Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 σχόλια για το "People On A String"

Πήγαινε κάτω 
+7
libra
liana
Aldebaran
ariel
ariathniM
elpidaki
arwyn-t
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 12:52 am

arwyn καλη μου μας ξεχασες σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 9:00 am

liana έγραψε:
arwyn καλη μου μας ξεχασες σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145

Οχι πουλακι μου, οχι! Δεν ξεχασα κανεναν! Σας το ειπα ποσες φορες οτι το ετοιμο κοκό τελειωσε και τωρα ειμαστε στο ελεος της μουσας μου! Το επομενο κεφαλαιο δεν το εχω τελειωσει ακομα, και μαλλον θα αργησω λιγακι. Φευγω και ταξιδακι το ΠΣΚΔΤ που ερχεται, οποτε... μαλλον το παράλλο ΣΚ θα εχει νεο κεφαλαιο.

Σορρυ! :sweety2:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 11:27 am

arwyn-t έγραψε:
liana έγραψε:
arwyn καλη μου μας ξεχασες σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145

Οχι πουλακι μου, οχι! Δεν ξεχασα κανεναν! Σας το ειπα ποσες φορες οτι το ετοιμο κοκό τελειωσε και τωρα ειμαστε στο ελεος της μουσας μου! Το επομενο κεφαλαιο δεν το εχω τελειωσει ακομα, και μαλλον θα αργησω λιγακι. Φευγω και ταξιδακι το ΠΣΚΔΤ που ερχεται, οποτε... μαλλον το παράλλο ΣΚ θα εχει νεο κεφαλαιο.

Σορρυ! :sweety2:

εγώ θα περιμένω μέχρι να ανέβει όλο και θα το διαβάσω μετά. Δεν έχω το κουράγιο να διαβάζω κάτι με δόσεις.... παθαίνω ένα κάτι-τις... (είμαι πολύ ανυπόμονη!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 23, 2010 1:38 pm

arwyn-t έγραψε:
liana έγραψε:
arwyn καλη μου μας ξεχασες σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145

Οχι πουλακι μου, οχι! Δεν ξεχασα κανεναν! Σας το ειπα ποσες φορες οτι το ετοιμο κοκό τελειωσε και τωρα ειμαστε στο ελεος της μουσας μου! Το επομενο κεφαλαιο δεν το εχω τελειωσει ακομα, και μαλλον θα αργησω λιγακι. Φευγω και ταξιδακι το ΠΣΚΔΤ που ερχεται, οποτε... μαλλον το παράλλο ΣΚ θα εχει νεο κεφαλαιο.

Σορρυ! :sweety2:
καλα τοτε αφου δεν μας ξεχασες να περασεις ενα ομορφο ΠΣΚΔΤ σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 922907 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 922907 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 12:51 pm

1. δηλώνω επίσημα ότι αθέτησα την υπόσχεσή μου και τελικά δεν κρατήθηκα και το διάβασα. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 801611

2. Είναι πάρα πολύ καλό και έχει φοβερά έντονες σκηνές! Μπράβο arwyn. Όλες οι σκηνές είναι με ένταση. I like. :\~/:

3. Είπες ότι το επόμενο θα είναι έτοιμο αρχές Ιούλη και έχουμε μέσα Ιούλη. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145

4. Μια χαρά είναι μπαίνουν οι σκηνές τηλεοπτικά και όχι λογοτεχνικές. keep writting. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 41307

5. Arwyn κορίτσι μου, αφού το'χεις και το παραέχεις, γιατί δεν το δουλεύεις λίγο παραπάνω. Κι αν δεν σου αρέσουν τα fillers, κάντα skip και γράψε ότι σε ευχαριστεί. Άλλωστε εδώ δεν είναι διαγωνισμός μυθιστορήματος. Γράψε αυτό που νιώθεις. Αυτό θέλουμε να διαβάσουμε άλλωστε. (ΣΗΜ: Σταμάτα να βλέπεις επανάληψη Merlin και γράψε πρωτότυπα Κάντυ-Κάντυ lol! lol! lol! )

6. Αν θες support σκάναρε τα χειρόγραφα και μπορώ να σε βοηθήσω κι εγώ στο data entry Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 1:36 pm

libra έγραψε:
1. δηλώνω επίσημα ότι αθέτησα την υπόσχεσή μου και τελικά δεν κρατήθηκα και το διάβασα. !@@#$

2. Είναι πάρα πολύ καλό και έχει φοβερά έντονες σκηνές! Μπράβο arwyn. Όλες οι σκηνές είναι με ένταση. I like. :\~/:

3. Είπες ότι το επόμενο θα είναι έτοιμο αρχές Ιούλη και έχουμε μέσα Ιούλη. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 385145

4. Μια χαρά είναι μπαίνουν οι σκηνές τηλεοπτικά και όχι λογοτεχνικές. keep writting. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 41307

5. Arwyn κορίτσι μου, αφού το'χεις και το παραέχεις, γιατί δεν το δουλεύεις λίγο παραπάνω. Κι αν δεν σου αρέσουν τα fillers, κάντα skip και γράψε ότι σε ευχαριστεί. Άλλωστε εδώ δεν είναι διαγωνισμός μυθιστορήματος. Γράψε αυτό που νιώθεις. Αυτό θέλουμε να διαβάσουμε άλλωστε. (ΣΗΜ: Σταμάτα να βλέπεις επανάληψη Merlin και γράψε πρωτότυπα Κάντυ-Κάντυ lol! lol! lol! )

6. Αν θες support σκάναρε τα χειρόγραφα και μπορώ να σε βοηθήσω κι εγώ στο data entry Wink

1. Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι................ απαραδεκτη! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 735403

2. Ευχαριστω πολυ!! :\~/:

3. Λιγο το ταξιδι στην Αθηνα, λιγο η ζεστη, λιγο η δουλεια... η μουσα δεν τραγουδουσε και πολυ. Σιγα σιγα γραφεται το επομενο. σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 833201

4. Ναι, σαν σεναριο δουλευω απο δω και περα.

5.. Αυτο κανω τελικα, μειωνω τα φιλερς και δουλευω τα ζουμια.

(ΣΗΜ: ΕΓΩ βλεπω επαναληψη Μερλιν;;;; ΕΓΩ;;;;; Οχι καλε..... σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 315913 lol! )

6. Ευχαριστω πολυ, αλλα οταν εγω δεν βγαζω τα γρηγορα γραμματα μου στα χειρογραφα, θα τα βγαλεις εσυ; Στενογραφια αργουηνικη μιλαμε.
geek

Χμμμ... Αν δεν θελει ο μπαμπας μου το λαπτοπακι του αυτες τις μερες, ισως το δανειστω και να κατσω να γραψω αραχτη στη σεζλονγκ μου στο μπαλκονι. Θα φροντισω!

flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 3:50 pm

arwyn-t έγραψε:
Στενογραφια αργουηνικη μιλαμε.

όλοι οι γιατροί ίδιοι... μήπως σας έχουν ειδικό μάθημα στη σχολή, πως θα γράφετε χωρίς να καταλαβαίνουν οι ασθενείς σας τι τους περιμένει;
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 4:34 pm

libra έγραψε:
arwyn-t έγραψε:
Στενογραφια αργουηνικη μιλαμε.

όλοι οι γιατροί ίδιοι... μήπως σας έχουν ειδικό μάθημα στη σχολή, πως θα γράφετε χωρίς να καταλαβαίνουν οι ασθενείς σας τι τους περιμένει;
lol! lol! lol!

Οχι, ειμαι απο τις εξαιρεσεις στους γιατρους, τα γραμματα μου ειναι ευαναγνωστα. Αλλα οταν γραφεις αργα το βραδυ, γρηγορα να μη σου φυγει η εμπνευση, ξαπλωμενη στο κρεβατι ή ανασκελα ή μπρουμυτα... ε... δε σου βγαινει και καλλιγραφια για βραβειο. Και μετα απο καιρο ξεχνας και τι σου ειχε ερθει στο μυαλο και αναρωτιεσαι τι λεει η προταση με τη μια λεξη μουντζουρα σαν ελατηριο. Γραφω και στα αγγλικα κατευθειαν τρομαρα μου.

👅 lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 3:39 pm

Aφού η Libra μας θέλει τόσο πολύ να βοηθήσει, δεν τα μεταφράζει στα ελληνικά;;; σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 833201


_________________
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:02 pm

Aldebaran έγραψε:
Aφού η Libra μας θέλει τόσο πολύ να βοηθήσει, δεν τα μεταφράζει στα ελληνικά;;; σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 833201


αν δεν είχα την ηλίθια τενοντίτιδα πολύ ευχαρίστως να βοηθούσα...
αν και κομματάκι-κομματάκι θα μπορούσα να το κάνω, αλλά χωρίς δεσμεύσεις.
Θα πρέπει να μας δώσει το ΟΚ η συγγραφέας πρώτα.

Alde όμως πρέπει να εξασκηθείς γιατί εσύ η Αλμπερτικιά ΠΡΕΠΕΙ να διαβάσεις το fic της geobacter. Απορώ πως ζεις χωρίς να το έχεις διαβάσει!!! Και μόλις το διαβάσεις (και πάθεις την πλάκα σου), θα καταλάβεις γιατί απορώ Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:08 pm

sorry άκυρο το τελευταίο σχόλιο.
είχα μείνει με την εντύπωση ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα, αλλά για κάποιο άλλο έχεις σχολιάσει ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα και όχι γι΄αυτό Embarassed Embarassed Embarassed

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:21 pm

libra έγραψε:
sorry άκυρο το τελευταίο σχόλιο.
είχα μείνει με την εντύπωση ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα, αλλά για κάποιο άλλο έχεις σχολιάσει ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα και όχι γι΄αυτό Embarassed Embarassed Embarassed



Έχω διαβάσει αρκετό από το φικ της Geo και μάλιστα ήμουν σε κατάσταση σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 5103 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 930789 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 764840 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 205160 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 574483 αλλά δεν αντέχεται γραμμή και λεξικό... Ωστόσω, έχω καταβάλει φιλότιμες προσπάθειες...
Δε μπορείς να φανταστείς πόσο χαμηλό είναι το επίπεδο των αγγλικών μου... σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 559993

_________________
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:24 pm

Aldebaran έγραψε:
libra έγραψε:
sorry άκυρο το τελευταίο σχόλιο.
είχα μείνει με την εντύπωση ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα, αλλά για κάποιο άλλο έχεις σχολιάσει ότι δεν το έχεις διαβάσει ακόμα και όχι γι΄αυτό Embarassed Embarassed Embarassed



Έχω διαβάσει αρκετό από το φικ της Geo και μάλιστα ήμουν σε κατάσταση σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 5103 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 930789 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 764840 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 205160 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 574483 αλλά δεν αντέχεται γραμμή και λεξικό... Ωστόσω, έχω καταβάλει φιλότιμες προσπάθειες...
Δε μπορείς να φανταστείς πόσο χαμηλό είναι το επίπεδο των αγγλικών μου... σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 559993

λοιπόν, επειδή λόγω τενοντίτιδας δεν μου είναι εύκολο να γράφω κατεβατά (δηλαδή, τα γράφω γιατί παθιάζομαι και το βράδυ κλαίω γιατί πονάω), τι θα έλεγες να οργανώσουμε συνάντηση διαβάσματος και να το διαβάζουμε-μεταφράζουμε επιτόπου;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 4:27 pm

Libra, αμα θελεις να μεταφρασεις το φικ μου, μεγαλη μου τιμη! Σου δινω την αδεια! sunny

Αν προλαβαινα, θα το μετεφραζα μονη μου, αλλα δεν προλαβαινω. Και δεν μου βγαινει να μεταφρασω κατι που γραφω εγω η ιδια κατευθειαν στα αγγλικα. geek

Aldebaran, μην ακουω να μου παραπονιεσαι! Καλε, την παιρνω τηλεφωνο και της δινω ζωντανη μεταφραση, τοσο καλα! Και της εγραψα και δυο στα ελληνικα! Alde... αντε... σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 727288

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 833201 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 10:59 am

1. μήπως έχουμε καμία φυσιοθεραπέυτρια στο φόρουμ; θα τη χρειαστώ.

2. ΟΚ. Άντε και χτες πήρα φόρα-φόρα-κατηφόρα και μέχρι τις 2:30 το μετέφρασα (εκτός από μία πρόταση του 4ου κεφαλαίου, που θα την μεταφράσω σύντομα). Τι να το κάνω τώρα;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 1:07 pm

libra έγραψε:
1. μήπως έχουμε καμία φυσιοθεραπέυτρια στο φόρουμ; θα τη χρειαστώ.


ΠΑΡΟΥΣΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!
ποιος με θελει???????
χερια, προσωπο, πλατες, λαιμο, ποδια, μεση...τι απο ολα??????
(ειδικευομαι στο προσωπο!!!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 2:04 pm

Χιλιοευχαριστω και προσκυνω τη Libra για την καταπληκτικη μεταφραση του φικ μου που πριν λιγο μου εστειλε!

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 891341 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 908648 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 2118874122 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 891341

Δεν πιστευω στα ματια μου τι βλεπω στα ελληνικα! Οχι βρε παιδια, εγραψα εγω τετοια πραματα στα αγγλικα;;; Οχι, δεν το πιστευω!!! Η Libra ζωγραφιζει μιλαμε!!! cheers cheers

Ειλικρινα συγκινουμαι με την διαθεση και πόρωσή σου, Libra μου! Με εχεις σκλαβωσει! Οποτε θελεις, ανοιγεις νεα θεματικη ενοτητα και δινεις τη μεταφραση! Τιμη μου μεγαλη! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524

Δεν εχω παρα να υποσχεθω οτι θα προσπαθησω παρα πολυ να εχω συντομα το επομενο κεφαλαιο!!!

:\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 2:21 pm

καλέ με κάνεις και ντρέπομαι Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

θα ανοίξω ένα νέο θρεντ άμεσα.

χμ! λες να σε παρακίνησα λιγάκι να συνεχίσεις το γράψιμο; Μακάρι. Ήταν πιο εύκολο από ότι με την Αριάδνη που έπρεπε να κλείσω τους δρόμους με τα τρακτέρ για το γράμμα του Τέρρυ

lol! lol! lol!


arwyn, γράφε εσύ και θα μεταφράζω εγώ Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 2:34 pm

Εσυ να ντρεπεσαι;;;;;

Εγω εχω γινει παντζαρι!!! Embarassed Embarassed Embarassed

ALDEBARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!!!!!!!!! Πού σαι μαρη, χανεις!!!

Και Libra... μαντεψε τι γραφω τωρα...

Ναι, την Καντυ οπως τη θελεις! Εχω εμπνευση!! Twisted Evil Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 2:38 pm

arwyn-t έγραψε:

Και Libra... μαντεψε τι γραφω τωρα...

Ναι, την Καντυ οπως τη θελεις! Εχω εμπνευση!! Twisted Evil Laughing

arwyn μην την λυπάσαι καθόλου... στα πατώματα, τη θέλω, στα πατώματα lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 3:32 pm

Libra, μόλις το έμαθα από την Arwen...

Καλά, δεν προλαβαίνω να το διαβάσω, αλλά σε χιλιοευχαριστώ για τον κόπο και το μεράκι!!! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524

Για να μην πιστεύει η Arwen στα μάτια της θα έχεις κάνει εκπληκτική δουλειά!!!! σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 836490

_________________
σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 8:29 pm

στα ελλληνικα ειναι ακομα καλυτερο( ειναι αλλιως η μητρικη γλωσσα πως να το κανουμε!!) , μπραβο libra για την προσπαθεια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 9:43 pm

ariathniM έγραψε:
στα ελλληνικα ειναι ακομα καλυτερο( ειναι αλλιως η μητρικη γλωσσα πως να το κανουμε!!) , μπραβο libra για την προσπαθεια!!

Καλε ναι, καλε! Δεν πιστευω στα ματια μου! Εγω εγραψα αυτα στα αγγλικα, αποκλειεται, τα ελληνικα ειναι απιστευτα! sunny

Ειλικρινα κοριτσια... λιγακι (εως καμποσο...) ντρεπομαι. Εχω 12 χρονια που διαβαζω σχεδον αποκλειστικα αγγλικα, το λογοτεχνικο ας το πω λεξιλογιο μου εγινε αγγλικο και εχω παρατησει τη μητρικη μου γλωσσα. Embarassed Δεν θα μπορουσα με τιποτα να γραψω αυτα τα πραματα κατευθειαν ελληνικα και αυτο δε με τιμαει καθολου. Embarassed

Εχω και αυτο το κολλημα με τις μητρικες γλωσσες των πρωταγωνιστων. Εφοσον Καντυ και Σια ειναι αμερικανοι, δεν μπορω να τους φανταστω να μιλανε ελληνικα, οσο και να δω και να ξαναδω το ελληνικο ανιμε μπας και κολλησω. Σκεφτομαι τη ρεαλιστικη σκηνη και αυτη ειναι στα αγγλικα.

Τελωσπαντων, και παλι ειναι μεγαλη μου τιμη η υπεροχη δουλεια που εκανε η Libra, κατασυγκινηθηκα! Και ευχαριστω παρα πολυ και για τη συμπαρασταση της και το μερακι της. Με τετοιο ενθουσιωδες κοινο, πώς να μην θελω να δωσω κι αλλο;

Wink σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 391308 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 836490 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 10:23 pm

ariathniM έγραψε:
στα ελλληνικα ειναι ακομα καλυτερο( ειναι αλλιως η μητρικη γλωσσα πως να το κανουμε!!) , μπραβο libra για την προσπαθεια!!

οντως ειναι πολυ καλυτερο στα ελληνικα σε ευχαριστουμε πολυ libra σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524 σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: σχόλια για το "People On A String"   σχόλια για το "People On A String" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 10:39 pm

libra εισαι καταπληκτικη, εισαι θεα, εισαι ανεπαναληπτη!!!!!

(θα σου κανω δωρεαν μασαζακι μολις βρεθουμε!!!!! το αξιζεις!!!! flower flower flower )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
σχόλια για το "People On A String"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"
» People on a string - Ελληνική μετάφραση
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''
» Σχόλια για "Το διλημμα"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: