Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ

Πήγαινε κάτω 
+7
ΜΙΜΙ
nansecrets
liana
elpidaki
arwyn-t
ariathniM
Aldebaran
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 6:40 pm

Ρε συ, Αριαδνη! Ειπαμε συνεχεια, οχι cliffhanger να τραβαμε τα μαλλια μας!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 238107

Αυτον τον Τσαρλς δεν τον χωνευω, δε μου αρεσει ετσι οπως φερεται στον Αλμπερτ (μου). Και η Καντυ, ακου κει να μην ειναι εκει! Θα τη δειρω!!!

Το επομενο κεφαλαιο. Τωρα. Ακουσες;;;;

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 8:27 pm

με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 8:47 pm

ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

Ωχ, καημενουλα μου, Συνδρομο Καρπιαιου Σωληνα εχεις; Αμαν... ασχημο πραμα! Περαστικουλια σου και ασε μας να λεμε, θελει ξεκουραση αυτο το ατιμο για να περασει! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 2814691519
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 10:30 pm

arwyn-t έγραψε:
ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

Ωχ, καημενουλα μου, Συνδρομο Καρπιαιου Σωληνα εχεις; Αμαν... ασχημο πραμα! Περαστικουλια σου και ασε μας να λεμε, θελει ξεκουραση αυτο το ατιμο για να περασει! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 2814691519

εχει πονο στον ωμο απο εκει ξεκινα!! το ξεκουραζω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 10:31 pm

ariathniM έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

Ωχ, καημενουλα μου, Συνδρομο Καρπιαιου Σωληνα εχεις; Αμαν... ασχημο πραμα! Περαστικουλια σου και ασε μας να λεμε, θελει ξεκουραση αυτο το ατιμο για να περασει! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 2814691519

εχει πονο στον ωμο απο εκει ξεκινα!! το ξεκουραζω!!

να σουνα κοντα μωρε αριαδνη να πεταχτω να σου κανω λιγο μασαζ......
περαστικα να ειναι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28, 2010 12:45 am

ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

Περαστικα Αριαδνη μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28, 2010 8:21 am

ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

καταραμένο πληκτρολόγιο!!!!! !@@#$ !@@#$ !@@#$

περαστικά. εγώ έχω λάβει 2 μέτρα για αυτό:
1. βάζω παγωμένα επιθέματα όταν έχω ενοχλήσεις (κρυοθεραπεία-για μένα δουλεύει) Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 8858 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 8858
2. εφάρμοσα το ποντίκι από τα αριστερά. ζορίστηκα πάρα-μα πάρα πολύ στην αρχή να το μάθω (η πρώτη βδομάδα ήταν εφιάλτης), αλλά τώρα το συνήθισα και είναι πολύ μεγάλη ξεκούραση για το δεξί χεράκι αυτό. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 28, 2010 2:09 pm

libra έγραψε:
ariathniM έγραψε:
με ποναει το χερι μου αργουινακι γι' αυτο δεν δινω πολυ , με πεθανε , το συνδρομο καπως το λενε, ειδαλλως θα εδινα...

καταραμένο πληκτρολόγιο!!!!! !@@#$ !@@#$ !@@#$

περαστικά. εγώ έχω λάβει 2 μέτρα για αυτό:
1. βάζω παγωμένα επιθέματα όταν έχω ενοχλήσεις (κρυοθεραπεία-για μένα δουλεύει) Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 8858 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 8858
2. εφάρμοσα το ποντίκι από τα αριστερά. ζορίστηκα πάρα-μα πάρα πολύ στην αρχή να το μάθω (η πρώτη βδομάδα ήταν εφιάλτης), αλλά τώρα το συνήθισα και είναι πολύ μεγάλη ξεκούραση για το δεξί χεράκι αυτό. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 391308

το καλυτερο ειναι να γραφεις με αριστερο και δεξι απο την αρχη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 29, 2010 12:58 pm

Αριαδνη μου και Σια, να σας πω λιγακι κατι,

επειδη αυτον τον καιρο η μουσα μου εχει λογοδιαρροια και γραφω απο δω κι απο κει, λεω να σταματησω να διαβαζω αλλα φανφικ για να μην επηρεαστω. Ηδη στο δικο μου εκανα μια δραματικη ανατροπη, σε ενα σημειο αλλαξα τελειως κατευθυνση, και θελω να συνεχισω ανεπηρεαστη.

Θα με συγχωρεσετε λοιπον αν δεν σας διαβαζω και σχολιαζω αλλο για λιγακι. Οταν με το καλο ψιλοτελειωσω με το δικο μου, τοτε θα λαβετε απανωτα σχολια και χαρες!

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 833201 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 922907 :\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 03, 2010 3:31 pm

Aριάδνη μου τεμπελιάζεις γιά μου φαίνεται;;;; Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 137270

Πάει ένας μήνας που δεν έχεις ανεβάσει συνέχεια... Καλά... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 35868 όχι ακόμη... αλλά πλησιάζουμε...

Αντε... οι διακοπές τέλειωσαν... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 359366

_________________
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Απρ 03, 2011 3:35 am

Αριαδνη μου που ειναι η συνεχεια μας ξεχασες??? Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Απρ 03, 2011 9:24 am

καλα αρεσε.; ηταν αποτυχια ολιγον, δεν εχω τοσες καλες συγγραφικες δυνατοτητες .τεσπα θα δω..τωρα λεω να το ξαναπιασω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Απρ 03, 2011 12:17 pm

μας αρεσε!!! δεν ηταν καθολου αποτυχια , μας αφησες σε κρισιμο σημειο... ξαναπιαστω γρηγορα (δεν σε πιεζω καθολου βλεπεις?) Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 833201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΚυρ Μάης 01, 2011 1:24 am

Εμμμ... Αριαδνη νομιζω μας ξεχασες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xruste
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
xruste


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 57
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry-Candy
Registration date : 12/01/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 5:26 pm

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 48364 ariathniM ειναι πολυ καλη η ιστορια σου και περιμενουμε τη συνεχεια μη μας κρατας σε αγωνια !!!!!!!!!!!!!!Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 9:04 pm

Εντάξει παιδιά θα το ξαναπιάσω, με το μαλακό αυτη την φορά.. Wink
ωραια αφού σας άρεσε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤετ Μάης 04, 2011 1:12 am

Μπράβο Αριάδνη μου!!!!
Θα κάτσω να το διαβάσω μια από αυτές τις μέρες, και χαίρομαι πολύ που θα έχει και συνέχεια γιατί δεν αντέχω την αγωνία... brrrrrr

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 7 Icon_minitimeΤρι Σεπ 16, 2014 3:03 pm

To'πα και δεν το κανα, θα το προσπαθήσω, είναι κριμα, να του δωσω ένα τελος τουλάχιστον ,α και γω μια μιζουκι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Σχόλια : Κάντυ Κάντυ η συνέχεια...
» Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"
» Σχόλια για "Η Κάντυ το 'Σκασε"
» Η συνέχεια της Κάντυ (1η εκδοχή), σχόλια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: