Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η δική σας επιλογή

Πήγαινε κάτω 
+10
elpidaki
geobacter
liana
akaliakoukou
nansecrets
ΜΙΜΙ
ariathniM
nuitetoile21
domniki
Aldebaran
14 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Η δική σας επιλογή
Άντονυ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap13%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Τέρρυ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 29% [ 7 ]
Άλμπερτ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap29%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 29% [ 7 ]
Τομ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap0%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Τζωρτζ
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap4%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Κάποιος άλλος (ποιόοοοος ποιόος, ποιός μωρό μου ποιός... )
Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_lcap25%Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Vote_rcap
 25% [ 6 ]
Σύνολο Ψήφων : 24
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:40 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Ελεύθερα ελπιδάκι μου αν και νομίζω οτι εσένα δεν σου χρειάζονται ακόμα geek geek geek Ότι σχέση και να κάνεις μες στα μέλια θα είσαι και έχεις και επιλογή μήπως πετύχεις έναν Άλμπερτ που σου αρέσει για να παντρευτείς!!! sunny

καλε δεν μιλαω για σχεση!!!!!!! (προς το παρον ας μεινει μακρια! εχω πολλα ακομα να κανω!)
για τον πατερα μου και τον αδελφο μου τα θελω!!!!!!!
τον πατερα μου πρεπει να τον ψησω για λιγη διαιτα
και τον αδελφο μου να παρατησει τον τερρυ και να ερθει με τον αλμπερτ!!!!!!

εεε....νανσυ....γιατι με κοιτας ετσι???? :roll:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 12:12 pm

Και βεβαια μπορεις να πειραματιστεις. Οσο περισσοτερα δειγματα τοσο το καλυτερο Smile

Ειπαμε, τελος Ιουλιου θα ανταλλαξουμε αποτελεσματα και θα δουμε αν μαθαμε (η παθαμε) τιποτα.

Εδω ο Κυριος "Αντονυ" ξεμεσιαστηκε με τα βαψιματα του φραχτη και τωρα τον τρεχω για μασαζ γιατι δεν μπορει να κουνησει... :roll:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 3:40 pm

Εμενα ο αντρας μου κλινει προς Στηαρ... παντα κεφατος, απιστεφτα ατζαμης, ολο στα σχολεια ειναι και ολο θελει να μορφωνεται. Μαζι του δεν βαριεσαι ποτε και ολο γελας (μονο που συνεχεια τρεχω να μαζεψω τα σπασμενα lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:15 pm

ariel έγραψε:
Εμενα ο αντρας μου κλινει προς Στηαρ... παντα κεφατος, απιστεφτα ατζαμης, ολο στα σχολεια ειναι και ολο θελει να μορφωνεται. Μαζι του δεν βαριεσαι ποτε και ολο γελας (μονο που συνεχεια τρεχω να μαζεψω τα σπασμενα lol! )


Μπράβο βρε ariel είσαι τυχερή γιατί θα γελάς πολύ!!! Τώρα που το σκέφτομαι είναι και μένα λίγο Στήαρ γιατί έχει γέλιο και συνεχώς είναι με ένα κατσαβίδι αλλά εγώ θέλω Άντονυ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 πως να το κάνουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:17 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
ariel έγραψε:
Εμενα ο αντρας μου κλινει προς Στηαρ... παντα κεφατος, απιστεφτα ατζαμης, ολο στα σχολεια ειναι και ολο θελει να μορφωνεται. Μαζι του δεν βαριεσαι ποτε και ολο γελας (μονο που συνεχεια τρεχω να μαζεψω τα σπασμενα lol! )


Μπράβο βρε ariel είσαι τυχερή γιατί θα γελάς πολύ!!! Τώρα που το σκέφτομαι είναι και μένα λίγο Στήαρ γιατί έχει γέλιο και συνεχώς είναι με ένα κατσαβίδι αλλά εγώ θέλω Άντονυ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 πως να το κάνουμε!!!!

ΜΙΜΙ!!!!!
σου δινουνε το γαιδαρο τον κοιτας και στα δοντια!!!!!
δεν σου φτανει που εχεις ενα στηαρ μεσα στο σπιτι να σε κανει χαρουμενη!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:22 pm

elpidaki έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
ariel έγραψε:
Εμενα ο αντρας μου κλινει προς Στηαρ... παντα κεφατος, απιστεφτα ατζαμης, ολο στα σχολεια ειναι και ολο θελει να μορφωνεται. Μαζι του δεν βαριεσαι ποτε και ολο γελας (μονο που συνεχεια τρεχω να μαζεψω τα σπασμενα lol! )


Μπράβο βρε ariel είσαι τυχερή γιατί θα γελάς πολύ!!! Τώρα που το σκέφτομαι είναι και μένα λίγο Στήαρ γιατί έχει γέλιο και συνεχώς είναι με ένα κατσαβίδι αλλά εγώ θέλω Άντονυ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107 πως να το κάνουμε!!!!

ΜΙΜΙ!!!!!
σου δινουνε το γαιδαρο τον κοιτας και στα δοντια!!!!!
δεν σου φτανει που εχεις ενα στηαρ μεσα στο σπιτι να σε κανει χαρουμενη!!!!!!

Ναι βρε elpidaki αλλά εμένα ο καημός μου είναι ο Άντονυ!! Τι να κάνω η γυναίκα??? Θα προσπαθήσω με τις συμβουλές της geo τουλάχιστον να αποκτήσει μερικά στοιχεία του λατρεμένου μου!!!! Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 5103 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 5103 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:26 pm

Εγω δεν εχω παραπονο το μωρο μου ολο λουλουδια και σοκολατες μου φερνει!!! (πως αλλιως θα αντεχα τα απανωτα πληγματα; )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:43 pm

ariel έγραψε:
Εγω δεν εχω παραπονο το μωρο μου ολο λουλουδια και σοκολατες μου φερνει!!! (πως αλλιως θα αντεχα τα απανωτα πληγματα; )

Είδες?? Εσένα έχει και στοιχεία Άντονυ εμένα για να μου τα φέρει αυτά πρέπει να έχουμε καμια επέτειο και μου τα φέρνει επειδή τον πρήζω!!! Άσε καθόλου ρομαντικός Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:54 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
ariel έγραψε:
Εγω δεν εχω παραπονο το μωρο μου ολο λουλουδια και σοκολατες μου φερνει!!! (πως αλλιως θα αντεχα τα απανωτα πληγματα; )

Είδες?? Εσένα έχει και στοιχεία Άντονυ εμένα για να μου τα φέρει αυτά πρέπει να έχουμε καμια επέτειο και μου τα φέρνει επειδή τον πρήζω!!! Άσε καθόλου ρομαντικός Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719
Σπόιλερ:
Mimi τα ιδια κανει και ο δικος μου λες να ειναι συγγενεις??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:56 pm

Άσε liana μου γι αυτό με καταλαβαίνεις εσύ!!! Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROULA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ROULA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 44
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/06/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:03 am

Εμενα ο ανδρας μου κλινει προς Αντονυ ( σε χαρακτήρα ) και Τερυ ( σε εμφανιση ) ------ ελπιζω να μη με μισησετε ακομα καλα καλα δεν ηρθα στην παρεα σας .... lol Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:07 am

ROULA έγραψε:
Εμενα ο ανδρας μου κλινει προς Αντονυ ( σε χαρακτήρα ) και Τερυ ( σε εμφανιση ) ------ ελπιζω να μη με μισησετε ακομα καλα καλα δεν ηρθα στην παρεα σας .... lol Very Happy

Ας το προσπεράσω γιατί είσαι καινούργια Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 889631 αλλά δεν μπορώ να μη κάνω αυτό Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROULA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ROULA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 44
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/06/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:11 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
ROULA έγραψε:
Εμενα ο ανδρας μου κλινει προς Αντονυ ( σε χαρακτήρα ) και Τερυ ( σε εμφανιση ) ------ ελπιζω να μη με μισησετε ακομα καλα καλα δεν ηρθα στην παρεα σας .... lol Very Happy

Ας το προσπεράσω γιατί είσαι καινούργια Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 889631 αλλά δεν μπορώ να μη κάνω αυτό Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 735403


Δε πιστευω να με κραζεις πιστευω οτι ειμαι παρα πολυ τυχερη τι λετε κι εσεις μπορει να μην τον ειχα βρει απο πιτσιρικα αλλα ... τον βρηκα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:12 am

Κοιτα οσο αφορα το οτι μοιαζει στον Τερρυ μπα Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 889631 για το οτι μοιαζει στον Αντονυ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:14 am

ROULA έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
ROULA έγραψε:
Εμενα ο ανδρας μου κλινει προς Αντονυ ( σε χαρακτήρα ) και Τερυ ( σε εμφανιση ) ------ ελπιζω να μη με μισησετε ακομα καλα καλα δεν ηρθα στην παρεα σας .... lol Very Happy

Ας το προσπεράσω γιατί είσαι καινούργια Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 889631 αλλά δεν μπορώ να μη κάνω αυτό Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 735403


Δε πιστευω να με κραζεις πιστευω οτι ειμαι παρα πολυ τυχερη τι λετε κι εσεις μπορει να μην τον ειχα βρει απο πιτσιρικα αλλα ... τον βρηκα !!!

Επειδή εγώ ειμαι και λίγο Τερρυκιά και πάρα μα πάρα πολύ Αντονυκιά ένα έχω να πω ΖΗΛΕΥΩ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 137270
Αλλά εσύ δεν μας είπες, τι υποστηρίζεις?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROULA
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ROULA


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 26
Ηλικία : 44
Τόπος : ATHENS
Registration date : 28/06/2010

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:17 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
ROULA έγραψε:
ΜΙΜΙ έγραψε:
ROULA έγραψε:
Εμενα ο ανδρας μου κλινει προς Αντονυ ( σε χαρακτήρα ) και Τερυ ( σε εμφανιση ) ------ ελπιζω να μη με μισησετε ακομα καλα καλα δεν ηρθα στην παρεα σας .... lol Very Happy

Ας το προσπεράσω γιατί είσαι καινούργια Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 889631 αλλά δεν μπορώ να μη κάνω αυτό Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 735403


Δε πιστευω να με κραζεις πιστευω οτι ειμαι παρα πολυ τυχερη τι λετε κι εσεις μπορει να μην τον ειχα βρει απο πιτσιρικα αλλα ... τον βρηκα !!!

Επειδή εγώ ειμαι και λίγο Τερρυκιά και πάρα μα πάρα πολύ Αντονυκιά ένα έχω να πω ΖΗΛΕΥΩ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 137270
Αλλά εσύ δεν μας είπες, τι υποστηρίζεις?????





Κοιταχτε ειναι πολυπλοκο το θεμα ....

Εμφανιση- Τερρυ ( τι να κανω προτιμω τους σκουροχρωμους )
Αλλα χαρακτηρα Αντονυ για το ρομαντισμο του και ενδεχομενως και Αλμπερτ ( απο μηχανης θεος- φυλακας αγγελος , και συναμα hippie !!)
Αλλοκοτο ετσι ??? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 12:21 am

Μπα! Δεν είναι και τόσο αλλόκοτο γιατί κι εγώ αν και έχω τρέλλα με τον Άντονυ μου αρέσει και ο Τέρρυ πολύ αλλά και ο Άλμπερτ, απλά ο Άλμπερτ είναι στο μυαλό μου απο μικρή σαν συγγενείς της Κάντυ αλλά για μένα δεν θα με χάλαγε..... (μοιάζει και στον λατρεμένο μου Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 5103 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 06, 2010 1:36 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
ariel έγραψε:
Εγω δεν εχω παραπονο το μωρο μου ολο λουλουδια και σοκολατες μου φερνει!!! (πως αλλιως θα αντεχα τα απανωτα πληγματα; )

Είδες?? Εσένα έχει και στοιχεία Άντονυ εμένα για να μου τα φέρει αυτά πρέπει να έχουμε καμια επέτειο και μου τα φέρνει επειδή τον πρήζω!!! Άσε καθόλου ρομαντικός Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 310719
Σπόιλερ:

Χεχεχε, στην αρχη ολοι μας κανουν τους καλους, μεχρι να μας "ριξουν"...μετα τερμα τα λουλουδια Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 625188

Παντως πολλες φορες οι γυναικες κανουμε το λαθος να μην λεμε ξεκαθαρα τι θελουμε, και προσπαθουμε με υπονοουμενα να κανουμε τους αντρες να καταλαβουν. Αυτο ειναι εντελως λαθος τακτικη: πρεπει να τους λεμε τι θελουμε! Οι αντρες δεν ειναι καλοι στην μαντικη τεχνη, ουτε μπορουν να καταλαβουν τι μας ενοχλει. Εχω κανει κ'εγω το ιδιο λαθος επανηλημμενα. Στο τελος καταληγαμε σε καυγα και μου ελεγε: "Μα γιατι δεν μου ειπες απο την αρχη τι ηθελες!". Ειχε δικιο! Προσπαθω να του λεω τι θελω χωρις υπονοουμενα: πχ, "βοηθησε με να απλωσω τα ρουχα", και τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 36501 Οχι φυσικα σαν διαταγη, ή γκρινια: "Απλωσε τα ρουχα" ή "Κουραστηκα να απλωσω τα ρουχα, δεν με βοηθησες" Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 720684
Οσο για την εξωτερικη εμφανιση, χμ, μαλλον προς τον Αντονυ φερνει (ξανθος, γαλαζια ματια). Αλλα η εξωτερικη εμφανιση δεν με επηρεαζει. Ειναι απλα το περιτυλιγμα. Ειμαι λιγο περιεργη σ'αυτο το θεμα Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 829804 Η εξωτερικη εμφανιση ειναι συνηθως το τελευταιο που κοιταω Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 04, 2012 9:52 pm

Ο δικός μου είναι σκέτος Στίαρ. st Έχει πάθος με τα αυτοκίνητα και όταν δεν είναι μέσα στη μουτζούρα καταπιάνεται με ότι βρει μπροστά του. Το καλό της υπόθεσης:δεν χρειάζεται να ξοδεύω χρήματα σε μπογιατζήδες, ηλεκτρολόγους υδραυλικούς και λοιπούς τεχνίτες. Το κακό : θα μου κόστιζαν λιγότερο και θα ήταν πιό προσεκτικοί . Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 238107
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Μάης 10, 2012 10:23 pm

αχ πως μπαινει ενα 14χρονο στο θεμα?!?!?!?! Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 720684 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 720684 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 720684 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 720684
αλλα εσεις μιλατε για αντρες... εγω θα μιλησω για αγορια..
ειχα βρει εναν ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΤΟΝΥΥΥΥΥ Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 930789 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 930789
και εξωτερικα και στον χαρακτηρα ΙΔΙΟΙ!!!!
το τραυμα ειναι πως τν εχασα με τν ιδιο τροπο περιπου π τν εχασε η καντυ Sad
(και συγκεκριμενα μεσα σε αυτες τις μερες περυσι Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 385145 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 385145 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 385145 )

αλλα περα απο αυτο....ας ξεχασουμε τα καταθλιπτικα και παμε σε τι θελουμε.

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 891341

ειμαι αναμεσα σε αντονυ τερρυ και αλμπερντ... ισως σε αυτη τν ηλικια να θελω εναν τερρυ και εναν αντονυ.. Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 35868

αλλα πιστευω πως θα θελω αλμπερντ μεγαλωνοντας.. Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 35868 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 35868 Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 35868

τεσπα ψηφισα αντονυ γιατι αυτη τν στιγμη θα ηθελα πολυ τν αντονυ μου πισωωωωωω Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μάης 16, 2012 11:36 pm

Δεν υπαρχει μεγαλύτερος πόνος από την απώλεια ενός παιδιού.
Σταυρουλάκι θα πονάς ακόμη πολύ ε κοριτσάκι μου; Ευχομαι γρήγορα να βρεις έναν νέο Αντονάκη και να γλυκάνει η πίκρα στην καρδούλα σου. I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η δική σας επιλογή   Η δική σας επιλογή - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μάης 18, 2012 1:49 pm

Τερυλία έγραψε:
Δεν υπαρχει μεγαλύτερος πόνος από την απώλεια ενός παιδιού.
Σταυρουλάκι θα πονάς ακόμη πολύ ε κοριτσάκι μου; Ευχομαι γρήγορα να βρεις έναν νέο Αντονάκη και να γλυκάνει η πίκρα στην καρδούλα σου. I love you

μακαρι να βρω... αλλα ακομη μικρη ειμαι... Smile ισως μεγαλωντονας ξεχαστουν ολα Smile
αφου θα εχω ειτε ενα τερρυ ειτε ενα αντονυ ειτε ενα αλμπερντ cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
 
Η δική σας επιλογή
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Η ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ
» Η επιλογή της Κάντυ από την Origdim - Σχόλια Αναγνωστών
» Η επιλογή του Τέρρυ...
» Η ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ
» Η δική σας ιστορία

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: