Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 21, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Μαρ 21, 2024 5:00 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Υπέροχα fanarts!
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 27, 2024 11:16 pm από Fay

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

» ΔΩΡΑΚΙΑ!
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΚυρ Δεκ 24, 2023 4:39 pm από ariathniM

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+15
elpidaki
anna
dolly
mariam
xruste
nansecrets
ariathniM
ΜΙΜΙ
candy+terry
Cerry
Aldebaran
cristi
nuitetoile21
nina
juliet
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 19, 20, 21
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05, 2010 3:41 pm

julietaki....γραψε σε παρακαλω... ειμαι σε αναμονη ετσι κι αλλιως...!(το 5?????) γραψε κατι παντως......!!!!! study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05, 2010 5:49 pm

nansecrets έγραψε:
julietaki....γραψε σε παρακαλω... ειμαι σε αναμονη ετσι κι αλλιως...!(το 5?????) γραψε κατι παντως......!!!!! study

Ax nan σε ευχαριστλω για αυτό που κάνεις..πολύ...πολύ...το έγραψα το 5 λογικά όταν το δει η Nuit θα στο στείλει....Α και κάτι αλλο στο forum είμαστε και στα ελληνικά πλέον (εφτιαξα ξεχωριστή ενότητα οπότε αν θέλετε να διαβάσετε και να σχολιάσετε VK περιπεράστε...αλλά χρειάζεστε να είστε login για να τη δείτε, κάτι σαν μυστική αδελφότητα...)

@ Ariel τον καημένου τον Aidou τον έχει τρελάνει ο Κάναμε στη σφαλιάρα...και στη τιμωρία, χαχαχα, μας έχει βγει εξτρα σαδιστής αλλά τι να τον κάνουμε; Αχ αδυναμίες....
αλλά τον λατρεύω τον Αidou κορίτσια, αφού ώρες-ώρες μου έρχεται να φωνάξω ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΟΝ AIDOU είναι ο μόνος αθώος. lol! lol! lol! lol! lol! Τι γέλιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05, 2010 5:54 pm

juliet έγραψε:

Ax nan σε ευχαριστλω για αυτό που κάνεις..πολύ...πολύ...το έγραψα το 5 λογικά όταν το δει η Nuit θα στο στείλει....Α και κάτι αλλο στο forum είμαστε και στα ελληνικά πλέον (εφτιαξα ξεχωριστή ενότητα οπότε αν θέλετε να διαβάσετε και να σχολιάσετε VK περιπεράστε...αλλά χρειάζεστε να είστε login για να τη δείτε, κάτι σαν μυστική αδελφότητα...)


ετοιμο το 5?????? super!!!!!!!!!!!!!!! θα περιμενω με καρδιοχτυπι, αληθεια!!! lol!
Ναι θα περασω να κανω επισκεψη συντομα!!!!
lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05, 2010 6:07 pm

nansecrets έγραψε:
juliet έγραψε:

Ax nan σε ευχαριστλω για αυτό που κάνεις..πολύ...πολύ...το έγραψα το 5 λογικά όταν το δει η Nuit θα στο στείλει....Α και κάτι αλλο στο forum είμαστε και στα ελληνικά πλέον (εφτιαξα ξεχωριστή ενότητα οπότε αν θέλετε να διαβάσετε και να σχολιάσετε VK περιπεράστε...αλλά χρειάζεστε να είστε login για να τη δείτε, κάτι σαν μυστική αδελφότητα...)


ετοιμο το 5?????? super!!!!!!!!!!!!!!! θα περιμενω με καρδιοχτυπι, αληθεια!!! lol!
Ναι θα περασω να κανω επισκεψη συντομα!!!!
lol! lol! lol!

Μερσί χαίρομαι που σου αρέσει αλλά nan να είσαι αυστηρή κριτής..για να βελτιώνομαστε προς το καλύτερο. Φιλάκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 05, 2010 9:56 pm

juliet έγραψε:
nansecrets έγραψε:
juliet έγραψε:

Ax nan σε ευχαριστλω για αυτό που κάνεις..πολύ...πολύ...το έγραψα το 5 λογικά όταν το δει η Nuit θα στο στείλει....Α και κάτι αλλο στο forum είμαστε και στα ελληνικά πλέον (εφτιαξα ξεχωριστή ενότητα οπότε αν θέλετε να διαβάσετε και να σχολιάσετε VK περιπεράστε...αλλά χρειάζεστε να είστε login για να τη δείτε, κάτι σαν μυστική αδελφότητα...)


ετοιμο το 5?????? super!!!!!!!!!!!!!!! θα περιμενω με καρδιοχτυπι, αληθεια!!! lol!
Ναι θα περασω να κανω επισκεψη συντομα!!!!
lol! lol! lol!

Μερσί χαίρομαι που σου αρέσει αλλά nan να είσαι αυστηρή κριτής..για να βελτιώνομαστε προς το καλύτερο. Φιλάκια.

Ναι θα γινω!!! Πολυ αυστηρη κριτης!!!!

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
libra
Candy Star
Candy Star
libra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1079
Ηλικία : 46
Registration date : 15/06/2010

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 1:57 pm

Καλησπέρα σε όλες.

Είμαι καινούργιο μέλος του φόρουμ και αυτό είναι το πρώτο μου post, οπότε κρίνω σωστό και να συστηθώ: Έλενα-32 ετών-Τερρυκιά μέχρι το κόκκαλο.

Τελείωσα το anime το Σάββατο και βρήκα το φόρουμ τυχαία στο Internet ψάχνοντας απεγνωσμένα για μια διαφορετική συνέχεια από αυτή του anime.

Έπεσα λοιπόν πάνω στο fic της juliet....
Juliet κορίτσι μου, αδικείσαι αν δεν είσαι συγγραφεάς ήδη!
Εκτύπωσα όλο το fic και το διάβασα σε μια νύχτα... 2 φορές. Τι ήταν αυτό; Περιττό να σου πω ότι την πρώτη φορά στο σημείο της συνάντησης, συνέχισα το διάβασμα στο πάτωμα (πολύ μικρό το κρεβάτι για μια τέτοια συνάντηση)... Αφού δεν με χώρισε ο άντρας μου που ξύπνησε χαράματα και με βρήκε άυπνη στα πατώματα να διαβάζω candy-candy, δεν θα με χωρίσει ποτέ.

Τι γράψιμο! Τι πλοκή! Τι απίστευτος τρόπος μετάδοσης εικόνων και συναισθημάτων! Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ.
Δεν συζητάω ότι το έχω ήδη δέσει και θα το διαβάσω πάλι απόψε!
Είναι καταπληκτικό και ότι κι αν πω δεν μπορεί να περιγράψει τον ενθουσιασμό μου για αυτό το fic.
Πολλά συγχαρητήρια! Θέλω να πω κι άλλα, αλλά δεν θα σας κουράσω άλλο.

Και πάλι συγχαρητήρια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 2:01 pm

καλως μας ηρθες έλενα!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524

βεβαια αλλου πρεπει να σε καλωσορισω αλλα τεσπα!!!!!
τζουλιετ δεν σε πειραζει ετσι????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 4:00 pm

libra έγραψε:
Καλησπέρα σε όλες.

Είμαι καινούργιο μέλος του φόρουμ και αυτό είναι το πρώτο μου post, οπότε κρίνω σωστό και να συστηθώ: Έλενα-32 ετών-Τερρυκιά μέχρι το κόκκαλο.

Τελείωσα το anime το Σάββατο και βρήκα το φόρουμ τυχαία στο Internet ψάχνοντας απεγνωσμένα για μια διαφορετική συνέχεια από αυτή του anime.

Έπεσα λοιπόν πάνω στο fic της juliet....
Juliet κορίτσι μου, αδικείσαι αν δεν είσαι συγγραφεάς ήδη!
Εκτύπωσα όλο το fic και το διάβασα σε μια νύχτα... 2 φορές. Τι ήταν αυτό; Περιττό να σου πω ότι την πρώτη φορά στο σημείο της συνάντησης, συνέχισα το διάβασμα στο πάτωμα (πολύ μικρό το κρεβάτι για μια τέτοια συνάντηση)... Αφού δεν με χώρισε ο άντρας μου που ξύπνησε χαράματα και με βρήκε άυπνη στα πατώματα να διαβάζω candy-candy, δεν θα με χωρίσει ποτέ.

Τι γράψιμο! Τι πλοκή! Τι απίστευτος τρόπος μετάδοσης εικόνων και συναισθημάτων! Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ.
Δεν συζητάω ότι το έχω ήδη δέσει και θα το διαβάσω πάλι απόψε!
Είναι καταπληκτικό και ότι κι αν πω δεν μπορεί να περιγράψει τον ενθουσιασμό μου για αυτό το fic.
Πολλά συγχαρητήρια! Θέλω να πω κι άλλα, αλλά δεν θα σας κουράσω άλλο.

Και πάλι συγχαρητήρια.

καλως ηρθες και απο εμενα ελενα! η juliet θα αργησει να σου απαντησει γιατι δεν εχει ιντερνετ αυτη την περιοδο, οποτε μην την παρεξηγησεις.
τι καλα!! και αλλη τερρυκια!!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4882
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 7:02 pm

nuitetoile21 έγραψε:

καλως ηρθες και απο εμενα ελενα! η juliet θα αργησει να σου απαντησει γιατι δεν εχει ιντερνετ αυτη την περιοδο, οποτε μην την παρεξηγησεις.
τι καλα!! και αλλη τερρυκια!!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524


Εμμμ, βέβαια... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 137270

Άλλοι τσουρουφλίζονται στας Αθήνας περιμένοντας καμιά συνέχεια Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 764840 και άλλοι φόρτωσαν το πι σί στον κόκορα και ξεροσταλιάζουν στας εξοχάς... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 560133 ice cream Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 428388 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 549970

Σπόιλερ:

_________________
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 9:07 pm

Aldebaran έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:

καλως ηρθες και απο εμενα ελενα! η juliet θα αργησει να σου απαντησει γιατι δεν εχει ιντερνετ αυτη την περιοδο, οποτε μην την παρεξηγησεις.
τι καλα!! και αλλη τερρυκια!!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524


Εμμμ, βέβαια... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 137270

Άλλοι τσουρουφλίζονται στας Αθήνας περιμένοντας καμιά συνέχεια Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 764840 και άλλοι φόρτωσαν το πι σί στον κόκορα και ξεροσταλιάζουν στας εξοχάς... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 560133 ice cream Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 428388 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 549970

Σπόιλερ:


χαχαχχαχαχχα κατσε να σου πω τι κανει ακριβως αυτο το παρεακι: η juliet μετακομιζει και εχει τρελλαθει με την μετακομιση, η αννα δινει εξεταστικη, εγω κοντευω να μεινω χωρις χερια απο τα δεντρακια που εχω λιωσει να φτιαχνω και η nan ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 238107 lol! lol! lol! ζηλευει κανεις??δεν νομιζω.. lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΤετ Ιουν 16, 2010 11:20 pm

Η Νανσυ δεν διαβασε το κεφαλαιο που της στειλατε γιατι δεν ειναι και στα καλυτερα της... ειμαι πολυ χαλια τις τελευταιες μερες και μαλλον ειμαι σε φαση υπερκοπωσης και θερμοπληξιας... θα το διαβασω και θα σας πω συντομα.... study (μη με μαλωνετεεεεεε...) Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 385145 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 385145
Ιωαννα παλι γκρινιαζεις που λειπω??? κατσε να νιωσω καλυτερα και θα ερθω να τα πουμε. για την ωρα υπολειτουργω... leave me a message please..
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 506181 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 798155
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 2:57 pm

libra έγραψε:
Καλησπέρα σε όλες.

Είμαι καινούργιο μέλος του φόρουμ και αυτό είναι το πρώτο μου post, οπότε κρίνω σωστό και να συστηθώ: Έλενα-32 ετών-Τερρυκιά μέχρι το κόκκαλο.

Τελείωσα το anime το Σάββατο και βρήκα το φόρουμ τυχαία στο Internet ψάχνοντας απεγνωσμένα για μια διαφορετική συνέχεια από αυτή του anime.

Έπεσα λοιπόν πάνω στο fic της juliet....
Juliet κορίτσι μου, αδικείσαι αν δεν είσαι συγγραφεάς ήδη!
Εκτύπωσα όλο το fic και το διάβασα σε μια νύχτα... 2 φορές. Τι ήταν αυτό; Περιττό να σου πω ότι την πρώτη φορά στο σημείο της συνάντησης, συνέχισα το διάβασμα στο πάτωμα (πολύ μικρό το κρεβάτι για μια τέτοια συνάντηση)... Αφού δεν με χώρισε ο άντρας μου που ξύπνησε χαράματα και με βρήκε άυπνη στα πατώματα να διαβάζω candy-candy, δεν θα με χωρίσει ποτέ.

Τι γράψιμο! Τι πλοκή! Τι απίστευτος τρόπος μετάδοσης εικόνων και συναισθημάτων! Απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ.
Δεν συζητάω ότι το έχω ήδη δέσει και θα το διαβάσω πάλι απόψε!
Είναι καταπληκτικό και ότι κι αν πω δεν μπορεί να περιγράψει τον ενθουσιασμό μου για αυτό το fic.
Πολλά συγχαρητήρια! Θέλω να πω κι άλλα, αλλά δεν θα σας κουράσω άλλο.

Και πάλι συγχαρητήρια.

Σε ευχαριστώ πολύ.... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 922907 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 922907 Λουλοδάκι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 05, 2010 2:58 pm

nuitetoile21 έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:

καλως ηρθες και απο εμενα ελενα! η juliet θα αργησει να σου απαντησει γιατι δεν εχει ιντερνετ αυτη την περιοδο, οποτε μην την παρεξηγησεις.
τι καλα!! και αλλη τερρυκια!!!!!!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 509524


Εμμμ, βέβαια... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 137270

Άλλοι τσουρουφλίζονται στας Αθήνας περιμένοντας καμιά συνέχεια Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 764840 και άλλοι φόρτωσαν το πι σί στον κόκορα και ξεροσταλιάζουν στας εξοχάς... Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 560133 ice cream Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 428388 Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 549970

Σπόιλερ:


χαχαχχαχαχχα κατσε να σου πω τι κανει ακριβως αυτο το παρεακι: η juliet μετακομιζει και εχει τρελλαθει με την μετακομιση, η αννα δινει εξεταστικη, εγω κοντευω να μεινω χωρις χερια απο τα δεντρακια που εχω λιωσει να φτιαχνω και η nan ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΕΙΛΑΜΕ!! Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 238107 lol! lol! lol! ζηλευει κανεις??δεν νομιζω.. lol! lol! lol!

Ετσι..έτσι...να λιώνουμε...πω πω τι τραβάμε καλοκαιριάτικα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
TZENHG13
Candy Expert
Candy Expert
TZENHG13


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 489
Ηλικία : 44
Αγαπημένος χαρακτήρας : CANDY
Registration date : 11/09/2010

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23, 2010 11:46 am

Juliet,
αν και στο είπα και στη συνάντηση, ήθελα να το σχολιάσω κι εδώ.

μου άρεσε πάάάρα πολύ το φικ σου. το ροκάνισα στις διακοπές και μακάρι να είχε κι άλλο. cheers cheers

πολύ ωραίο γράψιμο, ωραίο story, κρίμα για Άννυ και Άρτσι (αλλά ότι πει συγγραφέας) και ως λίγο παραπάνω Τερρικιά (απ' ότι Αλμπερτικιά) μου άρεσε που επιτέλους η Κάντυ κατέληξε με τον Τέρρυ Wink

Υ.Γ.: μία μικρή ένσταση

καλέ ο Άλμπερτ δεν ήταν ποτέ κακός. γιατί τον έκανες? Sad Sad



Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 21 Icon_minitimeΠεμ Σεπ 23, 2010 7:43 pm

TZENHG13 έγραψε:
Juliet,
αν και στο είπα και στη συνάντηση, ήθελα να το σχολιάσω κι εδώ.

μου άρεσε πάάάρα πολύ το φικ σου. το ροκάνισα στις διακοπές και μακάρι να είχε κι άλλο. cheers cheers

πολύ ωραίο γράψιμο, ωραίο story, κρίμα για Άννυ και Άρτσι (αλλά ότι πει συγγραφέας) και ως λίγο παραπάνω Τερρικιά (απ' ότι Αλμπερτικιά) μου άρεσε που επιτέλους η Κάντυ κατέληξε με τον Τέρρυ Wink

Υ.Γ.: μία μικρή ένσταση

καλέ ο Άλμπερτ δεν ήταν ποτέ κακός. γιατί τον έκανες? Sad Sad




Nα σου πω...στην αρχή του φικ δήλωσα οτι οι χαρακτήρες είναι exaggerated ε και μετά να του δώσω και μία δοση ιντριγκας σαν χαρακτήρας, παρεπιμπτόντως εγω δεν τον βρηκα και κακό σε ιδιαίτερη φάση αλλά συγγνώμη πόσο να τον κάνω και ερωτευμενο full και γενναιόψυχο; Τι εκανε πια και αυτός; εξεφρασε τις ενστάσεις του στο να παντρευτει η Κάντυ τον Τέρυ και πήρε τη μεριά του Νηλ για να κερδίσει λίγο χρόνο μαζί της...σιγά...
Τώρα τι πειράζει; οι άντρες με εξουσία χρειάζονται το αίθσημα της δύναμης και της δολοπλοκίας...δεν μπορούσα να τον γράψω αγιο...αλλά δεν το έκανα για τον Αλμπερτ αλλά γιατί μου πήγαινε το συναίσθημα...ξερεις..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 21 από 21Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Παρόμοια θέματα
-
» Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Η επιλογή της Κάντυ από την Origdim - Σχόλια Αναγνωστών
» Καντυ!Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες! Σχολια αναγνωστων!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: