Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Απρ 01, 2024 10:01 am από Fay

» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 15, 2024 6:21 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μαρ 12, 2024 1:23 pm από ariathniM

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

» Candy Albert before and after marriage
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 30, 2023 11:53 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ

Πήγαινε κάτω 
+15
VaggelisV
candy-candy
stavroylaki
Sierra
mariam
Aldebaran
akaliakoukou
cristi
dolly
DRAKFIREMAN
misspepper77
domniki
ntmhx
Λορένα
ZIZIKA
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27, 2009 9:59 am

akaliakoukou έγραψε:
...Πωπω, κυρια, (αυτό το κυρία δεν μπορω να το συνηθίσω ακόμη.... Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 238107 )
ο Άντονυ είναι πολύ ρομαντικούρα, δεν μας αρέσει.
εμείς θέλουμε τον Τέρρυ!!!!! Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 679307 Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 679307 Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 679307
Μένω κάγκελο....
Και τους λέω, αφού ο Τέρρυ συνέχεια την πειράζει!!!!!!
Και μου λένε.... γι'αυτό μας αρέσει.....

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 727288

Mικρά είναι... Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 889631 δεν έχουν καταλάβει το νόημα της αληθινής αγάπης! Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 564279

Σε ποιό επεισόδιο έχουν φτάσει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariam
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
mariam


Αριθμός μηνυμάτων : 76
Registration date : 07/12/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27, 2009 10:26 am

akalia, θέλω και εγώ να μου πεις πως τα γράφεις σε cd; Θέλω να τα γράψω για να τα βλέπει η κόρη μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
misspepper77
Candy Fan
Candy Fan
misspepper77


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 213
Ηλικία : 46
Αγαπημένος χαρακτήρας : ΑΝΝΥ
Registration date : 01/11/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Μαρ 27, 2009 8:01 pm

Νεολαία...τσ τσ τσ τσ scratch...καλά,ας μεγαλώσουν με το καλό,να συναντήσουν κανέναν Τέρρυ αλα πειραχτήρι και στο φτύσιμο όπως στο κολέγιο,και αν δεν γίνουν φανατισμένες Αντονικές να μην με λένε misspepper!Αλλά έτσι είναι ,γι αυτό μας βγαίνει το όνομα εμάς των γυναικών,πως μας αρέσουν οι δύσκολοι και οι σκληροί άνδρες...Θεε!!Αν ήθελα να τυρρανιστώ η γυναίκα υπάρχουν και τα κινέζικά βασάνιστήρια!Την σχέση την κάνεις για να ηρεμήσεις,όχι για να πάθουν τα νεύρα σου.Α ρε Άντονυ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 28, 2009 12:22 am

misspepper77 έγραψε:
Νεολαία...τσ τσ τσ τσ scratch...καλά,ας μεγαλώσουν με το καλό,να συναντήσουν κανέναν Τέρρυ αλα πειραχτήρι και στο φτύσιμο όπως στο κολέγιο,και αν δεν γίνουν φανατισμένες Αντονικές να μην με λένε misspepper!Αλλά έτσι είναι ,γι αυτό μας βγαίνει το όνομα εμάς των γυναικών,πως μας αρέσουν οι δύσκολοι και οι σκληροί άνδρες...Θεε!!Αν ήθελα να τυρρανιστώ η γυναίκα υπάρχουν και τα κινέζικά βασάνιστήρια!Την σχέση την κάνεις για να ηρεμήσεις,όχι για να πάθουν τα νεύρα σου.Α ρε Άντονυ...

Ακριβώς! Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 559316 Γειά σου ρε Αλμπερτούκο. Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 951845
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3807
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18, 2009 10:02 am

Καλημέραααααααααααα!!!!!
Όσοι ενδιαφέρονται για τα dvd της Κάντυ,
ας μου στείλουν pm να σας πω πώς θα γίνει!!!!
girl

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Απρ 18, 2009 3:26 pm

Ομολογω οτι κ'εμενα δεν μου αρεζε ο Αντονυ γιατι μου φαινοταν πολυ ξενερωτος Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 829804

Και ημουν απο παντα τερρυκια.

Ο Τερρυ δεν ειναι απλα καποιος που την εχει στο "φτυσιμο" και την πειραζει. Ειναι μια ευαισθητη ψυχη κρυμμενη πισω απο μια σκληρη βιτρινα. Αν θυμηθειτε καλα, η Καντυ τον ερωτευτηκε στην πρωτη τους συναντηση, πανω στο πλοιο, που τον ειδε να κλαιει. Ναι, το ομολογω....ο Τερρυ που κλαιει ειναι το φετιχ μου Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 5103 Αυτο ερωτευθηκε σ'αυτον...την ευαισθησια του και την παιδικοτητα του
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 180310
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ntmhx
Candy Fan
Candy Fan
ntmhx


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ηλικία : 45
Registration date : 04/01/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Ιουλ 03, 2009 8:41 pm

Σήμερα ανακάλυψα πως η Κάντυ λειτουργεί σαν αγχολυτικό-ηρεμιστικό. Πέρασα μια πολύ άσχημη μέρα είχα πολύ άγχος και πολλά νεύρα. Έψαχνα τρόπο να ηρεμήσω και σκέφτηκα να δω Κάντυ στο youtube. Είδα ένα επισόδειο στην τύχη κατά τη διάρκεια του οποίου χαλάρωνα ολοένα και περισσότερο. Στο τέλος μου είχαν περάσει τα νεύρα και ήμουν πάλι καλά....Απίστευτο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
domniki
Candy Star
Candy Star
domniki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1103
Ηλικία : 49
Τόπος : Αθήνα
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 14/10/2008

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Αυγ 06, 2009 8:15 pm

ntmhx έγραψε:
Σήμερα ανακάλυψα πως η Κάντυ λειτουργεί σαν αγχολυτικό-ηρεμιστικό. Πέρασα μια πολύ άσχημη μέρα είχα πολύ άγχος και πολλά νεύρα. Έψαχνα τρόπο να ηρεμήσω και σκέφτηκα να δω Κάντυ στο youtube. Είδα ένα επισόδειο στην τύχη κατά τη διάρκεια του οποίου χαλάρωνα ολοένα και περισσότερο. Στο τέλος μου είχαν περάσει τα νεύρα και ήμουν πάλι καλά....Απίστευτο.....

Αυτο εκανα την χρονια που εδινα πανελληνιες καθως και στο 1ο ετος στο πανεπιστημιο. Η Καντυ σε κανει να ξεχνας τα προβληματα και διαπνεεται απο ενα πνευμα αλληλεγγυης και αγαπης Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 36501
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μάης 07, 2011 1:12 pm

εΓΏ ΠΑΡ'ΌΛΟ ΤΗ ΗΛΙΚΊΑ ΜΟΥ ΈΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΚΆΝΤΥ ΣΕ DVD ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΘΕΙΟΣ ΣΑΚΗΣ ΤΖΕΛΙΛΗΣ.και εμένα με ηρεμεί η κάντυ καθώς και όλους τους φίλους μου.. Sleep
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Ιουν 02, 2011 4:03 pm

ZIZIKA έγραψε:
Καλημέρα!

Άνοιξα αυτό το θέμα για να μοιραστώ μαζί σας κάτι πολύ αστείο που μου συνέβη!
Γύρω στα Χριστούγεννα έβαλα ίντερνετ και άρχισα να κατεβάζω ο,τιδήποτε είχε σχέση με την Κάντυ!Κάπου εκεί ανακάλυψα κι εσάς!! Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 319637
Μετέφερα λοιπόν ατέλειωτες φωτογραφίες της στο κινητό μου και περήφανη τις έδειχνα στην παρέα μου!Ξετρελλάθηκαν όλες και μου ζητούσαν να τους τις στείλω,ώσπου μία μικρότερη κοπέλα με ρώτησε ποια είναι αυτή..Της είπα "δεν ξέρεις την Κάντυ?".
Μου απάντησε ό,τι το μόνο που της θυμίζει είναι το τραγούδι του Ζακ Στεφάνου "μικρό μου πόνυ".Από εκεί την ξέρει!!!!

ΘΕΕ ΜΟΥ,ΤΙ ΧΑΣΜΑ ΓΕΝΕΩΩΩΝ!!!!!!!!!! :affraid: :affraid: :affraid:

Κάποια παιδιά δεν ενδιαφέρονται να δουν τη Κάντυ..Εμένα κατά τη γνώμη μου πάντα πολλά απ'τα παιδιά που τώρα λεν''Κάντυ;Τι άνιαρο και ξενέρωτο παιδικό''πιστεύουν πως η Κάντυ είναι εξέρετο παιδικό απλά η μόδα λέει πως μια ταινία πρέπει να έχει όλη την ώρα φιλιά και έρωτες όπως η patty.Και κάποια παιδιά δεν ξέρουν καν την ύπαρξη της Κάντυ...Γι'αυτό δεν φταίνε απαραίτητα οι γονείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Αυγ 08, 2011 2:25 pm

συμφωνω sierra εγω παντως διαφωνω με το οτι η καντυ ειναι γι μωρα..... πολλοι φιλοι μου μου λενε να ξεκολλλησω απο την καντυ και να δω κατι αλλο οπως πατυ...... οχι οχι και παλι οχι εγω αγαπω την καντυ και αν μπορουσα να αλλαξω την εποχη που γεννηθηκα θα το εκανα για να νιωσω εστω και λιγο την χαρα του <<σημερα δειχνει καντυυυυυ!!!!!>> γιατι δεν μπορουν να τη δειξουν γιατι?????? επειδη εγινε δικαστικη μαχη?????? αχ ΘΕΛΩ ΚΑΝΤΥ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad και αυτοι οι δικαστες...... δεν μπορουν απλα για μια φορα <<ενταξει μπορειτε να δειτε καντυ>> ΤΙ ΖΗΤΑΜΕ????????????? πολλα ζηταμε δηλαδη να δουμε καντυ ζηταμεεεεεε Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 3:27 pm

Παράθεση :
να νιωσω εστω και λιγο την χαρα του <<σημερα δειχνει καντυυυυυ!!!!!>

άσε, Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 625188
ασε η δικια μας εποχη ειναι η χειροτερη απο ολες τις αποψεις....ποτε δν θα ξυπνησω για να δω κατι στην τηλεοραση, πολυ απλα γιατι δεν εχει τιποτα ωραιο

σε ααντι΄θεση,κοιμάμαι αργά για να προλάβω να δω Κάντυ Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 833201

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:19 pm

Τα μόνα κανάλια που έχουν παιδικό πρόγραμμα είναι το STAR Chanel και το Nikelodeon. Το πρόγραμμα του STAR είναι για τα μπάζα καθώς προβάλει όλη την σαβούρα που οι Αμερικάνοι κατάλαβαν την αξία της και την πούλησαν σε όλα τα κορόιδα. Το Nikelodeon από την άλλη κάτι λέει, μα μόνο οι νεανικές σειρές του είναι κατάλληλες για παιδιά που έχουν βγάλει το Δημοτικό :| Εγώ πιστεύω πως αν έδειχνε αν όχι Κάντυ κάνα anime θα βοηθούσε πολύ. Το STAR με την καρασαβούρα του δεν είχε και τα 200+ επεισόδια της Sailor Moon;;; Στο παρελθόν δεν είχε δείξει τέλος-πάντων ένα κάρο anime;;; Τώρα τι έπαθε;;; Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 137270

Καλά, ε; Έγραψα Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 36501

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:23 pm

εγω νμζ πως το alter εδειχνε αρκετα ωραια παλια παιδικα.....

οι τριδυμο0λες ας πο0με,εμενα ηταν απ τα αγαπημενα μ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:25 pm

hellooo , δομνικη τις δειχνει ακομα! το σταρ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:29 pm

Οι Τριδυμούλες δεν ήταν εκείνες οι 3 αδερφούλες που είχαν δασκάλα μια μάγισσα; Ω, ναι ! Μου άρεσε πολύ κι εμένα bounce Αλήθεια, το Alter έδειχνε και κάνα παιδικό της προκοπής, μα απλά ο καναλάρχης ήταν υπερβολικά #@$%& και δεν πλήρωνε, και οι εργαζόμενοι έκαναν την γνωστή επανάσταση και τώρα το κανάλι είναι ξεκρέμαστο. Το βάζεις στο Alter και δεν σου βγάζει παρά μαύρο No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:34 pm

οι τριδυμουλες παιζονται σταρ η αλφα, το βλεπει η αδερφη μου.
ναι αλλα το αλτερ ειναι καταλληλο για να χαμηλωσεις, τα πρωινα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 5:36 pm

καλα ντε λενια......δν βλεπω τηλεοραση ξερς Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 310719
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 8:57 am

Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:39 am

παιδάκια μου καλά, ο Νοντυ ειναι ωραιο παιδικό με ωραιες φιγούρες και τον βάζει το αλφα τα Σαββατοκυριακα τα πρωινά, επίσης μπορείτε να δειτε Ακαντού και Λυκούργο, μην μου πειτε έχει το γέλιο του! οπότε αν το ψάξετε κάτι θα βρειτε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:55 am

νμζ αυτα ιεν για....μικροτερες ηλικιεςWink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:12 pm

Ελινωρ και όμως όχι και σεις μικρά ειστε , άλλωστε ο Νοντυ ειναι λογοτεχνικός ήρωας( μην σας κάνει εντύπωση, ειναι ήρωας της Εντιθ Μπλάιτον που εμείς οι παλαιότεροι την ξέρουμε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:20 pm

ο Νοντυ μου αρεζε παρα πολυ οταν ημουν μικρη, ειχα μια συλλογη με φιγουρες και λουτρινα Νοντυ, καιι ενα εκατομμυριο βιβλια!

τωρα το βαριεμααιιι Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 2:24 pm

Ειχες τα λογοτεχνικά βιβλία η αυτα του περιοδικού-ω λουτρινο Νόντυ, να λοιπόν που είχες εναν αληθινο θησαυρό στο σπίτι σου Very Happy είδες που εχει και η γεννιά σας τα δικά της ωραια πραγματάκια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ   Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 2:57 pm

α ρε Αριαδνη παντα καταφερνεις να δειχνεις την θετικη πλευρα Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
 
Η ΚΑΝΤΥ ΚΑΝΤΥ ΣΗΜΕΡΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» ΚΑΝΤΥ - ΤΕΡΥ Η ΚΑΝΤΥ ΑΛΜΠΕΡΤ ........... ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ....;;;;;;;
» ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΑΝ ΖΟΥΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ??
» Η ταινία της Κάντυ Κάντυ στα Ελληνικά!!!
» Κάντυ-κάντυ συνέχεια όπως την θυμάμαι!
» Καλως ορίσατε!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: