Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Eurovision 2024
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΧθες στις 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 TERRY - I'M A JEALOUS GUY....

Πήγαινε κάτω 
+7
nuitetoile21
ΜΙΜΙ
nina
ariathniM
juliet
nansecrets
Funky_Axel
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 4:14 pm

Aν είναι να ζωντανέψει ο Άντονυ να το γράψει η Nuit το φικ... lol!

Λοιπόν, Νάνσυ ή Juliet ξεκινήστε αυτό το νέο φικ με τον Άλμπερτ να μαζεύει χουρμάδες εκεί κάτω στις Ευρωπαϊκές αποικίες και μετά να σπάει πέτρες στις φυλακές της Αριζόνας... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840

Εγώ πάω να πάρω τα ηρεμιστικά μου και επανέρχομαι... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 3925

_________________
TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 7:15 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:


Το παιδί υποφέρει γιατί δεν την έχει δίπλα του κατάθλιψη έχει πάθει, δεν έχει αρχίσει να πίνει άνευ λόγου και αιτίας κυρίας μου. lol!
Τουλάχιστον δεν παίρνει τα βουνά και τα λαγκάδια σαν τον δικό σας που γυρνοβολά ανέμελος ενώ το σπίτι μας καίγεται...Αναίσθητος!!!


TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 889631 Και δίπλα του που την είχε είδαμε τα χαϊρια του... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 35868

Αν δεν ήταν ο δικός μας να τον μαζεύει από τα μπαρ του Λονδίνου ούτε για φιλιά θα είχατε να λέτε ούτε για ηθοποιούς... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 564279


Όσο για το δικό μας, παρα ήταν ευαισθητούλι το πουλάκι μας... Απλά ήταν και οικολοευαισθητούλι... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 922907

@ Νάνσυ, σε άκουσα που είπες και "...οικολόγερας" Ντροπή... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 679307

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 Έχω πέσει κάτω από τα γέλια. χαχα...οικολόγερας...καινούρια λέξη....ναι ο οικολόγος, ας μην ήταν και η Κάντυ με τις χρυσές της ευαισθησίες να σου πω και αυτός που θα είχε καταντήσει...στις φυλακές να σπάει πέτρες για κατασκοπεία...
Που γύρναγε με ένα κιλό μούσι...αξούριστο (το μούσι ήταν κανονικό; άσχετο αλλά πάντα το είχα απορία).

αχ, αυτο το μουσι θα σας την κάνει την ζημιά στο τελος, ξυρισμένο, αξύριστο, πολυταξιδευμένο η όχι, είναι από μόνο του θανατηφόρο και ασυληπτα γοητευτικό Embarassed !!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 και η κάντυ το ξέρει καλά αυτό! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 8:36 pm

Aldebaran έγραψε:
Aν είναι να ζωντανέψει ο Άντονυ να το γράψει η Nuit το φικ... lol!
Λοιπόν, Νάνσυ ή Juliet ξεκινήστε αυτό το νέο φικ με τον Άλμπερτ να μαζεύει χουρμάδες εκεί κάτω στις Ευρωπαϊκές αποικίες και μετά να σπάει πέτρες στις φυλακές της Αριζόνας... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840

Εγώ πάω να πάρω τα ηρεμιστικά μου και επανέρχομαι... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 3925

αυτη ειναι πολυ καλη ιδεα!! λοιπον δωστε μου λιγο καιρο και θα σας παρουσιασω και το δικο μου φικ. αλλα μην περιμενετε να εχει σχεση με την πραγματικοτητα. αντε επιασε η juliet τα βαμπιρ, θα πιασω εγω τους νεκρους.. θα χρειαστουμε συντομα ευχελαιο εδω μεσα lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 9:39 pm

ariathniM έγραψε:
juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
juliet έγραψε:


Το παιδί υποφέρει γιατί δεν την έχει δίπλα του κατάθλιψη έχει πάθει, δεν έχει αρχίσει να πίνει άνευ λόγου και αιτίας κυρίας μου. lol!
Τουλάχιστον δεν παίρνει τα βουνά και τα λαγκάδια σαν τον δικό σας που γυρνοβολά ανέμελος ενώ το σπίτι μας καίγεται...Αναίσθητος!!!


TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 889631 Και δίπλα του που την είχε είδαμε τα χαϊρια του... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 35868

Αν δεν ήταν ο δικός μας να τον μαζεύει από τα μπαρ του Λονδίνου ούτε για φιλιά θα είχατε να λέτε ούτε για ηθοποιούς... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 564279


Όσο για το δικό μας, παρα ήταν ευαισθητούλι το πουλάκι μας... Απλά ήταν και οικολοευαισθητούλι... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 922907

@ Νάνσυ, σε άκουσα που είπες και "...οικολόγερας" Ντροπή... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 679307

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 Έχω πέσει κάτω από τα γέλια. χαχα...οικολόγερας...καινούρια λέξη....ναι ο οικολόγος, ας μην ήταν και η Κάντυ με τις χρυσές της ευαισθησίες να σου πω και αυτός που θα είχε καταντήσει...στις φυλακές να σπάει πέτρες για κατασκοπεία...
Που γύρναγε με ένα κιλό μούσι...αξούριστο (το μούσι ήταν κανονικό; άσχετο αλλά πάντα το είχα απορία).

αχ, αυτο το μουσι θα σας την κάνει την ζημιά στο τελος, ξυρισμένο, αξύριστο, πολυταξιδευμένο η όχι, είναι από μόνο του θανατηφόρο και ασυληπτα γοητευτικό Embarassed !!!! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 720684 και η κάντυ το ξέρει καλά αυτό! TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 180310

Ναι το μούσι το έχει καταλάβει πολύ καλά...μούσι πάντως σας βγήκε ο γαμπρός...άκουσες τη Dom αποκαλύψεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: TERRY - I'M A JEALOUS GUY....   TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 Icon_minitimeΔευ Απρ 12, 2010 9:40 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Aν είναι να ζωντανέψει ο Άντονυ να το γράψει η Nuit το φικ... lol!
Λοιπόν, Νάνσυ ή Juliet ξεκινήστε αυτό το νέο φικ με τον Άλμπερτ να μαζεύει χουρμάδες εκεί κάτω στις Ευρωπαϊκές αποικίες και μετά να σπάει πέτρες στις φυλακές της Αριζόνας... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840 TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 764840

Εγώ πάω να πάρω τα ηρεμιστικά μου και επανέρχομαι... TERRY - I'M A JEALOUS GUY.... - Σελίδα 6 3925

αυτη ειναι πολυ καλη ιδεα!! λοιπον δωστε μου λιγο καιρο και θα σας παρουσιασω και το δικο μου φικ. αλλα μην περιμενετε να εχει σχεση με την πραγματικοτητα. αντε επιασε η juliet τα βαμπιρ, θα πιασω εγω τους νεκρους.. θα χρειαστουμε συντομα ευχελαιο εδω μεσα lol! lol! lol! lol!

lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
TERRY - I'M A JEALOUS GUY....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 6 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Παρόμοια θέματα
-
» candy & terry
» Candy - Terry movie by Renatweety
» Love Story of Candy and Terry, by Cerry
» Candy Terry Paradise???
» CANDY - TERRY - UN AMORE...BY CRISTI

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise-
Μετάβαση σε: