Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Newbies στο forum Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Newbies στο forum Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Newbies στο forum Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Newbies στο forum Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Newbies στο forum Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Newbies στο forum Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Newbies στο forum

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ralavita
Newbie
Newbie
Ralavita


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 23
Registration date : 18/06/2018

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΔευ Ιουν 18, 2018 2:30 am

Εμ γεια σας!!!
Είμαι καινούργια εδώ, ειμαι λίγο ξεμπαρκη αυτήν την στιγμή αλλά το παλεύω. Αρχικά γράφτηκα εδώ γιατί είμαι και γω λάτρης της Κάντυ από την ηλικία των δεκατριών, Δεν την πρόλαβα στην τηλεόραση αλλά την είχα πετύχει στο youtube τυχαία την σειρά της Κάντυ με αποτέλεσμα να κολλήσω και να την βλέπω ξανά και ξανά.
Και ρωτάω τώρα εσάς που είστε παλιές, μήπως η Μιζούκι έγραψε κάποια συνέχεια ή κάτι παρόμοιο; θα θελα πολύ να το μάθω.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Ιουν 19, 2018 12:17 pm

Καλώς όρισες στο φορουμάκι μας, Ralavita!!! Smile

Αφού δηλώνεις φαν της Κάντυ, είμαι σίγουρη πως στο φορουμάκι μας θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα θέματα να σχολιάσεις /να μας πεις τις απόψεις σου και να λύσεις τις όποιες απορίες σου. Μπορείς φυσικά να ανοίξεις και τα δικά σου θέματα ενημερώνοντάς μας για ό,τι γνωρίζεις / έχεις ακούσει - διαβάσει, να κάνεις τις δικές σου -σχετικές πάντα - ψηφοφορίες - Καλή διαμονή και καλά ποστ!!! Newbies στο forum 509524

_________________
Newbies στο forum 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Newbies στο forum 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ralavita
Newbie
Newbie
Ralavita


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 23
Registration date : 18/06/2018

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Ιουν 19, 2018 12:39 pm

Να σαι καλά Aldebaran, Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα,θα μου πάρει λίγο χρόνο να μάθω τα πως λειτουργούμε εδώ πέρα αλλά πιστεύω πως με λίγη συνεργασία θα προσαρμοστώ εύκολα!!!

Η αλήθεια είναι ότι έχω όρεξη για να διαβάσω κάποια φικ ιστορία αλλά σαν νεοσύλλεκτη δεν ξέρω που παν τα τέσσερα..
Λίγη βοήθεια πλιζ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΤρι Ιουν 19, 2018 1:47 pm

Καλώς ήλθες Ralavita! Newbies στο forum 1370021294 Very Happy Τι σημαίνει το όνομά σου; scratch Πρωτότυπο Newbies στο forum 48364

αν ρίξεις μιά ματιά στο φόρουμ θα βρεις τα πάντα. Τα φικ νομίζω πως είναι στην ενότητα Artwork και υπάρχουν πάρα πολλά. Δεν ξέρω τι μπορεί να σ΄ενδιαφέρει για να σου προτείνω, πάντως τα περισσότερα είναι πολύ καλά! Οι συγγραφείς μας που πέρασαν από εδώ και άφησαν τις σιστορίες τους, σίγουρα διέθεταν ταλέντο Smile Newbies στο forum 233698
Επίσης, υπάρχουν και αναφορές στη νουβέλα στην αντίστοιχη ενότητα. Καλό διάβασμα από εμένα και ότι χρειαστείς μη διστάσεις να μας το πεις. Newbies στο forum 1370021294
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ralavita
Newbie
Newbie
Ralavita


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 23
Registration date : 18/06/2018

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΤετ Ιουν 20, 2018 4:27 pm

Είστε όλες πολύ φιλικές 😊❤
Το όνομα μου δεν σημαίνει κάτι συγκεκριμένο, Μου βγήκε αυθόρμητα.
Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις οδηγίες,είστε πολύ ευγενικοί ☺.
Επίσης αυτά τα "ζωντανά" φατσακια γιατί δεν τα έχω και εγώ; 😢
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2018 1:56 pm

Ralavita έγραψε:
...
Επίσης αυτά τα "ζωντανά" φατσακια γιατί δεν τα έχω και εγώ;  😢


Χμμμ... μάλλον δεν τα έχεις επειδή μπαίνεις από τάμπλετ... confused δεν ξέρω να σου πω πώς μπορείς να τα ενεργοποιήσεις... σίγουρα μπορείς να τα δεις αλλά δεν ξέρω να σου πώ πώς να τα μεταφέρεις... Embarassed Ίσως με copy - paste ή αντιγράφοντας τον κώδικά τους;;;;
Το ίδιο με είχε ρωτήσει κάποτε και η Ράνια... θα τη ρωτήσω μήπως βρήκε τρόπο... Newbies στο forum 5036


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2018 3:06 pm

Ούτε εγώ μπορώ να τα χρησιμοποιήσω όταν μπαίνω από το τάμπλετ scratch No Newbies στο forum 559993
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ralavita
Newbie
Newbie
Ralavita


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 23
Registration date : 18/06/2018

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΠεμ Ιουν 21, 2018 7:33 pm

Θα δοκιμάσω να μπω από το λάπτοπ μου, Ίσως από 'κει να μου βγαίνουν...
Ευχαριστώ και πάλι 😊😊😊
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Arubato
Candy Fan
Candy Fan
Arubato


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 249
Ηλικία : 105
Registration date : 26/09/2017

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2018 10:35 pm

Καλώς ήρθες και από εμένα Ralavita καλωσήρθατε
Πες μας λίγα λόγια για σένα αν θέλεις. Πχ Ποιος είναι ο αγαπημένος σου χαρακτήρας στην Κάντυ-Κάντυ; Πώς σου φάνηκε το τέλος; Με ποιον πιστεύεις ότι κατέληξε η Κάντυ; Και ό,τι άλλο σου άρεσε ή σου έκανε εντύπωση μέσα από την ιστορία. Για να σε γνωρίσουμε λίγο καλύτερα.

flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ralavita
Newbie
Newbie
Ralavita


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ηλικία : 23
Registration date : 18/06/2018

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΚυρ Ιουν 24, 2018 11:35 pm

Γειά σου Arubato Smile
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!
Εμ αρχικά με λένε Ραφαέλα... Άρχισα να βλέπω την Κάντυ από τα 13 μου περίπου, την είχα πετύχει τυχαία στο youtube ψάχνοντας κάποιο παιδικό για να ησυχάσω τα μικρά αδερφάκια μου, και καπως έτσι κόλλησα και εγώ. Θυμάμαι που η μητέρα μου, μου φώναζε να βγω λίγο έξω να παίξω με τα παιδάκια της γειτονιάς μου, αλλά εγώ όχι, εκεί να βγάζω 7-8 επεισόδια σε μια μέρα... Εθισμός!
Και όταν τελείωσε είχα πάθει ένα "σοκ" με το τέλος, δεν περίμενα με τίποτα ένα τέτοιο τέλος...
Η αλήθεια είναι πως κρατάω τη μεριά του Τερρυ 😆 ολίγον.
Και δεν ξέρω γιατί κάποιος να δώσει ένα τέτοιο τέλος σε μια παιδική σειρά, πιστεύω πως θα μπορούσε να έχει ένα πιο happy and να είναι πιο σαφές. Όταν είχα τελείωσει την σειρά, για ένα μήνα σκεφτόμουν την Κάντυ και πως θα κατέληξε...
Είναι λίγο παράξενο αλλά μου έκανε εντύπωση ο Κούκι,(εκείνο το παιδί που ήθελε να γίνει καπετάνιος, Που είχε γνωρίσει και τον Τερρυ σε ένα λιμάνι) δεν ξέρω γιατί, ίσως επειδή τέτοια παιδιά υπάρχουν και στην πραγματικότητα...
Δεν ξέρω... 🤔
Επίσης σκέφτομαι να δώσω και εγώ μια δική μου συνέχεια της Κάντυ, Όχι τίποτα το φοβερό μια μικρή "ιστοριούλα" 😊
Βέβαια θα ήθελα και την γνώμη σας για αυτό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Uranya
Μάνα, Μητέρα, Μαμάαααα...
Uranya


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 523
Ηλικία : 53
Τόπος : Athens
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert for ever
Registration date : 02/04/2017

Newbies στο forum Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Newbies στο forum   Newbies στο forum Icon_minitimeΔευ Ιουν 25, 2018 9:36 am

Καλημέρα Ραφαέλα! Newbies στο forum 1370021294

Έχουμε και άλλες τερρυκές στο φόρουμ, μην αισθάνεσαι άσχημα Razz

Θα με ευχαριστούσε ιδιαιτέρως να μάθω πως ένα νέο παιδί αντιλαμβάνεται την ιστορία της Κάντυ. Πραγματικά θέλω να διαβάσω τη δική σου άποψη γι αυτό πάρε μολύβι και χαρτί Razz και γράφε Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Newbies στο forum
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Σπαμ mail από το Candy Candy Forum

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: