Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Ας γνωριστούμε!!!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
liana
souka
Charmichan
voula
ariathniM
EYH
amarilis
tania
Aldebaran
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ariel
nansecrets
ntalia
ΜΙΜΙ
libra
nuitetoile21
arwyn-t
lola1301
Ελένη
akaliakoukou
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 10:55 am

Εγώ ψάχνω ακόμη να βρω μιά που να βλέπεται... Razz Razz Razz

_________________
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 3:07 pm

Aldebaran έγραψε:
Εγώ ψάχνω ακόμη να βρω μιά που να βλέπεται... Razz Razz Razz


Άντε ρε άλντε!!!!! Μια χαρά είσαι!!!!! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tania
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
tania


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 70
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ και Τερρυ!
Registration date : 21/09/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 25, 2010 3:57 pm

Εγω παλι παιδια,ειμαι λιγακι "ασχετη" ,με το θεμα!Δεν ξερω πως να βαλω φωτογραφια μου στον υπολογιστη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 12:41 pm

κατερινακι τελεια φωτο!!! εισαι πολυ γλυκεια! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 1363687423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 1:03 pm

Σε συχαριστώ πολύ! Είναι γιατί κρατάω το μικρό μου ζουζούνι αγκαλίτσα αλλά το έκοψα για ευνόητους λόγους...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 1:07 pm

Μια και λέμε να γνωριστούμε τι δουλέιά κάνετε? Εγώ έχω τελειώσει νοσηλευτική και προ γάμου ήμουν αποκλειστική.
Τώρα ασχολούμαι μα τα οικιακά και μεγαλώνω τα ζουζούνια μου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 1:11 pm

σωστή η Κατερίνα.

Εγώ 10 χρόνια προγραμματίστρια
και πλέον 3 χρόνια λογίστρια (Β).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 1:14 pm

α καλα αυτο ειναι μεγαλο θεμα..
εχω τελειωσει φωτογραφος αλλα δεν δουλεψα ποτε πανω σε αυτο
ως τωρα εχω δουλεψει σαν γραματεας και τον τελευταιο καιρο απλα γραφω γραφω γραφω.α! και κατα καιρους παιρνω μερος σε παζαρια και πουλαω αυτα που φτιαχνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 1:36 pm

Εγώ ασχολούμαι με τη μουσική. Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 836490
Τελείωσα πτυχίο φούγκας και μοντέρνο τραγούδι στο Εθνικό ωδείο και στο ωδείο Φίλιππος Νάκας και κάνω μαθήματα και τραγουδάω.
Μέχρι στιγμής δεν χρειάστηκε να κάνω κάτι άλλο για να ζήσω πέρα από αυτό που σπούδασα και μου αρέσει.
Τώρα όμως τα πράγματα δεν ξέρω πώς θα πάνε... και μιας και έχω κουραστεί με τη νύχτα, ίσως ψάξω για μια οποιαδήποτε πρωινή δουλειά παράλληλα με τα μαθήματά μου... δεν ξέρω, θα δούμε!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 2:49 pm

Εγω ειμαι Οδοντιατρος, εχω 8 χρονια ιδιωτικο ιατρειο. Δεν μπορω να πω οτι ονειρευομουν αυτο το επαγγελμα, αλλα ειχα κλιση στις θετικες επιστημες, μου αρεζαν τα ιατρικα, δεν ηθελα να φαω τα χρονακια μου στην Ιατρικη, οποτε διαλεξα συνειδητα την οδο γρηγορης αποκαταστασης με την Οδοντιατρικη.

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 2:52 pm

Εγώ εδώ και 13 χρόνια είμαι υπάλληλος γραφείο σε μια εταιρεία που κάνει επισκευές πλοίων! Αυτό τελείωσα και βοηθός λογιστή! Να πω την αλήθεια δεν τρελαίνομαι αλλά δεν μπορώ να πω κι οτι δεν μου αρέσει, αν μπορείτε να καταλάβετε τι εννοώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 26, 2010 2:53 pm

arwyn-t έγραψε:
Εγω ειμαι Οδοντιατρος, εχω 8 χρονια ιδιωτικο ιατρειο. Δεν μπορω να πω οτι ονειρευομουν αυτο το επαγγελμα, αλλα ειχα κλιση στις θετικες επιστημες, μου αρεζαν τα ιατρικα, δεν ηθελα να φαω τα χρονακια μου στην Ιατρικη, οποτε διαλεξα συνειδητα την οδο γρηγορης αποκαταστασης με την Οδοντιατρικη.

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 36501

Την καλύτερη δουλειά έκανες άργουην!!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 04, 2011 9:03 pm

καλησπερα με λενε μαρια ειμαι απο κρητη ειμαι 30 χρονων...χαιρομαι που βρηκα και αλλους που αγαπουν την καντυ ειναι τοσο γλυκια τοσο υπεροχη πραγματικα μερικες φορες οταν την βλεπω νιωθω σαν να υπαρχει ειναι οσο ωραιος και ζωντανος χαρακτηρας! Very Happy Very Happy Very Happy ειναι υπεροχη ολη η σειρα εχω ξετρελαθει που την βλεπω παλι αχ ευτυχως που υπαρχει το ιντερνετ και πιο πολυ ευτυχως που υπαρχουν ολοι αυτοι που ανεβασαν αυτα τα βιντεο και την ξαναβλεπουμε!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 2:43 pm

amarilis έγραψε:
καλησπερα με λενε μαρια ειμαι απο κρητη ειμαι 30 χρονων...χαιρομαι που βρηκα και αλλους που αγαπουν την καντυ ειναι τοσο γλυκια τοσο υπεροχη πραγματικα μερικες φορες οταν την βλεπω νιωθω σαν να υπαρχει ειναι οσο ωραιος και ζωντανος χαρακτηρας! Very Happy Very Happy Very Happy ειναι υπεροχη ολη η σειρα εχω ξετρελαθει που την βλεπω παλι αχ ευτυχως που υπαρχει το ιντερνετ και πιο πολυ ευτυχως που υπαρχουν ολοι αυτοι που ανεβασαν αυτα τα βιντεο και την ξαναβλεπουμε!!!!!!!!

Καλησπερα, Μαρια! Καλως μας ηρθες!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 509524

Εχουμε αλλη μια Κρητικια, την Κατερινα, εδω! Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 3:17 pm

arwyn-t έγραψε:
amarilis έγραψε:
καλησπερα με λενε μαρια ειμαι απο κρητη ειμαι 30 χρονων...χαιρομαι που βρηκα και αλλους που αγαπουν την καντυ ειναι τοσο γλυκια τοσο υπεροχη πραγματικα μερικες φορες οταν την βλεπω νιωθω σαν να υπαρχει ειναι οσο ωραιος και ζωντανος χαρακτηρας! Very Happy Very Happy Very Happy ειναι υπεροχη ολη η σειρα εχω ξετρελαθει που την βλεπω παλι αχ ευτυχως που υπαρχει το ιντερνετ και πιο πολυ ευτυχως που υπαρχουν ολοι αυτοι που ανεβασαν αυτα τα βιντεο και την ξαναβλεπουμε!!!!!!!!

Καλησπερα, Μαρια! Καλως μας ηρθες!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 509524

Εχουμε αλλη μια Κρητικια, την Κατερινα, εδω! Cool
καλως σας βρηκα!!!!!!!μ αρεσει πολυ το forum εχει πολυ ωραιες ενοτητες με ενδιαφερον συζητησεις εριξα χθες μια ματια και μ αρεσε που υπαρχουν πολλες γνωμες για το καθε θεμα και για τον καθε ηρωα..ειναι ωραιο που δεν υπαρχουν μονοπλευρες αποψεις.....χαιρομαι πολυ που βρεθηκαμε!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 3:30 pm

Γεια σου amarilis!!!!! χαίρομαι που ρθες στην παρέα μας!!! Άντε κι άλλη κρητικιά Smile εμένα ο άντρας μου είναι απο τα Χανιά και έχουμε σπίτι εκεί, τυχερούλα που μένεις Κρήτη Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Candy Expert
Candy Expert
ΚΑΤΕΡΙΝΑ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 279
Ηλικία : 42
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗ
Registration date : 09/10/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 05, 2011 11:02 pm

Παράθεση :
καλως σας βρηκα!!!!!!!μ αρεσει πολυ το forum εχει πολυ ωραιες ενοτητες με ενδιαφερον συζητησεις εριξα χθες μια ματια και μ αρεσε που υπαρχουν πολλες γνωμες για το καθε θεμα και για τον καθε ηρωα..ειναι ωραιο που δεν υπαρχουν μονοπλευρες αποψεις.....χαιρομαι πολυ που βρεθηκαμε!!!!!!!


Γεια σου Αμαριλίς, όντως στο φόρουμ μας υπάρχουν πολλές ενότητες και είναι για όλους! Θα μάθεις πολλά για την Κάντυ που θα μείνεις έκπληκτη από τη δουλειά των κοριτσιών!
Χαίρομαι που μπήκε στην παρέα άλλη μια Κρητικιά!


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 1:58 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Γεια σου amarilis!!!!! χαίρομαι που ρθες στην παρέα μας!!! Άντε κι άλλη κρητικιά Smile εμένα ο άντρας μου είναι απο τα Χανιά και έχουμε σπίτι εκεί, τυχερούλα που μένεις Κρήτη Cool
ευχαριστω ΜΙΜΙ ειμαι απο ρεθυμνο,αρα και εσυ εισαι κατα καποιο τροπο απο την κρητη!!!!!!τα χανια ειναι πολυ ωραια μ αρεσουν πολυ Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 2:06 am

KATEΡΙΝΑ έγραψε:
Παράθεση :
καλως σας βρηκα!!!!!!!μ αρεσει πολυ το forum εχει πολυ ωραιες ενοτητες με ενδιαφερον συζητησεις εριξα χθες μια ματια και μ αρεσε που υπαρχουν πολλες γνωμες για το καθε θεμα και για τον καθε ηρωα..ειναι ωραιο που δεν υπαρχουν μονοπλευρες αποψεις.....χαιρομαι πολυ που βρεθηκαμε!!!!!!!


Γεια σου Αμαριλίς, όντως στο φόρουμ μας υπάρχουν πολλές ενότητες και είναι για όλους! Θα μάθεις πολλά για την Κάντυ που θα μείνεις έκπληκτη από τη δουλειά των κοριτσιών!
Χαίρομαι που μπήκε στην παρέα άλλη μια Κρητικιά!


και γω χαιρομαι κατερινα οντως και απο το λιγο που εχω δει μεχρι τωρα ειναι πολυ ωραιο forum,για μενα παντως ηταν βασικο το οτι εχει και πολλες ενοτητες και πολλες αποψεις και μπορει να πει ο καθενας την γνωμη του αυτο που μ αρεσε ειναι οτι ειδα ας πουμε πχ να υπερασπιζονται την ελιζα στην θεματικη ενοτητα οι κακοι της σειρας αν και εχω αντιθετη αποψη μ αρεσε πολυ που υπαρχει και υπερασπιση των κακων και οτι δεν ειναι απλα ενα forum θαυμασμου για την καντυ που να λεει μεσα το ποσο καλη ηταν κ.λ.π.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 10:23 am

amarilis έγραψε:

και γω χαιρομαι κατερινα οντως και απο το λιγο που εχω δει μεχρι τωρα ειναι πολυ ωραιο forum,για μενα παντως ηταν βασικο το οτι εχει και πολλες ενοτητες και πολλες αποψεις και μπορει να πει ο καθενας την γνωμη του αυτο που μ αρεσε ειναι οτι ειδα ας πουμε πχ να υπερασπιζονται την ελιζα στην θεματικη ενοτητα οι κακοι της σειρας αν και εχω αντιθετη αποψη μ αρεσε πολυ που υπαρχει και υπερασπιση των κακων και οτι δεν ειναι απλα ενα forum θαυμασμου για την καντυ που να λεει μεσα το ποσο καλη ηταν κ.λ.π.


Εμμμ... ναι... Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 36501 είμαστε πολύ καλοί (για να είμαστε αληθινοί... rabbit )

Το συγκεκριμένο θέμα είχε ξεκινήσει για πλάκα από ένα πολύ αγαπημένο μέλος της παρέας μας που αν και δε βρίσκεται τώρα στον ιντερνετικό κόσμο μας ξέρει πως την αγαπάμε και μας λείπει πολύ!!! Η Ελίζα όσο καλοί και να είμαστε δεν τρώγεται με τίποτα... Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 238107


Καλώς μας ήλθες και από εδώ!!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 922907

_________________
Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 7:08 pm

αμαριλις καλως ηρθες κι απο μενα !!! flower flower flower
χαιρομαι κι εγω ιδιαιτερως που εισαι κρητικια γιατι κι εγω εχω ριζες απο κει ! Wink
η μητερα μου ειναι απο τις μελεσσες του ηρακλειου !
δεν ξερω αν τις γνωριζεις...
ελπιζω να περασεις ωραια εδω μεσα !!!! Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 7:36 pm

ntalia έγραψε:
αμαριλις καλως ηρθες κι απο μενα !!! flower flower flower
χαιρομαι κι εγω ιδιαιτερως που εισαι κρητικια γιατι κι εγω εχω ριζες απο κει ! Wink
η μητερα μου ειναι απο τις μελεσσες του ηρακλειου !
δεν ξερω αν τις γνωριζεις...
ελπιζω να περασεις ωραια εδω μεσα !!!! Smile Smile Smile
ntalia ευχαριστω πολυ να σαι καλα!!!!!τις μελεσσες δεν τις ξερω,ξερω ομως το ηρακλειο και ειναι πολυ πολυ ωραια πολη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy βλεπω οτι εδω μεσα υπαρχει μια πολυ ωραια παρεα και πιστευω οτι οντως θα περασω καλα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 7:48 pm

Aldebaran έγραψε:



Εμμμ... ναι... Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 36501 είμαστε πολύ καλοί (για να είμαστε αληθινοί... rabbit )

Το συγκεκριμένο θέμα είχε ξεκινήσει για πλάκα από ένα πολύ αγαπημένο μέλος της παρέας μας που αν και δε βρίσκεται τώρα στον ιντερνετικό κόσμο μας ξέρει πως την αγαπάμε και μας λείπει πολύ!!! Η Ελίζα όσο καλοί και να είμαστε δεν τρώγεται με τίποτα... Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 238107


Καλώς μας ήλθες και από εδώ!!! Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 922907
Aldebaran καλα δεν το συζητω οτι η ελιζα δεν τρωγεται και δεν χωνευεται με ΤΙΠΟΤΑ οταν ομως σε ενα forum βλεπεις οτι ενα θεμα που εστω και αν εχει ξεκινησει για πλακα ενας απεξω που το βλεπει και δεν το ξερει βλεπει οτι υπαρχει ελευθερια στο να γραφει καποιος την γνωμη του και να μην υπαρχει λογοκρισια στην αποψη του και δεν υπαρχει μονοπλευρη αποψη πιστεψε με σαν καινουρια που ειμαι εδω μεσα το βλεπει με καλο ματι και ετσι ξερει οτι και αντιθετος με κατι να ναι δεν θα κολλησει να γραψει την γνωμη του με το φοβο της αφαιρεσης της δημοσιευσης...εχω μπει σε αρκετες σελιδες και forum και πριν αποφασισω αν θα γινω μελος κοιταω καποιες μερες να δω τι γινεται γιατι εχω δει σε σελιδες να διαγραφουν σχολια ακομα και θετικα που απλα ετσι τους εχει ερθει καποιων διαχειρηστων.... Wink I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3808
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 10:25 pm

Καλώς ήρθες Αμαρίλις κι από μένα!!!!! Smile
(σου έστειλα και πμ για το καλωσόρισμα αλλά μάλλον δεν το έχεις βρει ακόμη!!)

Τι πιο όμορφο πράγμα από το να υπάρχουν διάλογοι και ο καθένας να λέει την άποψή του και πώς βλέπει τα πράγματα από την δική του οπτική γωνία!!!
Αυτό έχει το καλό ότι σου δίνεται μια εικόνα που μπορεί να μην την είχες σκεφτεί καν!!!

Για παράδειγμα στο θέμα της Ελίζας, πάντα τη θεωρούσα πολύ κακιά και ποτέ δεν είχα μπει στον κόπο να σκεφτώ ότι η ίδια είναι μόνη της, ότι δεν έχει κανέναν φίλο να την αγαπάει και ότι ίσως αυτό να είναι η χειρότερη τιμωρία της....
Ίσως γιατί έβλεπα την Κάντυ να υποφέρει τόσο πολύ εξαιτίας της Ελίζας που πραγματικά δεν με ένοιαζε για το πώς νοιώθει η Ελίζα...


bttcandy2

Χαχαχαααααααααααα βαράω την κουδούνα στον εαυτό μου!!!! dindon
Στο θέμα μας τώρα, η καλύτερή μου φίλη είναι Κρητικιά και τη λατρεύω την Κρήτη!!!!!
Εσύ μένεις μόνιμα εκεί????
Εγώ είμαι η Δέσποινα και μένω μόνιμα στη Χίο!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
amarilis
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
amarilis


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 44
Registration date : 04/02/2011

Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε!!!!!   Ας γνωριστούμε!!!!! - Σελίδα 2 Icon_minitimeΚυρ Φεβ 06, 2011 10:39 pm

akaliakoukou έγραψε:
Καλώς ήρθες Αμαρίλις κι από μένα!!!!! Smile
(σου έστειλα και πμ για το καλωσόρισμα αλλά μάλλον δεν το έχεις βρει ακόμη!!)

Τι πιο όμορφο πράγμα από το να υπάρχουν διάλογοι και ο καθένας να λέει την άποψή του και πώς βλέπει τα πράγματα από την δική του οπτική γωνία!!!
Αυτό έχει το καλό ότι σου δίνεται μια εικόνα που μπορεί να μην την είχες σκεφτεί καν!!!

Για παράδειγμα στο θέμα της Ελίζας, πάντα τη θεωρούσα πολύ κακιά και ποτέ δεν είχα μπει στον κόπο να σκεφτώ ότι η ίδια είναι μόνη της, ότι δεν έχει κανέναν φίλο να την αγαπάει και ότι ίσως αυτό να είναι η χειρότερη τιμωρία της....
Ίσως γιατί έβλεπα την Κάντυ να υποφέρει τόσο πολύ εξαιτίας της Ελίζας που πραγματικά δεν με ένοιαζε για το πώς νοιώθει η Ελίζα...


bttcandy2

Χαχαχαααααααααααα βαράω την κουδούνα στον εαυτό μου!!!! dindon
Στο θέμα μας τώρα, η καλύτερή μου φίλη είναι Κρητικιά και τη λατρεύω την Κρήτη!!!!!
Εσύ μένεις μόνιμα εκεί????
Εγώ είμαι η Δέσποινα και μένω μόνιμα στη Χίο!!
με λενε μαρια και μενω μονιμα κρητη...ειναι ωραια η κρητη..αλλα εμενα μ αρεσει η αθηνα..οσο και αν ακουγεται καπως εκει περασα τις ωραιοτερες μου αναμνησεις... Very Happy Very Happy Very Happy ειμαι απο ρεθυμνο..η φιλη σου απο που ειναι;;;;;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας γνωριστούμε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: