Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!

Πήγαινε κάτω 
+4
candy-candy
VaggelisV
Ολγα
Aldebaran
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 29, 2013 9:54 pm

γειά σας παιδιά και πάλι, μόλις γύρισα από το χωριό μου και είμαι φρεσκαρισμένη. Από ότι φαίνεται έγινε αισθητή η απουσία μου Laughing 

τέλος πάντων , εγώ έκανα αποτοξίνωση, όμως είμαι φρέσκια και έτοιμη Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 632323 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 29, 2013 10:21 pm

Εγω αποτοξινωση απο τον υπολογιστη δεν κανω εκτος και αν με στειλετε στο καταλληλο χωριο Razz 
χεχεχε 
Μια χαρα θα εισαι... αντε και βουρ και εσυ στις ιστοριες Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 29, 2013 11:48 pm

Καλώς όρισες!!!!!!!!!!!!!!Πως πέρασες;
Άντε από ότι φαίνεται λοιπόν όλοι ξεκινήσαμε τις ιστορίες μας!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 30, 2013 12:12 am

Eγω εχω μια σοσ ερωτηση.... 
Θελω να χρησειμοποιησω σημεια ενος φικ μιας φιλης μου για το στορυ γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικα στα συναισθηματα και θα ειναι κατι που θα με βοηθαει να ξεκινησω καποιο κεφαλαιο η να το τελειωσω κλπ 

Επειδη ηδη την ξεκινησα την ιστορια και το εκανα αυτο.... Επιτρεπεται η να τα διορθωσω και να βαλω κατι δικο μου? :|
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 30, 2013 10:42 am

Μια χαρά ΌΛγα μου,
Σταυρρουλάκι εγώ αυτό θα το θεωρούσα κλεψιά και δεν θα το έκανα...γιατι ειναι αδικο, τωρα εσυ οτι θες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 30, 2013 10:42 am

stavroylaki έγραψε:
Eγω εχω μια σοσ ερωτηση.... 
Θελω να χρησειμοποιησω σημεια ενος φικ μιας φιλης μου για το στορυ γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικα στα συναισθηματα και θα ειναι κατι που θα με βοηθαει να ξεκινησω καποιο κεφαλαιο η να το τελειωσω κλπ 

Επειδη ηδη την ξεκινησα την ιστορια και το εκανα αυτο.... Επιτρεπεται η να τα διορθωσω και να βαλω κατι δικο μου? :|

Αν η φίλη σου συμφωνεί στην παράθεση μέρους του φικ της στο δικό σου, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε από εμάς. Καλό όμως θα είναι το συγκεκριμένο κομμάτι να εμφανίζεται κάπως αλλιώς : πχ με μπολντ ή ιτάλικς και να αναφέρεται η πηγή ή το όνομα της συγγραφέως. Wink 

_________________
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 989321gyey13hzit
All we have to decide is what to do with the time that is given us.   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 160_im10
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 30, 2013 11:38 am

στελνω τις καλυτερες ευχες μου σε ολους οσους θα παρουν μερος στον διαγωνισμο!!!!!!
Καλη επιτυχιααααααααα!!!!!!sunny 
Θα περιμενω με αγωνια τις ιστοριουλες σας!!!!!!!bounce 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 30, 2013 12:48 pm

Aldebaran έγραψε:
stavroylaki έγραψε:
Eγω εχω μια σοσ ερωτηση.... 
Θελω να χρησειμοποιησω σημεια ενος φικ μιας φιλης μου για το στορυ γιατι ειναι πολυ χαρακτηριστικα στα συναισθηματα και θα ειναι κατι που θα με βοηθαει να ξεκινησω καποιο κεφαλαιο η να το τελειωσω κλπ 

Επειδη ηδη την ξεκινησα την ιστορια και το εκανα αυτο.... Επιτρεπεται η να τα διορθωσω και να βαλω κατι δικο μου? :|

Αν η φίλη σου συμφωνεί στην παράθεση μέρους του φικ της στο δικό σου, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα ούτε από εμάς. Καλό όμως θα είναι το συγκεκριμένο κομμάτι να εμφανίζεται κάπως αλλιώς : πχ με μπολντ ή ιτάλικς και να αναφέρεται η πηγή ή το όνομα της συγγραφέως. Wink 

Βασικα επειδη βλεπω οτι πολλοι θεωρουν κλεψιμο ολο αυτο μονο ο προλογος θα ειναι δικος της :| 
Το υπολοιπο θα ειναι καθαρα δικο μου.... 
Εκεινη δεν ειχε κανενα προβλημα.... απλως με ζητησε να βαζω το Nickname της και οχι το κανονικο της ονομα... 
Τελως παντων μαλλον θα αλλαξω το πρωτο κεφαλαιο και λιγο απο το δευτερο γι αυτο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 2:38 am

stavroulaki έγραψε:
Μακαρι να μπορουσα να πω προφορικα στον υπολογιστ αυτα που θελω να γραψω και να τα εγραφε στο  word αυτος  

Εγω προσωπικα ετσι θα ημουν σιγουρη για ολα!
Καλή η ιδέα σου!Αν είχαμε έναν Στήαρ...σε μία -το πολύ- δύο ημέρες θα μας είχε φτιάξει έναν καινούριο υπολογιστή που θα το κάνει αυτό!Επειδή όμως λίγο δύσκολο να βρεις ένα τέτοιο άτομο...πρέπει να στείλουμε κανένα μήνυμα στην Microsoft  για να τους πούμε να βάλουν μια τέτοια χρήσιμη λειτουργία!Smile[/quote]

Παιδιά ο Στήαρ το έχει σκεφτεί ήδη (σε αυτά είναι άπιαστος) και το έχει φτιάξει κιόλας. Φωνογράφος νομίζω πως λέγεται. Είναι ένα πρόγραμμα το οποίο μπαίνει στον υπολογιστή και μπορείς μέσω ενός μικροφώνου να μιλάς και ο υπολογιστής να "γράφει" τα λόγια σου στο word. Σίγουρα "κερδίζεις" πολύ χρόνο κατά αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να το χρησιμοποιήσει ο καθένας, αλλά βοηθάει πολύ ιδίως τους ανθρώπους που δεν μπορούν να γράψουν, νομίζω πως όποιος το έφτιαξε, αυτούς είχε κυρίως στο μυαλό του.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 1:31 pm

katerina έγραψε:
stavroulaki έγραψε:
Μακαρι να μπορουσα να πω προφορικα στον υπολογιστ αυτα που θελω να γραψω και να τα εγραφε στο  word αυτος  

Εγω προσωπικα ετσι θα ημουν σιγουρη για ολα!
Καλή η ιδέα σου!Αν είχαμε έναν Στήαρ...σε μία -το πολύ- δύο ημέρες θα μας είχε φτιάξει έναν καινούριο υπολογιστή που θα το κάνει αυτό!Επειδή όμως λίγο δύσκολο να βρεις ένα τέτοιο άτομο...πρέπει να στείλουμε κανένα μήνυμα στην Microsoft  για να τους πούμε να βάλουν μια τέτοια χρήσιμη λειτουργία!Smile

Παιδιά ο Στήαρ το έχει σκεφτεί ήδη (σε αυτά είναι άπιαστος) και το έχει φτιάξει κιόλας. Φωνογράφος νομίζω πως λέγεται. Είναι ένα πρόγραμμα το οποίο μπαίνει στον υπολογιστή και μπορείς μέσω ενός μικροφώνου να μιλάς και ο υπολογιστής να "γράφει" τα λόγια σου στο word. Σίγουρα "κερδίζεις" πολύ χρόνο κατά αυτόν τον τρόπο. Μπορεί να το χρησιμοποιήσει ο καθένας, αλλά βοηθάει πολύ ιδίως τους ανθρώπους που δεν μπορούν να γράψουν, νομίζω πως όποιος το έφτιαξε, αυτούς είχε κυρίως στο μυαλό του.[/quote]
Αλήθεια;;Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 175236 Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 175236 
Ααααα τότε θα ψάξω να το βρω!!!!!!!!!!!!!!Αλλά υπάρχει ήδη στον υπολογιστή,το κατεβάζουμε ή θέλει CD confused
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 2:21 pm

Νομίζω πως αν πας από "Έναρξη" στον "Πίνακα Ελέγχου" και από εκεί στο "Ομιλία" ρυθμίζεται.

Δεν ξέρω αν είναι πιό εύκολο ή πιό δύσκολο όμως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 5:42 pm

Εγώ είμαι υπέρ της αρχαίας αγνής τέχνης του δακτυλογραφήματος στο Word Razz Από 8 χρονών γράφω στον υπολογιστή και μπορώ να γράψω κάτι σε τρομακτική ταχύτητα :o

Έχουμε έναν καθηγητή πληροφορικής, τον Πλάτωνα Μεταξά (πολύ χαίρομαι που δεν θα χρειαστεί να τον ξανά-δω για λίγο καιρό :roll:) ο οποίος επειδή βαριόταν να μας κάνει μάθημα, μας έδεινε μια φωτοτυπία και μας έλεγε να την αντιγράψουμε στο Word, γιατί τόσο μοχθηρός που είναι, δεν μας αφήνει έστω να μπούμε στο ίντερνετ να μην τον ενοχλούμε και να είναι η σχέση μας οκ. Εμ, όμως εγώ του την έβγαζα ξινή: μια σελίδα Α4 μπρος-πίσω, σε 3 λεπτά την είχα τελειώσει ενώ οι πιο πολλοί πάσχιζαν να τελειώσουν την πρώτη παράγραφο. "Κύριε, κύριε ! Τελείωσα ! Τι κάνω τώρα;". Χαχαχα :lolol: ακόμα θυμάμαι την μούρη του που έπρεπε να τον κάνω να σηκώσει το βλέμμα του απ' το περιοδικό του Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 720684 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 6:58 pm

Εγω αν ειναι να γραφω χωρις τονους ειμαι εξπερ... Αλλιωωωωωωως...... 
Παντα βαζω λαθος τονο χωρις να το θελω Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 01, 2013 11:12 pm

Εγώ πάλι όταν γράφω πολύ γρήγορα....(με ταχύτητα φωτός Laughing ) οι τόνοι μπαίνουν όπου θέλουν ή κόβουν την λέξη....Τελικά και εγώ αν γράφω χωρίς τόνους είμαι έξπερτ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΚυρ Ιουλ 07, 2013 10:21 pm

Βαγγέλη χαίρεσαι που γράφεις απο 8 κ το θεωρεις μικρός??rendeer 
εγώ έχω υπολογιστή από όταν γεννήθηκα κ απο 2 αρχισα να κοπανω πανω τα δαχτυλα μου, πλεον μπορω να γραψω σαν αστραπη κ μ τονους οταν δεν βαριεμαι,, μαλλιστα γραφωντας τον διαγωνισμο ξυπναω την μαμα μ χαχαχαχχχαχsunny 
εχω φτασει καπου 18 σελιδες, κ συνεχιζω χδδδ μ κραταει τα ατελειωτα μεσημερια των διακοπων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 12:47 am

Εγω αλλαξα ιδεα τουλαχιστον για τον διαγωνισμο... 
Οποτε γραφω παλι απο την αρχη.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 9:30 am

Με την ησυχία σας... Cool 

Δε βιαζόμαστε... cheers 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 9:49 am

πο πο Σταυρουλακι δεν βαριεσαι??Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 679307 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 1:02 pm

Ωχχχ εγώ έχω μέρες να γράψω....
Κόλλησα αυτή την ίωση Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 506181 την Οξεία Τεμπελίτιδα....Wink 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 1:28 pm

Γενικως βαριεμαι να γραφω... δεν μπορω.... 
Και αν μετραει τοσο αυτο με τις σελιδες την εβαψα!

Απλα εκεινη η ιστορια δεν εκανε για διαγωνισμο επειδη ηταν πολυ Fan made και Dark 
Καλυτερα να κρατησω μια πλοκη πιο ομορφη και ετσι αλλαξα ιδεα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΔευ Ιουλ 08, 2013 6:22 pm

όπως θέλεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤρι Ιουλ 16, 2013 11:32 pm

να με κ γωωωωω.....ξερω σας ελυψαν τρελα οι χαζομαρες μWink

εχω μεινει πισω αλλα προσωραμε σταθερα....εχο0με αλλο0ς 2 μηνεςCool 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ολγα
Candy Expert
Candy Expert
Ολγα


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 318
Ηλικία : 23
Τόπος : Ίος Κυκλάδες
Επάγγελμα : Τελοιόφητη (θαύμα)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ-Άρτσι!!!:D
Registration date : 28/05/2013

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 17, 2013 12:26 pm

Βρεεε που είχες χαθεί εσύ?

Εμένα μου φαίνεται πως θα αρχίσω να γράφω από αρχές Αυγούστου πάλι!
Αλλά ρε παιδιά........το μισό καλοκαίρι κι όλας πέρασε.....ΓΙΑΤΤΤΤΤΤΤΤΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ???????????:mpouaaa: :mpouaaa: :mpouaaa: 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 17, 2013 3:32 pm

ε οχι και μισο μας μενουν αλλοι δυο μηνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!   Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός! - Σελίδα 3 Icon_minitimeΤετ Ιουλ 17, 2013 3:42 pm

1 μηνας και μισος βασικα Smile 
μολις παει 17 αυγουστου απο σημερα μας μενει ενας και περιπου μισος μηνας και λιγο λιγοτερο για να ανοιξουν τα σχολεια ... 

πφφφφφφ.... Υγεια πανω απο ολα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
 
Καλοκαιρινός (και όχι μόνο) διαγωνισμός!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλοκαιρινός - Φθινοπωρινός διαγωνισμός!!!
» Καλοκαιρινός διαγωνισμός 2014
»  Καλοκαιρινός Φθινοπωρινός διαγωνισμός - Η Ψηφοφορία
» Διαγωνισμός Halloween 2018
» Νέος διαγωνισμός φαν φικ!!!!!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Νέα - Ανακοινώσεις - Διαγωνισμοί-
Μετάβαση σε: