Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Πήγαινε κάτω 
+11
papirous
VaggelisV
voula
Τερυλία
ioanna
ariathniM
kiki.lianou
Elenor Baker
candy-candy
stavroylaki
Aldebaran
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 9:37 am

Εμμμ... μα και εσύ Βαγγέλη μου... αφού "το έχεις" με το γραπτό λόγο, γράψε δυο τρια λογάκια παραπάνω στη Λενια μας... flower

Είναι τόσο θλιβερό να πρέπει ν΄αποχωριστείς για πάντα ένα φιλαράκι που σου κράτησε όμορφη παρεούλα... candy sad

Αριάδνη μου και Λένια, όπως λέει και στην Κάντυ, κανείς δεν πεθαίνει όσο ζει στις καρδιές μας... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 3849267507


Χαίρομαι: που είναι Κυριακή και δε χρειάστηκε να ξυπνήσω από τα άγρια χαράματα να πάρω για δουλειά... (χώρια που κοντεύω να ξεχάσω κατά που πέφτει το γραφείο μου... Embarassed )

Γκρινιάζω.... που έχω ένα αχούρ... σπίτι να συμμαζέψω. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 238107 Και αυτή η Ακάλια δεν μπορούσε να μείνει 5-10 μέρες παραπάνω Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 137270 Όσο ήταν εδώ ήταν (λέμε τώρα...) κατοικίσιμο. Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 10:40 am

Λένια όπως πολύ σωστά λεει η αλντε, έχασα και εγω το παπαγαλάκι μου Sad και πέρασα στεναχώρια μια βδομάδα και, δεν μπορούσα καν να φανταστεις να περάσω απο το δρόμο του κτηνιατρείου, λες και θα εβλεπα φαντασμα..Δεν ξερω καν από τι πάει( έπρεπε να ανοικτει), δεν το προλαβα και έκανα βλακεία που δεν ρωτησα και τον γιατρό να μου πει πόσο ετων ήταν για να ξέρω αν ηταν μεγάλο ήδη απο το πετ-σοπ candy sad οπότε σε καταλαβαίνω πως είναι απόλυτα. Περνάμε και οι δυο την ίδια στεναχωρια, τουλάχιστον την μοιραζόμαστε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 11:06 am

Πρώτα, Βαγγέλη η Δομνίκη δεν είπε ακριβώς συλληπητήρια, και αν εσύ τα λες καπάκι, έχω που έχω την στεναχώρια μου και δεν μπορώ να ανταποκριθώ σε τίποτα....εμ είναι λίγο απαίσιο Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 137270

Άλντε μου έχεις δίκιο ευχαριστώ..και βέβαια Αριάδνη...12 χρόνια φυσικά και δεν είναι λίγα, τώρα αναρωτιέμαι από τι να πέθανε Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 11:11 am

Μπορει όμως Λένια και να μην εχει πεθάνει-οι γατες εξαφανιζονται κάποιες φορες και ξαναρχονται η απλά δεν έχει ξαναγίνει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 11:15 am

όχι για τόσο καιρό στα ''ιστορικά χρόνια'' δεν έχει γίνει απουσία 2 εβδομάδων, εξάλλου οι γάτες δεν είναι σαν τους σκύλους, εξαφανίζονται γιατί δεν θέλουν να δεις την λύπη τους και να λυπηθείς, πάντως η κούκλα μου μου λείπει! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 506181 αισθάνομαι άρρωστη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 11:19 am

αχ, βρε Λένια ετσι ακριβως αισθανόμουν και εγώ Sad για μερες κάτι που δεν το περιμενα λόγω και των 33 χρονων μου αλλά ναι έκλαψα Crying or Very sad και μάλιστα πολύ και εφερνα βολτες σε πετ σοπ να δω παπαγαλάκια να παρηγρορηθω. Τι θα ελεγε και ο Αλμπερτ στην περιπτωση μας , αυτός λάτρευε τα ζώα confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 11:21 am

Αριάδνη μου, για να μην τους κουρ΄ζουμε off topic, δεν τα λέμε στο τσάτ; νομίζω εσύ μπορείς να με βοηθήσεις πιο πολυ απ όλους, αφού το έχεις ζήσει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 12:40 pm

kanty, ειμαι μεσα , πριν ειχα κλεισει το κομπιουτερ αλλά δεν εισαι εσυ! δεν πειραζει! θα τα πουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 4:44 pm

ναι, απλά σε περίμενα,

κλαίω όλη μέρα...που θα βρώ τέτοια γάΤα Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 5:15 pm

Τοσο έξυπνη! εγω λέω να πάρω ενα καναρινάκι αργότερα, βεβαια την σχεση που χα με το παπαγαλακι δεν θα την βρω αλλά απο το τιποτα Sad , ειναι ακριβα ομως τα κίτρινα, κιτρινα και θα περιμενω όμως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 17, 2013 5:26 pm

Αριάδνη μου αν μπορείς μπες τώρα,
στεναχωρημένη κλαμμένη, αλλά δεν μπορώ να σας στερήσω να μέθετε αυτό, και να αρχίσουμε και μεις να δραστηριοποιούμαστε σαν onlineσύνολο, θα το βάλω στα ζωάκια για να είμαι στο θέμα, αν κ βιάζομαι να το δείτε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μαρ 18, 2013 6:47 pm

νομιζω πως δν χρειαζεται να κνμ ετσι....ολοκληρο τοπικ κ λεμε για ενα θεμα π δν ειναι καθολο0

μα καθολο0 ωραιο/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 559316

πρεπει να σκεφτομαστε θετικα!!!!!!!Smile

Χαιρομαι:γτ οι λαγανα π εφαγα σμρ ηταν φοβερηηηηηηηηηηηηη!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 574483

γκρινιαζω.......:γτ πρεπει να τελειωσω το διαβασμα study jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 8:30 am

ΧΑΙΡΟΜΑΙ γιατί έχουμε τετραήμερο με βόλτες

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ γιατί πρέπει να πάω στην γιορτ'η του σχολείου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 12:03 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ Γιατί η γιορτή του σχολείου πήγε ΤΕΛΕΙΑ !!!! (Χάρης σε εμένα jocolor ) Επίσης έκανα μια ωραιότατη καντάδα σε αυτήν που γουστάρω (εκείνη με τις χυλόπιτες) και νομίζω πως κάτι πέτυχα) Έκανα και μια ωραία υπόκλιση.

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ Γιατί βαριέμαι θανάσιμα να κάνω παρέλαση την Δευτέρα Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 2:40 pm

Χαίρομαι: που η εβδομάδα τελειώνει ευχάριστα : με μάθημα γαλλικών και ταινιούλα!!!

Χαίρομαι 2 : έρχεται τριημεράκι ξεκούρασης!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 825950

Γκρινιάζω: πρέπει οπωσδήποτε να πιώ καφέ γιατί αλλιώς θα κοιμάμαι στο μάθημα... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 888726



@ Βαγγέλη, είσαι στην παρέλαση;;; Τέλεια!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 609317 (θα κάψεις καρδιές... )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 5:32 pm

Ω, ναι ! Ένα από τα λίγα "χαίρομαι" της παρέλασης είναι πως με την ενδυμασία του 1ου Γυμνάσιου Γλυφάδας (Καζάκα με οικόσημο, τζιν και γραβάτα) πέφτουν τέζα όλες Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 5:55 pm

Βαγγέλη ηρέμησε Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 137270

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 6:31 pm

Καλάάά Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 22, 2013 6:58 pm

νν καταντησαμε το φορο0μ οπως το:τα παρατραγο0δα..... jocolor

κ νταξει η παρελαση δν ειναι για να καψο0με καρδιες,ειναι για να τιμησο0με αυτο0ς

π εξαιτιας το0ς ειμαστε σμρ ελευθεροι κ πανω απ ολα Ελληνες....γι αυτο λιγη σοβαροτητα

παρακαλω!!!!!!!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 559316

νν καλε αλντε,ολοι απ την γ γυμνασιο0 παρελαζο0ν,δν το ξερες...????Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23, 2013 5:02 pm

Elenor Baker έγραψε:
νν καταντησαμε το φορο0μ οπως το:τα παρατραγο0δα..... jocolor

κ νταξει η παρελαση δν ειναι για να καψο0με καρδιες,ειναι για να τιμησο0με αυτο0ς

π εξαιτιας το0ς ειμαστε σμρ ελευθεροι κ πανω απ ολα Ελληνες....γι αυτο λιγη σοβαροτητα

παρακαλω!!!!!!!!!!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 559316

νν καλε αλντε,ολοι απ την γ γυμνασιο0 παρελαζο0ν,δν το ξερες...????Wink

Εμμμ... ναι, στη δική σας εποχή μπορεί να κάνει παρέλαση όλη η Γ' Γυμνασίου... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 35868 Στη δική μου εποχή, επειδή ήταν τεράστια η ζήτηση (αφού για να γίνουν οι πρόβες χάναμε ώρες μαθημάτων) έμπαιναν κριτήρια επιλογής με σημαντικότερο όλων εκείνο του ύψους. Με το δικό μου να είναι ίδιο με της Κάντυ, οι πιθανότητες να με πάρουν άγγιζαν το μείον άπειρο... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 829804
Για να καταλάβεις, μου ήταν δύσκολο ακόμη και να παρακολουθήσω τη σχολική παρέλαση αφού οι μαμάδες των παιδιών που συμμετείχαν κάλυπταν όλο το οπτικό μου πεδίο... Crying or Very sad Έτσι, μεταξύ άλλων κουσουριών, έχω και το απωθημένο με την παρέλαση...
Και βέβαια είναι μέρα μνήμης και απότισης φόρου τιμής σε όσους αγωνίστηκαν για να είμαστε ελεύθεροι... δεν το συζητώ.
Είναι όμως και μέρα για να καμαρώνεις τους φερέλπιδες νέους και νέες που αύριο - μεθαύριο μπορεί και να βαδίσουν στα χνάρια των ένδοξων προγόνων τους, να δοξάσουν και να δοξαστούν. Όταν δε, παρελαύνουν μπροστά σου ντυμένα με τα καλά τους/στολή του σχολείου τους μπορεί να μη σε πιάνει σοκ και δέος, σίγουρα όμως χαίρεσαι την περήφανη περπατησιά και παρουσία τους...
Φαντάσου να ήμουν στην ηλικία σας και να έβλεπα τον "αγαπημένο" μου να παρελαύνει με τη στολή του... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Boys92στα πατώματα θα έπεφτα... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 198235


Χαίρομαι: ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑΒΑΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 T2774

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23, 2013 8:23 pm

τι ειναι ταβανοθεραπεια...????? Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 23, 2013 8:50 pm

Elenor Baker έγραψε:
τι ειναι ταβανοθεραπεια...????? Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 679307


Η πιό απλή, ανέξοδη και αποτελεσματική μέθοδος απαλλαγής από το άγχος (ψυχοθεραπευτική jocolor ) αλλά και ξεκούρασης:
ξαπλώνεις στην κρεβατάρα σου και χαζεύεις το ταβάνι... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 24, 2013 12:03 am

Καλά, δενέω πως η παρέλαση είναι για να καίμε καρδιές (μα είναι μια πολύ καλή ευκαιρία) Cool

Πάντως η παρέλαση δεν είναι ούτε υπωχρεοτική ούτε υπάρχει κριτίριο επιλογής: όποιος θέλει πάει (οι πιο πολλοί ανεδαίστατοι πάνε για να χάσουν μάθημα) και παρατάσσονται βάση του ύψους. Οι ψηλοί πάνε μπροστά και οι κοντοί πίσω. Εγώ ευτυχώς είμαι αρκετά ψηλός και δεσπόζω στην 4η σειρά ( χειροκροτάτε με εμένα και την ανάπτυξη μου Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 41307 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 24, 2013 4:10 pm

Παράθεση :
χειροκροτάτε με εμένα και την ανάπτυξη μου )

κανονικά θα χειροκροτούσαμε αν ήσουν έστω λίγο μετριόφρων Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 137270


η Δομνίκη είναι 2η σειρά...! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 5103


χεχε φέτος ψήλωσα 10 πόντους, οπότε είμαι οκ"! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 24, 2013 5:15 pm

αααααααααααα αυτο ειναι ταβανοθεραπεια...?????καλα το κανω καθε μεραWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: