Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ

Πήγαινε κάτω 
+13
titika
arwyn-t
ntalia
ΜΙΜΙ
anna
liana
juliet
Aldebaran
libra
ariel
nansecrets
elpidaki
nuitetoile21
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 11:44 am

Aldebaran έγραψε:
Οκ!!! flower

Θα ζητήσω από την Ακάλια να μου στείλει τη νουβέλα για να σας αποδείξω το ο,τιδήποτε, αλλά να μη μου λέτε μετά πως "σας ακούγονται κινέζικα... " lol! lol! lol!

χαχαχχαα δεν μας ακουγονται κινεζικα...απλα ο αλμπερτ εχει μια ταση να αλλαζει την εννοια των ρηματων..
τεσπα κοριτσακια μου σας αφηνω! huomenta!!!!!!!!!!!!(ναι, επιτελους ξεκινησα φιλανδικα!!! ΥΕΑΗ!!!) lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 2:49 pm

Α παπα, ντροπή, τσίπα, σεβασμό δεν έχει επάνω σου, είπαμε να μαζευτούμε εκεί να κάνουμε μία άκρως σοβαρή και επιμελημένη συνάντηση και μας έχεις κάνει βούκινο σε όλη την κοινωνία...και καλά εμείς ο Κάναμε και ο Τέρυ τι σου φταίνε; πες μου!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! Αυτά και ακόμα καλύτερα, κορίτσια Κυριακές είμαστε ελεύθερες και διαθέσιμες για όλες σας (ανοίξαμε και σας περιμένουμε)...Πω πω λες να ανοίξουμε το δικό μας κιόσκι;
Θα σερβίρουμε Terry on the Rocks για ποτάκι και από αφεψήματα θα έχουμε Albert-Tea με γεύση φράουλα...extra bonus (για τις προχωρημένες Hot-Kaname Sorbe να το φυσάς να μην κρυώνει...) Χαχα από χιούμορ πάντως...καταλαβαίνετε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 3:59 pm

Δεν χορτασαμε με τα πρωινα, θελαμε συνεχεια και το βραδυ, οι ατιμες!!! Σε καλο να μας βγουν κοριτσια τετοιο γελιο καιρο ειχα να κανω!!!

Alde, φυσικα και θα χρειαστεις πληρη εξαρτηση και απο τωρα σου εχω δυο λογακια: πραγματι το τεκνο "δεν υπαρχει", συ ειπας, και κουβεντα δε θα σου πουμε για κινεζικα, στα γιαπωνεζικα ειναι η νουβελα lol! ελα εσυ με το καλο κι αν δε σε αποτρελανουμε με τα κουφα μας, γραψε μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 8:56 pm

juliet έγραψε:
Α παπα, ντροπή, τσίπα, σεβασμό δεν έχει επάνω σου, είπαμε να μαζευτούμε εκεί να κάνουμε μία άκρως σοβαρή και επιμελημένη συνάντηση και μας έχεις κάνει βούκινο σε όλη την κοινωνία...και καλά εμείς ο Κάναμε και ο Τέρυ τι σου φταίνε; πες μου!!!!

lol! lol! lol! lol! lol! Αυτά και ακόμα καλύτερα, κορίτσια Κυριακές είμαστε ελεύθερες και διαθέσιμες για όλες σας (ανοίξαμε και σας περιμένουμε)...Πω πω λες να ανοίξουμε το δικό μας κιόσκι;
Θα σερβίρουμε Terry on the Rocks για ποτάκι και από αφεψήματα θα έχουμε Albert-Tea με γεύση φράουλα...extra bonus (για τις προχωρημένες Hot-Kaname Sorbe να το φυσάς να μην κρυώνει...) Χαχα από χιούμορ πάντως...καταλαβαίνετε

αψογο το μενου σου juliet!!! χαχαχχαχαχχαχαχαχ terry on the rocks!!! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:24 am

μπραβο κοριτσια παντα τετοια ελπιζω να τα καταφερουμε να συναντηθουμε μια φορα ολες μαζι πολυ θα το ηθελα flower flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:13 pm

nuitetoile21 έγραψε:
την επομενη φορα θα ειναι και η αννουλα, εκει να δεις ατακες!!! lol! lol! το αστειο ειναι οτι εχει τοσο γλυκια και αθωα φατσουλα και λεει κατι πραγματα και σε στελνει τελειως!! ΑΝΝΑ ΘΕΑ!!

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 922907 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 922907 εγωωωω???? εγω δν ξερω τπτ, ειμαι ενα αθωο πλασμα ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 125220 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 125220 (mouxaxaxaxaxa!!!!!!!)

nuitetoile21 έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
libra έγραψε:
....
Εάν ξαναγίνει, παρακαλώ υπολογίστε άλλη μια Τερρυκή στην παρέα σας Very Happy


... Και μιά Αλμπερτικιά ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 1370021294 (ναι... ναι.. ξέρω... με έχετε στα υπόψην σας ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 391308 ) για να σας διευκρινίζει τα παραλειπόμενα που ευκόλως εννοούνται!!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 559316


Κορίτσια, πάντα τέτοιες συναντήσεις με γέλιο και χαρές!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 509524
(και μην το θάβετε πολύ το παιδί μας... "δεν υπάρχει" τέτοιο τεκνό... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 5103 )


αχ ελα βρε alde, δεν το θαβουμε το παιδι σας. απλα μας αρεσει πολυ να γελαμε, τιποτα παραπανω. ειστε και οι δυο καλοδεχουμενες στην επομενη συναντηση!! μαλλον ειναι την αλλη κυριακη.

οχι κυριακη!!!!! pleaaaaaase!!!!! εχω βαφτιση!!!! κ την επομενη κυριακη ειναι το μνημοσυνο του παππου μου.......Οχι κυριακηηηηη, μπορειτε Σαββατο??? ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:14 pm

nuitetoile21 έγραψε:
και η συνεχεια:
ΑΛΜΠΕΡΤ: και τωρα Καντυ ασε με να σου εξηγησω τι υπαρχει πισω απο εκεινη την αγελαδα στον μαυρο πινακα που σου ελεγα πριν..
ΚΑΝΤΥ: ναι αλμπερτ ακουω..
ΑΛΜΠΕΡΤ:........................(σιωπη γιατι αγαπαει)
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684

nuitetoile21 έγραψε:
παντως ειναι πανευκολο να σκεφτεις τετοιους διαλογους.
ΑΛΜΠΕΡΤ: Καντυυυυυυυ!!!! ελα να πιεις το γαλα σου!!
ΚΑΝΤΥ: ερχομαι αλμπερτ!!
ΑΛΜΠΕΡΤ: Να συζητησουμε και για το νυφικο σου!!


lol! lol! lol! lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol! lol! ελιωσα!!!!!!χαχαχαχαχαχ!!!!!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:22 pm

Αννα αν ειχες λοξυγγα την περασμενη Κυριακη δηλωνουμε ενοχες! Η παλιοΝουι το αρχισε για να ξερεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:28 pm

nuitetoile21 έγραψε:
παντως ενα εχω να πω: ακουω την διαφημιση της cosmote και αμεσως σκεφτομαι τον τερρυ! γιατι αν ο αλμπερτ ειναι ο αλμπερτ της σιωπης ο δικος μας εχει σημαααααααααααα σημα καμπανααααααααααααα lol! lol! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 720684

μη μιλας για cosmote....... ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 238107 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 238107 απο το σαββατο το σημα εδω δεν ειναι καμπανα αλλα κοπανα (το) ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 790358 ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 790358
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:37 pm

ariel έγραψε:
Αννα αν ειχες λοξυγγα την περασμενη Κυριακη δηλωνουμε ενοχες! Η παλιοΝουι το αρχισε για να ξερεις!

Suspect Suspect ωστε ετσι λοιπον????? χαχαχαχαχαχα την επομενη φορα θελω να ειμαι παρουσα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 2:55 pm

anna έγραψε:
ariel έγραψε:
Αννα αν ειχες λοξυγγα την περασμενη Κυριακη δηλωνουμε ενοχες! Η παλιοΝουι το αρχισε για να ξερεις!

Suspect Suspect ωστε ετσι λοιπον????? χαχαχαχαχαχα την επομενη φορα θελω να ειμαι παρουσα!!!!!

Κι εμεις , κι εμεις σε θελουμε cheers αφου, συνεχεια λεγαν τα κοριτσια γιατι να μην ειναι και η Αννα τωρα εδω; Οταν γυρισεις με το καλο να το κανονισουμε..... κι εγω θελω να σε γνωρισω flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 1:45 am

αννουλα γυρισες????????????????? λοιπον την παρασκευη εχω κανονισει με την Juliet να βρεθουμε για τα δικα μας, θα ερθεις ε? και το σαββατο αν ειναι να κανονισουμε με τα κοριτσια. ΟΠΟΤΕ alde, ariel, την ναν θα την ειδοποιησω εγω μιας και δεν εχει υπολογιστη, Κια οποιος αλλος επιθυμει να χασει το μυαλο του ακουγοντας για τρεις ωρες για Καναμε και Τερρυ ας μας ειδοποιησει για να το κανονισουμε. lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 1:54 am

Αν ειμαι εδω ΣΚ ειμαι μεσα ( στο vk παλι οχι)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 1:57 am

τα λεμε αυριο κοριτσια, καληνυχτα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 8:48 am

nuitetoile21 έγραψε:
αννουλα γυρισες????????????????? λοιπον την παρασκευη εχω κανονισει με την Juliet να βρεθουμε για τα δικα μας, θα ερθεις ε? και το σαββατο αν ειναι να κανονισουμε με τα κοριτσια. ΟΠΟΤΕ alde, ariel, την ναν θα την ειδοποιησω εγω μιας και δεν εχει υπολογιστη, Κια οποιος αλλος επιθυμει να χασει το μυαλο του ακουγοντας για τρεις ωρες για Καναμε και Τερρυ ας μας ειδοποιησει για να το κανονισουμε. lol! lol! lol! lol!

πότε και που δηλαδή;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 1:11 pm

nuitetoile21 έγραψε:
αννουλα γυρισες????????????????? λοιπον την παρασκευη εχω κανονισει με την Juliet να βρεθουμε για τα δικα μας, θα ερθεις ε? και το σαββατο αν ειναι να κανονισουμε με τα κοριτσια. ΟΠΟΤΕ alde, ariel, την ναν θα την ειδοποιησω εγω μιας και δεν εχει υπολογιστη, Κια οποιος αλλος επιθυμει να χασει το μυαλο του ακουγοντας για τρεις ωρες για Καναμε και Τερρυ ας μας ειδοποιησει για να το κανονισουμε. lol! lol! lol! lol!

αυριο γυριζω!!!!!! ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 1535215984
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 08, 2010 8:18 pm

κοριστια συγγνωμη αλλα γινεται να το κανονισουμε για το αλλο σαββατοκυριακο? ηδη οι μισες δεν μπορουν και τις αλλες δεν τις βρισκω οποτε ας το αφησουμε γαι την αλλη βδομαδα καλυτερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 09, 2010 3:02 pm

ναι καλυτερα το αλλο σ/κ με βολευει κι εμενα.... τωρα δεν θα μπορουσα να ερθω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 2:24 am

τετοια ωρα τερρικη μαζωξη; μπραβο κοριτσια, καλος ο συντονισμος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 2:29 am

see...??? we have the feeling ariel... Terry is the reason!!!!!!! always he is!!! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 10, 2010 2:35 am

nansecrets έγραψε:
see...??? we have the feeling ariel... Terry is the reason!!!!!!! always he is!!! lol! lol!

lol! lol! Τιποτα τυχαιο συναδελφε!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 4:00 pm

κανένα νεότερο για τη μάζωξη;
θα γίνει τελικά το ΣΚ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 4:17 pm

libra έγραψε:
κανένα νεότερο για τη μάζωξη;
θα γίνει τελικά το ΣΚ???

Δεν ειπαμε κατι με τα κοριτσια, αλλα εγω θα λειπω τελικα το ΣΚ, οποτε, δεν ξερω τι θα κανονισουν οι αλλες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 3:39 pm

Καλέ κοπέλες, μήπως να οργανωθούμε τώρα που φθινοπώριασε και μαζευτήκαμε σιγά-σιγά και να πιούμε εκείνο τον καφέ που λέγαμε; Τι λέτε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ   ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Σεπ 05, 2010 3:43 pm

Χα, χα, μόνον εναν καλέ; Κορίτσια; που είναι οι αλλες; ανασυνταχείτε...την αλλη Κυριακή εχουμε ήδη κανονίσει και εννοειται οτι μπορείτε να ρθειτε να γνωριστούμε

@ Αlde τον καφε που λέγαμε

Libra μου αν διαθετεις την επόμενη Κυριακή το πρωινό σου ελευθερο υπάρχει ήδη οργανωμενη συνάντηση για εκείνη την ημερα. Are you in?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΜΙΑ ΤΕΡΡΥΚΗ ΜΑΖΩΞΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: