Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 TERRY - I'M A JEALOUS GUY....

Πήγαινε κάτω 
+7
nuitetoile21
ΜΙΜΙ
nina
ariathniM
juliet
nansecrets
Funky_Axel
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:05 pm

ariathniM έγραψε:
περα από την πλάκα εννοείται οτι είσαι ελεύθερος!!!διάλεξε με την καρδιά σου!!

δεν μου βαζετε δηλαδη το πιστολι στο κροταφο ε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:06 pm

η εικόνα του μικρού παιδιου που έβαλες στο αβαταρ σου δεν ησουν εσύ;
ενα παιδάκι γλύκας, ζαχαρωτούλι, ξανθούλι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:08 pm

ariathniM έγραψε:
η εικόνα του μικρού παιδιου που έβαλες στο αβαταρ σου δεν ησουν εσύ;
ενα παιδάκι γλύκας, ζαχαρωτούλι, ξανθούλι!!


α ναι!
εγω ειμαι!

ειμαι 3-4 εδω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:09 pm

ariathniM έγραψε:
όσες λευκές σοκολάτες θες, όλη την τσοκόντα θα σου πάρω πες μόνο το σύνθημα TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 559316 δεν θέλω να σε δω στον στραβό μονοπατι της ζωής TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 720684 απο το οποιο δεν υπάρχει γυρισμος TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 720684

αχ, αλμπερτ!!!!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 509524 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103

χαχαχα αυτο και ειναι τυχη,ολη την τσοκοντα θα εχω!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:09 pm

τι καλό που είσαι; TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1058481448 ψυχούλα.. TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1363687423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:09 pm

ariathniM έγραψε:
η εικόνα του μικρού παιδιου που έβαλες στο αβαταρ σου δεν ησουν εσύ;
ενα παιδάκι γλύκας, ζαχαρωτούλι, ξανθούλι!!


τωρα καταλαβαινεις γιατι με εκφραζει ο Αντονυ! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:11 pm

ariathniM έγραψε:
τι καλό που είσαι; TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1058481448 ψυχούλα.. TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1363687423

ευχαριστω παρα πολυυυυυ Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:19 pm

Καλώς ήρθες κι από μένα Funky- Axel!!!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που υποστηρίζεις Άντονυ!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 391308 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 48364 Εγω είμαι τρελλή και παλαβή μαζί του αλλά δυστυχώς TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 829804 μας τον έφαγε η Μιζούκι TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:23 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Καλώς ήρθες κι από μένα Funky- Axel!!!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 1370021294 Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που υποστηρίζεις Άντονυ!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 391308 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 48364 Εγω είμαι τρελλή και παλαβή μαζί του αλλά δυστυχώς TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 829804 μας τον έφαγε η Μιζούκι TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997


Γεια σου Μιμι!! cheers cheers
Καλως σε βρηκα!!Τι κανεις?
Χαιρομαι και εγω που υποστηριζεις Αντονυ!!Ειναι ο Τοπ!!
Τον πηρε νωρις και πολυ αδικως μακρυα απο την Καντυ ,κλαμα τοτε θυμαμαι!Τον θυμομαστε ομως και παντα ζει!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:27 pm

Αστα Αλεξ τον καλύτερο μας πήρε η κακούργα!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 Εγω όταν ξαναείδα όλα τα επεισόδια το καλοκαίρι μετά από τόόόόσα χρόνια εξακολουθούσα να κλαίω στο επεισόδιο που πέθανε και πραγματικά δεν νομίζω να το ξαναδώ! Δεν το αντέχω!!! Αχ βρε Μιζούκι!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:32 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Αστα Αλεξ τον καλύτερο μας πήρε η κακούργα!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 Εγω όταν ξαναείδα όλα τα επεισόδια το καλοκαίρι μετά από τόόόόσα χρόνια εξακολουθούσα να κλαίω στο επεισόδιο που πέθανε και πραγματικά δεν νομίζω να το ξαναδώ! Δεν το αντέχω!!! Αχ βρε Μιζούκι!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 803997

Εγω οταν τα ξανα εβαλα να τα δω,στην σκηνη
με τον θανατο δεν αντεξα το εβγαλα!ακομα και
μετα απο τοσα χρονια δεν μπορεις να το δεις,ποσο μαλλον
να κατσω να το δω ολο!με τιποτα!
Ενας κολλητος μου προσφατα καθησε κ τα ειδε ολα
με την αδερφη του απο την αρχη μεχρι το τελος και μου
ειπε "αυτο δεν θα επρεπε να το βλεπουν μικρα παιδακια,κακως
μας αφηναν να το βλεπουμε τοτε,ειναι πολυ σκληρο,ειναι
η ιδια η ζωη" και εχει απολυτο δικιο αλλα γιαυτο αξιζει γιατι ειναι
παρμενο μεσα απο την ζωη καθ'αυτου!


Παμε ολοι γερα Αντονυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:37 pm

βρε κοριτσια (και αγορια ) μια μερα δεν ανοιξα τον υπολογιστη και δεν σας προλαβαινω!!! να πω και ενα καλως ηρθες στο καινουργιο μελος! μου αρεσει που παιρνεις τοσο δυναμικα μερος στις συζητησεις, επιτελους εχουμε και τις αποψεις ενος ακομα αντρα. Παντως να πω και εγω οτι ο Αντονυ ηταν η προσωποποιηση του ιδανικου αντρα, αλλα δυστυχως μας αφησε. Οποτε η λογικη συνεχεια ειναι να περασουμε στην αλλη προσωποποιηση του αντρα, δηλαδη στον Τερρυ (εκτος αν προτιμας την προσωποποιηση του συγγενη - φιλου - ζωοφιλου- πριγκιπα- σκωτζεζου- κρυοπλαστου - χωρις καθολου παθος θειου οποτε μιλαμε για τον αλμπερτ lol! lol! lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:49 pm

nuitetoile21 έγραψε:
βρε κοριτσια (και αγορια ) μια μερα δεν ανοιξα τον υπολογιστη και δεν σας προλαβαινω!!! να πω και ενα καλως ηρθες στο καινουργιο μελος! μου αρεσει που παιρνεις τοσο δυναμικα μερος στις συζητησεις, επιτελους εχουμε και τις αποψεις ενος ακομα αντρα. Παντως να πω και εγω οτι ο Αντονυ ηταν η προσωποποιηση του ιδανικου αντρα, αλλα δυστυχως μας αφησε. Οποτε η λογικη συνεχεια ειναι να περασουμε στην αλλη προσωποποιηση του αντρα, δηλαδη στον Τερρυ (εκτος αν προτιμας την προσωποποιηση του συγγενη - φιλου - ζωοφιλου- πριγκιπα- σκωτζεζου- κρυοπλαστου - χωρις καθολου παθος θειου οποτε μιλαμε για τον αλμπερτ lol! lol! lol! )

Χαχαχα ετσι πανε αυτα,απο εκει που δεν το περιμενεις
σου ερχονται!
Καλως σε βρηκα και ολη σας την ομορφη παρεα!
Τι κανεις?
Αν και αρσενικο με βλεπω να με στριμωχνουν τα θυληκα εδω μεσα
η να το πω καλυτερα οι Τερικιες ,μιας και ειμαι με το μερος
του Αντονυ!Αλλα θα το παλεψω,Αντονυ ειναι αυτος!
Εφυγε ο Αντονυ για να ερθει ο Τερυ.
Ναι αυτο με το θεμα του Αλμπερτ μου κακο φαινεται
lol!
(Δεν λεω και πολλα ομως γιατι μου υποσχεθηκαν σοκολατακια και
δεν με παιρνει να πω κατι αλλο γιατι μετα θα τα χασω!) lol!
Καλος ο Τερυ αλλα ο Αντονυ καλυτερος! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Μαρ 21, 2010 11:59 pm

βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 801611 την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:01 am

ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


lol! lol! lol! lol! lol! lol! ε τι να κανουμε..οπως και να το κανεις ο τερρυ ειναι πιο γοητευτικος για να παρασυρθει κανεις.. lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:03 am

ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


ωχ μας πιασαν!!!
lol! δεν εκανα τιποτα,ειμαι αθωος,ολα ειναι φημες!!
Θα μου δωσεις??

Φακες και φασολια??μην σε απογοητευσω αλλα
τρελαινομαι γιαυτα τα φαγητα!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:07 am

Funky_Axel έγραψε:
ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


ωχ μας πιασαν!!!
lol! δεν εκανα τιποτα,ειμαι αθωος,ολα ειναι φημες!!
Θα μου δωσεις??

Φακες και φασολια??μην σε απογοητευσω αλλα
τρελαινομαι γιαυτα τα φαγητα!! lol!

lol! lol! lol! αλμπερτικες νομιζω ηρθε η ωρα να παραδωσετε τα οπλα..οταν αρχιζει το δουλεμα και απο τους φαινομενικα αθωους φαν του αντονυ..παει το χασατε το παιχνιδι! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:08 am

Funky_Axel έγραψε:
ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


ωχ μας πιασαν!!!
lol! δεν εκανα τιποτα,ειμαι αθωος,ολα ειναι φημες!!
Θα μου δωσεις??

Φακες και φασολια??μην σε απογοητευσω αλλα
τρελαινομαι γιαυτα τα φαγητα!! lol!
δεν ταιριαζουμε αγαπητέ, εμένα είναι το χειρότερο μου, εμετός με πιάνει!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:08 am

nuitetoile21 έγραψε:
Funky_Axel έγραψε:
ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


ωχ μας πιασαν!!!
lol! δεν εκανα τιποτα,ειμαι αθωος,ολα ειναι φημες!!
Θα μου δωσεις??

Φακες και φασολια??μην σε απογοητευσω αλλα
τρελαινομαι γιαυτα τα φαγητα!! lol!

lol! lol! lol! αλμπερτικες νομιζω ηρθε η ωρα να παραδωσετε τα οπλα..οταν αρχιζει το δουλεμα και απο τους φαινομενικα αθωους φαν του αντονυ..παει το χασατε το παιχνιδι! lol! lol! lol!

χαχαχα! μην της λες τετοια
θα νομιζει οτι δεν ειμαι με το μερος της lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:11 am

Α εγώ αν και Αντονυκιά έχω μια αδυναμία και στον Τέρρυ το ομολογώ!!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 930789
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:12 am

ariathniM έγραψε:
Funky_Axel έγραψε:
ariathniM έγραψε:
βρε ακόμα δεν ήρθες αλλαξοπίστεψες τοσο ευκολα, TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 238107 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 137270 !@@#$ την έκανες την παγαποδιά σου, όχι σοκολατάκια, φακές πρωι, μεσημέρι και ξερά φασόλια!!!


ωχ μας πιασαν!!!
lol! δεν εκανα τιποτα,ειμαι αθωος,ολα ειναι φημες!!
Θα μου δωσεις??

Φακες και φασολια??μην σε απογοητευσω αλλα
τρελαινομαι γιαυτα τα φαγητα!! lol!
δεν ταιριαζουμε αγαπητέ, εμένα είναι το χειρότερο μου, εμετός με πιάνει!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 385145

ποιο ειναι το αγαπημενο σου??
εμενα αυτα τα 2 που ειπες ειναι second best!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:12 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Α εγώ αν και Αντονυκιά έχω μια αδυναμία και στον Τέρρυ το ομολογώ!!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 930789


μην σε χασουμε απο Αντονυ!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:14 am

το μοσχαρακι κοκκινιστο, κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες, τα γιαουρτάκια με all-bran , οι σοκολάτες, δεν είμαι καλοφαγού γενικά, δν έχω καλή όρεξη!!! φακές ποτε δεν έφαγα στην ζωή μου

Δεν μιλώ μαζί σου! κάνε δήλωση μετανοιας !! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 559316
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:17 am

Όχι βρε τον Άντονυ δεν τον αλλάζω με τίποτα είναι the best για μένα!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 5103 απλά μετά είναι ο Τέρρυ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Funky_Axel
Candy Star
Candy Star
Funky_Axel


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4018
Ηλικία : 43
Τόπος : Thundera (Io Sono Italiano,Vero Italiano)
Επάγγελμα : Musician (Bass)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Anthony Φυσικά!
Registration date : 21/03/2010

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μαρ 22, 2010 12:22 am

ariathniM έγραψε:
το μοσχαρακι κοκκινιστο, κοτόπουλο στο φούρνο με πατάτες, τα γιαουρτάκια με all-bran , οι σοκολάτες, δεν είμαι καλοφαγού γενικά, δν έχω καλή όρεξη!!! φακές ποτε δεν έφαγα στην ζωή μου

Δεν μιλώ μαζί σου! κάνε δήλωση μετανοιας !! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 3 559316

θα με κανεις να λιμοκτονησω με ολα αυτα!!
καθολου φακες,που ειναι το ευτερο καλυτερο φαγητο του κοσμου??

Θελω και εγω σοκολατακια!!

Ενταξει,ειμαι μαζι σου!!
Τωρα μου μιλας??σοκολατακια θα εχω??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TERRY - I'M A JEALOUS GUY....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» candy & terry
» Candy - Terry movie by Renatweety
» Love Story of Candy and Terry, by Cerry
» Candy Terry Paradise???
» CANDY - TERRY - UN AMORE...BY CRISTI

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise-
Μετάβαση σε: