Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Πασχαλινά αυγά!
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος

Πήγαινε κάτω 
+17
libra
liana
arwyn-t
elpidaki
anna
ariel
dolly
Turrican
Aldebaran
juliet
nina
ariathniM
Λορένα
domniki
ΜΙΜΙ
cristi
nuitetoile21
21 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος
Καντυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap5%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Αλμπερτ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap3%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Αντονυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap0%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Αρτσι
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap5%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Στηαρ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap8%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 8% [ 3 ]
Αννυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap18%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 18% [ 7 ]
Πατυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap13%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 13% [ 5 ]
Ελιζα
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap10%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 10% [ 4 ]
Τερρυ
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap31%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 31% [ 12 ]
Σουζανα
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_lcap7%ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 39
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 3:55 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
Παιδιά αφήστε έχω κάνει διδακτορικό στον Άντονυ!!! Είμαι 31 χρονών και τέτοιον άντρα δεν έχω γνωρίσει ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 790358 Είναι όμορφος, καλός, ρομαντικός, ιππότης με τις γυναίκες καθόλου ψηλομύτης αν και πλούσιος!! τι να λέμε τώρα? Μόνο στα παραμύθια συναντάς τέτοιους!! Αν υπάρχει κάποιος που να έχει όλο το πακέτο θα είναι πολύ σπάνιο φαινόμενο!!! Δυστυχώς... ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 238107


Σαν να περιγράφεις το μεγάλο θείο... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 7:42 pm

domniki έγραψε:
Βρε παιδια, εμενα ακομα και ο Τερρυ μου φαινεται κοντα στον κοσμο του ιδεατου. Μπορει να εχει τις κλειστες του, τις αναποδιες του, αλλα ειναι αγνη ψυχη και αγαπαει πολυ βαθεια, κατι που σπανιζει στις μερες μας. Ξερετε πολλους που δεν θα μπορουσαν να ξεχασουν την αγαπη τους και θα καταντουσαν αλκοολικοι? Ξερετε πολλους που θα ειχαν την ομορφη σταρλετιτσα απο κοντα τους και δεν θα ενεδιδαν? Ο Τερρυ ειναι δημιουργημα της φαντασιας μια γυναικας ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 922907

Ο Αντονυ δεν παιζεται, ειναι εκτος συναγωνισμου.

Ο Αλμπερτ επισης, γιατι κανει παντα το καλο χωρις να περιμενει ανταλλαγματα και χωρις να εχει κατι να κερδισει.

Η Καντυ ομως ειναι το αποκορυφωμα! Εντελως φανταστικος χαρακτηρας, που ουτε καν σε παραμυθια δεν συανανταει κανεις! Η σκηνη που η Ελιζα της λεει οτι θα παει να δει τον Τερρυ στο θεατρο, και ενω μπορει και η Καντυ να της σβουριξει στη μουρη οτι εχει κ'αυτη εισιτηριο αλλα δεν το κανει γιατι σκεφτεται οτι το καθαρμα Ελιζα ικανοποιειται ετσι, ειναι για Nobel!

Η Φλανυ μου φαινεται σχετικα ρεαλιστικη προσωπικοτητα. Μεσα απο τις δυσκολιες που εχει αντιμετωπισει βρηκε σαν σωτηρια το τειχος που εχει ορθωσει γυρω της. Δεν ειναι κακια, και δεν εχει καμια σχεση με την Ελιζα (την προσωποποιηση της κακιας). Απλα ειναι σφιγμενη και οχυρωμενη πισω απο την σκληροτητα της εμφανισης της. ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036

dom την εποχή που έζησαν αυτοί οι ήρωες( 19 αιώνα) ίσως να μην ήταν τόσο δύσκολο να τους συναντήσεις, τότε υπήρχε συνέπεια λόγων και πράξεων! Ενώ σήμερα με τί αρχές μεγαλώνουμε σε μια κονωνία που είναι ήδη ανταγωνιστική, από την φύση της, λάθη δεν συγχωρεί, ούτε συναισθηματισμούς! Και πως να σταθείς και συ μέσα στην ζούγκλα, θες, δεν θες η καρδιά σου θα αγριέψει στο τέλος! Τότε ο κόσμος ήταν πιο αθώος,σήμερα... Γιατί πιστεύεις ότι τα σύγχρονα ορφανοτροφεία λειτουργούν έτσι ή οτι η αδελφή μαρία και η κυρία Πόνυ, είναι πρόσωπα που θα μπορούσαμε να τα δούμε σήμερα; Μακάρι να ζούσα εκείνο τον αιώνα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιαν 25, 2010 11:20 pm

Ειλικρινά μακάρι να ζούσα τότε την εποχή που έζησαν οι αγαπημένοι μας ήρωες και ας φορούσα στενό κορσέ και φουστάνια και ας ήταν και ανδροκρατούμενη η κοινωνία και ας υπήρχε και ο πουριτανισμός των 'θρησκευόμενων' και η αλληλοφάνεια της υψηλής κοινωνίας! Τουλάχιστον υπήρχαν στέρεες σχέσεις, υπήρχε ο κακός αλλά υπήρχε και ο καλός ενώ σήμερα όλα γκρίζα, το καλό με το κακό αναμείχθηκαν!

Η μεγάλη θεία Ελρού κατα πόσο είναι ρεαλιστιική τι πιστεύετε;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 7:37 am

ariathniM έγραψε:
dom την εποχή που έζησαν αυτοί οι ήρωες( 19 αιώνα) ίσως να μην ήταν τόσο δύσκολο να τους συναντήσεις, τότε υπήρχε συνέπεια λόγων και πράξεων! Ενώ σήμερα με τί αρχές μεγαλώνουμε σε μια κονωνία που είναι ήδη ανταγωνιστική, από την φύση της, λάθη δεν συγχωρεί, ούτε συναισθηματισμούς!

Λες τοτε να υπηρχαν πιο αυθεντικοι ανθρωποι? Νομιζω οτι σε γενικες γραμμες οι ανθρωποι δεν αλλαζουν. Λες τοτε να υπηρχαν περισσοτεροι "Τερρυ"??? Παντως να σας ομολογησω οτι δεν εχω συναντησει ουτε εναν Τερρυ στην πραγματικη ζωη. Γι'αυτο τον θεωρω εντονα ιδεατο χαρακτηρα.

ariathniM έγραψε:
Η μεγάλη θεία Ελρού κατα πόσο είναι ρεαλιστιική τι πιστεύετε;

Ειναι αρκετα αληθινη. Δεν κανει ακροτητες, εχει σταθερη συμπεριφορα και εκφραζει μια ταξη ανθρωπων.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 9:43 am

Οι ήρωές μας έζησαν στην αρχή του 20ου αιώνα, και μάλιστα σε εποχή μεγάλων ανατροπών και τεχνολογικών εξελίξεων.. Επίσης θα χαρακτήριζα τον Πόλεμο ως τον σημαντικότερο του αιώνα που μας πέρασε. Μέσα στη δίνη όλων αυτών δεν μπορεί οι ήρωες να μην αλλάξουν τις προτεραιότητές τους, να μην ωριμάσουν, να μην εξελιχτούν. Απλά συνέβη πιό γρήγορα απ΄ότι μ΄εμάς.
Όσο για τον Τέρρυ, συμφωνώ με τη Ντομ. Δεν είναι ρεαλιστικός (όπως ούτε η Κάντυ ή ο Άλμπερτ), είναι τραγικός.

Η μεγάλη θεία, όπως και το Ρανγκαναίικο, είναι απόλυτοι εκφραστές μιάς κοινωνικής τάξης που σιγά σιγά έχανε την "αξία" της αλλά προσπαθούσαν να την περισώσουν με νύχια και με δόντια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 1:39 pm

Aldebaran έγραψε:
Οι ήρωές μας έζησαν στην αρχή του 20ου αιώνα, και μάλιστα σε εποχή μεγάλων ανατροπών και τεχνολογικών εξελίξεων.. Επίσης θα χαρακτήριζα τον Πόλεμο ως τον σημαντικότερο του αιώνα που μας πέρασε. Μέσα στη δίνη όλων αυτών δεν μπορεί οι ήρωες να μην αλλάξουν τις προτεραιότητές τους, να μην ωριμάσουν, να μην εξελιχτούν. Απλά συνέβη πιό γρήγορα απ΄ότι μ΄εμάς.
Όσο για τον Τέρρυ, συμφωνώ με τη Ντομ. Δεν είναι ρεαλιστικός (όπως ούτε η Κάντυ ή ο Άλμπερτ), είναι τραγικός.

Η μεγάλη θεία, όπως και το Ρανγκαναίικο, είναι απόλυτοι εκφραστές μιάς κοινωνικής τάξης που σιγά σιγά έχανε την "αξία" της αλλά προσπαθούσαν να την περισώσουν με νύχια και με δόντια.

Η θεία Ελρόυ εμένα μου κάνει κλασική αξία, κάτι σαν αντίκα στο σαλόνι σου. Παντού και πάντα θα βρεις γυναίκες που δεν χαρίζουν την εύκολα την υψηλή κοινωνική τους θέση σε τίποτα και σε κανέναν και δεν δέχονται τους outsiders.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 2:59 pm

juliet έγραψε:

... Παντού και πάντα θα βρεις γυναίκες που δεν χαρίζουν την εύκολα την υψηλή κοινωνική τους θέση σε τίποτα και σε κανέναν και δεν δέχονται τους outsiders.


Σίγουρα...
... από ψώνια που νομίζουν πως ξεχωρίζουν,ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 352138 ο κόσμος είναι γεμάτος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 4:03 pm

juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Οι ήρωές μας έζησαν στην αρχή του 20ου αιώνα, και μάλιστα σε εποχή μεγάλων ανατροπών και τεχνολογικών εξελίξεων.. Επίσης θα χαρακτήριζα τον Πόλεμο ως τον σημαντικότερο του αιώνα που μας πέρασε. Μέσα στη δίνη όλων αυτών δεν μπορεί οι ήρωες να μην αλλάξουν τις προτεραιότητές τους, να μην ωριμάσουν, να μην εξελιχτούν. Απλά συνέβη πιό γρήγορα απ΄ότι μ΄εμάς.
Όσο για τον Τέρρυ, συμφωνώ με τη Ντομ. Δεν είναι ρεαλιστικός (όπως ούτε η Κάντυ ή ο Άλμπερτ), είναι τραγικός.

Η μεγάλη θεία, όπως και το Ρανγκαναίικο, είναι απόλυτοι εκφραστές μιάς κοινωνικής τάξης που σιγά σιγά έχανε την "αξία" της αλλά προσπαθούσαν να την περισώσουν με νύχια και με δόντια.

Η θεία Ελρόυ εμένα μου κάνει κλασική αξία, κάτι σαν αντίκα στο σαλόνι σου. Παντού και πάντα θα βρεις γυναίκες που δεν χαρίζουν την εύκολα την υψηλή κοινωνική τους θέση σε τίποτα και σε κανέναν και δεν δέχονται τους outsiders.

έχεις δει Ελρόυ live, έστω και σε πιο light version; Αυτό που εμένα μου κάνει εντύπωση είνα πως τα εγγόνια της βγήκαν τόσο καλά, η Ροζμαρί, ο Αλμπερτ; Αυτή που έμοιασε με την κυρία ράγκαν τη σχέση είχε η Θεία;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nuitetoile21
Candy Star
Candy Star
nuitetoile21


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1614
Ηλικία : 41
Registration date : 29/12/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 4:26 pm

εμενα μου κανει εντυπωση πως εχει βγει πρωτος ο τερρυ σε αυτη την ερωτηση! πραγματικα οταν εφτιαχνα την ψηφοφορια πιστευα οτι θα βγουν πρωτες η αννυ με την πατυ, αντε κ ο στηαρ.αλλα απο οτι φαινεται ο τερρυ σαρωνει τα παντα παντου!!! οποτε το μονο που εχω να πω στις αλμπερτικες ειναι αυτο: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 727288 χαχχαχαχχαχχααχαχα lol! lol! lol! οχι μωρε ενταξει καλος ειναι κ ο αλμερτ κ για να πω την αληθεια απο καποιες συνεχειες που δωσατε εσεις τολμω να πω πως ηταν κ σχεδον ερωτευσιμος.αν τον κανει ετσι κ η μιζουκι δεν θα ξερω με ποιανου το μερος θα ειμαι (καλα με τον τερρυ θα ειμαι αλλα μια αμφιβολια θα την εχω).οποτε παρτε κ αυτο ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 509524 γιατι σας στεναχωρησα με την ψηφοφορια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 4:38 pm

ariathniM έγραψε:
juliet έγραψε:
Aldebaran έγραψε:
Οι ήρωές μας έζησαν στην αρχή του 20ου αιώνα, και μάλιστα σε εποχή μεγάλων ανατροπών και τεχνολογικών εξελίξεων.. Επίσης θα χαρακτήριζα τον Πόλεμο ως τον σημαντικότερο του αιώνα που μας πέρασε. Μέσα στη δίνη όλων αυτών δεν μπορεί οι ήρωες να μην αλλάξουν τις προτεραιότητές τους, να μην ωριμάσουν, να μην εξελιχτούν. Απλά συνέβη πιό γρήγορα απ΄ότι μ΄εμάς.
Όσο για τον Τέρρυ, συμφωνώ με τη Ντομ. Δεν είναι ρεαλιστικός (όπως ούτε η Κάντυ ή ο Άλμπερτ), είναι τραγικός.

Η μεγάλη θεία, όπως και το Ρανγκαναίικο, είναι απόλυτοι εκφραστές μιάς κοινωνικής τάξης που σιγά σιγά έχανε την "αξία" της αλλά προσπαθούσαν να την περισώσουν με νύχια και με δόντια.

Η θεία Ελρόυ εμένα μου κάνει κλασική αξία, κάτι σαν αντίκα στο σαλόνι σου. Παντού και πάντα θα βρεις γυναίκες που δεν χαρίζουν την εύκολα την υψηλή κοινωνική τους θέση σε τίποτα και σε κανέναν και δεν δέχονται τους outsiders.

έχεις δει Ελρόυ live, έστω και σε πιο light version; Αυτό που εμένα μου κάνει εντύπωση είνα πως τα εγγόνια της βγήκαν τόσο καλά, η Ροζμαρί, ο Αλμπερτ; Αυτή που έμοιασε με την κυρία ράγκαν τη σχέση είχε η Θεία;
΅
Πολλές και άπειρες πίστεψε με, μόνο δεν είναι είδος προς εξαφάνιση, αν και θα έπρεπε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 4:47 pm

Ο Τομ πόσο ρεαλιστικός είναι, έχω δει αρκετούς Τομ, ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 εχω και συγγενείς, εσείς όμως στην Αθήνα λίγο δύσκολο να συναντήσετε;

Είναι καλά παιδιά σε γενικές γραμμές και μικροπαντρεύονται πάντα! Τώρα που οι αγρότες έφτασαν στο Κολωνάκι και στην Ακαδημίας δεν είναι παράλογο να δείτε και εσείς! Και εσείς αγαπητή Τζούλιετ που είστε Αθηναία! ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 922907 Μην τους πάρεις με το κακό, είναι παιδιά-μαλάματα, μπρατσαράδες όλοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 4:49 pm

ariathniM έγραψε:
Ο Τομ πόσο ρεαλιστικός είναι, έχω δει αρκετούς Τομ, ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 εχω και συγγενείς, εσείς όμως στην Αθήνα λίγο δύσκολο να συναντήσετε;

Είναι καλά παιδιά σε γενικές γραμμές και μικροπαντρεύονται πάντα! Τώρα που οι αγρότες έφτασαν στο Κολωνάκι και στην Ακαδημίας δεν είναι παράλογο να δείτε και εσείς! Και εσείς αγαπητή Τζούλιετ που είστε Αθηναία! ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 922907 Μην τους πάρεις με το κακό, είναι παιδιά-μαλάματα, μπρατσαράδες όλοι!

Μόνο για το τελευταίο που αναφέρεις, να το συζητήσουμε το θέμα lol! lol! .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 26, 2010 7:57 pm

ariathniM έγραψε:
Ο Τομ πόσο ρεαλιστικός είναι, έχω δει αρκετούς Τομ, ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 εχω και συγγενείς, εσείς όμως στην Αθήνα λίγο δύσκολο να συναντήσετε;

Είναι καλά παιδιά σε γενικές γραμμές και μικροπαντρεύονται πάντα! Τώρα που οι αγρότες έφτασαν στο Κολωνάκι και στην Ακαδημίας δεν είναι παράλογο να δείτε και εσείς! Και εσείς αγαπητή Τζούλιετ που είστε Αθηναία! ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 922907 Μην τους πάρεις με το κακό, είναι παιδιά-μαλάματα, μπρατσαράδες όλοι!

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913
Μαλλον επρεπε να ειχα λαβει μερος στο "Αγροτης μονος ψαχνει" ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Απρ 25, 2010 10:39 pm

Ψήφισα την Ελίζα και τη Σουζάνα, καθώς πέτοιους χαριτωμένους χαρακτήρες έχω συναντήσει αρκετούς στη ζωή μου... Ιδιαίτερα όταν ήμουν φοιτήτρια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 8:59 pm

Για μένα Αννυ, Πατυ, Στιαρ. Η κολλητη με τις κατηνιες, η ντροπαλούλα της διπλανης πόρτας και ο καλόκαδος μαστροχαλαστης... Καλά σας φαίνετε ο Τέρρυ ρεαλιστικός χαρκτήρας, σοβαρά τώρα? Δλδ εσείς εχετε γνωρίσει άντρες τόσο ρομαντικους και συναρπαστικους που αγαπανε απολυτα και θυσιάζουν τα πάντα για την αγαπημένη τους..... Μονο εγω ειμαι τοσο γκαντέμο ???? :mpouaaa: :mpouaaa: :mpouaaa:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 9:07 pm

ariel έγραψε:
Για μένα Αννυ, Πατυ, Στιαρ. Η κολλητη με τις κατηνιες, η ντροπαλούλα της διπλανης πόρτας και ο καλόκαδος μαστροχαλαστης... Καλά σας φαίνετε ο Τέρρυ ρεαλιστικός χαρκτήρας, σοβαρά τώρα? Δλδ εσείς εχετε γνωρίσει άντρες τόσο ρομαντικους και συναρπαστικους που αγαπανε απολυτα και θυσιάζουν τα πάντα για την αγαπημένη τους..... Μονο εγω ειμαι τοσο γκαντέμο ???? :mpouaaa: :mpouaaa: :mpouaaa:

αστο ariel μην το ψαχνεις!!! 10 χρονια μου πηρε να καταλαβω οτι ''ο ασυμβιβαστος, το κακο παιδι που ομως στην πραγματικοτητα κρυβει μια χρυση και σουπερ ρομαντικη ψυχη'' δν υπαρχει στην πραγματικοτητα, αντε να υπαρχει σε κανενα μανγκα κ σε καμια ταινια με τον James Dean lol! lol! lol! lol! lol! lol! εκτος κ αν ειμαστε κ οι 2 απλα μαγνητες της απολυτης γκαντεμιας lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 9:31 pm

Πες τα βρε Αννούλα κι επαθα κατάθλιψη η γυναίκα!!! (κι ειμαι και σε κρισιμη ηλικία)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 10:51 pm

ariel έγραψε:
Πες τα βρε Αννούλα κι επαθα κατάθλιψη η γυναίκα!!! (κι ειμαι και σε κρισιμη ηλικία)

εγω τον βρηκα τον τερρυ!!!!!!
και ειναι συμμαθητης μου!!!!!
παιδια οταν λεω ιδιος εννοω ιδιος!!!!!!

μονο που οταν εχει τα νευρα του δεν αντεχεται....δεν αντεχεται.....
και αν μια μερα δεν ξυπνησει και καλα......δεν γινεται μαθημα!!!!!

σας λεω ιδιος!!!!!!!
προσφερεται καμια????
θελει να παρει μεγαλη! (το εχει δηλωσει! αννουλα τι λες?) lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 10:58 pm

elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Πες τα βρε Αννούλα κι επαθα κατάθλιψη η γυναίκα!!! (κι ειμαι και σε κρισιμη ηλικία)

εγω τον βρηκα τον τερρυ!!!!!!
και ειναι συμμαθητης μου!!!!!
παιδια οταν λεω ιδιος εννοω ιδιος!!!!!!

μονο που οταν εχει τα νευρα του δεν αντεχεται....δεν αντεχεται.....
και αν μια μερα δεν ξυπνησει και καλα......δεν γινεται μαθημα!!!!!

σας λεω ιδιος!!!!!!!
προσφερεται καμια????
θελει να παρει μεγαλη! (το εχει δηλωσει! αννουλα τι λες?) lol!

Suspect Suspect Suspect Suspect υποννοεις οτι ειμαι μεγαλη???

χμμμ βεβαια...αν το καλοσκεφτει κανεις..... ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036
τα χει κλεισει τα 18??? μη με πανε μεσα κ για αποπλανηση ανηλικου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 φωτογραφια εχουμε? ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 11:00 pm

anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Πες τα βρε Αννούλα κι επαθα κατάθλιψη η γυναίκα!!! (κι ειμαι και σε κρισιμη ηλικία)

εγω τον βρηκα τον τερρυ!!!!!!
και ειναι συμμαθητης μου!!!!!
παιδια οταν λεω ιδιος εννοω ιδιος!!!!!!

μονο που οταν εχει τα νευρα του δεν αντεχεται....δεν αντεχεται.....
και αν μια μερα δεν ξυπνησει και καλα......δεν γινεται μαθημα!!!!!

σας λεω ιδιος!!!!!!!
προσφερεται καμια????
θελει να παρει μεγαλη! (το εχει δηλωσει! αννουλα τι λες?) lol!

Suspect Suspect Suspect Suspect υποννοεις οτι ειμαι μεγαλη???

χμμμ βεβαια...αν το καλοσκεφτει κανεις..... ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 5036
τα χει κλεισει τα 18??? μη με πανε μεσα κ για αποπλανηση ανηλικου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 φωτογραφια εχουμε? ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220


εσυ το ειπες οχι εγω!!!!!!

ναι ειναι 18 απο το μαρτιο!!!!
βεβαιως!!!!! και φωτο και απο ολα!!!!! (και βιντεακι εξτρα!!!!!)
οταν λεω ομως τερρυ το εννοω!!!!! παιχνιδιαρη, ζιζανιο, "καυτο", κλπ κλπ!!!!!! αννα σε αποκατεστησα νομιζω!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 11:08 pm

elpidaki έγραψε:


εσυ το ειπες οχι εγω!!!!!!

ναι ειναι 18 απο το μαρτιο!!!!
βεβαιως!!!!! και φωτο και απο ολα!!!!! (και βιντεακι εξτρα!!!!!)

οταν λεω ομως τερρυ το εννοω!!!!! παιχνιδιαρη, ζιζανιο, "καυτο", κλπ κλπ!!!!!! αννα σε αποκατεστησα νομιζω!!!!!!

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 930789 κατοχυρωθηκε!!!
βεβαια το αγορι μου δν ξερω αν θα χαρει το ιδιο για την αποκατασταση μου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 803997 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 11:16 pm

anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:


εσυ το ειπες οχι εγω!!!!!!

ναι ειναι 18 απο το μαρτιο!!!!
βεβαιως!!!!! και φωτο και απο ολα!!!!! (και βιντεακι εξτρα!!!!!)

οταν λεω ομως τερρυ το εννοω!!!!! παιχνιδιαρη, ζιζανιο, "καυτο", κλπ κλπ!!!!!! αννα σε αποκατεστησα νομιζω!!!!!!

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 930789 κατοχυρωθηκε!!!
βεβαια το αγορι μου δν ξερω αν θα χαρει το ιδιο για την αποκατασταση μου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 803997 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220


ωχχχχχ!!!!! υπαρχει αλλος στη μεση???? ωχχχχ......
κοιτα! δεν θα του το πουμε!!!!!
μυστικουλι!!!!!!


ωραια!!!!! χαιρομαι για την αποφαση σου!!!!!
να το πω στο γαμπρο ή οχι ακομα????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anna
Candy Genius
Candy Genius
anna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 893
Ηλικία : 38
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry
Registration date : 09/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουν 01, 2010 11:26 pm

elpidaki έγραψε:
anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:


εσυ το ειπες οχι εγω!!!!!!

ναι ειναι 18 απο το μαρτιο!!!!
βεβαιως!!!!! και φωτο και απο ολα!!!!! (και βιντεακι εξτρα!!!!!)

οταν λεω ομως τερρυ το εννοω!!!!! παιχνιδιαρη, ζιζανιο, "καυτο", κλπ κλπ!!!!!! αννα σε αποκατεστησα νομιζω!!!!!!

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 930789 κατοχυρωθηκε!!!
βεβαια το αγορι μου δν ξερω αν θα χαρει το ιδιο για την αποκατασταση μου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 803997 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220


ωχχχχχ!!!!! υπαρχει αλλος στη μεση???? ωχχχχ......
κοιτα! δεν θα του το πουμε!!!!!
μυστικουλι!!!!!!

ναι μωρε!!!! ουτως ή αλλως αυτος εχει σιτεψει πλεον, 27 χρονων κωλογερος τι να φτουρησει μπροστα στο πιπινι!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ωχ θεε μου εχω ριξει τοσο γελιο που με πονανε οι κοιλιακοι μου!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 02, 2010 10:11 am

anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:
anna έγραψε:
elpidaki έγραψε:


εσυ το ειπες οχι εγω!!!!!!

ναι ειναι 18 απο το μαρτιο!!!!
βεβαιως!!!!! και φωτο και απο ολα!!!!! (και βιντεακι εξτρα!!!!!)

οταν λεω ομως τερρυ το εννοω!!!!! παιχνιδιαρη, ζιζανιο, "καυτο", κλπ κλπ!!!!!! αννα σε αποκατεστησα νομιζω!!!!!!

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 930789 κατοχυρωθηκε!!!
βεβαια το αγορι μου δν ξερω αν θα χαρει το ιδιο για την αποκατασταση μου ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 315913 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 803997 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 125220


ωχχχχχ!!!!! υπαρχει αλλος στη μεση???? ωχχχχ......
κοιτα! δεν θα του το πουμε!!!!!
μυστικουλι!!!!!!

ναι μωρε!!!! ουτως ή αλλως αυτος εχει σιτεψει πλεον, 27 χρονων κωλογερος τι να φτουρησει μπροστα στο πιπινι!!!! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 720684 ωχ θεε μου εχω ριξει τοσο γελιο που με πονανε οι κοιλιακοι μου!!!

27?????πωπωπω....τοσο μεγαλος????
ααα αννα οχι!!!! δεν σε χαραμιζουμε σε τετοιο γερο!!!!! τελος!!!!!
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουν 02, 2010 12:56 pm

elpidaki έγραψε:


27?????πωπωπω....τοσο μεγαλος????
ααα αννα οχι!!!! δεν σε χαραμιζουμε σε τετοιο γερο!!!!! τελος!!!!!


Γέρος;;;; ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Smiley-shocked027

Γέρος στα 27 του; ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Smiley-shocked015;;;


Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.... ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 Smiley-shocked018

_________________
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ποιος χαρακτηρας ειναι ο πιο ρεαλιστικος
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιος χαρακτήρας εισαι από την Άννα των αγρων;
» ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΣ
» Μουσική και χαρακτήρας
» ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ????
» ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ CEL?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: