Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Τι σημαίνει το nickname σας?

Πήγαινε κάτω 
+18
arwyn-t
libra
ariel
zouzou
dolly
elpidaki
Funky_Axel
Cerry
ntmhx
nina
nansecrets
Aldebaran
ariathniM
Λορένα
nuitetoile21
ΜΙΜΙ
juliet
domniki
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 11:09 pm

εμένα μου ερχεται το ροζαλία!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 11:11 pm

ariathniM έγραψε:
εμένα μου ερχεται το ροζαλία!!

απο το ροζαλια ζουζου?????
πολυ φαντασια ρε παιδια!!!!!

σαν μια αλλη ελπιδα που ξερω που το εκανε λιλικα!!!!!!

ελεος!!!!! λιλικα!!!!!
η λιλικα στο βουνο..... lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 22, 2010 10:04 am

Το δικό μου nick το δανειστηκα απ την Τρικυμία του Shakespeare.Ο/Η ariel είναι ενα ξωτικό που σωζει ο Prospero απο την κακια μαγισσα Sycorax. Βέβαια οι ανθρωποι δεν κάνουν καλό σε κανέναν δωρεάν... Ο Prospero υποχρεώνει τον ariel να γίνει υπηρέτης του και τον ελευθερώνει μόνο όταν ξανακερδιζει τη θεση του στη Νάπολη. Ο ρόλος στο θέατρο παίζεται τοσο από αντρες οσο και απο γυναικες,αν και γενικα ο ariel θεωρητε αντρας. Αγαπω πολύ τα ξωτικα και για χρόνια έπαιζα μια elven witch στο ADnD. Εκείνο το ελφ ηταν το αλτερ εγκο μου και στον κυκλο μου χαιδευτικα με φωναζουν με τ' ονομά της
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 7:33 am

Εμαθα καποια πράγματα ψάχνοντας για το ψευδωνυμό μου που μου άρεσαν αρκετά! η Αριάδνη λοιπόν ήταν η πιο διακεκριμένη κόρη του Μινωα ( του μυθικού βασιλιά της Κρήτης) και της Πασιφαης! ηταν πρωθιερεια του ναου της Κνωσσου αλλα και η υπευθυνη για τον λαθυρινθο με τον Μινώταυρο! το ονομα της σημαινε την 'ιδιαιτέρως φωτεινή'

ξερετε οτι στους αγωνες των Αθηνων( οι προμπομποι των Ολυμπιακών) , οι Αθηναιοι ειχαν σκοτωσει τον πρωτοτοκο γιο του Μινωα από ζήλεια επειδή ειχε νικήσει σε όλα τα αθλήματα και τις επιδειξεις! ο βασιλιας ισχυρος και παντοδύναμος μέσω του ναυτικού του, θα ζητησει κάθε 9 χρόνια να στέλνονται στην Κρητη 9 νεοι και 9 νεες παρθενοι , θυσια στον μινώταυρο, ειδάλλως θα κηρυττε τον πόλεμο στην πόλη της Αθήνας! και ετσι γινονταν!!

Οταν ο Θησεας, ο γιος του βασιλιά της Αθήνας εφτασε στο νησι μαζί με τους άλλους νέους, η Αριαδνη τον ερωτευτηκε με την πρώτη ματιά ( τοση ηταν η ομορφια του νέου) οταν τον ειδε στην προμπομπη με τους αλλους και αποφασισε να τον βοηθήσει, πήγε λοιπόν στον Δαιδαλο , τον κατασκευαστη του λαθυρινθου και του ζητησε βοηθεια! εκεινος της εδωσε τον γνωστό μιτο, εκεινη δεν εχασε καιρό, γλίστρησε μες στην νυκτα στο κελί του ηρωα του εδωσε τον μιτο με μονο μια προυποθεση να την παντρευτει οταν ολα θα τελειωναν! και να φυγουν μαζί! τεσπα στην Κρητη σημερα υπάρχουν δυο λαθυρινθοι αλλα ειναι πολυ μεταγενέστεροι και οι δυο του γνωστου ..

παντως η ενέργεια της Αριαδνης χαρακτηριστηκε ως η νικη της λογικής πάνω στην ωμή βια! εντυπωση μου κάνει πως τελικά παντρευεται τον Θεο Διονυσο και οχι την μεγάλη της αγάπη! επίσης υπάρχει και αγία Αριαδνη, νεαρη αγία, κατι που αγνοουσα μεχρι πρότινος! η αγια ηταν σκλάβα, δουλη σε ρωμαικο αρχοντικό καμια σχεση με την πριγκήπισσα της Κρητης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 8:47 am

Αριάδνη η Ελληνική μυθολογία είναι μαγική και αξεπέραστη!

Το δικό μου nick είναι από το ζώδιό μου. Συνήθως δεν χρησιμοποιώ nick λόγω έλλειψης φαντασίας γενικότερα και όταν έκανα την εγγραφή το πιο πρωτότυπο που σκέφτηκα ήταν αυτό... για τόση έλλειψη φαντασίας μιλάμε lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
arwyn-t
Candy Star
Candy Star
avatar


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1071
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 20/05/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 10:44 am

Οταν ητανε να γραφτω σε ενα φορουμ για τον "Αρχοντα των Δαχτυλιδιων" πριν καμια δεκαρια χρονια, επρεπε να εχω ενα nickname. Δεν ηξερα και πολλα για τον Αρχοντα, ειδα οτι δυο κυριως ητανε οι κοπελες στην υποθεση, Arwen & Eowyn, και τα δυο αυτα ονοματα ητανε πιασμενα, οποτε δημιουργησα το

arw(en) + (eow)yn = arwyn

και κολλησα και το -t απο το αρχικο του ονοματος μου στα αγγλικα.

Απο κει και υστερα, σε ολα τα φορουμ που μπηκα ποτε ημουνα και ειμαι arwyn-t ή arwynt ή σπανια arwyn σκετο.


👅
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 11:04 am

Η Αριαδνη (της αρχαιοτητας) επιστρεφοντας με τον Θησεα στην Αθηνα, εκαναν σταση σε καποιο νησι για να γεννησει (εδω κατι δεν μου κολλαει με τους μηνες). Τεσπα.. την ωρα που η Αριαδνη ετοιμαζοταν να γεννησει, σηκωθηκε αερας και ο Θησεας ετρεξε στο καραβι του να το γλιτωσει. Μονο που τον παρεσυρε μακρια και αφησε την Αριαδνη πισω και.. δεν ξαναγυρισε.

Πολλοι μιλουν για εγκαταλειψη της Αριαδνης απο τον Θησεα, ο οποιος αφου ωφεληθηκε στην συνεχεια την παρατησε.
Υπαρχει και η εκδοχη πως η Αριαδνη ηταν ηδη παντρεμενη με τον θεο Διονυσο και πως εκεινος την πηρε πισω, αφου τους χωρισε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 11:13 am

=red]Πολλοι μιλουν για εγκαταλειψη της Αριαδνης απο τον Θησεα, ο οποιος αφου ωφεληθηκε στην συνεχεια την παρατησε.
αχ, αυτοι οι άνδρες Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 679307 και η κοπέλα έπαιξε με την ζωή της για να τον σώσει, ηταν απ' εξω από τον λαβυρινθο και κράταγε τον μίτο και αυτος... να' τα τα χαιρια του! αν το μάθαινε ο Μινωας την ειχε άσχημα η Αριαδνουλα! οι ανδρες τελικά και σήμερα και στην αρχαιοτητα ειτε προκειται για μυθολογικους ήρωες, ειτε για κοινους θνητους πάντα ιδιοι ειναι Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 36501 βρε όσους μιτους και να τους κρατησεις, δεν καταλαβαινουν τι θυσίες κάνεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 07, 2010 11:15 am

ariathniM έγραψε:
=red]Πολλοι μιλουν για εγκαταλειψη της Αριαδνης απο τον Θησεα, ο οποιος αφου ωφεληθηκε στην συνεχεια την παρατησε.
αχ, αυτοι οι άνδρες Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 679307 και η κοπέλα έπαιξε με την ζωή της για να τον σώσει, ηταν απ' εξω από τον λαβυρινθο και κράταγε τον μίτο και αυτος... να' τα τα χαιρια του! αν το μάθαινε ο Μινωας την ειχε άσχημα η Αριαδνουλα! οι ανδρες τελικά και σήμερα και στην αρχαιοτητα ειτε προκειται για μυθολογικους ήρωες, ειτε για κοινους θνητους πάντα ιδιοι ειναι Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 36501 βρε όσους μιτους και να τους κρατησεις, δεν καταλαβαινουν τι θυσίες κάνεις!


χιχιχιχι!!!!
αριαδνη!!!!
οι αντρες ενεργουν με βαση την ψυχρη λογικη! (οτι συμφερει!)
οι γυναικες με το συναισθημα!
οκ! ετσι εχουν τα πραγματα! (για αυτο και συμπληρωνει ο ενας τον αλλο!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24, 2010 1:09 pm

nuitetoile21 έγραψε:
το δικο μου ειναι γαλλικο και σημαινει αστροφεγγια.το 21 ειναι η μερα των γεννεθλιων μου.Διαλεξα γαλλικα γιατι απο την γαλλια ειναι ο φιλος μου και μου αρεσουν πολυ σαν γλωσσα.και το αστροφεγια μου αρεσει πολυ σαν λεξη.μαλιστα αν ποτε δημοσιευσω τα διηγηματα αυτον τον τιτλο θα βαλω: ιστοριες της αστροφεγγιας.

αληθεια nuit ??το ναταλια σημαινει αστροφεγγια??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Αυγ 24, 2010 1:28 pm

εγω σκεφτηκα στην αρχη να αλλαξω θεση τα γραμματα του ονοματος μου και δημηουργησα αυτο νταλια !

μετα ομως που κοιταξα το βιβλιαρακι μου στην ερμηνεια των λουλουδιων ειδα οτι υπαρχει οντως λουλουδι νταλια και σημαινει εκλεπτυσμος και αξιοπρεπεια!!! I love you Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 922907 Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lola1301
Candy Fan
Candy Fan
lola1301


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 130
Ηλικία : 27
Registration date : 16/08/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04, 2010 3:17 pm

Εμένα το lola1301 βγήκε κάπως έτσι. Παλιά έβλεπα ένα έργο που την πρωταγωνίστρια την λέγανε λόλα.... μου άρεσε το όνομα και αποφάσια να με λένε λόλα σαν ψευδώνυμο....

Μετά όταν έπρεπε να δώσω σε ένα παιχίνι ψευδώνυμο έβαλα το λόλα αλλά ήταν πιασμένο και το παιχνίδι μου πρότεινε το lola1301 και το έβαλα. Από τότε παντού το βάζω σαν ψευδώνυμο ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04, 2010 4:46 pm

ntalia έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
το δικο μου ειναι γαλλικο και σημαινει αστροφεγγια.το 21 ειναι η μερα των γεννεθλιων μου.Διαλεξα γαλλικα γιατι απο την γαλλια ειναι ο φιλος μου και μου αρεσουν πολυ σαν γλωσσα.και το αστροφεγια μου αρεσει πολυ σαν λεξη.μαλιστα αν ποτε δημοσιευσω τα διηγηματα αυτον τον τιτλο θα βαλω: ιστοριες της αστροφεγγιας.

αληθεια nuit ??το ναταλια σημαινει αστροφεγγια??

καλε όχι, το ναταλια βγαινει απο το natal και σημαινει γεννέθλιος. το nuitetoile σημαινει αστροφεγγια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 04, 2010 9:59 pm

nuitetoile21 έγραψε:
ntalia έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
το δικο μου ειναι γαλλικο και σημαινει αστροφεγγια.το 21 ειναι η μερα των γεννεθλιων μου.Διαλεξα γαλλικα γιατι απο την γαλλια ειναι ο φιλος μου και μου αρεσουν πολυ σαν γλωσσα.και το αστροφεγια μου αρεσει πολυ σαν λεξη.μαλιστα αν ποτε δημοσιευσω τα διηγηματα αυτον τον τιτλο θα βαλω: ιστοριες της αστροφεγγιας.

αληθεια nuit ??το ναταλια σημαινει αστροφεγγια??

καλε όχι, το ναταλια βγαινει απο το natal και σημαινει γεννέθλιος. το nuitetoile σημαινει αστροφεγγια.

αααα...οκ τωρα κατατοπιστηκα !!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 09, 2011 9:35 pm

Το δικό μου είναι το μόνο ψευδόνυμο που με άδηνε το σύστημα να συνδεθώ... pig
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τι σημαίνει το nickname σας?   Τι σημαίνει το nickname σας? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουν 07, 2013 7:19 pm

Είναι το όνομά μου βασικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τι σημαίνει το nickname σας?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» ΠΟΣΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ Η ΚΑΝΤΥ ΓΙΑ ΜΕΝΑ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: