Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλως ορίσατε!

Πήγαινε κάτω 
+96
χρυσοψαρο
marg
lia5
Angel_Ray
fakidomoutraki
papirous
candy-candy
Elenor Baker
mantzi
Τερυλία
aleka
christin_love
lapo
astrokoritso
sissy vivalle
stavroylaki
kiki.lianou
ioanna
Sierra
Terrylove
katerina
souka
geo_tour
Virginia1
amarilis
vicky
Charmichan
voula
natalia
Tatoui
faih1987
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Anthony4ever
bouboulojito
arwyn-t
paola
c-t
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
tania
TZENHG13
lola1301
ntalia
freckled-faced girl
ROULA
marin@
libra
liana
michael-angelo
ariel
maribu79
melanie
elpidaki
DarienChrissie
anna
EYH
zouzou
Funky_Axel
SoFiFi
ΒΑΣΩ!!!
juliet
nina
ΜΙΜΙ
xruste
nansecrets
ariathniM
nuitetoile21
DRAKFIREMAN
dolly
irini
dimitris1979
ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
akaliakoukou
Aldebaran
candy+terry
cristi
titika
Λορένα
Ελένη
misspepper77
Sofia
Turrican
mariam
Yuuko
domniki
ntmhx
Monana
lostris
musicmadness
eleftheria
mhmerotategiatipino
elenitsa
nana
Giorgio
marion82
Clin
nefelh
100 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 4:57 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
αντε βρε αστο το παιδι!!!!!
ποσο ειναι????

ναι εχεις δικιο ειμαι λιγο δυσνοητη αυτες τις μερες!
εχει καει ο εγκεφαλος!

λοιπον, εννοω οτι δεν μπορεις να βγαλεις ενα συμπερασμα αν δεν δεις ολα τα προσωπα. οταν δηλωνα τερρυ ειχα κανει μια προσωρινη εκτιμηση απλως! δεν ειχα δει ακομα τον αλμπερτ πως συμπεριφερεται!

οταν το παιδικο "τελειωσε" και ολοι οι ηρωες ειχαν παρουσιαστει τοτε και μονο εκανα την τελικη επιλογη!

καπως καλυτερα?

Συννενοηθηκαμε!!!!!!! Και κατεληξες στον Αλμπερτ οταν τελειωσε η σειρα.
Περασες τα σταδια Αντονυ-Τερρυ-Αλμπερτ. Να υπνεθυμισω οτι αυτο δηλωνει ασταθεια??? Δηλαδη αν συνεχιζοταν η σειρα και η Καντυ γνωριζε κι αλλον μετα τον Αλμπερτ???
lol! lol!

Σπόιλερ:

στο τελος (αν συνεχιζοταν) θα εκανα την αναλογη επιλογη!
αφου πρωτα ειχα δει και ειχα περασει κοσκινο τους παντες! (ως συνηθως!)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:03 pm

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
αντε βρε αστο το παιδι!!!!!
ποσο ειναι????

ναι εχεις δικιο ειμαι λιγο δυσνοητη αυτες τις μερες!
εχει καει ο εγκεφαλος!

λοιπον, εννοω οτι δεν μπορεις να βγαλεις ενα συμπερασμα αν δεν δεις ολα τα προσωπα. οταν δηλωνα τερρυ ειχα κανει μια προσωρινη εκτιμηση απλως! δεν ειχα δει ακομα τον αλμπερτ πως συμπεριφερεται!

οταν το παιδικο "τελειωσε" και ολοι οι ηρωες ειχαν παρουσιαστει τοτε και μονο εκανα την τελικη επιλογη!

καπως καλυτερα?

Συννενοηθηκαμε!!!!!!! Και κατεληξες στον Αλμπερτ οταν τελειωσε η σειρα.
Περασες τα σταδια Αντονυ-Τερρυ-Αλμπερτ. Να υπνεθυμισω οτι αυτο δηλωνει ασταθεια??? Δηλαδη αν συνεχιζοταν η σειρα και η Καντυ γνωριζε κι αλλον μετα τον Αλμπερτ???
lol! lol!

Σπόιλερ:

στο τελος (αν συνεχιζοταν) θα εκανα την αναλογη επιλογη!
αφου πρωτα ειχα δει και ειχα περασει κοσκινο τους παντες! (ως συνηθως!)

Αυτο αγαπη μου δεν ειναι ερωτας τοτε αλλα μικροβιολογικη αναλυση!!! lol!

Γιαυτο σου λεω.... Σε εμας τις Τερρικες ο Τερρυ μιλησε κατευθειαν στην καρδια μας και χαραξε εκει το ονομα του για παντα!!!!!!! Κανεις δεν μπορει να το σβησει και να παρει τη θεση του...

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:13 pm

[quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

[color=indigo]
Σπόιλερ:

στο τελος (αν συνεχιζοταν) θα εκανα την αναλογη επιλογη!
αφου πρωτα ειχα δει και ειχα περασει κοσκινο τους παντες! (ως συνηθως!)

[b]Αυτο αγαπη μου δεν ειναι ερωτας τοτε αλλα μικροβιολογικη αναλυση!!! lol!

Γιαυτο σου λεω.... Σε εμας τις Τερρικες ο Τερρυ μιλησε κατευθειαν στην καρδια μας και χαραξε εκει το ονομα του για παντα!!!!!!! Κανεις δεν μπορει να το σβησει και να παρει τη θεση του...

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103

ε τι να κανουμε!!!!! ειμαι τελειομανης ειπαμε!!!! κοιτω το τελειο!!!!! και το τελειο ειναι ο αλμπερτ!!!!!

χεχε!!!! ετσι με τον αδελφο σου ε???? πολυ γελιο!!!!! χαχα!!!! αντε αστον ησυχο ολοκληρο αντρα!!!!
να παιξει ηθελε!!!!
κοιταξα πριν τα μηνυματα που σου εστελνε και πεθανα!!!!!! δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι ηταν αδελφο σου!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:22 pm

[quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

[color=indigo]
Σπόιλερ:

στο τελος (αν συνεχιζοταν) θα εκανα την αναλογη επιλογη!
αφου πρωτα ειχα δει και ειχα περασει κοσκινο τους παντες! (ως συνηθως!)

[b]Αυτο αγαπη μου δεν ειναι ερωτας τοτε αλλα μικροβιολογικη αναλυση!!! lol!

Γιαυτο σου λεω.... Σε εμας τις Τερρικες ο Τερρυ μιλησε κατευθειαν στην καρδια μας και χαραξε εκει το ονομα του για παντα!!!!!!! Κανεις δεν μπορει να το σβησει και να παρει τη θεση του...

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 5103

ε τι να κανουμε!!!!! ειμαι τελειομανης ειπαμε!!!! κοιτω το τελειο!!!!! και το τελειο ειναι ο αλμπερτ!!!!!

χεχε!!!! ετσι με τον αδελφο σου ε???? πολυ γελιο!!!!! χαχα!!!! αντε αστον ησυχο ολοκληρο αντρα!!!!
να παιξει ηθελε!!!!
κοιταξα πριν τα μηνυματα που σου εστελνε και πεθανα!!!!!! δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι ηταν αδελφο σου!!!!!!!!


Ο Αλμπερτ το τελειο??? No No
Ο Τερρυ ειναι ο τελειος!!!! Δεν τα εξεταζεις καλα τα πραγματα!!!
Ξανασκεψου το!!! Προλαβαινεις!!!! lol!

Ειναι παλιοπαιδο (που λεει και Καντυ στον Τερρυ μετα το φιλι!!) ο αδελφος μου!!!! Θα τον κανω να τρεχει και να μην φτανει!!! Ζηλευει Ελπιδακι το κολλημα που εχω με την Καντυ και το φορουμ. Αλλα δεν ξερει τι του ετοιμαζω.... lol!
Εκει να δεις γελιο!!! Σε αυτο μοιαζουμε!! Ειμαστε πολυ πειραχτηρια και οι δυο!
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:28 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:


ε τι να κανουμε!!!!! ειμαι τελειομανης ειπαμε!!!! κοιτω το τελειο!!!!! και το τελειο ειναι ο αλμπερτ!!!!!

χεχε!!!! ετσι με τον αδελφο σου ε???? πολυ γελιο!!!!! χαχα!!!! αντε αστον ησυχο ολοκληρο αντρα!!!!
να παιξει ηθελε!!!!
κοιταξα πριν τα μηνυματα που σου εστελνε και πεθανα!!!!!! δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι ηταν αδελφο σου!!!!!!!!


Ο Αλμπερτ το τελειο??? No No
Ο Τερρυ ειναι ο τελειος!!!! Δεν τα εξεταζεις καλα τα πραγματα!!!
Ξανασκεψου το!!! Προλαβαινεις!!!! lol!

Ειναι παλιοπαιδο (που λεει και Καντυ στον Τερρυ μετα το φιλι!!) ο αδελφος μου!!!! Θα τον κανω να τρεχει και να μην φτανει!!! Ζηλευει Ελπιδακι το κολλημα που εχω με την Καντυ και το φορουμ. Αλλα δεν ξερει τι του ετοιμαζω.... lol!
Εκει να δεις γελιο!!! Σε αυτο μοιαζουμε!! Ειμαστε πολυ πειραχτηρια και οι δυο!
lol!



χαχα!!!!! φοβερος!!!!!
ελα κριμα ειναι μην του κανεις τιποτα!
(αληθεια τι καλο ετοιμαζεις???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )!!!!!

μπα...αμα παρω οριστικη αποφαση δεν αλλαζω ευκολα! και ο αλμπερτ ειναι τελικη γραμμη!!!!! μετα απο αυτον υπαρχει το χαος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:33 pm

[quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:


ε τι να κανουμε!!!!! ειμαι τελειομανης ειπαμε!!!! κοιτω το τελειο!!!!! και το τελειο ειναι ο αλμπερτ!!!!!

χεχε!!!! ετσι με τον αδελφο σου ε???? πολυ γελιο!!!!! χαχα!!!! αντε αστον ησυχο ολοκληρο αντρα!!!!
να παιξει ηθελε!!!!
κοιταξα πριν τα μηνυματα που σου εστελνε και πεθανα!!!!!! δεν μπορουσα να το πιστεψω οτι ηταν αδελφο σου!!!!!!!!


Ο Αλμπερτ το τελειο??? No No
Ο Τερρυ ειναι ο τελειος!!!! Δεν τα εξεταζεις καλα τα πραγματα!!!
Ξανασκεψου το!!! Προλαβαινεις!!!! lol!

Ειναι παλιοπαιδο (που λεει και Καντυ στον Τερρυ μετα το φιλι!!) ο αδελφος μου!!!! Θα τον κανω να τρεχει και να μην φτανει!!! Ζηλευει Ελπιδακι το κολλημα που εχω με την Καντυ και το φορουμ. Αλλα δεν ξερει τι του ετοιμαζω.... lol!
Εκει να δεις γελιο!!! Σε αυτο μοιαζουμε!! Ειμαστε πολυ πειραχτηρια και οι δυο!
lol!



χαχα!!!!! φοβερος!!!!!
ελα κριμα ειναι μην του κανεις τιποτα!
(αληθεια τι καλο ετοιμαζεις???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )!!!!!

μπα...αμα παρω οριστικη αποφαση δεν αλλαζω ευκολα! και ο αλμπερτ ειναι τελικη γραμμη!!!!! μετα απο αυτον υπαρχει το χαος.....

Δεν μαρτυραω τα σχεδια μου...!!! Μπορει να μπει και να διαβασει! Αστον να το ξεχασει λιγο καιρο και μετα θα πραξω... Twisted Evil

Και πριν και κατα την διαρκεια και μετα τον Αλμπερτ χαος ηταν ειναι και παραμενει!!!
lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:39 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"]
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:



χαχα!!!!! φοβερος!!!!!
ελα κριμα ειναι μην του κανεις τιποτα!
(αληθεια τι καλο ετοιμαζεις???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )!!!!!

μπα...αμα παρω οριστικη αποφαση δεν αλλαζω ευκολα! και ο αλμπερτ ειναι τελικη γραμμη!!!!! μετα απο αυτον υπαρχει το χαος.....

Δεν μαρτυραω τα σχεδια μου...!!! Μπορει να μπει και να διαβασει! Αστον να το ξεχασει λιγο καιρο και μετα θα πραξω... Twisted Evil

Και πριν και κατα την διαρκεια και μετα τον Αλμπερτ χαος ηταν ειναι και παραμενει!!!
lol! lol!

ναι σωστα, καλα κανεις! μου στελνεις αργοτερα pm!!!!!

πριν τον αλμπερτ σιγουρα ειχαμε χαος γιατι υπηρχε ο τερρυ....(παλι εχεις δικιο!!!! βρε!!!!!)
μετα τον αλμπερτ και παλι χαος (ε ρε πως συμφωνουμε!) γιατι μετα απο αυτον ουδεις αξιος!!!!!
τωρα κατα τη διαρκεια....χμ.....χαος υπηρχε μονο στο μυαλο του λογω αμνησιας...σε μας ομως οχι!!!!!ισα ισα τοτε αρχισαν να διαλυονται τα σκοτη!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:45 pm

αστεια αστεια καιρο εχουμε να κανουμε ενα καλο καυγα τερρικιες - αλμπερτικιες κι εχω μια πελωρια λαχταρα να βουτηξω το φωτοστεφανο του αλμπερτ στο καφεδακι μου... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 315913 αλλα θα το αφήσω για τις αλμπερικιες για το καφεδακι της παρηγοριας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:48 pm

[quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:



χαχα!!!!! φοβερος!!!!!
ελα κριμα ειναι μην του κανεις τιποτα!
(αληθεια τι καλο ετοιμαζεις???? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )!!!!!

μπα...αμα παρω οριστικη αποφαση δεν αλλαζω ευκολα! και ο αλμπερτ ειναι τελικη γραμμη!!!!! μετα απο αυτον υπαρχει το χαος.....

Δεν μαρτυραω τα σχεδια μου...!!! Μπορει να μπει και να διαβασει! Αστον να το ξεχασει λιγο καιρο και μετα θα πραξω... Twisted Evil

Και πριν και κατα την διαρκεια και μετα τον Αλμπερτ χαος ηταν ειναι και παραμενει!!!
lol! lol!

ναι σωστα, καλα κανεις! μου στελνεις αργοτερα pm!!!!!

πριν τον αλμπερτ σιγουρα ειχαμε χαος γιατι υπηρχε ο τερρυ....(παλι εχεις δικιο!!!! βρε!!!!!)
μετα τον αλμπερτ και παλι χαος (ε ρε πως συμφωνουμε!) γιατι μετα απο αυτον ουδεις αξιος!!!!!
τωρα κατα τη διαρκεια....χμ.....χαος υπηρχε μονο στο μυαλο του λογω αμνησιας...σε μας ομως οχι!!!!!ισα ισα τοτε αρχισαν να διαλυονται τα σκοτη!!!!!!

Ο Τερρυ καλη μου ειναι το η αρχη η μεση και το τελος!! Οχι το χαος!!!
Ο Αλμπερτ ειναι απλως η εσχατη λυση για συμβιβασμο οταν δεν καταφερνει η Καντυ να παραμεινει με τον αντρα που παντα ηθελε και αγαπουσε. φαινεται να δειχνει ως η τελευταια επιλογη... δεν μου αρεσει καν σαν σκεψη.. ασε που ακομα δεν το εχουμε δει να συμβαινει αλλα απλα αχνοφαινεται στα γραμματα μονο απο την πλευρα του little Bert.
Με υποθεσεις μιλατε οχι με αποδειξεις!!!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:51 pm

ariel έγραψε:
αστεια αστεια καιρο εχουμε να κανουμε ενα καλο καυγα τερρικιες - αλμπερτικιες κι εχω μια πελωρια λαχταρα να βουτηξω το φωτοστεφανο του αλμπερτ στο καφεδακι μου... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 315913 αλλα θα το αφήσω για τις αλμπερικιες για το καφεδακι της παρηγοριας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310

χε χε!!! τι ωραια που τα λες ariel!!!! Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα αρχιζει να μου λειπει η χαρα της αντιπαραθεσης και του "καυγα". Καλα που η Ελπιδα απανταει και εχω κατι να γραφω...

Που ειστε οι υπολοιπες?????????????????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:55 pm

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
αστεια αστεια καιρο εχουμε να κανουμε ενα καλο καυγα τερρικιες - αλμπερτικιες κι εχω μια πελωρια λαχταρα να βουτηξω το φωτοστεφανο του αλμπερτ στο καφεδακι μου... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 315913 αλλα θα το αφήσω για τις αλμπερικιες για το καφεδακι της παρηγοριας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310

χε χε!!! τι ωραια που τα λες ariel!!!! Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα αρχιζει να μου λειπει η χαρα της αντιπαραθεσης και του "καυγα". Καλα που η Ελπιδα απανταει και εχω κατι να γραφω...

Που ειστε οι υπολοιπες?????????????????
αν συνεχίσουν ετσι θα τους πεταξω τυρακι για καυγα οσονουπω Twisted Evil αλλα τωρα μολις γραφτικα στο φορουμ δε λεει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:55 pm

[quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"][quote="elpidaki"][quote="nansecrets"]
elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:


Δεν μαρτυραω τα σχεδια μου...!!! Μπορει να μπει και να διαβασει! Αστον να το ξεχασει λιγο καιρο και μετα θα πραξω... Twisted Evil

Και πριν και κατα την διαρκεια και μετα τον Αλμπερτ χαος ηταν ειναι και παραμενει!!!
lol! lol!

ναι σωστα, καλα κανεις! μου στελνεις αργοτερα pm!!!!!

πριν τον αλμπερτ σιγουρα ειχαμε χαος γιατι υπηρχε ο τερρυ....(παλι εχεις δικιο!!!! βρε!!!!!)
μετα τον αλμπερτ και παλι χαος (ε ρε πως συμφωνουμε!) γιατι μετα απο αυτον ουδεις αξιος!!!!!
τωρα κατα τη διαρκεια....χμ.....χαος υπηρχε μονο στο μυαλο του λογω αμνησιας...σε μας ομως οχι!!!!!ισα ισα τοτε αρχισαν να διαλυονται τα σκοτη!!!!!!

Ο Τερρυ καλη μου ειναι το η αρχη η μεση και το τελος!! Οχι το χαος!!!
Ο Αλμπερτ ειναι απλως η εσχατη λυση για συμβιβασμο οταν δεν καταφερνει η Καντυ να παραμεινει με τον αντρα που παντα ηθελε και αγαπουσε. φαινεται να δειχνει ως η τελευταια επιλογη... δεν μου αρεσει καν σαν σκεψη.. ασε που ακομα δεν το εχουμε δει να συμβαινει αλλα απλα αχνοφαινεται στα γραμματα μονο απο την πλευρα του little Bert.
Με υποθεσεις μιλατε οχι με αποδειξεις!!!
Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 125220

μμμ....οκ....αποψεις ειναι αυτες...
εσεις το βλεπετε σαν υποκαταστατο, εμεις σαν κατι που το κυνηγουσε σε ολη της τη ζωη....υπαρχουν πολλες οπτικες γωνιες.

απο την πλευρα του αλμπερτ υπαρχουν αποδειξεις για τα αισθηματα του.
οσον αφορα το θεμα της καντυ...και παλι παιζει ρολο η οπτικη γωνια!
για μας ειναι αρκετα τα υπονοουμενα στα γραμματα, τα οποια κρυβουν μια παιδικη και ντροπαλη ψυχη...
εσεις απλα θελετε αποδειξεις (πχ φιλι)
οκ!!!! διαφορετικοι ανθρωποι! διαφορετικες αντιληψεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:56 pm

nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
αστεια αστεια καιρο εχουμε να κανουμε ενα καλο καυγα τερρικιες - αλμπερτικιες κι εχω μια πελωρια λαχταρα να βουτηξω το φωτοστεφανο του αλμπερτ στο καφεδακι μου... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 315913 αλλα θα το αφήσω για τις αλμπερικιες για το καφεδακι της παρηγοριας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310

χε χε!!! τι ωραια που τα λες ariel!!!! Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα αρχιζει να μου λειπει η χαρα της αντιπαραθεσης και του "καυγα". Καλα που η Ελπιδα απανταει και εχω κατι να γραφω...

Που ειστε οι υπολοιπες?????????????????

βλεπεις???? δεν μπορεις να ζησεις χωρις εμενα!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 5:57 pm

ariel έγραψε:
nansecrets έγραψε:
ariel έγραψε:
αστεια αστεια καιρο εχουμε να κανουμε ενα καλο καυγα τερρικιες - αλμπερτικιες κι εχω μια πελωρια λαχταρα να βουτηξω το φωτοστεφανο του αλμπερτ στο καφεδακι μου... Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 315913 αλλα θα το αφήσω για τις αλμπερικιες για το καφεδακι της παρηγοριας Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310

χε χε!!! τι ωραια που τα λες ariel!!!! Η αληθεια ειναι οτι κι εμενα αρχιζει να μου λειπει η χαρα της αντιπαραθεσης και του "καυγα". Καλα που η Ελπιδα απανταει και εχω κατι να γραφω...

Που ειστε οι υπολοιπες?????????????????
αν συνεχίσουν ετσι θα τους πεταξω τυρακι για καυγα οσονουπω Twisted Evil αλλα τωρα μολις γραφτικα στο φορουμ δε λεει...

Καντο καντο και κοντευουμε να κοιμηθουμε!!!!!
Sleep Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 9:22 pm

απο την πλευρα του αλμπερτ υπαρχουν αποδειξεις για τα αισθηματα του.
οσον αφορα το θεμα της καντυ...και παλι παιζει ρολο η οπτικη γωνια!
για μας ειναι αρκετα τα υπονοουμενα στα γραμματα, τα οποια κρυβουν μια παιδικη και ντροπαλη ψυχη...εσεις απλα θελετε αποδειξεις (πχ φιλι)
οκ!!!! διαφορετικοι ανθρωποι! διαφορετικες αντιληψεις![/quote]

ειναι δυνατόν να είσαι 18 χρονών κοπέλα, μπράβο τα είπες όλα κοριτσι μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 9:26 pm

ariathniM έγραψε:
απο την πλευρα του αλμπερτ υπαρχουν αποδειξεις για τα αισθηματα του.
οσον αφορα το θεμα της καντυ...και παλι παιζει ρολο η οπτικη γωνια!
για μας ειναι αρκετα τα υπονοουμενα στα γραμματα, τα οποια κρυβουν μια παιδικη και ντροπαλη ψυχη...εσεις απλα θελετε αποδειξεις (πχ φιλι)
οκ!!!! διαφορετικοι ανθρωποι! διαφορετικες αντιληψεις!

ειναι δυνατόν να είσαι 18 χρονών κοπέλα, μπράβο τα είπες όλα κοριτσι μου![/quote]


λες να μην ειμαι 18?????
κατσε να δω την ταυτοτητα!!!!!
οχι....1992 γεννηθηκα!!!!!
λαθος συναγερμος!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 9:28 pm

Ενταξει κοριτσακια μου καλα ειναι και τα ονειρα και η φαντασια... αν εσας σας αρκουν πως μπορω εγω να σας πεισω οτι ο ερωτας εκφραζεται και με πραξεις που σας φαινονται τοσο πεζες οσο ενα φιλι το οποιο κρυβει παντα τεραστια δυναμη συναισθηματων. εγω παλι προτιμω τις πραξεις και ας ειμαι στην ομαδα οσων δεν βλεπουν πισω απο τις λεξεις... lol! lol! lol! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 9:30 pm

Εμεις πάλι ψαχνουμε την ρομαντική αγάπη, εναν Almpert-Ρωμαιο ναν κοιτα στο εχουμε casting!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:21 pm

nansecrets έγραψε:
Ενταξει κοριτσακια μου καλα ειναι και τα ονειρα και η φαντασια... αν εσας σας αρκουν πως μπορω εγω να σας πεισω οτι ο ερωτας εκφραζεται και με πραξεις που σας φαινονται τοσο πεζες οσο ενα φιλι το οποιο κρυβει παντα τεραστια δυναμη συναισθηματων. εγω παλι προτιμω τις πραξεις και ας ειμαι στην ομαδα οσων δεν βλεπουν πισω απο τις λεξεις... lol! lol! lol! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 180310

χμμμμ....κοιτα....δεν ξερω για σενα αλλα ξερω αρκετες περιπτωσεις (ισως και απο τη δικη μου) που σε καποια ατομα ,συνεσταλμενα μπορω να πω, δεν ειναι ευκολη η πραξη

ξεκινα απο ντροπαλα συναισθηματα και διστακτικα υπονοουμενα....το που καταληγει και ποτε θα καταληξει ειναι αλλο θεμα

στην περιπτωση της καντυ αυτος ο δισταγμος υπαρχει και στην ιδια και στον αλμπερτ!
το οτι ο τερρυ ηταν πιο δυναμικος σε αυτα τα θεματα....αλλο θεμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:36 pm

elpidaki έγραψε:

χμμμμ....κοιτα....δεν ξερω για σενα αλλα ξερω αρκετες περιπτωσεις (ισως και απο τη δικη μου) που σε καποια ατομα ,συνεσταλμενα μπορω να πω, δεν ειναι ευκολη η πραξη

ξεκινα απο ντροπαλα συναισθηματα και διστακτικα υπονοουμενα....το που καταληγει και ποτε θα καταληξει ειναι αλλο θεμα

στην περιπτωση της καντυ αυτος ο δισταγμος υπαρχει και στην ιδια και στον αλμπερτ!
το οτι ο τερρυ ηταν πιο δυναμικος σε αυτα τα θεματα....αλλο θεμα

Εννοουσα την αμοιβαια ανταποκριση αναμεσα σε δυο ανθρωπους που ειναι ερωτευμενοι. τα ντροπαλα συναισθηματα και διστακτικα υπονοουμενα δεν μπορουν να διαρκεσουν μια ζωη και αποτελουν μονο το ξεκινημα. αυτο νομιζω μπορεις να το καταλαβεις. Και ενα φιλι δεν ειναι δα και η τρομερα και προχωρημενη αποδειξη αγαπης!!! Μην τρελλαθουμε!! (τρωω τωρα σε λιγο παλι..) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:40 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:

χμμμμ....κοιτα....δεν ξερω για σενα αλλα ξερω αρκετες περιπτωσεις (ισως και απο τη δικη μου) που σε καποια ατομα ,συνεσταλμενα μπορω να πω, δεν ειναι ευκολη η πραξη

ξεκινα απο ντροπαλα συναισθηματα και διστακτικα υπονοουμενα....το που καταληγει και ποτε θα καταληξει ειναι αλλο θεμα

στην περιπτωση της καντυ αυτος ο δισταγμος υπαρχει και στην ιδια και στον αλμπερτ!
το οτι ο τερρυ ηταν πιο δυναμικος σε αυτα τα θεματα....αλλο θεμα

Εννοουσα την αμοιβαια ανταποκριση αναμεσα σε δυο ανθρωπους που ειναι ερωτευμενοι. τα ντροπαλα συναισθηματα και διστακτικα υπονοουμενα δεν μπορουν να διαρκεσουν μια ζωη και αποτελουν μονο το ξεκινημα. αυτο νομιζω μπορεις να το καταλαβεις. Και ενα φιλι δεν ειναι δα και η τρομερα και προχωρημενη αποδειξη αγαπης!!! Μην τρελλαθουμε!! (τρωω τωρα σε λιγο παλι..) lol!

τρως????? (ωχ! εγω ξεαχασα να φαω σημερα.....καλα δεν πειραζει, δεν πειναω)

οχι δεν ειναι προχωρημενο....τωρα!!!! εκεινη την εποχη δεν ξερω!
αλλωστε δεν ξερουμε τη συνεχεια! προς το παρον βρισκομαστε ακομη στο σταδιο της ντροπης....ειναι θεμα χρονου πια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ελένη
Admin
Ελένη


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 346
Ηλικία : 48
Επάγγελμα : Hippie
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 11/06/2007

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:43 pm

elpidaki έγραψε:

οχι δεν ειναι προχωρημενο....τωρα!!!! εκεινη την εποχη δεν ξερω!
αλλωστε δεν ξερουμε τη συνεχεια! προς το παρον βρισκομαστε ακομη στο σταδιο της ντροπης....ειναι θεμα χρονου πια....
Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν κι εγώ!

_________________
The Hunger Site
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.thenailhacker.blogspot.gr
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:45 pm

Ελένη έγραψε:
elpidaki έγραψε:

οχι δεν ειναι προχωρημενο....τωρα!!!! εκεινη την εποχη δεν ξερω!
αλλωστε δεν ξερουμε τη συνεχεια! προς το παρον βρισκομαστε ακομη στο σταδιο της ντροπης....ειναι θεμα χρονου πια....
Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν κι εγώ!

μμμμ.....πολυ ενδιαφερον.....
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ!!!!!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ...... εεε...ουπς!!!!! αυτο ειναι απο την ιστορια.....σορρυ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:50 pm

elpidaki έγραψε:
Ελένη έγραψε:
elpidaki έγραψε:

οχι δεν ειναι προχωρημενο....τωρα!!!! εκεινη την εποχη δεν ξερω!
αλλωστε δεν ξερουμε τη συνεχεια! προς το παρον βρισκομαστε ακομη στο σταδιο της ντροπης....ειναι θεμα χρονου πια....
Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν κι εγώ!

μμμμ.....πολυ ενδιαφερον.....
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ!!!!!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ...... εεε...ουπς!!!!! αυτο ειναι απο την ιστορια.....σορρυ!!!!!!

Μπορει να εχετε δικιο. Απλα θεωρω πως το φιλι σε ολες του τις μορφες ειναι η πιο γλυκια τρυφερη και αθωα εκδηλωση συναισθηματων, στον ερωτα, στην σχεση γονεα και παιδιου, αναμεσα σε φιλους κλπ. οποτε θεωρω οτι εκεινη την εποχη δεν θα ηταν κατι τραβηγμενο. Με αυτη την σκεψη λεω οσα λεω. flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλως ορίσατε!   Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 Icon_minitimeΠαρ Μάης 21, 2010 10:53 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
Ελένη έγραψε:
elpidaki έγραψε:

οχι δεν ειναι προχωρημενο....τωρα!!!! εκεινη την εποχη δεν ξερω!
αλλωστε δεν ξερουμε τη συνεχεια! προς το παρον βρισκομαστε ακομη στο σταδιο της ντροπης....ειναι θεμα χρονου πια....
Ακριβώς αυτά σκεφτόμουν κι εγώ!

μμμμ.....πολυ ενδιαφερον.....
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ!!!!!!!!! Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845 Καλως ορίσατε! - Σελίδα 11 951845
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ...... εεε...ουπς!!!!! αυτο ειναι απο την ιστορια.....σορρυ!!!!!!

Μπορει να εχετε δικιο. Απλα θεωρω πως το φιλι σε ολες του τις μορφες ειναι η πιο γλυκια τρυφερη και αθωα εκδηλωση συναισθηματων, στον ερωτα, στην σχεση γονεα και παιδιου, αναμεσα σε φιλους κλπ. οποτε θεωρω οτι εκεινη την εποχη δεν θα ηταν κατι τραβηγμενο. Με αυτη την σκεψη λεω οσα λεω. flower

μμμμ με αυτη τη λογικη εχεις δικιο....απλα σκεψου οτι υπαρχουν ατομα ακομα και στη σημερινη εποχη που το φιλι (στο στομα εννοω) ειναι λιγο παραπερα....και οτι ερχεται με τον καιρο....(αυτο πιστευω και εγω)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Καλως ορίσατε!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 11 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλως ορίσατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: