Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Aγαπημένος δευτεραγωνιστής

Πήγαινε κάτω 
+9
ntalia
titika
domniki
nina
ariel
ΜΙΜΙ
Aldebaran
elpidaki
ariathniM
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 1:28 pm

Ναταλία και εγω ήθελα μικρή να δω την Καντυ ζευγάρι με τον Τομ

δεν εννοουσα κατι τετοιο ! χιχιχιχιχιχιχι.... st σε καμια περιπτωση...!
καλα Νταλια ήμουν σιγουρη οτι ο αγαπημένος σου δευτεραγωνιστης θα ήταν ο Τομ, τι δίδυμοι ήμαστε εξάλλου

πως με πιανεις !!! χιχιχιχιχι....αν και αυτο το κολλημα ειναι προσφατο δεν το χα προσεξει καθολου στην αρχη ... st
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Νοε 21, 2011 7:59 pm

Όλοι οι παραπάνω που έχετε αναφέρει (Τομ, Ντόροθυ, Φλάνυ, καπετάνιος Νέλσον, Μαίρη Τζέην κ.τ.λ, κ.τ.λ) μου άρεσαν πολύ για τον ξεχωριστό τους χαρακτήρα, αλλά από διάφορα που έχετε γράψει στο φόρουμ, έχω ιδιαίτερη αδυναμία και στον Τζωρτζ, για τον έρωτα με την μητέρα του Άντονυ που δεν μπόρεσε να ζήσει,για τον ευγενικό και ευαίσθητό του χαρακτήρα και για την τρυφερή ψυχή του. Πέρασε κι αυτός πολλά και πληγώθηκε πολύ στη ζωή του... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 50
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 2:43 pm

Παράθεση :
Ναταλία και εγω ήθελα μικρή να δω την Καντυ ζευγάρι με τον Τομ, μα τέτοια σύμπτωση και αν δεις στην αρχή του θέματος το γράφω μεχρι και σε φικ ηθελα να το γραψω αλλο που δεν τα κατάφερα να το ολοκληρώσω!!δηλ. αυτη η Ντοροθυ μερα καλή δεν ειδε, να κραταει τα ρουχα της Ελρου και να ανέχεται τα καπρίτσια του καθένα..και να ήθελα να αποζημιωθει γιατι ηταν ψυχούλα!! χαιρομαι που την αγαπήσατε κοριτσια

Αριάδνη εγώ δεν είπα οτι φαντάστηκα την Κάντυ με τον Τομ αλλά την Ντόροθυ.
Την Κάντυ οταν την έβλεπα με τον Αντονυ ήμουν ικανοποιημένη και με το παραπάνω. Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 5103
Μόνο οταν πέθανε εκείνος !@@#$ , και πρίν συναντήσει τον Τέρρυ, μου είχε περάσει απο το μυαλό, οτι ίσως στο μέλλον να κατέληγε με τον Αρτσι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 4:51 pm

Συγνωμη, την Ντοροθυ ηθελα να πω , φανταζόμουν μαζι με τον Τομ, να ηρεμησει και ο θετός πατέρας του που ήθελε σωνει και καλά να τον δει παντρεμενο!

τωρα γιατι εγραψα Καντυ και Τομ, μεθυσμένη ήμουν, κουρασμενη, αλλου μαλλον ειχα το μυαλο μου ; rabbit !!!περιεργο αλλα αυτη οι δυο, οι Ντοροθυ και ο Τομ εχουν μια καποια ιδια ιδιοσυγκρασια!!

οσο για τον Τομ, τον φανταζομαι σαν τον Ερικ Μπάνα Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 315913 τρομαρα μου!!!!!!

Νταλια πως δεν ειχες προσεξει απο την αρχη το παιδι του βουνου με την καστανη χαιτη Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 36501 ποτε όμως δεν ειναι αργά..

Ioanna πόσο δικιο εχεις για τον Τζωρτζ, ειναι ενας υπέροχος δευτεραγωνιστης και μάλιστα δεν τον ειχαμε αναφερει, ενω παιζει και αυτος σημαντικο ρολο στην ζωη των πρωταγωνιστων!!! ωραια που τον εντοπισες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Νοε 22, 2011 11:36 pm

οσο για τον Τομ, τον φανταζομαι σαν τον Ερικ Μπάνα τρομαρα μου!!!!!!

μμμ...ενδιαφερον ...εγω παλι με τον Τζεικ Γκιλενχαλ...ή αλλιως Πριγκιπα της Περσιας !!!
Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.... Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 5103


Νταλια πως δεν ειχες προσεξει απο την αρχη το παιδι του βουνου με την καστανη χαιτη ποτε όμως δεν ειναι αργά..

ελα μου ντε...φοβερη παραλειψη...χμ...εγω προτιμω την μελαχροινη χαιτη... Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 50
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 12:27 am

Παράθεση :
οσο για τον Τομ, τον φανταζομαι σαν τον Ερικ Μπάνα τρομαρα μου!!!!!!

Καλά τέλειος ο Ερικ Μπάνα Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 930789 Εγώ θα τον φανταζόμουν περισσότερο ως Αλμπερτ αν ήταν ξανθός (εμπνευσμένη απο τον ρόλο του στην Τροία)
Σταματώ όμως εδώ γιατί ξεφύγαμε τελείως απ' το θέμα. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 11:03 am

Καλά αν ο Τομ, έμοιαζε στον Ερικ Μπάνα, μας έβλεπα όλες στο ρατζο να βάζουμε σανο στα άλογα και να ταιζουμε τις αγελάδες Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 315913 αλλα όντως ξεφυγαμε!!! θα γινομασταν νεοι αγροτες st
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Νοε 23, 2011 2:20 pm

ariathniM έγραψε:
Καλά αν ο Τομ, έμοιαζε στον Ερικ Μπάνα, μας έβλεπα όλες στο ρατζο να βάζουμε σανο στα άλογα και να ταιζουμε τις αγελάδες Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 315913 αλλα όντως ξεφυγαμε!!! θα γινομασταν νεοι αγροτες st

ααααχχχχ...δεν με χαλαει αυτο καθολου... Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 5103 Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 5103 Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Aγαπημένος δευτεραγωνιστής   Aγαπημένος δευτεραγωνιστής - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 02, 2017 3:38 pm

Η Φλάνυ.

Πόσο στενοχωρέθηκα όταν διάβαζα την ιστορία της; Ένα κορίτσι που δεν πρόλαβε να ζήσει σαν παιδάκι, να τρέξει, να χαρεί, να γελάσει. pareaki Εκείνα τα χρόνια δεν ήταν η εξαίρεση στον κανόνα αλλά ο κανόνας.
Τα μόνα παιδάκια που θα χαίρονταν την παιδική τους ηλικία θα ήταν τα πλουσιόπαιδα και ίσως και τα ορφανά της κυρίας Πόνη. Όλων των άλλων ορφανών, η μοίρα τους θα ήταν ανάλογη του Όλιβερ Τουίστ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Aγαπημένος δευτεραγωνιστής
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Υπόλοιποι αγαπημένοι χαρακτήρες-
Μετάβαση σε: