Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ

Πήγαινε κάτω 
+13
titika
arwyn-t
ntalia
ΜΙΜΙ
anna
liana
juliet
Aldebaran
libra
ariel
nansecrets
elpidaki
nuitetoile21
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 13, 14, 15
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 2:46 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Εμμμ υπονοείς πως δε θα φας από την τούρτα μου;;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 679307 Μα γιατί;;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 175236
Θα σου δώσω και το καλύτερο κομμάτι... Τον Αλμπερτ... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 574483



Είδες θυσία που κάνω η καψερή για να σ΄ευχαριστήσω;;; ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 180310

Εγώ θα κάνω μία ακόμα μεγαλύτερη και θα σε αφησω να τον φας να τον ευχαριστηθείς...άλλωστε δεν μπορώ και αυτόν! κάνω και διαιτα! lol!

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 2:58 pm

juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:00 pm

TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!

Να την στείλουμε στην arwyn να της κάνει και καλύτερη τιμή;;;
Arwyn κόψτης κάτι... επειδή μας πείρατε το κοριτσάκι μας αρρωστήσαμε lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:00 pm

TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!

Ευχαριστώ, να περιλαμβάνει και λεύκανση... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:03 pm

juliet έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!

Ευχαριστώ, να περιλαμβάνει και λεύκανση... lol!

lol! lol! lol! lol!

αν σε αναλάβει η arwyn-t τότε θα φροντίσουμε για τα αεροπορικά έξοδα...αρκεί να μην θυμηθείτε όλα όσα έχετε πει και αντί για σφράγισμα σου παραγγέλνουμε μετά μασέλα... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:10 pm

TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!

Ευχαριστώ, να περιλαμβάνει και λεύκανση... lol!

lol! lol! lol! lol!

αν σε αναλάβει η arwyn-t τότε θα φροντίσουμε για τα αεροπορικά έξοδα...αρκεί να μην θυμηθείτε όλα όσα έχετε πει και αντί για σφράγισμα σου παραγγέλνουμε μετά μασέλα... lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! Αν είναι έτσι της στελνω απο τώρα τα μετρα μου να μην παιδευεται...μόνο που θα την πληρώσω σε είδος κάτσε να δω εχω την Καντυ-Τερυ φιλί σε γιγαντοαφίσα...τον Τερυ σε πόστερ, κάτι DVD με όλα στα επεισόδια το καλοκαίρι στη Σκωτία, που να τα στείλω πείτε μου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 3:13 pm

TZENHG13 έγραψε:

lol! lol! lol! lol!

αν σε αναλάβει η arwyn-t τότε θα φροντίσουμε για τα αεροπορικά έξοδα...αρκεί να μην θυμηθείτε όλα όσα έχετε πει και αντί για σφράγισμα σου παραγγέλνουμε μετά μασέλα... lol!


Υποψηφιότητα για το πιό τρελό ποστ της χρονιάς... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 315913

_________________
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 4:39 pm

nuitetoile21 έγραψε:
libra έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:

ναι εχεις δικιο.εμεις ειμαστε πιο πολλες οποτε πρεπει να τις κερασουμε εμεις.

Σπόιλερ:

Σπόιλερ:


lol! lol! lol! ναι σωστο και αυτο!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 4:40 pm

juliet έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:
juliet έγραψε:
Οκευ εγώ για να παρηγορηθώ θελω ενα cheesecake ολόκληρο με σιρόπι φράουλας, μία μους σοκολά, πανακοτα (αυτή την οικογενειακή ξέρεις) για να γλυκάνω τον πόνο μου, τώρα για να ξεχαστώ (αφού δεν καπνίζω επισης) θα ήθελα μία τριπλή τούρτα σεράνο με πολλά ζαχαρωτά on top, για επιδόρπιο μία κρεμ καραμελέ, καλά μπορεί να είναι και μπρουλέ, δεν ξέρω και θα ήθελα και λίγα σοκολατάκια ferrero roche, αλλά μη σας βάζω σε κόπο...



Κανένας κόπος κούκλα μου, αλλά θα πρέπει να σου δώσουμε και μία δωροπειταγή για οδοντίατρο μαζί... lol!

Ευχαριστώ, να περιλαμβάνει και λεύκανση... lol!

lol! lol! lol! lol!

αν σε αναλάβει η arwyn-t τότε θα φροντίσουμε για τα αεροπορικά έξοδα...αρκεί να μην θυμηθείτε όλα όσα έχετε πει και αντί για σφράγισμα σου παραγγέλνουμε μετά μασέλα... lol!

lol! lol! lol! lol! lol! lol! Αν είναι έτσι της στελνω απο τώρα τα μετρα μου να μην παιδευεται...μόνο που θα την πληρώσω σε είδος κάτσε να δω εχω την Καντυ-Τερυ φιλί σε γιγαντοαφίσα...τον Τερυ σε πόστερ, κάτι DVD με όλα στα επεισόδια το καλοκαίρι στη Σκωτία, που να τα στείλω πείτε μου;

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:12 pm

κι εγω που ανηκω και στα δυο στρατοπεδα...δλδ χαιρομαι για την ευτυχια του αλμπερτ με την καντυ(τωρα αυτο ειναι σιγουρο?? confused ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 5036) αλλα και που στεναχωριεμαι για την μοναξια του τερρυ (γιατι ρε γ.... ουπς σορρυ...να παει χαμενο αυτο το παιδι !!!!!!!!!!!!!!!?????? ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 238107 ) δεχομαι να σας κερασω...μμμ...λοιπον...μια μηωπιτα με παγωτο , τσιζκεικ με γευση βατομουρο και φραουλα...
και μια μπλακ φορεστ...αλλα κι εγω προς το τελος του μηνα και αφοτου θα εχω δωσει το μισιγκαν...
να αισθανομαι κι εγω αναλαφρη ρε παιδι μου...

ναν εκεινος ο καφες που λεγαμε...δεν τον βλεπω στον οριζοντα...
μαλλον χαμενος στο διαστημα ειναι... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 310719 lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Νοε 03, 2010 11:23 pm

ntalia έγραψε:
κι εγω που ανηκω και στα δυο στρατοπεδα...δλδ χαιρομαι για την ευτυχια του αλμπερτ με την καντυ(τωρα αυτο ειναι σιγουρο?? confused ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 5036) αλλα και που στεναχωριεμαι για την μοναξια του τερρυ (γιατι ρε γ.... ουπς σορρυ...να παει χαμενο αυτο το παιδι !!!!!!!!!!!!!!!?????? ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 238107 ) δεχομαι να σας κερασω...μμμ...λοιπον...μια μηωπιτα με παγωτο , τσιζκεικ με γευση βατομουρο και φραουλα...
και μια μπλακ φορεστ...αλλα κι εγω προς το τελος του μηνα και αφοτου θα εχω δωσει το μισιγκαν...
να αισθανομαι κι εγω αναλαφρη ρε παιδι μου...

ναν εκεινος ο καφες που λεγαμε...δεν τον βλεπω στον οριζοντα...
μαλλον χαμενος στο διαστημα ειναι... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 310719 lol! lol! lol!

ε ...νταλια εχεις χασει επεισοδια... ο αλμπερτ συμφωνα με νεες πληροφοριες λεει οτι βλεπει την καντυ σαν την μικρη του αδερφη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ Νοε 04, 2010 12:30 am

nuitetoile21 έγραψε:
ntalia έγραψε:
κι εγω που ανηκω και στα δυο στρατοπεδα...δλδ χαιρομαι για την ευτυχια του αλμπερτ με την καντυ(τωρα αυτο ειναι σιγουρο?? confused ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 5036) αλλα και που στεναχωριεμαι για την μοναξια του τερρυ (γιατι ρε γ.... ουπς σορρυ...να παει χαμενο αυτο το παιδι !!!!!!!!!!!!!!!?????? ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 238107 ) δεχομαι να σας κερασω...μμμ...λοιπον...μια μηωπιτα με παγωτο , τσιζκεικ με γευση βατομουρο και φραουλα...
και μια μπλακ φορεστ...αλλα κι εγω προς το τελος του μηνα και αφοτου θα εχω δωσει το μισιγκαν...
να αισθανομαι κι εγω αναλαφρη ρε παιδι μου...

ναν εκεινος ο καφες που λεγαμε...δεν τον βλεπω στον οριζοντα...
μαλλον χαμενος στο διαστημα ειναι... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 310719 lol! lol! lol!

ε ...νταλια εχεις χασει επεισοδια... ο αλμπερτ συμφωνα με νεες πληροφοριες λεει οτι βλεπει την καντυ σαν την μικρη του αδερφη.

μολις τωρα το αντεληφθην νουιτ και μπορω να πω οτι ενα σοκ το επαθα...κριμα... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 679307 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 310719
αλλα οχι δεν τα βαφω μαυρα και στρεφομαι αποκλειστικα και μονο προς τον τερρυ...
και οπως ειπα και αλλου ΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 930789 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 930789 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 930789
και ξερο ψωμι... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 125220 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 15 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: