Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ

Πήγαινε κάτω 
+7
ΜΙΜΙ
nansecrets
liana
elpidaki
arwyn-t
ariathniM
Aldebaran
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 3:13 pm

Ενίσταμαι... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 559316


Μην ανεβάζεις Αριάδνη μου τόσο συχνά συνέχειες... Δεν προλαβαίνω να διαβάσω το παραμικρό...

Α... και να μην υποκύπτεις στις πιέσεις των άλλων... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 790358 Θα σου βγάλουν το λάδι να γράφεις και πάλι ανικανοποίητες θα είναι... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 889631 Εμένα να ακούς μόνο... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 833201

_________________
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 3:18 pm

arwyn-t έγραψε:
Μου αρεσε η εικονα του αγρυπνου, αξυριστου, τσαλακωμενου, με μαυρους κυκλους Αλμπερτ! ... Πόσο διεστραμενη ειμαι που την βρισκω σεξυ???

ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΔΙΕΣΤΡΑΜΕΝΗ lol! lol! lol!

Σπόιλερ:

Μα καλά η Ελρόυ από πότε έχει τέτοιο χιούμορ; Να'σαι καλά βρε Αριάδνη. Με κάνεις να θέλω κι άλλη Ελρόυ στην ιστορία... χαχαχαχα


Τα'χει πάρει κρανίο ο ξανθούλης σας; Ε; Λίγο οξύθυμος μας βγήκε. Λίγο ακόμα και θα φτάσει τον Τελιους-Τέρριους lol! lol! lol!


ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΝΤΕ!!!! Γράφε καλή μου, γράφε. Δεν θα γίνει το φικ "Τόλμη και Γοητεία" να υπάρχει ακόμα και μετά από 12 σαιζόν! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 3:37 pm

[quote="libra"]
ʽ


Τα'χει πάρει κρανίο ο ξανθούλης σας; Ε; Λίγο οξύθυμος μας βγήκε. Λίγο ακόμα και θα φτάσει τον Τελιους-Τέρριους lol! lol! lol!

Μα βρε libra μου σκοτσεζικο ντους του κανει του καημενου του Αλμπερτ πως να μην τα παρει??? Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 3:48 pm

liana έγραψε:
Μα βρε libra μου σκοτσεζικο ντους του κανει του καημενου του Αλμπερτ πως να μην τα παρει??? Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270

Σκοτσέζικο ντουζ; Δηλαδή με το πρώτο καψόνι, ξεσπάμε στη θεία Ελρόυ και κοπανάμε τραπέζια άγρυπνοι και αξύριστοι;
Και μετά σας πείραξε το Τέρρυ που πέρναγε όλες αυτές τις δυσκολίες από καταβολής κόσμου και αξύριστο τουλάχιστον δεν τον είδαμε.
Αλλά έτσι είσαστε εσείς οι Αλπμερτικές. Για τον Άλμπερτ βρίσκεται δικαιολογίες, ενώ για τον Τέρρυ καμία... lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 4:36 pm

κοιτα οσο αφορα την θειτσα καλα εκανε και της ..τα εψαλε ο αλμπερτακος...μια ζωη θελει να επεμβαινει στην ζωη των αλλων.!!!!πρωτη φορα νευριασε ο αλμπερτ τοσο πολυ ...οχι σαν τον δικο σας που εχουμε χασει το μετρημα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 5:29 pm

libra έγραψε:
liana έγραψε:
Μα βρε libra μου σκοτσεζικο ντους του κανει του καημενου του Αλμπερτ πως να μην τα παρει??? Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 137270

Σκοτσέζικο ντουζ; Δηλαδή με το πρώτο καψόνι, ξεσπάμε στη θεία Ελρόυ και κοπανάμε τραπέζια άγρυπνοι και αξύριστοι;
Και μετά σας πείραξε το Τέρρυ που πέρναγε όλες αυτές τις δυσκολίες από καταβολής κόσμου και αξύριστο τουλάχιστον δεν τον είδαμε. Αλλά έτσι είσαστε εσείς οι Αλπμερτικές. Για τον Άλμπερτ βρίσκεται δικαιολογίες, ενώ για τον Τέρρυ καμία... lol! lol! lol!

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684

παω να γραψω σκηνη οταν ο Αλμπερτ συνατα τον Τσαρλς οταν παει να βρει την καντυ στην δουλεια την Δευτερα και εκει αναβει περισσοτερο!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 73559

ναι ειναι σεξυ ο Αλμπερτ και αγρυπνος και αξυριστος , σε παρακμαζουσα μορφη αλλα και ο Τερρυ εχει δωσει ρεστα, να ειμαστε αντικειμενικοι !!! τελικα η εαισθησια παει στον ανδρα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 19, 2010 11:48 pm

χαχα!!!!! εισαι τελεια αριαδνη!!!!!!!
τι ωραια σκηνη!!!!!

lol! lol! lol!

συνεχισε!!!! καλα το πας!!!!!
και μην ξεχασεις την ελιζα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 20, 2010 9:31 pm

Αριαδνη μου, μου αρεσει η Ελρόυ σου! Καλα του λεει του ανηψιου της!

cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 20, 2010 10:11 pm

Ελρου : κακομοιρη μου μοιαζεις με ξεμωραμενο αρχοντοχωριατη !!

ε αυτο δεν το περιμενα ποτε μου να το ακουσω απο την θεια Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 679307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 679307

μπραβο Αριαδνη μου πολυ καλο Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 41307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 20, 2010 10:41 pm

Παιδιά η Ελρόυ έχει γίνει "η θεία Λόλα συμβουλεύει".
Ζήσαμε να το δούμε κι αυτό να δίνει συμβουλές για τα γκομενικά η θείτσα Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684
Κάτι σαν να λέμε, περισσότερα ξέρει η θεια, παρά ο ανηψιός... χαχαχαχα

Λοιπόν, περιμένω με αγωνία να δω πότε θα πάρει τα πάνω του ο Άλμπερτ και θα σταματήσει να σέρνεται, για να μπορέσει να κάνει την μικρή να σέρνεται (και όπως έχω ξαναπεί... στα πατώματα τη θέλω, στα πατώματα. ναι-ναι-ναι).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 12:24 am

Ναι ναι στα πατωματα να λιωνει για τον Αλμπερτ !!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 5103 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 12:53 am

Αριαδνη, τα συγχαρητηρια μου!!!
Το φικ σου εξελισεται πολυ δυνατα! Ενω παραμενεις ρομαντικη και τρυφερη, καταφερες με αυτη την εξελιξη να δωσεις μια εντελως αλλη διασταση στους χαρακτηρες σου... αλλο παθος, αλλη ενεργεια, αλλη δυναμικη αν θες. Ο αλμπερτ τσαλακωνται και νιωθει τον πονο της απορριψης, η καντυ μοιραζεται σε δυο αγαπες, ο τερρυ γεματος παθος οπως παντα, αλλα και μια διαφορτικη ελρου, μια διαφορετικη αδελφη μαρια... Με τετοιο υλικο περιμενω απο σενα τα καλυτερα! Οσο για τα πατωματα, μαλλον και οι τρεις θα πονεσουν πολυ, σωστα; No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 1:04 pm

σ 'ευχαριστω θα βαλω και τον Τσαρλς στο παιχνίδι που μπορει να εχει την ομορφια του Τερρυ, δεν έχει όμως την ψυχουλα του, ουτε τις εαισθησιες του, οπότε θα το διευρυνω επί τεσσερα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 24, 2010 10:06 pm

σκροφα ελρου.............................
μονο αυτο εχω να πω................

οπως το γραφεις αριαδνη!!!!
ακομα και τα πιο αγρια θηρια της ζουγκλας δεν την φτανουν!!!! ελεος δλδ!!!!!!
(με πορωσες για τα καλα!!!!!! οτι γραφεις το ζω!!!!!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 7:02 am

αν κατέβαινε ο Άλμπερτ στις εκλογές 44% θα έπερνε η αριστερά.
Μα τι ριζοσπαστικές προτάσεις προσοαθεί ο κακομοίρης να περάσει στην Ελρόυ;
Θα του μείνει στα χέρια και θα ψαχνόμαστε...
και όχι τίποτε άλλο, αλλά ποιος θα πετάει τη μια ατάκα πίσω απότην άλλη μετά. lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 8:19 am

[quote="libra[color=red]"]αν κατέβαινε ο Άλμπερτ στις εκλογές 44% θα έπερνε η αριστερά. [/color]Μα τι ριζοσπαστικές προτάσεις προσοαθεί ο κακομοίρης να περάσει στην Ελρόυ;

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 315913 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 9:07 pm

Αριάδνη μου, σε παρακαλώ να μην πονοκεφαλιάσεις για το πώς θα κάνεις την Κάντυ να σέρνεται στα πόδια του Άλμπερτ... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 238107

Όπως λέει και η θεία υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 889631 (καλά... δεν το λέει έτσι ακριβώς... ) και για να μη θρηνήσουμε και αυτή στο τέλος (όχι πως με χαλάει... ) προσφέρομαι ανιδιοτελώς για νύφη στο πλάι του Άλμπερτ.. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 833201 . Μη διστάσεις καθόλου να με χρησιμοποιήσεις... ονόματα χαρακτήρα στα παραχωρώ ελεύθερα... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 559316

Σπόιλερ:

_________________
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 10:25 pm

Aldebaran έγραψε:
Αριάδνη μου, σε παρακαλώ να μην πονοκεφαλιάσεις για το πώς θα κάνεις την Κάντυ να σέρνεται στα πόδια του Άλμπερτ... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 238107

Όπως λέει και η θεία υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 889631 (καλά... δεν το λέει έτσι ακριβώς... ) και για να μη θρηνήσουμε και αυτή στο τέλος (όχι πως με χαλάει... ) προσφέρομαι ανιδιοτελώς για νύφη στο πλάι του Άλμπερτ.. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 833201 . Μη διστάσεις καθόλου να με χρησιμοποιήσεις... ονόματα χαρακτήρα στα παραχωρώ ελεύθερα... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 559316

Σπόιλερ:

οχι alde μου ειναι ολος δικος σου μετα την Καντυ ειπαμε...εσυ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 10:36 pm

Aldebaran έγραψε:
Αριάδνη μου, σε παρακαλώ να μην πονοκεφαλιάσεις για το πώς θα κάνεις την Κάντυ να σέρνεται στα πόδια του Άλμπερτ... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 238107

Όπως λέει και η θεία υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 889631 (καλά... δεν το λέει έτσι ακριβώς... ) και για να μη θρηνήσουμε και αυτή στο τέλος (όχι πως με χαλάει... ) προσφέρομαι ανιδιοτελώς για νύφη στο πλάι του Άλμπερτ.. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 833201 . Μη διστάσεις καθόλου να με χρησιμοποιήσεις... ονόματα χαρακτήρα στα παραχωρώ ελεύθερα... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 559316

Σπόιλερ:

Θα βαλω στο παιχνιδι μια γυναικα που θα σαγηνευσει τον Αλμπερτ, αν θες γραφω για σενα αλλα μονο βρες μου ονομα με το οποιο θες να μπεις στο φικ!!! queen αλλα μετα δεν θα τον εχεις για πολυ( ο χαρακτηρας της γυναικας αυτης), δυστυχως στο τελος θα καταληξει με Κάντυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 11:03 pm

[quote="ariathniM"]
Aldebaran έγραψε:
Αριάδνη μου, σε παρακαλώ να μην πονοκεφαλιάσεις για το πώς θα κάνεις την Κάντυ να σέρνεται στα πόδια του Άλμπερτ... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 238107

Όπως λέει και η θεία υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 889631 (καλά... δεν το λέει έτσι ακριβώς... ) και για να μη θρηνήσουμε και αυτή στο τέλος (όχι πως με χαλάει... ) προσφέρομαι ανιδιοτελώς για νύφη στο πλάι του Άλμπερτ.. Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 833201 . Μη διστάσεις καθόλου να με χρησιμοποιήσεις... ονόματα χαρακτήρα στα παραχωρώ ελεύθερα... Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 559316

Σπόιλερ:

Θα βαλω στο παιχνιδι μια γυναικα που θα σαγηνευσει τον Αλμπερτ, αν θες γραφω για σενα αλλα μονο βρες μου ονομα με το οποιο θες να μπεις στο φικ!!! queen αλλα μετα δεν θα τον εχεις για πολυ( ο χαρακτηρας της γυναικας αυτης), δυστυχως στο τελος θα καταληξει με Κάντυ!! [/quote

Α... γιαυτο θα χτυπιεται η καντυ για τον Αλμπερτ.... καλα να παθει να δει πως ειναι και απο την αλλη μερια ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 25, 2010 11:05 pm

lol! lol! lol!
αριαδνη εχουμε πορωθει ολες με το φικ σου!!!!!
γρηγορα τη συνεχεια πριν λιντσαρουμε την καντυ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 26, 2010 1:10 am

ariathniM έγραψε:


Θα βαλω στο παιχνιδι μια γυναικα που θα σαγηνευσει τον Αλμπερτ, αν θες γραφω για σενα αλλα μονο βρες μου ονομα με το οποιο θες να μπεις στο φικ!!! queen αλλα μετα δεν θα τον εχεις για πολυ( ο χαρακτηρας της γυναικας αυτης), δυστυχως στο τελος θα καταληξει με Κάντυ!!



Α!!! η διάρκεια δε με χαλάει καθόλου!! Από το ολότενα καλή και η Παναγιώταινα... lol! Ως Juanita να με έχεις που με γνώρισε σε ένα από τα ταξίδια του στο Μεξικό!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 1058481448

Επίσης, μπορείς να με βάλεις να μαλλιοτραβιέμαι με τη Λιάνα για την καρδιά του Άλμπερτ και αυτός απογοητευμένος με τις τρελ... εμμμ... γυναίκες που έμπλεξε να επιστρέφει στην Κάντυ του... lol! lol!

_________________
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 26, 2010 3:28 am

Aldebaran έγραψε:
ariathniM έγραψε:


Θα βαλω στο παιχνιδι μια γυναικα που θα σαγηνευσει τον Αλμπερτ, αν θες γραφω για σενα αλλα μονο βρες μου ονομα με το οποιο θες να μπεις στο φικ!!! queen αλλα μετα δεν θα τον εχεις για πολυ( ο χαρακτηρας της γυναικας αυτης), δυστυχως στο τελος θα καταληξει με Κάντυ!!



Α!!! η διάρκεια δε με χαλάει καθόλου!! Από το ολότενα καλή και η Παναγιώταινα... lol! Ως Juanita να με έχεις που με γνώρισε σε ένα από τα ταξίδια του στο Μεξικό!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 1058481448

Επίσης, μπορείς να με βάλεις να μαλλιοτραβιέμαι με τη Λιάνα για την καρδιά του Άλμπερτ και αυτός απογοητευμένος με τις τρελ... εμμμ... γυναίκες που έμπλεξε να επιστρέφει στην Κάντυ του... lol! lol!

Να μαλλιοτραβιομαστε??? Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 679307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 679307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 679307 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 73559 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 73559 Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 26, 2010 11:39 am

Aldebaran έγραψε:
ariathniM έγραψε:


Θα βαλω στο παιχνιδι μια γυναικα που θα σαγηνευσει τον Αλμπερτ, αν θες γραφω για σενα αλλα μονο βρες μου ονομα με το οποιο θες να μπεις στο φικ!!! queen αλλα μετα δεν θα τον εχεις για πολυ( ο χαρακτηρας της γυναικας αυτης), δυστυχως στο τελος θα καταληξει με Κάντυ!!



Α!!! η διάρκεια δε με χαλάει καθόλου!! Από το ολότενα καλή και η Παναγιώταινα... lol! Ως Juanita να με έχεις που με γνώρισε σε ένα από τα ταξίδια του στο Μεξικό!!! Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 1058481448

Επίσης, μπορείς να με βάλεις να μαλλιοτραβιέμαι με τη Λιάνα για την καρδιά του Άλμπερτ και αυτός απογοητευμένος με τις τρελ... εμμμ... γυναίκες που έμπλεξε να επιστρέφει στην Κάντυ του... lol! lol!

σε πειραζει αν αυτη η γυναικα κρυβει ενα μυστικο , διολου κολακευτικο απο το παρελθον της που θα το μαθει η Ελρου την καταληλη στιγμη; lol!

ειναι λιγο σκοτεινη, ειδαλλως θα κολησσει ο Αλμπερτ και θα ξεχασει την Κάντυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ   Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 27, 2010 5:34 pm

δεν το πιστευω οτι βαζεις τη συνεχεια τωρα που πρεπει να σηκωθω!!!!!!

δεν το πιστευω!!!!!

αριαδνη μου θα σε τιμησω το βραδυ...
τωρα δεν μπορω......
δυστυχως,,,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για την Ευτυχία της Κάντυ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Σχόλια : Κάντυ Κάντυ η συνέχεια...
» Σχόλια για το φικ "Μιά ζωή μαζί... Κάντυ Άντονυ"
» Σχόλια για "Η Κάντυ το 'Σκασε"
» Η συνέχεια της Κάντυ (1η εκδοχή), σχόλια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: