αυτες οι ιδεες περι βαθμολογιας και τει.....
δεν μπορω να τις καταλαβω.....βρε αν αργοτερα σου δψσει δουλεια που ειναι το προβλημα????
στο τι θα πει ο κοσμος???? (βρε δεν πανε ολοι να πνιγουν......)

ναι αννα μου να πας...το ψηφιζω και εγω.
να πας.
καλη η διοικηση επιχειρησεων αλλα αν δεν το αγαπας.....παρατα το....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:50 pm

ariel έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
ariel έγραψε:


ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ,
Η ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΗΞΕΙ ΣΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΑ!!!


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Μπα... πέρασα νωρίτερα και άλλαξε το κλίμα... lol!


lol! lol! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! lol! lol!

αντε δεν ντρεπεσαι λιγο!!!!!! lol! lol! lol!
γιατι τι κακο εχει η παολα!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:56 pm

Eλπιδακι γιατι κλαις πριν σε βαρεσουν πρώτα και αν περασεις λογοθεραπεια ασχημα ειναι, επαγγελμα με μελλον ασε που θα προσφερεις και στον ανθρωπο, όπως θες αν δε περασεις φυσικοθεραπεια υπολόγισε πελάτη απο τώρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 3:59 pm

ariathniM έγραψε:
Eλπιδακι γιατι κλαις πριν σε βαρεσουν πρώτα και αν περασεις λογοθεραπεια ασχημα ειναι, επαγγελμα με μελλον ασε που θα προσφερεις και στον ανθρωπο, όπως θες αν δε περασεις φυσικοθεραπεια υπολόγισε πελάτη απο τώρα!!

οχι ασχημα δεν ειναι αλλα υπολογιζα διαφορετικα....(αλλα τα φτερα μου τα κοψαν οι εξυπνοι οι αθηναιοι.....πρωτευουσιανοι ξιπασμενοι.......)

αχα!!! πελατης!!!!!! παρακαλω στην ουρα!!!!
ξερω ηδη να κανω μασαζ (εικευομαι στο προσωπο) και περιμενουν πολλοι στην μπαντα!!!!! οποτε τρεχα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω   Χαίρομαι  - Γκρινιάζω - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 4:02 pm

ελπιδακι μου σε χρειαζομαι οπως και δηποτε!! ξερω μια κοπελιτσα φυσικοθεραπευτρια, δεν ηταν η επιλογης της , με το στανιο πήγε , τωρα και κυκλο εχει και η δουλεια δεν της λειπει και το αυτοκινητάκι της το πήρε!!

δεν ξερεις πως τα φερνει η ζωή και ποιος στο τελος κερδιζει!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: