Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ

Πήγαινε κάτω 
+7
ΜΙΜΙ
nansecrets
liana
elpidaki
arwyn-t
ariathniM
Aldebaran
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 11:01 am

Αντε, επιτέλους ανοίξαμε και αυτό το θέμα, αφού μας έδωσε το οΚ η Αριάδνη μας!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 951845

Το φικ της είναι από τα πιό γλυκά!!! Διαβάζοντάς το, διαπιστώνεις πόσο η συγγραφέας του έχει μελετήσει τους συγγραφείς της εποχής και αναπαράγει το ίδιο ύφος στο φικ της!!! Σα να διαβάζω Μπροντέ ή Σμιθ...
Οι πρωταγωνιστές με τις αδυναμίες τους, τα όνειρα, τον πλούσιο συναισθηματικό τους κόσμο και τον καθημερινό τους αγώνα.
Ρομαντική και συγχρόνως δυναμική ιστορία!!!

Μπράβο Αριάδνη μου!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307

_________________
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 12:26 pm

εγω τωρα τι να πω, μαλλον τι μπορω να πω εκτος από ενα μεγάλο ευχαριστω!! ειναι λιγο παιδικη η γραφη και νομιζω πως οποιος το διαβασει θα παει λιγο πίσω στα παιδικά του βιωματα!!!

αλντι μου να εισαι καλά, :lugm για τα ζεστα σου λόγια!!

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Orlandobloomx

Uploaded with ImageShack.us

Τον Τσαρλς καπως ετσι τον φανταζομαι εμφανισιακα τουλαχιστον, καρδιοκατακτητη και να φερνει λίγο στην γοητεια τοτ Τερρυ( βασικο αυτο)
ωστε να πειθει αλλα κατα βαθος ειναι μια αρσενικη Ελιζα γι΄αυτο και στο τελος θα καταληξει με εκεινη και θα χασει μια κοπέλα που θα μπορουσε να τον κανει ευτυχισμένο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 12:49 pm

Συμφωνω και επαυξανω με τα λογια της Αλντεμπαραν! Μπραβο, Αριαδνη! Πλουσια γραφη, λεπτομερειες, το φχαριστιεσαι! cheers cheers cheers

Εμ, τετοια φικ διαβαζω και κομπλαρω εγω... Πού να συγκριθω μαζι σας... No


Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 12:51 pm

Μην το ξαναπεις αυτο θα σε μαλώσω, καθε φικ εχει την γοητεια του, εσενα ειναι πιο ωριμο, πιο κοινωνικό, γι' αυτο μια ερωτευμενη, συγχρονη ψυχη καλύτερα ταυτιζεται με τους χαρακτηρες σου, εμενα ειναι σε πο νοσταλγικα χρώματα..

θα συγκρινουμε και μεταξυ Πωλ και Τσαρλς όταν ο Πωλ κανει ντεμπουτο, χα, χα, να δουμε ποιος θα ειναι ο καλυτερος ντοτορε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Ιουν 18, 2010 12:58 pm

πολυ χαιρομαι που επιτελους θα μπορω να σχολιασω το πιο γλυκο φικ!!!!!
ειναι παιδικουλι και μου αρεσει!!!!
ειναι πιο κοντα σε μενα!!!!!

αριαδνη μου σου ευχομαι καλη συνεχεια, καλη εμπνευση και.....μην το τελειωσεις γρηγορα!!!!!! γραφε εσυ!!!!! εμεις θελουμε επ απειρον να διαβαζουμε ομορφα πραγματα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 19, 2010 12:59 am

Αριανδη το φικ σου ειναι πολυ γλυκο και ρομαντικο μπραβο σου .Μην μας αργησεις την συνεχεια!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 19, 2010 12:28 pm

Liana σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια, ναι ακολουθουν και άλλα ρομαντικά γεγονότα... sunny

τον Τσαρλς τον φανταζομαι σε Ορλαντο Μπλουμ με ασπρη , ιατρική στολή!

και το πρόσωπο του Τομ, κάπως έτσι:

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Ericbana

Uploaded with ImageShack.us

ηρεμο, πρόσχαρο, χαρουμενο, δεκτικό και φιλικό δεν ξερω αν συμφωνειται!!! και πάντα ετοιμο να βοηθήσει τον άλλον όπως μπορει με κάθε τροπο και μέσο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΣαβ Ιουν 19, 2010 12:38 pm

ariathniM έγραψε:
Liana σ' ευχαριστω για τα καλα σου λογια, ναι ακολουθουν και άλλα ρομαντικά γεγονότα... sunny

τον Τσαρλς τον φανταζομαι σε Ορλαντο Μπλουμ με ασπρη , ιατρική στολή!

και το πρόσωπο του Τομ, κάπως έτσι:

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Ericbana

Uploaded with ImageShack.us

ηρεμο, πρόσχαρο, χαρουμενο, δεκτικό και φιλικό δεν ξερω αν συμφωνειται!!! και πάντα ετοιμο να βοηθήσει τον άλλον όπως μπορει με κάθε τροπο και μέσο!!

Πετυχες διανα! Τον Ορλαντο Μπλουμ δεν τον συμπαθω ιδιαιτερα οποτε κουτι για Τσαρλς, ενω τον Ερικ Μπανα τον λατρευω οποτε κουτι για Τομ!


Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 1:23 pm

κουκλος ο Ορλαντο!!! αλλα μηπως τον αδικεις λιγο για τον ρολο του τσαρλς???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 2:35 pm

χαχαχ!!!!! βρε την ελιζα!!!!!
και τελικα πως θα αλλαξει γνωμη?????


οχι μην μου πεις!!!!! περιμενω απλα συνεχεια!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 2:35 pm

λιανα μου δεν το λεω απο κακο αλλωστε ενας ηθοποιος οφειλει να παιζει καθε ρολο!! ετσι τον ειχα φανταστει οταν εγραφα με αυτο το πρόσωπο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 3:02 pm

Αριανδη μου εχεις δικιο ενας ηθοποιος πρεπει να παιζει καθε ρολο φυσικα και δεν το ειπες απο κακο απλα ειναι τοσο γλυκουλης ο Ορλαντο για αυτο το ειπα ειναι ο αγαπημενος μου ηθοποιος I love you I love you Επιτελους βρηκε η Ελιζα τον μαστορα της χαιρομαι bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 8:19 pm

[quote="liana"]Αριανδη μου εχεις δικιο ενας ηθοποιος πρεπει να παιζει καθε ρολο φυσικα και δεν το ειπες απο κακο απλα ειναι τοσο γλυκουλης ο Ορλαντο για αυτο το ειπα ειναι ο αγαπημενος μου ηθοποιος I love you I love you ]

color=darkblue]]οταν εφτιαχνα το χαρακτηρα του Τσαρλς στο μυαλό μου ειχα τον Ορλάντο, [/color]πειθει απόλυτα με άσπρη στολή και στηθοσκόπιο, γιατρε Μπλουμ, ξύπνησα με πονάκια το πρωί Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 720684 Embarassed γιατι ειναι ωραιος, έχει αθωα φάτσα όμως και πειθει οτι μπορει να μην ειναι τελικά ο ένοχος οπως και ο Τσαρλς θελει να πειθει παιζοντας ρολους για να πετυχει οφελη!! μετα ο Τσαρλς παρουσιαζεται σαν καρδιοκατακτητης, οπότε ο Ορλαντο ήταν κατάλληλος, ηθελα ενα πρόσωπο που να αποτυπώνεται στους αλλους ευκολα και δη στις νεαρες γυναικες και να φερει κατι από 19 αιωνα( δες πειρατες της καραιβικής)!!

παιδια θα μπορουσε μια γυναικα να ερωτευτει εναν χαρακτηρα σαν του Τσαρλς;!!! ειναι το απολυτα κακό παιδί Twisted Evil

τεσπα οταν εφτιαχνα τον Τομ στο μυαλο μου ειχα τον Μπανα, αχ, σαν καλό-Τομ με καουμποικα και συμμετοχές στο ροντεο και αυτος έχει κλασσικότατη γοητεια!!! μου φαινεται θα ζητησω το χερι του απο το γερό-Στηβ!! flower [color=red]ειναι ο Τομ της καντυ, ο καλος φιλος, ηρεμος και μοναχικος σαν τον ανεμο!!![/color[color=darkblue]], πολυ καλος για να ειναι αληθινος και εμπνεει φιλία και πίστη!![/color] το προσωπο του εμνεει εμπιστοσυνη, το καλο παιδι και ερχεται σε πληρη αντιθεση με τον αλλον!! ευθυς πάντα , οχι συμφεροντολογος, κριμα που δεν τον ερωτευονται ευκολα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 10:06 pm

Επισης να πω οτι ο Τσαρλς αντιπροσωπευει τον κακο τεχνοκρατικο τροπο ζωής ενω ο Τομ τον φυσιολατρικο τροπο ζωής!!! Ο Τομ , ενας απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες ειναι πάντα -he' s like the wind-, κοντα σε ανθρωπους κοντα στην φύση!! !

καποιος ομως πρεπει να ασχοληθει και με τα τεχνοκρατικά πράγματα και τα χρηματοοικονομικά, ο Αλμπερτ το κάνει - ενας άλλος φυσιολάτρης και πολυταξιδευμένος νους- αλλα το κανει πάντα με ανθρωποκεντρικο τροπο σκεψης και πραξης!!

Ο χαρακτηρας της Ελρου ειναι πρόκληση , γιατι ειναι δυσκολο συναισθηματικά να την δώσεις να καταλάβει οτι δεν ειναι μόνο το 'καθήκον΄
στην ζωη αλλα και το συναισθημα!! flower

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Bana2

Uploaded with ImageShack.us

δεν ειναι ο τελειος Τομ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 10:54 pm

[quote="ariathniM"]Επισης να πω οτι ο Τσαρλς αντιπροσωπευει τον κακο τεχνοκρατικο τροπο ζωής ενω ο Τομ τον φυσιολατρικο τροπο ζωής!!! Ο Τομ , ενας απο τους αγαπημενους μου χαρακτηρες ειναι πάντα -he' s like the wind-, κοντα σε ανθρωπους κοντα στην φύση!! !




γιατι τωρα μου θυμησες κατι τρελοαναλυσεις πανω σε κειμενα του παπαδιαμαντη που καναμε φετος........
κατι τετοια θεματα θιγει και αυτος
τον φυσικο ανθρωπο και τον αλλοτριωμενο της πολης....
παει το χασα τελειως.....οπου και να παω πανελληνιες σκεφτομαι.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 11:14 pm

φανταζομαι οτι εκθεση θα τα πηγες περιφημα!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 5036



γιατι τωρα μου θυμησες κατι τρελοαναλυσεις πανω σε κειμενα του παπαδιαμαντη που καναμε φετος........
κατι τετοια θεματα θιγει και αυτος
τον φυσικο ανθρωπο και τον αλλοτριωμενο της πολης....παει το χασα τελειως.....οπου και να παω πανελληνιες σκεφτομαι.....[/quote]

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ 41307 :\~/:

εχει ο Τομ αυτην την αγρια ομορφια του φυσικου ανθρωπου, he's like the wind!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 11:16 pm

επεσα μεσα ε??????
μυηθηκα στα τεχνασματα της λογοτεχνιας!!!!!
που σαι βρε νανσυ (η καθηγητρια μου) να με δεις και να με καμαρωσεις που μονο κατσαδες ηξερες να μου ριχνεις!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 20, 2010 11:20 pm

εδω ειναι η καθηγητρια σου και σε καμαρωνει, ε, εχει μαθητρια απο τις καλύτερες!!