Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Πήγαινε κάτω 
+8
domniki
ΜΙΜΙ
nansecrets
Aldebaran
nina
ariathniM
juliet
nuitetoile21
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:02 pm

Λοιπον αγαπημενα μου κοριτσακια, το σαββατο θα εχω ολη την μερα το σπιτι δικο μου. Σας καλω ολες για καφε, κεηκ και πολυ μπλα μπλα. Το ιδανικο θα ηταν να μπορουσατε να ερθετε ολες την ιδια ωρα, να γνωριστουμε κιολας, αλλα αν αυτο δεν γινεται δεν πειραζει, θα σας δεχτω με δοσεις!! lol! lol! να πω στις μαμαδες οτι φυσικα και μπορουν να φερουν τα παιδακια τους μαζι, εχω ενα καρο παιδικες ταινιες και νερομπογιες και οτι αλλο χρειαζεται. και να τονισω οτι οι αγαπητες μου αλμερτικες που τοσο εχουμε κοντραριστει ειναι διπλα καλοδεχουμενες. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 922907 αν μπορειτε να ερθετε στειλτε μου ενα μηνυμα για να σας πω που ειναι το σπιτι κτλ (ε μην τα γραφω εδω δεν λεει). θα χαρω πολυ να σας δω ολες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:04 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Λοιπον αγαπημενα μου κοριτσακια, το σαββατο θα εχω ολη την μερα το σπιτι δικο μου. Σας καλω ολες για καφε, κεηκ και πολυ μπλα μπλα. Το ιδανικο θα ηταν να μπορουσατε να ερθετε ολες την ιδια ωρα, να γνωριστουμε κιολας, αλλα αν αυτο δεν γινεται δεν πειραζει, θα σας δεχτω με δοσεις!! lol! lol! να πω στις μαμαδες οτι φυσικα και μπορουν να φερουν τα παιδακια τους μαζι, εχω ενα καρο παιδικες ταινιες και νερομπογιες και οτι αλλο χρειαζεται. και να τονισω οτι οι αγαπητες μου αλμερτικες που τοσο εχουμε κοντραριστει ειναι διπλα καλοδεχουμενες. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 922907 αν μπορειτε να ερθετε στειλτε μου ενα μηνυμα για να σας πω που ειναι το σπιτι κτλ (ε μην τα γραφω εδω δεν λεει). θα χαρω πολυ να σας δω ολες!!

Χα, χα, λες να σου φέρω το πιτσιρίκι; για πόσο θα αντέξεις δεν ξέρω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:05 pm

Αθήνα μένεις; εγώ ευχαρίστως θα ερχόμουνα να σε γνωρίσω!!!! ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845 Και σε φαντάζομαι, δηλ. όλες σας πλάθω στην σκέψη μου, εσένα σε φαντάζομαι μελαχροινούλα( δεν ξέρω γιατί, με καστανά μεγάλα μάτια) δεν ξέρω γιατί!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:08 pm

χαχαχχααχ ναι μελαχροινη με μεγαλα καστανα ματια!!! το εχεις ακριβως!!! ναι αθηνα μενω. και juliet φυσικα να φερεις το πιτσιρικι!!! εχω και παιχνιδια και ταινιες και αν τα κανονισουμε σωστα και φερουν και οι αλλες τα μικρα τους θα εχει και παρεα!! αχ ελατε βρε κοριτσια!!! θα ειναι τοσο ωραια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:13 pm

nuitetoile21 έγραψε:
χαχαχχααχ ναι μελαχροινη με μεγαλα καστανα ματια!!! το εχεις ακριβως!!! ναι αθηνα μενω. και juliet φυσικα να φερεις το πιτσιρικι!!! εχω και παιχνιδια και ταινιες και αν τα κανονισουμε σωστα και φερουν και οι αλλες τα μικρα τους θα εχει και παρεα!! αχ ελατε βρε κοριτσια!!! θα ειναι τοσο ωραια!!

Εγώ είμαι μέσα αλλά από απόγευμα μεριά στο λέω, καλά θα μιλήσουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:16 pm

Αχ, βρε nuit για μένα θα είναι μεγάλη , μεγάλη ταλαιπωρία , μετά πρέπει να βρω ξενοδοχείο κάπου στην ομόνοια για ύπνο, με την ανεργία και με αυτά που πληρώνουν εδώ στην επαρχία( ψύχουλα) δεν είναι καθόλου παράξενο να έρθω και εγώ Αθήνα αν συνεχιστεί η ίδια κατάσταση! Είναι το ενοίκιο βλέπεις πρέπει να δουλεύεις διπλά για να τα βγάλεις πέρα στην Αθήνα( την γκαρσονιέρα εννοώ)! Μετά εμείς στην επαρχία έχουμε μάθει να ζούμε αλλιώς, πολύ αλλιώς( αν είσαι στεναχωρημένος μια μέρα θα βγεις έξω να δεις πράσινο και φύση ενω στην Αθήνα... μόνο πολυκατοικίες βλέπεις) Αν ήμουν Αθήνα δεν υπήρχε περίπτωση να μην έρθω, ούτε μια στο εκατομύριο! Είδες που έπεσα μέσα όλες σας έχω σχηματίσει στο μυαλό μου!!! ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:20 pm

πωπω κριμα! καλα αν ειναι ταλαιπωρια δεν το συζηταμε καν!! και μην στεναχωριεσαι, κατι θα κανονισουμε και στο μελλον. θα σου ελεγα να κοιμηθεις σπιτι μου αλλα δυστυχως η μαμα μου θα φυγει πρωι και θα γυρισει το βραδυ. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 παντως κοριτσια ναι καλυτερα να βαλουμε μια πιο συγκεκριμενη ωρα γιατι ετσι δεν θα συννενοηθουμε ποτε. τι θα λεγατε για απογευματακι 5 -6 ας πουμε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:23 pm

Ζηλευω, θελω κι εγω..... ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 αλλα δεν μπορω δεν μενω ΑθηναααααΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 790358 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 790358 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 790358 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 790358 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145

Καλα να περασετε και να μας γραψετε τις εντυπωσεις σας και σε εμας τα καημενα......ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145

ΥΓ. Οταν θα ερθω Αθηνα θα σας στειλω pm μηπως μπορειτε να παμε για κανενα καφεδακι......θελω κι εγω να σας γνωρισω ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845


ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:27 pm

νίνα μεταξύ αθήνας και επαρχίας τί προτιμάς δεν είναι καλύτερη η ζωή στην επαρχία τι λες, δεν υπάρχουν οι ανέσεις και οι ευκαιρίες της Αθήνας αλλά τουλάχιστον μοιράζεις πολλές καλημέρες το πρωί και γνωρίζεις την ιστορία του διπλανού σου( αυτό είναι καλό και κακό μαζί)! Θέλουμε εντυπώσεις για όσες θα παραβρεθούν!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 1:38 pm

ariathniM έγραψε:
νίνα μεταξύ αθήνας και επαρχίας τί προτιμάς δεν είναι καλύτερη η ζωή στην επαρχία τι λες, δεν υπάρχουν οι ανέσεις και οι ευκαιρίες της Αθήνας αλλά τουλάχιστον μοιράζεις πολλές καλημέρες το πρωί και γνωρίζεις την ιστορία του διπλανού σου( αυτό είναι καλό και κακό μαζί)! Θέλουμε εντυπώσεις για όσες θα παραβρεθούν!

Δεν ξερω να σου απαντησω με σιγουρια Ariathni μου αν προτιμω την Αθηνα ή την επαρχια. Εχω ζησει αρκετα χρονια στη Θεσσαλονικη οπου σπουδαζα και με κουραζε πολυ ο πιο γρηγορος ρυθμος της, οι μεγαλες αποστασεις και ο χρονος που εχανα στις μετακινησεις. Απο την αλλη και η επαρχια ειναι βαρετη και αυτο οτι σε ξερει πολυς κοσμος εμενα μου τη δινει στα νευρα ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 137270 προτιμω την ανωνυμια μιας μεγαλουπολης.

Ομως ενα ταξιδακι που και που ειναι οτι πρεπει.......θα το κανω καποια στιγμη και ελπιζω να γνωρισω καποιες εστω και με δοσειςΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 2:11 pm

Αριάδνη αν θέλεις να έρθεις Αθήνα, ευχαρίστως να σε φιλοξενήσω. flower
Έχω σχεδόν όλο το μάνγκα οπότε μάλλον δε θα κλείσεις μάτι αφού θα μιλάμε πως φαίνεται εδώ ο Άλμπερτ, τί κούκλος που δείχνει παραπέρα...
Όσο για την πρόσκληση της Nuit, γιατί δεν κανονίζουμε κάπου έξω και κεντρικά ώστε να μπορούμε όλοι να παρευρεθούμε;;;;
Πχ Θησείο;;;;

_________________
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 3:04 pm

δεν εχω προβλημα να βρεθουμε στο κεντρο οποια αλλη φορα θελετε. αυτη την φορα ομως ηθελα να σας καλεσω σπιτι μου, να σας φτιαξω εγω καφε και να σας περιποιηθω.αν ηθελα απλα ετσι να σας γνωρισω θα προτεινα να βγουμε εξω. τεσπα οτι νομιζετε. αν προτιματε εξω, καλυτερα κατα μια εννοια να γλιτωσω και την ''ταλαιπωρια''.οτι θελετε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 4:01 pm

Αν λέμε για αυτό το σάββατο δυστυχώς δεν θα μπορέσω γιατί σήμερα έμαθα ένα άσχημο νέο για μια θεία του συζύγου μου (καταλαβαίνετε!!) και το σάββατο είναι η μέρα...όπου θα παρευρεθώ από το πρωί μέχρι να φύγουν όλοι. Ατυχία!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 4:05 pm

Αχ nuit μου δεν ξέρω ακόμα γιατί αυτό το ΣΚ θα λείπει ο άντρας μου εκτός Αθηνών και δεν έχω που να αφήσω τα παιδιά και άντε τη μεγάλη την παίρνω μαζί το μικρό τι να το κάνω? Τώρα η μαμά μου επειδή μου την κρατάει όταν πάω για δουλειά αποφεύγω να της την φορτώνω και τα ΣΚ. Πάντως αν τελικά το κανονίσετε σου υπόσχομαι οτι θα προσπαθήσω!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 4:55 pm

βασικα επειδη σαας το ειπα και αργα καταλαβαινω οτι δεν ειναι τοσο απλο να το κανονισετε ειδικα οσες μενουν επαρχια. οποτε θελετε να πουμε για το αλλο σαββατο? αλλα για καπου εξω αν ειναι γιατι δεν ξερω αν θα μπορω να εχω το σπιτι ελευθερο τοτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 6:32 pm

Aldebaran έγραψε:
Αριάδνη αν θέλεις να έρθεις Αθήνα, ευχαρίστως να σε φιλοξενήσω. flower
Έχω σχεδόν όλο το μάνγκα οπότε μάλλον δε θα κλείσεις μάτι αφού θα μιλάμε πως φαίνεται εδώ ο Άλμπερτ, τί κούκλος που δείχνει παραπέρα...
Όσο για την πρόσκληση της Nuit, γιατί δεν κανονίζουμε κάπου έξω και κεντρικά ώστε να μπορούμε όλοι να παρευρεθούμε;;;;
Πχ Θησείο;;;;

Αλντι θα το κάνουμε θέλω πολύ όλες να σας γνωρίσω αλλά να συννοηθούμε πρώτα από 1, 2 βδομάδες πριν, καλά σίγουρο οτι δεν θα κλείσουμε μάτι!! το μόνο σίγουρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 9:44 pm

Φοβερη ιδεα να συναντηθουμε και απο κοντα. Δυστυχως δεν ξερω ακομα αν θα μπορεσω να παρεβρεθω. Αλλα θα ξερω αυριο. Αλλα ακομα και να μην μπορεσω να σας συναντησω τωρα, σιγουρα θα ξανακανονισουμε καποια αλλη φορα ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
EYH
Candy Fan
Candy Fan
EYH


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 180
Ηλικία : 48
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy & Antony
Registration date : 09/01/2010

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΠεμ Μαρ 18, 2010 11:08 pm

Ναι ρε κορίτσια άλλη φορά να το κανονίσουμε να μπορώ και γω,γιατί η δικά μου η κορούλα δεν μπορεί να παίξει ακόμα με παιδάκια είναι 4 μηνών και υπάρχει και θέμα να μου την κρατήσουνε (επειδή είμαι με άδεια του ΟΑΕΔ άπό την δουλειά μου),ψάχνουν δικαιολογίες. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μάης 22, 2011 11:14 am

Αχχχ..Τυχεροί οι κάτοικοι της Αθηνας... ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μάης 22, 2011 1:36 pm

Την πιο γλυκιά μου καλησπέρα σε όλους σας που χωρίς να το γνωρίζετε, μου κρατάτε την καλύτερη συντροφιά εδώ και δύο μήνες περίπου που σας ανακάλυψα.Δεν είμαι και πολύ της τεχνολογίας και ελπίζω να έχω καταφέρει να επικοινωνήσω μαζί σας.Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο το ότι με το που μπήκα είδα την πρόσκληση και ελπίζω να μην έχει κανονιστεί ακόμα γιατί θέλω πάρα πολύ να σας γνωρίσω.Από τότε που ανακάλυψα το φόρουμ σας αισθάνομαι πολύ κοντά μου .Σας υπερευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες και για όλα όσα κάνετε για να δώσετε στον κόσμο και σε μένα να μάθουμε περισσότερα για την πολυλατρεμένη μας Κάντυ.Να είστε πάντα καλά και να συνεχίσουμε με το ίδιο πάθος.Το όνομά μου είναι Ιωάννα, είμαι 30 χρονών, μένω Αθήνα και θέλω πολύ-πολύ-πολύ να σας γνωρίσω!!! Ακάλια μου έρχομαι αμέσως Χίο να σε συναντήσω!!!Επειδή όπως είπα και πιο πάνω από τεχνολογία έχω μαύρα μεσάνυχτα,μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να ενημερωθώ για αυτή τη μεγάλη και πολυπόθητη συνάντηση;Και επειδή αντιμετωπίζω δυσκολίες με το πώς γράφουμε, μπαίνουμε σε συζητήσεις κτλ. μπορεί κάποιος να με βοηθήσει για να μην κάνω και κανένα λάθος;Είναι η πρώτη μου φορά που επικοινωνώ με αυτόν τον τρόπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΚυρ Μάης 22, 2011 2:22 pm

Tι;;; ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 679307 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 679307 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 679307Σοβαρά;;;Δεν ξέρεις ούτε τα βασικά;;;

Μπορείς να μπεις στο βοήθεια για τέτοιες πληροφορίες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΔευ Μάης 23, 2011 11:27 am

Ioanna μας, (είμαστε και συνονόματες!!! ) καλώς ήλθες!!! Smile

Απ΄ό,τι βλέπω, αν και η πρώτη σου φορά, μας έστειλες ένα πολύ ζεστό μήνυμα...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 922907 Χαιρόμαστε πολύ που σε έχουμε στην παρέα μας και ελπίζουμε να μπορέσουμε να τα πούμε κάποια στιγμή και από κοντά... Δυστυχώς, η συνάντηση στην οποία αναφέρεσαι έχει ήδη πραγματοποιηθεί πολύ καιρό πριν αλλά κάποια στιγμή θα κανονίσουμε μιά δεύτερη με την προϋπόθεση πως θα είναι και η Ακάλια κοντά μας και ίσως και η Ελένη... :\~/: Μέχρι τότε, αναμένουμε τα δικά σου μηνύματα και σχόλια στις διάφορες θεματικές μας ενότητες...

Πες μου τώρα πως είσαι Αλμπερτικιά να χαρώ ακόμη περισσότερο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 951845
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΔευ Μάης 23, 2011 4:43 pm

Εγώ Ιοάννα μου νομίζω πως πρέπει να μπεις στοο καλημέρα να μας παρουσιαστείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 1:48 am

Ευχαριστώ πολύ, για τα καλά σου λόγια Aldebaran! Εγώ χαίρομαι ακόμα περισσότερο που είμαι στην παρεούλα σας! Όσο για την συνάντηση, θα κάνω υπομονή... Sad Εύχομαι κι εγώ να είναι και η Ακάλια μας και η Ελένη μας κοντά μας! Θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω από κοντά, γιατί σίγουρα από το φόρουμ καταλαβαίνω ότι έχω να συναναστραφώ με ανθρώπους γεμάτους, αγάπη, ευαισθησίες και αξίες που σπανίζουν στις μέρες μας κι αυτό με χαροποιεί ιδιαίτερα. Ο τρόπος που γράφετε και εκφράζεστε δείχνει ότι είστε ψυχούλες. (Όχι, δεν είμαι ψυχολόγος!!! Εξάλλου, αν ήμουν θα είχα λύσει και το πρόβλημά μου με την Κάντυ!!! Χα,χα,χα!!!) Θέλεις να μάθεις αν είμαι και Αλμπερτικιά; Μεγάλο κεφάλαιο ανοίγεις... Έχω δει μόνο τα επεισόδια στην τηλεόραση όταν ήμουν μικρή και πριν 2-3 μήνες τα ξαναείδα στο ίντερνετ και η καρδούλα μου μέχρι και το τέλος φώναζε Τέρρυ!!! Τέρρυ!!! Τέρρυ!!! Δεν ξέρω αν διάβαζα και το μάνγκα (πολύ θέλω να βρω τα περιοδικά, έστω και δανεικά, ειλικρινά δεν καταστρέφω και ούτε είμαι του τύπου δανεικά και αγύριστα και καταλαβαίνω απόλυτα το πόσο πολύτιμα είναι για τον ιδιοκτήτη τους, οπότε αν προσφέρεται κάποιος, τον ευχαριστώ εκ των προτέρων) τι άποψη θα είχα. Αυτό το λέω, γιατί μέσα από το φορουμάκι μας, πληροφορήθηκα ότι στο μάνγκα φαίνεται περισσότερο το στοιχείο του έρωτα μεταξύ Κάντυ-Άλμπερτ. Και από κάποιες εικόνες που έχω δει είναι κούκλος. Στο ανιμέ τον έχουν αδικήσει πολύ κατά τη γνώμη μου. Και από φωνή και από εμφάνιση. Μου κάνει κάτι φιλικό. Ενώ ο Τέρρυ με τη φωνή και του Αργύρη Παυλίδη με έχει συναρπάσει πάρα πολύ. Να φανταστείς, αφού τελείωσαν τα επεισόδια, μπήκα σε κάτι βιντεάκια με τραγούδια και βαλάντωσα στο κλάμα που έδειχναν Κάντυ-Τέρρυ μαζί. Όχι πως δεν έκανα το ίδιο όταν είδα και τα βιντεάκια με τον Άντονι και με τον Άλμπερτ. Ειδικά όταν άκουσα το Everything I Do, I Do it for You από τον Bryan Adams, έλιωσα από τα δάκρυα βλέποντας τον Άλμπερτ. Δεν ξέρω, όλοι την αγαπούσαν... Έχω μπερδευτεί... Η Μιζούκι τα φταίει όλα. Μια χαρά ήταν με τον Άντονι. Ήταν ανάγκη να τον ξεκάνει; Τα δικά της απωθημένα πρέπει να με στιγματίζουν τώρα;! Πάντως, μέχρι στιγμής, μυαλό και καρδιά θέλουν Κάντυ-Τέρρυ μαζί. Η Ακάλια πάρα πολλές φορές συμπληρώνει τα κενά μου και με καλύπτει με τις σκέψεις τις. Ειδικά όταν διάβασα το τέλος της δικιάς της νουβέλας, μπορώ να πω ότι ο πόνος μου μαλάκωσε. Αλλά και της Κατερίνας μας (ελπίζω να μην κάνω λάθος,αν ναι, συγχωρέστε με, αλλά έχω διαβάσει σχεδόν όλα όσα είναι γραμμένα σε αυτό το φόρουμ και λογικό να μην θυμάμαι και καλά) με έβαλε σε σκέψεις... Τι να σου πω Alde μου... Ίσως βάζω και προσωπικά βιώματα και έναν Τέρρυ τον έχω κι εγώ απωθημένο... κι επειδή ούτε και σε μένα κράτησε, ήθελα η Κάντυ να είναι για πάντα μαζί με τον Τέρρυ. Όχι ότι δεν με συγκινεί και η στάση του Άλμπερτ. Με συγκινεί και με παρασυγκινεί, γι'αυτό και δεν με πείραξε το τέλος (αυτό της τηλεόρασης πάντα γιατί για τα υπόλοιπα έχω πλήρη άγνοια και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη). Μπορεί να έχω πικραθεί περισσότερο που δεν είναι ο Τέρρυ με την Κάντυ, επειδή αυτή η Μιζούκι του έχει δώσει ένα μέλλον που δεν του αξίζει. Όταν έμαθα και από εσάς ότι η Σουζάννα πέθανε και ότι στην τελευταία νουβέλα δεν έχουμε στοιχεία του, θα συμφωνήσω με την γλυκειά μου Ακάλια, ότι έναν ήρωά σου δεν τον πετάς έτσι. Ακόμα και να μην ήταν γραφτό Τέρρυ - Κάντυ μαζί έπρεπε να μας πει τι απέγινε κι αυτό το παλικάρι... Παράπονο το'χω... Αχ, καταραμένη Μιζούκι, τον βλέπω τον ζουρλομανδύα να έρχεται κομμένο και ραμμένο στα μέτρα μου...Αχ, αχ, αχ...Σε ζάλισα και άκρη δεν έβγαλες κι εσύ καλή μου Alde... Όλο αυτό το κατεβατό δικό μου είναι???!!!! Ευτυχώς που δεν δουλεύω το πρωί!!! Γράφω,γράφω, γράφω και μέσα ακούω μια φωνούλα: Τέρρυ!!!Τέρρυ!!!Τέρρυ!!!... Alde μου, sorry αν σου στέρησα τη χαρά. Και είσαι και από τις πρώτες που μιλάω...Πολύ στενοχωριέμαι...Πάνω απ'όλα, όμως,μην ξεχνιόμαστε, υποστηρίζω Κάντυ!!! ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ   ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ Icon_minitimeΤρι Μάης 24, 2011 9:26 am

ioanna έγραψε:
...Alde μου, sorry αν σου στέρησα τη χαρά. Και είσαι και από τις πρώτες που μιλάω...Πολύ στενοχωριέμαι...Πάνω απ'όλα, όμως,μην ξεχνιόμαστε, υποστηρίζω Κάντυ!!! ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 509524


Κατάλαβα... ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 137270 Άλλη μιά Τερρυκιά... ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 889631 Στράφι πάνε οι φιλότιμες προσπάθειές μου να αλλαξοπιστήσω όλο το φόρουμ... ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ M03148

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: