Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Πήγαινε κάτω 
+11
papirous
VaggelisV
voula
Τερυλία
ioanna
ariathniM
kiki.lianou
Elenor Baker
candy-candy
stavroylaki
Aldebaran
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 9:12 am

κοιτα, το οτι ειμαι ακλη στα θεωτητικα
ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΙ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 137270
απλά προσπαθώ να ανταποκριθώ στο αδύνατο ... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 9:28 am

Στην ηλικία σας, ήμουν μεγάλος στόκος στα Μαθηματικά Φυσική αλλά επειδή ήμουν πολύ καλή στα Αρχαία, νόμιζα πως θα ακολουθούσα την 3η Δέσμη (ναι... είμαι λίγο αρχαία... rabbit ) Τελικά αποφάσισα να πάω στην 4η (μάλλον τη σημερινή Τεχνολογική αν υπάρχει κάτι τέτοιο) κάνοντας υπερεντατικά φροντιστηριακά μαθήματα στη Γ΄λυκείου προκειμένου να καλύψω τα κενά 5 χρόνων... Embarassed

Εννοείται πως δεν μετάνιωσα ποτέ για την κατεύθυνση που πήρα παρά το γεγονός πως για χάρη των φροντιστηριακών μαθημάτων είχα χάσει 2-3 συναυλίες του Νταλάρα από εκείνες που δε χάνονται με τίποτα... Crying or Very sad Δεν ξέρω πως θα ήταν τα πράγματα αν είχα πάει στην 3η και είχα γίνει φιλόλογος (που δεν μου το έχω... bom μα καθόλου...) το σίγουρο είναι πως λάτρεψα και λατρεύω τα Μαθηματικά (αν και τώρα δε θυμάμαι σχεδόν τίποτα st ) και μάλιστα από σπόντα αφού η επιλογή μου για τη Δέσμη στηρίχτηκε στο τι θα κάνει η κολλητή μου και όχι στο που είχα έφεση εγώ... jocolor

Χαίρομαι επειδή η χτεσινή μέρα κύλισε υπέροχα με μιά πολύ όμορφη παρεούλα το απόγευμα.

Σε λίγο, έχει μάθημα αστρονομίας Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 P0307 και τρέχω να ετοιμαστώ...

_________________
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 4:53 pm

Όταν λες "Δέσμη" εννοείς "Κατεύθηνση"; Δηλαδή αυτό που διαλέγεις στο Λύκειο και εστιάζεις περισσότερο σε αυτό; Δηλαδή θεωριτικά: Νεοελληνική Γλώσσα, Αρχαία, Λατινικά κ.λ.π. Θεωριτικά: Μαθηματικά, Φυσική κ.λ.π. κι ούτο κάθ' εξής; Ω, ναι. Υπάρχει Τεχνολογική. Και έχω κούσει πως θα βγουν και 4η και 5η: Στρατιωτική (Ιστορία, Φυσική Αγωγή) και Ναυτική (Άγνωστη η βούλαι του). Εγώ σίγουρα θα πάρω Θεωρητικά. Στα Μαθηματικά είμαι να μην πω Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 35868 Όσο και να προσπαθώ, όσο και να την παλαίβω: πάνω από την βάση και πολύ μου πέφτει. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 73559 Αμήν, αυτοκτονία θα 'τανε να επιλέξω Θετικά bom
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 5:40 pm

εγω θετικη θα διαλεξω....τα αρχαι δεν τ μπορω καθολο0 μα καθολο0,κ ιστορια

μονο στα γραπτα τα καταφερνω....οποτε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 10, 2013 10:23 pm

Χμμμ, ούτε εμένα τα Αρχαία είναι το φόρτε μου μα στα υπόλοιπα φιλολογικά μαθήματα έχω ικανοποιητικά αποτελέσματα Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 4:52 pm

VaggelisV έγραψε:
Όταν λες "Δέσμη" εννοείς "Κατεύθηνση"; Δηλαδή αυτό που διαλέγεις στο Λύκειο και εστιάζεις περισσότερο σε αυτό; Δηλαδή θεωριτικά: Νεοελληνική Γλώσσα, Αρχαία, Λατινικά κ.λ.π. Θεωριτικά: Μαθηματικά, Φυσική κ.λ.π. κι ούτο κάθ' εξής; Ω, ναι. Υπάρχει Τεχνολογική. Και έχω κούσει πως θα βγουν και 4η και 5η: Στρατιωτική (Ιστορία, Φυσική Αγωγή) και Ναυτική (Άγνωστη η βούλαι του). Εγώ σίγουρα θα πάρω Θεωρητικά. Στα Μαθηματικά είμαι να μην πω Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 35868 Όσο και να προσπαθώ, όσο και να την παλαίβω: πάνω από την βάση και πολύ μου πέφτει. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 73559 Αμήν, αυτοκτονία θα 'τανε να επιλέξω Θετικά bom

"Κατεύθυνση" τις λέτε εσείς;;; (πωπωωωω... χάσμα γενεών... Laughing ).

Στρατιωτική και Ναυτική;;; Ενδιαφέρον ακούγεται... scratch

Γκρινιάζω... Τσαγκαροδευτέρα σήμερα και έχω ένα σκασμό διάβασμα... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 385145 τι να κάνω που βαριέμαι ν΄ανοίξω βιβλίο;;; zzzzzzzz
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 5:13 pm

χεχεχεχε......μονη σ το πες αλντε!!!!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 735403 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 735403 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 6:38 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ Που επιτέλους θα δω την συνέχεια του φικ της Σταυρούλας !!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 509524 Επίσης σήμερα δεν έχω ΤΙΠΟΤΑ από H/W !!!!!!


ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ Επειδή βαριέμαι του θανατά zzzzzzzz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 6:49 pm

γτ δν διαβαζεις για μεθαυριο,ε....??????? Laughing Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΔευ Μαρ 11, 2013 7:27 pm

Χμμμ, φαίνεται παίζει και αυτό το ρολάκι του Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2013 10:25 pm

Χαίρομαι που
- τελείωσε το σεμινάριο και από την Τρίτη τέρμα τα πρωινά ξυπνήματα... (το τραγούδι του Χουζούρη το γνωρίζετε ε;;;;
https://www.youtube.com/watch?v=Bgdq3z8LxMM )
- γνώρισα αρκετούς/ές συναδέλφους απ΄όλη την Ελλάδα
- έγραψα πολύ καλά στις εξετάσεις (από βδομάδα θα ξέρω και το βαθμό) χαλάλι τα ξενύχτια για διάβασμα... study

Λυπάμαι που από Καθαρά Τρίτη επιστρέφω στην καθημερινή ρουτίνα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 7:59 am

χαίρομαι που πήρα 19.9\13 στους βαθμούς στο τρίμηνο! Like a Star @ heaven
Αλήθεια εσύ Βαγγέλη πόσο έβγαλες; Wink
χαίρομαι που θα δώ την γάτα μ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 10:07 am

Έβγαλα 15 8/13... Έπεσα κατακόρυφα στην Οικιακή Οικονομία και στα Μαθηματικά και αυτό επηρρέασε τον Μ.Ο. μου Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 1:07 pm

Μπράβο παιδιά... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 391308 χαίρομαι που παίρνετε καλούς βαθμούς (όσο για σένα Λένια, τα θερμότατά μου συγχαρητήρια... :\~/: μακάρι να σου μοιάσει και η δική μου Λένια... bounce )

Σαββατοκύριακο με πάρα πολλά φικ: Θα ξεκινήσω με της Πάπιρους που είναι το πιό συναρπαστικό (για μεγάλους), θα συνεχίσω με της Λένιας που είναι το δεύτερο πιό συναρπαστικό (για μικρότερους) και θα τελειώσω με του Βαγγέλη που είναι το πιό ... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 315913

Στα παραπάνω συγγράμματα θα προστεθεί και το τελευταίο βιβλίο της Μεταξίας που ξεκίνησα εχτές και - όπως ήταν αναμενόμενο - είναι απολαυστικό! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 233698 Λεπτομέρειες μόλις το ολοκληρώσω... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 567966

Για την ώρα, χαίρομαι - χαλαρώνω με ΜΕΛΩΔΙΑ και σερφάρισμα στο διαδίκτυο... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 836490

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 3:25 pm

Χαίρομαι:γτ θ περάσω ένά σβτκρκ στο Ναύπλιο με όλα τα φιλαράκια …ειναι πάρα πολύ ωραία, ο καιρός είναι θαυμάσιος κ με περιμένει…πολύυυυυ περπάτημα…Wink
Όπως κτλβντ λέπον δν έχω ν παραπονεθώ γ κτSmile
πολλά χαιρετησματα λπν απ το όμορφο Ναύπλιο…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 3:55 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ Που είχα ένα πολύ δημιουργικό πρωί και μεσημέρι: αποτέλειωσα έναν Καραγκιόζη που είχα αρχήσει χτες και έκανα ένα φρεσκάρισμα σε έναν μπέη που είχε αρχίσει να ξεφτύζει.

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ Για πολλά πράγματα: οι βαθμοί μου δεν ικανοποίησαν και να σου οι περικοπές στο laptop. Επίσης ήθελα να πάρω ένα βιβλίο που μόλις κυλλοφόρησε μα δεν είχα λεφτά. Έτσι πήγα στην γιαγιά μου να πάρω (μια ώρα με τα πόδια να έρθω και να γυρίσω) και τώρα δεν έχω δύναμη να σηκωθώ από τον καναπέ. Επίσης τα νέα κεφάλαια στο φικ της Σταυρούλας ακόμα τα περιμένω και δεν τα βλέπω Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 4:53 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ γιατί περναω ένα σαββατοκύριακο στο χωριό μου Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 951845
( που σημαίνει γυμναστική , περπάτημα, καθαρός αέρας και βόλτες το βράδυ) Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 233698
ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ γιατί πρέπει να αποδεχθώ τον χαμό της γάτας μου Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 385145

RIP ΛΟΙΠΟΝ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 5:05 pm

ΠΕΘΑΝΕ;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 5:17 pm

Πο-ποοο, συλλυπητήρια Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 405732
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 5:36 pm

για να πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα,
αλλά δεν έχει έρθει εδώ κ 2 βδομάδες, οπότε πρέπει να αρχίσω να το παίρνω στα σοβαρά...έχουμε περάσει τόσα ωραία μαζί 12 χρόνια, ήταν πάντα μαζί μου, να με πάρει αγκαλιά όταν κλαίω, να παίξει μαζί μου όταν βαριόμουν. διάβαζε την σκέψη μου, και ήταν η πιο τρυφερή γάτα που υπήρχε ποτέ. Δεν υπήρξε μέρα που να με άφηνε με την στεναχώρια μου, την έδιωχνε μακριά. Δύσκολα τις ξεχνάω αυτές τις μέρες....
αυτό π ξέρω είναι ότι πέρασε μαγικά 14 χρόνια, και ότι ποτέ δεν της έλειψε κάτι. Θα ζείς για πάντα στις καρδιές μας Αργυρώ, Sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 5:57 pm

ζωή σ' εμάς Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 8:23 pm

δεν βοηθάς Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 238107 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 238107 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 238107
Ο αποχωρισμός της γάτας σου δεν είναι κάτι τόσο απλό! Εσύ που έχεις γάτα θα έπρεπε να ξέρεις περισσότερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 8:29 pm

Αχ πέθανεεεεεε…?!?÷×÷?!?!?!?:'(
όχί ρρ δν είναι σίγουρο μην το λες ακόμα ρρ λένια, θ δούμε το Πάσχα για σίγουρα…αχχχχχ δν θεέεελω ν πέθαααανει!! !!!!!!!!!!!!Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 8:46 pm

Δομνίκη λυπάμαι αλλά πρέπει να το αποδεχθούμε...
ελπίζω να βρούμε όμως όπως λέει στην υπογραφή σου το white rose, που στην περίπτωση μας το γατάκι που θα υιοθετήσουμε σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 16, 2013 10:32 pm

Μα δεν καταλαβαίνω, όταν εγώ λέω συλλυπητήρια, εσύ λες πως δεν βοηθάω μα όταν η Δομνίκη λέει συλλυπητήρια... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 5 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: