Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+15
elpidaki
anna
dolly
mariam
xruste
nansecrets
ariathniM
ΜΙΜΙ
candy+terry
Cerry
Aldebaran
cristi
nuitetoile21
nina
juliet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 7:55 pm

Απιστευτη εισαι βρε juliet!!! Τι καυγας ηταν αυτος!!!!!!!!! Καλα ο Τερρυ...!!!!! Θεος οπως παντα!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5103 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5103 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5103 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5103 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5103
Πολυ μου αρεσε που υπηρξε τετοια εκρηξη αναμεσα τους!!!!! Τον Αλμπερτ τον λυπηθηκα και δεν τον λυπηθηκα. Εκανε αστοχες ενεργειες και τις πληρωνει... Μου εχεις εξαψει πολυ το ενδιαφερον!!!! keep going girl!!!
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 48364 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 48364 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 48364 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 48364 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 10:21 pm

Καλα οχι οτι πεταω.......αλλα καπως τα διορθωσες τα πραγματα Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol

Ειχα αρχισει να φανταζομαι τον Τερρυ στα κατεργα να σπαει πετρες σερνοντας μια αλυσιδα με σιδερενια μπαλα, και την Καντυ να την σερνουν απο τα μαλλια πισω στο Σικαγο!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310

Αναψαν τα αιματα.........Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 73559
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 10:28 pm

καλέ γιατί τόση απογοήτευση; τα καλύτερα έρχονται, ελάτε πια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:13 pm

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 ευγε juliet! με εκανες να συμπαθησω την σουζανα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:16 pm

juliet έγραψε:
καλέ γιατί τόση απογοήτευση; τα καλύτερα έρχονται, ελάτε πια.

Αντε βρε julliet μου αυτά περιμένουμε.... Γιατί να σου πώ την αλήθεια δεν μου πάει με τίποτα να μαλώνουν ο Άλμπερτ με τον Τέρρυ.... Με χαλάει όσο δεν πάει... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:19 pm

dolly έγραψε:
juliet έγραψε:
καλέ γιατί τόση απογοήτευση; τα καλύτερα έρχονται, ελάτε πια.

Αντε βρε julliet μου αυτά περιμένουμε.... Γιατί να σου πώ την αλήθεια δεν μου πάει με τίποτα να μαλώνουν ο Άλμπερτ με τον Τέρρυ.... Με χαλάει όσο δεν πάει... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Αλήθεια μόνο εμένα με φτιάχνει; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 όχι σοβαρά χρειάζεται και λίγη δόση αδρεναλίνης, έτσι γιατί δύο άντρες να χτυπιούνται για μία γυναίκα έχει το κατι του, βρε παιδί... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:19 pm

Εμένα πάλι αυτός ο Άλμπερτ δε μου αρέσει καθόλου... No No No Από πότε νοιάζεται περισσότερο για το Νηλ απ΄ότι για τον Τέρρυ;;; Σαν τον Κορλεόνε τον παρουσιάζεις βρε Τζούλιετ μου...

Και ο Τζωρτζ μου... ο γλυκούλης μου ο Τζωρτζ... ποιές αμαρτίες πληρώνει;;;; ¨:affraid: :affraid: :affraid:

_________________
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:24 pm

Aldebaran έγραψε:
Εμένα πάλι αυτός ο Άλμπερτ δε μου αρέσει καθόλου... No No No Από πότε νοιάζεται περισσότερο για το Νηλ απ΄ότι για τον Τέρρυ;;; Σαν τον Κορλεόνε τον παρουσιάζεις βρε Τζούλιετ μου...

Και ο Τζωρτζ μου... ο γλυκούλης μου ο Τζωρτζ... ποιές αμαρτίες πληρώνει;;;; ¨:affraid: :affraid: :affraid:

Πέστα βρε Alde γιατί έχουμε ξεφύγει εδώ πέρα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:26 pm

Aldebaran έγραψε:
Εμένα πάλι αυτός ο Άλμπερτ δε μου αρέσει καθόλου... No No No Από πότε νοιάζεται περισσότερο για το Νηλ απ΄ότι για τον Τέρρυ;;; Σαν τον Κορλεόνε τον παρουσιάζεις βρε Τζούλιετ μου...

Και ο Τζωρτζ μου... ο γλυκούλης μου ο Τζωρτζ... ποιές αμαρτίες πληρώνει;;;; affraid: :affraid: :affraid:

Καλέ δε νοιάζεται για το Νηλ, για την οικογένεια νοιάζεται, γιατί ωραίος ο Κορλεόνε...μορφή, μη μου πεις, παιδί μου αν έχει και ένα γόητρο ο άλλος σε κάνει να τον σέβεσαι.
Tον Τέρυ όχι εδώ δεν μπορεί να νοιαστεί γιατί είναι τύφλα στον έρωτα...έτσι τον θέλω με πάθη και αδυναμίες...και το μόνο που βλέπει είναι μία πληγωμένη Κάντυ που δεν εχει σκοπό να γυρίσει κοντά του, τη δική του αδυναμία τοσο καιρό να την τραβήξει αλλά και έναν αντίπαλο που του έκανε τον έρωτα και την οικογένεια μπάχαλο.
ΝΟ MORE Mr, Perfect I wanna be... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 699469 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 699469
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:30 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 ευγε juliet! με εκανες να συμπαθησω την σουζανα!!!

Πραγματικα!!!! Να και μια φορα που εκανε κατι για να ειναι συμπαθης(που λεει ο λογος!!!) lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:32 pm

Σόρρυ Τζούλιετ μου... υπέροχο το φικ σου αλλά ο Άλμπερτ όπως τον παρουσιάζεις είναι ένας ξένος... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 790358 Μέχρι που δεν τον θέλω καθόλου για την Κάντυ...
Ο Άλμπερτ μετά απ΄όσα είχε κάνει ο Νηλ γενικά δε θα έπαιρνε ποτέ το μέρος του ακόμη και αν ήταν ο δίδυμος αδερφός της Ρόζμαρυ...Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 889631

_________________
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:37 pm

Aldebaran έγραψε:
Σόρρυ Τζούλιετ μου... υπέροχο το φικ σου αλλά ο Άλμπερτ όπως τον παρουσιάζεις είναι ένας ξένος... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 790358 Μέχρι που δεν τον θέλω καθόλου για την Κάντυ...
Ο Άλμπερτ μετά απ΄όσα είχε κάνει ο Νηλ γενικά δε θα έπαιρνε ποτέ το μέρος του ακόμη και αν ήταν ο δίδυμος αδερφός της Ρόζμαρυ...Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 889631

Καλέ μην ανησυχείς γούστα είναι αυτά, αλλά ναι αυτός είναι ο σκοπός να μην τον θέλεις, αν τον ήθελες Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Okey είναι exaggerated ο Άλμπερτ αλλά και πάλι σου λέω μία δόση πονηριάς την εχει και ο κανονικός αλλά αυτό είναι σε άλλο thread. Σας καταλαβαίνω οτι τους Άλμπερτ φανς μπορεί να τους χαλάει και είναι δεκτό, κάθε άποψη και κριτική. Εγώ τον Άλμπερτ (επειδή λες οτι είναι ένας ξένος) τπν παρουσιάζω έτσι ακριβώς γιατί δεν πιστεύω οτι τον έχω γνωρίσει, τον κανονικό Άλμπερτ, όχι αυτόν με την αμνησία. Αυτό στο φικ μου, μου δίνει την δυνατότητα σαν χαρακτήρα να τον πλάσω ακόμα πιο ελεύθερα από τους υπόλοιπους πχ. Κάντυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:50 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Σόρρυ Τζούλιετ μου... υπέροχο το φικ σου αλλά ο Άλμπερτ όπως τον παρουσιάζεις είναι ένας ξένος... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 790358 Μέχρι που δεν τον θέλω καθόλου για την Κάντυ...
Ο Άλμπερτ μετά απ΄όσα είχε κάνει ο Νηλ γενικά δε θα έπαιρνε ποτέ το μέρος του ακόμη και αν ήταν ο δίδυμος αδερφός της Ρόζμαρυ...Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 889631

Καλέ μην ανησυχείς γούστα είναι αυτά, αλλά ναι αυτός είναι ο σκοπός να μην τον θέλεις, αν τον ήθελες Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Okey είναι exaggerated ο Άλμπερτ αλλά και πάλι σου λέω μία δόση πονηριάς την εχει και ο κανονικός αλλά αυτό είναι σε άλλο thread. Σας καταλαβαίνω οτι τους Άλμπερτ φανς μπορεί να τους χαλάει και είναι δεκτό, κάθε άποψη και κριτική. Εγώ τον Άλμπερτ (επειδή λες οτι είναι ένας ξένος) τπν παρουσιάζω έτσι ακριβώς γιατί δεν πιστεύω οτι τον έχω γνωρίσει, τον κανονικό Άλμπερτ, όχι αυτόν με την αμνησία. Αυτό στο φικ μου, μου δίνει την δυνατότητα σαν χαρακτήρα να τον πλάσω ακόμα πιο ελεύθερα από τους υπόλοιπους πχ. Κάντυ.

Εντάξει μπορώ να δεχτώ την ποιητική αδεία του συγγραφέα..... αλλά μην μας το καταστρέψεις άλλο το παληκάρι.... Νησάφι πιά...
Δεν το αντέχω ... και γράφεις και τόσο ρεαλιστικά τις σκηνές .... που και μένα με έχεις επηρρεασει αρνητικά...


Άλλα όπως έχουμε πει δικό σου το φικ.... και εμείς ότι και να γράψεις θα το διαβάσουμε καλή μου.... γιατί τα γράφεις πολύ ωραία... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 (όπως κατάλαβες προσπαθούμε να σε καλοπιάσουμε.....) Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:53 pm

dolly έγραψε:
juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Σόρρυ Τζούλιετ μου... υπέροχο το φικ σου αλλά ο Άλμπερτ όπως τον παρουσιάζεις είναι ένας ξένος... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 790358 Μέχρι που δεν τον θέλω καθόλου για την Κάντυ...
Ο Άλμπερτ μετά απ΄όσα είχε κάνει ο Νηλ γενικά δε θα έπαιρνε ποτέ το μέρος του ακόμη και αν ήταν ο δίδυμος αδερφός της Ρόζμαρυ...Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 889631

Καλέ μην ανησυχείς γούστα είναι αυτά, αλλά ναι αυτός είναι ο σκοπός να μην τον θέλεις, αν τον ήθελες Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Okey είναι exaggerated ο Άλμπερτ αλλά και πάλι σου λέω μία δόση πονηριάς την εχει και ο κανονικός αλλά αυτό είναι σε άλλο thread. Σας καταλαβαίνω οτι τους Άλμπερτ φανς μπορεί να τους χαλάει και είναι δεκτό, κάθε άποψη και κριτική. Εγώ τον Άλμπερτ (επειδή λες οτι είναι ένας ξένος) τπν παρουσιάζω έτσι ακριβώς γιατί δεν πιστεύω οτι τον έχω γνωρίσει, τον κανονικό Άλμπερτ, όχι αυτόν με την αμνησία. Αυτό στο φικ μου, μου δίνει την δυνατότητα σαν χαρακτήρα να τον πλάσω ακόμα πιο ελεύθερα από τους υπόλοιπους πχ. Κάντυ.

Εντάξει μπορώ να δεχτώ την ποιητική αδεία του συγγραφέα..... αλλά μην μας το καταστρέψεις άλλο το παληκάρι.... Νησάφι πιά...
Δεν το αντέχω ... και γράφει και τόσο ρεαλιστικά τις σκηνές .... που και μένα με έχεις επηρρεασει αρνητικά...

Άλλα όπως έχουμε πει δικό σου το φικ.... και εμείς ότι και να γράψεις θα το διαβάσουμε καλή μου.... γιατί τα γράφεις πολύ ωραία... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 (όπως κατάλαβες προπαθούμε να σε καλοπιάσουμε.....) Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907

Thanks Dolly για τα καλά σου λόγια, μην ανησυχείς, επεται η λύσις του δράματος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΠαρ Μάης 07, 2010 11:57 pm

juliet έγραψε:


Thanks Dolly για τα καλά σου λόγια, μην ανησυχείς, επεται η λύσις του δράματος

Eλπίζω όχι κοντά στα Χριστούγεννα... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 137270

_________________
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 12:48 am

"Ας της φτιαξει η Σουζανα........τοσες κοτσιδες εχει φτιαξει" Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684

Πως τα καταφερες ετσι.......την Σουζανα καλη, τον Αλμπερτ κακο, και τον Αρτσυ συμμαχο του Τερρυ.......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 679307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 679307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 679307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 679307

Που τα σκεφτεσαι ολα αυτα.........Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 233698 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 233698 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 233698 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 233698
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 11:42 am

OMG!!!!! Μη μου πεις οτι επεσαν οι τιτλοι τελους!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Μη μου πεις οτι ο Αλμπερτ με την Σουζανα.....Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 24956 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Οχι οχι δεν μπορεις να μας αφησεις ετσι........εχουμε πολλες αποριες ακομα.........ασε που μας χρωστας και κατι ακομα......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789

Και κατι τελευταιο.......γιατι μας εκρυβες τοσο καιρο οτι ησουν ο μυστικος συμβουλος του Τζουλιανι που καθαρισε την ΝΥ απο το εγκλημα και τις συμμοριες;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 12:00 pm

nina έγραψε:
OMG!!!!! Μη μου πεις οτι επεσαν οι τιτλοι τελους!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Μη μου πεις οτι ο Αλμπερτ με την Σουζανα.....Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 24956 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Οχι οχι δεν μπορεις να μας αφησεις ετσι........εχουμε πολλες αποριες ακομα.........ασε που μας χρωστας και κατι ακομα......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789

Και κατι τελευταιο.......γιατι μας εκρυβες τοσο καιρο οτι ησουν ο μυστικος συμβουλος του Τζουλιανι που καθαρισε την ΝΥ απο το εγκλημα και τις συμμοριες;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Πλάκα-πλάκα για τη Νέα Υόρκη, τις συμμορίες και love affair ιστορίες που ζουν με στην παρανομία του εγκλήματος άνετα βιβλίο θα έγραφα. Με λίγη μελέτη πάνω στα γεγονότα της εποχής, άλλωστε από τι 1920 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η ποτοαπαγαόρευση, α μία χαρά..... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Εμπνέομαι...
Δεν θα σου πω τίποτα, όχι δεν έπεσαν οι τίτλοι τέλους ακόμα..ξέρω πολύ καλά τι σας χρωστάω και δεν θα ήταν σωστό να σας αφήσω έτσι, όχι ακόμα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 1:00 pm

juliet έγραψε:
nina έγραψε:
OMG!!!!! Μη μου πεις οτι επεσαν οι τιτλοι τελους!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Μη μου πεις οτι ο Αλμπερτ με την Σουζανα.....Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 24956 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Οχι οχι δεν μπορεις να μας αφησεις ετσι........εχουμε πολλες αποριες ακομα.........ασε που μας χρωστας και κατι ακομα......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789

Και κατι τελευταιο.......γιατι μας εκρυβες τοσο καιρο οτι ησουν ο μυστικος συμβουλος του Τζουλιανι που καθαρισε την ΝΥ απο το εγκλημα και τις συμμοριες;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Πλάκα-πλάκα για τη Νέα Υόρκη, τις συμμορίες και love affair ιστορίες που ζουν με στην παρανομία του εγκλήματος άνετα βιβλίο θα έγραφα. Με λίγη μελέτη πάνω στα γεγονότα της εποχής, άλλωστε από τι 1920 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η ποτοαπαγαόρευση, α μία χαρά..... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Εμπνέομαι...
Δεν θα σου πω τίποτα, όχι δεν έπεσαν οι τίτλοι τέλους ακόμα..ξέρω πολύ καλά τι σας χρωστάω και δεν θα ήταν σωστό να σας αφήσω έτσι, όχι ακόμα...


Ωραια εχουμε και συνεχεια λοιπον Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Παντως πολυ καλη και υπακουη σε βρισκω τελευταια........και δεν ξερω αν πρεπει να ησυχασω ή να αρχισω να ανησυχω και παλι Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5036 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Αν μπλεξουμε και στην ποτοαπαγορευση .........Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 3:06 pm

nina έγραψε:
juliet έγραψε:
nina έγραψε:
OMG!!!!! Μη μου πεις οτι επεσαν οι τιτλοι τελους!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Μη μου πεις οτι ο Αλμπερτ με την Σουζανα.....Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 24956 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Οχι οχι δεν μπορεις να μας αφησεις ετσι........εχουμε πολλες αποριες ακομα.........ασε που μας χρωστας και κατι ακομα......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789

Και κατι τελευταιο.......γιατι μας εκρυβες τοσο καιρο οτι ησουν ο μυστικος συμβουλος του Τζουλιανι που καθαρισε την ΝΥ απο το εγκλημα και τις συμμοριες;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Πλάκα-πλάκα για τη Νέα Υόρκη, τις συμμορίες και love affair ιστορίες που ζουν με στην παρανομία του εγκλήματος άνετα βιβλίο θα έγραφα. Με λίγη μελέτη πάνω στα γεγονότα της εποχής, άλλωστε από τι 1920 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η ποτοαπαγαόρευση, α μία χαρά..... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Εμπνέομαι...
Δεν θα σου πω τίποτα, όχι δεν έπεσαν οι τίτλοι τέλους ακόμα..ξέρω πολύ καλά τι σας χρωστάω και δεν θα ήταν σωστό να σας αφήσω έτσι, όχι ακόμα...


Ωραια εχουμε και συνεχεια λοιπον Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Παντως πολυ καλη και υπακουη σε βρισκω τελευταια........και δεν ξερω αν πρεπει να ησυχασω ή να αρχισω να ανησυχω και παλι Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5036 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Αν μπλεξουμε και στην ποτοαπαγορευση .........Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol

Περνάω μία φάση lol! lol! lol! θα μου περασει που θα πάει Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 125220 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 3:09 pm

juliet έγραψε:
nina έγραψε:
juliet έγραψε:
nina έγραψε:
OMG!!!!! Μη μου πεις οτι επεσαν οι τιτλοι τελους!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 385145

Μη μου πεις οτι ο Αλμπερτ με την Σουζανα.....Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 24956 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Οχι οχι δεν μπορεις να μας αφησεις ετσι........εχουμε πολλες αποριες ακομα.........ασε που μας χρωστας και κατι ακομα......Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789

Και κατι τελευταιο.......γιατι μας εκρυβες τοσο καιρο οτι ησουν ο μυστικος συμβουλος του Τζουλιανι που καθαρισε την ΝΥ απο το εγκλημα και τις συμμοριες;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 180310 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684
Πλάκα-πλάκα για τη Νέα Υόρκη, τις συμμορίες και love affair ιστορίες που ζουν με στην παρανομία του εγκλήματος άνετα βιβλίο θα έγραφα. Με λίγη μελέτη πάνω στα γεγονότα της εποχής, άλλωστε από τι 1920 αν δεν κάνω λάθος αρχίζει η ποτοαπαγαόρευση, α μία χαρά..... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Εμπνέομαι...
Δεν θα σου πω τίποτα, όχι δεν έπεσαν οι τίτλοι τέλους ακόμα..ξέρω πολύ καλά τι σας χρωστάω και δεν θα ήταν σωστό να σας αφήσω έτσι, όχι ακόμα...


Ωραια εχουμε και συνεχεια λοιπον Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Παντως πολυ καλη και υπακουη σε βρισκω τελευταια........και δεν ξερω αν πρεπει να ησυχασω ή να αρχισω να ανησυχω και παλι Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 5036 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 720684 Αν μπλεξουμε και στην ποτοαπαγορευση .........Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Lol

Περνάω μία φάση lol! lol! lol! θα μου περασει που θα πάει Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 125220 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 125220

Η αληθεια ειναι οτι το προσεξαμε και ηδη ανησυχουμε.... lol!
Ελπιζω να σου περασει μετα το τελος του υπεροχου φικ σου! Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeee
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 833201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΣαβ Μάης 08, 2010 8:47 pm

Χαίρομαι που οδεύουμε προς happy happy happy end Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 930789
παρόλο που με στεναχωρεί που τον Άλμπερτ θα μου τον ζευγαρώσεις με την Σουζάνα λες και χαθήκαν οι γυναίκες.... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 137270 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 238107

Άλλα όπως ειπάμε δικό σου φικ είναι ότι θέλεις κάνεις... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΚυρ Μάης 09, 2010 5:38 pm

Parolo poy den exw internet toytes tis meres, katafera mesw enos filoy na diabasw olo to fanfic!!!!
Oso exei graftei mexri twra diladi!!!
Kat'arxin SYGXARHTHRIA!!!!!!!
Kai se eyxaristoyme poy to moirastikes mazi mas!
Syggnwmi gia ta greeklish, yparxei problima apo edw poy sas grafw!

Twra i gnwmi moy....
genika den mporw ti bia kai ta polla aimata...
omws mas eixes proetoimasei stin arxi ki etsi iksera ti me perimenei!
Parolo poy ksefyge i istoria apo tin athwotita tis "Candy" poy gnwrisame apo ti Mizuki, ti diabasa me megalo endiaferon.
Me trabikse!!!
Na pw tin alitheia den moy arese opws paroysiazetai o Albert sto telos, einai enas entelws diaforetikos Albert apo ayton poy exw sto kefali moy. Omws latreyw ton Terry.
Tha stathw sto teleytaio kefalaio... meta apo tosa poy trabiksan, i Candy kai o Terry ksana mazi, sti gefyra toy ploioy sto opoio prwtosynantithikan... ksana mazi, kai ayti ti fora den prokeitai na toys xwrisei kaneis!!!!!!!!!!!!!!!
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 540227589

Mprabo kai pali mprabo!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 1535215984

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Cerry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Cerry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 48
Registration date : 01/08/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 10, 2010 1:47 am

Χίλια μπράβο κορίτσια για τις εκπληκτικές σας δημιουργίες! Νοιώθω λες και δεν πέρασε μία μέρα από το τελευταίο επεισόδιο της Κάντυ! Τα φικ σας μας κρατάνε συντροφιά τόσο καιρό και μας δημιουργούν μία νοσταλγία για τα χρόνια αυτά της αθωότητας του anime...

Κατασυγκινήθηκα Juliet...δεν έχω λόγια πραγματικά, τα περιγράφεις όλα τόσο υπέροχα...τα λέει όλα η σκηνή με τον Τέρρυ να παίζει φυσαρμόνικα στο πλοίο...

Εύχομαι να μην τελειώσει ΠΟΤΕ....(αχ καημενούλα μου σε βλέπω να μας διηγείσαι τη συνέχεια του φικ σου μέχρι τα βαθιά γεράματα του Τέρρυ και της Κάντυ!!!!!) Λαχτάρισες???? Σα να σε έλουσε κρύος ιδρώτας μου φάνηκε!!!! χιχιχιχι!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Πλακίτσα!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 73559


:\~/: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 41307 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 Icon_minitimeΔευ Μάης 10, 2010 10:35 am

Cerry έγραψε:
Εύχομαι να μην τελειώσει ΠΟΤΕ....(αχ καημενούλα μου σε βλέπω να μας διηγείσαι τη συνέχεια του φικ σου μέχρι τα βαθιά γεράματα του Τέρρυ και της Κάντυ!!!!!) Λαχτάρισες???? Σα να σε έλουσε κρύος ιδρώτας μου φάνηκε!!!! χιχιχιχι!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 922907 Πλακίτσα!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 73559

Πλακιτσα; γιατι πλακιτσα.......εγω την βρισκω εξαιρετικη την προταση σου Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 951845

Εεεε Juliet δεν φανταζομαι να εχεις να κανεις τιποτα καλυτερο για τα επομενα 50 χρονια;;;;;;; Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 889631 Μπααααα καλα το καταλαβα ..... η συμφωνια εκλεισε λοιπον Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 391308 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 19 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 19 από 21Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Η επιλογή της Κάντυ από την Origdim - Σχόλια Αναγνωστών
» Καντυ!Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες! Σχολια αναγνωστων!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: