Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
xruste
ΜΙΜΙ
nuitetoile21
nina
Aldebaran
domniki
ariathniM
juliet
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 10:45 pm

domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
..... Η Καντυ δεν χρειαζεται κανεναν αντρα για να την "σωσει" και να την κανει ευτυχισμενη. Ειναι ευτυχισμενη απο μονη της Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 41307 Eιναι περα και πανω απο τον μυθο της Σταχτοπουτας...ειναι μια μοντερνα γυναικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845



Dom, τον άντρα δεν τον χρειάζεται για να τη σώσει... Για να την κάνει ευτυχισμένη κατά ένα συγκεκριμένο τρόπο όμως ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483

Αν δεν εισαι ευτυχισμενη με τον εαυτο σου, κανενας αντρας δεν προκειται να σου φερει την ευτυχια. Θα τον κανεις να δυστυχησει κ'αυτος (αν νοιαζεται αρκετα).

Η συντροφικοτητα ειναι πολυ σημαντικη. Ομως εχω γνωρισει γυναικες που εχουν τους πιο υπερχους αντρες (και δεν εννοω εμφανισιακα) και παλι ειναι δυστυχισμενες.

Αχ, ντομινίκη μου αν είχα έναν υπέροχο άνδρα στο πλευρό μου σε βεβαιώ θα ήμουν όλο χαρά, σίγουρα ένας άνδρας δεν φέρνει την άνοιξη στην ζωή μιας γυναίκας ούτε είναι το παν αλλά είναι κομμάτι και αυτό πολύτιμο της ζωής μας και ευλογημένοι είναι σε τούτη την ζωή όσοι βρήκαν πραγματικά το άλλο τους μισό, πέρα από διαχωρισμούς, μισαλοδοξία, εγωισμούς και φτηνή σαρκικότητα. Και κυρίως δεν χρειάστηκε να πουλήσουν την ατομική τους αξιοπρέπεια!!

Αν δεν είσαι ευτυχισμένος όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού σου και είσαι αντίκρυ με τον άνθρωπο σου τότε δεν θα' σαι πουθενά ούτε στην δουλειά, ούτε στην κοινωνική ζωή. Αλλά από το να είσαι με το λάθος άνθρωπο καλύτερα να μην είσαι με κανέναν, καλύτερα να μην συμβιβαστείς, τότε η δυστυχία γίνεται διπλή.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως θα στοιχειωθετηθεί αυτή η τελευταία παράγραφος, αφήγηση θα'ναι της Μιζούκι ή θα μιλά η ίδια η Κάντυ εκεί και θα λέει τώρα στα 38 είμαι έτσι και οι άλλοι πρωταγωνιστές τί θα γίνει με αυτούς, με την Αννυ, τον Αρτσι, τον Τέρρυ, τον Αλμπερτ, την ποννυ θα μάθουμε ποτέ ολοκληρωμένα τί απέγιναν αν βρήκαν ποτέ την ευτυχία και εκείνοι και αν οι κακοί της υπόθεσης ποτέ τιμωρήθηκαν. Σαν να μην μας τα λέει καλά η συγγραφέας Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 891341

Θα απαντηθούν ποτέ πολλά από τα ερωτήματα που έχουμε αλλά μια μικρή παράγραφος τί να μας πει, τί να πρωτοπρολάβει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 10:50 pm

ariathniM έγραψε:
domniki έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
..... Η Καντυ δεν χρειαζεται κανεναν αντρα για να την "σωσει" και να την κανει ευτυχισμενη. Ειναι ευτυχισμενη απο μονη της Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 41307 Eιναι περα και πανω απο τον μυθο της Σταχτοπουτας...ειναι μια μοντερνα γυναικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845



Dom, τον άντρα δεν τον χρειάζεται για να τη σώσει... Για να την κάνει ευτυχισμένη κατά ένα συγκεκριμένο τρόπο όμως ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 574483

Αν δεν εισαι ευτυχισμενη με τον εαυτο σου, κανενας αντρας δεν προκειται να σου φερει την ευτυχια. Θα τον κανεις να δυστυχησει κ'αυτος (αν νοιαζεται αρκετα).

Η συντροφικοτητα ειναι πολυ σημαντικη. Ομως εχω γνωρισει γυναικες που εχουν τους πιο υπερχους αντρες (και δεν εννοω εμφανισιακα) και παλι ειναι δυστυχισμενες.

Αχ, ντομινίκη μου αν είχα έναν υπέροχο άνδρα στο πλευρό μου σε βεβαιώ θα ήμουν όλο χαρά, σίγουρα ένας άνδρας δεν φέρνει την άνοιξη στην ζωή μιας γυναίκας ούτε είναι το παν αλλά είναι κομμάτι και αυτό πολύτιμο της ζωής μας και ευλογημένοι είναι σε τούτη την ζωή όσοι βρήκαν πραγματικά το άλλο τους μισό, πέρα από διαχωρισμούς, μισαλοδοξία, εγωισμούς και φτηνή σαρκικότητα. Και κυρίως δεν χρειάστηκε να πουλήσουν την ατομική τους αξιοπρέπεια!!

Αν δεν είσαι ευτυχισμένος όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού σου και είσαι αντίκρυ με τον άνθρωπο σου τότε δεν θα' σαι πουθενά ούτε στην δουλειά, ούτε στην κοινωνική ζωή. Αλλά από το να είσαι με το λάθος άνθρωπο καλύτερα να μην είσαι με κανέναν, καλύτερα να μην συμβιβαστείς, τότε η δυστυχία γίνεται διπλή.

Ακόμα δεν έχω καταλάβει πως θα στοιχειωθετηθεί αυτή η τελευταία παράγραφος, αφήγηση θα'ναι της Μιζούκι ή θα μιλά η ίδια η Κάντυ εκεί και θα λέει τώρα στα 38 είμαι έτσι και οι άλλοι πρωταγωνιστές τί θα γίνει με αυτούς, με την Αννυ, τον Αρτσι, τον Τέρρυ, τον Αλμπερτ, την ποννυ θα μάθουμε ποτέ ολοκληρωμένα τί απέγιναν αν βρήκαν ποτέ την ευτυχία και εκείνοι και αν οι κακοί της υπόθεσης ποτέ τιμωρήθηκαν. Σαν να μην μας τα λέει καλά η συγγραφέας Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 891341

Θα απαντηθούν ποτέ πολλά από τα ερωτήματα που έχουμε αλλά μια μικρή παράγραφος τί να μας πει, τί να πρωτοπρολάβει

Έλα ντε τι θα προλάβει; η φαντασία μου έχει στερέψει, τι να χωρέσει πια αυτή η γυναίκα σε μία παράγραφο; βρε λες να είναι τύπου και η Κάντα στα τριάντα της ήταν πιο ευτυχισμένη από ποτέ; και να μας αφήσει να μαλλιοτραβιόμαστε για τα επόμενα 60 χρόνια γιατί, που και με ποιον είναι ευτυχισμένη; lol! Παιδιά ικανή την εχω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 11:05 pm

Τζούλιετ εγώ θέλω να μάθω για όλους τί απέγιναν, για όλους και ένας από τους ήρωες αν δεν βρει την ευτυχία ή την προσωπική του ολοκλήρωση πάλι δεν θα ευχαρηστηθεί κανείς από εμάς. Η Πάττυ π.χ. τί απέγινε βρήκε παρηγοριά ποτέ μετά τον θάνατο του Στηαρ, είχαμε κανέναν καντυκό απόγονο, μανούλα έγινε ποτέ η Κάντυ; Η Ελίζα παντρεύτηκε ποτέ;Ο Νηλ ξαναπροσπάθησε να κάνει κακό στην Κάντυ; Ο τέρρυ έφτασε ποτέ στην δική του λύτρωση και ο Αλμπερτ συνεχίζει κάπου μόνος τα ταξίδια. Ο τζωρτζ αγάπησε, ερωτεύτηκε ποτέ.

Μιζούκι απάντησε για όλα

Ενδιαφερόμαστε!!!!!!!!!!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 11:20 pm

ariathniM έγραψε:
Τζούλιετ εγώ θέλω να μάθω για όλους τί απέγιναν, για όλους και ένας από τους ήρωες αν δεν βρει την ευτυχία ή την προσωπική του ολοκλήρωση πάλι δεν θα ευχαρηστηθεί κανείς από εμάς. Η Πάττυ π.χ. τί απέγινε βρήκε παρηγοριά ποτέ μετά τον θάνατο του Στηαρ, είχαμε κανέναν καντυκό απόγονο, μανούλα έγινε ποτέ η Κάντυ; Η Ελίζα παντρεύτηκε ποτέ;Ο Νηλ ξαναπροσπάθησε να κάνει κακό στην Κάντυ; Ο τέρρυ έφτασε ποτέ στην δική του λύτρωση και ο Αλμπερτ συνεχίζει κάπου μόνος τα ταξίδια. Ο τζωρτζ αγάπησε, ερωτεύτηκε ποτέ.

Μιζούκι απάντησε για όλα

Ενδιαφερόμαστε!!!!!!!!!!!! lol!
Μπορούμε και να το κάνουμε petition να το στείλουμε στη Japan! ΜΕΣΑ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 7:37 pm

Mην είστε βιαστικές... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559316 Ετοιμάζει εκείνο το spin... τέτοιο που έλεγε...

Θα μάθουμε τα πάντα... Μέχρι και τί περιλάμβανε το γαμήλιο τραπέζι των Άλμπερτ Κάντυ! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 727288

_________________
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 7:52 pm

Aldebaran έγραψε:
Mην είστε βιαστικές... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559316 Ετοιμάζει εκείνο το spin... τέτοιο που έλεγε...

Θα μάθουμε τα πάντα... Μέχρι και τί περιλάμβανε το γαμήλιο τραπέζι των Άλμπερτ Κάντυ! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 727288

Μόνο συτα όνειρα μπορώ να το μυρίζω... lol!

Χα, χα, για άλλη μία φορά με έκανες και γέλασα, χαχα ακόμα να συνέλθω, αχ δεν μπορώ.

Λοιπόν τώρα σοβαρά το spin off δεν σημαίνει οτι είναι μία επιμερους εξέλιξη αλλά με βάση έναν ήρωα πχ. Τέρυ (μη φανταστείς όλο τυχαίως το ανέφερα, που τρέχει ο λογισμός σου) ή κάτι άλλου (αυτή είχε πει για το ορφανοτροφείο χρόνια μετά τι έκαναν και ποιοι έζησαν).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 7:54 pm

Τί είναι το spin off εξηγείστε πάραυτα! Υποσημείωση δηλαδή
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 8:10 pm

Aldebaran έγραψε:
Mην είστε βιαστικές... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559316 Ετοιμάζει εκείνο το spin... τέτοιο που έλεγε...

Θα μάθουμε τα πάντα... Μέχρι και τί περιλάμβανε το γαμήλιο τραπέζι των Άλμπερτ Κάντυ! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 727288

Θα ψήσουν και αρνιά αλντεμπαράν;θα καεί το πελεκούδι με άλλα λόγια, τί πηγές είναι αυτές βρε κορίτσι που έχεις, μέχρι και την ανθοδέσμη τη΄ς Κάντυς θα μας εμφανίσεις σε λίγο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 9:27 pm

ariathniM έγραψε:
Τί είναι το spin off εξηγείστε πάραυτα! Υποσημείωση δηλαδή

the process of deriving new radio programs, television programs, video games, or novels from already existing ones

αυτά αλλά για να το καταλάβεις καλύτερα αν πχ. μετα Όσα παίρνει ο άνεμος έβγαζε ένα βιβλίο αποκλειστικά με τη ζωή του Ρετ Μπάτλερ αυτό θα ήταν spin off δηλαδή ένα προιόν καινούριο που προέρχεται από κάτι παλιό (όχι δηλαδή η συνέχεια)
για αυτό τούρτες και γουρουνόπουλα κομμένα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 352138

ετοιμαστείτε για Νew York City (if I make it there I'll make it anywhere, New York, New York Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 699469)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 9:54 pm

αυτό θα ήταν spin off δηλαδή ένα προιόν καινούριο που προέρχεται από κάτι παλιό (όχι δηλαδή η συνέχεια)


Αρα η συνέχεια θα έχουμε την συνέχεια της Κάντυ και το τέλος, δηλ. στα ίδια τα παλιά θα μας αφήσει, θα το προχωρήσει το θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 10:15 pm

ariathniM έγραψε:
αυτό θα ήταν spin off δηλαδή ένα προιόν καινούριο που προέρχεται από κάτι παλιό (όχι δηλαδή η συνέχεια)


Αρα η συνέχεια θα έχουμε την συνέχεια της Κάντυ και το τέλος, δηλ. στα ίδια τα παλιά θα μας αφήσει, θα το προχωρήσει το θέμα.

αχ αριαδνη δε σε κατάλαβα Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Φεβ 13, 2010 10:40 pm

ariathniM έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Mην είστε βιαστικές... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559316 Ετοιμάζει εκείνο το spin... τέτοιο που έλεγε...

Θα μάθουμε τα πάντα... Μέχρι και τί περιλάμβανε το γαμήλιο τραπέζι των Άλμπερτ Κάντυ! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 727288

Θα ψήσουν και αρνιά αλντεμπαράν;θα καεί το πελεκούδι με άλλα λόγια, τί πηγές είναι αυτές βρε κορίτσι που έχεις, μέχρι και την ανθοδέσμη τη΄ς Κάντυς θα μας εμφανίσεις σε λίγο!!!

Τώρα που σε παντρεύουνε σε δίνουν σε έναν άλλο, γεμίζουν την καρδούλα μου βαρύ πονο μεγάλο.
Παρήγγειλα να φέρουνε στο γάμο σου λουλουδια και να σου πουν αγάπη μου τα πιο όμορφα τραγούδια, κόκκινα τριαντάφυλλα να βάλεις στο λαιμό σου, εμένα να θυμίζουνε το πρώτον ανθρωπό σου


Εννοώ Τζουλιετ οτι θα προχωρήσει και πέρα της τελευταίας γνωστής, παλιάς νουβέλας να μάθουμε τελικά τι απέγινε η Κάντυ!

Αλλά Τζούλιετ ότι και αν απέγινε, ξέρεις θεωρώ την Κάντυ εξαιρετικά τυχερή, τον πιο τυχερό άνθρωπο στον κόσμο. Εμείς θεωρούμε τύχη να μας πάνε καλά τα προσωπικά, τα αισθηματικά, τα επαγγελματικά, η Κάντυ όμως βίωσε την άδολη , ανυπόκριτη αγάπη σ' όλο το μεγαλείο της! Γνώριζε και την ελευθερία, τον πραγματικό έρωτα, την φιλία, την προσφορά, άλλαξε ζωές ανθρώπων, αν μέσα σου φύλαγες ανθρωπιά και λίγη φλόγα η Κάντυ θα σ' άλλαζε μυστικά και αθόρυθα! Αλλαξε τον κύριο Καλτραιτ, τον πεισματάρη εκείνον χείρο από την Αγγλία, ακόμα και την καλόγρια στο κολέγιο του σαιντ-πωλ, την Μαίρη-Τζεην, τον κούκι ακόμα και τους σκληροτράχηλους ανθρακωρύχους, ακόμα και τον εκατομυριούχο που ήρθε να κόψει το γέρικο δέντρο του ορφανοτροφείου..ακόμα και τον Νηλ κάτι τον έκανε να νιώσει!

Και μια και καλή μας δίδαξε να μην συμβιβαζίμαστε με το λίγο και το κενό..και το συμβατικό αλλά με το ξεχωριστό!Γι' αυτό σου λέω είδε την αγάπη σε πολλά επίπεδα και την έδωσε και η ίδια απλόχερα. Αγάπησε και αγαπήθηκε, γι' αυτό ήταν τυχερή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 7:49 am

Δεν εχω καταλαβει τι θα περιγραφει αυτο το spin-off. Θα αναφερεται στον Τερρυ?

Αντε να δουμε, αν και πολυ αμφιβαλλω οτι θα μαθουμε κατι καινουριο. Συνηθως σ'αυτες τις περιπτωσεις γινεται πολυ ντορος για το τιποτα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 2:57 pm

domniki έγραψε:
Δεν εχω καταλαβει τι θα περιγραφει αυτο το spin-off. Θα αναφερεται στον Τερρυ? Αντε να δουμε, αν και πολυ αμφιβαλλω οτι θα μαθουμε κατι καινουριο. Συνηθως σ'αυτες τις περιπτωσεις γινεται πολυ ντορος για το τιποτα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 310719

όχι δεν έχουμε επίσημη πληροφόρηση που θα αναφέρεται αλλά όσο ζω έλπίζω...πάντως στην ιστορία της Κάντυ δεν θα αναφέρεται άμεσα αλλά έμεσα γιατί αν αναφερόταν άμεσα θα λεγόταν sequel και όχι spin-off
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 3:42 pm

Και ποιος θα αναφέρεται τότε άμεσα μόνο η Κάντυ; Το σικουελ είναι η συνέχεια του κάθε έργου ή βιβλιου έτσι; Η βιογραφία του Ρετ Μπάτλερ είναι spin off; Τι μαθαίνει κανείς από αυτό το φόρουμ!!! I love you

Ναι για τον Αλμπερτ δεν ξέρουμε πολλά, υπάρχει μια ομίχλη γύρω του πχ. είχε γνώσεις κτηνιατρικής που τις απέκτησε;Στο λονδίνο δούλευε ως φύλακας στο ζωωλογικό κήπο, άρα πρέπει να είχε προσόντα για να τον προσλάβουν;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 5:23 pm

Οποιο και αν είναι το τέλος εγώ δύο πράγματα διδάκτηκα:

1. Οτι η ζωή παρ' όλες τις μεγάλες δυσκολίες που έχει είναι πολύτιμη για τον καθένα μας και ότι αν το παλέψεις στο τέλος θα κερδίσεις.
2. Οτι η Κάντυ μας ήταν μια καθημερινή, απλή κοπέλα, δεν την σύστηνε ούτε η περιουσια, ουτε η κοινωνική θέση, ούτε η ψεύτική, λαμπερή ομορφιά της( ήταν όμοφη και γλυκειά, όχι όμως αυτό το ψεύτικο που αναζητούν οι άνδρες σήμερα για να πουν όμορφη μια γυναίκα, ήταν φυσικά όμορφη χωρίς φανφάρες, δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε!), ούτε το κοινωνικό υπόβαθρο. Και όμως την ερωτεύτηκαν υπέροχοι άνδρες, για τί η αγάπη, η γλυκήτητα, η καλοσύνη, η περιπαικτική διάθεση της και το σκανδαλιάρικο όλο φακίδες μουτράκι της την έκαναν να λάμπουν και να μην περνά απαρατήρητη. Ετσι λοιπόν και η καθεμία από εμάς μπορεί να βρει τον πρίγκηπα της αρκεί να ελπίζει και να μην χάνει την πίστη της.
Η καλοσύνη στο τέλος πάντα πληρώνεται και ανταμείβεται, αργεί βέβαια αλλά πάντα το καλό πράγμα αργεί να γίνει! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 891341 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 891341 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 891341

Πως τα καταφέρνω και πάντα μιλάω πολύ!!!! Κάντυ όμως είναι αυτή!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 6:55 pm

Σε μια ιστορια, δινεται ενα τελος και απο κει και περα, λενε πως ολα θα πανε καλα.

Υποθετουμε πως και εδω θα γινει το ιδιο?

Δηλ. με οποιον εστω και να καταληξει η Καντυ, αυτο ηταν? τα βασανα θα τελειωσουν και ολα θα πανε καλα?

Που ειναι η Ελιζα η Ελρου και η λοιπη παρεα;

Που ειναι η Πατυ; γιατι δεν δικαιωθηκαν οι καλοι;

Αν η Μιζουκι θελει να κρατησει τον ρυθμο που μας εχει συνηθισει δεν θα το κανει. Δεν μπορω να φανταστω την καντυ, εστω και με τον Αλμπερτ να ζει μια εντελως συμβατικη ζωη, ακομη και αν αφιερωθει στο ορφανοτροφειο, ενω θα εχει γινει η πρωτη κυρια των Αντλευ.

Ο δρομος ειναι μακρυς ειτε με τον Τερρυ ειτε με τον Αλμπερτ.

Ο δρομος επισης δεν θα τελειωσει με οποιον απο τους δυο καταληξει.

Εχω περιεργεια εν ολιγης και δεν θελω να δω το οριστικο (και τετριμμενο που δινεται συνηθως)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 10:01 pm

ariathniM έγραψε:
Και ποιος θα αναφέρεται τότε άμεσα μόνο η Κάντυ; Το σικουελ είναι η συνέχεια του κάθε έργου ή βιβλιου έτσι; Η βιογραφία του Ρετ Μπάτλερ είναι spin off; Τι μαθαίνει κανείς από αυτό το φόρουμ!!! I love you

Ναι για τον Αλμπερτ δεν ξέρουμε πολλά, υπάρχει μια ομίχλη γύρω του πχ. είχε γνώσεις κτηνιατρικής που τις απέκτησε;Στο λονδίνο δούλευε ως φύλακας στο ζωωλογικό κήπο, άρα πρέπει να είχε προσόντα για να τον προσλάβουν;

Ούτε η Κάντυ γιατί αν αναφερόταν η Κάντυ και πάλι συνέχεια θα ήταν.
Spin-off παράδειγμα: Ελπίζω να βλέπεις Grey's Anatomy, εκεί ένα πολλά από τα πολλά πρόσωπα που παίζουν είναι και μία κοκκινομάλλα γιατρός (δεν θυμάμαι όνομα) που ήταν η πρώην γυναίκα του γιατρού Derek? (boyfriend της Grey). Μετά από το Grey's anatomy, έβγαλαν και ένα καινούριο σήριαλ που βασίζεται σε αυτήν την ηρωίδα και καλά πάει να μείνει σε άλλη πόλη και να αρχίσει μία νέα καριέρα, αλλά το story παραμένει το ίδιο, αυτή είναι η ηρωίδα. Άρα μέσα τώρα από την καινούρια ζωή της μπορεί και να ακούσεις οτι η Grey παντρεύτηκε το γιατρό αλλά δεν την παρακολουθείς (τη Grey μόνο έμμεσες αναφορές γίνονται) . Αυτό είναι το spin-off. Από ένα παλιό προιον πχ. Candy Candy βγαινει ένα καινούριο πχ. Η ζωη του Κλιν
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 10:26 pm

juliet έγραψε:


Αυτό είναι το spin-off. Από ένα παλιό προιον πχ. Candy Candy βγαινει ένα καινούριο πχ. Η ζωη του Κλιν

Με πεθανες!!!!Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684

Νεα διαμαχη μυριζομαι...... γιατι του κλιν και οχι της πουπετ;;;;;;;Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Φεβ 16, 2010 10:41 pm

nina έγραψε:
juliet έγραψε:


Αυτό είναι το spin-off. Από ένα παλιό προιον πχ. Candy Candy βγαινει ένα καινούριο πχ. Η ζωη του Κλιν

Με πεθανες!!!!Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684

Νεα διαμαχη μυριζομαι...... γιατι του κλιν και οχι της πουπετ;;;;;;;Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684

Γιατί με το Κλιν έχω avatar του Τέρυ....με την Πουπετ τι θα έχω; τον μικρό πρίγκιπα με τα σορτσάκια; Ε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17, 2010 10:45 am

juliet έγραψε:

Γιατί με το Κλιν έχω avatar του Τέρυ....με την Πουπετ τι θα έχω; τον μικρό πρίγκιπα με τα σορτσάκια; Ε;

Juliet εχω ερωτευτει το avatar σου Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103
Eιναι ο Τερρυ στην παραγκα του Αλμπερτ στο ζωολογικο κηπο Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103



nina, το δικο σου avatar ειναι απο το επεισοδιο που η Καντυ φερνει το γραμμα του Αλμπερτ για να το διαβασει ο Τερρυ???? Θυμαμαι οτι εκει φοραει αυτο το φουξ πουκαμισο Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103



Δεν χορταινω να βλεπω αυτα τα δυο avatar. Ειμαι φανατικη του anime, και θεωρω οτι ο Τερρυ στο anime ειναι ομορφοτερος απο καθε αλλο αγορι, αλλα και απο καθε εικονα του στο manga Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17, 2010 11:06 am

domniki έγραψε:
juliet έγραψε:

Γιατί με το Κλιν έχω avatar του Τέρυ....με την Πουπετ τι θα έχω; τον μικρό πρίγκιπα με τα σορτσάκια; Ε;

Juliet εχω ερωτευτει το avatar σου Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103
Eιναι ο Τερρυ στην παραγκα του Αλμπερτ στο ζωολογικο κηπο Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103



nina, το δικο σου avatar ειναι απο το επεισοδιο που η Καντυ φερνει το γραμμα του Αλμπερτ για να το διαβασει ο Τερρυ???? Θυμαμαι οτι εκει φοραει αυτο το φουξ πουκαμισο Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103



Δεν χορταινω να βλεπω αυτα τα δυο avatar. Ειμαι φανατικη του anime, και θεωρω οτι ο Τερρυ στο anime ειναι ομορφοτερος απο καθε αλλο αγορι, αλλα και απο καθε εικονα του στο manga Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 5103


Ναι ναι ναι dom συμφωνω κι εγω ο Τερρυ ειναι οτι πιο ομορφο υπαρχει Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789
Δεν χορταινω να τον βλεπω!!! Νομιζω οτι εχεις δικιο για τα αβαταρ!!! Κι εγω φανατικη με το ανιμε Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 951845

Dom.....Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 205570 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17, 2010 5:11 pm

γενικά εμένα μου αρέσουν πάρα πολύ οι εικόνες στο anime και το προτιμώ απο το manga, συμφωνώ πως ειδικά ο Τέρυ είναι πάρα πολύ όμορφος εκεί!! ο μόνος που πιστεύω οτι αδικήθηκε και τον προτιμώ στο manga είναι ο Άλμπερτ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17, 2010 9:03 pm

Ο ΄Άλμπερτ μου αρέσει στο ανιμέ από την αμνησία και μετά αλλά όταν κουρεύεται στο μάνγκα είναι όλα τα λεφτά... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789

Ο Τέρρυ μου φαίνεται παντού ο ίδιος...



Φαντάζεστε να γράψει η Μιζούκι το spin off από την πλευρά της Ελίζας;;; Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 35868 Και όχι τίποτ΄άλλο... να αγοράσει τα δικαιώματα η ΤΟΕΙ και 40 χρόνια μετά ν΄αναρωτιόμαστε αν ο Νηλ ήταν καλύτερος στο μάνγκα ή στο ανιμέ... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 147157

Πάω ν΄αυτοκτονήσω... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559993

_________________
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Φεβ 17, 2010 10:56 pm

Aldebaran έγραψε:
Ο ΄Άλμπερτ μου αρέσει στο ανιμέ από την αμνησία και μετά αλλά όταν κουρεύεται στο μάνγκα είναι όλα τα λεφτά... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 930789

Ο Τέρρυ μου φαίνεται παντού ο ίδιος...



Φαντάζεστε να γράψει η Μιζούκι το spin off από την πλευρά της Ελίζας;;; Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 35868 Και όχι τίποτ΄άλλο... να αγοράσει τα δικαιώματα η ΤΟΕΙ και 40 χρόνια μετά ν΄αναρωτιόμαστε αν ο Νηλ ήταν καλύτερος στο μάνγκα ή στο ανιμέ... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 147157

Πάω ν΄αυτοκτονήσω... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 559993

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ - Σελίδα 2 720684 Το spin-off από μεριά της Ελίζας ήταν όλα τα λεφτά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;
» Σχόλια : Κάντυ Κάντυ η συνέχεια...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Κάντυ-
Μετάβαση σε: