Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??

Πήγαινε κάτω 
+18
geobacter
ariel
libra
liana
dolly
Cerry
nansecrets
Aldebaran
Turrican
ntmhx
cristi
ΜΙΜΙ
ariathniM
domniki
Λορένα
nina
juliet
nuitetoile21
22 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??
Αλμπερτ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Αντονυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap0%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Αννυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap21%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 21% [ 7 ]
Καντυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Τερρυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap15%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 15% [ 5 ]
Πατυ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Στηαρ
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap0%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Αρτσι
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap3%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Σουζανα
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_lcap52%με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 52% [ 17 ]
Σύνολο Ψήφων : 33
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 12:48 am

juliet έγραψε:
nina έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
βρε κοριτσια θα σας μαλωσω!!!μαλλον δεν εχετε καταλαβει ακομα την λογικη των αλμπερτικων φιλεναδων μας. ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΤΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ''ΜΙΚΡΕΣ'' ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ!!
θυμαστε που μονολογουσε ο τερρυ οταν εφευγε με το πλοιο και ελεγε ''αχ καντυ ας ημουν λιγο πιο μεγαλος και θα σε επαιρνα να ζησουμε μαζι''??
ε και εδω δευτερος και καταιδρωμενος ηρθε γιατι ο Αλμπερτ ηδη απο την ηλικια των 14 σκεφτοταν ''αχ καντυ ας ημουν λιγο πιο μεγαλος και θα σε υιοθετουσα''
τελικα μου φαινεται θα το γυρισω και εγω σε αλμπερτ.ο τερρυ παραειναι ξεκαθαρος. πολυ βαρετο.ενω με εναν αλμπερτ δεν ξερεις ποτε ουτε που ειναι ουτε με ποιον, ποιος ειναι τελικα (ο πριγκιπας, ο Αλμπερτ, ο θειος, ο πατερας. εχεις μια επιλογη βρε αδερφε, διαλεγεις και παιρνεις αναλογα με τα κεφια σου.παραδειγμα: θες λεφτα?πας στον μπαμπα -αλμπερτ, θες να μιλησεις για τον τερρυ?πας στον φιλο-αλμπερτ, θες να βαλεις την ελιζα στη θεση της?πας στον θειο-αλμπερτ).μην το συζυτατε κοριτσια, ο αλμπερτ φοριεται παντου και σε ολους τους καιρους!ασε που φροντιζει πριν απο εμας για εμας (δες υιοθεσια κτλ) με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol


με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 205570 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307

Πολυ καλο! Τωρα την καταλαβα την υπεροχη του!!! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 727288

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684
Μπράβο πολύ καλό, λύθηκα στα γέλια. Ένας και συμφέρει με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 48364 τώρα και με δώρο την Πούπετ για extra άρωμα με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 829804 . Αχ, θα πέσω κάτω, με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684


και ξεχασα να αναφερω οτι ειναι και οικονομικος.δεν χρειαζονται υπηρετριες, μαγειρισσες, καθαριστριες! οχι! τα κανει ολα και συμφερει!!(αν κ το να κρυβεις τονους αποκομματα απο περιοδικα και εφημεριδες δεν θεωρειται συγιρισμα αλλα μικρος ειναι..θα μαθει! ) lol! lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 1:04 am

nuitetoile21 έγραψε:
juliet έγραψε:
nina έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:
βρε κοριτσια θα σας μαλωσω!!!μαλλον δεν εχετε καταλαβει ακομα την λογικη των αλμπερτικων φιλεναδων μας. ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΤΥ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ''ΜΙΚΡΕΣ'' ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ!!
θυμαστε που μονολογουσε ο τερρυ οταν εφευγε με το πλοιο και ελεγε ''αχ καντυ ας ημουν λιγο πιο μεγαλος και θα σε επαιρνα να ζησουμε μαζι''??
ε και εδω δευτερος και καταιδρωμενος ηρθε γιατι ο Αλμπερτ ηδη απο την ηλικια των 14 σκεφτοταν ''αχ καντυ ας ημουν λιγο πιο μεγαλος και θα σε υιοθετουσα''
τελικα μου φαινεται θα το γυρισω και εγω σε αλμπερτ.ο τερρυ παραειναι ξεκαθαρος. πολυ βαρετο.ενω με εναν αλμπερτ δεν ξερεις ποτε ουτε που ειναι ουτε με ποιον, ποιος ειναι τελικα (ο πριγκιπας, ο Αλμπερτ, ο θειος, ο πατερας. εχεις μια επιλογη βρε αδερφε, διαλεγεις και παιρνεις αναλογα με τα κεφια σου.παραδειγμα: θες λεφτα?πας στον μπαμπα -αλμπερτ, θες να μιλησεις για τον τερρυ?πας στον φιλο-αλμπερτ, θες να βαλεις την ελιζα στη θεση της?πας στον θειο-αλμπερτ).μην το συζυτατε κοριτσια, ο αλμπερτ φοριεται παντου και σε ολους τους καιρους!ασε που φροντιζει πριν απο εμας για εμας (δες υιοθεσια κτλ) με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Lol


με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 205570 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307

Πολυ καλο! Τωρα την καταλαβα την υπεροχη του!!! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 727288

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684
Μπράβο πολύ καλό, λύθηκα στα γέλια. Ένας και συμφέρει με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 48364 τώρα και με δώρο την Πούπετ για extra άρωμα με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 829804 . Αχ, θα πέσω κάτω, με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684


και ξεχασα να αναφερω οτι ειναι και οικονομικος.δεν χρειαζονται υπηρετριες, μαγειρισσες, καθαριστριες! οχι! τα κανει ολα και συμφερει!!(αν κ το να κρυβεις τονους αποκομματα απο περιοδικα και εφημεριδες δεν θεωρειται συγιρισμα αλλα μικρος ειναι..θα μαθει! ) lol! lol! lol! lol!
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 720684
Αχ τι γέλιο, έχω ρίξει εδώ μέσα, δεν υπάρχει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 10:17 am

ariathniM έγραψε:
Και η Σουζάνα δεν είναι κατίνα πιστέψτε με, αν γνωρίσετε πραγματική κατίνα θα με θυμηθείτε τι σας λέω καμιά σχέση αλλά αφού έτσι νομίζετε...

Μαλλον ariathniM εχεις πολυ εντονες εμπειριες απο "κατινες" με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 5036 Θυμαμαι οτι ειχες γραψει οτι εχεις γνωρισει και "Ελιζα" απο κοντα με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 10:51 am

Παιδιά, εγώ μόνο με την Ελρόυ και την οικογένεια Βλαμένου δε θα μπορούσα να επικοινωνήσω. Γενικά την κακία, όπως και να καμουφλάρεται, δεν την αντέχω.

Όλοι οι άλλοι μου φαίνονται προσιτοί και με αδυναμίες όπως όλοι μας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 11:56 am

Η alderaban έχει απόλυτο δίκιο, όλοι οι άλλοι χαρακτήρες έχουν τις αδυναμίες και τα καλά τους.

Ναι δομινικη, έχω γνωρίσει και δεν έχει καμιά σχέση με σούζι. Δεν έχουν τύψεις αυτά τα άτομα σου κλέβουν οτι αγαπάς πιο πολύ, την ώρα που έχεις συνάφεια μαζί του! Κοιτάζουν να σε προσβάλλουν με το χειρότερο τρόπο, να σε ξευτιλίσουν στα μάτια του και να πρωωθηθούν αυτές! Δυστυχώς, η σούζι είναι αγία προς τους!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 12:00 pm

ariathniM έγραψε:
Ναι δομινικη, έχω γνωρίσει και δεν έχει καμιά σχέση με σούζι. Δεν έχουν τύψεις αυτά τα άτομα σου κλέβουν οτι αγαπάς πιο πολύ, την ώρα που έχεις συνάφεια μαζί του! Κοιτάζουν να σε προσβάλλουν με το χειρότερο τρόπο, να σε ξευτιλίσουν στα μάτια του και να πρωωθηθούν αυτές! Δυστυχώς, η σούζι είναι αγία προς τους!

Αμαν βρε καλη μου! Μου περιγραφεις την Ελιζα με τα πιο γλαφυρα χρωματα! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 35868Πού τις εχεις γνωρισει ολες αυτες???? Απλα να ξερω να αποφευγω τα μερη που συχναζουν με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 679307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 2:35 pm

Αλήθεια λες, δεν έχεις γνωρίσει ποτέ κακή γυναίκα στην ζωή σου! Είμαι πολύ άτυχη τελικά, γιατί εγω έχω γνωρίσει! Τώρα το τραβάει και ο οργανισμός μου τι να πω...Δεν ξέρω να βάζω φρένο σε κάποια πράγματα ίσως!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 4:57 pm

cristi έγραψε:
κ γω σουζανα ψηφισα, κανει κατινιες κ ψυχολογικους εκβιασμους με αποπειρες αυτοκτονιας, κ ολο αυτο το κρυβει καλα κατω απο αθωο υφακι του καλου πλην ατυχου κοριτσιου, που η μοιρα της φυλαξε ενα τραγικο φιναλε στην καριερα της πριν καν αρχισει! τα παρουσιαζει ολα οπως την βολευει κ προσπαθει με καθε τροπο θεμιτο ή μη, να κρατησει τον τερρυ κοντα της αδιαφορωντας για τα αισθηματα του, τον βλεπει σαν ενα παιχνιδακι που στην αρχη δεν μπορει να εχει, εχει πεισμωσει που δεν μπορει να το αποκτησει με τον σωστο τροπο και σκαρφιζεται διαφορα για να το πετυχει!
αχ! τα πα κ ησυχασα!


Με κάλυψες 1000% Cristi
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 41307
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 8:40 pm

ariathniM έγραψε:
Αλήθεια λες, δεν έχεις γνωρίσει ποτέ κακή γυναίκα στην ζωή σου! Είμαι πολύ άτυχη τελικά, γιατί εγω έχω γνωρίσει! Τώρα το τραβάει και ο οργανισμός μου τι να πω...Δεν ξέρω να βάζω φρένο σε κάποια πράγματα ίσως!

Μα δεν γνωρισες απλα κακες, αλλα πολυ κακες! Ισως να βρεθηκαν και στον δικο μου δρομο, αλλα μαλλον δεν το καταλαβα γιατι ημουν τυχερη!

Παντως μ'αυτα που εχεις γραψει τρομαζω....λες να μου συνεβη και να μην το καταλαβα??? Λες να μου συμβει στο μελλον??? Γι'αυτο σε ρωτησα πού τις γνωρισες....στο σχολειο? στη δουλεια?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 9:20 pm

Μην τρομάζεις έχω γνωρίσει και πολύ καλό κόσμο! Οι κακές τώρα συγκεκριμένα δύο, η μια σε δουλειά όπου μου έκανε ψυχολογικό πόλεμο ανελέητο και αναγκάστικα να φύγω! Εδινε χτυπήματα κάτω από την ζώνη! Ασχημη κατάσταση, τι να σου λέω είναι να μην σου συμβεί, είναι δουλειά δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις, να σε προσβάλλει συνεχώς, τι να της πεις, αν είναι και μεγαλύτερη ακι με χρόνια δουλειάς! Κάπου αρχίζουν και τα νεύρα να χαλούν...Είναι και ο χαρακτήρας μου εμένα πολύ καλοπροαίρετος, δεν προσβάλλω εύκολα ακόμα και αν προσβάλλομαι..

Την άλλη την είχα φίλη δυστυχώς και αυτή από δουλειά την γνώρισα... βέβαια άλλης κοινωνικής θέσεως( Ελίζα), καλοαναθρεμμένη...τώρα εδώ έγιναν πολλά, άστο ολόκληρη ιστορία, δεν λέγεται από το διαδύκτιο!

Εσύ πως θα αντιδρούσες; Υπάρχουν και κακοί αλλά υπάρχουν και καλοί ντομ εννοείται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιαν 28, 2010 9:49 pm

Ντομ, υπάρχουν και πολλοί καλοί άνθρωποι, γνώρισα και κακούς αλλά και υπέροχους ανθρώπους πραγματικά, τα χαστουκάκια ας τα τρώμε, δεν κάνει κακό για να προσέχουμε στο μέλλον αλλά και για να εκτιμούμε έναν καλό άνθρωπο και ανιδιοτελή που έχουμε δίπλα μας και πριν δεν το βλέπαμε! Πριν δεν τον θεωρούσαμε σημαντικό και του δίναμε δεύτερη θέση στην καρδιά και στην ζωή μας!

Γι' αυτό επιμένω στην σχέση Κάντυ-Αλμπερτ( είδες σε πάω και εκεί τώρα), γιατί ο Αλμπερτ είναι θησαυρός πραγματικός, διαμάντι και είναι κρίμα να χάσει έναν τέτοιο άνθρωπο η Κάντυ.

Δεν ξέρω αν εμείς οι Αλμπερτικιές έχουμε γνωρίσει λίγο και την κακία του κόσμου γι' αυτό και προτιμάμε Άλμπερτ, ειλικρινά δεν ξέρω! Είναι άλλο ζήτημα τώρα αυτό! Ανάλυση άλλου τύπου!

Καληνύκτα ντομινίκη, ελπίζω να σε αφήνω με μια νότα αισιοδοξίας, δεν θέλω να μου τρομάξεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 7:54 am

ariathniM έγραψε:
Μην τρομάζεις έχω γνωρίσει και πολύ καλό κόσμο! Οι κακές τώρα συγκεκριμένα δύο, η μια σε δουλειά όπου μου έκανε ψυχολογικό πόλεμο ανελέητο και αναγκάστικα να φύγω! Εδινε χτυπήματα κάτω από την ζώνη! Ασχημη κατάσταση, τι να σου λέω είναι να μην σου συμβεί, είναι δουλειά δεν ξέρεις πως να αντιδράσεις, να σε προσβάλλει συνεχώς, τι να της πεις, αν είναι και μεγαλύτερη ακι με χρόνια δουλειάς! Κάπου αρχίζουν και τα νεύρα να χαλούν...Είναι και ο χαρακτήρας μου εμένα πολύ καλοπροαίρετος, δεν προσβάλλω εύκολα ακόμα και αν προσβάλλομαι..

Την άλλη την είχα φίλη δυστυχώς και αυτή από δουλειά την γνώρισα... βέβαια άλλης κοινωνικής θέσεως( Ελίζα), καλοαναθρεμμένη...τώρα εδώ έγιναν πολλά, άστο ολόκληρη ιστορία, δεν λέγεται από το διαδύκτιο!

Εσύ πως θα αντιδρούσες; Υπάρχουν και κακοί αλλά υπάρχουν και καλοί ντομ εννοείται!

Ναι, κ'εγω γνωρισα στη δουλεια καποια, που μου εκανε την ζωη δυσκολη, αλλα δεν νομιζω οτι το εκανε απο κακια. Ηταν προϊσταμενη μου και εξαιτιας της καταστασης επαθε το στομαχι μου. Ευτυχως αλλαξα τμημα και σωθηκα, αλλα η ευαισθησια στο στομαχι μου εμεινε με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 310719 Ειναι απλα τραγικο να λες καλημερα και το μονο που να βλεπεις ειναι μουτρωμενους ανθρωπους. Μερικες φορες απορω πώς γινεται καποιοι να ειναι καθε μερα λες και τους εχεις σκοτωσει τη μανα. Και μαλιστα ανθρωποι που εχουν πολλα περισσοτερα απο μενα. Απλα καποιοι ειναι ανικανοποιητοι με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 238107

Σ'ευχαριστω για την νοτα αισιοδοξιας με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 922907 Ξερω οτι υπαρχουν καλοι ανθρωποι και εχω συναντησει πολλους τετοιους που με εχουν βοηθησει. Ελπιζω οπου και αν βρισκονται τωρα να ειναι καλα με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 436003608
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 8:56 am

Dom αυτό που λες να λες 'καλό σαββατοκύριακο ' και απάντηση να μην παίρνεις,να βλέπεις μούτρα κατεβασμένα μέχρι κάτω, κάθε μέρα να ακούς και από μια προσβολή, να έχεις έναν μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου, να το σκέφτεσαι να πας για δουλειά το πρωί. και με τους άνδρες αυτό δεν συμβαίνει, δεν ξέρω γιατί! Κάπου λες πάρτε και τα λεφτά και το καλό σας, φτάνει να έχω την ψυχική ηρεμία μου!

Και τώρα σκέφτομαι την καντυ με την φλάννυ αλλά η φλάννυ αν ήσουν τυπική και καλή στην δουλειά σου και δεν διαταρασσόταν η ομαλή λειτουργία του νοσοκομείου, ήταν μια χαρά, ενώ στην περίπτωση μου θα έψαχνε να βρει κάτι και το πιο ασήμαντο! Είχε προβλήματα στο σπίτι και ξεσπούσε πάνω μου, τα απωθημένα της τα ξέσπαγε πάνω μου!

Συμβαίνουν αυτά, τα ξεπερνάμε και πάμε παρακάτω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 10:32 am

ariathniM έγραψε:
Dom αυτό που λες να λες 'καλό σαββατοκύριακο ' και απάντηση να μην παίρνεις,να βλέπεις μούτρα κατεβασμένα μέχρι κάτω, κάθε μέρα να ακούς και από μια προσβολή, να έχεις έναν μπαμπούλα πάνω από το κεφάλι σου, να το σκέφτεσαι να πας για δουλειά το πρωί. και με τους άνδρες αυτό δεν συμβαίνει, δεν ξέρω γιατί! Κάπου λες πάρτε και τα λεφτά και το καλό σας, φτάνει να έχω την ψυχική ηρεμία μου!

Τι μου θυμιζεις τωρα!!! Να σου λεει "κανε αυτο ετσι" να το κανεις, μετα να σου λεει "αλλαξε το, καντο ετσι", να το αλλαζεις και να σου ξαναλεει "οχι ετσι, καντο αλλιως"...μιλαμε για ψυχασθενεια! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 137270 Δεν ξερω αν ειχε προβληματα στο σπιτι, νομιζω ομως πως δεν ειχε. Ημουν στο γραφειο με την προϊσταμενη που ηταν αυτο που μολις σου περιεγραψα και μια αλλη, μονιμως μουτρωμενη! Να πηγαινω χαμογελαστη το πρωι να λεω "καλημερα", και να βλεπω μουτρωμενες φατσες. Και η αλλη η μουτρωμενη να ειναι η αγαπημενη της προϊσταμενης. Οταν εβγαινα απο το γραφειο, μιλουσαν για μενα ή δεν ξερω για τι, και μολις εμπαινα επεφτε βουβα. Ειχα δουλεψει στο εξωτερικο και στην Ελλαδα στον ιδιωτικο τομεα και ποτε δεν αντιμετωπισα τετοιο πραγμα...επρεπε να παω στο δημοσιο για να παθει το στομαχι μου με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 238107 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 137270 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 11:54 am

Άρα και συ έχεις δει κακούς ανθρώπους ή όπως αλλιώς μπορεί να τους ονομάσουμε στερημένους από αγάπη ανθρώπους! Δεν είμαι η μόνη!

Η δικιά μου dom είχε προβλήματα με άνδρα και πεθερά και επειδή εκεί δεν της παίρναγε προφανώς να πει τίποτα, τ'άκουγα όλα εγώ το νεύρο και την τσαντίλα, άλλες φορές έκανε πως δεν υπάρχω, έφτιαχνε καφέ στον εαυτό της και σε μια άλλη υπάλληλο και για μένα έκανε πως δεν υπάρχω, απλά έριχνε τις προσβολές κάνοντας πως συζητάει με εκείνη, κανονικότα μπροστά μου, όχι από πίσω!

Εκείνο το βλέμμα της όσο το θυμάμαι, το' χε βαμμένο και με πολύ μαύρη σκιά, βλέμμα δολοφονικό, αφού ακόμα το έχω πάνω μου! Βοηθείστε χριστιανοί έλεγα από μέσα μου να βγει η μέρα! :lol!

Ενα πεντάμηνο άντεξα, μετά τα βρόντηξα! Παρήγγειλα το 'φάντασμα της αξόδευτης αγάπης' να δω τί λέει και για το είδος αυτών των ανθρώπων! Οταν σε κάποιον δεν κάνεις κάτι γιατί να στο ανταποδίδει έτσι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 12:08 pm

ariathniM έγραψε:

Ενα πεντάμηνο άντεξα, μετά τα βρόντηξα! Παρήγγειλα το 'φάντασμα της αξόδευτης αγάπης' να δω τί λέει και για το είδος αυτών των ανθρώπων! Οταν σε κάποιον δεν κάνεις κάτι γιατί να στο ανταποδίδει έτσι;

Παντα αναρωτιεμαι "γιατι" οταν αντιμετωπιζω την κακια με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 625188 Ποτέ δεν μπορεσα να καταλαβω γιατι καποιοι ειναι τοσο στριμμενοι και μουτρωμενοι, χωρις προφανεις λογους. Δεν ξερω τι τους εχει συμβει στη ζωη τους. Απο αυτους που εχω συναντησει εκεινο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση ειναι οτι οι περισσοτεροι, αν οχι ολοι, μου φαινεται οτι εχουν πολυ πιο φυσιολογικες ζωες απο μενα (ολοι εχουν οικογενειες, δουλεια, καλα χρηματα).

Θυμαμαι οτι αυτη η μουτρωμενη που ανεφερα ετοιμαζοταν τοτε να παντρευτει με καποιον που ειχε σχεση χρονια (ειχα γνωρισει και τον αντρα της που μου φανηκε φυσιολογικος), εχτιζε σπιτι, δεν ειχε ιδιαιτερες οικονομικες δυσκολιες, ειχε μαζι της τα αδερφια της που την βοηθουσαν, και παρολα αυτα ηταν μεσα στην μαυριλα και στην στριμαδα! Θυμαμαι οτι τοτε εγω ημουν στην εντελως αντιθετη θεση απο αυτη (single, εντελως μονη στην πολη -δεν ειμαι απο την Αθηνα, η σπιτονοικοκυρα μου αυξανε συνεχως το ενοικιο) και παρολα αυτα ημουν πολυ πιο ευτυχισμενη (ή τουλαχιστον δεν φορτωνα στους αλλους τα προβληματα μου). με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 137270

Το μονο που μπορω να πω σαν ηθικη ικανοποιηση ειναι οτι η μεγαλυτερη τιμωρια γι'αυτους τους ανθρωπους ειναι οτι θα τα εχουν ολα και παλι δυστυχισμενοι θα ειναι...οπως ακριβως η Ελιζα. Και ακριβως επειδη αυτοι ειναι δυστυχισμενοι προσπαθουν να κανουν και τους αλλους να δυστυχησουν με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 790358 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 790358 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 790358

Για "Το φαντασμα της αξοδευτης αγαπης" ειχα ανοιξει θεμα στο Off-Topic, στα βιβλια με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 2:08 pm

Ποιός τιμωρήθηκε στο τέλος, αυτό είναι το θέμα, εσύ έπαθες κρίση στομάχου και εγώ έφυγα από την δουλειά, αυτές μια χαρά την περνάνε...κάνουν και το κομμάτι τους και δεν τους νοιάζει ... Αναίσθητες
Και καλά αν είσαι μόνος αν έχεις δυό παιδιά από πίσω και οικονομική ανάγκη, τότε τί κάνεις, πόσο υπομονή ... κάπου θα εξαντληθεί και αυτή! Και άλλοι έχουν τις ίδιες εμπειρίες με μας, μην ανησυχείς! Και με εργοδότες σκληρούς και κακότροπους, απ'όλα έχει ο μπαξές!

Γι' αυτό σου λέω Αρτσι, στηαρ, Τέρρυ, αννυ, δεν μπορείς να συννενοηθείς με αυτό τον κόσμο; περίπατος, καλύτερα δεν γίνεται, μιας και στον αληθινό κόσμο θα βρεις χειρότερους κατα πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 2:32 pm

ariathniM έγραψε:
Ποιός τιμωρήθηκε στο τέλος, αυτό είναι το θέμα, εσύ έπαθες κρίση στομάχου και εγώ έφυγα από την δουλειά, αυτές μια χαρά την περνάνε...κάνουν και το κομμάτι τους και δεν τους νοιάζει ... Αναίσθητες
Και καλά αν είσαι μόνος αν έχεις δυό παιδιά από πίσω και οικονομική ανάγκη, τότε τί κάνεις, πόσο υπομονή ... κάπου θα εξαντληθεί και αυτή! Και άλλοι έχουν τις ίδιες εμπειρίες με μας, μην ανησυχείς! Και με εργοδότες σκληρούς και κακότροπους, απ'όλα έχει ο μπαξές!

Γι' αυτό σου λέω Αρτσι, στηαρ, Τέρρυ, αννυ, δεν μπορείς να συννενοηθείς με αυτό τον κόσμο; περίπατος, καλύτερα δεν γίνεται, μιας και στον αληθινό κόσμο θα βρεις χειρότερους κατα πολύ!

Εκεινο που με εκανε εξω φρενων ειναι οτι η συγκεκριμενη που περιεγραψα εκανε και την καλη, του στυλ "μα εγω σε συμπαθω τοσο πολυ"...την μια στιγμη εκανε την καλη και την αλλη την στριμμενη...σχιζοφρενεια (που λεει και η Βισση).

Ψηφισα την Σουζανα λογω της διπροσωπιας της. Μιλουσε παντα γλυκα και τρυφερα, ενω εκρυβε γραμματα, παραπλανουσε την Καντυ (ελεγε ψεματα για να μην συναντηθουν με τον Τερρυ) και της εσκαβε τον λακκο με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 4:27 pm

Αχ κορίτσια δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο συμφωνώ μαζί σας! Εμένα το αφεντικό πάντα ήταν δύστροπο αλλά είχε και τις καλές του τον τελευτάιο καιρό όμως υπάρχουν μέρες που λέω καλημέρα και δεν παίρνω απάντηση, έχει νεύρα με άλλους και πέρνει εμένα η μπόρα, κλαίγεται συνέχεια με τα λεφτά λες και έχει λίγα τελοςπάντων τον έχω ανάγκη και κάνω υπομονή!! Παλιά όμως ήμουν με μία στο γραφείο και με εκμεταλευόταν απίστευτα και το χειρότερο ποτε δεν έφερνα αντίρηση σε ότι με διέταζε! Επειδή ήταν πιο παλιά την είχε δει προισταμένη. Μου κανόνιζε τις δουλειές του γραφείου προς όφελος της, ακόμα και τις άδειες μου! Κι εγω δεν μίλαγα γιατί ο χαρακτήρας μου δυστυχώς είναι έτσι!! Ευτυχώς την καταλάβανε και πήρε πόδι!! 3 χρόνια όμως μαζί της δυνοπάθησα!!! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 385145 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 385145 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 385145
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 5:11 pm

Λοιπον κοριτσια, αν και εχουμε βγει απο το θεμα , ο δικος μου εργασιακος εφιαλτης ηταν επισης γυναικα! Την βρηκα στη δουλεια οταν πρωτοξεκινησα. Με γνωριζε απο μικρο παιδακι πολυ καλα και οπως καταλαβαινετε ειχαμε μεγαλη διαφορα ηλικιας. Η πρωτη μου κουβεντα ηταν να εκφρασω τη χαρα μου που θα συνεργαζομουνα μαζι της και οτι ειχα παρα πολλα να μαθω διπλα της. Ε! τι ηταν να το πω, λεξη δεν ηθελε να μου πει σχετικα με τη δουλεια. Μονο για φωτοτυπιες με εστελνε. Οταν με ρωτησε δε αν εχω σχεση και της απαντησα θετικα......αρχισε να βγαζει τετοια κακια και ζηλεια που δεν περιγραφεται. Ηταν 40 φευγα και μονη.....Καθε βραδυ γυρνουσα σπιτι μου και εκλαιγα. Μετα απο δυο χρονια σχεδον αρχισε να κανει κοπανες απο την δουλεια και εγω την καλυπτα, τετοιο ζωον ημουνα! Το αποτελεσμα ηταν να μαθευτει τελικα και να βρω εγω τον μπελα μου που δεν μιλησα και η κυρια να απαιτησει απολυση για να παρει το επιδομα ανεργιας! Εχουν περασει αρκετα χρονια απο τοτε αλλα ακομα καποιες φορες εχω εφιαλτες και οταν την πετυχαινω τυχαια αναστατωνομαι για ολη την μερα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 8:14 pm

nina έγραψε:
Λοιπον κοριτσια, αν και εχουμε βγει απο το θεμα , ο δικος μου εργασιακος εφιαλτης ηταν επισης γυναικα!

Γιατι αραγε? Γιατι να ειναι γυναικες παντα οι στριμμενες?
Ισως καταπιεζονται στο σπιτι και τα βγαζουν στο γραφειο?

Αλλα πιστευω οτι αν ειναι μονο ενα το προβληματικο ατομο, παλευεται. Στην προηγουμενη δουλεια μου ειχαμε μια συναδελφο που ηταν πολυ στριμμενη και νευριαζε με το παραμικρο, σε απιστευτο σημειο (να χτυπαει τηλεφωνα, να κλωτσαει ντουλαπια, κτλ). Ομως ειμασταν συνολικα 8 ατομα στο τμημα και ολα τα αλλα παιδια ηταν παρα πολυ καλα και καναμε πολυ καλη παρεα, σε σημειο που καναμε και πλακα μ'αυτην. Ουτε το στομαχι μου επαθα, ουτε τιποτα, και οταν συναντιομαστε με τα αλλα παιδια, παντα τα θυμομαστε με γελια ολα αυτα.

Οντως βγηκαμε off-topic, αλλα ετσι ειναι η συζητηση με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 1370021294 Ξεκινας απο καπου και καταληγεις καπου αλλου με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιαν 29, 2010 9:03 pm

Τελικά είμαστε πολλές μα είμαστε σκόρπιες

Όλες αυτές οι γυναίκες έχουν τα ελατώμματα της Φλάννυ χωρίς να έχουν καμία από τις αρετές της! Ούτε την εργατικότητά της έχουν, ούτε την αξιοπρέπεια της, ούτε το ζήλο της, ούτε την ενεργητικότητα της! Μόνο φαρμακερή γλώσσα έχουν και ολίγην ως πολύ ξιπασιά. με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 238107 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 790358
Αυτό τους αξίζει με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 735403 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 735403 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cerry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Cerry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 48
Registration date : 01/08/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 12:48 am

Ψηφίζω "δαγκωτό" Σουζάνα!!! Η κοπέλα ήρθε από το πουθενά και έφερε τα πάνω-κάτω! Δεν την θέλω..να φύγει να πάει αλλού!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να συννενοηθώ μαζί της έτσι επίμονη και εγωίστρια που είναι! Twisted Evil
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 1:01 am

Παράθεση :
Ψηφίζω "δαγκωτό" Σουζάνα!!! Η κοπέλα ήρθε από το πουθενά και έφερε τα πάνω-κάτω! Δεν την θέλω..να φύγει να πάει αλλού!!! Δεν υπάρχει περίπτωση να συννενοηθώ μαζί της έτσι επίμονη και εγωίστρια που είναι! με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_twisted



Πες τα, πες τα!!! Ειχα αρχισει να αισθανομαι πολυ bitch με αυτα που εγραφα για την ''γλυκια Σουζι'' !! Που ησασταν αγαπητες τερρικιες τοσο καιρο! Ποσο χαιρομαι που ειμαστε τοσες πολλες με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 2787 με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cerry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
Cerry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ηλικία : 48
Registration date : 01/08/2009

με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??   με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Ιαν 30, 2010 9:56 pm

Τα λέω, τα λέω nina μου αλλά η Μιζούκι...τον σουζανο-χαβά της!!!!!!!!
Αλλά δεν θα της περάσει όσο υπάρχουμε εμείς οι Τερρυκιές!!!!!!!!!! Εμπρός στον αγώναααα!!!!!!!!!
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε?? - Σελίδα 2 391308
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
με ποιον ηρωα δεν θα μπορουσατε καθολου να συννενοηθειτε??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Τεστ: Με ποιόν μοιάζω;
» Με ποιόν ταίριαζε (πραγματικά) η Κάντυ;;;
» Με ποιόν είναι παντρεμένη η Κάντυ στην Αγγλία;;;;
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: