Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Περί εκδήλωσης συναισθηματων..

Πήγαινε κάτω 
+7
domniki
nansecrets
juliet
Aldebaran
ariathniM
nuitetoile21
Λορένα
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 12:52 pm

domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

Όταν τελειώνει το μάνγκα αυτό που καταλαβαίνω είναι πως και οι δύο είναι ερωτευμένοι ο ένας με τον άλλο αλλά διστάζουν - ο καθένας για τους λόγους του- να το εκδηλώσουν.

Με καλυψες Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 125220 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684

Σωστά... όλες οι αλμπερτικιές αυτό καταλαβαίνουν. Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 764840
Οι Τερρυκιές... πέρα βρέχει... Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 862911

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 12:59 pm

Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

Όταν τελειώνει το μάνγκα αυτό που καταλαβαίνω είναι πως και οι δύο είναι ερωτευμένοι ο ένας με τον άλλο αλλά διστάζουν - ο καθένας για τους λόγους του- να το εκδηλώσουν.

Με καλυψες Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 125220 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684

Σωστά... όλες οι αλμπερτικιές αυτό καταλαβαίνουν. Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 764840
Οι Τερρυκιές... πέρα βρέχει... Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 862911

Μαλλον εξ'ιδιων κρινεις τα αλλοτρια. Δεν ειμαι καθολου περα-βρεχει...απλα δεν εχω ψευδαισθησεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 1:13 pm

domniki έγραψε:
Μαλλον εξ'ιδιων κρινεις τα αλλοτρια. Δεν ειμαι καθολου περα-βρεχει...απλα δεν εχω ψευδαισθησεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 36501

Ούτε εγώ έχω ψευδαισθήσεις.
Βασίζομαι στα δεδομένα όπως παρουσιάστηκαν στο μάνγκα και στη νουβέλα και σε όσα παραλείπονται ως ευκόλως εννοούμενα..
Δε χρειάζεται να βάλω στα δάχτυλά μου στα σημάδια από τα καρφιά για να πιστέψω και δεν είμαι και από τους ανθρώπους που θα κολλήσουν σε μιά καλή στιγμή του παρελθόντος ή μάλλον της προϊστορίας για να στηρίξω το μέλλον.

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 1:57 pm

Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
Μαλλον εξ'ιδιων κρινεις τα αλλοτρια. Δεν ειμαι καθολου περα-βρεχει...απλα δεν εχω ψευδαισθησεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 36501

Ούτε εγώ έχω ψευδαισθήσεις.
Βασίζομαι στα δεδομένα όπως παρουσιάστηκαν στο μάνγκα και στη νουβέλα και σε όσα παραλείπονται ως ευκόλως εννοούμενα..
Δε χρειάζεται να βάλω στα δάχτυλά μου στα σημάδια από τα καρφιά για να πιστέψω και δεν είμαι και από τους ανθρώπους που θα κολλήσουν σε μιά καλή στιγμή του παρελθόντος ή μάλλον της προϊστορίας για να στηρίξω το μέλλον.

Μα στηριζεσαι στα "ευκολως" εννοουμενα...αλλα αυτη ειναι κλασικη γυναικεια συμπεριφορα! Οταν μας πει "καλημερα" ο αντρας με τον οποιο ειμαστε ερωτευμενες, σκεφτομαστε "Αχ, με λατρευει"!!! Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Τα εχω ξεπερασει αυτα προ πολλου Aldebaran... Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 889631 Προτιμω να στηριζω τα συμπερασματα μου σε γεγονοτα και οχι σε ικασιες Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 2:09 pm

Ρεσιτάλ δίνετε σήμερα!!!!! Μπράβο κορίτσια!!!!! Ανάψτε κι άλλο την συζήτηση. Εγώ πάλι κοιμάμαι σήμερα πάνω από το πληκτρολόγιο... Αν ξυπνήσω αργότερα ίσως τα καταφέρω να ανταποκριθώ κι εγώ σε αυτό το θεσπέσιο κλίμα που επικρατεί και σήμερα!!!! Για την ώρα μου είναι αδύνατο... θα παραδοθώ στην αγκαλιά του Μορφέα.... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 2:18 pm

nansecrets έγραψε:
Ρεσιτάλ δίνετε σήμερα!!!!! Μπράβο κορίτσια!!!!! Ανάψτε κι άλλο την συζήτηση. Εγώ πάλι κοιμάμαι σήμερα πάνω από το πληκτρολόγιο... Αν ξυπνήσω αργότερα ίσως τα καταφέρω να ανταποκριθώ κι εγώ σε αυτό το θεσπέσιο κλίμα που επικρατεί και σήμερα!!!! Για την ώρα μου είναι αδύνατο... θα παραδοθώ στην αγκαλιά του Μορφέα.... Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

Σε λιγο θα παραδοθω στον Μορφεα κ'εγω.... Sleep Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 4:34 pm

Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!

Οσο αφορα στον ποιον θα μπορουσε να ερωτευθει η Καντυ...... δεν νομιζω οτι ηταν μονο θεμα προσεγγισης, καθως την ειδαμε να ξεχωριζει τον Αντονυ απο την πρωτη στιγμη, πριν ο ιδιος προλαβει να κανει καποια κινηση και τον Τερρυ επισης, ακομα και οταν την ενοχλουσαν τα πειραγματα του. Θελω να πω οτι τους επελεγε η ιδια πριν την επιλεξουν, πριν δειξουν οι ιδιοι το ενδιαφερον τους. Αρα κατα την αποψη μου παντα ολοι οι υπολοιποι δεν ειχαν καμια ελπιδα οπως και οποτε της εκδηλωναν το ενδιαφερον τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 6:59 pm

nina έγραψε:
Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!

Οσο αφορα στον ποιον θα μπορουσε να ερωτευθει η Καντυ...... δεν νομιζω οτι ηταν μονο θεμα προσεγγισης, καθως την ειδαμε να ξεχωριζει τον Αντονυ απο την πρωτη στιγμη, πριν ο ιδιος προλαβει να κανει καποια κινηση και τον Τερρυ επισης, ακομα και οταν την ενοχλουσαν τα πειραγματα του. Θελω να πω οτι τους επελεγε η ιδια πριν την επιλεξουν, πριν δειξουν οι ιδιοι το ενδιαφερον τους. Αρα κατα την αποψη μου παντα ολοι οι υπολοιποι δεν ειχαν κα
μια ελπιδα οπως και οποτε της εκδηλωναν το ενδιαφερον τους!



nina μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 8:23 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
nina έγραψε:
Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!

Οσο αφορα στον ποιον θα μπορουσε να ερωτευθει η Καντυ...... δεν νομιζω οτι ηταν μονο θεμα προσεγγισης, καθως την ειδαμε να ξεχωριζει τον Αντονυ απο την πρωτη στιγμη, πριν ο ιδιος προλαβει να κανει καποια κινηση και τον Τερρυ επισης, ακομα και οταν την ενοχλουσαν τα πειραγματα του. Θελω να πω οτι τους επελεγε η ιδια πριν την επιλεξουν, πριν δειξουν οι ιδιοι το ενδιαφερον τους. Αρα κατα την αποψη μου παντα ολοι οι υπολοιποι δεν ειχαν κα
μια ελπιδα οπως και οποτε της εκδηλωναν το ενδιαφερον τους!



nina μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!! Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 41307


ΜΙΜΙ μου εισαι η ζωντανη αποδειξη των οσων προανεφερα Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 549970
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 8:55 pm

@nina και ΜΙΜΙ, συμφωνω κ'εγω απολυτα Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 951845 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 951845 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 16, 2010 9:12 pm

nina έγραψε:
Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!

Mα γιατί δεν ήταν έρωτας αλλά μία ευγενική αγάπη που η Μιζούκι την άφησε στη συγγένεια, μιας και η Κάντυ ποτέ δεν γνώρισε την θέρμη και την αγάπη της πραγματικής οικογένειας...είναι ίσως η ανταμοιβή του τέλους και η ολοκλήρωση του κύκλου αυτής της ζωής που όπως λέει η ίδια οι δικοί της άρχισαν οταν την άφησαν στο ορφανοτροφείο. Στο τέλος τουλάχιστον φαίνεται πως η κατάληξη δικαιώνει την ορφάνια της εφόσον και κατάφερε να απαλλαγεί από τα δεσμά του ορφανού κοριτσιού και να γίνει αποδεχτό πλέον μέλος μία οικογένεια.
Ο έρωτας χρειάζεται αλλά συστατικά που η Μιζούκι όπως έδειξε στο παρελθόν ξέρει να χρησιμοποιεί αλλά στην περίπτωση της Κάντυ και του Άλμπερτ αρνείται....
Για αυτό και δεν μας οδηγεί εκεί αλλά στη συγγένεια. Ξέρει πολύ καλά τι κάνει.
Όλοι οι άντρες στην ιστορία, όπως είπες και εσύ είτε με το καλό είτε με το κακό, εκδήλωσαν το ενδιαφέρον τους και έδειξαν τις προθέσεις τους, όλοι εκτός από τον Αλμπερτ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 3:10 pm

nina έγραψε:
Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!


Νίνα μου, πως είσαι σίγουρη πως η πλειοψηφία των φαν δεν αναγνωρίζουν τον έρωτα Άλμπερτ - Κάντυ;;;;
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 238107 Έχεις κάνει απογραφή των Κάντυ φανς ή έστω έχεις στατιστικό δείγμα;;;;
Δε θέλετε να παραδεχτείτε πως υπήρξε έρωτας μεταξύ των δύο κύριων ηρώων της ιστορίας γιατί φοβάστε πως αυτόματα ο δικός σας ήρωας, ο περαστικός, Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 180310 θα περνούσε οριστικά και στην ιστορία... (Και γι αυτό υπάρχουν πολλές αποδείξεις στο μάνγκα. ) Και ό,τι φοβόμαστε κλείνουμε τα μάτια ή βουτάμε το κεφάλι στο χώμα πιστεύοντας πως έτσι το αφήνουμε απέξω Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Όπως ακριβώς φάνηκε ο έρωτας των άλλων (Άντονυ και Τέρρυ) έτσι φαίνεται και του Άλμπερτ... μόνο που όταν ο Άλμπερτ συνειδητοποιούσε τον έρωτά του για την Κάντυ νόμιζε πως όποια ξεκάθαρη κίνηση από μέρους του θα χτυπούσε στο σκόπελο "Τέρρυ".
Κακώς βέβαια, αλλά ίσως και καλώς αφού εγώ προσωπικά δε θα ήθελα να δω την Κάντυ πεταλουδίτσα...

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 3:33 pm

Aldebaran έγραψε:
nina έγραψε:
Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!


Νίνα μου, πως είσαι σίγουρη πως η πλειοψηφία των φαν δεν αναγνωρίζουν τον έρωτα Άλμπερτ - Κάντυ;;;;
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 238107 Έχεις κάνει απογραφή των Κάντυ φανς ή έστω έχεις στατιστικό δείγμα;;;;
Δε θέλετε να παραδεχτείτε πως υπήρξε έρωτας μεταξύ των δύο κύριων ηρώων της ιστορίας γιατί φοβάστε πως αυτόματα ο δικός σας ήρωας, ο περαστικός, Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 180310 θα περνούσε οριστικά και στην ιστορία... (Και γι αυτό υπάρχουν πολλές αποδείξεις στο μάνγκα. ) Και ό,τι φοβόμαστε κλείνουμε τα μάτια ή βουτάμε το κεφάλι στο χώμα πιστεύοντας πως έτσι το αφήνουμε απέξω Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Όπως ακριβώς φάνηκε ο έρωτας των άλλων (Άντονυ και Τέρρυ) έτσι φαίνεται και του Άλμπερτ... μόνο που όταν ο Άλμπερτ συνειδητοποιούσε τον έρωτά του για την Κάντυ νόμιζε πως όποια ξεκάθαρη κίνηση από μέρους του θα χτυπούσε στο σκόπελο "Τέρρυ".
Κακώς βέβαια, αλλά ίσως και καλώς αφού εγώ προσωπικά δε θα ήθελα να δω την Κάντυ πεταλουδίτσα...


Ναι εσυ δεν εχεις προβλημα να την δεις να παντρευεται τον κηδεμονα της και εχεις προβλημα να μην φανει πεταλουδιτσα ......... τι να πω........ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 147157
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 3:39 pm

nina έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
nina έγραψε:
Συμφωνα με την αρχικη τοποθετηση της Λορενα που ανοιξε και το θεμα, πολλοι αντρες-αγορια ερωτευθηκαν την Καντυ και για ολους ειτε εμμεσα (Στηαρ) ειτε αμεσα (Αντονυ, Αρτσυ, Τερρυ, Νηλ) μαθαμε και εμεις τα αισθηματα τους. Ακομα και ο Στηαρ που ποτε δεν εκδηλωσε το ενδιαφερον του με τον "κοινο ερωτικο" τροπο συγκαταλεγεται στην παραπανω κατηγορια. Για τον μοναδικο ηρωα που υπαρχουν αμφιβολιες ειναι ο Αλμπερτ! Και η αληθεια ειναι οτι αυτον τον ερωτα δεν ειναι μονο οι Τερρικιες που τον αρνουνται αλλα ολοι οι υπολοιποι (ακομα και οι φανς του Αντονυ ή καποιοι πιο "αντικειμενικοι" που βλεπουν τα πραγματα απο μια αποσταση) και οι μονοι που τον βλεπουν ειναι οι Αλμπερτ φανς. Και ρωτω γιατι κανενας ακομα και απο τους ηρωες της ιστοριας δεν πηρε ποτε πρεφα αυτον τον ερωτα;;;;; Τωρα γιατι ο δευτερος πιο σημαντικος ηρωας μετα την Καντυ (λεμε τωρα) και ο πιο σημαντικος (ως τελευταιος) ερωτας δεν αναγνωριζεται απο την πλειοψηφια των φανς το αφηνω στην κριση των αναγνωστων!


Νίνα μου, πως είσαι σίγουρη πως η πλειοψηφία των φαν δεν αναγνωρίζουν τον έρωτα Άλμπερτ - Κάντυ;;;;
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 238107 Έχεις κάνει απογραφή των Κάντυ φανς ή έστω έχεις στατιστικό δείγμα;;;;
Δε θέλετε να παραδεχτείτε πως υπήρξε έρωτας μεταξύ των δύο κύριων ηρώων της ιστορίας γιατί φοβάστε πως αυτόματα ο δικός σας ήρωας, ο περαστικός, Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 180310 θα περνούσε οριστικά και στην ιστορία... (Και γι αυτό υπάρχουν πολλές αποδείξεις στο μάνγκα. ) Και ό,τι φοβόμαστε κλείνουμε τα μάτια ή βουτάμε το κεφάλι στο χώμα πιστεύοντας πως έτσι το αφήνουμε απέξω Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Όπως ακριβώς φάνηκε ο έρωτας των άλλων (Άντονυ και Τέρρυ) έτσι φαίνεται και του Άλμπερτ... μόνο που όταν ο Άλμπερτ συνειδητοποιούσε τον έρωτά του για την Κάντυ νόμιζε πως όποια ξεκάθαρη κίνηση από μέρους του θα χτυπούσε στο σκόπελο "Τέρρυ".
Κακώς βέβαια, αλλά ίσως και καλώς αφού εγώ προσωπικά δε θα ήθελα να δω την Κάντυ πεταλουδίτσα...


Ναι εσυ δεν εχεις προβλημα να την δεις να παντρευεται τον κηδεμονα της και εχεις προβλημα να μην φανει πεταλουδιτσα ......... τι να πω........ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 147157



Δεν υπάρχει και emoticon που να πέφτει στο πάτωμα από τα γέλια!!!! nina... Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 4:31 pm

Aσφαλώς και δεν έχω αφού δεν τον θεωρώ (ούτε και εκείνος βέβαια) πατέρα της όπως τον κο Μπράιτον της Αννυ, και κανένα ληξιαρχείο στο Αμέρικα του 20 αιώνα δε θα είχε πρόβλημα να τους παντρέψει...
7 χρόνια διαφορά είχαν... πότε θα μπορούσε να την είχε κάνει;;;

Υστερα.. το Daddy Cool το έχεις ακούσει;;;
Είναι της εποχής μου αλλά επανακυκλοφόρησε και πριν από λίγα χρόνια...
https://www.youtube.com/watch?v=E5gNYVia2rg&feature=related

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 4:44 pm

Aldebaran έγραψε:
Aσφαλώς και δεν έχω αφού δεν τον θεωρώ (ούτε και εκείνος βέβαια) πατέρα της όπως τον κο Μπράιτον της Αννυ, και κανένα ληξιαρχείο στο Αμέρικα του 20 αιώνα δε θα είχε πρόβλημα να τους παντρέψει...
7 χρόνια διαφορά είχαν... πότε θα μπορούσε να την είχε κάνει;;;

Υστερα.. το Daddy Cool το έχεις ακούσει;;;
Είναι της εποχής μου αλλά επανακυκλοφόρησε και πριν από λίγα χρόνια...
https://www.youtube.com/watch?v=E5gNYVia2rg&feature=related

Δηλαδη με κύριο Μπραιτον θα είχες πρόβλημα; Τι ρατσισμός είναι αυτός θεε μου; που ακούστηκε αυτό κυρία μου; ή όλοι ή κανένας. Ο κηδεμόνας δεν μπορεί να κρίνεται από την ηλικία και το βάρος του lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 4:50 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Aσφαλώς και δεν έχω αφού δεν τον θεωρώ (ούτε και εκείνος βέβαια) πατέρα της όπως τον κο Μπράιτον της Αννυ, και κανένα ληξιαρχείο στο Αμέρικα του 20 αιώνα δε θα είχε πρόβλημα να τους παντρέψει...
7 χρόνια διαφορά είχαν... πότε θα μπορούσε να την είχε κάνει;;;

Υστερα.. το Daddy Cool το έχεις ακούσει;;;
Είναι της εποχής μου αλλά επανακυκλοφόρησε και πριν από λίγα χρόνια...
https://www.youtube.com/watch?v=E5gNYVia2rg&feature=related

Δηλαδη με κύριο Μπραιτον θα είχες πρόβλημα; Τι ρατσισμός είναι αυτός θεε μου; που ακούστηκε αυτό κυρία μου; ή όλοι ή κανένας. Ο κηδεμόνας δεν μπορεί να κρίνεται από την ηλικία και το βάρος του lol!


Είναι που δεν είναι σημαντική η ιδιότητα αλλά η διαφορά ηλικίας!!! Δύο μέτρα δύο σταθμά!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 4:54 pm

Απλά τον κο Μπράιτον μπορούσα να τον δω και να τον δεχτώ σαν πατρική φιγούρα. Τον Αλμπερτ με τίποτα... Ακόμη και αν τελικά η Μιζούκι τους αφήσει "συγγενείς" που λέει και η Τζούλη πάλι δε θα μπορώ να τον δω σα πατέρα της.

Όσο για τον κο Μπράιτον, αν -λέμε τώρα "αν"- η Άννυ μπορούσε να τον δει ερωτικά... "εμοτικονπουαυτοκτονει" και ήθελε να τον παντρευτεί πάλι θα μπορούσε νομικά να συμβεί...

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 4:59 pm

Aldebaran έγραψε:
Απλά τον κο Μπράιτον μπορούσα να τον δω και να τον δεχτώ σαν πατρική φιγούρα. Τον Αλμπερτ με τίποτα... Ακόμη και αν τελικά η Μιζούκι τους αφήσει "συγγενείς" που λέει και η Τζούλη πάλι δε θα μπορώ να τον δω σα πατέρα της.

Όσο για τον κο Μπράιτον, αν -λέμε τώρα "αν"- η Άννυ μπορούσε να τον δει ερωτικά... "εμοτικονπουαυτοκτονει" και ήθελε να τον παντρευτεί πάλι θα μπορούσε νομικά να συμβεί...

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684

Πελάτης: Ναι γεια σας...
Εσυ: Καλημέρα πως θα σας φανώ χρησιμη;
Πελάτης: Να έχω υιοθετήσει ένα κοριτσάκι από τότε που ήταν 5 ετών και τώρα που έφτασε τα είκοσι θέλω να την παντρευτώ...
Εσύ: Α μα δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα...αγαπητέ...σύμφωνα με την Κάντυ-Κάντυ... lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την juliet στις Σαβ Απρ 17, 2010 5:03 pm, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 5:02 pm

juliet έγραψε:

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684


Τον Γούντυ Άλλεν να είχα μόνο πελάτη, κάθε μέρα θα σας έκανα τα έξοδα στο ρουφ του Μεγάλη Βρετάνια για να τα λέμε από κοντά με θέα την Ακρόπολη... lol! lol! lol!

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 5:06 pm

Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684


Τον Γούντυ Άλλεν να είχα μόνο πελάτη, κάθε μέρα θα σας έκανα τα έξοδα στο ρουφ του Μεγάλη Βρετάνια για να τα λέμε από κοντά με θέα την Ακρόπολη... lol! lol! lol!

Θυμασαι τι χαμος ειχε γινει τοτε με τον Γουντι Αλλεν??? Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 625188 Κατι τετοιο θα γινοταν και με την Καντυ και τον Αλμπερτ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 5:08 pm

domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684


Τον Γούντυ Άλλεν να είχα μόνο πελάτη, κάθε μέρα θα σας έκανα τα έξοδα στο ρουφ του Μεγάλη Βρετάνια για να τα λέμε από κοντά με θέα την Ακρόπολη... lol! lol! lol!

Θυμασαι τι χαμος ειχε γινει τοτε με τον Γουντι Αλλεν??? Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 625188 Κατι τετοιο θα γινοταν και με την Καντυ και τον Αλμπερτ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Ναι και ο Άλμπερτ δεν είναι και ο Γούντι Άλλεν (αν και στην αλλοδαπή τον παρομοιάζουν μάλλον λόγω ηλικίας Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 δεν βρίσκω άλλη ομοιότητα...)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 5:20 pm

juliet έγραψε:
domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684


Τον Γούντυ Άλλεν να είχα μόνο πελάτη, κάθε μέρα θα σας έκανα τα έξοδα στο ρουφ του Μεγάλη Βρετάνια για να τα λέμε από κοντά με θέα την Ακρόπολη... lol! lol! lol!

Θυμασαι τι χαμος ειχε γινει τοτε με τον Γουντι Αλλεν??? Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 625188 Κατι τετοιο θα γινοταν και με την Καντυ και τον Αλμπερτ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Ναι και ο Άλμπερτ δεν είναι και ο Γούντι Άλλεν (αν και στην αλλοδαπή τον παρομοιάζουν μάλλον λόγω ηλικίας Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 δεν βρίσκω άλλη ομοιότητα...)

Το σκάνδαλο ξέσπασε επειδή ο Γούντυ είχε σεξουαλικές σχέσεις με ανήλικο... Από τότε που παντρεύτηκε ακούσατε τίποτα;;;;
Αντιπαρέρχομαι τις κακίες περί ομοιότητας και ηλικίας και σας λέω το εξης:
Ο Τζωρτζ θα τακτοποιήσει τις λεπτομέρειες της παύσης της υιοθεσίας και θα τους βάλει να υπογράψουν προγαμιαίο πως σε περίπτωση διάλυσης του γάμου αυτή τη φορά η κοινή τους περιουσία θα πάει στην Πούπε... lol!

_________________
Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 17, 2010 5:25 pm

Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:
domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 Δικηγόρος θα έπρεπε να γίνεις Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 με αυτές τις απόψεις ξέρεις τι δουλειά θα είχες;Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684


Τον Γούντυ Άλλεν να είχα μόνο πελάτη, κάθε μέρα θα σας έκανα τα έξοδα στο ρουφ του Μεγάλη Βρετάνια για να τα λέμε από κοντά με θέα την Ακρόπολη... lol! lol! lol!

Θυμασαι τι χαμος ειχε γινει τοτε με τον Γουντι Αλλεν??? Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 625188 Κατι τετοιο θα γινοταν και με την Καντυ και τον Αλμπερτ Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 559316

Ναι και ο Άλμπερτ δεν είναι και ο Γούντι Άλλεν (αν και στην αλλοδαπή τον παρομοιάζουν μάλλον λόγω ηλικίας Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 720684 δεν βρίσκω άλλη ομοιότητα...)

Το σκάνδαλο ξέσπασε επειδή ο Γούντυ είχε σεξουαλικές σχέσεις με ανήλικο... Από τότε που παντρεύτηκε ακούσατε τίποτα;;;;
Αντιπαρέρχομαι τις κακίες περί ομοιότητας και ηλικίας και σας λέω το εξης:
Ο Τζωρτζ θα τακτοποιήσει τις λεπτομέρειες της παύσης της υιοθεσίας και θα τους βάλει να υπογράψουν προγαμιαίο πως σε περίπτωση διάλυσης του γάμου αυτή τη φορά η κοινή τους περιουσία θα πάει στην Πούπε... lol!


Aldebaran προβλέπω να διαλύεται ο γάμος Άλμπερτ -Κάντυ σύντομα και η πούπε θα είναι η τυχερή της υπόθεσης αφού οι "γαμπροί" θα κάνουν ουρά για την πάμπλουτη κληρονόμο!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
magoulou
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
magoulou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Ηλικία : 40
Τόπος : Lakewood!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!
Registration date : 14/07/2009

Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Περί εκδήλωσης συναισθηματων..   Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Αυγ 20, 2014 7:28 pm

Εγώ πιστεύω ότι, όσον αφορά τον Άντονυ ήταν ταυτόχρονη η .."διαλογή"... μετά με τον Τέρρυ ήταν αυτή που πρώτη τον πρόσεξε, ενώ με τον Άλμπερτ το ανάποδο! Δεν έχουν μεγάλη διαφορά ηλικίας, όμως σκεφτείτε ότι παίζει ρόλο και η ίδια η ηλικία!! Πώς θα ήταν δυνατό να ειναι ο Άλμπερτ 20-23 και η Κάντυ 12-16  (εν αντιστοιχία) και να λέμε ότι θα μπορούσε ο Άλμπερτ όχι μόνο να της δειξει τα αισθήματά του, αλλά πάνω απ' όλα να τα αισθανθεί κιόλας, όταν ήταν ακόμα ένα παιδί;

Αν λάβουμε υπ' όψιν μας το ανιμε δεν υπήρχε απολύτως τίποτα ερωτικό μεταξύ τους, σύμφωνα όμως με το μανγκα (που είναι και περισσότερο η αυθεντική ιστορία, απλώς το κινούμενο σχέδιο έπρεπε να βγει περισσότερο παιδικό!).. πιστεύω ότι ο Άλμπερτ ξεκίνησε να νοιώθει κατι (ερωτικό) μετά την συγκατοίκησή τους, το ίδιο και η Κάντυ αλλά αργότερα και πιο χαλαρά..ένας φίλος/σύντροφος περισσότερο σαν ένα υποσυνείδητο υποκατάστατο του Τέρρυ(ειδικά μετά με τα γράμματα, που του γράφει πως θέλει να τον ακολουθήσει στα ταξίδια του)..αν όλα πήγαιναν καλά με τον Τέρρυ δεν θα το είχε σκεφτεί καν!! Όσο καλά κι αν ένοιωθε μένοντας μαζί του!! Επίσης πιστεύω ότι θα ήταν άπρεπο/άκομψο να μας έδειχνε ότι στα καλά καθούμενα ξεχνάει τον Τέρρυ, έτσι εύκολα, και πάει με τον επόμενο, όποιος κι αν είναι αυτός..
Ο Άλμπερτ στο τέλος κερδίζει χάρις την τύχη κι όχι επειδή προσπάθησε τόσο να την κερδίσει και τα κατάφερε, κι αυτό επειδή ήταν δύσκολη η θέση του(θείος του Αντονυ, θετός της πατέρας, φίλος..λίγο μεγάλος για την ηλικία της.... τρέχα γύρευε δηλαδή Razz ) ....
Στην συνέχεια δηλαδή σου δίνει την υπόσχεση ότι είναι για να πάει προς τα εκεί το πράγμα...κάποια στιγμή ...
Εγώ πάντως είμαι Αντονικιά!!!!!!!  Περί εκδήλωσης συναισθηματων.. - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Περί εκδήλωσης συναισθηματων..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Περί συγγένειας και άλλων... δαιμονίων...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: