Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλως ορίσατε!

Πήγαινε κάτω 
+96
χρυσοψαρο
marg
lia5
Angel_Ray
fakidomoutraki
papirous
candy-candy
Elenor Baker
mantzi
Τερυλία
aleka
christin_love
lapo
astrokoritso
sissy vivalle
stavroylaki
kiki.lianou
ioanna
Sierra
Terrylove
katerina
souka
geo_tour
Virginia1
amarilis
vicky
Charmichan
voula
natalia
Tatoui
faih1987
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Anthony4ever
bouboulojito
arwyn-t
paola
c-t
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
tania
TZENHG13
lola1301
ntalia
freckled-faced girl
ROULA
marin@
libra
liana
michael-angelo
ariel
maribu79
melanie
elpidaki
DarienChrissie
anna
EYH
zouzou
Funky_Axel
SoFiFi
ΒΑΣΩ!!!
juliet
nina
ΜΙΜΙ
xruste
nansecrets
ariathniM
nuitetoile21
DRAKFIREMAN
dolly
irini
dimitris1979
ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
akaliakoukou
Aldebaran
candy+terry
cristi
titika
Λορένα
Ελένη
misspepper77
Sofia
Turrican
mariam
Yuuko
domniki
ntmhx
Monana
lostris
musicmadness
eleftheria
mhmerotategiatipino
elenitsa
nana
Giorgio
marion82
Clin
nefelh
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 13, 2010 9:31 am

ariel έγραψε:
alde που εχεις χαθει τοσο καιρο;
Μας ελειψες, να το ξερεις, ειδικα σε κεινα τα μετα μεσονυχτια, πολυ θα σε θελαμε, να ριχνεις κανενα απο τα δικα σου lol!

Έχει καταλάβει ο γείτονας πως δίνει το 1 Mbps του σ΄εμένα και μου κλείνει το ρούτερ κατάμουτρα... Χρειάζομαι απεγνωσμένα γρυλορούτερ αλλά όπου και αν κοίταξα είναι εξαντλημένο... lol! lol! lol!


Αυτά με τα δέντρα των Αρντλεϋ τα είχε μεταφράσει η Ιτομάρου σε κάποιο σάιτ της Μιζούκι. Και εδώ που είμαι τώρα δεν έχω πρόσβαση σε πολλά... Crying or Very sad

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 12:24 am

Aldebaran έγραψε:


Έχει καταλάβει ο γείτονας πως δίνει το 1 Mbps του σ΄εμένα και μου κλείνει το ρούτερ κατάμουτρα... Χρειάζομαι απεγνωσμένα γρυλορούτερ αλλά όπου και αν κοίταξα είναι εξαντλημένο... lol! lol! lol!

Αυτά με τα δέντρα των Αρντλεϋ τα είχε μεταφράσει η Ιτομάρου σε κάποιο σάιτ της Μιζούκι. Και εδώ που είμαι τώρα δεν έχω πρόσβαση σε πολλά... Crying or Very sad

lol! lol! Τι τσιφουτης γειτονας, ντεους! Κριμα, δεν ειμαστε γειτονακια να βοηθησω!

Εγω καταφερα και τα βρηκα στο candyterry.com... Δεν ξερω πως να τα περασω εδω, γιατι οι γνωσεις μου ειναι λιγο περιορισμενες. Λοιπον: Το δεντρο των Αρντλευ, δεν το ειχε φταξει η Μιζουκι, αλλα ειχε δημοσιευτει με την αδεια της, ακριβως, οπως το θυμασαι! Στα προφιλ των Καντυ και Τερρυ ομως, γραφει μονο οτι πηγη ειναι το περιοδικο και καμια παραπανω διευκρινιση!!! Αρα τα στοιχεια τα εδωσε η ιδια η Μιζουκι, διαφορετικα θα το ελεγαν οπως στο γενεαλογικο δεντρο! ΑΛΛΑ δεν ειναι της Μιζουκι περι στοχου και φιλοδοξιων, αυτα ειναι προσθηκες των φανς! Η Μιζουκι δινει μονο στοιχεια και ημερομηνιες, ξερα....
Και τωρα που διευθετησαμε το θεμα της ηλικιας του Αλμπερτ, (οτι δηλ, δεν ξερουμε ακριβως ποτε γεννηθηκε και κανουμε εικασιες), ας ασχοληθουμε με αλλα φλεγοντα θεματα!
Αυτο με το σωβρακο του Τερρυ με εχει ιντριγκαρει αφανταστα.... Το hot μωρο μακρυα σωβράκα, δεν λεει να φοραει! Αχ και δεν θελω ουτε να ακουσω για καρδουλες και ξενερουα πουα... τι να φοραει το χρυσο μου;

http://www.candyterry.com/TGgallery/tggprofile.html
http://candyterry.com/ctgallery/ardlayfamilytree1.html
http://candyterry.com/ctgallery/candyprofile.html

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 951845 Αχχχ, νομιζω οτι καταφερα να ποσταρω τα λινκ... για δειτε τα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:00 am

ariel έγραψε:
Και τωρα που διευθετησαμε το θεμα της ηλικιας του Αλμπερτ, (οτι δηλ, δεν ξερουμε ακριβως ποτε γεννηθηκε και κανουμε εικασιες), ας ασχοληθουμε με αλλα φλεγοντα θεματα!


!


Emmm.. το θέμα μας είναι "Καλώς ορίσατε" και όχι τί σώβρακοφανέλα φορούσε ο Τέρρυ... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Όσο για το άλλο παιδί, το δικό μας, ασφαλώς και ξέρουμε πότε γεννήθηκε... 8 χρόνια πριν την Κάντυ ένα ηλιόλουστο καλοκαιρινό πρωινό σε ένα αρχοντικό κοντά στη λίμνη Μίσιγκαν... Είναι Καρκινάκι, άκρως συναισθηματικός δλδ, (και όχι ρηχότατος Νεροχύτης lol! ) αθλητικός τύπος με έφεση στα θαλάσσια σπορ... Τίποτα δεν είναι τυχαίο πάνω του... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 764840

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:07 am

Aldebaran έγραψε:
Είναι Καρκινάκι, άκρως συναισθηματικός δλδ,


τα καρκινάκια είναι συναισθηματικά δηλαδή;
ρωτάω γιατί όλοι οι καρκίνοι που ξέρω είναι άκρως αναίσθητοι..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:19 am

libra έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Είναι Καρκινάκι, άκρως συναισθηματικός δλδ,


τα καρκινάκια είναι συναισθηματικά δηλαδή;
ρωτάω γιατί όλοι οι καρκίνοι που ξέρω είναι άκρως αναίσθητοι..

Είναι το πιό συναισθηματικό ζώδιο του κύκλου... scratch

Έπεσες στις εξαιρέσεις μάλλον... confused

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:31 am

Aldebaran έγραψε:
Είναι το πιό συναισθηματικό ζώδιο του κύκλου... scratch

Έπεσες στις εξαιρέσεις μάλλον... confused

έπεσα στις εξαιρέσεις και τώρα πέφτω από τα σύννεφα που το ακούω...
μακάρι, εγώ το εύχομαι, αλλά μόλις ακούω καρκίνος, αλλάζω τη συζήτηση...
μακάρι να τους αδικώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 9:12 pm

Aldebaran έγραψε:

Κι όμως, το Ελπιδάκι έχει απόλυτο δίκιο.

Ασφαλώς και δεν αγαπάς με νούμερα ή λογάριθμους, αλλά ως άνθρωποι δεν είμαστε τίποτα παραπάνω από απλή συνεργασία:
- Φυσικής αφού και εμείς είμαστε μέρος της φύσης και πορευόμαστε με τη δική της μεθοδολογία: παρατήρηση, πείραμα.
- Χημείας αφού όλα όσα (συν)αισθανόμαστε είναι θέμα χημικών αντιδράσεων στους νευρώνες του εγκεφάλου μας
και
- Μαθηματικών (Λογικής) αφού κάθε τι που κάνουμε πέρα από τις φυσικές και συναισθηματικές μας λειτουργίες είναι αποτέλεσμα μιάς λογικής ακολουθίας μέσα στον εγκέφαλό μας.


Ένα μωρό μεγαλώνει παρατηρώντας και αντιγράφοντας τους μεγάλους.
Στην εφηβεία, αλλά και αργότερα, ένα σύνολο ορμονών βρίσκονται σε έξαρση και καθορίζουν την συναισθηματική/ψυχική μας κατάσταση.
Αν η εργασία μας είναι το πρωί δε θα στηθούμε έξω από αυτήν το απόγευμα ή αν πηγαίνουμε στην Α΄Δημοτικού δεν θα κάνουμε τα βιβλία της Γ΄Γυμνασίου.

Νομίζω πως δε χρειάζεται περαιτέρω εξήγηση... lol!


ρε alde....εσυ εισαι σιγουρα ζυγος τελικα??? με τοση αναλυση παρθενος επρεπε να εισαι!!! οι ζυγοι μιλανε παντα για τα αισθηματα ποτε για φυσικη χημεια και μαθηματικα!!!! οι ζυγοι τραγουδουν τον ερωτα για τον ερωτα!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 699469 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 699469
ελεος... ασε και καμμια κουβεντα να περασει ετσι!!!!!!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 315913
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 9:14 am

nansecrets έγραψε:

ελεος... ασε και καμμια κουβεντα να περασει ετσι!!!!!![/color] Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 315913


Γιατί να την αφήσω;;;; Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403

Πάντως, δεν πρέπει να παραπονιέσαι... Άνοιξα θέμα με τα ζώδια... Πάω να δω αν έχεις μεγαλουργήσει ξανά... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 951845

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 16, 2010 9:57 am

κανενας διδυμικος, μιζουκικος ηρωας βρε παιδια δεν υπήρχε!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 7:34 pm

ελπιδα που εισαι?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΣαβ Ιουλ 17, 2010 7:38 pm

liana έγραψε:
ελπιδα που εισαι?????

εεεε.....εδω.....μαλλον......
εχασα κατι????

συγνωμη ειμαι λιγο στον κοσμο μου.

τι εγινε????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 1:08 am

Aldebaran έγραψε:

Emmm.. το θέμα μας είναι "Καλώς ορίσατε" και όχι τί σώβρακοφανέλα φορούσε ο Τέρρυ... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Όσο για το άλλο παιδί, το δικό μας, ασφαλώς και ξέρουμε πότε γεννήθηκε... 8 χρόνια πριν την Κάντυ ένα ηλιόλουστο καλοκαιρινό πρωινό σε ένα αρχοντικό κοντά στη λίμνη Μίσιγκαν... Είναι Καρκινάκι, άκρως συναισθηματικός δλδ, (και όχι ρηχότατος Νεροχύτης lol! ) αθλητικός τύπος με έφεση στα θαλάσσια σπορ... Τίποτα δεν είναι τυχαίο πάνω του... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 764840

Πολυ ευκολη απαντηση κυρια alde.... δυστυχως ομως, εδω εχετε μπλεξει με μια κλασσικη παρθενο, αρα θα πρεπει να μου παραθεσετε αυθεντικες πηγες, ομοιες με αυτες που παρεθεσα εγω! Μεχρι να δω στοιχεια απ΄το χερακι της Μιζουκι, ολα ειναι λογια του αερα! (ζυγος ειπαμε, σωστα; ) Και μεεεεεεχρι να μαθετε ποτε γεννηθηκε αυτο το αλλο παιδι, θα συνεχισω να ασχολουμε με πιο καυτα θεματα οπως οι σωβρακοφανελες του Τερρυ... χρονο εξ αλλου εχω πολυ Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 3:58 pm

ariel έγραψε:
Aldebaran έγραψε:

Emmm.. το θέμα μας είναι "Καλώς ορίσατε" και όχι τί σώβρακοφανέλα φορούσε ο Τέρρυ... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 735403 Όσο για το άλλο παιδί, το δικό μας, ασφαλώς και ξέρουμε πότε γεννήθηκε... 8 χρόνια πριν την Κάντυ ένα ηλιόλουστο καλοκαιρινό πρωινό σε ένα αρχοντικό κοντά στη λίμνη Μίσιγκαν... Είναι Καρκινάκι, άκρως συναισθηματικός δλδ, (και όχι ρηχότατος Νεροχύτης lol! ) αθλητικός τύπος με έφεση στα θαλάσσια σπορ... Τίποτα δεν είναι τυχαίο πάνω του... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 764840

Πολυ ευκολη απαντηση κυρια alde.... δυστυχως ομως, εδω εχετε μπλεξει με μια κλασσικη παρθενο, αρα θα πρεπει να μου παραθεσετε αυθεντικες πηγες, ομοιες με αυτες που παρεθεσα εγω! Μεχρι να δω στοιχεια απ΄το χερακι της Μιζουκι, ολα ειναι λογια του αερα! (ζυγος ειπαμε, σωστα; ) Και μεεεεεεχρι να μαθετε ποτε γεννηθηκε αυτο το αλλο παιδι, θα συνεχισω να ασχολουμε με πιο καυτα θεματα οπως οι σωβρακοφανελες του Τερρυ... χρονο εξ αλλου εχω πολυ Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 180310


lol! lol! lol! lol!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΔευ Αυγ 09, 2010 7:57 pm

μια και οι περισσοτεροι βρισκονται σε διακοπες σε καλως οριζω πρωτη στο φορουμ. Καλως ηλθες freckled-faced girl στην παρεα μας και μπραβο που εισαι φαν του Τερρυ!! (εχεις πολυ γουστο αυτο φαινεται! lol! ) welcome to Terryclub!! ελπιζω να περνας ομορφα εδω και να σε εχουμε ενεργο μελος στην ομαδα του Τερρυ!! και παλι καλως μας ηλθες! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 509524 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 1:08 pm

nansecrets έγραψε:
μια και οι περισσοτεροι βρισκονται σε διακοπες σε καλως οριζω πρωτη στο φορουμ. Καλως ηλθες freckled-faced girl στην παρεα μας και μπραβο που εισαι φαν του Τερρυ!! (εχεις πολυ γουστο αυτο φαινεται! lol! ) welcome to Terryclub!! ελπιζω να περνας ομορφα εδω και να σε εχουμε ενεργο μελος στην ομαδα του Τερρυ!! και παλι καλως μας ηλθες! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 509524 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 509524


Τι;;;; Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 679307

Εκδηλώθηκε κιόλας;;;; Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 175236


Αίσχος... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 137270 Τόση στρατολόγηση στράφι πήγε... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 790358


Καλώς ήλθες freckled faced... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 922907

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
freckled-faced girl
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
freckled-faced girl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terrence
Registration date : 08/08/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 1:23 pm

ευχαριστώ πολύ. τώρα είδα τα μηνύματα σας. και εγώ χαίρομαι που γράφτηκα σε αυτό το φόρουμ. η κάντυ κάντυ είανι μεγάλο κεφάλαιο.

Τερρυκια ήμουν από πέντε χρονών που πρωτοείδα την κάντυ. Συγνώμη αλλά αυτές οι αγάπες δεν μπορούν εύκολα να ξεχαστούν. τώρα τι πιστεύω ότι γίνεται στο τέλος αυτό είναι άλλο θέμα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 1:29 pm

freckled-faced girl έγραψε:
Τερρυκια ήμουν από πέντε χρονών που πρωτοείδα την κάντυ. Συγνώμη αλλά αυτές οι αγάπες δεν μπορούν εύκολα να ξεχαστούν. τώρα τι πιστεύω ότι γίνεται στο τέλος αυτό είναι άλλο θέμα.

πες τα καλή μου, να τα ακούν μερικές-μερικές lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 1:55 pm

Λογικό... Στα 5 δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τον αληθινά μεγάλο έρωτα από τον απλό περαστικό... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Gy


Σπόιλερ:

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 1:58 pm

Aldebaran έγραψε:
Λογικό... Στα 5 δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τον αληθινά μεγάλο έρωτα από τον απλό περαστικό... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Gy


Γιατί;;;;;;;;;;;;;;;;;
Τερρυκιά γεννιέσαι δεν γίνεσαι lol! lol! lol! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
freckled-faced girl
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
freckled-faced girl


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 71
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terrence
Registration date : 08/08/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 2:37 pm

ξέρω την διαφορά αλλά δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα! δεν λες τον τέρρυ περιστασιακό έρωτα με τίποτα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 4:05 pm

καλως ηρθες freckled-faced girl και από μενα, να μας γραφεις στο φορουμακι, καλη διαμονη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 6:58 pm

freckled-faced girl έγραψε:
ξέρω την διαφορά αλλά δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα! δεν λες τον τέρρυ περιστασιακό έρωτα με τίποτα!!!!!


cheers cheers cheers cheers cheers

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

οτι πεις οι τερρικες μαζι σου!!!!!!!!!!!!!

ο Τερρυ ειναι ερωτας παντοτινος!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 10, 2010 7:01 pm

Aldebaran έγραψε:
Λογικό... Στα 5 δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τον αληθινά μεγάλο έρωτα από τον απλό περαστικό... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Gy


Σπόιλερ:


Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684

ευτυχως τα ειπες μονη σου και δεν χρειαστηκε να τα γραφω εγω!!!!!!!!!!!!!! και το spoiler εννοειται οτι δεν το λαμβανω υποψην μου γιατι δεν σας συμφερει!!!!!!!!!!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤετ Αυγ 11, 2010 3:26 pm

freckled-faced girl έγραψε:
ξέρω την διαφορά αλλά δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα! δεν λες τον τέρρυ περιστασιακό έρωτα με τίποτα!!!!!


Ασφαλώς και δεν τον λες περιστασιακό έρωτα... flower
Ο Τέρρυ Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 930789 τη σημάδεψε όπως άλλωστε και ο Άντονυ... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 5103
Όποιος τα αμφισβητεί αυτά μάλλον δεν έχει διαβάσει την Κάντυ...

Όμως ο μοναδικός που τα συγκεντρώνει όλα σε ένα είναι ο Αλμπερτούκος... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 699469

Γιατί είσαι η αλήθεια μεσ΄την ψευτιά
Στα γκρίζα όνειρά μου, η ξαστεριά.
Και κόρη Razz και αδερφή μου
Και αγάπη εσύ... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 836490

_________________
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntalia
Candy Star
Candy Star
ntalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1256
Ηλικία : 34
Τόπος : Nerima
Επάγγελμα : Πτυχιούχος...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Stiar , Tom <3
Registration date : 06/08/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 20 Icon_minitimeΤρι Αυγ 17, 2010 1:47 am

κι εγω ψιφιζω αλμπερτ και ξερο ψωμι...μεχρι το κοκαλο...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλως ορίσατε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 20 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλως ορίσατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: