Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ

Πήγαινε κάτω 
+8
xruste
ΜΙΜΙ
nuitetoile21
nina
Aldebaran
domniki
ariathniM
juliet
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 2:11 pm

Λοιπόν ας το ανοίξω και αυτό.
Μετά από δημοσίευση της Μιζούκι ξέρουμε πως ξαναγράφει τη νουβέλα της. Στην καινούρια της έκδοση η τελευταία παράγραφος θα παρουσιάζει την Κάντυ κοντά στα τέλη των τριάντα ετών. Η Μιζούκι είπε οτι θα παρουσιάζεται λέει για μία στιγμή μόνο (πως θα το κάνει αυτό αυτή και η ψυχή της το ξέρουν). Πως τι φαντάζεστε;
Λογικά και παράλογα.

Λογικά για εμένα θα έχει πάει στις καλόγριες ή θα είναι ακόμα στο Λόφο της Πόνυ υπεύθυνη πλέον για την υιοθεσία των παιδιών και θα κρύβει τις εφημερίδες με τα άρθρα του Τέρυ κάτω απο το γραφείο.

Παράλογα θα είναι ήδη στην Νέα Υόρκη, μαζί με τον Τέρυ και έχει τα δικά της παιδάκια να φροντίζει.
Επειδή η ματιά είναι φευγαλέα δεν νομίζω να επεκταθεί παραπάνω, περιμένω τις δικές σας απαντήσεις και παρατηρήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 2:19 pm

Το θέμα είναι παράλογο από μόνο του, η άλλη νουβέλα σε τί ακριβώς θα αναφέρεται!!!Ποιοι θα είναι οι ηρωες και τη σχέση θα έχουν με την Κάντυ!!!

Κάντυ δώσε μου πράσινο απ' τα μάτια σου
και χρυσαφί απ' τα μαλλιά σου
και έλα πριν φέξει ο ουρανός
έλα να βάψουμε τον κόσμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 2:29 pm

Νομιζω οτι θα παραμεινει στο σπιτι της κυριας Πονυ και θα δουλευει εκει ως νοσοκομα. Στο τελευταιο επεισοδιο φαινεται να ειναι πολυ ευτυχισμενη μαζι με τους φιλους της στο σπιτι των παιδικων της χρονων. Ποιος ξερει...μονο η Μιζουκι Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 2:39 pm

ariathniM έγραψε:
Το θέμα είναι παράλογο από μόνο του, η άλλη νουβέλα σε τί ακριβώς θα αναφέρεται!!!Ποιοι θα είναι οι ηρωες και τη σχέση θα έχουν με την Κάντυ!!!

Κάντυ δώσε μου πράσινο απ' τα μάτια σου
και χρυσαφί απ' τα μαλλιά σου
και έλα πριν φέξει ο ουρανός
έλα να βάψουμε τον κόσμο...

Athni, μην μπερδεύεσαι θα επανεκδόσει τις τρεις παλιές νουβέλες (ναι αυτές με τα γράμματα σε μία) κάνοντας κάποιες διορθώσεις και στο τέλος αυτής θα βάλει και μία καινούρια παράγραφο όπου η Κάντυ θα εμφανίζεται στα τριάντα. Αυτά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 3:57 pm

Εγώ την φαντάζομαι κουνέλα με 10-15 παιδιά (του Άλμπερτ όλα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 559316 ), με δική της σχολή Νοσοκόμων την οποία θα της έχει αγοράσει ο Άλμπερτ από τους κληρονόμους της Μαίρη Τζέην. Τα παιδιά τους θα παίζουν αμέριμνα στο λόφο του μικρού αλόγου μαζί με τα άλλα παιδάκια και μακριά από τις σειρήνες του νέου πολέμου. Και αυτό για να μη μαθαίνουν τα νέα από τον έξω κόσμο και τους μπαίνουν τρελές ιδέες να καταταγούν.

Αντίστοιχα, ο Τέρρυ με δικό του θίασο θα περιοδεύει σ' όλη την Αμερική και ενίοτε θα συναντιέται και με τον Άλμπερτ που θα ταξιδεύει διαρκώς και θα πίνουν 5-6 μπουκαλάκια για χάρη του παλιού καιρού. Επιπλέον, θα έχει ανακυρηχτεί Σερ από τη νεοστεφθείσα βασίλισσα σε σεμνή τελετή που θα έχει μεταδώσει ζωντανά το BBC κάνοντας κοντινά (ζουμ τα λένε) στον Ρίτσαρντ και την Ελαίηνορ που θα κλαίνε από ευτυχία.

Ο Άρτσυ και η Άννυ θα έχουν ακολουθήσει χωριστούς δρόμους αφού κάποια στιγμή θα διαπίστωναν πως δεν ταιριάζουν καθόλου.
Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε το φικ της Juliet. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 564279

Η Σουζάννα... ποιά Σουζάννα καλέ;;;; Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 889631 Α...ναι... Θα έχει αποκτήσει το δικό της κουκλοθέατρο όπου θα δίνει παραστάσεις για μικρά παιδιά. Παραδόξως το κουκλοθέατρο θα βρίσκεται σ΄ένα λόφο στις όχθες της Μίσιγκαν κάπου στο Σικάγο...

Ο Νηλ και η Ελίζα τώρα...
Μιά φίλη έχει γράψει ένα φικ στο οποίο τα δυό καλά παιδιά ταξιδεύουν με το Βρετανικό.... Περισσότερα δε λέω... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201

_________________
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 4:07 pm

Βρε Αλντεραμπαν αυτά που τα σκέφτεσαι, καλά κούνελος ο Αλμπερτ, όλο παιδιά θα της κάνει της Κάντυ, ούτε πρεσβειτέρα να' ταν! Πολύ φαντασία έχεις και η Τζούλιετ δεν πάει πίσω.. lol! Σερ ο Τερρυ, χα, χα..είμαστε όλοι μια ευχάριστη ατμόσαιρα που θα έλεγε και ο Ηλιοπουλος!

Εγώ επιμένω μια παράγραφος για μια 30 και βάλε Κάντυ τι να πρωτογράψεις και πως να μιλήσεις για την νέα κατάσταση των ηρώων, καλά λέει πως θα μας απογοητεύσει κάτι ξέρει η Μιζούκι! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 137270

Μια παραγραφος μόνο Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 801611 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 352138 Δεν είμαι καλά!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 4:14 pm

ariathniM έγραψε:
Βρε Αλντεραμπαν αυτά που τα σκέφτεσαι, καλά κούνελος ο Αλμπερτ, όλο παιδιά θα της κάνει της Κάντυ, ούτε πρεσβειτέρα να' ταν! Πολύ φαντασία έχεις και η Τζούλιετ δεν πάει πίσω.. lol! Σερ ο Τερρυ, χα, χα..είμαστε όλοι μια ευχάριστη ατμόσαιρα που θα έλεγε και ο Ηλιοπουλος!

Εγώ επιμένω μια παράγραφος για μια 30 και βάλε Κάντυ τι να πρωτογράψεις και πως να μιλήσεις για την νέα κατάσταση των ηρώων, καλά λέει πως θα μας απογοητεύσει κάτι ξέρει η Μιζούκι! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 137270

Μια παραγραφος μόνο !@@#$ Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 352138 Δεν είμαι καλά!!!!


A... δε θέλω αρνητικές σκέψεις... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 77426
Η παράγραφος θα είναι εκτενέστατη...
Βάλε τώρα πως θα είναι με ιδεογράμματα και ένα ιδεόγραμμα = χίλιες λέξεις... Θα μας κατατοπίσει πλήρως!!! lol!

_________________
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 5:26 pm

Mε δεδομενο οτι μιλαμε για τη Μιζουκι...... στα εξηντα φευγα, αν δεν κανω λαθος, το πιο πιθανο σεναριο ειναι το εξης:

Ο Τερρυ ξυπνα απο τα μαγια της ''magica de spell'' και διεκδικει την Καντυ, η οποια ομως δεν τον δεχεται και αποφασιζει να εξασκησει και παλι το επαγγελμα...... και γινεται η νοσοκομα της ακατανομαστης. O Τερρυ αγιοποιειται Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201 μετα τα βασανιστηρια που περασε απο την μαγισσα και ο Αλμπερτ ιδρυει την Green Peace Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 922907

Υ.Γ. Δεν εχω τιποτα καλυτερο να περιμενω απο τη Μιζουκι σε μια παραγραφο! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 506181
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 5:41 pm

nina έγραψε:
Mε δεδομενο οτι μιλαμε για τη Μιζουκι...... στα εξηντα φευγα, αν δεν κανω λαθος, το πιο πιθανο σεναριο ειναι το εξης:

Ο Τερρυ ξυπνα απο τα μαγια της ''magica de spell'' και διεκδικει την Καντυ, η οποια ομως δεν τον δεχεται και αποφασιζει να εξασκησει και παλι το επαγγελμα...... και γινεται η νοσοκομα της ακατανομαστης. O Τερρυ αγιοποιειται Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201 μετα τα βασανιστηρια που περασε απο την μαγισσα και ο Αλμπερτ ιδρυει την Green Peace Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 922907

Υ.Γ. Δεν εχω τιποτα καλυτερο να περιμενω απο τη Μιζουκι σε μια παραγραφο! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 506181

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 6:13 pm

εγώ πιστεύω οτι θα είναι μια δεύτερη κυρία Πόνυ Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201 που θα είναι ευτυχισμενη με το να φροντίζει τα παιδιά αλλά θα εξακολουθεί να σκέφτεται τον Τέρρυ Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 ο οποίος ακόμα θα προσπαθεί να σωθεί απο τα νύχια της Σουζάννας, θα αλληλογραφεί με τον Άλμπερτ που θα βρίσκεται στην Αφρική να βοηθά να μην εφαφανιστούν σπάνια είδη ζώων Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201. Αυτά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 9:36 pm

@nina, εισαι απιστευτη Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Το σεναριο σου βαζει τελος στα βασανιστικα χρονια που περασαμε, περιμενοντας την Μιζουκι να γραψει το πολυποθητο φιναλε Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 315913 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 315913 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 315913

@MIMI, συμφωνω μ'αυτο που ειπες: η Καντυ θα ηθελε παρα πολυ να γινει σαν την κυρια Πονυ, που αποτελει αλλωστε και το προτυπο της. Ειναι γεματη αγαπη για ολους, και εκτιμα αφανταστα την κυρια Πονυ για την προσφορα της στα παιδακια. Η Καντυ δεν χρειαζεται κανεναν αντρα για να την "σωσει" και να την κανει ευτυχισμενη. Ειναι ευτυχισμενη απο μονη της Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307 Eιναι περα και πανω απο τον μυθο της Σταχτοπουτας...ειναι μια μοντερνα γυναικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 951845

Δεν ξερω αν θα ειναι ζευγαρι με καποιον, παντως σιγουρα θα ειναι ευτυχισμενη και θα προσφερει απλοχερα αγαπη και φροντιδα σε οσους την χρειαζονται Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201

Θα ειχε παρα πολυ ενδιαφερον να μαθαιναμε τι σκεφτεται η συγγραφεας για το μελλον της Καντυ Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 11:30 pm

Δεν μπορώ με τίποτα να φανταστώ τον Τέρρυ ενήλικα, έχει το πρόσωπο της παντοντινής εφηβείας!!! Είναι ο παντοντινός Ντόριαν Γκρευ με μια καλή ψυχούλα βέβαια, ο άνθρωπος που ο χρόνος δεν τολμά να τον αγγίξει!

Δεν νομίζω ότι η Κάντυ είναι πέρα από τον μύθο της Σταχτομπούτας, απλώς είναι μια πιο δυναμική και σύνθετη σταχτομπούτα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 11:36 pm

ariathniM έγραψε:
Δεν μπορώ με τίποτα να φανταστώ τον Τέρρυ ενήλικα, έχει το πρόσωπο της παντοντινής εφηβείας!!! Είναι ο παντοντινός Ντόριαν Γκρευ με μια καλή ψυχούλα βέβαια, ο άνθρωπος που ο χρόνος δεν τολμά να τον αγγίξει!

Δεν νομίζω ότι η Κάντυ είναι πέρα από τον μύθο της Σταχτομπούτας, απλώς είναι μια πιο δυναμική και σύνθετη σταχτομπούτα...

Ax Ariathni μου καλα λεει η juliet εισαι κρυφοτερικη τελικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_cheers απλως μου φαινεται οτι φοβασαι λιγο τους πιο πολυπλοκους ανθρωπους. Οι ανθρωποι αυτοι μπορει να φαινονται σε ολους τους αλλους δυσκολοι ή και δυστροποι πολλες φορες οταν ομως βρουν το αλλο τους μισο........Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 833201 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 11, 2010 11:53 pm

Για να το λες κάτι ξέρεις...κάτι ξέρεις... lol! δεν ξέρω εγώ σαν χαρακτήρας αν θα μπορούσα να συμβαβίσω με έναν άνθρωπο σαν τον Τέρρυ, ίσως γιατί εχω ήδη πληγωθεί αρκετά. Δεν μπορώ όμως και να μην τον θαυμάζω, μέσα από τα δικά σας μάτια τον αγάπησα και μέσα από το φαν-φικ της Τζούλιετ, μα πάνω απ' όλα είναι κομμάτι της ίδιας της Κάντυ, γι' αυτό οφείλω να τον αγαπήσω flower και να τον δω όπως εκείνη τον έβλεπε, με τα μάτια της 16χρονης ψυχής της.Οτι σχετιζεται με εκείνη δεν μπορεί παρα να είναι μοναδικό... Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 699469 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 1370021294

Αν δεν ήταν μοναδικός δεν θα τον ξεχώριζε Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 5036 Της έχω εμπιστοσύνη, καταλαβαίνω πόσο τον αγάπησε, μου έχει συμβεί.

Ομως αυτοί οι χαρακτήρες, δεν ξέρω ο ουρανός τοπυς φθονεί, τιμωρούνται γι' αυτήν την μοναδικότητα που έχουν, είναι που είναι μεγαλύτεροι και από την ίδια την ζωή, δεν ξέρω να το εξηγήσω, νομίζω ότι κάπου το εξηγεί ο Παυλίδης, το τέλος δεν είναι καλό.

NANSY δεν τιμωρούνται γιατί είναι κακά παιδιά, δεν πάνε στην κόλαση αλλά η ζωή τους γίνεται η ίδια κόλαση γιατί έχουν μια μοναδικότητα και μια αυθεντικότητα που ο κόσμος δύσκολα σηκώνει. Ανήκει ο Τέρρυ στον κύκλο των χαμένων, καταραμένων ποιητών, η απάντηση φοβάμαι δεν θα δοθεί από εμάς. Πάντως ο ίδιος θα μπορούσε να είναι δραματικός, σαιξπηρικός ήρωας και πηγή έμπνευσης για τον Αρθούρο Ρυμπω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xruste
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
xruste


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 53
Ηλικία : 57
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry-Candy
Registration date : 12/01/2010

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 2:02 am

Η Candy στα τριάντα ! ενδιαφέρον αλλά δεν

είμαι σίγουρη ότι θέλω να μεγαλώσει ηCandy μου φτάνει που μεγαλώνω

εγώ. Crying or Very sad Crying or Very sad Θα μας πει τουλάχιστον όποιο τέλος κ'αν έχει την πορεία

μέχρι εκεί? με τρομάζει αυτο με τη μια παράγραφο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 2:24 am

Η Κάντυ τριάντα(τρία); Σε ένα κρίσμο σημείο της ζωής της όπου τα πράγματα αρχίζουν να σοβαρεύουν. Σε μια ηλικία που κάνεις απολογισμό της πρώτης νεότητας και βλέπεις πια τα πράγματα με τα μάτια ενός ενήλικα που πέρα από τα θέλω έχουν δυναμικό ρόλο στη ζωή σου και τα πρέπει.... Σημείο αποφάσεων κι επιλογών... Την θέλω ευτυχισμένη και σίγουρη για ότι κι αν επιλέξει στη ζωή της,(σε αυτήν την παράγραφο) είτε με κάποιον σύντροφο(τον Τέρρυ εννοώ φυσικά!!!) είτε μόνη κι επιλέγοντας την προσφορά και την αγάπη στα παιδια όπως η κυρία Πόνυ που όπως σωστά προείπατε είχε σαν πρότυπό της. juliet έγραψες πάλι!! Τα κατάφερες να με κάνεις πάλι να πνιγώ με την coca-cola. Να σαι καλά!!! Τελικά αυτό το vampires κάτι που δεν το θυμάμαι μήπως πρέπει να του ρίξω μια ματιά κάποια στιγμή μια και ξενυχτάω σαν βρυκόλακας; Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 315913

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 233698 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 9:21 am

domniki έγραψε:
..... Η Καντυ δεν χρειαζεται κανεναν αντρα για να την "σωσει" και να την κανει ευτυχισμενη. Ειναι ευτυχισμενη απο μονη της Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307 Eιναι περα και πανω απο τον μυθο της Σταχτοπουτας...ειναι μια μοντερνα γυναικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 951845



Dom, τον άντρα δεν τον χρειάζεται για να τη σώσει... Για να την κάνει ευτυχισμένη κατά ένα συγκεκριμένο τρόπο όμως ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483

_________________
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 12:04 pm

Aldebaran έγραψε:
domniki έγραψε:
..... Η Καντυ δεν χρειαζεται κανεναν αντρα για να την "σωσει" και να την κανει ευτυχισμενη. Ειναι ευτυχισμενη απο μονη της Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307 Eιναι περα και πανω απο τον μυθο της Σταχτοπουτας...ειναι μια μοντερνα γυναικα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 951845



Dom, τον άντρα δεν τον χρειάζεται για να τη σώσει... Για να την κάνει ευτυχισμένη κατά ένα συγκεκριμένο τρόπο όμως ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!!ΝΑΙ!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 574483

Αν δεν εισαι ευτυχισμενη με τον εαυτο σου, κανενας αντρας δεν προκειται να σου φερει την ευτυχια. Θα τον κανεις να δυστυχησει κ'αυτος (αν νοιαζεται αρκετα).

Η συντροφικοτητα ειναι πολυ σημαντικη. Ομως εχω γνωρισει γυναικες που εχουν τους πιο υπερχους αντρες (και δεν εννοω εμφανισιακα) και παλι ειναι δυστυχισμενες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 12:20 pm

nansecrets έγραψε:
Η Κάντυ τριάντα(τρία); Σε ένα κρίσμο σημείο της ζωής της όπου τα πράγματα αρχίζουν να σοβαρεύουν. Σε μια ηλικία που κάνεις απολογισμό της πρώτης νεότητας και βλέπεις πια τα πράγματα με τα μάτια ενός ενήλικα που πέρα από τα θέλω έχουν δυναμικό ρόλο στη ζωή σου και τα πρέπει.... Σημείο αποφάσεων κι επιλογών... Την θέλω ευτυχισμένη και σίγουρη για ότι κι αν επιλέξει στη ζωή της,(σε αυτήν την παράγραφο) είτε με κάποιον σύντροφο(τον Τέρρυ εννοώ φυσικά!!!) είτε μόνη κι επιλέγοντας την προσφορά και την αγάπη στα παιδια όπως η κυρία Πόνυ που όπως σωστά προείπατε είχε σαν πρότυπό της. juliet έγραψες πάλι!! Τα κατάφερες να με κάνεις πάλι να πνιγώ με την coca-cola. Να σαι καλά!!! Τελικά αυτό το vampires κάτι που δεν το θυμάμαι μήπως πρέπει να του ρίξω μια ματιά κάποια στιγμή μια και ξενυχτάω σαν βρυκόλακας; Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 315913

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 233698 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 391308

Ax βαμπιριάσου εύκολα, Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 41307
να ξεβαμπιριαστείς είναι το δύσκολο αλλά μη σε νοιάζει μιλάμε για πολύ απολαυστικό εθισμό Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 233698 αχ θα παρακαλείς να κάνεις μία αιμοδοσία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 12:29 pm

Τελικά το σκέφτηκα στα 39 της θα είναι μία απελευθερωμένη γυναίκα που θα αλλάζει τον εναν άντρα μετά τον άλλο, θα είναι καριερίστρια και θα αγαπάει τα παιδιά των ξένων (γιατί δεν θα θέλει δικά της) και θα ξεκοκκαλίζει τα λεφτά των Άρντλευ στα τεκνά. lol! Όχι σιγά μη χαλάσει τη ζαχαρένια της για έναν ή περισσότερους άντρες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 12:47 pm

juliet έγραψε:
Τελικά το σκέφτηκα στα 39 της θα είναι μία απελευθερωμένη γυναίκα που θα αλλάζει τον εναν άντρα μετά τον άλλο, θα είναι καριερίστρια και θα αγαπάει τα παιδιά των ξένων (γιατί δεν θα θέλει δικά της) και θα ξεκοκκαλίζει τα λεφτά των Άρντλευ στα τεκνά. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Lol Όχι σιγά μη χαλάσει τη ζαχαρένια της για έναν ή περισσότερους άντρες.

Aν δω και την Καντυ να μετατρεπεται σε .... Σαμανθα ε.. τοτε θα πω οτι πραγματικα ο κοσμος θα καταστραφει το 2012!!!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 175236 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 679307

Σοδομα και Γομορα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 1:07 pm

nina έγραψε:
juliet έγραψε:
Τελικά το σκέφτηκα στα 39 της θα είναι μία απελευθερωμένη γυναίκα που θα αλλάζει τον εναν άντρα μετά τον άλλο, θα είναι καριερίστρια και θα αγαπάει τα παιδιά των ξένων (γιατί δεν θα θέλει δικά της) και θα ξεκοκκαλίζει τα λεφτά των Άρντλευ στα τεκνά. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Lol Όχι σιγά μη χαλάσει τη ζαχαρένια της για έναν ή περισσότερους άντρες.

Aν δω και την Καντυ να μετατρεπεται σε .... Σαμανθα ε.. τοτε θα πω οτι πραγματικα ο κοσμος θα καταστραφει το 2012!!!!! Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 175236 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 679307

Σοδομα και Γομορα Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684

ΗΜΑΡΤΟΝ Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 1:50 pm

Επειδή κυκλοφορεί μια τέτοια φήμη για το 2012 ας σπεύσει η Μιζούκι να δούμε και εμείς ανάσταση. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 ( ημερολόγιο μάγιας, εκεί να ψάξουμε για συνέχεια της Κάντυ)!!!!

Α, ρε Τζουλιετ είσαι και σατυρικό ταλέντο( θα παρακαλέσεις να κάνεις αιμοδοσία) Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Που τα σκέφτεσαι αυτά, με την Νίνα και την Αλντεραμπαν θα κάνατε τριο φανταστικό, τύφλα να' χουν οι ράδιο-Αρβύλα!!!

Σατυρικά ταλέντα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 2:15 pm

ariathniM έγραψε:
Επειδή κυκλοφορεί μια τέτοια φήμη για το 2012 ας σπεύσει η Μιζούκι να δούμε και εμείς ανάσταση. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 ( ημερολόγιο μάγιας, εκεί να ψάξουμε για συνέχεια της Κάντυ)!!!!

Α, ρε Τζουλιετ είσαι και σατυρικό ταλέντο( θα παρακαλέσεις να κάνεις αιμοδοσία) Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Που τα σκέφτεσαι αυτά, με την Νίνα και την Αλντεραμπαν θα κάνατε τριο φανταστικό, τύφλα να' χουν οι ράδιο-Αρβύλα!!!

Σατυρικά ταλέντα!!!


Οι τρεις ξεμαλλιασμενες.... για να μην πω φαλακρες παρουσιαστριες Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 790358 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 790358 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684

Κι εσυ δεν πας πισω σε φαντασια!!!Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ Icon_minitimeΠαρ Φεβ 12, 2010 5:39 pm

nina έγραψε:
ariathniM έγραψε:
Επειδή κυκλοφορεί μια τέτοια φήμη για το 2012 ας σπεύσει η Μιζούκι να δούμε και εμείς ανάσταση. Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 ( ημερολόγιο μάγιας, εκεί να ψάξουμε για συνέχεια της Κάντυ)!!!!

Α, ρε Τζουλιετ είσαι και σατυρικό ταλέντο( θα παρακαλέσεις να κάνεις αιμοδοσία) Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Που τα σκέφτεσαι αυτά, με την Νίνα και την Αλντεραμπαν θα κάνατε τριο φανταστικό, τύφλα να' χουν οι ράδιο-Αρβύλα!!!

Σατυρικά ταλέντα!!!


Οι τρεις ξεμαλλιασμενες.... για να μην πω φαλακρες παρουσιαστριες Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 238107 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 790358 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 790358 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684

Κι εσυ δεν πας πισω σε φαντασια!!!Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684 Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ 720684

Bien Sur

Albert my hips don't lie tonight
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ -ΑΝΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 3Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» καντυ-καντυ!ευτυχισμενο τελος για ολους!!
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Τι δεν μας αρεσει τοσο στην Καντυ-Καντυ;
» Σχόλια : Κάντυ Κάντυ η συνέχεια...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Υπόθεση- Χαρακτήρες :: Κάντυ-
Μετάβαση σε: