Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ Η ΤΑΙΝΙΑ (Στα Ελληνικά)
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΣήμερα στις 10:57 pm από v tz

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 τα αποκομματα..

Πήγαινε κάτω 
+7
ariathniM
libra
arwyn-t
elpidaki
nansecrets
ariel
nuitetoile21
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 6:45 pm

arwyn-t έγραψε:


Κοιτα, υπαρχει ειρωνια/σαρκασμος και υπαρχει και ειρωνια/σαρκασμος. Το στυλ του Τερρυ εμενα προσωπικα δε μου αρεσει, με απωθει τελειως, γι'αυτο και τα επεισοδια στο κολεγιο τα εχω διαβασει/δει ελαχιστες φορες. Το οτι εσωσε μια Ελιζα δε μου λεει τιποτα. Σκοπος ειναι να εισαι κοινωνικος και ευχαριστος σε ολους, οχι μονο σε μια οποιοαδηποτε Καντυ.

Το οτι ειμαι φιλελευθερη δε σημαινει οτι δεχομαι την αγενεια και το σνομπ ειρωνικο υφακι. Σεβασμος προς ολους ειναι το μοττο μου. Και αν θεωρω οτι τα λογια και οι πραξεις καποιου προσβαλλουν την προσωπικοτητα αλλων, τοτε τον κανω πέρα.

Επισης μου κανει εντυπωση οτι ολες οι τερρυκιες τελικα καταληγετε να λετε τον Αλμπερτ και γκέι. Δεν εχω τιποτα εναντιων των γκέι, μια χαρα ανθρωποι ειναι, αλλα το θεωρω το εσχατο ατοπο χαζο επιχειρημα απελπισιας. Ειναι μια χαρα παλικαρι και το ξερετε, καλοκαρδο, εξυπνο, υπευθυνο, ωριμο, πανεμορφο και καραματσο παρεπιπτοντως (κατι που το κληρονομησε μεν, δουλευει για να το διατηρησει ομως δε), οποτε μην εχοντας κατι ουσιαστικο να του προσαψετε, τον βγαζετε χαζοχαρουμενο οικολογο, μπαμπά και γκέι. Τα παντα ωστε να μην υπαρχει περιπτωση να υπαρξει ερωτας Αλμπερτ Καντυ.

Ανεχομαστε πολλα 'χαριτωμενα' εμεις οι αλμπερτικιες. Μακαρι να μπορουσα να μιλησω ομοιως ανοιχτα για τον Τερρυ, αλλα απο ευγενεια δεν το κανω, μου βγαινουνε ειρωνικα λογια που χαλανε το κλιμα. Απλα θα πω οτι προτιμω χιλιες φορες εναν γκέι οικολογο απο εναν τζαμπα μαγκα ζεν πρεμιε. Στον πρωτο μπορω να βασιστω ανα πασα στιγμη, ενω στον δευτερο οχι, διοτι ποιος ξερει ανα πασα στιγμη ποιος προβολεας θα τον κανει να 'θυσιαστει' εις βαρος μου...


τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 428388

Το οτι δεν σου αρεσει ο Τερρυ, κατ' αρχην, ειναι δικαιωμα, σου.... απ' οτι θυμαμαι ουτε και η Καντυ σου αρεσει σαν χαρακτηρας και εβλεπες το ανιμε μονο για τον Αλμπερτ.
Επετρεψε μου μια παρατηρηση.... αν εχεις δει τα επεισοδια του κολεγιου ελαχιστες φορες, ισως να εχεις καποια κενα! Ο Τερρυ δεν υπηρξε ποτε κακος ή ειρωνικος παρα με κατι σνομπ καλοπαιδα σαν τον Νηλ και την Ελιζα! Ο Αρτσι ήταν εξισου εριστικος και καυγαδιζαν, ετσι δεν ειναι; Με τον Αλμπερτ, ομως ηταν ειρωνικος; Με τον Αλμπερτ που τον νομιζε εναν φτωχο νεο και τον εκανε περισσοτερη παρεα απο τους συμαθητες του, λεω! Με κεινον τον μικρο στο σπιτι του στη Σκωτια; (Τον Μαρκ. Ο χαρακτηρας υπαρχει μονο στο ανιμε)
Ο Τερρυ, δν ειχε προβλημα να κανει φιλους, το προβλημα του ήταν οτι ήταν επιλεκτικος! Αντιπαθουσε τις κουφιες κοινωνικες συναθροισεις, τους ανοητους νεους και νεες που τον περιστοιχιζαν και εψαχνε για κατι ουσιαστικο! Εσυ τον κατακρινεις, εγω τον θαυμαζω! Παρ' ολα τα λεφτα του μπορεσε να δει κατι περα απ τη μυτη του και να αναζητησει κατι που πραγματικα να τον γεμιζει! Και τελικα αυτος το τολμισε!!!! Δεν εμεινε, σαν τον Αλμπερτ να ατενιζει το ονειρο της ανεξαρτησιας απο μακρυα, ανοιξε τα φτερα του και πεταξε!!!! Αν αυτο σου κανει τζαμπα μαγκας, οκ...
Αληθεια, το οτι εσωσε την Ελιζα δεν σου λεει τιποτα; Το οτι εσωσε μια αντιπαθεστατη κοπελα που φερόταν ασχημα στην Καντυ, την αγαπημενη του, δεν σου δειχνει την ευγενεια της ψυχης και το μεγαλειο του; Ειναι πολυ λογικο λοιπον να τον κατηγορεις και για τον προβολεα! (τα περι ιαπωνικης κουλτουρας και καθηκοντος που ελεγες τα ξεχασες, ομως!)
Αν περιμενεις ο Αλμπερτ να φερθει διαφορετικα, θα απογοτευτεις... το δηλωσε εξ αρχης οτι κι αυτος το ιδιο θα εκανε!
Τα περι γκει κουλτουρας κλπ, δεν θα τα επερνα τοσο στα σοβαρα!!! Απλα βαρεθηκαμε να τον φωναζουμε γερο και επρεπε να εχουμε κατι καινουργιο να παιζουμε lol! Αυτο που βασικα στυλιτευουμε ειναι η ελλειψη στιχειων για τον Αλμπερτ απο μεριας Μιζουκι!
Και για να μην μπερδευομαστε δεν ειμαστε εμεις αυτες που δεν βαλαμε Αλμπερτ - Καντυ μαζι, η Μιζουκι το εκανε, εκει τα παραπονα σας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 6:50 pm

nansecrets έγραψε:
liana έγραψε:

μα δεν ειπαμε πως ειναι αναξιος λογου και εκτιμησης ο Τερρυ αλλα πως ο Αλμπερτ ηταν και ειναι πιο ωριμος .

μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα ολα τα προηγουμενα ποστς. η arwyn-t τον αποκαλεσε
"τζαμπα μαγκα" "ζεν πρεμιε"
ειναι χαρακτηρισμοι εκτιμησης στο προσωπο του Τερρυ???
απλα επειδη ειμαι απο Ελλαδα και ξερω ελληνικα, αλλαξαν οι εννοιες αυτων των λεξεων και δεν το πηρα ειδηση????

nan εγω ειπα την δικη μου γνωμη για τον Τερρυ και οχι των αλλων κοριτσιων και μιλησα μονο για ωριμοτητα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 6:55 pm

liana έγραψε:
αμαν κοριτσια μου μια κουβεντα ειπα και πεσετε να με φατε και ειμαι και μονη χωρις συμμαχους.Φυσικα και δεν υπαρχει κανενας διαγωνισμος nan αλλα μην λετε πως ο Αλμπερτ ειχε παρατησει την Καντυ στην μοιρα της και πως δεν ηταν διπλα της οσο αφορα την υιοθεσια τα εχουμε πει τοσες φορες ποτε η σχεση Καντυ Αλμπερτ δεν ηταν σχεση κορης και πατερα ο Αλμπερτ την υιοθετησε μονο και μονο για να την γλιτωσει απο τους Ραγκαν και να της προσφερει μια καλυτερη ζωη .

Ο Αλμπερτ ηταν ο καλυτερος φιλος- αδελφος της Καντυ, αλλα νομικα ηταν ο πατερας της! Ακριβως επειδη ολες οι τερρυφανς θεωρουμε τον Αλμπερτ πολυ σοβαρο και ωρημο χαρακτηρα (αλλο η πλακα και αλλο η ουσια, την αληθεια την λεμε παντα!) δεν μπορουμε να δουμε εναν Αλμπερτ σε σκηνη του τυπου: ας σωσω ενα κοριτσακι απ' τους Ρανγκαν σημερα και αυριο βλπουμε τι ξημερωνει! Ο ανθρωπος θυσιαζει τις προσωπικες του επιθυμιες για το καλο των Αρντλευ και θα ζησει φυλακισμενος σε ενα γραφειο κι εναν χαρτογυακα! Λετε να ειναι τοσο επιπολαιος που να τα τιναξει ολα στον αερα για την Καντυ;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 6:56 pm

liana έγραψε:
nansecrets έγραψε:
liana έγραψε:

μα δεν ειπαμε πως ειναι αναξιος λογου και εκτιμησης ο Τερρυ αλλα πως ο Αλμπερτ ηταν και ειναι πιο ωριμος .
μαλλον δεν διαβασες προσεκτικα ολα τα προηγουμενα ποστς. η arwyn-t τον αποκαλεσε
"τζαμπα μαγκα" "ζεν πρεμιε"
ειναι χαρακτηρισμοι εκτιμησης στο προσωπο του Τερρυ???
απλα επειδη ειμαι απο Ελλαδα και ξερω ελληνικα, αλλαξαν οι εννοιες αυτων των λεξεων και δεν το πηρα ειδηση????

nan εγω ειπα την δικη μου γνωμη για τον Τερρυ και οχι των αλλων κοριτσιων και μιλησα μονο για ωριμοτητα.

σου απαντω με την προηγουμενη απαντηση σου να περικλειεται μεσα σε αυτο το ποστ μου και στην ξεχωριζω. αναφερεσαι στον πληθυντικο αριθμο ή οχι? εγω γι αυτο απαντησα οτι απαντησα. αν μιλουσες μονο απο πλευρας σου δεν θα το εγραφα αλλα καταλαβα οτι μιλουσες εκ μερους της ομαδας σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 6:58 pm

Οκ, θα παρακαλουσα λοιπον να αναφερεις που ηταν ο Αλμπερτ ποιο ωριμος, μονο αν γινεται, η συγκριση να αφορα τις ιδιες ηλικιες γιατι δεν ειναι και πολυ δικαιο να συγκρινεις ενα 30ρη με ενα 16ρη, ειναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 7:01 pm

εχεις δικιο μαλλον εγω δεν το διατυπωσα σωστα αλλα αναφερομουν στην δικη μου αποψη τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 73559 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 7:18 pm

liana έγραψε:
εχεις δικιο μαλλον εγω δεν το διατυπωσα σωστα αλλα αναφερομουν στην δικη μου αποψη τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 73559 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 73559


lol! απο τωρα σημαιακια;;;
Σαν τερρυκια εχω να πω τα εξης: ο Αλμπερτ ειναι ενας καταπληκτικος χαρακτηρας!!!! Νομιζω οτι μιλαω εξ ονοματος της πλειοψηφιας των Τερρικων οταν λεω οτι τον αγαπαμε παρα πολυ και τον θεωρουμε πολυ αξιο (το οτι ειναι μια γερασμενη αδελφη, ειναι αλλη ιστορια lol! )
Απορρηπτουμε τον Αλμπερτ απο μελλοντικο συντροφο, οχι γιατι δεν ειναι αρκετα καλος, αλλα γιατι ηθικα δεν στεκει! Κατι τετοιο θα γκρεμιζε την ιστορια της Μιζουκι και θα μας απογοητευε! Τοσα χρονια μας εφαγε με το καθηκον την ευθυνη και το καλο, τωρα στο τελος να τα αλλαξει; Θα ειναι μεγαλο ξεπουλημα!
Αυτο που με θλιβει ειναι οτι πολλες αλμπερτικες κατακρινετε τον τερρυ και τον θεωρητε καλο μονο για την Σουζανα! Καπου εκει ξεκινα και η αντιδραση! Για να εκθειασετε τον Αλμπερτ μειωνετε τον Τερρυ, αλλα ξερετε, δεν υπαρχει τετοια αναγκη, ο Αλμπερτ, λαμπει και απο μονος του, δεν χρειαζεται συγκρισεις!
Το τελος της νουβελας δεν θα ειναι διαγωνισμος που θα κερδισει ο καλυτερος, εξαλλου και τα δυο αγορια ειναι το ιδιο καλα! Το τελος θα κριθει απο αλλους παραγοντες, οπως απο ποια μερια ξυπνησε η Μιζουκι, ή τί αποτελεσματα εβγαλαν οι ερευνες της.... μεχρι τοτε μπορουμε υποθετω να σφαζομαστε, αλλα τουλαχιστον με επιχειρηματα, οχι με ξερες δηλωσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 7:26 pm

ariel έγραψε:
Οκ, θα παρακαλουσα λοιπον να αναφερεις που ηταν ο Αλμπερτ ποιο ωριμος, μονο αν γινεται, η συγκριση να αφορα τις ιδιες ηλικιες γιατι δεν ειναι και πολυ δικαιο να συγκρινεις ενα 30ρη με ενα 16ρη, ειναι;

λοιπον ολες οι πραξεις του Αλμπερτ δειχνουν ωριμοτητα συμβουλευει παντα σωστα ξερει να στεκεται στα ποδια του δεν μπλεκει σε καβγαδες δεν κοροιδευει τους αλλους στο λοφο που ειδε πρωτη φορα την Καντυ οταν το ειχε σκασει απο το σπιτι του και ξαφνικα ειδε τον Τζωρτζ να τον ψαχνει κλαιγωντας καταλαβε ποσο ανευθυνα ειχε φερφει και αλλαξε σταση απεναντι στους ανθρωπους που τον αγαπουσαν εστω και με τον δικο τους τροπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 7:29 pm

εδω φαινεται η διαφορα ariel... εμεις λεμε οσα πιστευουμε και ηδη γνωριζουμε απο το στορυ και η "λασπολογια" μας ειναι καθαρα θεμα αστεισμου στο προσωπο του Αλμπερτ τον οποιο ολες μας θαυμαζουμε σαν χαρακτηρα και τον εχουμε σαν ξεχωριστο για τις θεαρεστες πραξεις του οπως η υιοθεσια της Καντυ... πολυ σωστα εγραψες το τελος θα κριθει απο τους παραγοντες..... study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 7:39 pm

liana έγραψε:

λοιπον ολες οι πραξεις του Αλμπερτ δειχνουν ωριμοτητα συμβουλευει παντα σωστα ξερει να στεκεται στα ποδια του δεν μπλεκει σε καβγαδες δεν κοροιδευει τους αλλους στο λοφο που ειδε πρωτη φορα την Καντυ οταν το ειχε σκασει απο το σπιτι του και ξαφνικα ειδε τον Τζωρτζ να τον ψαχνει κλαιγωντας καταλαβε ποσο ανευθυνα ειχε φερφει και αλλαξε σταση απεναντι στους ανθρωπους που τον αγαπουσαν εστω και με τον δικο τους τροπο.

Δεν εχουμε δειγματα συμβουλων απο τα 16 του, σορρυ το πρωτο επιχειρημα το διαγραφω, εχει κι αυτος τις ταλαντευσεις του - με το θανατο τηα αδφελφης του κτλ - που ουσιαστικα τον οδηγησαν στο να το σκασει αρα δεν στεκεται και πολυ καλα στα ποδια του, οσο για τους καυγαδες μονος του λεει στον ζωολογικο κηπο οτι εχει μπλεξει σε πολλους, γιατι κι αυτος ήταν ενα τρομερο παιδι! Σοβαρα τωρα ποιος θα κοροιδευε ενα 6χρονο κοριτσακι που εκλαιγε!!! Θα ηταν απανθρωπο! Δεν φανταζομαι να προσαπτεται κατι τετοιο στον Τερρυ! Με λιγα λογια απο ολα αυτα θα σταθω και θα κρατησω το οτι επεστρεψε σπιτι με τα παρακαλια του Τζωρτζ....
Και γιατι αυτο ειναι πιο ωριμο απ' το να υπερασπιστεις την κοπελα που αγαπας με καθε τιμημα; Ή από το να αρχισεις την ζωη σου απο την αρχη, χωρις βοηθεια και χρηματα σε εναν ξενο τοπο; Ή απ' το να κανεις πετρα την καρδια σου και να μεινεις με μια γυναικα που δεν αγαπας, γιατι σε εκβιαζει συναισθηματικα;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:00 pm

ariel έγραψε:
Σαν τερρυκια εχω να πω τα εξης: ο Αλμπερτ ειναι ενας καταπληκτικος χαρακτηρας!!!! Νομιζω οτι μιλαω εξ ονοματος της πλειοψηφιας των Τερρικων οταν λεω οτι τον αγαπαμε παρα πολυ και τον θεωρουμε πολυ αξιο (το οτι ειναι μια γερασμενη αδελφη, ειναι αλλη ιστορια lol! )
Απορρηπτουμε τον Αλμπερτ απο μελλοντικο συντροφο, οχι γιατι δεν ειναι αρκετα καλος, αλλα γιατι ηθικα δεν στεκει! Κατι τετοιο θα γκρεμιζε την ιστορια της Μιζουκι και θα μας απογοητευε! Τοσα χρονια μας εφαγε με το καθηκον την ευθυνη και το καλο, τωρα στο τελος να τα αλλαξει; Θα ειναι μεγαλο ξεπουλημα!

Θα έρθω να συμφωνήσω με την ariel. Σαν καρα-Τερρυκιά, λέω και έχω ξαναπεί, ότι ο Άλμπερτ είναι εκπληκτικός χαρακτήρας (άριστα 10 το βάζω πολύ ευχαρίστως) και ώριμος και αψεγάδιαστος και ότι άλλο λέτε, θα το προσυπογράψω.
Στο συγκεκριμένο όμως στόρυ επιλέγω για την Κάντυ Τέρρυ και πάλι Τέρρυ δαγκωτό.
Δεν μειώνω κανέναν χαρακτήρα από τους 2. Μακάρι τέτοιους χαρακτήρες να βρίσκαμε στο δρόμο μας, αλλά δεν...

Γιατί Τέρρυ;
Γιατί δεν είναι σόι της (για μένα βασικό).
Γιατί όσο και να την αγαπήσει ο Άλμπερτ δεν θα καταφέρει ποτέ να δημιουργηθεί η χημεία μεταξύ τους όπως αυτή που έχει με τον Τέρρυ.
Γιατί ο Τέρρυ την αγαπάει περισσότερο από τον Άλμπερτ (ή έστω με διαφορετικό τρόπο).
Γιατί η επαφή που είχε η Κάντυ με τον Τέρρυ είναι once in a lifetime και δεν ξαναβρίσκεται no matter how hard you'll try!

Τώρα τα υπόλοιπα περί αστειότητως εννοούνται. Προσωπικά δεν θα ήθελα να μειώσω κανέναν από τους χαρακτήρες της Μισζούκι (ω! ναι-βρίσκω ελαφρυντικά ακόμα και για Ελίζα και για Σουζάνα)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:00 pm

ariel έγραψε:
Οκ, θα παρακαλουσα λοιπον να αναφερεις που ηταν ο Αλμπερτ ποιο ωριμος, μονο αν γινεται, η συγκριση να αφορα τις ιδιες ηλικιες γιατι δεν ειναι και πολυ δικαιο να συγκρινεις ενα 30ρη με ενα 16ρη, ειναι;

ariel ο Αλμπερτ ειναι 24 χρονων και οχι 30αρης, παιδι ειναι και αυτος ουσιαστικά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:08 pm

ariathniM έγραψε:

ariel ο Αλμπερτ ειναι 24 χρονων και οχι 30αρης, παιδι ειναι και αυτος ουσιαστικά!!

Προσωπικα δεν εχω δει πουθενα επισημη ημερομηνια γεννησης - απο την Μιζουκι δλδ. Το 24 ειναι μονο εκτιμηση, σωστα; Γιατι λοιπον κι εγω να μην τον υπολογιζω 30ρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:19 pm

Ναι εχει ημερομηνια, Ιουλιο εχει γεννηθει περνα την Καντυ 8 χρονια, ειναι καρκινος!! αν περιμενετε να πεθάνει απο ζαχαρο και χοληστερινη θα περιμένετε πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:21 pm

ariathniM έγραψε:
Ναι εχει ημερομηνια, Ιουλιο εχει γεννηθει περνα την Καντυ 8 χρονια, ειναι καρκινος!! αν περιμενετε να πεθάνει απο ζαχαρο και χοληστερινη θα περιμένετε πολυ!


το 8 χρονια απο που το ξερουμε γιατι δεν ενθυμουμαι...
ειναι αιωνοβιος ο Αλμπερτ τα ειπαμε.. καθε μερα και νεοτερος φαινεται...
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:27 pm

28 Ιουνιου 1890 εγγενηθη, νεος, ωραιος και ξανθος με το ονομα Αλμπερτ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:29 pm

Ο Άλμπερτ είναι χαρακτήρας που δεν μπορώ να εκτιμήσω γιατί δεν τον ξέρω, πολύ απλά δεν με αφήνει η Μιζούκι να τον γνωρίσω.
Το μόνο που ουσιαστικά ξέρω για αυτόν είναι οτι χρόνια κρύβει το πραγματικό του πρόσωπο γιατί αυτό επιτάσσει η Θεία Ελρόυ και το "πρωτόκολλο" των Άρντλευ, προκειμένου να μην φανεί ένα νιάνιαρο ηγέτης της οικογένειας και μειωθει το κύρος τους.
Κρύβεται και κρύβει από άτομα των οποίων την εμπιστοσύνη κερδίζει αλλά δεν ανταποδίδει το πραγματικό του πρόσωπο.
Και αργότερα εφόσον επιστρέφει από την Αφρική τυχαία τραυματίζεται και καταλήγει ασθενής στα χέρια της κηδευομένης του.
Χάνει τη μνήμη του και όταν την ξαναβρίσκει, ξανά και πάλι χάνεται αφήνοντας την να τα βγάλει πέρα για άλλη μία φορά μόνη με ψεύτικα προσχήματα, και πάλι αρνείται να της αποκαλύψει την αλήθεια για την ταυτότητα του (βρήκα τη μνήμη μου, φεύγω- ευχαριστώ βρε να μας ξαναρθεις).
Που είναι η ωριμότητα; πείτε μου, (το διάστημα που την στηρίζει έχει χάσει τη μνήμη του και όταν την βρίσκει απλώς και μόνο φεύγει προκαλώντας την περισσότερο πανικό)
Όταν αυτός πάει μετά στο Λεικγουντ, έρχεται η Κάντυ σε αυτόν (και μετά από παρακάλια της στον Τζωρτ) και όχι αυτός σε εκείνη και αυτός ακόμα δεν γνωρίζει καν οτι παραλίγον να την αρραβωνιάσουν με τον Νηλ. Που είναι ο άντρας ο ώριμος;
που είναι ο προστάτης, ο πατέρας, ο φίλος, ο εραστής; τι έγινε δεν είχε χρόνο; ή δεν τον άφηνε να πει τίποτα ακόμα η θεία Ελρόη και δεν μπορούσε να την παρακούσει;
Συγγνώμη αλλά όταν μιλάμε για ωριμότητα να μιλάμε για ανθρώπους που αναλαμβάνουν την ευθύνη των πράξεων τους και μερικές φορές και των άλλων δίχως καν να φταιν, να μιλάμε για ανθρώπους που αγωνίστηκαν μόνη τους χωρίς στρώματα ασφαλείας και προστατευτικά δίχτυα και τα κατάφεραν, να μιλάμε για ανθρώπους που είπαν την αλήθεια σε αυτούς που αγάπησαν μόνοι τους και όχι επειδή τους ανακάλυψαν.
Ή να μιλάμε για ανθρώπους που τίμησαν τις υποχρεώσεις τους ακόμα και αν δεν ήταν άμεσα επιλογή τους και δεν προσπαθούν να γυρίσουν μία πράξη αγάπης και καλής θέλησης σε προσωπικό τους ώφελος. Ή απλώς να μη μιλάμε καθόλου.



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:41 pm

το 97 γεννηθηκε ο Τερρυ, 7 χρονια ειναι ουσιαστικα η διαφορα τους!! το 96 ο Αντονυ!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:43 pm

ariathniM έγραψε:
Ναι εχει ημερομηνια, Ιουλιο εχει γεννηθει περνα την Καντυ 8 χρονια, ειναι καρκινος!! αν περιμενετε να πεθάνει απο ζαχαρο και χοληστερινη θα περιμένετε πολυ!

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 5036 δεν εχω βγαλει τα αποτλεσματα των εξετασεων ακομα, περιμενετε!! τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684
Η Μιζουκι δεν μας ειπε ποτε χρονολογια γεννησης του Αλμπερτ και οταν του δωθηκε η ευκαιρια στο Λονδινο ειπε ενα σκετο "εικοσαρης" Ναι αλλα ποσο εικοσαρης καλε μου; 21-22 29; Τι ανασφαλεια αυτη ουτε ηλικια να μην μας λεει!
Εδω εχω και την απορια που ακομα δεν μου λυσατε... αν ο Αλμπερτ ηταν παντα ο κυριος πρωταγωνιστης γιατι η Μιζουκι δινει τα στοιχεια του ζευγους Καντυ-Τερρυ και οχι Καντυ-Αλμπερτ; Γιατι στον τερρυ γραφει ως φιλοδοξια την επανενωση με το αλλο του μισο, την Καντυ, και οχι κατι αλλο πχ. να γινει διασημος ηθοποιος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 8:51 pm

ariel έγραψε:
ariathniM έγραψε:
Ναι εχει ημερομηνια, Ιουλιο εχει γεννηθει περνα την Καντυ 8 χρονια, ειναι καρκινος!! αν περιμενετε να πεθάνει απο ζαχαρο και χοληστερινη θα περιμένετε πολυ!

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 5036 δεν εχω βγαλει τα αποτλεσματα των εξετασεων ακομα, περιμενετε!! τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684
Η Μιζουκι δεν μας ειπε ποτε χρονολογια γεννησης του Αλμπερτ και οταν του δωθηκε η ευκαιρια στο Λονδινο ειπε ενα σκετο "εικοσαρης" Ναι αλλα ποσο εικοσαρης καλε μου; 21-22 29; Τι ανασφαλεια αυτη ουτε ηλικια να μην μας λεει!
Εδω εχω και την απορια που ακομα δεν μου λυσατε... αν ο Αλμπερτ ηταν παντα ο κυριος πρωταγωνιστης γιατι η Μιζουκι δινει τα στοιχεια του ζευγους Καντυ-Τερρυ και οχι Καντυ-Αλμπερτ; Γιατι στον τερρυ γραφει ως φιλοδοξια την επανενωση με το αλλο του μισο, την Καντυ, και οχι κατι αλλο πχ. να γινει διασημος ηθοποιος;

με πεθανες κακουργα με τα αποτελεσματα πνιγηκα με τον καφε!!!!
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 720684

την απορια την ιδια την εχουμε εκφρασει πολλακις και δη εγω.. γιατι λεει οτι ειναι ο ενας το αλλο μισο του αλλου... οντως αυτο δεν ειναι στοιχειο να περασει απαρατηρητο (εκτος κι αν βολευει...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 11, 2010 10:38 pm

ariathniM έγραψε:
28 Ιουνιου 1890 εγγενηθη, νεος, ωραιος και ξανθος με το ονομα Αλμπερτ!!

πως δεν λεει την ημερομηνια βρε παιδια, αυτη εδω ειναι και δινει και υψος και βαρος και όλα τα καλά!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12, 2010 1:36 am

juliet έγραψε:
Ο Άλμπερτ είναι χαρακτήρας που δεν μπορώ να εκτιμήσω γιατί δεν τον ξέρω, πολύ απλά δεν με αφήνει η Μιζούκι να τον γνωρίσω.
Το μόνο που ουσιαστικά ξέρω για αυτόν είναι οτι χρόνια κρύβει το πραγματικό του πρόσωπο γιατί αυτό επιτάσσει η Θεία Ελρόυ και το "πρωτόκολλο" των Άρντλευ, προκειμένου να μην φανεί ένα νιάνιαρο ηγέτης της οικογένειας και μειωθει το κύρος τους.
Κρύβεται και κρύβει από άτομα των οποίων την εμπιστοσύνη κερδίζει αλλά δεν ανταποδίδει το πραγματικό του πρόσωπο.
Και αργότερα εφόσον επιστρέφει από την Αφρική τυχαία τραυματίζεται και καταλήγει ασθενής στα χέρια της κηδευομένης του.
Χάνει τη μνήμη του και όταν την ξαναβρίσκει, ξανά και πάλι χάνεται αφήνοντας την να τα βγάλει πέρα για άλλη μία φορά μόνη με ψεύτικα προσχήματα, και πάλι αρνείται να της αποκαλύψει την αλήθεια για την ταυτότητα του (βρήκα τη μνήμη μου, φεύγω- ευχαριστώ βρε να μας ξαναρθεις).
Που είναι η ωριμότητα; πείτε μου, (το διάστημα που την στηρίζει έχει χάσει τη μνήμη του και όταν την βρίσκει απλώς και μόνο φεύγει προκαλώντας την περισσότερο πανικό)
Όταν αυτός πάει μετά στο Λεικγουντ, έρχεται η Κάντυ σε αυτόν (και μετά από παρακάλια της στον Τζωρτ) και όχι αυτός σε εκείνη και αυτός ακόμα δεν γνωρίζει καν οτι παραλίγον να την αρραβωνιάσουν με τον Νηλ. Που είναι ο άντρας ο ώριμος;
που είναι ο προστάτης, ο πατέρας, ο φίλος, ο εραστής; τι έγινε δεν είχε χρόνο; ή δεν τον άφηνε να πει τίποτα ακόμα η θεία Ελρόη και δεν μπορούσε να την παρακούσει;
Συγγνώμη αλλά όταν μιλάμε για ωριμότητα να μιλάμε για ανθρώπους που αναλαμβάνουν την ευθύνη των πράξεων τους και μερικές φορές και των άλλων δίχως καν να φταιν, να μιλάμε για ανθρώπους που αγωνίστηκαν μόνη τους χωρίς στρώματα ασφαλείας και προστατευτικά δίχτυα και τα κατάφεραν, να μιλάμε για ανθρώπους που είπαν την αλήθεια σε αυτούς που αγάπησαν μόνοι τους και όχι επειδή τους ανακάλυψαν.
Ή να μιλάμε για ανθρώπους που τίμησαν τις υποχρεώσεις τους ακόμα και αν δεν ήταν άμεσα επιλογή τους και δεν προσπαθούν να γυρίσουν μία πράξη αγάπης και καλής θέλησης σε προσωπικό τους ώφελος. Ή απλώς να μη μιλάμε καθόλου.




τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 41307 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 41307 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 41307 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 41307 τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12, 2010 9:10 am

Κοριτσια ειλικρινα δεν εχω πλεον τη διαθεση να γραψω σεντονια. Εχω κουραστει. Αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι οι τερρυ-φανς και οι αλμπερτ-φανς λειτουργουν σε τελειως διαφορετικο μηκος κυματος και ποτέ οι μεν δε θα καταλαβουν τους δε. Εχω τρια χρονια στο κουρμπετι, περιπτωση συνεννοησης καμια.

Σας αφηνω στις μεταμεσονυκτιες αναλυσεις σας!


τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 147157
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12, 2010 9:31 am

ariel έγραψε:
Εδω εχω και την απορια που ακομα δεν μου λυσατε... αν ο Αλμπερτ ηταν παντα ο κυριος πρωταγωνιστης γιατι η Μιζουκι δινει τα στοιχεια του ζευγους Καντυ-Τερρυ και οχι Καντυ-Αλμπερτ; Γιατι στον τερρυ γραφει ως φιλοδοξια την επανενωση με το αλλο του μισο, την Καντυ, και οχι κατι αλλο πχ. να γινει διασημος ηθοποιος;


Kαλά μου κορίτσια... τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 5036 πότε και πού ανακοίνωσε η Μιζούκι τις ημερομηνίες γέννησης των ηρώων της;;;;

_________________
τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: τα αποκομματα..   τα αποκομματα.. - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 12, 2010 11:25 pm

συγνωμη.... να ρωτησω?????

ολα οσα γραφτηκαν εδω....ολα ολα.....ανεξαρτητου παραταξεως.....ειναι σοβαρα ή αστεια??????? confused scratch

συγνωμη που επεμβαινω δλδ αλλα καπου με ξενισαν ολα αυτα....
ειναι δυνατον???? ειπαμε πλακιτσα αλλα....αλλα! καπου παρατραβηχτηκε το σχοινι....
(μηπως εγω ειμαι υπερβολικη? ας μου το πει καποιος και παιρνω πισω οσα ειπα)

τεσπα....ευτυχως που δεν ημουνα εδω οταν γραφονταν....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
τα αποκομματα..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Άλμπερτ-
Μετάβαση σε: