Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Το άλλο αγόρι της Κάντυ

Πήγαινε κάτω 
+14
elpidaki
ariel
Λορένα
liana
ΜΙΜΙ
nansecrets
ntmhx
candy+terry
cristi
domniki
akaliakoukou
dolly
misspepper77
Aldebaran
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δεύτεροι χαρακτήρες
Στήαρ : η χαρά της ζωής
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap42%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 42% [ 10 ]
Άρτσυ : ο μπον βιβέρ
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap13%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Μισέλ : ο γιατρός από το μέτωπο
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap17%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 17% [ 4 ]
Τομ : ο παιδικός φίλος
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap21%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 21% [ 5 ]
Νηλ : αφήστε τις γκιλοτίνες, για να κλείσει η πεντάδα τον έβαλα...
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap0%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Κάποιος άλλος: ποιόοος ποιόος ποιός μωρό μου ποιός;;;
Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_lcap7%Το άλλο αγόρι της Κάντυ Vote_rcap
 7% [ 2 ]
Σύνολο Ψήφων : 24
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 2:32 pm

xmmm...
Εντάξει... το κορίτσι μας έζησε μεγάλους έρωτες... αλλά τί τα θες... η πρώτη σου αγάπη και παντοτινή τελικά...
girl
Αν όμως δεν ήταν αυτοί οι τρεις (δε θέλω χαζές ερωτήσεις σε ποιούς τρεις αναφέρομαι) ποιός πιστεύετε πως θα "έκανε" καλύτερα στην Κάντυ;

Λόγω περιορισμού από το μάνγκα θα προσθέσω και από το τηλεοπτικό χαρακτήρες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 2:58 pm

Παρόλο που έχω ξαναπει πως ο Άρτσυ είναι ο εφεδρικός μου πρίγκηπας,έχω τρομερή αδυναμία στο Στήαρ και νομίζω πως με την ξενοιασιά του και το παιδί που δεν κρύβει μέσα του (και καλά κάνει),θα την έκανε πολύ ευτυχισμένη.
Άλλωστε ο Στήαρ είναι ώριμος οπου αυτό χρειάζεται.

Είμαι περίεργη να δω ποιός θα διαλέξει τον Νηλ;Ναι έχει ένα τύπο ... Suspect
...αυτό του Τζεβελέκου σαν καρπαζοεισπράκτορας... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolly
Candy Expert
Candy Expert
dolly


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 287
Ηλικία : 47
Registration date : 25/02/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 4:37 pm

... Να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι μόνο ο Μισέλ θα μπορούσε να είναι... οι άλλοι δύο είναι πιασμένοι άλλωστε.... και πραγματικά ο Νήλ είναι εκτός συναγωνισμού :x :x ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 8:27 pm

Είμαι σε τρίλημμα... Το άλλο αγόρι της Κάντυ 803997 (πόση ώρα μου παίρνει να σκαρφιστώ τέτοια γκάλοπ;;;; )
Από τη μιά σκέφτομαι πως μόνο κοντά στο Μισέλ θα έβρισκε ένα σίγουρο λιμάνι, scratch από την άλλη μου αρέσει τόσο ο Τομ όσο και ο Στήαρ.
Να υιοθετήσω την άποψη της Dolly πως ο Στήαρ είναι πιασμένος ενώ τον Τομ μάλλον θα τον έβλεπε σαν αδερφό μπας και καταλήξω κάπου... jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 8:40 pm

Εφόσον στην ψηφοφορία υπάρχει ο Στήαρ, να υποθέσω ότι μπορούμε να έχουμε και τον Ντόμινικ, έτσι?
Τον θυμάστε?
Ο Ντόμινικ ήταν στο μέτωπο μαζί με τον Στήαρ, στο μάνγκα, και μου άρεσε πάρα πολύ και σαν φάτσα και οι αντιδράσεις του....
Ψηφίζω Ντόμινικ!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 11:09 pm

Xμμμ λοιπόν μας μπέρδεψες καλή μου Aldebaran Το άλλο αγόρι της Κάντυ 5036
Αφου δεν είχαμε τους 3 πρίγκηπες στο σκηνικό νόμιζα πως θα δεν έπαιζε ούτε Άννυ- Πάττυ.
Επαναπροσδιορίζουμε λοιπόν και λέμε
Ο Ντόμιμικ έχει κορίτσι στο Παρισί
Ο γιατρός ,ε γιατρός πράμα δεν θα έχει τα κορίτσια να σφάζονται ποιά θα τον πρωτοπάρει;...που να μαλλιοτραβιέται τώρα η Κάντουλά μας με τις λυσσάρες,πάμε παρακάτω
Ο Τομ ωραίο παιδί μοιάζει και στον Αλμπερτούκου,αλλά νταραβερίζεται με την πάνα βράκακι,και την δικιά μας την βλέπω να πηγαίνει απο φρουτόκρεμα,στην άκρη και αυτός
Ο δόκτορ Μαρτιν που μοιάζει και με τον Πιλάβιο,είναι μπεκρής και της ρίχνει και κάποια χρονάκια,άσε που δεν έχει βρακί να βάλει (μετα συγχωρήσεως) και κυκλοφορεί με ένα μπάλωμα μονίμως στο πισίνο...ε μην ξεπέσει έτσι το Καντουλίνι μας αμαρτιά απο το Θεό
Ο Νηλ ευτυχώς έχει την Νταίζη και πάνω στην απελπισία της η Κάντυ δεν νομίζω να στραφεί εκεί (Παναγιά κοντά σου)
Ποιός έμεινε;;;Δεν έμεινε;Μπα !τι λέτε καλέ τόσοι γιατροί στο νοσοκομείο βρε...τι δεν θέλει γιατρό; ...καλά έχω και σε μάγειρα...τον θυμάστε στα πρώτα επεισόδια που της μαθαίνει να κάνει και ψωμί;
Δεν θέλει ούτε αυτόν,τα έχει με την υπηρέτρια;Καλά ,έχω και απο το ανθρακωρυχείο τον τυχοδιώκτη που δεν θυμάμαι το όνομα του...μπα άστο τι προκοπή θα δει το πουλάκι μου,τσιγάρα στην φυλακή θα του παγαίνει..
Χμμ έχω και σε ανθρακωρύχο εργάτη αλλά ήταν όλοι τους

Το άλλο αγόρι της Κάντυ 889631


Όποτε καλά μου κορίτσια μένει είτε ο Τζωρτζ που αν και σιτεμμένος μια γοητεία την διαθέτει το παλλικάρι,ή με ο Κλυν!Τι;; τα έφτιαξε με την Πούπε ε ποτε!χαχαχα Το άλλο αγόρι της Κάντυ 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 11:22 pm

Το άλλο αγόρι της Κάντυ 720684 Miss με έστειλες αδιάβαστη με την ανάλυση.

Τον Στήαρ και τον Άρτσυ τους συμπεριέλαβα γιατί τον καιρό που γνώρισαν την Κάντυ δεν "έπαιζαν" Άννυ και Πάττυ... (δλδ, μόνο στα όνειρα της Άννυ κάτι γινόταν Το άλλο αγόρι της Κάντυ 315913 ) Απλά μετά συμφώνησα με την Dolly για να βγω από το τρίλημμα και να αποφασίσω σε ποιόν θα πάει η ψήφος Το άλλο αγόρι της Κάντυ 36501
Τώρα που το καλοσκέφτομαι και ο Τομ μιά χαρά μου φαίνεται Το άλλο αγόρι της Κάντυ 5036 αλλά και ο Ντομινίκ ήτο γλυκύτατος... Να μην αναφέρω τον Τζωρτζ που ανέκαθεν μια λατρεία του την είχα... lol!

Λοιπόν... παραιτούμαι από την ψηφοφορία γιατί στο τέλος θα καταλήξω στον καρπαζοεισπράκτορα Το άλλο αγόρι της Κάντυ 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Απρ 24, 2009 11:36 pm

α!τότε εντάξει ξαναψηφίζω Στήαρ το λοιπόν που θα έχει και μια κάποια ανταπόκρισή το κορίτσι μας, μην μας μείνει και στο ράφι...Θα της φτιάξει και το κουτάλι που σε ταίζει της Κρίστι μας,όλα ηλεκτρικά και εντοιχιζόμενα θα της τα έχει οπότε...θα πάει απο ηλεκτροσοκ... geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2009 7:14 am

Μα φυσικα θα ψηφισω Τομ!!! Ειναι γλυκος, τρυφερος, την αγαπαει, την νοιαζεται, εχουν κοινα ενδιαφεροντα, κοινη ιστορια, καταλαβαινονται, ζει διπλα στο ορφανοτροφειο, εχει ολοκληρο ραντζο και η Καντυ μας θα ειναι εκει βασιλισσα! Ποιος αλλος ειναι καλυτερος??? Μην σας πω οτι ο Τομ της ταιριαζει περισσοτερο και απο τους τρεις γνωστους μνηστηρες! Και μη μου πειτε οτι ειναι φιλοι!!! Δεν υπαρχει φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων, καλα μου παιδια Το άλλο αγόρι της Κάντυ 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2009 8:41 pm

εγω παλι ψηφιζω στηαρ, γιατι ειναι τρελο παιδι χαρα γεματο, καλοσυνατος παντα ετοιμος να φτιαξει κατι για χαρη της καντυ για να την βοηθησει, ειναι παντα εκει για εκεινη και να μην ξεχναμε ανηκει στην οικογενεια του καλου της αντονυ! να παρει καποιον απο το σοϊ..

βεβαια, στην περιπτωση που θα γινοταν κατι μεταξυ τους η καντυ θα ετρεχε να φτιαξει τις ζημιες που θα προκαλουσε με τις εφευρεσεις του, αλλα δεν πειραζει γιατι παντα θα του ελεγε οτι δεν φταιει αυτος που του χαλανε συνεχεια οι εφευρεσεις του αλλα κατι αλλο

ενα αλλο συν του, ειναι το οτι ανεβαινει κ αυτος στα δεντρα, προσπαθει δηλαδη, κατι ειναι και αυτο geek
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy+terry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
candy+terry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλοκαιρινο σχολειο στην Σκωτια
Registration date : 28/03/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Απρ 28, 2009 8:55 pm

ψηφιζω νηλ!!!! πλακα κανω geek ψηφιζω τομ διοτι κατα την γνωμη μου, φερνει λιγο στον τερρυ, ειναι καλο παιδι, ειναι μαζι απο μωρα και θα την φροντιζει και θα την προστατευει, κατι που θα εκαναν βεβαια και οι τρεις γαμπροι της ευτυχιας


αχ τερρυ Το άλλο αγόρι της Κάντυ 540227589 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 509524 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 405732 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 405732 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 3849267507
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2009 7:29 am

candy+terry έγραψε:
ψηφιζω νηλ!!!! πλακα κανω geek ψηφιζω τομ διοτι κατα την γνωμη μου, φερνει λιγο στον τερρυ, ειναι καλο παιδι, ειναι μαζι απο μωρα και θα την φροντιζει και θα την προστατευει, κατι που θα εκαναν βεβαια και οι τρεις γαμπροι της ευτυχιας


αχ τερρυ Το άλλο αγόρι της Κάντυ 540227589 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 509524 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 405732 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 405732 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 3849267507

Moύ αρεσε παρα πολυ ο τροπος που τελειωσες το μηνυμα σου Το άλλο αγόρι της Κάντυ 315913 ...για να μην ξεχνιομαστε Το άλλο αγόρι της Κάντυ 930789 ...αχ, Τερρυ Το άλλο αγόρι της Κάντυ 5103
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2009 11:22 am

Mας έφαγε η εξωτερική εμφάνιση μου φαίνεται... lol!

Αν ο Τομ είχε το μαύρο του το χάλι όσο και να αγαπούσε την Κάντυ δεν θα τον προτιμούσε καμιά σας Το άλλο αγόρι της Κάντυ 735403
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2009 11:31 am

Aldebaran έγραψε:
Mας έφαγε η εξωτερική εμφάνιση μου φαίνεται... lol!

Αν ο Τομ είχε το μαύρο του το χάλι όσο και να αγαπούσε την Κάντυ δεν θα τον προτιμούσε καμιά σας Το άλλο αγόρι της Κάντυ 735403

Το άλλο αγόρι της Κάντυ 315913 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 315913 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 315913
Sad but true... Το άλλο αγόρι της Κάντυ 735403
Γιατι, εσυ θα προτιμουσες τον Αλμπερτ αν δεν ηταν ψηλος, ξανθος, γαλανοματης???? Το άλλο αγόρι της Κάντυ 889631
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤετ Απρ 29, 2009 8:47 pm

πεστα δομινικη μου πεστα Το άλλο αγόρι της Κάντυ 41307 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 26, 2009 10:20 pm

Δεν τίθεται θέμα "εναλλακτικού αγοριού". Ο μόνος που κάνει για την Κάντυ είναι ο Τέρρυ! Όλες οι εναλλακτικές είναι εύκολες και σίγουρες υποθέσεις και η Κάντυ δε φημίζεται για την προτίμηση της στα εύκολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΠαρ Νοε 06, 2009 7:36 pm

Η δική μου γνώμη είναι ότι μετά τον Τέρυ το χάος!!!! αλλά για την συγκεκριμμένη ψηφοφορία θα έλεγα τον Άρτσυ γιατί ήταν ο δεύτερος που γνώρισε μετά τον πρίγκηπα του λόφου τότε που η βάρκα που κοιμόταν παρασύρθηκε στο ποτάμι και η Κάντυ του έριξε το λάσο και τον έπιασε. Ήταν ο πρώτος που της έκανε χειροφίλημα και η Κάντυ μας κοκκίνησε σαν παντζάρι που κάποιο αγόρι της φέρθηκε τόσο ευγενικά και διαφορετικά από ότι ήξερε μέχρι εκείνη την στιγμή (όλοι είμαστε φίλοι και παίζουμε και τρέχουμε και σκαρφαλώνουμε στα δέντρα και πλακωνόμαστε στο ξύλο!).



bzzz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 27, 2010 5:21 pm

Εγώ ψηφίζω Στήαρ!!! lol! Μου αρέσει πάρα πολύ γιατί μπορεί εξωτερικά να μην είναι ο κούκλος αν και χωρίς γυαλιά μου άρεσε αρκετά, αλλά είναι σκέτη γλύκα! Εκεί που πρέπει ήταν σοβαρός και κύριος! Θα πέρναγε πολύ καλά μαζί του, ήταν η χαρά της ζωής και είναι πολύ σημαντικό να έχεις αυτη τη χαρά καθημερινά δίπλα σου! Το άλλο αγόρι της Κάντυ 1363687423 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 1363687423
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΚυρ Ιουν 27, 2010 7:41 pm

Συμφωνω με την mimi και εγω τον Στηαρ ψηφισα για ολους τους λογους που εγραψε πιο πανω. Το άλλο αγόρι της Κάντυ 48364 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 48364 Το άλλο αγόρι της Κάντυ 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Λορένα
Ο εγκέφαλος του φόρουμ!
Λορένα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Τόπος : Κολέγιο του Αγίου Παυλου, Λονδίνο
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 14/06/2007

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 11:01 am

Στηαρ

Με συγκινησε πολυ, το οτι κρατησε βαθια κρυμμενη την αγαπη του, προς την Καντυ, τρεις φορες.
Μια οταν την εψαχναν μαζι με τον Αντονυ (τοτε που την εσωσε ο Αλμπερτ)
Την Δευτερη στο κολλεγιο, οταν του το εξομολπγηθηκε ο Αρτσι, ο Στηαρ νομιζω πως υπεφερε πιο πολυ.
Την τριτη, οταν την αποχαιρετησε, πριν φυγει για το μετωπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 3:36 pm

Ψηφισα το καποιος αλλος γενικα και αοριστα με το εξης σκεπτικο:
Ο Στηαρ ειναι ο προσωπικος μου αγαπημενος, σε σημειο που παντρευτηκα εναν Στηαρ (καλα δεν φανταζεστε ενα σπιτι που μου κανει!) αλλα στο τελος αγαπησε την Πατυ αληθινα... (αυτην σκεφτοταν τη στιγμη του θανατου του). Δεν νομιζω οτι θα ταιριαζαν εξαλλου και με την Καντυ. Ουτε και ο Αρτσι θα της ταιριαζε ομως, ειναι τοσο διαφορετικοι χαρακτηρες και με την αννυ στη μεση απαπα.. Ο Μισελ ήταν πολυ σοβαρος τον αποκλειω. Ο Τομ ήταν αδελφος της, οχι. Ο Νηλ, δεν θελει εξηγηξεις... βρε κοριτσια σεις που γραφετε τα φικ κανα καλο παιδι για την Καντυ μας;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 5:16 pm

ariel έγραψε:
Ψηφισα το καποιος αλλος γενικα και αοριστα με το εξης σκεπτικο:
Ο Στηαρ ειναι ο προσωπικος μου αγαπημενος, σε σημειο που παντρευτηκα εναν Στηαρ (καλα δεν φανταζεστε ενα σπιτι που μου κανει!) αλλα στο τελος αγαπησε την Πατυ αληθινα... (αυτην σκεφτοταν τη στιγμη του θανατου του). Δεν νομιζω οτι θα ταιριαζαν εξαλλου και με την Καντυ. Ουτε και ο Αρτσι θα της ταιριαζε ομως, ειναι τοσο διαφορετικοι χαρακτηρες και με την αννυ στη μεση απαπα.. Ο Μισελ ήταν πολυ σοβαρος τον αποκλειω. Ο Τομ ήταν αδελφος της, οχι. Ο Νηλ, δεν θελει εξηγηξεις... βρε κοριτσια σεις που γραφετε τα φικ κανα καλο παιδι για την Καντυ μας;


ελα μην κλαις!!!!
της βρηκα το κλυτερο παιδι!!!!
τον ΑΛΜΠΕΡΤ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 6:00 pm

elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
Ψηφισα το καποιος αλλος γενικα και αοριστα με το εξης σκεπτικο:
Ο Στηαρ ειναι ο προσωπικος μου αγαπημενος, σε σημειο που παντρευτηκα εναν Στηαρ (καλα δεν φανταζεστε ενα σπιτι που μου κανει!) αλλα στο τελος αγαπησε την Πατυ αληθινα... (αυτην σκεφτοταν τη στιγμη του θανατου του). Δεν νομιζω οτι θα ταιριαζαν εξαλλου και με την Καντυ. Ουτε και ο Αρτσι θα της ταιριαζε ομως, ειναι τοσο διαφορετικοι χαρακτηρες και με την αννυ στη μεση απαπα.. Ο Μισελ ήταν πολυ σοβαρος τον αποκλειω. Ο Τομ ήταν αδελφος της, οχι. Ο Νηλ, δεν θελει εξηγηξεις... βρε κοριτσια σεις που γραφετε τα φικ κανα καλο παιδι για την Καντυ μας;


ελα μην κλαις!!!!
της βρηκα το κλυτερο παιδι!!!!
τον ΑΛΜΠΕΡΤ!!!!!

βρε Ελπιδα μου.. για καλο παιδι εγραψε η αριελ...για συντροφο... οχι για θειο της... Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 31
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΔευ Ιουν 28, 2010 10:27 pm

nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
βρε κοριτσια σεις που γραφετε τα φικ κανα καλο παιδι για την Καντυ μας;


ελα μην κλαις!!!!
της βρηκα το κλυτερο παιδι!!!!
τον ΑΛΜΠΕΡΤ!!!!!

βρε Ελπιδα μου.. για καλο παιδι εγραψε η αριελ...για συντροφο... οχι για θειο της... Razz Razz

λεπτομερειες αμελητεες!!!!!!
αμεσως εσυ!!!!!
να μου κατηγορησεις το παιδι!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nansecrets
Candy Star
Candy Star
nansecrets


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3369
Ηλικία : 47
Registration date : 01/10/2009

Το άλλο αγόρι της Κάντυ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το άλλο αγόρι της Κάντυ   Το άλλο αγόρι της Κάντυ Icon_minitimeΤρι Ιουν 29, 2010 1:20 am

elpidaki έγραψε:
nansecrets έγραψε:
elpidaki έγραψε:
ariel έγραψε:
βρε κοριτσια σεις που γραφετε τα φικ κανα καλο παιδι για την Καντυ μας;


ελα μην κλαις!!!!
της βρηκα το κλυτερο παιδι!!!!
τον ΑΛΜΠΕΡΤ!!!!!

βρε Ελπιδα μου.. για καλο παιδι εγραψε η αριελ...για συντροφο... οχι για θειο της... Razz Razz

λεπτομερειες αμελητεες!!!!!!
αμεσως εσυ!!!!!
να μου κατηγορησεις το παιδι!!!!!!

δουλεια μου ειναι να υπερασπιζομαι τον Τερρυ και να βρισκω ελαττωματα στον Αλμπερτ. ευτυχως οι συνθηκες και η συγγενεια του με την Καντυ δεν με δυσκολευουν καθολου...he is the dad/uncle... lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το άλλο αγόρι της Κάντυ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Αδυναμία, βολή, κάτι άλλο ;;; Διαλέξτε λλιέμε...
» ΔΥΣΚΟΛΑ ΘΕΜΑΤΑ
» Sites
» Πρόβλημα υπερφόρτωσης, ή τι άλλο????
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ψηφοφορίες-
Μετάβαση σε: