Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών

Πήγαινε κάτω 
+8
ariel
lola1301
ntalia
anna
TZENHG13
ΜΙΜΙ
libra
arwyn-t
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 10:57 am

Να τη, ερχεται, ψεκαζει με Terr-Air, ψεκαζει με Terr-Air, α χαααα......!!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 315913

Σχολια για το σολο φικ της Λιμπρας εδω.


:\~/:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 11:49 am

Παράθεση :
«Μα γιατί Άλμπερτ; Ο Τζων είναι ένας εξαιρετικός άνθρωπος. Είναι ευγενικός, καλός, τρυφερός, άριστος στη δουλειά του, πετυχημένος, με χιούμορ, όμορφος, με αγαπάει και ενδιαφέρεται για μένα».

«Όλα αυτά είμαι κι εγώ Κάντυ. Γιατί δεν παντρεύεσαι εμένα;»

«Έλα Άλμπερτ. Μην με πειράζεις!»

«Δεν σε πειράζω. Προσπαθώ να σε κάνω να δεις κάποια πράγματα πιο καθαρά. Υπάρχει απόσταση που χωρίζει τον έρωτα από τη φιλία Κάντυ κι εσύ δεν μοιάζεις με άνθρωπο που βαδίζει σε αυτή τη διαχωριστική γραμμή».

«Αν όχι σήμερα, αύριο μπορεί Άλμπερτ...»

«Κι αν όχι; Κάντυ γιατί παίρνεις αυτή την απόφαση όταν τα πάντα επάνω σου φωνάζουν ότι δεν είσαι έτοιμη να την πάρεις;»

«Φοβάμαι να είμαι μόνη μου Άλμπερτ. Όλες μου οι φίλες έχουν τακτοποιηθεί. Εγώ είμαι μόνη μου. Τι άλλο έχω να περιμένω; Αν δεν είναι ο Τζων τότε ποιος θα είναι; Είμαι σε ηλικία γάμου και έχω μια εξαιρετική προσφορά. Τι με σταματάει από το να δεχτώ;»


Θοῦ, Κύριε, φυλακὴν τῷ στόµατί µου ....... Υψιστης ασφαλειας φυλακη..... Αλκατραζ και πανω.... Οχι Κορυδαλο, απο κει δραπετευουν, δεν κανει....

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 147157 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 147157 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 137270


Δεν πειραζει, Αλμπερτ μωρο μου. Εγω σ'αγαπαω, εγω θα σε παρω, παλικαρι μου! Ας παρει η χαζη ξανθια οποιον χαζονομιζει! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 889631


Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 11:58 am


Χα χαχα... Πότε πρόλαβες βρε θηρίο και άνοιξες το thread?

ευχαριστώ arwynάκι. Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524

Τα σχόλια;;; Χμ!!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5036 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5036

Εννοείς μάλλον το κράξιμο μόλις διαβάσουν το τέλος, αλλά δεν πειράζει. Δεν είναι όλα ρόδινα σε αυτή τη ζωή. Ας με κράξουν όσο θέλουν. Εγώ και πάλι θα σας αγαπάω όλες Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 11:59 am


χαχαχα

περίμενες πολύ για να σχολιάσεις αυτή την ατάκα... χαχαχαχαχα

Το έδωσα στην Κριστίν κορίτσια το τεκνό σας. Και μιας και δεν έχουμε περιορισμό στην Κριστίν, μπορεί να είναι όποια από εσάς θέλει Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:09 pm

libra έγραψε:

Χα χαχα... Πότε πρόλαβες βρε θηρίο και άνοιξες το thread?

ευχαριστώ arwynάκι. Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524

Τα σχόλια;;; Χμ!!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5036 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5036

Εννοείς μάλλον το κράξιμο μόλις διαβάσουν το τέλος, αλλά δεν πειράζει. Δεν είναι όλα ρόδινα σε αυτή τη ζωή. Ας με κράξουν όσο θέλουν. Εγώ και πάλι θα σας αγαπάω όλες Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 147157 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 147157

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 833201

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:13 pm

Έλενα το φικ σου πολύ καλό για άλλη μια φορά με καθήλωσες!! Το τέλος πάλι μες στην αγωνία μέχρι να δω τι θα γίνει (είμαι και στη δουλειά) μου φυγε η ψυχή!!! Ευχαριστώ και τον Άλμπερτ που έβγαλε τον Άντονυ scratch lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 12:17 pm

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 σε ευχαριστώ ΜΙΜΙ μου.

Παντού υπάρχει νομίζω ένας Άντονυ Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 1:52 pm

Πολύ καλό. εμένα μ' αρέσει το τέλος πολύ Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307

με συγκίνησες πολύ που η Έλενορ αποκάλεσαι την Κάντυ "κόρη μου" και φυσικά ο Άλμπερτ
1) που δεν ενδιαφερόταν για το σκάνδαλο κι εδωσε στεγνά τον Νηλ και την Ελίζα. οι υπόλοιποι θα το κουκούλωναν και
2) που ξενύχτησε στο πλευρό και των δύο

και πάλι

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 2:22 pm

Ευχαριστώ πολύ Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 509524
Χαίρομαι που σου άρεσε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 9:46 pm

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 48364 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 48364 congratulations κ απο μενα libra!!!!! αχ συγκινηθηκα!!!!! τι να την κανουμε την Μιζουκι??? εχουμε εσας!!!! (βεβαια αν κ η δικη της συνεχεια ακολουθει παρομοια πλοκη κ ιδια καταληξη -καντυ/τερρυ μαζι- δν θα με χαλασει... Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 233698 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 12:25 am

Ευχαριστώ anna Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907

Επίσης να σας πω ότι το στόρυ μου ήρθε μια μέρα στις διακοπές κολυμπώντας στη λίμνη ενός σπηλαίου (έχω γράψει κι αλλού γι'αυτό το σπήλαιο).


Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Batsinidi14

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Batsinidi10


Γι'αυτό μου βγήκε λίγο στενάχωρο στο στόρυ.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 12:29 am

α οχι, μην ανησυχεις!!!! αν δν εβγαινε κ λιγο στεναχωρο με κανα-δυο προβληματα, μετα απο τοσο κατατρεγμο απ τη Μιζουκι, θα ηταν μεγαλο το χασμα!!! lol! lol! lol! lol! αλλωστε τελος καλο, ολα καλα!!!!




* το σπηλαιο αυτο που ειναι????? Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 ειναι τελειο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 12:36 am

anna έγραψε:

* το σπηλαιο αυτο που ειναι????? Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 ειναι τελειο!!!!!

είναι Μεσσηνιακή Μάνη (ανάμεσα στη Στούπα και την Καρδαμύλη). Το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ μου... Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:39 am

libra έγραψε:
anna έγραψε:

* το σπηλαιο αυτο που ειναι????? Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 ειναι τελειο!!!!!

είναι Μεσσηνιακή Μάνη (ανάμεσα στη Στούπα και την Καρδαμύλη). Το ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ μου... Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103

λοιπον εγω προτεινω να κανουμε και μιασυναντηση ολες μαζι σε εκεινο το σπηλαιο! πραγματικα μαγευτικο μερος και το καταλληλοτερο για την εμπνευση σου λιμπρα μου !!!
και ας περασουμε τωρα και στα σχολια μου...
ΛΙΜΠΡΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ???????????????????????????? Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 ΚΑΘΩΣ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΜΟΥ ΦΥΓΑΝ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ'ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 175236 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 175236 ΠΡΩΤΑ Ο ΤΕΡΡΥ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΙΣΤΙΚΟ , ΜΕΤΑ Η ΚΑΝΤΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ!!!...
ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΑ ...ΠΙΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ....ΕΛΕΟΣ...ΤΟΣΗ ΑΓΩΝΙΑ ΠΙΑ...ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 310719 ΑΛΛΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ...ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΝΤΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΕΡΡΥ ΤΗΣ! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 930789
Η ΣΚΗΝΗ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΜΟΥ ΘΥΜΗΖΕΙ ΑΥΤΟ ΕΔΩ...




κριμα που κι αυτοι οι δυο δεν ειχαν την ιδια καταλληξη...δεν μπορεσα ποτε να ξεπερασω τον χαμο του ντενι σε αυτην την σειρα... Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 385145

ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...ΜΟΝΟ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ Μ***** ΚΑΙ ΜΟΝΟ 3 ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΧΙΔΝΑ???????!!!!!!!!!!!
ΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΛΙΠΜΡΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΛΥ ΕΛΑΣΤΙΚΗ...ΜΟΝΟ ΦΥΛΑΚΗ...??ΣΤΗΝ ΚΡΕΜΑΛΑ ΣΤΗΝ ΓΚΙΛΟΤΙΝΑ ΣΤΗΝ ΠΥΡΡΑ ΣΤΑ ΤΕΡΤΑΡΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 803997 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 803997 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 803997
ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ!!!!!!!!!!! ΛΑΙΚΙΣΤΗ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΑΤΑΚΟΥΖΙΝΟΣ!!! ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΗΣΥΧΙΑ ΠΟΥΘΕΝΑ !!!

και παλι συγχαρρητηρια για το φικ σου παρα πολυ ωραιο !!! ααααχχχχ...μπραβο σου !!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 8:45 am

ntalia σε ευχαριστώ πολύ Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 922907

Το σπηλαιάκι αυτό το έχω τάξει στην arwyn του χρόνου με το καλό. Αν οργανωθούμε πάμε όλες μαζί. Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 125220 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 125220

έπαθα πλάκα με το βιντεάκι. Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 είναι όντως πολύ ίδια η σκηνή που ξαπλώνει και τον αγκαλιάζει. έτσι ακριβώς την είχα φανταστεί όταν την έγραφα. από ποια ταινία είναι αυτή;;;;;

όσο για το φικ, σκέφτηκα ότι μετά από όλα αυτά που πέρασαν ένα ήρεμο και τρυφερό τέλος ήταν αυτό που χρειάζονταν(μην βάζω τον τέρρυ να την κυνηγάει μισοπεθαμένος στα νοσοκομεία-έλος-δεν λέει).
επίσης ο λόγος που χάσαμε το μωράκι είναι επειδή θεωρώ ότι ήταν τόση η αγωνία της την ώρα της αναμονής και η εγκυμοσύνη ήταν σε πολύ αρχικό στάδιο, οπότε θα έπρεπε να είναι ελέφαντας για να καταφέρει να το κρατήσει. Κι όπως έχω ξαναπεί, ο κόσμος αποβάλει για πολύ λιγότερους λόγους, πόσο μάλλον για μια μεγάλη ψυχολογική πίεση! Και επειδή θα ήταν πολύ απάνθρωπο να είναι μόνη της εκείνη την ώρα και μόνο ο τέρρυ θα μπορούσε πραγματικά να την παρηγορήσει σε κάτι τέτοιο (αλλά αυτός ήταν κάπου αλλού και μισοπέθαινε), έβαλα την Έλενορ σε έναν ρόλο που η Κάντυ πάντα λαχταρούσε. Μια μάνα για να την στηρίξει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 9:50 am

Αχ βρε λίμπρα τι σπήλαιο είναι αυτό???? Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 679307 πολύ τυχερή είσαι που χεις πάει εκεί....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 3:23 pm

το μερος οντως τα σπαει κι ελπιζω να μπορεσουμε του χρονου να το εξερευνησουμε !!! θα χει πλακα να παμε ολες μαζι παρεα εκει !!! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 36501

λιμπρα ειναι σειρα (οχι ταινια ) και συγκεκριμενα ειναι το grey's anatomy !!! η 2η σεζον οπου ειναι και η αγαπημενη μου επειδη επαιζε
αυτος εδω ο γλυκουλης κουκλος Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 5103 για τον οποιο μου στοιχησε πολυ ο θανατος του ! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 385145

πραγματι το σημειο που η ελεονορ αποκαλει την καντυ κορη της με συγκηνησε και μενα ! Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lola1301
Candy Fan
Candy Fan
lola1301


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 27
Registration date : 16/08/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΤετ Σεπ 29, 2010 6:04 pm

Μπραβο Libra!!! Πολύ ωραίο το φικ σου!!! cheers cheers cheers cheers cheers

Και εσύ και η Τζένι πρέπει να γράψετε βιβλίο!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 12:11 am

Ξέρεις ποιο σημείο μου άρεσε πολυ; εκεί που ο τερρυ ζήλεψε το νοσοκομείο... την είχε κάθε μέρα νω εκείνος οχι...Πολύ τερρυ!!!

Μπραβο Ελενα! Το διαβασα μονορούφι!! (οσο για τη σπηλιά σου, κάνει μονο για νεραιδες!!! πανεμορφη!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 12:11 am

ariel έγραψε:
Ξέρεις ποιο σημείο μου άρεσε πολυ; εκεί που ο τερρυ ζήλεψε το νοσοκομείο... την είχε κάθε μέρα ενω εκείνος οχι...Πολύ τερρυ!!!

Μπραβο Ελενα! Το διαβασα μονορούφι!! (οσο για τη σπηλιά σου, κάνει μονο για νεραιδες!!! πανεμορφη!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 1:02 am

ariel έγραψε:
Ξέρεις ποιο σημείο μου άρεσε πολυ; εκεί που ο τερρυ ζήλεψε το νοσοκομείο... την είχε κάθε μέρα νω εκείνος οχι...Πολύ τερρυ!!!

Μπραβο Ελενα! Το διαβασα μονορούφι!! (οσο για τη σπηλιά σου, κάνει μονο για νεραιδες!!! πανεμορφη!)

εχετε στο μυαλο σας καμια συγκεκριμενη νεραιδα μαντεμουαζελ???? Suspect Suspect καποια με γοργονισιο ονομα μηπως?? Suspect χμμ!!! θα βγαλω πλακατ: "δωστε τη σπηλια της libra στο λαο!!!" lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 7:01 am

πωπω βρε limbra... με πεθανες στα τελευταια κεφαλαια.. πλανταξα πρωι πρωι! lol! lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 8:55 am

ότι θα γινόταν τόσο διάσημο το Βατσινίδι δεν το περίμενα lol! lol! lol!

Μας βλέπω να οργανώνουμε Καντοσυνάντηση στη Μάνη χαχαχαχα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 11:43 am

libra έγραψε:
ότι θα γινόταν τόσο διάσημο το Βατσινίδι δεν το περίμενα lol! lol! lol!

Μας βλέπω να οργανώνουμε Καντοσυνάντηση στη Μάνη χαχαχαχα


Για το σπήλαιο δεν θα σχολιάσω γιατί λόγω της ιδιότητάς μου (αδελφή της Libra) το έχω ξαναδείο σε φωτογραφία, όπως και πολλά πολλά άλλα κι έχω πλάκα.

Libra, δεν ανοίγεις ενότητα με σπήλαια στο φόρουμ, να ανεβάσεις μερικές φωτογραφίες, να απολαύσουν τα κορίτσια αυτά που δεν μπορούν να δουν από κοντά???

Όσο για τη συνάντηση, είστε σίγουρες ότι θέλετε να συναντηθούμε εκεί? Δεν το βρίσκω καλή ιδέα. Σαν να το βλέπω μπροστά μου. Μας βλέπω να χωριζόμαστε σε στρατόπεδα και να πνιγόμαστε στη λίμνη για το ποιον θα πάρει η Κάντυ.

και η ΜΙΜΙ, μιας και είναι ουδέτερη, θα κάνει το διαιτητή και να μας μοιράζει σωσίβια Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 560133
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών   Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών Icon_minitimeΠεμ Σεπ 30, 2010 3:56 pm

TZENHG13 έγραψε:
libra έγραψε:
ότι θα γινόταν τόσο διάσημο το Βατσινίδι δεν το περίμενα lol! lol! lol!

Μας βλέπω να οργανώνουμε Καντοσυνάντηση στη Μάνη χαχαχαχα


Για το σπήλαιο δεν θα σχολιάσω γιατί λόγω της ιδιότητάς μου (αδελφή της Libra) το έχω ξαναδείο σε φωτογραφία, όπως και πολλά πολλά άλλα κι έχω πλάκα.

Libra, δεν ανοίγεις ενότητα με σπήλαια στο φόρουμ, να ανεβάσεις μερικές φωτογραφίες, να απολαύσουν τα κορίτσια αυτά που δεν μπορούν να δουν από κοντά???

Όσο για τη συνάντηση, είστε σίγουρες ότι θέλετε να συναντηθούμε εκεί? Δεν το βρίσκω καλή ιδέα. Σαν να το βλέπω μπροστά μου. Μας βλέπω να χωριζόμαστε σε στρατόπεδα και να πνιγόμαστε στη λίμνη για το ποιον θα πάρει η Κάντυ.

και η ΜΙΜΙ, μιας και είναι ουδέτερη, θα κάνει το διαιτητή και να μας μοιράζει σωσίβια Όσο είμαστε ζωντανοί  - Σχόλια Αναγνωστών 560133


lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όσο είμαστε ζωντανοί - Σχόλια Αναγνωστών
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Για πάντα μαζί, σχόλια αναγνωστών..
» Φύλακας Άγγελος, σχόλια αναγνωστών
» σχολια αναγνωστων για το ''ΕΝΑ ΦΙΚ ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ''
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: