Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 28, 2013 8:39 pm

Λοιπόν λοιπόν, σας ανοίγω και τα σχόλια εδώ, ελπίζω να σας αρέσει αν και σας προειδοποιώ ότι θα είναι διαφορετικό απ'τα υπόλοιπα φικ που έχετε διαβάσει ως τώρα. Περίμένω εντυπώσεις για να μου δώσετε κίνητρο να την συνεχίσω αρκετά!!!Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 10:04 am

Εντάξει... και τώρα πες μας πως όλη αυτή, η μέχρι στιγμής ιστορία, είναι παιδί της φαντασίας σου... Suspect

Σπόιλερ:

Στο φικάκι τώρα... πολύ έξυπνο ξεκίνημα... αν εξαιρέσεις τα του αδερφού σου, κάπως έτσι ξαναθυμηθήκαμε την αγαπημένη μας Κάντυ!!! Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 951845 Το ξεκίνημα της ιστορίας σου είναι πρωτότυπο, όμορφα γραμμένο και μας αγγίζει όλους!!! Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 564279 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Ιουλ 29, 2013 12:03 pm

Η αλήθεια είναι ότι ο μισοιάπωνας παιδικός φίλος μου είναι πραγματικός και μένει μόνιμα Ιαπωνία και εχει ανοίξει την δική του εταιρία και οτι ειναι κολλητός με τον αδερφό μου και του έχει προτείνει να παειΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 922907 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 922907 Όμως δεν έχει παει ακομα, αλλά όλο αυτό μου έδωσε την ιδέα των διακοπών στην Ιαπωνία έπρεπε κάπως να βρεθώ κοντά στη Μιζούκι....Twisted Evil και ήθελα η ιστορία να φαίνεται αληθινή γιανα μπορεί να μπει οποιοσδήποτε στη θέση μου....Τώρα για την μετάφραση το έχω σκεφτεί και εγω χρόνο χρειάζομαι τα άτομα υπάρχουν και η κολλητή μου ξέρει Ιαπωνικά, της το έχω αναφέρει απ'εξω απ'έξω αλλά μάλλον νομίζει ότι της κάνω πλάκα....Sad  Σε ευχαριστώ Αλντε μου για τα τόσο καλά λογια είμαι πολύ χαρουμενη και η συνεχεια να δεις πως θα είναι....Wink Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Ιουλ 30, 2013 9:38 am

Καλά... είσαι απίστευτη... sunny  είμαι σχεδόν σίγουρη για τη συνέχεια και χαίρομαι που για μιά ακόμη φορά μιά πραγματική φαν της Κάντυ (από εκείνες που έχουν ξεκοκκαλίσει ό,τι υπάρχει σχετικό) γράφει στο φορουμάκι μας!!!

Αν και έχω ακόμη 3 φικ να διαβάσω drunken και ο χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος, ανυπομονώ για τη συνέχεια!!! flower 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤετ Ιουλ 31, 2013 11:25 am

μμμμΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 5036 χαίρομαι που είσαι μέσα στο μυαλό μου, τελικά έχουμε πάρα πολλά κοινα στο φόρουμSmile που θα έβρισκα καλύτερα άλλωστε, από εδώ έμαθα τα περισσότερα. Η συνέχεια ελπίζω να σας αρέσει περισσότεροflower 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 11:04 am

Lethia μου, μπορούμε να κάνουμε μιά λίστα από ερωτήσεις προς τη Μιζούκι και να της τη μεταβιβάσεις;;; jocolor 
Θέλω να βγάλω το άχτι μου... Twisted Evil 

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 3:32 pm

λοιπον ξεκινήστε την λίστα τώρα που γράφω ακόμα το φικ, ίσως είναι η μοναδική ευκαιρία σας να τα πείτε ένα χεράκι στη Μιζούκι!!drunken 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 04, 2013 6:35 pm

Όταν μπορέσω, θα διαβάσω το φικ σου LETHIA, συγγνωμη δεν προλαβαινω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Αυγ 05, 2013 4:56 pm

Έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου, μην ανησυχείς, θα είναι και πιο ολοκληρωμένο!bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Αυγ 05, 2013 6:29 pm

Μετα απο πολλες μερες, μπηκα σημερα στο φορουμ και ειδα την ιστορια σου lethia! Παρα πολυ ωραια και πολυ προτωτυπη!Ανυπομονω να διαβασω και την συνεχειαbounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤρι Αυγ 06, 2013 7:11 pm

Ευχαριστώ Βούλα μουWink χαιρομαι που σου αρεσει!!!έρχεται και η συνεχεια Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 5103 θα είναι πολύ πολυ ανατρεπτική!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 35868 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠαρ Αυγ 09, 2013 4:40 pm

Δεν μπορώ να πω πως δε μου ξέφυγε ένα γελάκι Twisted Evil όταν η... Κιόκο γκρεμοτσακίστηκε... πολύ το χάρηκα!!!

Η επιστροφή στα γνώριμα μέρη είναι πολύ συγκινητική... ίσως κάπου μέσα μας όλοι θα θέλαμε αυτό το πλασματάκι να είχε υπάρξει στ΄αλήθεια. Letheia μου, η ιστορία σου πολύ θα ήθελα να είναι πραγματική... flower 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΣαβ Αυγ 10, 2013 10:35 am

Μάλλον και εγώ έβγαλα τα απωθημένα μουΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 567966 στο πίσω μέρος του μυαλού μου και εγώ θα ήθελα να είναι αληθινήΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 35868 χαίρομαι που σου αρέσει! Αργώ λίγο να γράψω γιατί έχει πέσει πολύ δουλειά αλλά θα επανέλθω δυναμικά!dindon 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 11, 2013 2:07 am

Πολυ ωραιο το καινουριο κεφαλαιοΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 41307 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 41307 Συγκινηθηκα με τον καημενο τον ΤερυCrying or Very sad Τοσα χρονια και ακομα τη θυματαιΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 385145 Βεβαια επειδη ειμαι Αλμπερτικια μεχρι κοκαλο δεν σου κρυβω οτι χαρηκα και λιγακι που δεν κατεληξαν μαζιTwisted Evil Αναμεικτα συναισθηματαconfused Ειναι και 2 η ωρα τη νυχτα....Τι να πω...Παντως πολυ καλη η δουλεια σου!Περιμενω τη συνεχειαSmile 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 11, 2013 11:38 am

Ευχαριστώ Βούλα μουΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 951845 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 951845 , επειδή αγαπώ και τον Τέρυ ήθελα να του δώσω πρωταγωνιστικό ρόλο ότι απ'αυτόν ξεκίνησε το στόρι! Η συνέχεια γράφεται όμως... και σας κρύβω πολλές εκπλήξεις και στις Αλμπερτικιές... και στις Τερυκιές...Twisted Evil καλά δύο το βράδυ σκεφτόσουν τον Αλμπερτούκο και δεν κοιμόσουν;
το έχω πάθει πολλές φορέςΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 540227589 :
 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΚυρ Αυγ 11, 2013 4:45 pm

Ααααχχχχ!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 930789 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 930789 ασε εγραφα και την συνεχεια απο το δικο μου φικ και το μυαλο μου ηταν γεματο με Αλμπερτ και ΚαντυΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 540227589 Τι τραβαμε και εμεις οι Αλμπερτικες συγγραφεις!! Ποσα ξενυχτια ακομα μεχρι να ολοκληρουμε τις ιστοριες μας? Αντε καλο κουραγιο και στις δυο μαςΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 391308 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠεμ Αυγ 15, 2013 1:32 pm

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 5036 έχω αργήσει λιγάκι γιατί έχω και τον δικό μου μάλλον για Τέρυ θα έλεγαΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 922907 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 540227589 να θέλει διακοπές και δεν έχω προλάβει να γράψω, θα το κανονίσω όμως.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠαρ Αυγ 16, 2013 9:29 pm

Αααχ το βλεπω να βαζεις στο τελος την Καντυ με τον ΤερυΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 559993  και εγω θα χτυπιεμαιΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 238107 Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 137270 !Αλλα τι να κανω που μου αρεσει πολυ η ιστορια σου και θα συνεχισω να τη διαβασω οπως και να εχειΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠαρ Αυγ 16, 2013 10:40 pm

Αααα να μην το ξεχασω καλα να περασεις στις διακοπες σου ice cream
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΣαβ Αυγ 17, 2013 12:54 pm

σε ευχαριστώ Βούλα μου, σε μια βδομάδα φεύγω τελικάΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 560133 Επειδή ο καλός μου έχει λίγο Τέρυ στην συμπεριφορά δεν σημαίνει ότι την Κάντυ την καταλήγω με τον ΤέρυΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 922907 αλλά το τέλος θα είναι πολύ απρόβλεπτοΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 125220 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΣαβ Αυγ 17, 2013 5:09 pm

Πολυ ωραια! Αν εχει μονο λιιιιιιιιιγο Τερυ στην συμπεριφορα του ενταξει μωρε δεν πειραζει του πειραζει του συγχωρουμε !Αστειευομαι φυσικα geek!Να περνας καλα Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Αυγ 19, 2013 12:56 am

σας αφήνω μια μικρή γεύση πριν τις διακοπές και θα σας επανέλθω σύντομα με την συνέχειαdrunken 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΔευ Αυγ 19, 2013 9:33 am

Βρηκες την στιγμη να πας διακοπες και μας αφηνεις με την αγωνιαΣχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 238107! Αλλα επειδη ειμαι στις καλες μου θα σε συγχωρησωSmile .Μονο μην αργησεις πολυ !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΤετ Σεπ 04, 2013 10:01 pm

Που ειναι η συνεχεια??????Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 559316  Ανυπομονω!!!!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 625188
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"   Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 5:06 pm

Μετά από αρκετές μέρες αναμονής, το καινούργιο κεφάλαιο είναι έτοιμο, θα προσπαθήσω να είμαι πιο συνεπής, καλή ανάγνωση!Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!" 891341 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Η συνάντηση!
» Σχόλια για "Το διλημμα"
» Συναντηση με την Misspepper77
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: