Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για "Το διλημμα"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 12:25 pm

Twisted Evil Έχεις δίκιο!!!! Το ανύπαντρη μου ακούγεται καλύτερο...bounce  και ο μπακάλης της γειτονιάς πολύ της πέφτειrabbit αλλά σου έχω εμπιστοσύνη ότι θα σκεφτείς το καλύτεροTwisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Οκτ 06, 2013 7:18 pm

Σιγουρα καποιο σατανικο σχεδιο θα σκεφτωTwisted Evil !Προς το παρον αστη να βραζει στο ζουμι της και να βλεπει την Καντυ να παιρνει τον καλυτερο, να πηγαινει ταξιδακια στο Παρισι και να ειναι και πολυ ανωτερη της!!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 24, 2013 8:07 pm

Συνονόματη φίλη Βούλα....
(Λες και ξεκινάω επιστολή)
Λοιπόν, διάβασα την ιστορία σου, -με αργούς ρυθμούς ομολογώ γιατί δεν έχω χρόνο- αλλά τουλάχιστον δεν είχα την τρελή αγωνία, γιατί έχεις ήδη ανεβάσει πολλά κεφάλαια και μου αρέσει ιδιαίτερα να διαβάζω όσο περισσότερο ολοκληρωμένες ιστορίες γίνεται.
Μου άρεσε πάρα πολύ! Μου αρέσει ο τρόπος που γράφεις, που περιγράφεις τις σκέψεις των ηρώων σου. Όπως και να 'χει, μου αρέσει που βλέπω τον ώριμο τρόπο γραφής-σκέψης και την αθωότητα να συμπορεύονται.
Εξυπακούεται πως δεν με ενοχλεί η κατάληξη με τον Άλμπερτ. Απολαμβάνω τον τέλος που φαντάζεται η καθεμιά μας, αρκεί να σεβόμαστε και τον "άλλον" και να μην τον αποκαθηλώνουμε-ξεφτυλλίζουμε.


Μου δίνεται η ευκαιρία να κάνω μια παράκληση σε όλους όσους γράφουν φικ. Μη τα αφήνετε  χωρίς τέλος. Είναι πολύ κρίμα. Έχω διαβάσει πολλά τέτοια και το βρίσκω απογοητευτικό, εκνευριστικό, εώς και αγενές. Κατανοώ ότι μπορεί να εξαντλήθηκε η έμπνευσή σας, να βαριέστε ή να άλλαξαν τα δεδομένα της ζωής σας. Προσπαθήστε να βάλετε ένα τέλος ακόμα και αν σας φαίνεται επιπόλαιο. Πάντως μην αφήνετε τις ιστορίες σας ημιτελείς. 


Spoiler:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 26, 2013 11:28 am

Βούλα μου που είσαι; χάθηκες και μας άφησες στην αγωνία!!!brrrrrr brrrrrr brrrrrr μας έχεις λείψει και μου έχεις τάξει διάβασμα για το χειμώνα!!!
Βούλα μου(δεύτερη) έχεις δίκιο και εγώ νευριάζω με τα ατελείωτα φικΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 137270 και είναι πάρα πολλά έτσι. Δώστε ένα τέλος τουλάχιστον έστω απότομο.Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 310719 Αν και καταλαβαίνω γιατί μπορεί να καθυστερούν αλλά όχι και για χρόνια...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 3 238107 
Spoiler:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για "Το διλημμα"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» Το διλημμα
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"
» Σχόλια για: Επιβαρυμένο Πεδίο Déjà vu

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: