Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ας γνωριστούμε!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
liana
souka
Charmichan
voula
ariathniM
EYH
amarilis
tania
Aldebaran
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ariel
nansecrets
ntalia
ΜΙΜΙ
libra
nuitetoile21
arwyn-t
lola1301
Ελένη
akaliakoukou
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 11:17 pm

Είναι από το Ηράκλειο, από ένα χωριό κοντά στο Καστέλι, το Αμαριανό!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 07, 2011 1:38 pm

akaliakoukou έγραψε:
Είναι από το Ηράκλειο, από ένα χωριό κοντά στο Καστέλι, το Αμαριανό!!!!
το χωριο αυτο δεν το ξερω ομως ξερω το ηρακλειο και καποια αλλα χωρια πιστευω οτι θα ναι ωραιο χωριο γιατι οσα χωριο εχω δει σε εκεινη την πλευρα ειναι πολυ ωραια και το καστελι επισης Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 1:07 am

Είχα υποσχεθεί σε μία φίλη από το forum ότι θα ξεκινήσω να γράφω πάλι όπως παλιά ,γιατί λόγω προβλημάτων χάθηκα και ότι θα βάλω και φωτο να με δει.Φυσικά αναφέρομαι στην Αριάδνη .Γεια σου κουκλίτσα! Αγαπημένη φίλη πολλών εδώ.Να σας συστηθώ και επίσημα. Το όνομα μου είναι αυτό που βλέπετε , μένω σε μια συνοικία του Πειραιά , εδώ και 2 μήνες μπήκα στο club των ανέργων (υπαλλ.γραφείου σε διεθνή μεταφορική εταιρεία) και έχω μία κορούλα 15,5 μηνών. Ένα τρελό και ζωηρό παιδί (σαν την μάνα της).
Γεννήθηκα στην Αμερική , στο Σικάγο (μετανάστες τότε οι γονείς μου) και θα ήθελα να ξαναπάω πάρα πολύ.Δεν ξέρω τι άλλο να πω για μένα.Αυτά προς το παρόν.Ορίστε και η φωτο μου για να δείτε τα μούτρα μου Laughing
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Dsc00795p.th

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 10:07 am

καταρχην τελεια η φωτο και το αβαταρ σου, εισαι στο κλαμπ των ανεργων, ειμαι και εγω!!

στο Σικάγο γεννηθηκες, σε κάτι μοιαζεις στην Κάντυ μας, επομένως..της μοιαζεις και εμφανισιακα, χι, χι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 10:31 am

Αυτή είναι από μακριά η φωτο και δεν φαίνομαι πολύ καλά (εκεί είμαι στην Αίγυπτο).Για την ακρίβεια γεννήθηκα στην κομητεία Κουκ που είναι στην λίμνη Μίτσιγκαν (και όλα ανήκουν στο Σικάγο, ουφ μπέρδεμα).Είμαι φυσική καστανόξανθη. Λες να έχω σχέση με την Κάντυ και να μην το ξέρω ??? confused Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 175236 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 12:40 pm

EYH είσαι μια κούκλα! Να χαίρεσαι την κορούλα σου! Σου μοιάζει?

_________________
The Hunger Site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 12:54 pm

EYH έγραψε:
Αυτή είναι από μακριά η φωτο και δεν φαίνομαι πολύ καλά (εκεί είμαι στην Αίγυπτο).Για την ακρίβεια γεννήθηκα στην κομητεία Κουκ που είναι στην λίμνη Μίτσιγκαν (και όλα ανήκουν στο Σικάγο, ουφ μπέρδεμα).Είμαι φυσική καστανόξανθη. Λες να έχω σχέση με την Κάντυ και να μην το ξέρω ??? confused Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 175236 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 679307

λες;;; Smile πολλά κοινά βλέπω!! αλήθεια σου μοιαζει η κόρη;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 2:26 pm

Κορίτσια από την ώρα που γεννήθηκε όλοι έλεγαν ότι είναι ίδια εγώ σαν να έχεις κόψει το κεφάλι μου.Τώρα όσο περνάει ο καιρός μοιάζει αρκετά στον μπαμπά της (τον πιάσαμε στον ύπνο!). Έχει και φουσκωτά μαγουλίνια για δάγκωμα!Δυστυχώς δεν πήρε τα πράσινα μάτια του πατέρα της και εύχομαι να γίνει τουλάχιστον ψηλή σαν και αυτόν (είναι 1,87 ).Εγώ είμαι 1,68 και με λέει Στρουμφ ο άντρας μου!ΕΕΕΕ μπροστά του τι είμαι!! Laughing
Σας ευχαριστώ που με λέτε όμορφη!Ντρέπομαι! Embarassed Και εσύ είσαι πολύ γλυκιά Ελένη μου! Σωστή Κάντυ, ξανθούλα ξανθούλα! Αριάδνη εσένα περιμένω να δω τώρα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 2:27 pm

και για τις ευχές και για την πιτσιρίκα μου ευχαριστώ!Άντε και στα δικά σας όταν έρθει η ώρα φυσικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 2:55 pm

Γεια σου Εύη!!!!
Μου αρέσει πολύ η φωτό σου, είσαι πολύ όμορφη και γλυκιά και μοιάζεις στην Καντούλα μας!!! Smile
Από το Μίτσιγκαν είπες???
Και θέλεις να ξαναπάς????

Μήπως να μας πάρεις κι εμάς μαζί, να γνωρίσουμε τα πάτρια εδάφη της ηρωήδας μας????


Όσο για τη φωτό σου, λατρεύω τον Αιγυπτιακό πολιτισμό και το backround είναι..... Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 3:04 pm

Γεια σου Εύη!!!
Ωραία η φώτο, κι εσύ μαζί! Να χαίρεσαι τη μικρή σου και έχει ο Θεός! Να έχουμε την υγειά μας και όλα φτιάχνουν!
Είναι ευκαιρία να χαρείς τη μικρή σου περισσότερο τώρα! Αυτή η ηλικία έχει πολλές ζουζουνοχαρές!!
Έχω 2 κόρες 3 ετών και 17 μηνών! Είναι για φάγωμα κι εμένα! Κι εγώ είμαι κατ΄επιλογήν άνεργη, γιατι δεν έχουμε καθόλου βοήθεια με τα παιδιά! Όπως περνας με τα πολλά , περνάς και με τα λίγα!

Αν εσένα ο αντρούλης με 1,68 σε λέει στρουμφ, εμένα που μετα βίας πιάνω το 1,59 και κάτι και με τα παραπάνω κιλάκια μου, πως θα έπρεπε να με λέει?
ΕΕΕ? γιουβαρλάκι????
Laughing Laughing Laughing
(πάντως εύχομαι οι κόρες μου να του μοιάσουν ,γιατι μου ρίχνει 2 κεφάλια!!!! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 3:07 pm

ΚΑΤΕΡΙΝΑ απλά Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 3:40 pm

Κατερίνα μου ακόμα κυλιέμαι από τα γέλια Laughing Laughing άκου γιουβαρλάκι!καλό!!!!!!
Να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου , να είστε όλοι σας πάντα γεροί και θα συμφωνήσω στο <<Όπως περνας με τα πολλά , περνάς και με τα λίγα!>>.Το βλέπω τώρα που είμαι σπίτι.
Το παιδί μου είναι τρελό και απίστευτα υπερδραστήριο, αλλά έτσι ήμουν και γω και είμαι ακόμα. Μου αρέσει που είναι έτσι όμως , είναι και πολύ αγαπησιάρα, όλο φιλιά στέλνει και αγκαλιες, το ζουμπουρλούδι μου!!!! Τέσπα!!!

Ακάλια μου μοιάζω στην Κάντυ???μμμμμμμ Embarassed Embarassed .... Σε κάποια πράγματα στην ζωή μου ,δυστυχώς είχα και γω τις ατυχίες μου σαν την ηρωίδα μας αλλά είμαι δυνατή και πεισματάρα και επιβιώνω.
Θέλω πάρα πολύ να ξαναπάω Αμερική με κολλάει το οικονομικό , αλλά αν τα καταφερω θα σας πάρω μαζί μου!!!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 891341 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 509524 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 509524 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 509524
όσο για την Αίγυπτο πήγαμε στο γαμήλιο ταξίδι μας (όνειρο ζωής , η Κίνα έχει σειρά αν τα καταφέρω) έχω 4 κασσέτες κάμερας και απίστευτα πολλές φωτο.Θα ανοίξω topic αν βρω λίγο χρόνο να βάλω φωτο να δεις.
Περάσαμε πάρα πολλά και ρίξαμε απίστευτο γέλιο με τον άντρα μου. Ωραίο ταξίδι......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:27 pm

μηπως εισαι η μετεμψυχωση της κάντυ, Ευη μου ψαξτο λίγο καλυτερα, ήσουν και ζωηρή μικρη, έκανες ζαβολιες, πηγες και στην Αιγυπτο που θυμιζεται οτι πιστευουν στην μετεμψύχωση, οι εκει κάτοικοι γεννήθηκες και κοντα στην λίμνη Μισιγκαν!

για την Αιγυπτο δεν έχω ακουσει καλά λόγια, γενικά για το περιββάλον και το φαγητό, όπως και για την Συρία καλά θα μας πεις, οσοι κατι ετρωγαν απο ντοπιο φαγητό τους πήγαιναν σε γιατρό μετά..

Ελένη, οντως καντυφερνεις και συ!! Wink

θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο αν τα καταφερω αλλα ξανθούλα ειμαι και γω..φουλ του ξανθού στο φορουμάκι και του καστανού φυσικά, καμια μελαχροινούλα;..

το ονομα μου ειναι Μαρια σαν την αμαριλις και γω!!!

Μαρακι καλως μας ηρθες και συ απο την Κρητη, ετσι;

καποτε ειχαμε φιλοξενια εναν καθηγητη Κρητικό απο Ηράκλειο και ηταν τοσο μα τοσο καλός, δεν μας ξεχασε ποτέ, το φαγητό που του πηγαιναμε δεν υπάρχει βδομάδα που δεν μας παιρνει τηλεφωνο να μάθει νεα μας!! μου εφτιαξε και αγιογραφιες, και καλουδια μας εστειλε γενικά μας εχει καλέσει και κάτω οικογενειακώς, τοσο καλός δεν το περίμενα..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 4:55 pm

Μελαχρινολυλες ειμαστε η Άργουην , η Ακάλια, η Ντάλια κι εγώ!!!
Άντε να σε δούμε κι εσένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 6:38 pm

Αχ Εύη μου πολύ χάρηκα που ξαναγράφεις!!!! Μπράβο στην αριάδνη που σε έπεισε μας είχες λείψει!!!!!!!!! Είσαι πολυ γλυκιά και μακάρι να τα πουμε κι απο κοντά. Έχουμε κάποια κοινά αφού δουλεύω στην Δραπετσώνα ως υπάλληλος γραφειου σε Μηχανουργείο οπότε η προηγούμενη δουλειά σου έμοιαζε με την δική μου, κάθε μέρα είμαι Πειραιά οπότε ίσως σε δω κάποια μέρα!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 8:47 pm

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
Μελαχρινολυλες ειμαστε η Άργουην , η Ακάλια, η Ντάλια κι εγώ!!!
Άντε να σε δούμε κι εσένα!

katerina εσενα καστανη σε λέω και οχι μελαχροινη, ναι η Νταλια και η Δεσποινα ( το δεσποινάκι τωρα το ειδα, εχει μικρη φωτο, το αντιθετο με την Νταλια που δεσπόζει η εικόνα) ειναι μελαχροινές!

η μιμι ξανθούλα, ελπιζω φυσική και η αργουην καστανούλα, ελπίζω να τα καταφερω να βαλω και εγω μια, ειμαι βαμμενη ξανθια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 11:18 pm

Γλυκιά μου ΜΙΜΙ καλώς σας βρήκα και πάλι!!!! Διάβαζα τα "κατορθώματά" σας αλλά μου λείπατε πολύ.Πέρασε τουλάχχιστον αυτή η φάση.
Τα παιδάκια σου τι κάνουν? Σε βασανίζουν ακόμα???? Very Happy
Είμαι ακόμα πιο κοντά στην δουλειά σου μένω στο Κερατσίνι.Ωραία θα ήταν να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή.

Αριάδνη (ή Μαρία) μου σίγουρα κάτι παίζει με την μετεμψύχωση!!! Κορίτσια όταν είσαι στα αρχαία τους , στην Αίγυπτο,είναι όνειρο νομίζεις ότι είσαι σε άλλη εποχή.Όταν γυρνάς στο Κάιρο σε πιάνει η ψυχή σου από τα πάντα.Δεν τρώγαμε έξω ,μόνο στα ξενοδοχεία και στο ποταμόπλοιο του Νείλου (απίστευτο φαί, μάλλον ήταν Έλληνας ο σεφ, κάτι τυρόπιτες κάτι μουσακάδες, ωχωχ) .Νερό μόνο εμφιαλωμένο αφού έτρεχε από τις βρύσες καφέ νερό (με χώμα δηλ.).Μείναμε 13 ημέρες εκεί.
Δεν θέλω να σας τα πω από εδώ θα κάνω topic κάποια στιγμή αν τα καταφέρω με το θέμα χρόνου.Σας δίνω ομως μια φωτο να ικανοποιήσω και την Ακάλια.
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Dsc00608h.th

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Φεβ 22, 2011 11:21 pm

Πατήστε πάνω στη εικόνα για να την δείτε μεγαλύτερη (για όσα κορίτσια δεν γνωρίζουν το λέω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 12:58 am

EYH έγραψε:
Γλυκιά μου ΜΙΜΙ καλώς σας βρήκα και πάλι!!!! Διάβαζα τα "κατορθώματά" σας αλλά μου λείπατε πολύ.Πέρασε τουλάχχιστον αυτή η φάση.
Τα παιδάκια σου τι κάνουν? Σε βασανίζουν ακόμα???? Very Happy
Είμαι ακόμα πιο κοντά στην δουλειά σου μένω στο Κερατσίνι.Ωραία θα ήταν να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή.

Αριάδνη (ή Μαρία) μου σίγουρα κάτι παίζει με την μετεμψύχωση!!! Κορίτσια όταν είσαι στα αρχαία τους , στην Αίγυπτο,είναι όνειρο νομίζεις ότι είσαι σε άλλη εποχή.Όταν γυρνάς στο Κάιρο σε πιάνει η ψυχή σου από τα πάντα.Δεν τρώγαμε έξω ,μόνο στα ξενοδοχεία και στο ποταμόπλοιο του Νείλου (απίστευτο φαί, μάλλον ήταν Έλληνας ο σεφ, κάτι τυρόπιτες κάτι μουσακάδες, ωχωχ) .Νερό μόνο εμφιαλωμένο αφού έτρεχε από τις βρύσες καφέ νερό (με χώμα δηλ.).Μείναμε 13 ημέρες εκεί.
Δεν θέλω να σας τα πω από εδώ θα κάνω topic κάποια στιγμή αν τα καταφέρω με το θέμα χρόνου.Σας δίνω ομως μια φωτο να ικανοποιήσω και την Ακάλια.
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Dsc00608h.th


Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 930789

Ευχαριστώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 951845 Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 951845

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 10:02 am

EYH έγραψε:
Γλυκιά μου ΜΙΜΙ καλώς σας βρήκα και πάλι!!!! Διάβαζα τα "κατορθώματά" σας αλλά μου λείπατε πολύ.Πέρασε τουλάχχιστον αυτή η φάση.
Τα παιδάκια σου τι κάνουν? Σε βασανίζουν ακόμα???? Very Happy
Είμαι ακόμα πιο κοντά στην δουλειά σου μένω στο Κερατσίνι.Ωραία θα ήταν να τα πούμε και από κοντά κάποια στιγμή.

Αριάδνη (ή Μαρία) μου σίγουρα κάτι παίζει με την μετεμψύχωση!!! Κορίτσια όταν είσαι στα αρχαία τους , στην Αίγυπτο,είναι όνειρο νομίζεις ότι είσαι σε άλλη εποχή.Όταν γυρνάς στο Κάιρο σε πιάνει η ψυχή σου από τα πάντα.Δεν τρώγαμε έξω ,μόνο στα ξενοδοχεία και στο ποταμόπλοιο του Νείλου (απίστευτο φαί, μάλλον ήταν Έλληνας ο σεφ, κάτι τυρόπιτες κάτι μουσακάδες, ωχωχ) .Νερό μόνο εμφιαλωμένο αφού έτρεχε από τις βρύσες καφέ νερό (με χώμα δηλ.).Μείναμε 13 ημέρες εκεί.
Δεν θέλω να σας τα πω από εδώ θα κάνω topic κάποια στιγμή αν τα καταφέρω με το θέμα χρόνου.Σας δίνω ομως μια φωτο να ικανοποιήσω και την Ακάλια.
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Dsc00608h.th


Αχ ναι Εύη μου είμαστε τόσο κοντά πρέπει να το κανονίσουμε κάποια στιγμή!!! Άσε τα παιδάκια μου με παιδεύουν ακόμα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil αλλά υπομονή αφού η μικρή έκλεισε τα 2 πιστεύω να ηρεμήσω σιγά σιγά... Το Σεπτέμβρη θα την πάω και παιδικό οπότε ποιός με πιάνει Wink
Αριάδνη βαμμένη με αντάυγειες είμαι κι εγώ Embarassed καστανούλα ειναι το φυσικό μου....
αλλά έχω κατάξανθη κόρη με γαλάζια μάτια έτσι για να υπάρχει και το ξανθό στο σπίτι μου Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 10:15 am

καστανη ειμαι και γω και μάλιστα στα χρωματα του Τζονας αρμστρονκ, με ανταυγιες ειμαι!

ΥΠΈΡΟΧΗ Η ΦΩΤΟ !! ΜΕ ΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ!

ο χριστιανισμός δεν πιστευει στην μετεμψυχωση αλλα σε μια μονο ζωή αλλα και 'γω δεν σας το κρύβω πως κάποιες φορές ειναι σαν να μην ζω σε αυτη την εποχή! ηξερα για την κακη υγιεινή απο μια κυρία που πήγε στην Συρια, καθηγήτρια και αφου εφαγαν κατέληξαν στο νοσοκομείο ομαδικά και τι νοσοκομείο! καλά αν εισαι γυναικα εκει απαγορευεται να σε δει γιατρός-ανδρας, δεν κάνω πλάκα! ακομα και οταν πας να γεννήσεις ο γιατρός ειναι απ' εξω και δινει οδηγιες σε γυναίκα, μου ελεγε κατι τρελά τετοια.. μου εφερε και ενα φυακτό που φοράνε λεει οι Βεδουινες , ειναι σαν σκαραβαιος με 2 μπλε ματάκια, το κρεμούν στο λαιμό και ξορκίζει το κακό, να πω την μαυρη αλήθεια δεν το έβαλα ποτέ..και που να το βαλω εδω αλλα το φυλάω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 12:10 pm

Καλά κορίτσια έχω να σας πω τόσα για την Αίγυπτο.Βέβαια το πιο πολύ υλικό είναι σε κάμερα αλλά ότι έχω από φωτο θα της βάλω (όχι με τα μούτρα μας , με τα μέρη θα βάλω).Οι άνθρωποι είναι απίστευτοι, οι πλούσιοι πλησιάζαν τον άντρα μου και του έδιναν καμήλες και διάφορα άλλα αγαθά για να με πουλήσει!!!!! Ο άντρας μου δεν άντεχε γιατί δεν ξέρει και καλά αγγλικά και τους έβριζε στα Ελληνικά, γιατί κάποιοι με έπιασαν από το χέρι και με τράβαγαν ένα βράδυ στην αγορά του Αλ Χαλίλι.Πήγε να πλακωθεί και στο ξύλο. Ναι ,ναι όπως διαβάζετε!!!!! Τους έλεγα ,τι λέτε ρε άνθρωποι ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΠΟΥΛΗΜΑ και εμείς και ο ξεναγός,και ότι είμαστε στον μήνα του μέλιτος (και να μην μας ενοχλούν) και αυτοί τίποτα.Θα τους έκανα ξανθά παιδιά και λευκά έλεγαν.Ευτυχώς που δεν πάθαμε τίποτα και με την υγεία μας ,γιατί τα ίδια συμβαίνουν και εκεί με τους γιατρούς, όπως τα λες Αριάδνη μου.
Τους έστελνα αδιάβαστους στο group όταν διάβαζα στις κολώνες τα αρχαία ελληνικά (χαχαχαχαχα το παιζα φιλόσοφος).
Γενικά πολύ φτώχια , πολύ βρωμιά , πολύ κλέψιμο και πολλά άλλα στο Κάιρο.Σε άλλα μέρη (που θα σας αφήσω να αναρωτιέστε τώρα) ήταν απίστευτα.
ΑΑΑΑΑΑ!!!!! θα τα πω άλλη στιγμή. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 12:20 pm

τι πήγαμε να πάθουμε θα σε πουλούσαν στην ξενη χωρα και εμείς εδω στην Καντυ θα μεναμε μπουκάλα! και με τι θα σε αντάλασσαν με καμήλες! οχι Ευη μου αξιζεις πολυ περισσότερα!

Υπάρχει καποια κυρια απο τα μέρη μου, που παντρευτηκε Αραβα γιατρό και πήγε κάτω εκει στην Συρία και μάλιστα νομιζω εχει βραβευτεί και όλας με βραβειο απο την ελληνική πολιτεία..αυτη παιδια, εγινε μαια και προσεφερε μεγάλες υπηρεσίες εκεί κάτω, ξεγέννησε πολλά παιδια με οδηγιες του άνδρα της, φυσικά γενικα ειχε μεγάλη προσφορά και οποτε παει δικο μας γκρουπ εκει αυτη το επισκέπτεται άμεσα, εχω μαθει οτι ειναι πολυ καλή γυναικα, με ξεχωριστή ιστορία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 23, 2011 1:34 pm

Λοιπόν, προτείνω να ανοίξουμε καινούριο τόπικ με θέμα "Αίγυπτος" Smile
Τι λέτε????
Πριν βαρέσω την κουδούνα, να ξεφύγω κι εγώ λίγο με ένα από τα αγαπημένα μου άσματα....



dindon bttcandy2 dindon

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
 
Ας γνωριστούμε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: