Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 5:37 pm

Πω πω κορίτσια... εσείς έχετε προχωρήσει τις ιστορίες σας... Embarassed  και εγώ... αλλού φαν παρκ... bom 

Που θα μου πάνε όμως;;; rendeer 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 06, 2013 8:23 am

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Μπραβο! Πολυ ωραια μεχρι στιγμης! Μου αρεσουν πολυ τα flashbacks που βαζεις. Ετσι μας κρατας αμειωτο το ενδιαφερον! Ανυπομονω να διαβασω για τον Αλμπερτ Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 930789.Εχω φαει κολλημα, τι να κανω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 08, 2013 12:25 pm

spoiler:
ανυπομονώ να μπει στην ιστοριαbrrrrrr
Αλντε θέλω να δω αν σε μπέρδεψα τελικά με το στόρυ, γρήγορα διάβασμαdindon dindon  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 09, 2013 9:57 pm

Lethia μου, μόλις αξιώθηκα να διαβάσω το υπόλοιπο της ιστορίας σου και όπως καταλαβαίνεις... Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 147157 

Τρελαίνομαι για το συνταίριασμα παραμυθιού και πραγματικότητας... δε με νοιάζει που ο ... Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 930789 δεν έχει κάνει ακόμη την εμφάνισή του... ο Τέρρυ θα ήταν ακριβώς όπως τον περιέγραψες : ερωτεύσιμος μέχρι τα βαθιά γεράματα με την καρδιά δοσμένη παντοτινά στη μούσα του... :\~/: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 3:26 pm

Άλντε, χαίρομαι που επιτέλους το διάβασες και σου άρεσε Wink και ο Άλμπερτ θα είναι ιδιαίτερος όμως.... θέλω να ευχαριστήσω και τα δύο μέτωπαbounce bounce και να το διαβάσουν και οι Τερυκιες, για αυτό και ο ρόλος του Τέρυ ειναι καθοριστικός στην λύση του μυστηρίουflower κρατάω μια στάση ουδετερότητας Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 833201  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 4:16 pm

Χαίρομαι πολύ με τον τρόπο που θέλεις να παρουσιάσεις το φικ σου!!!bounce 

Όλοι οι άρρενες χαρακτήρες της Μιζούκι (με εξαίρεση ίσως τον Νηλ και κάνα δυο "περαστικούς" ) είναι άκρως γοητευτικοί, ο καθένας με τον τρόπο του! Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 5103 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 3:55 pm

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 35868 λέτε το Νηλ να τον παρουσιάσω σαν κουασιμόδοΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 720684 αλλά τι φταίει και ο κουασιμόδος τουλάχιστον αυτός ήταν και λίγο γλυκούληςΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 889631 θα το σκεφτώ πάντωςΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 5036 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 9:11 am

Ο Κουασιμοδος αν και ασχημος εξωτερικα, ειχε καλη καρδια και οπως ειπες ηταν γλυκουλης. Ο Νηλ, το ακρως αντιθετο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 10:41 am

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 951845 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 951845 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 951845 Εκανε την εμφανιση του ο παιδαρος!!! Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 833201 Ας σοβαρευτω ομως...Η ιστορια σου αποκταει ολο και μεγαλυτερο ενδιαφερον και σε αυτο βοηθαει ο μοναδικος  τροπος που παρουσιαζεις τα  γεγονοτα! Συνεχισε ετσιΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 !
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 6:17 pm

ευχαριστώ ευχαριστώbounce bounce προσπαθώ κάθε κεφάλαιο να δίνει και από ένα στοιχείο μέχρι να λυθεί ο γρίφος. Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 720684 Φαντάζεστε να το διάβαζε κάποια στιγμή η Μιζούκι;Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 506181  
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 15, 2013 8:55 am

Το αρχισα χτες....
το ξεκοκκαλησα χτες ....
οσο ειναι μεχρι τωρα.....
εχω μεινει με το στομα ανοιχτο!!!!!!
Υπεροχη ιδεα! Πρωτοτυπη! Υπεροχη Γραφη! Ο λογος σου lethia ειναι παρα πολυ ομορφος! Απλα κυλαει στον αναγνωστη και για ποτε εχει τελειωσει το κεφαλαιο και θες και αλλο, ειναι πραγματικα μαγικο!
Μου αρεσει παρα πολυ! Οτι τελος και αν εχεις στο μυαλο σου (τερρυκο/αλμπερτικο), δεν εχει καμια σχεση και κανενα νοημα! Η ιστορια ειναι τοσοοοο μα τοσο Καντυ απο μονη της, που εχω παθει πλακα!!!!
Τα συγχαρητηρια μου!!!!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 
Αναμενω μια συντομη συνεχεια, αν και μπορω να νιωσω ολους οσους γραφουν ενα φικ και καθυστερουν πολλες φορες( καθως ειμαι μια απο αυτους! χαχαχαχαχα )
Καλο κουραγιο και υπομονη και εμπνευση για τα επομενα κεφαλαια!
Αντε μη μας τα αργησεις!!!!Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 16, 2013 4:42 pm

papirous μου, δεν σου κρύβω ότι συγκινήθηκα από τα τόσο καλά λόγια σου.Sad Sad  Είναι πολύ σημαντικό για μένα που σας αρέσει τόσο πολύ και μου δίνει κίνητρο να συνεχίσω με περισσότερη όρεξη!!!!!bounce bounce bounce έχω ένα κεφάλαιο ακόμα, σχεδόν έτοιμο, αλλά περιμένω να τελειώσει ο διαγωνισμός για να επιγκεντρωθούμε στα υπέροχα φικάκια των παιδιών. Μετά σας υπόσχομαι να ανεβάσω μια μεγάλη συνέχεια της ιστορίας με ιδιαίτερο ενδιαφέρον:\~/: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 05, 2013 5:49 pm

Αργησες αλλα η αναμονη αξιζε τον κοπο!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 41307 Βλεπω οτι η ιστορια της Καντυ εχει αρχισει να ξετυλιγεται! Και παλι πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 12:05 pm

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 35868 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 35868 Έχεις δίκιο.... προσπαθώ όμως, την έχω σχεδόν όλη την ιστορία στο κεφάλι μου, αλλά δυσκολεύομαι με τα υπόλοιπα.... πιστεύω να τα καταφέρω όμως με μια σύντομη συνέχειαΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 567966 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 7:15 pm

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Cool Και εγω εχω στο μυαλο μου ολη την πλοκη της ιστοριας μεχρι το τελος! Οταν ερχεται ομως η στιγμη να γραψω παθαινω Black out😕 ! Οταν μου ερχονται αναλαμπες, για καποιο λογο εκεινη ακριβως την στιγμη δεν ειμαι στον υπολογιστη και ουτε εχω προσβαση σε χαρτι και μολυβι!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 238107 Ασε που τωρα εχω κατι φοβερες ιδεες για μια καινουρια ιστορια την οποια εχω αρχισει, αλλα δεν την δημοσιευω ακομα. Πρεπει πρωτα να τελειωσω αυτη που ηδη εχω αρχισει και να προχωρησω με τη μεταφραση!bttcandy2 Στο θεμα μας ομως...πιστευω οτι θα τα καταφερεις! Φαινεται οτι εχεις πολυ μερακι, γι'αυτο μην το βαζεις κατω! Keep going!!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 10, 2013 1:10 pm

γράφω, γράφω, γράφω, σβήνω, σβήνω, σβήνω Crying or Very sadconfused  , κάτι θα κάνω όμως !!! Βούλα μου πόσα έχεις το μυαλό σου πια. Δώσε μας ένα τέλος στην προηγούμενη γιατί είμαι σε αναμμένα κάρβουνα...και μετά δώσε διάβασμα για το τζάκι που λέγαμεTwisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 11, 2013 8:40 am

Συνεχεια το λες εσυ αυτο το κουτσικο κεφαλαιακι?!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 137270 
Το μαρτυριο της σταγονας και συ!!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 310719 
lol! lol! 
Ωραια συνεχεια!!!!!Very Happy 
Αναμενω!!!!!!!Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 21, 2013 10:18 am

Προσπάθησα εχτές να στείλω μήνυμα αλλά λόγω της κακής σύνδεσης του... γείτονα Razz  με πέταγε διαρκώς έξω... Sad 

Lethia μου, το φικ σου αν μη τι άλλο είναι από τα πιό πρωτότυπα και ενδιαφέροντα. Ανυπομονώ να διαβάσω τη συνέχεια. :bball: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Οκτ 23, 2013 8:14 pm

ουφ!!!!bounce bounce Επιτέλους μετά από μέρες αναμονής το καινούργιο κεφάλαιο είναι γεγονός! Γράφω αδιάκοπα και το επόμενο, ευχαριστώ πολύ για την δύναμη που μου δίνετε με τα καλά σας λόγια:\~/: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Η συνάντηση!
» Σχόλια για "Το διλημμα"
» Συναντηση με την Misspepper77
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: