Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ

Πήγαινε κάτω 
+13
titika
arwyn-t
ntalia
ΜΙΜΙ
anna
liana
juliet
Aldebaran
libra
ariel
nansecrets
elpidaki
nuitetoile21
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 25, 2010 10:28 pm

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
Γιαδικαρογλου!!! εχω χαρτακια Τερρυ να να ανταλλαξουμε κατω απο το θρανιο, αλλα μετα θα πρεπει να χορεψουμε πανω απο το θρανιο, εισαι;

cheers cheers cheers
χορευε τουιστ χορευε τρελα....

εγω εχω μεγαλες γιγαντοαφισες του!!! να κοιτας και να λιωνεις!!! lol! lol!


Ζηλευω!!! να σε ανταλλαξω με πουπε που εχω διπλη;

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 679307 πουπε εχεις διπλη??? δεν εχω καθολου!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 175236

οκ να σου δωσω μια Τερρυ που κουρευει το προβατο στη σκωτια??
lol!

απαπαπαπαπαπαπα....κι αυτη η σκηνη μου αφησει ψυχολογικα...αππαπαπαπαπαπα...κριμα το ζωντανο...ειδικα εκει που γυαλιζει το ματι του !!!
παναγια μου !!! :affraid: :affraid:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 4:02 am

Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 26, 2010 2:34 pm

ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

κουραγιο αριελ !!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:33 pm

nansecrets έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εγώ θα σε συνοδεύσω στη τουαλέτα ναν που θα χεις παει τυχαίως....

(αυτα ειναι!) ναι ΜΙΜΙ μου ασφαλως να με συνοδευσεις! ξερεις αμα εχει κοσμο θα περιμενουμε και ωωωωρα στην ουραααα.... lol! lol! lol!

Όπου κι αν κρυφτείτε ο παπαράτσι θα σας βρει

Κάλέ, έτσι όπως το πάτε, που όλες θα θέλετε τουαλέτα εκείνη την ώρα, δεν θα κλείσουμε τραπέζι σε καφετέρια αλλα στα δημόσια ουρητήρια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:35 pm

ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

ελπίζω κάθε φορά που έβγαινες (στην μπιρίμπα), να έλεγες "βγήκα" και όχι "Τέρρυ" Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:40 pm

TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

ελπίζω κάθε φορά που έβγαινες (στην μπιρίμπα), να έλεγες "βγήκα" και όχι "Τέρρυ" Smile


εμμμ, δλδ, καποιες φορές τα εμπλεξα, αλλα πολυ λίγο.... Embarassed

τί φταίω!!!! αντι βαλες νταμα ρηγας, βαλες νταμα τερρυ είπα!!! (με κοροιδευουν που με κοροιδευουν... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 889631 τι ξέρουν αυτοί απο μεγάλες αγαπες;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 930789 ΤΕΡΡΥ!!!!!αχχχχχχ!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 4:43 pm

ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

ελπίζω κάθε φορά που έβγαινες (στην μπιρίμπα), να έλεγες "βγήκα" και όχι "Τέρρυ" Smile


εμμμ, δλδ, καποιες φορές τα εμπλεξα, αλλα πολυ λίγο.... Embarassed

τί φταίω!!!! αντι βαλες νταμα ρηγας, βαλες νταμα τερρυ είπα!!! (με κοροιδευουν που με κοροιδευουν... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 889631 τι ξέρουν αυτοί απο μεγάλες αγαπες;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 930789 ΤΕΡΡΥ!!!!!αχχχχχχ!!!!)

Προφανώς τίποτα...για να σε κοροϊδευουν....δεν πειράζει κοπέλα μου, σε καταλαβαίνουμε εμείς ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 5:28 pm

TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

ελπίζω κάθε φορά που έβγαινες (στην μπιρίμπα), να έλεγες "βγήκα" και όχι "Τέρρυ" Smile


εμμμ, δλδ, καποιες φορές τα εμπλεξα, αλλα πολυ λίγο.... Embarassed

τί φταίω!!!! αντι βαλες νταμα ρηγας, βαλες νταμα τερρυ είπα!!! (με κοροιδευουν που με κοροιδευουν... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 889631 τι ξέρουν αυτοί απο μεγάλες αγαπες;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 930789 ΤΕΡΡΥ!!!!!αχχχχχχ!!!!)

Προφανώς τίποτα...για να σε κοροϊδευουν....δεν πειράζει κοπέλα μου, σε καταλαβαίνουμε εμείς ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294


Ευχαριστω βρε Τζενάκι να 'σαι καλά!!!! Ακους τα παλιοτόμαρα, μου λενε οτι ειμαι πολυ γρια για να παίζω με την Καντυ!! (και που να ' ξαιραν δλδ!!! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 5:52 pm

ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε:
Βρε κοριτσια, δεν ξερω πως θα τα καταφερω με τις συγκεντρωσεις μας... σημερα πχ παλι κοσμο εχω για μπιριμπα και τωρα τους βαζω δευτερη παρτιδα φαγητο, γιατι πεινασαμε μετα απο τοσο χαρτι... Το αλλο σαββατο εχω την βαφτηση και την κυριακη το τραπεζι, καλα καταρα το εχω πριν τις 5 δεν κοιμαμαι ποτε σκ!!! Να δω πως θα σηκωθω την Κυριακη...

ελπίζω κάθε φορά που έβγαινες (στην μπιρίμπα), να έλεγες "βγήκα" και όχι "Τέρρυ" Smile


εμμμ, δλδ, καποιες φορές τα εμπλεξα, αλλα πολυ λίγο.... Embarassed

τί φταίω!!!! αντι βαλες νταμα ρηγας, βαλες νταμα τερρυ είπα!!! (με κοροιδευουν που με κοροιδευουν... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 889631 τι ξέρουν αυτοί απο μεγάλες αγαπες;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 930789 ΤΕΡΡΥ!!!!!αχχχχχχ!!!!)

Προφανώς τίποτα...για να σε κοροϊδευουν....δεν πειράζει κοπέλα μου, σε καταλαβαίνουμε εμείς ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 1370021294


Ευχαριστω βρε Τζενάκι να 'σαι καλά!!!! Ακους τα παλιοτόμαρα, μου λενε οτι ειμαι πολυ γρια για να παίζω με την Καντυ!! (και που να ' ξαιραν δλδ!!! lol! )

Πόσα λίγα ξέρουν!!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 735403
Βέβαια, μην ξαφνιαστείς αν καμία φορά ανακαλύψεις ότι είναι μέλη σε κανένα foroum PLAY MOBIL....
όσο για το γρία, εσύ φταις που τους έβγαλες και δεύτερη μερίδα...πλάκα κάνω ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 8:08 pm

TZENHG13 έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
Εγώ θα σε συνοδεύσω στη τουαλέτα ναν που θα χεις παει τυχαίως....

(αυτα ειναι!) ναι ΜΙΜΙ μου ασφαλως να με συνοδευσεις! ξερεις αμα εχει κοσμο θα περιμενουμε και ωωωωρα στην ουραααα.... lol! lol! lol!

Όπου κι αν κρυφτείτε ο παπαράτσι θα σας βρει

Κάλέ, έτσι όπως το πάτε, που όλες θα θέλετε τουαλέτα εκείνη την ώρα, δεν θα κλείσουμε τραπέζι σε καφετέρια αλλα στα δημόσια ουρητήρια

χαχαχαχαχαχαχα....μπραβο ρε τζενακι ελιωσα...χαχαχαχαχαχα lol! lol! lol! lol! lol! lol! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΔευ Σεπ 27, 2010 11:38 pm

ariel έγραψε:

Ευχαριστω βρε Τζενάκι να 'σαι καλά!!!! Ακους τα παλιοτόμαρα, μου λενε οτι ειμαι πολυ γρια για να παίζω με την Καντυ!! (και που να ' ξαιραν δλδ!!! lol! )

γρια που ασχολεισαι με την καντυ???? μηπως να τους πεις ποτε γεννηθηκε η Καντυ??? μαλλον ειμαστε ολες νιανιαρα!!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 1:55 am

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΑΠΑΡΑΚΑΛΩ !

ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΠΡΙΣΜΕΝΕΣ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΕΛΕΟΣ... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ???

ΑΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ...ΝΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ?? ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΕΤΣΙ??
ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΠΕΜΠΩ S.O.S.!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 8:48 am


Είδα κι εγώ κλειστούς τους σταθμούς σήμερα το πρωί και σκεφτόμουν ακριβώς το ίδιο.

Εγώ θα πάω να πάρω τη Τζένη από Πατήσια, οπότε με λίγη καλή διάθεση (και χωρίς πολλά-πολλά σχόλια για την οδήγησή μου παρακαλώ), θα μπορούσα να πάρω άλλα 2 άτομα από Άγιο Ελευθέριο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 11:54 am

ntalia έγραψε:
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΚΑΙ ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΑΠΑΡΑΚΑΛΩ !

ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΝΑ ΕΡΘΩ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΠΡΙΣΜΕΝΕΣ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΣΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΣΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΕΛΕΟΣ... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107

ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΕ ΦΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ???

ΑΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ...ΝΑΝ ΕΣΥ ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΣΑΙ?? ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΑΤΤΙΚΗ ΕΤΣΙ??
ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΡΘΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ ???

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΠΕΜΠΩ S.O.S.!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 73559

επειδη την εκανα τη διαδρομη την προηγουμενη κυριακη κ το ειδα ιδιοις ομμασι ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 και ημουν κ ανυποψιαστη- εχουν βαλει απο ανω πατησια το λεωφορειο χ15 που αναχωρει καθε 5 λεπτα κ κανει τη διαδρομη του ηλεκτρικου με σταση εξω απο καθε κλειστο σταθμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 1:29 pm

για να καταλαβω. το τρενο φτανει μεχρι ανω πατησια κι εκει κατεβαινουμε και παιρνουμε το λεωφορειο αννα? και ειναι κλειστο και απο τις δυο κατευθυνσεις το τμημα ανω πατησια-ειρηνη?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 1:37 pm

nansecrets έγραψε:
για να καταλαβω. το τρενο φτανει μεχρι ανω πατησια κι εκει κατεβαινουμε και παιρνουμε το λεωφορειο αννα? και ειναι κλειστο και απο τις δυο κατευθυνσεις το τμημα ανω πατησια-ειρηνη?


ναι!! ασε επρεπε να εβλεπες τα νευρα που ειχα την κυριακη, γιατι δν το ειχαν ανακοινωσει καν απ τα μικροφωνα μεσα στο τρενο! απλα στα ανω πατησια ανακοινωσαν οτι το τμημα ανω πατησια-ειρηνη ειναι κλειστο λογω εργων!!! το λεωφορειο ειναι ακριβως απεναντι απ το σταθμο κ περναει συνεχεια, κ κανει σταση ακριβως μπροστα στο σταθμο στα πευκακια


*η απορια μου ειναι οτι αφου το τμημα αυτο το ειχαν κλεισει το καλοκαιρι κ το εφτιαχναν, μια το ενα ρευμα κ μια το αλλο, μια κ τα 2 μαζι!!! τι εγινε μεσα σε 2 μηνες ξαναχαλασε? +σε συνδυασμο με το κλειστο μοναστηρακι-αττικη ειναι ολα τα λεφτα να κυκλοφορεις με τον ηλεκτρικο!!! εχει σασπενς!!! θα φτασεις?? δν θα φτασεις??? θα το κανεις το εγκλημα??? δν θα το κανεις???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 1:41 pm

anna έγραψε:
nansecrets έγραψε:
για να καταλαβω. το τρενο φτανει μεχρι ανω πατησια κι εκει κατεβαινουμε και παιρνουμε το λεωφορειο αννα? και ειναι κλειστο και απο τις δυο κατευθυνσεις το τμημα ανω πατησια-ειρηνη?


ναι!! ασε επρεπε να εβλεπες τα νευρα που ειχα την κυριακη, γιατι δν το ειχαν ανακοινωσει καν απ τα μικροφωνα μεσα στο τρενο! απλα στα ανω πατησια ανακοινωσαν οτι το τμημα ανω πατησια-ειρηνη ειναι κλειστο λογω εργων!!! το λεωφορειο ειναι ακριβως απεναντι απ το σταθμο κ περναει συνεχεια, κ κανει σταση ακριβως μπροστα στο σταθμο στα πευκακια


*η απορια μου ειναι οτι αφου το τμημα αυτο το ειχαν κλεισει το καλοκαιρι κ το εφτιαχναν, μια το ενα ρευμα κ μια το αλλο, μια κ τα 2 μαζι!!! τι εγινε μεσα σε 2 μηνες ξαναχαλασε? +σε συνδυασμο με το κλειστο μοναστηρακι-αττικη ειναι ολα τα λεφτα να κυκλοφορεις με τον ηλεκτρικο!!! εχει σασπενς!!! θα φτασεις?? δν θα φτασεις??? θα το κανεις το εγκλημα??? δν θα το κανεις???

lol! lol! lol! ενα σαιξπηρικο διλλημα σε πιανει η αληθεια ειναι!!! με βλεπω να με φερνουν με αυτοκινητο!! τουλαχιστον να ηταν το ενα ρευμα ανοιχτο. αλλα ειδα απο 6/10 θα δουλευουν κανονικα τα ρευματα στους σταθμους περισσος-πευκακια και απο τις δυο κατευθυνσεις. ειναι ετσι για να μας σπασει τα νευρα αυτη την κυριακη που εχουμε την μαζωξη!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:15 pm

εγω μαλλον θα το κανω το εγκλημα !!! δεν γινεται αλλιως !!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107
ναν τλκ να μην υπολογιζω σε σενα ???
θα σε φερει καποιος αλλος ???
αν ειναι ετσι λιμπρα μου μπορω εγω να σε περιμενω αγιο ελευθεριο ???
αν βεβαια γινεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:30 pm

ntalia έγραψε:
εγω μαλλον θα το κανω το εγκλημα !!! δεν γινεται αλλιως !!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107
ναν τλκ να μην υπολογιζω σε σενα ???
θα σε φερει καποιος αλλος ???
αν ειναι ετσι λιμπρα μου μπορω εγω να σε περιμενω αγιο ελευθεριο ???
αν βεβαια γινεται...

OK. No prob Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:37 pm

libra έγραψε:
ntalia έγραψε:
εγω μαλλον θα το κανω το εγκλημα !!! δεν γινεται αλλιως !!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107
ναν τλκ να μην υπολογιζω σε σενα ???
θα σε φερει καποιος αλλος ???
αν ειναι ετσι λιμπρα μου μπορω εγω να σε περιμενω αγιο ελευθεριο ???
αν βεβαια γινεται...

OK. No prob Wink

οκ θα σου στειλω και μηνυμα στο πμ αν χρειαστει για περαιτερω λεπτομερειες σε ευχαριστω πολυ ! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:43 pm

ntalia μου ακομα δεν ξερω τι θα κανω την κυριακη αν θα ερθω με αυτοκινητο ή με τρενο και λεωφορειο. το σαββατο θα ξερω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:44 pm

nansecrets έγραψε:
ntalia μου ακομα δεν ξερω τι θα κανω την κυριακη αν θα ερθω με αυτοκινητο ή με τρενο και λεωφορειο. το σαββατο θα ξερω.

οκ ναν..ουτε κι εγω δεν ξερω...ισως παρω και το λεοφορειο και να μην βαλω σε κοπο την λιμπρα ...δεν ξερω θα δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:56 pm

ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ntalia μου ακομα δεν ξερω τι θα κανω την κυριακη αν θα ερθω με αυτοκινητο ή με τρενο και λεωφορειο. το σαββατο θα ξερω.

οκ ναν..ουτε κι εγω δεν ξερω...ισως παρω και το λεοφορειο και να μην βαλω σε κοπο την λιμπρα ...δεν ξερω θα δω...


αμα ερθω με τρενο θα σου πω να συναντηθουμε αττικη να παμε παρεα. οκ? ερχεται αττικη απο την περιοχη σου ετσι? ελεος πια δεν ξερουμε τι δουλευει και τι οχι ετσι που τα εκαναν. ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 4:10 pm

nansecrets έγραψε:
ntalia έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ntalia μου ακομα δεν ξερω τι θα κανω την κυριακη αν θα ερθω με αυτοκινητο ή με τρενο και λεωφορειο. το σαββατο θα ξερω.

οκ ναν..ουτε κι εγω δεν ξερω...ισως παρω και το λεοφορειο και να μην βαλω σε κοπο την λιμπρα ...δεν ξερω θα δω...


αμα ερθω με τρενο θα σου πω να συναντηθουμε αττικη να παμε παρεα. οκ? ερχεται αττικη απο την περιοχη σου ετσι? ελεος πια δεν ξερουμε τι δουλευει και τι οχι ετσι που τα εκαναν. ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107

εχεις δικιο ... εχουμε χασει τον μπουσουλα πια...κοιτα να δεις εγω κανονικα το παιρνω το τρενο απο αγ. ελευθεριο οποτε μετα ειναι μονο
μια σταση που σταματαει το τρενο...γι αυτο ρωτησα την λιμπρα αν μπορει να με παραλαβει απο τον αγ.ελευθ.??
βεβαια μπορουμε να κανουμε και το αλλο ..αν θες φυσικα..συναντιομαστε στα ανω πατησια και απο κει παιρνουμε το λεωφορειο...
αν δεν κανω λαθος η αννα ανεφερε το χ15 'η χ13 που περναει καθε 5' και σταματαει ανα σταθμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 11:15 am

Τι να πω κι εγώ;
Πέρσι το Νοέμβριο πλήρωσε 300€ για να βγάλω ετήσια κάρτα απεριορίστων διαδρομών για το 2010 (δεδομένου ότι παίρνω τουλάχιστον 6 συγκοινωνίες την ημέρα για τις δουλείες μου τρένο, μετρό, λεωφορείο) και έχουν ξεσκιστεί στα έργα, τις στάσεις εργασίας, τις απεργίες (εν μέρει καλά κάνουν) και χωρίς υπερβολή έχω δώσει πάνω από 700€ από την αρχή του χρόνου σε ταξί ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 8 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: