Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σχόλια για "Το διλημμα"

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 20, 2013 11:22 am

Μολις ανεβασα αλλο ενα κεφαλαιο! Ελπιζω να σας αρεσει. Περιμενω σχολια! lethia σε φανταζομαι σε καποια παραλια ice creamμε ενα freddo στο χερι να διαβαζεις την συνεχεια!!
Επειδη ηδη κοντευω να τελειωσω και το επομενο κεφαλαιο θα το ανεβασω πολυ συντομα!Μπορει και εντος της ημερας!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 22, 2013 9:41 pm

Βούλα και Lethia, αισθάνομαι pig .

Δεν έχω προλάβει να διαβάσω τα τελευταία σας κεφάλαια, (ούτε καν το τέλος της ιστορίας του Βαγγέλη) αλλά υπόσχομαι, από τον Σεπτέμβρη να επανορθώσω... rabbit 

Και έχω και μιά τρελλή περιέργεια για το τι συμβαίνει... brrrrrr 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Αυγ 31, 2013 5:40 pm

επιτέλους γυρισαbounce bounce  Βούλα μου υπέροχη ως τώρα, μου έκανε παρέα με το φρέντο όπως το φαντάστηκες Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 233698 ice cream 
Αλντε γρήγορα διάβασμα study 
Καλό φθινόπωρο να έχουμε με πολλές πολλές ιστοριούλες
Ελπίζω να προλάβω να ανεβάσω και την δική μου συνέχεια αυτές τις μέρες γιατί ο ήλιος δεν με άφηνε να σκεφτώΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 833201 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 01, 2013 7:53 pm

Καλως μας ηρθες! Καλο Φθινοπωρο σε ολους παιδια Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 359366!lethia μην ξεχνιομαστε!!!Περιμενω με αγωνιαbrrrrrr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 02, 2013 10:02 am

Μολις ανεβασα καινουριο κεφαλαιο!!!! Επιτελους ο Αλμπερτ κανει προταση γαμου στην Καντυ!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 509524 Ομως τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα....Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 04, 2013 4:00 pm

χάλια τα νεύρα μου Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 137270 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 238107  Κάντυ λύσσαξες να σε πάρει το παλικάρι και τώρα φτου και από την αρχή Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 790358 αααααχ καλέ μου Άλμπερτ τι τραβάς και εσύ!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 04, 2013 9:57 pm

Cool ψυχραμια! Αλλωστε και η Καντυ υποφερει! Αλλα αυτο θα φανει καλυτερα στο επομενο κεφαλαιο το οποιο θα δημοσιευτει συντομαWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 5:15 pm

και το επόμενο ελπίζω ακόμα πιο σύντομα Βουλάρα μουTwisted Evil  αγωνιώ για την συνάντηση μετά από τόσο καιρόconfused 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 05, 2013 5:35 pm

Κανονικά, δε θα 'πρεπε να διαβάζω τα σχόλιά σας... αρκετή αγωνία έχω τώρα που είμαι κάποια κεφάλαια πίσω... brrrrrr 

Που θα μου πάει...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 356870  θα τα διαβάσω όλα... (και είμαι σίγουρη πως θα κάνω μέρες να κατέβω από τα αλμπερτικά μου συννεφάκια... Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 198235  )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 06, 2013 8:13 am

Alde σου υποσχομαι οτι δε θα κατεβεις!!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 315913 Φαντασου τι εχω παθει εγω που γραφω την ιστορια Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 Lethia το επομενο το εχω ηδη ξεκινησει, αλλα προσπαθω να βαλω οσο περισσοτερο ρομαντισμο μπορωΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 699469 .Δεν ξερω τελικα πως θα βγει...θα δειξειΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 08, 2013 12:03 pm

Ναι, ναι, ναιΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 540227589 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 άμα είναι έτσι θα έχω λίγη υπομονή ακόμα, λίγη όμως....Twisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 08, 2013 6:17 pm

Ουφφ!!!Επιτελους αποφασισα να ανεβασω το κεφαλαιο 22!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 951845  Το παλευα αρκετες μερες. Εσβηνα, ξαναγραφα..ξαναεσβηνα! study Τελικα το ανεβασα και ο Θεος βοηθος! Προσπαθησα να βαλω αρκετο ρομαντισμο, ελπιζω να το πετυχα.Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 540227589  Μην ξεχνατε ειναι η πρωτη μου ιστορια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 09, 2013 9:13 pm

Αν δε μ΄ έτρωγε η περιέργεια να διαβάσω ιστοριούλες στο Παρίσι Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 699469θα σου έλεγα να το σταματήσεις εδώ!!!

Και ζήσαν αυτοί καλά... Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5103 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5103 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5103 
Σπόιλερ:

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Σεπ 09, 2013 11:54 pm

Η αληθεια ειναι οτι σκεφτηκα να το σταματησω καπου εδωΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5036 Αλλα να μην αναφερω και καμια πικαντικη εμπειρια στο Παρισι...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 540227589  κριμα δεν ειναι?Μηπως να βαλω επισημανση ακαταλληλο για ανηλικους?Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 125220 Πλακα κανω!!!Θα προσπαθησω ο,τι γραψω να το γραψω κοσμια Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 36501 Οσο για το γαμο...20σελιδη αναφορα ε?Δεν ειναι κακο...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 951845 
Το θεμα ειναι οτι πρεπει να τελειωσω σχετικα γρηγορα με αυτην την ιστορια επειδη εχω τρελες ιδεες για αλλη μια σε τελειως διαφορετικο στυλ, αλλα παντα με Αλμπερτ φυσικαΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 ! Αν τελικα μπορεσω να βαλω σε καποια ταξη τις ιδεες μου θα μαθετε νεοτερα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 11, 2013 5:41 pm

voula73 έγραψε:
Η αληθεια ειναι οτι σκεφτηκα να το σταματησω καπου εδωΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 5036 Αλλα να μην αναφερω και καμια πικαντικη εμπειρια στο Παρισι...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 540227589

Να αναφέρεις... Very Happy  και πολλές μάλιστα!!!! Cool 

voula73 έγραψε:
 ...πρεπει να τελειωσω σχετικα γρηγορα με αυτην την ιστορια επειδη εχω τρελες ιδεες για αλλη μια σε τελειως διαφορετικο στυλ, αλλα παντα με Αλμπερτ φυσικαΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 930789 !
Με την ησυχία σου!!! cheers 

Και μην ξεχνάς πως έρχονται και άλλοι διαγωνισμοί...
Σπόιλερ:
Κράτησε ιδέες για να έχουν και οι "μεγάλοι" έναν εκπρόσωπο
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Σεπ 11, 2013 6:56 pm

Για τη φαντασια των μικρων ουτε λογος!!!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 48364 Δεν εχω διαβασει ολες τις ιστοριες, αλλα απο ο,τι εχω διαβασει μεχρι τωρα εχω μεινει αφωνηΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 147157 ! Οσο για το διαγωνισμο...μμμμ θα δουμε....που να συναγωνιστω με τετοια μυαλα!!!Μπορει να λαβω μερος σε καποιον μονο για την εμπειρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 3:12 pm

Laughing Laughing και εγώ συμφωνώ για τις πικάντικες λεπτομέρειες και την εικοσασέλιδη αναφορά στο γάμο....Twisted Evil αν και δεν έχεις εξοντώσει ακόμα την Ελίζα όπως μας υποσχέθηκες.....Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 803997 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 12, 2013 5:43 pm

Αααα ειναι και η Ελιζα!!!!Ηδη την εκανα ρεζιλι στους αρραβωνες της Αννυ και του Αρτσυ
Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 35868 .Βεβαια δε φτανει αυτο...μην ανησυχειςCool ερχονται και αλλα!!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Σεπ 13, 2013 3:58 pm

bounce bounce bounce βάλε spoiler τώρα που το ανακαλύψαμεbounce bounce bounce με τίτλο ακατάλληλοsilent και για τον θάνατο της Ελίζας επίσηςTwisted Evil 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 9:09 am

Τελεια ιδεα!!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 41307 Αλλωστε αν καταφερω τελικα και μεταφρασω κανενα αγγλικο φικ, θα εχει σιγουρα ακαταλληλες σκηνες!!Εχουν ολα!!! Οποτε σποιλερ!!!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 233698
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 12:06 pm

απορω γτ σας ειναι τοσο δελεαστικα τα "ακαταλληλα"....:roll: 

ειδικα σε ωριμες κυριες τις ηλικιας σας...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 5:52 pm

Elenor Baker έγραψε:
απορω γτ σας ειναι τοσο δελεαστικα τα "ακαταλληλα"....:roll: 

ειδικα σε ωριμες κυριες τις ηλικιας σας...Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 180310
Πως να σου το εξηγησω τωρα?????Embarassed Καταλαβαινω  οτι τα παιδια στην ηλικια σου αισθανεστε αβολα διαβαζοντας κατι ακαταλληλο, ειστε ακομα τοσα αθωα! Εσεις δε μπορειτε να μας καταλαβετε επειδη δεν υπηρξατε ποτε ενηλικες. Εμεις οφειλουμε να σας καταλαβουμε και να σας προστατεψουμε απο οτιδηποτε μπορει να σας προσβαλλει η να σας φερει σε δυσκολη θεση! Οσο για την ηλικια μας που ανεφερες.....Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 625188 αφου ειμαστε σε αυτο το φορουμ πιστεψε με, παραμενουμε αιωνια εφηβοι!Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 735403
Καποιος μεγαλος να βοηθησει την κατασταση!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Σεπ 14, 2013 6:11 pm

Laughing Laughing Laughing την πατήσαμε ώριμες γυναίκες.... EmbarassedEmbarassed πρέπει να το επεξεργαστώ πρώταstudy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lethia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
lethia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 90
Ηλικία : 41
Επάγγελμα : ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΗ
Αγαπημένος χαρακτήρας : όλοι!!!!!!εκτός απτα Ραγκανάκια!!!!!!
Registration date : 02/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 03, 2013 11:56 am

πωωωωωωωωωωωωωπωωωωω τώρα διάβασα την συνέχεια!!! Twisted Evil Βούλα μου είσαι σατανικήΣχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 720684 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 720684 τι χειρότερο από το να μείνει ανύπαντρη μητέρα η Ελίζα; πληρώνει τις αμαρτίες της! Πολύ μου αρέσει Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 41307 Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 41307 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula73
Candy Fan
Candy Fan
voula73


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ηλικία : 50
Τόπος : Σε εναν δικο μου κοσμο!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ!!!!
Registration date : 14/07/2013

Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια για "Το διλημμα"   Σχόλια για "Το διλημμα" - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 03, 2013 5:52 pm

study Για ανυπαντρη μητερα....δε νομιζω! Την εποχη εκεινη αυτα δε ηταν δυνατον να συμβουν! Ομως και μονο ο κινδυνος να μεινει ανυπαντρη ή να παντρευτει καποιον "κατωτερο" της νομιζω οτι ειναι καλη τιμωρια!!Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχόλια για "Το διλημμα"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Το διλημμα
» Μα είναι τόσο φυσικό - σχόλια αναγνωστών
» σχολια για το ''το φικ της nuitetoile''
» Σχόλια για το φικ "Η συνάντηση!"
» Σχόλια για: Επιβαρυμένο Πεδίο Déjà vu

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: