Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy

Πήγαινε κάτω 
+6
papirous
voula
candy-candy
akaliakoukou
Aldebaran
kambia
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 1:20 pm

Ας κάνω την αρχή με το οικόσημο

Λίγα ιστορικά στοιχεία:
Κάποια στιγμή στο Retromaniax ξεκίνησε ένα θέμα για το οικόσημο των Ardray http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?5581-%D4%EF-%EF%E9%EA%FC%F3%E7%EC%EF-%F4%F9%ED-%B6%F1%ED%F4%EB%E5%FB&highlight=%EF%E9%EA%FC%F3%E7%EC%EF και πέταξα την ιδέα να κάτσω να το φτιάξω! Πράγματι τα κατάφερα Very Happy Έφτιαξα το αρνητικό του οικοσημου, και από αυτό έβγαλα 5-6 καλούπια,Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy P1010217e
σε αυτά έριξα πολυεστερικό γυαλί εγκιβωτίζοντας μια εικόνα της αρεσκείας του καθένα Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy P1010219hw και... βουλά. Το οικόσημο ήταν έτοιμο. Έμεναν οι τελικές επιζωγραφίσεις της πίσω μεριάς με σμάλτο και η τοποθέτηση της μικρής καμπανούλας η οποία μέχρι να βρεθεί μας ταλαιπώρησε λιγάκι Razz.

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Dsc00094hb

Το κακό με τα παλιά οικόσημα ήταν οτι το πολυεστερικό γυαλί ήταν πανάκριβο, κιτρίνιζε μετά απο λίγο διάστημα και όταν στέγνωνε σκέβρωνε. Έπρεπε να φτιάξω αρκετά οικόσημα για να μπορέσω να πετύχω ένα καλά ευθυγραμμισμένο. Οπότε αποφάσισα τώρα να το φτίαχνω από πορσελάνη και υγρό γυαλί. Το αποτέλεσμα εξαιρετικό και πάρα πολύ πιο φτηνό από το αρχικά υλικά.

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Megyali2 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Megyali3


Θα ακολουθήσουν οι μπλούζες Καντυ σύντομα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 1:57 pm

Περιττό να αναφέρω (και εδώ) πόσο μεγάλη ήταν η χαρά μας όταν παραλαμβάναμε τα οικόσημα... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 198235

Νιώθαμε - όπως πολύ πετυχημένα έχει αναφέρει η Αριάδνη - μέλη της πασίγνωστης σκωτσέζικης οικογένειας... drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 3:32 pm

Να πω κι εγώ τη δική μου εμπειρία...
ψάχναμε για καμπανάκια! Όχι κουδουνάκια, καμπανάκια...
Τα κορίτσια σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα δεν μπορούσαν να βρουν και είπα ας κοιτάξω στη Χίο, στο ένα και μοναδικό μαγαζί που έχουμε με τέτοια ήδη, ποτέ δεν ξέρεις.
Αν και πήγα προετοιμασμένη ότι δεν θα βρω τίποτα, δεν φαντάζεστε τη χαρά μου όταν μου έδειξε καμπανάκια και χρυσά και ασημένια και μάλιστα σε διάφορα μεγέθη!!!
Πανευτυχής πήρα δείγματα και τα έστειλα στην Κάμπια και διαλέξαμε, αλλά ένιωσα πολύ υπερήφανη για το νησί μου!

Το δικό μου οικόσημο είναι αυτό με τον Πρίγκηπα από το μάνγκα και το προσέχω σαν κόρη οφθαλμών!!! Νομίζω ότι είναι ότι πιο αγαπημένο έχω από την Κάντυ και για άλλη μια φορά, Κάμπια, σ'ευχαριστώ!!!!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 891341

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 4:47 pm

akaliakoukou έγραψε:
...
Το δικό μου οικόσημο είναι αυτό με τον Πρίγκηπα από το μάνγκα και το προσέχω σαν κόρη οφθαλμών!!! Νομίζω ότι είναι ότι πιο αγαπημένο έχω από την Κάντυ και για άλλη μια φορά, Κάμπια, σ'ευχαριστώ!!!!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 891341

Πως μετά από αυτό, έχεις παραμείνει Τερρυκιά δεν μπορώ να το καταλάβω... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 889631

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 8:15 pm

μμμμμμ....

τέλεια είναι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Ιαν 21, 2013 11:57 pm

Κάμπια!!!! Το έλεγαν τα κορίτσια αλλα πάλι δεν μπορούσα να το φανταστώ!! Υποκλίνομαι στο ταλέντο σου και στην διάθεση σου να αφιερώσεις τον -πολύτιμο στις μέρες μας- χρόνο σου για τόσο όμορες δημιουργίες που έχουν κάνει πολλές κυρίες χαρούμενες απ΄ότι βλέπω.
Ελπίζω κάποια στιγμή στο μέλλον, αν έχεις τον χρόνο βέβαια, να μου πεις αν θα μπορούσα κι εγώ να αποκτήσω το δικό μου οικόσημο.
Ζήλεψα! Ψέμματα να πω;
Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 22, 2013 9:09 am

Εχω παθει πλακα!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 679307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 679307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 679307
Καμπια η δουλεια σου ειναι εξαιρετικη!!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307 Πραγματικα δεν εχω λογια!!!!Δεν ξερω αν εισαι επαγγελματιας καλλιτεχνης/δημιουργος, αλλα αυτο και μονο το δειγμα της δουλέιας σου μου δειχνει αυτο ακριβως οτι εισαι, ακομη και αν το εκανες για χομπι!!!! Πραγματικα μπραβο!!!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 22, 2013 9:46 am

γεια στα χερια σου κάμπια και υποπτευομαι πως φτιαχνεις και κοσμήματα I love you
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 22, 2013 11:46 am

Να στε καλά κορίτσια Smile

@ papirous. Ναι ασχολούμαι επαγγελματικά με ζωγραφική και που και που με διάφορες άλλες δημιουργίες. Γενικά είμαι του στυλ "γιατί να αγοράσω κάτι όταν μπορώ να το φτιάξω και θα βρω τον τρόπο πως να το φτιάξω Smile"
Θα κάνω ένα θέμα για το πως (υλικά, τρόπο κλπ) έφτιαξα το οικόσημο

@ Voula. Όποτε θες μπορείς να αποκτήσεις το δικό σου οικόσημο Smile

@ ariathniM Όχι δεν ασχολούμαι με κοσμήματα! Τουλάχιστον όχι ακόμα.

Το αστείο είναι οτι για μένα δεν έχω φτιάξει οικόσημο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 22, 2013 5:22 pm

kambia μου, είναι πραγματικά υπέροχα όλα!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307
Το αποτέλεσμα δείχνει με πόση αγάπη και υπομονή τα έφτιαξες!!! Κι επειδή κι εγώ ανυπομονώ να γίνω μέλος της οικογένειας Άρντλεϋ θα επικοινωνήσω μαζί σου για το δικό μου οικόσημο!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 833201 Δεν ξέρεις πόση χαρά μας έχεις δώσει!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 509524

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Ιαν 22, 2013 5:32 pm

kambioula μου και εγω θα επικοινωνησω! οσο για κοσμηματα τα χερακια σου πιανουν και μερες κρισης, μπορεις να το εκμεταλευτεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤετ Ιαν 23, 2013 2:21 am

Μόλις τώρα είδα αυτή την ενότητα.
Kambia μου, γεια στα χέρια σου. Ειλικρινά ζηλεύω, με την καλή έννοια, ανθρώπους όπως είσαι εσύ, που είναι δημιουργικοί, έχουν έμπνευση, "πιάνουν" τα χέρια τους και φτιάχνουν αριστουργήματα.
Μου έχει στείλει η Άλντε το οικόσημο που μου έφτιαξες, έλαβα ειδοποιητήριο και θα το παραλάβω, σήμερα. Είμαι ήδη πολύ ενθουσιασμένη.
Ευχαριστώ πολύ και από εδώ και εσένα Kambia μου και εσένα Alde μου, να ξέρετε ότι μου έχετε δώσει μεγάλη χαρά!
Αναμένουμε Κάμπια να ανεβάσεις και άλλες δημιουργίες σου, γιατί από ότι είπαν τα κορίτσια, η Άλντε κ.α., έχεις φτιάξει και άλλα κομψοτεχνήματα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤετ Ιαν 23, 2013 5:21 pm

ariathniM δεν έχω καλές σχέσεις με τα κοσμήματα γι αυτό δεν ασχολούμαι. Πάντως με την ίδια τεχνική γυαλιού μπορούν να κατασκευαστούν σκουλαρίκια ή μεταγιον Candy. Χμ..... Θα κάνω μια δοκιμή εντός ημερών

Συνεχίζω λοιπόν με τις υπόλοιπες δημιουργίες μου Candy Candy
T-shirt candy. Πλύνε - βάλε έλιωσε το μπλουζάκι Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 385145 αλλά η candy δεν έπαθε τίποτα  


Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 35n96yq

Το ίδιο σχέδιο έκανα και σε ένα mouse pad

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 23sc6ki

Γενικά αυτή η εικόνα της Candy "παίζει" αρκετά Smile Την έχω κάνει σε ρολόι τοίχου και σε σουβερ αλλά δεν έχω φωτογραφίες από τις συγκεκριμένες κατασκευές. Έχω με άλλες εικόνες εκτός Candy Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
papirous
Candy Fan
Candy Fan
papirous


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 228
Ηλικία : 47
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Επάγγελμα : Μαμάκα :)
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυυυυ!!!!!
Registration date : 14/07/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 9:15 am

kambia έγραψε:
Να στε καλά κορίτσια Smile

@ papirous. Ναι ασχολούμαι επαγγελματικά με ζωγραφική και που και που με διάφορες άλλες δημιουργίες. Γενικά είμαι του στυλ "γιατί να αγοράσω κάτι όταν μπορώ να το φτιάξω και θα βρω τον τρόπο πως να το φτιάξω Smile"
Θα κάνω ένα θέμα για το πως (υλικά, τρόπο κλπ) έφτιαξα το οικόσημο

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 908648 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 908648
ανυπομονω!!!! bounce bounce bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://papirous.deviantart.com/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 10:15 am

Η μπλούζα που έχω εγώ δεν απεικονίζει την Κάντυ αλλά την Πριγκήπισσα από τη "Μάχη των Πλανητών" Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103

Μετά το παιδικό τραύμα που απέκτησα όταν η μητέρα μου μου πέταξε την "αυθεντική" μπλούζα της "Μάχης..." ( που είχα αγοράσει μετά πολλών δακρύων από ένα μαγαζί στη Χίο, ) δε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν διαπίστωνα πως η ζωγραφισμένη από την Κάμπια μπλούζα δεν ξέφτιζε και δε χάλαγε η εικόνα παρά την ταλαιπωρία από τον ήλιο (είναι καλοκαιρινή) και τη θάλασσα... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 391308 Ήδη έχει κλείσει τριετία και είναι σα να την πήρα εχτές... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 48364
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 2:10 pm

Aldebaran έγραψε:
Η μπλούζα που έχω εγώ δεν απεικονίζει την Κάντυ αλλά την Πριγκήπισσα από τη "Μάχη των Πλανητών"  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 5103

Μετά το παιδικό τραύμα που απέκτησα όταν η μητέρα μου μου πέταξε την "αυθεντική" μπλούζα της "Μάχης..." ( που είχα αγοράσει μετά πολλών δακρύων από ένα μαγαζί στη Χίο, ) δε φαντάζεστε τη χαρά μου όταν διαπίστωνα πως η ζωγραφισμένη από την Κάμπια μπλούζα δεν ξέφτιζε και δε χάλαγε η εικόνα  παρά την ταλαιπωρία από τον ήλιο (είναι καλοκαιρινή) και τη θάλασσα...  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 391308  Ήδη έχει κλείσει τριετία και είναι σα να την πήρα εχτές...  Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 48364

Να η μπλούζα σου πριν ακόμα την φορέσεις  Very Happy


Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy I2tu68


Να και μερικά σουβέρ που έφτιαξα αλλά με εικόνες από την Μάχη. Με την Candy δεν κράτησα φωτογραφίες

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Mcbr5k
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Ιαν 24, 2013 2:31 pm

Kambia είσαι ΘΕΑ!!!!!!!!!!!
Την μπλούζα με την πριγκήπισσα την έχω δει από κοντά και είναι καταπληκτική Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 930789
Αλλά και με τα σουβέρ έπαθα πλάκα!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 679307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 679307

Αχ τι ωραία πράγματα που φτιάχνεις!!!!
Μπράβο και πάλι μπράβο!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307 Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΔευ Φεβ 18, 2013 10:24 pm

Καλά, τώρα πήρα χαμπάρι τις μπλούζες και τα σουβέρ!!! Embarassed Είναι καταπληκτικά!!! Μπράβο, Κάμπια!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 41307

Κι ένα μεγάλο ευχαριστώ κι από εδώ για το εκπληκτικό οικόσημο που μου έφτιαξες!!! Ειλικρινά, δεν έχω λόγια!!! Πολύ λεπτομέρεια, πολύ λεπτοδουλειά!!! Όσα μπράβο και να σου πω, δεν περιγράφουν την έκπληξή μου και τα συναισθήματά μου όταν άνοιξα το μαγικό κουτάκι και κοίταξα το υπέροχο δημιούργημά σου!!! Και ειλικρινά, δεν υπερβάλλω. Δεν έχω λόγω να το κάνω. Απλά, περιγράφω την πραγματικότητα. Σύντομα (όταν μάθω τον τρόπο) θα ανεβάσω φωτογραφίες και θα καταλάβετε!!! Wink Υπομονή!!! flower
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Φεβ 19, 2013 1:11 am

Είσαι πλέον επίσημα και συ ioanna μέλος της οικογένειας Ardlay Very Happy
Nα χαίρεσαι το οικόσημό σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤρι Φεβ 19, 2013 1:23 am

Ναι, είμαι χάρη σε σένα Κάμπια μου!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 1058481448 Και θαμπώθηκα κι εγώ από την ομορφιά του, όπως και η πολυαγαπημένη μου Κάντυ όταν βρήκε το οικόσημο του πρίγκηπά της!!!! flower Σ'ευχαριστώ πολύ-πολύ!!!! Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΤετ Φεβ 20, 2013 5:33 pm

kambia μου, νομίζω πως ήρθε η σειρά μου για το οικόσημο. Very Happy
Όποτε έχεις χρόνο και διάθεση, θυμήσου με. Μόνο που δεν ξέρω τι θα χρειαστείς από εμένα.
Είμαι στην διάθεση σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Φεβ 21, 2013 12:08 pm

voula έγραψε:
kambia μου, νομίζω πως ήρθε η σειρά μου για το οικόσημο. Very Happy
Όποτε έχεις χρόνο και διάθεση, θυμήσου με. Μόνο που δεν ξέρω τι θα χρειαστείς από εμένα.
Είμαι στην διάθεση σου...

Από σένα θα χρειαστώ να μου πεις ποια εικόνα θες να βάλω στο οικόσημο. Τα υπόλοιπα με πμ Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
voula
Candy Expert
Candy Expert
voula


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 305
Ηλικία : 48
Τόπος : Ελλάδα
Επάγγελμα : Χαζομαμά
Αγαπημένος χαρακτήρας : Terry!!!
Registration date : 21/01/2011

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Απρ 04, 2013 4:49 pm

Είναι γεγονός. Είμαι στην πολύ ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω, ότι κι εγώ από σήμερα είμαι μέλος της οικογένειας Ardlay!!
Είναι τόσο όμορφο το οικόσημο που μου έφτιαξε η kambia που μπήκα στον πειρασμό να της ζητήσω να μου φτιάξει ακόμα ένα, αλλά με δική μου φώτο!! (Χαχαχαχα! μη με πείτε ψώνιο! queen ). Αν δεν το δεις με τα μάτια σου, να το αγγίξεις και να το περιεργαστείς ότι και να πει κανείς είναι λίγο.
Σπόιλερ:
Σας παραθέτω link από φώτο για να θαυμάσετε γιατί εδώ έβγαιναν τεραστιότατες!!

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/268/img1565hr.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/534/img1564pw.jpg/
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/600/img1562ci.jpg/
Ναταλί ένα τεράστιο ευχαριστώ... Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy 509524
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠεμ Απρ 04, 2013 5:10 pm

κουκλίτσα η Καντούλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
kambia
New Kid on the Blog...
New Kid on the Blog...
kambia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 37
Ηλικία : 46
Registration date : 10/01/2013

Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy   Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy Icon_minitimeΠαρ Απρ 05, 2013 3:14 am

Καλώς ήρθες στην οικογένεια Ardlay. Smile

Σε παίδεψε το ξετύλιγμα ε? Η αλήθεια είναι οτι το κάνω σούπερ ντούπερ ενισχυμένο για να είμαι σίγουρη οτι θα φτάσει ακέραιο ακόμα και αν παίξουν ποδόσφαιρο με το κουτί Very Happy

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι δικές μου δημιουργίες με την Candy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Candy-Candy Paper dolls!
» Candy Candy - Ανάλυση εναρκτήριου μουσικού κομματιού!
» 3 Hotty Man in Candy's Life! -Candy in Love with...?
» Candy Candy movie 2010
» Candy-Candy boys by Noelisa

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Artwork / Merchandise-
Μετάβαση σε: