Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Πήγαινε κάτω 
+11
papirous
VaggelisV
voula
Τερυλία
ioanna
ariathniM
kiki.lianou
Elenor Baker
candy-candy
stavroylaki
Aldebaran
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 4:52 pm

χ0α00χα00χ0α....η λενια ειν θεωρητικος τυπος!!!αυτα τ βγαζει τσακ τσακ.... Wink

σ αντιθεση μ μενα π καθομαι ωρες κ δν καταλαβαινω τ διαβαζω Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 6:45 pm

Δόμνα κι εγώ ακόμα και τώρα, έτσι είμαι!!! Διαβάζω - διαβάζω και δεν καταλαβαίνω τίποτα!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 315913 Σε αντίθεση με το άλλο αστεράκι της οικογένείας μου που τα έπιανε όλα από την παράδοση και ερχόταν και μιλούσε ώρες στο τηλέφωνο, ενώ εγώ πολεμούσα κι αγωνιζόμουν να αποστηθίσω τα μαθήματα τις επόμενης μέρας!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 559316 (Και δε με βοηθούσε παρά τα τόσα κλαψουρίσματα και παρακάλια!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 385145 )

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 6:52 pm

χ0α0χ0α00χα.....ασε ιωαννα ειμαστε γκαντεμο!!!!!... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 310719

χιλιες φορες μαθηματικα βαλε μ παρα να μαθω μαθημα ιστορια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 7:01 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ: Δεν έχω λόγο να χαίρομαι Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 137270

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: Αύριο γράφω Αρχαίααααα Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 7:03 pm

αο0τς......καλη επιτυχια!!!!! drunken

εγω γραφω χημεια οποτε...χαλαρα :afro:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 7:49 pm

Εύχομαι να πέσουν σε όλους σας θέματα που να τα ξέρετε πολύ καλά και να γράψετε τέλεια και χωρίς άγχος!!!! flower

Δόμνα, εγώ και στα Μαθηματικά και στη Φυσική και στη Χημεία... πιο χάλια κι από χάλια!!!! Πιο καλή ήμουν στα θεωρητικά κι ας βασανιζόμουν να τα αποστιθ.... ε, να τα μάθω ήθελα να πω!!!!
Ξέρω ότι δεν με τιμά αυτό που θα πω, αλλά πολύ καθηγητές που μου έκαναν ιδιαίτερα Φυσική, Χημεία, Μαθηματικά έφευγαν σε λιγότερο από μήνα, λέγοντας στη μητέρα μου ακριβώς το ίδιο πράγμα: Κυρία μου, ειλικρινά, δεν ξέρουμε με ποιό τρόπο σκέφτεται η κόρη σας! Είναι ανώφελο να συνεχίσουμε να πληρωνόμαστε από την στιγμή που δεν προσφέρουμε κάτι!
Και στο φροντιστήριο μου άλλαξαν τρία τμήματα μέχρι να αποφασίσουν ότι έπρεπε να με βάλουν στο τμήμα με τα παιδιά που θα τους έλυναν μόνο τις ασκήσεις του σχολείου και άντε γειά!!! Θυμάμαι την έκφραση απελπισίας σε ένα καθηγητή που μου έκανε ιδιαίτερα στα μαθηματικά (και ήταν πάρα πολύ καλός και το εννοώ)... Μου είχε βάλει ασκήσεις που έπρεπε να επιλέξω τον κατάλληλο τύπο για να τις λύσω και δεν είχα ούτε μια σωστή!!!!!!!!!!!! Embarassed Και στην ερώτησή του για το ποιά ήταν τα κριτήριά μου και επέλεξα τους συγκεκριμένους τύπους, δεν ήξερα και να του απαντήσω!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 238107 Την ίδια άσκηση αν μου την έβαζες 50 φορές και τις 50 θα τις είχα λύσει με διαφορετικό τρόπο!!!!!!!!!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 679307
Ενώ την ίδια στιγμή, το μεγαλύτερο αστεράκι μου, θα είχε λύσει όλες τις ασκήσεις όλων των εξωσχολικών βιβλίων ολόσωστα και ζητούσε και παραπάνω!!!!!! Και όπως ξαναείπα κι αλλού, δεν με πείραζε που ήταν ιδιοφυία,ίσα - ίσα που πάντα καμάρωνα και χαιρόμουν γι'αυτό, αλλά που δεν με βοηθούσε καθόλου!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 790358 (Τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον έβλεπε τα χάλια μου και θα έλεγε τι να ασχοληθώ κι εγώ μαζί της, αφού δεν πρόκειται να καταλάβει!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 315913 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 8:02 pm

ευχαριστουμε, ευχομαι η επιθυμια σου να εισακουστει

ιωαννα τρελαινομαι να διαβαζω τις ιστοριες σ!

δεν ειμαι θεωρητικος τυπος, μισω τα αρχαια αλλα διαβαζω και τα κατεβαζω,μ αρεσουνα τα αγγλικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 8:04 pm

μιας και λεμε για βιολογια , περιττο να πω οτι ο μεταβολισμος ειναι η διασπαση και η συνθεση των χημικων ουσιων ( των απλουστερων) ωστε να ειναι ακταλληλοι για τον οργανισμο

Σπόιλερ:
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 8:32 pm

λενια δν πας καλα....!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 310719

ιωαννα......με κανεις να λεω ευχαριστω π καταλαβαινω το0λαχιστον κατιWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 8:46 pm

Εγώ κοντεύω να ξεχάσω πότε έδινα εξετάσεις... santa

Αλλά σίγουρα δε θα ξεχάσω ποτέ εκείνη την Τετάρτη που έλιαζα την κορμάρα μου στον Ωρωπό Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 428388 και η μάνα μου πανικόβλητη έψαχνε να με βρει να μου πει πως οι καθηγητές θυμήθηκαν να σταματήσουν την απεργία τους και πως την επόμενη θα δίναμε κανονικά Πανελλήνιες... μέσα Ιουλίου '88.


Παιδάκια, καλά γραψίματα!!! Smile

_________________
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 22, 2013 9:00 pm

Elenor Baker έγραψε:
ιωαννα......με κανεις να λεω ευχαριστω π καταλαβαινω το0λαχιστον κατιWink

Γι' αυτό τα γράφω... για να σας εμψυχώνω τώρα με τις εξετάσεις σας!!!!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 12:04 am

Elenor Baker έγραψε:
χ0α00χα00χ0α....η λενια ειν θεωρητικος τυπος!!!αυτα τ βγαζει τσακ τσακ.... Wink

σ αντιθεση μ μενα π καθομαι ωρες κ δν καταλαβαινω τ διαβαζω Laughing

Εγώ πάλι διαβάζω πολύ αργά. Μεγάλο πρόβλημα και αυτό, ειδικά κατά την περίοδο των εξετάσεων που ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος. Πρόσφατα διάβασα ένα λογοτεχνικό βιβλίο το "Ο καιρός των χρυσανθέμων". Είναι βιβλίο 411 σελίδων και μου βγήκε η ψυχή μέχρι να το διαβάσω. Κάποιο είδος μαθησιακής δυσκολίας θα είναι και αυτό που έχω. Τέλος πάντων, ήθελα να σας το πω για να μοιραστώ τον πόνο μου μαζί σας. Very Happy

Ώστε έτσι Λένια ε; Απλά της αρέσει της μικρής να κλαίγεται. Μάλλον θέλει χάδια από μας. Επιδιώκει την συμπαράστασή μας, γι' αυτό κάνει παράπονα για τη βιολογία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 12:19 am

candy-candy έγραψε:
μιας και λεμε για βιολογια , περιττο να πω οτι ο μεταβολισμος ειναι η διασπαση και η συνθεση των χημικων ουσιων ( των απλουστερων) ωστε να ειναι ακταλληλοι για τον οργανισμό

Χαίρομαι: Μου άρεσε αυτό μικρή. Έμαθα και ένα ορισμό σήμερα. Ό,τι μαθαίνουμε, καλό είναι...
Γκρινιάζω: Γιατί μάλλον σύντομα θα τον ξεχάσω... Sad Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 4:02 am

Γκρινιάζω: Έχω αϋπνίες σήμερα λόγω ζέστης... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 625188

Χαίρομαι: γιατί μου κρατάει συντροφιά το φόρουμ!!!

Αναρωτιέμαι γιατί ο Μορφέας δεν έχει έρθει ακόμα και τα ματάκια μου είναι ορθάνοιχτα... Μάλλον δεν έχει Sleep σήμερα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 9:07 am

Παράθεση :
Γκρινιάζω: Γιατί μάλλον σύντομα θα τον ξεχάσω..

μαζί σου! Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 10:14 am

ποιος ειναι ο Μορφεας????..... confused

Παράθεση :
Ώστε έτσι Λένια ε; Απλά της αρέσει της μικρής να κλαίγεται. Μάλλον θέλει χάδια από μας. Επιδιώκει την συμπαράστασή μας, γι' αυτό κάνει παράπονα για τη βιολογία...
ασε κατερινα μην τα συζητας....χιλιες φορες της εχω πει οτι θ τα παει τελεια κ καθε φορα

με ρωταει αν θ τ παει καλα..... jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 12:59 pm

χαχαχαχ

ΧΑΙΡΟΜΑΙ: καλα υπαρχει λογος να μην χαιρομαι???ολα τελειααααα...εγραψα φοβερα!

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: ισως να ναι η πρωτη φορα που δεν εχω τπτ να γκρινιαξω:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 2:01 pm

Παράθεση :
ισως να ναι η πρωτη φορα που δεν εχω τπτ να γκρινιαξω:
λογικα θ ναι κ η τελευταια.....ε αδελφο0λα???? Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 2:52 pm

Ιωαννα ενα απο τα ίδια μαθηματικά, χημεια και φυσική, σκραπας που λένε Sad αυτά δε τα μαθηματικά μου άλλαξαν τα φωτα και με τρομοκρατούσαν πολύ στο λύκειο και δεν με αφηναν να χαρω Sad εγραφα γυρω στο 8 άλγεβρα, αντε και 9 γεωμετρία( αυτη η γεωμετρία, θεούλη μου Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 238107 τι πράγμα ήταν, νομίζω πως εκει 'ηταν που ειχα γραψει και ενα δυαράκι Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 238107 ) και φυσικά το έκρυψα αυτό το διαγωνισμα να μην το δει ο πατηρ μου.Πρωτη και τελευταια φορά πηγα φροντηστηριο μαθηματικά τρεις μήνες σε ομαδικό στην πρώτη λυκειου, είδα πως δεν καταλάβαινα τιποτα και τα παράτησα μετα από εκεί. Καλά να μην σας πω πως ίδρωνα πατοκορφα, οταν ο μαθηματικός με σηκωνε να λύσω εξίσωση στον πίνακακαι ετρεμαν τα χερια μου καθως κρατούσα την κιμωλία-τρομακτικές στιγμές Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 5:38 pm

Δόμνα, ο Μορφέας στην μυθολογία είναι ένας από τους γιους του Ύπνου ή αδερφός του. Γενικότερα ο Μορφέας είναι ο θεός των Ονείρων. Συνήθως, όταν ένα μωράκι κοιμάται, οι γονείς του λένε ότι κοιμάται στην αγκαλιά του Μορφέα. Ή όταν δεν σου έρχεται ύπνος, όπως εμένα χτες, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε την έκφραση "Έλα, Μορφέα να με πάρεις" με την έννοια έλα, ύπνε να με πάρεις και συνεχίζω εγώ με δικές μου σημειώσεις Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 315913 γιατί δεν αντέχω άλλο την ζέστη και θέλω να κοιμηθώ επιτέλους!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 790358 (Έτσι έλεγα χτες και τελικά κοιμήθηκα ξημερώματα!!!!) Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 5:50 pm

αααααααα........πρωτη φορα τ ακο0ω Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 6:02 pm

Αριάδνη σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!! Κι εγώ στην Α' λυκείου είχα πάει για κανένα πεντάμηνο φροντιστήριο, όχι παραπάνω, γιατί σκεφτόμουνα και τα οικονομικά μας... Κι ας έγραφα κι εγώ πάντα κάτω από τη βάση...

Είχα κι εγώ άγχος όταν με σηκώναν οι καθηγητές να πω μάθημα ή στον πίνακα. Αλλά ο πίνακας μου άρεσε πάρα πολύ!!! Όπως λέει και η Κατερίνα είχαμε και χρωματιστές κιμωλίες και ήταν η καλύτερή μου!!!

Μια φορά, στην ιστορία Δέσμης θυμάμαι, με σηκώνει ο καθηγητής να πω μάθημα και ενώ έχω διαβάσει τέλεια... παθαίνω ένα μπλακάουτ από το υπερβολικό πάντα άγχος μου... Με κοιτάζει στα μάτια γνωρίζοντας ότι ξέρω μάθημα κι εγώ το μόνο που κατάφερα να πω ήταν πως η απάντηση της ερώτησης που μου είχε κάνει βρισκόταν (τώρα λέω ένα τυχαίο παράδειγμα) στη σελίδα 123 στην τελευταία παράγραφο κάτω-κάτω στις τρεις τελευταίες γραμμές. Σωστά μου λέει, αλλά τι λένε οι γραμμές? Τον κοιτάζω κι εύχομαι να ανοίξει η γη να με καταπιεί. Χαμογελαστός μου λέει, προφανώς για να με ξεμπλοκάρει, θα σου κάνω άλλη μια ερώτηση. Δεν θέλω να μου την απαντήσεις, αλλά να μου πεις που βρίσκεται. Κι αν το βρεις έχεις πει μάθημα για σήμερα. Με ρωτάει, του λέω σε ποιά σελίδα βρίσκεται η απάντηση και σε ποιό σημείο ακριβώς και τότε μου λέει την περίφημη ατάκα που έχει μείνει ακόμα και σήμερα σε όλα τα παιδιά της τάξης: ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΣ ΕΙΣΑΙ?!!!!! Βέβαια από το άγχος μου άκουσα μαρκαδόρος είσαι, αλλά δεν έχει σημασία!!! Πρόσφερα άπλετο γέλιο σε όλους τους!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 6:06 pm

Χαίρομαι: που γράψατε καλά και σήμερα!!!! Smile

Γκρινιάζω: γιατί τώρα θα ήθελα να είμαι σε κάποια παραλία και να cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 6:17 pm

Ναι Ιωαννα αυτές ειναι στιγμές εστω και απο χαριτωμένες γκάφες μας ή απο το άγχος μας που μένουν στο τελος, ειδικά όταν αθελα μας σκορπίζουμε απλόχερα το γέλιο στην τάξη( εχω και δικά μου παραδειγματα αλλά που να τα θυμηθω, μια φορα θα σας διηγηθω περιπέτειες στα αγγλικά που εκεί περναγαμε καλά). Καλά εγω μόνο α' λυκειου ειχα τα άτιμα τα μαθηματικά που όπως ε'ιπα στην Δόμνα και στην Λένια ήταν ο μόνιμος εφιαλτης μου, μετά διαλεξα δεσμη με το συστημα του πολυκλαδικού και πάνε καλια τους Very Happy και το εβρισκα και σωστό, αν ενα παιδι δεν τα παέι καλά στα μαθηματικά γιατι να τυρρανάται από αυτά...επίσης θα έπρεπε το σχολείο να έχει το θεατρο, την ζωγραφική, την μουσική σαν κύρια μαθήματα και όχι μόνο μαθηματικά και αρχαια. Θέλουμε και ένα σχολειο που να΄δινει χαρά και ξεγνοιασια. Εμεις είχαμε και το μάθημα της οικιακης οικονομιας γυμνάσιο το θυμόσαστε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 23, 2013 6:35 pm

Ακόμα υπάρχει η Οικιακή Οικονομία :o
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: