Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αλμπερτικό ημερολόγιο
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ

Πήγαινε κάτω 
+7
Cerry
dolly
Aldebaran
candy+terry
mariam
cristi
origdim
11 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 4:08 am

δεν μου ειπατε τελικα... πως σας φανηκε το καινουριο που εγραψα;;; δεν ειδα κανενα σχολιακι.... Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 10:11 am

cristi έγραψε:
δεν μου ειπατε τελικα... πως σας φανηκε το καινουριο που εγραψα;;; δεν ειδα κανενα σχολιακι.... Sad Sad

Αχ cristi έχουμε πολλούς συγγραφείς στο φόρουμ και δεν σας προλαβαίνω!! Εγω ακόμα δεν το έχω διαβάσει!! study Όταν βρω χρόνο γιατί θέλω να τα διαβάζω με την ησυχία μου θα επανέλθω με σχόλιο!!!!!!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nina
Candy Genius
Candy Genius
nina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ηλικία : 47
Τόπος : New York!!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρυ!!!
Registration date : 17/12/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 11:20 am

Cristi μου δεν το περιμενα αυτο απο σενα ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 801611

Τα συναισθηματα μου διαβαζοντας την ιστορια σου ηταν τα εξης:

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 125220 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 5036 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 310719 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 175236 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 679307 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 137270ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 625188 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 238107 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 790358 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 790358 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 790358 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 790358 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 385145


Ομως κι εγω πιστευω πως αν τα πραγματα εξελλισονταν με αυτο τον τροπο κανενας δεν θα ηταν απολυτα ευτυχισμενος!
''Μα δεν τελειωσαμε, δεν γινεται σου λεω, δεν τελειωσαμε, το χρονο απλα για λιγο τον παγωσαμε'' ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 699469 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
juliet
Candy Star
Candy Star
juliet


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1381
Ηλικία : 43
Registration date : 05/09/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Φεβ 01, 2010 5:30 pm

Αχ Κρίστι, Κρίστι θα την πάθω την κρίση! Γιατί; γιατί; του το κάνεις αυτό;
Αστειεύομαι! lol! lol!
Ωραίο είναι αλλά δεν πιστεύω να τον αφήσεις σε αυτά τα χάλια γιατί θα λυπηθώ πολύ. Κάνε κάτι...χάνω τον κόσμο χάνω...κάνε κάτι.
Sorry , όπως και ο Τέρυ έτσι έχω και εγώ τις αδυναμίες μου lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Φεβ 03, 2010 11:44 am

Aχ cristi μου τι υπόθεση είναι αυτή?? Τώρα κατάφερα να το διαβάσω?? μια γυναίκα 2 άντρες κομπολόι δίχως χάντρες που λέει και το τραγούδι!!! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 699469 Ανυπομονώ να δω τι συνέχεια ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy+terry
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
candy+terry


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 41
Ηλικία : 42
Τόπος : Καλοκαιρινο σχολειο στην Σκωτια
Registration date : 28/03/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Φεβ 04, 2010 3:15 am

ΜΙΜΙ έγραψε:
Aχ cristi μου τι υπόθεση είναι αυτή?? Τώρα κατάφερα να το διαβάσω?? μια γυναίκα 2 άντρες κομπολόι δίχως χάντρες που λέει και το τραγούδι!!! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 699469 Ανυπομονώ να δω τι συνέχεια ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845 ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 951845

χαχα! πολυ καλο " μια γυναικα 2 αντρες κομπολόι διχως χαντρες" μπραβο ΜΙΜΙ μου!

περιμενουμε το επομενο! ελπιζω στο τελος να δω την καντυ με τον τερρυ ΜΑΖΙ, αν και απο οτι καταλαβα, θελεις να δωσεις και ενα τελος για τις αλμπερτικες, ε?? αλλα οι τερρυκες ειμαστε πιο πολλες! γι αυτο περιμενω στο τελος την καντυ με τον τερρυ μαζι! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 24956 ΤΙ ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΒΑΣΩ!!!
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
ΒΑΣΩ!!!


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 30
Ηλικία : 40
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αχ Τerry!!!!!!
Registration date : 26/02/2010

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 03, 2010 12:54 pm

διαβασα το ενα και το δυο συνεχομενα. study
οπως καταλαβαινεις προτιμω την πρωτη εκδοχη.
δεν τον αλλαζω τον τερυ με κανεναν!
αχ τερυ τερυ.....!!!! ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 540227589
καταλαβαινω ομως οτι υπαρχουν και αλμπερτικες!!
αξιζει και σε αυτον λιγη ευτυχια.αλλα μηπως τον αδικεις λιγο τον καημενο?
δεν μου φαινεται και πολυ σιγουρη η καντυ για την αποφαση της.παλι με τον τερυ την βλεπω να καταληγει! lol!
και οχι τιποτα αλλο ειναι κριμα...αν ειναι να ευτυχησει με την καντυ ας ευτυ χησει τουλαχιστον κανονικα γιατι προς το παρον ζει στιγμες ευτυχιας!
παντως μπραβο σου για την προσπαθεια και περιμενω με αγωνια την συνεχεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 17, 2010 9:52 pm

σ ευχαριστω βασω μου για καλα σου λογια, κ γω τερρυκια ειμαι στο φουλ οποτε καταλαβαινεις.... απλα ειπα να δωσω κ στις αλπερτικες λιγη χαρα.. θα δεις στη συνεχεια τι θα γινει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 14, 2014 2:31 am

βρε παιδια δεν μπορω να βρω το φικ που εγραψα... το "γλυκια καντυ ΙΙ'' βλεπω μονο τα σχολια... ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 385145  ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 385145  ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 310719  το κατεβασε κανεις?
ενω το "γλυκια καντυ Ι" ειναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 14, 2014 11:42 am

Στη θέση του είναι...  st 

https://candy-candy.forumgreek.com/t134-topic


Στην πρώτη κατηγορία μπαίνουν μόνο   τα ολοκληρωμένα φικ... flower

Καλώς μας ξανάρθες, με την ευκαιρία....  sunny 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cristi
Candy Expert
Candy Expert
cristi


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 288
Ηλικία : 42
Τόπος : θεσσαλονίκη
Αγαπημένος χαρακτήρας : ερωτας-τερρυυυ!!!!!!!!!!!!
Registration date : 16/12/2008

ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ   ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠαρ Φεβ 14, 2014 11:48 pm

ευχαριστω  bounce sunny flower Smile  ειχα πολυ πολυυυυ καιρο να μπω! κ ειδα οτι εχουμε κ καινουρια φικ, τα οποια αρχισα να διαβασω σιγα σιγα !
καλως σας βρηκα ! Very Happy 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ ΙΙ - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΛΥΚΙΑ ΚΑΝΤΥ Ι - ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Οι ερωτευμένοι: Κάντυ και Τέρενς ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ
» Η επιλογή της Κάντυ από την Origdim - Σχόλια Αναγνωστών
» Καντυ!Μια ιστορια αλλιωτικη απ'τις αλλες! Σχολια αναγνωστων!
» Κάντυ-Τέρυ ο αιώνιος έρωτας/η κατάληξη - σχόλια αναγνωστών

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Η δική σας πλοκή :: Σχόλια αναγνωστών-
Μετάβαση σε: