Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;

Πήγαινε κάτω 
+11
ntalia
akaliakoukou
nansecrets
geobacter
ariel
libra
elpidaki
ariathniM
Aldebaran
Λορένα
arwyn-t
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:39 pm

Να πω κατι που μου ηρθε στο μυαλο την ωρα που εκανα σιατσου μπας και συνερθει η μεση μου.

Εχω την εντυπωση, πως σε ενα πραγματικο σεναριο μιας τετοιας τραγικης καταστασης, ενα ζευγαρι θα επαιρνε την αποφαση μαζι. Δυσκολευομαι να διανοηθω περιπτωση ζευγαριου που τουλαχιστον δεν κανει προσπαθεια να βρει μια λυση απο κοινου - εστω κι αν αργοτερα τα πραγματα ειναι τοσο δυσκολα που χωριζουν. Δεν μπορεις να πεταξεις την κοινη ιστορια και τα ονειρα σου με καποιον που αγαπας χωρις να προσπαθησεις να βρεις μια λυση - εστω και συμβιβαστικη.

Αν αυριο το παιδι σου διαγνωστει ως βαρεια αρρωστο χωρις ελπιδα σωτηριας, πως θα αντιδρουσες αν ο αντρας σου αποφασιζε πως δεν αντεχει την πιεση και εφευγε;
Ποιος ειναι ο λογος που πολλα ζευγαρια, παρα την απιστια του ενος και την παρουσια ενος "τριτου" ακομα και με παιδια στη μεση, καταφερουν να επεξεργαστουν τον πονο και τα προβληματα τους και μενουν μαζι και η αγαπη καπως ξαναβρισκει το δρομο της;

Αν η Μιζουκι σε αυτο το σημειο ειχε απλως σκοπο να χωρισει το ζευγαρι, ειναι κριμα που δε χρησιμοποιησε την ευκαιρια να δειξει σε μεγαλυτερο βαθος πως η αληθινη αγαπη μπορει να μη βρισκει παντα θαυματουργες λυσεις, αλλα παλευει μεσα απο τις αντιξοοτητες να βρει ενα παρακλαδι μιας που αρχικος δρομος εχει εμποδια. Ειναι επικινδυνο οταν καποιος αρχιζει να αποφασιζει για χαρη σου γιατι "ξερει καλυτερα το καλο σου" - στην προκειμενη περιπτωση η Καντυ που δεν εδωσε την ευκαιρια στον Τερρυ ουτε να σκεφτει μια εναλλακτικη λυση μονος του αλλα και ουτε να κατσουν κατω σαν ανθρωποι να συζητησουν και να δουν τι στην ευχη θα κανουν.

Το μονο που σκεφτομαι ελαφρυντικα ειναι το νεαρο της ηλικιας τους - αλλιως τα βλεπεις τα πραγματα στα 18 σου και αλλιως στα 40 σου και το μανγκα το εγραψε νεα η Μιζουκι που ισως και η ιδια ειχε αναλογους προβληματισμους εκεινη την εποχη.

Λοιπον η ολη αυτη ενδιαφερουσα συζητηση μου ανοιξε την ορεξη να αμπελοφιλοσοφησω, οποτε τωρα που θα ερθω στην Ελλαδα να αραξω, θα τα σκεφτω ολα αυτα και θα χαρω να τα αναλυσουμε παρεα αν θελετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 10:07 pm

κατα την ταπεινη μου αποψη ο χαρακτηρας του Τερρυ για μενα ειναι δυσκολη περιπτωση. και τι εννοω:
ολοι βλεπουν μονο ελαττωματα οπως εγωιστης, ειρωνας, αλαζονας, νευρικος, αναιδης κ.λπ.
κανεις δεν βλεπει ομως εναν ανθρωπο πληγωμενο, ευαισθητο, και ειλικρινη που απλα υψωνει τειχη να προστατευσει την αληθινη του φυση για να μην τον δηλητηριαζουν οι κακκεντρεχεις και αδειοι ανθρωποι που υπηρχαν στην κοινωνικη ταξη που ζουσε. ο ιδιος, αν και δουκας δεν τον ενδιεφεραν ποτε ολα αυτα.. ηταν απλος και τον ενοιαζε να μπορει να σταθει στα ποδια του και να αποκτησει οτι αποκτησει με την αξια του! επισης ειναι πολυ τρυφερος.. οσο ενα παιδι!!!! αυτο φαινεται μονο απεναντι σε δυο πολυ αγαπημενα του προσωπα, τις δυο γυναικες της ζωης του: τη μητερα του και την αγαπημενη του Καντυ!!!!! μονο σε εκεινες ηταν απολυτα αληθινος και δεν δισταζε να δειξει ποιος πραγματικα ηταν: ονειροπολος, ευαισθητος, συναισθηματικος.. τρυφερος, οπως το ειπα ενα παιδι!!!!!! για εκεινες θα εδινε και την ζωη του ακομα... ενας ανθρωπος που δινει δυσκολα την καρδια του γιατι θελει να ξερει πριν αν αξιζει εκει που θατην δωσει!!! ΑΠΛΑ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ!! ΝΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΕΧΟΜΟΥΝ!!!!! ειναι τοσο κοντα στον χαρακτηρα μου ολα αυτα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11, 2010 3:52 pm

ariel έγραψε:
geobacter έγραψε:
Χμμ... ενας βερος Βρεταννος παντρευτηκε τη Νταιανα γιατι "ετσι επρεπε". Στο τελος δυστυχησαν ολοι, η Νταιανα πεθανε και ο Καρολος παντρευτηκε αυτη που αγαπουσε παντα, την Καμιλλα.

Ενδιαφερον ε, πως η αληθινη ζωη καμια φορα τα φερνει πιο εξωπραγματικα και απο τα παραμυθια...


Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 41307 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 41307 checkmate in three lines!!

Ωπα.... αυτο τοτε μου ειχε ξεφυγει. 👅

Εμ.... δεν νομιζω οτι μπορουν να συγκριθουν:

- Τα ισχυρα και πολυπλοκα κοινωνικοπολιτικα συμφεροντα του θρονου της Μεγαλης Βρετανιας, με μια αφενος απλη οικογενεια Μαρλοου και αφετερου ενα Γιαπωνεζικο καρτουν.
- Ο Καρολος με τον Τερρυ.
- Η Καμιλα με την Καντυ.
- Η Νταϊανα με την Σουζανα.
- Η Βασιλισσα Ελισαβετ με την Ελενορ Μπεηκερ.
- Η μητερα της Νταϊανα με την κα.Μαρλοου.

Νομιζω οτι απεχουνε παρασαγκας, και απο κινητρα και απο συμφεροντα και απο ρεαλισμο. Wink

Αλλά.... αν θελετε συγκριση απο τα παραμυθια, προσφατα στο "Merlin" ο Αρθουρ υποχρεωθηκε σωνει και καλα να παντρευτει μια για πολιτικο συμφερον, να ξεχασει οτι αγαπαει την Γκουεν και να δεχτει τον γαμο που του επεβαλλε ο πατερας του.

Την ωρα που ειναι να παει για την τελετη του γαμου, θλιμενος και παγιδευμενος, ρωταει τον Μερλιν τι να κανει.

Μερλιν του λεει, ομορφα και γλυκα:

Νομίζω ότι είσαι τρελός.
Νομίζω ότι είσαστε όλοι τρελοί.
Οι άνθρωποι πρέπει να παντρεύονται
από αγάπη και όχι από καθηκον.
Και αν ο Ούθερ νομίζει πως
ένας δυστυχισμένος βασιλιάς
θα κάνει το βασίλειο δυνατότερο,
τότε κάνει λάθος.
Γιατί μπορεί να είναι το πεπρωμένο σου να κυβερνήσεις το Κάμελοτ,
αλλά έχεις επιλογή για το πώς θα το κάνεις.
Τι σκέφτεσαι;


Τι αποφασισε ο Αρθουρος; Μπροστα σε ολο το Καμελοτ, την ωρα της τελετης γαμου, τελικα ηρεμα τον διεκοψε και ειπε οχι, δεν αγαπω την πριγκηπισσα πραγματικα, ειναι λαθος να την παντρευτω. Και οταν ο Ουθερ εξαγριωμενα του ζητησε το λογο:

Ουθερ: Τι νομίζεις πως έκανες;

Αρθουρ: Το σωστό, πατέρα.

Ουθερ: Για ποιον; Για το Κάμελοτ ή για τον εαυτό σου;

Αρθουρ: Αυτά τα δύο δεν πανε τελειως χωριστά.

Ουθερ: Μεχρι βάλεις το καθήκον σου πανω απο τα αισθηματα σου, σιγουρα δεν θα σαι έτοιμος να γίνεις Βασιλιάς!

Αρθουρ: Όταν θα είμαι έτοιμος να γινω Βασιλιάς, θα ειμαι πολυ καλυτερος Βασιλιας, λογω της υποστήριξης και της δύναμης μιας γυναίκας που αγαπώ!


Η αγαπη απο καθηκον ειναι ψευτικη αγαπη και καταρρεει. Οταν εχουμε τη δυναμη να πουμε οχι στο ψεμμα και να κρατησουμε την αληθεια, τοτε τελικα ολα ειναι καλυτερα!

I love you


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11, 2010 8:28 pm

Διάβασα πολύ γρήγορα αυτά που γράψατε και θέλω να πω τη γνώμη μου πάνω στην αρχική ερώτηση΄.
Με τον Τέρρυ ( το έχω αναπτύξει κάπου αλλού) έχω πάρα πολλά κοινά και νιώθω ότι έχω ταυτιστεί μαζί του.
Ναι, θα τον αποδεχόμουν χωρίς δεύτερη σκέψη, είναι ο άντρας που πάντα ήθελα να έχω δίπλα μου.

Όσο για το χωρισμό του με τη Σουζάννα, σε αυτή την ιστορία περισσότερο εκνευρίστηκα με τη στάση της Κάντυ παρά με του Τέρρυ.
Η Κάντυ ουσιαστικά τον χάρισε στη Σουζάννα!!!!! Εγώ αν ήμουν Κάντυ θα το είχα χειριστεί εντελώς διαφορετικά το όλο ζήτημα...

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11, 2010 8:34 pm

akaliakoukou έγραψε:
Εγώ αν ήμουν Κάντυ θα το είχα χειριστεί εντελώς διαφορετικά το όλο ζήτημα...

Πολυ θα ηθελα να διαβαζα μια αναπτυξη αυτης της θεσης. Wink

Τι θα εκανες διαφορετικα;

Χμμμ.... να το βαλουμε σε αλλο θρεντ?


bounce

Υ.Γ. Ασε, το εκανα νεο θρεντ! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Νοε 11, 2010 10:26 pm

εγω δεν χρειαζεται να απαντησω...
τον εχω βρει ηδη τον "τερρυ" μου... Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 930789 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 930789
αρα πολυ ευκολα θα τον αποδεχομουν κι αυτον εδω...χιχιχιχιχι Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 36501 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 36501 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 05, 2011 8:00 pm

Εγώ αν και θα με πόναγε πολύ θα έπρεπε να τον ενθαρύνω ότι κάνει το σωστό.Κι ότι είμαι χαρούμενη γι'αυτό...με απόλυτη πιστικότητα....... Sad όση λύπη κι αν ένιωθα θα έπρεπε να μειώσω τη δικιά του.... Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 803997 candy sad Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 310719 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 790358 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 385145 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 625188 Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 798155



Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 891341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
kiki.lianou
Candy Fan
Candy Fan
kiki.lianou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 164
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 13/05/2011

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 15, 2011 7:56 pm

To στυλάκι του Τέρυ ειναι πραγματικό, αλητάκος, μορτης, αντιρρησίας. Άρα αν ειναι να ειμαστε με άντρα στάνταρ θα έχει στοιχεια του Τέρυ, ειτε πολλά ειτε λίγα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 26, 2012 11:56 pm

Ο Τέρρυ δε θα μπορούσε να φερθεί διαφορετικά όχι επειδή είναι ολιγόψυχος αλλά ακριβώς για το αντίθετο.
Θέλει απίστευτη ψυχική δύναμη ν΄απαρνηθείς τον εύκολο δρόμο και να ακολουθήσεις το δύσκολο. Οπως λέει και ο Άλμπερτ αυτή ακριβώς η μεγαλοψυχία του Τέρρυ και η θυσία του για να είναι οι άλλοι ευτυχισμένοι, ήταν που έκαναν την Κάντυ να τον αγαπήσουν.
Και αν ήμουν στη θέση της Κάντυ, και ο άντρας μου ήταν ο βολεψάκιας που αφού τη γλίτωσε φθηνά (για εκείνον ακριβά για τη Σουζάνα) θα την παρατούσε για να ζήσει τον έρωτά του μαζί μου ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ βρε αδερφέ.

Απ΄το να είμαστε τρεις δυστυχισμένοι, προτιμώ να είναι μόνο δύο ακόμη και αν ο τρίτος είναι ευτυχισμένος μονάχα στην καρακοσμάρα του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;   Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 02, 2012 7:39 pm

Τερυλία έγραψε:
Ο Τέρρυ δε θα μπορούσε να φερθεί διαφορετικά όχι επειδή είναι ολιγόψυχος αλλά ακριβώς για το αντίθετο.
Θέλει απίστευτη ψυχική δύναμη ν΄απαρνηθείς τον εύκολο δρόμο και να ακολουθήσεις το δύσκολο. Οπως λέει και ο Άλμπερτ αυτή ακριβώς η μεγαλοψυχία του Τέρρυ και η θυσία του για να είναι οι άλλοι ευτυχισμένοι, ήταν που έκαναν την Κάντυ να τον αγαπήσουν.
Και αν ήμουν στη θέση της Κάντυ, και ο άντρας μου ήταν ο βολεψάκιας που αφού τη γλίτωσε φθηνά (για εκείνον ακριβά για τη Σουζάνα) θα την παρατούσε για να ζήσει τον έρωτά του μαζί μου ΔΕ ΘΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΑ βρε αδερφέ.

Απ΄το να είμαστε τρεις δυστυχισμένοι, προτιμώ να είναι μόνο δύο ακόμη και αν ο τρίτος είναι ευτυχισμένος μονάχα στην καρακοσμάρα του.

συμφωνω απολυτως!!! Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 48364 και ειδικα αυτο που ανεφερες που ειπε ο αλμπερντ... και η καντυ το ειχε πει... οτι για αυτον τον λογο τον αγαπησε Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 5103 ΑΛΛΑ..... υπαρχει και ενα ΑΛΛΑ Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ; - Σελίδα 2 506181
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
 
Θα αποδεχοσασταν εναν Τερρυ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Αν ο Τερρυ..
» Τα ελαττωματα του Τερρυ
» Το θέατρο-αρωγός στην επανάκαμψη του Τερρύ
» Η επιλογή του Τέρρυ...
» Τέρρυ - Άλμπερτ : οι ομοιότητες

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Τέρυ-
Μετάβαση σε: