Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3

Πήγαινε κάτω 
+11
papirous
VaggelisV
voula
Τερυλία
ioanna
ariathniM
kiki.lianou
Elenor Baker
candy-candy
stavroylaki
Aldebaran
15 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:35 pm

ΧΑΙΡΟΜΑΙ: ----

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: Σε 8 ώρες και 16 λεπτά γράφω Μαθηματικά Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:36 pm

candy-candy έγραψε:
αχ Ιωαννα μην ανησυχεις, θα περασει!

Το ξέρω!!! Smile

Πριν λίγο καιρό μιλούσαμε με την Ιωάννα για το συγκεκριμένο θέμα και απλά θα κάνω υπομονή μέχρι μια απ'τις φίλες μου να αποφασίσει να γεννήσει!!! flower

Πάντως, είναι ωραίο να είσαι νονά ή καλύτερα... χαζονονά!!! jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:38 pm

Υπομονή, Βαγγέλη!!! flower

Χαλάρωσε και πέσε να κοιμηθείς για να είσαι ξεκούραστος αύριο και θα δεις που όλα θα πάνε τέλεια!!!! sunny
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:47 pm

VaggelisV έγραψε:
Παράθεση :
Βαγγέλη να κάνεις βουτιές και ηλιοθεραπεία. Τέλειος τρόπος ξεκούρασης!

Ε, εννοείται !!! Smile Το κακό είναι ότι όσο και να προσπαθώ δεν μαυρίζω, παρά κοκκινίζω :x Που θα μου πάει, όμως;;; Τουλάχιστον να αρχίσει να φεύγει η ασπρουλίλα του χειμώνα !!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 737737

Να βάζεις αντηλιακό Βαγγέλη με υψηλό δείκτη προστασίας. Από ότι φαίνεται έχεις ευαίσθητο δέρμα και κοκκινίζει εύκολα. Με το αντηλιακό μαυρίζεις σιγά, σιγά αποφεύγοντας ταυτόχρονα τις αρνητικές συνέπειες της κακής ακτινοβολίας του ήλιου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:52 pm

VaggelisV έγραψε:
ΧΑΙΡΟΜΑΙ: ----

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: Σε 8 ώρες και 16 λεπτά γράφω Μαθηματικά Crying or Very sad

Υπομονή... Καλή επιτυχία σε όλους σας παιδιά! Αύριο να επιστρέψετε στο σπίτι σας όλοι ικανοποιημένοι, χαρούμενοι και ανακουφισμένοι, που πάει ακόμα ένα μάθημα και με καλό αποτέλεσμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΔευ Μάης 27, 2013 11:56 pm

ioanna έγραψε:

Πριν λίγο καιρό μιλούσαμε με την Ιωάννα για το συγκεκριμένο θέμα και απλά θα κάνω υπομονή μέχρι μια απ'τις φίλες μου να αποφασίσει να γεννήσει!!! flower

Πάντως, είναι ωραίο να είσαι νονά ή καλύτερα... χαζονονά!!! jocolor

Ναι Ιωάννα, εμείς μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε και ίσως μας Αξιώσει ο Θεός να γίνουμε και εμείς χαζονονές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:20 am

Μακάρι, Κατερινούλα, μακάρι!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 833201

Η αλήθεια είναι ότι επειδή εμένα η νονά μου με είδε μια φορά στην εκκλησία και άντε με το ζόρι άλλες δύο φορές στην υπόλοιπη ζωή μου κι αυτές ίσως να τις επεδίωξα κι εγώ, έχω άσχημη εμπειρία και θέλω να είμαι σίγουρη πως το παιδάκι που θα βαφτίσω θα μπορώ να το βλέπω αρκετά συχνά και να του προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ στη ζωή του. Δεν θα ήθελα να γίνω νονά και κάθε Πάσχα να θυμάμαι πως έχω και μια υποχρέωση... Θέλω να είμαι δίπλα στο παιδί όποτε με χρειαστεί. Για μένα αυτή η σχέση, όπως λέγαμε και με την Ιωάννα (και συμφωνεί και η ίδια) είναι σημαντικότερη από το να με βλέπει μια-δυό φορές το χρόνο και να με συνδυάζει με δώρα... Γι'αυτό περιμένω κι από τις φίλες μου, γνωρίζοντας πως μόνο έτσι θα μπορώ να πετύχω αυτή τη σχέση... Like a Star @ heaven

Καλά και από δώρα δεν το συζητώ!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 436003608 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 436003608 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
katerina
Candy Genius
Candy Genius
katerina


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 532
Ηλικία : 41
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy
Registration date : 05/09/2010

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:35 am

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σας Ιωάννα! Μόνο αν έχεις στενή σχέση με τους γονείς μπορείς να μην έχεις απλά τις τυπικές σχέσεις νονού - βαφτιστηριού, αλλά μία ουσιαστική σχέση!
Ευτυχώς εγώ είχα καλή σχέση με τη νονά μου και είχαμε και πολύ μικρή διαφορά ηλικίας, δεκατέσσερα μόλις χρόνια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 1:15 am

Αυτό είναι πολύ καλό!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 2429662201

Κι εγώ και η αδερφή μου ψωνίσαμε από χέρι που λένε!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 315913 Κι αυτή ακριβώς δύο φορές την έχει δει!!! Με τι κριτήρια τις διάλεξαν οι γονείς μας δεν ξέρω... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 35868
Και τώρα αν ρωτήσω τη μητέρα μου, τα καλύτερα θα πει και για τις 2 κι ας μην τις θυμάται και η ίδια!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 889631
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 1:32 am

katerina έγραψε:
Χαίρομαι λοιπόν, που ασχολούμε με τον υπολογιστή και περνάω ευχάριστα, αλλά,
γκρινιάζω, γιατί με κρατάει σε εγρήγορση και υπερένταση και έτσι η ευχαρίστηση, μου βγαίνει σε κακό όταν είναι βράδυ και δεν μπορώ μετά να κοιμηθώ.

Κι εγώ το ίδιο έχω πάθει τις τελευταίες μέρες!!! Δεν ξεκολλάω από τον υπολογιστή, δεν κοιμάμαι καλά κι έχω κάνει λίγο - πολύ τη νύχτα μέρα και τη μέρα - νύχτα!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ: Πέρασε ευχάριστα η ώρα μου!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 564279

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ: Πρέπει να πάω για ύπνο, γιατί αύριο πρέπει να σηκωθώ νωρίς και να βάλω 3-4 πλυντήρια... Και ποιός κάθεται να σιδερώσει μετά... Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 35868
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 8:26 am

ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ:ΠΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΩΡΕς ΓΡΑΦΩ!!!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ , ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟς Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 625188
ΧΑΙΡΟΜΑΙ:ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ, ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕς ΝΑ ΣΩΣΩ ΤΟ ΠΕΝΤΑΡΙ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:36 am

ioanna έγραψε:
Μακάρι, Κατερινούλα, μακάρι!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 833201

Η αλήθεια είναι ότι επειδή εμένα η νονά μου με είδε μια φορά στην εκκλησία και άντε με το ζόρι άλλες δύο φορές στην υπόλοιπη ζωή μου κι αυτές ίσως να τις επεδίωξα κι εγώ, έχω άσχημη εμπειρία και θέλω να είμαι σίγουρη πως το παιδάκι που θα βαφτίσω θα μπορώ να το βλέπω αρκετά συχνά και να του προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ στη ζωή του. Δεν θα ήθελα να γίνω νονά και κάθε Πάσχα να θυμάμαι πως έχω και μια υποχρέωση... Θέλω να είμαι δίπλα στο παιδί όποτε με χρειαστεί. Για μένα αυτή η σχέση, όπως λέγαμε και με την Ιωάννα (και συμφωνεί και η ίδια) είναι σημαντικότερη από το να με βλέπει μια-δυό φορές το χρόνο και να με συνδυάζει με δώρα... Γι'αυτό περιμένω κι από τις φίλες μου, γνωρίζοντας πως μόνο έτσι θα μπορώ να πετύχω αυτή τη σχέση... Like a Star @ heaven

Καλά και από δώρα δεν το συζητώ!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 436003608 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 436003608 Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 596299312

ιωαννα μια απο τα ίδια, η δεύτερη φορά που είδα την νονά μου ήταν σε έναν γάμο , 24 χρονών γαιδούρα πια και δεν μπορούσα να την αποφύγω και αυτή είχε τυψεις αλλά τι να της κάνω st εννοειται πως δώρο δεν έιδα ποτέ απο τα χεράκια της-φυσικά το δώρο με μάρανε, ούτε την παρουσία της...μα να μοιαζουμε και σ'αυτό santa

για τα γονατάκια σου που είπες να πάρεις αθλητικά καλά με αεροσολα για να περπατάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 10:38 am

ο0αααααααααααααααο0......οι μισοι πεθαινο0ν για τις εξετασεις.... Laughing

καλε γτ στο σχολειο το0 βαγγελη ειν δημοσιοι οι βαθμοι???

φιο0,παλι καλα εμας μας το0ς δινο0ν στο χερι....!!!!! Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 175236
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 11:05 am

ariathniM έγραψε:
ιωαννα μια απο τα ίδια, η δεύτερη φορά που είδα την νονά μου ήταν σε έναν γάμο , 24 χρονών γαιδούρα πια και δεν μπορούσα να την αποφύγω και αυτή είχε τυψεις αλλά τι να της κάνω st εννοειται πως δώρο δεν έιδα ποτέ απο τα χεράκια της-φυσικά το δώρο με μάρανε, ούτε την παρουσία της...μα να μοιαζουμε και σ'αυτό santa

για τα γονατάκια σου που είπες να πάρεις αθλητικά καλά με αεροσολα για να περπατάς

Αριάδνη μου, κι εμένα ο νονός μου με πήρε φοιτήτρια τηλέφωνο (ουσιαστικά αυτός ήταν υποτίθεται από τους πολύ καλούς φίλους του μπαμπά μου κι αυτός έπρεπε να με βαφτίσει, αλλά λόγω κάποιων γεγονότων κι επειδή αυτός έλειπε στο εξωτερικό, με βάφτισε η νονά μου) άρχισε να μου ζητάει συγνώμη και να μου λέει κι αυτός πόσο άσχημα αισθανόταν κι ότι από δω και πέρα όλα θα άλλαζαν...

Φυσικά και δεν άλλαξε τίποτα, μια που με πήρε και μια που δεν ξαναεπικοινωνήσαμε ποτέ, αλλά δεν με πείραξε καθόλου, γιατί με 2 φορές που έχεις δει έναν άνθρωπο στη ζωή σου δε δένεσαι...

Όσο για τα γόνατα, πολύ καλά με συμβουλεύεις για τα αθλητικά και πρέπει να γραφτώ και κολυμβητήριο, γιατί έχω θέμα και τώρα είναι πάλι σε έξαρση. Προσέχω, όμως, να μην τα επιβαρύνω και πιστεύω ότι σε λίγο καιρό πάλι όλα θα είναι καλά!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:10 pm

Υπάρχουν ασκήσεις για ενδυνάμωση τετρακεφάλων Ιωαννα Very Happy και θα πας πολύ καλά αν επιλέξεις να τις κάνεις
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:32 pm

Παράθεση :
Μακάρι, Κατερινούλα, μακάρι!!!

Η αλήθεια είναι ότι επειδή εμένα η νονά μου με είδε μια φορά στην εκκλησία και άντε με το ζόρι άλλες δύο φορές στην υπόλοιπη ζωή μου κι αυτές ίσως να τις επεδίωξα κι εγώ, έχω άσχημη εμπειρία και θέλω να είμαι σίγουρη πως το παιδάκι που θα βαφτίσω θα μπορώ να το βλέπω αρκετά συχνά και να του προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ στη ζωή του. Δεν θα ήθελα να γίνω νονά και κάθε Πάσχα να θυμάμαι πως έχω και μια υποχρέωση... Θέλω να είμαι δίπλα στο παιδί όποτε με χρειαστεί. Για μένα αυτή η σχέση, όπως λέγαμε και με την Ιωάννα (και συμφωνεί και η ίδια) είναι σημαντικότερη από το να με βλέπει μια-δυό φορές το χρόνο και να με συνδυάζει με δώρα... Γι'αυτό περιμένω κι από τις φίλες μου, γνωρίζοντας πως μόνο έτσι θα μπορώ να πετύχω αυτή τη σχέση... Like a Star @ heaven

Καλά και από δώρα δεν το συζητώ!!!

Παράθεση :
ιωαννα μια απο τα ίδια, η δεύτερη φορά που είδα την νονά μου ήταν σε έναν γάμο , 24 χρονών γαιδούρα πια και δεν μπορούσα να την αποφύγω και αυτή είχε τυψεις αλλά τι να της κάνω st εννοειται πως δώρο δεν έιδα ποτέ απο τα χεράκια της-φυσικά το δώρο με μάρανε, ούτε την παρουσία της..

Πόσο με συγκινησατε, Sad και μενα ειναι η νονα μου μια γουρουνα, ποτε δεν ενιωσα το ωραιοοο, ειδικα στο δημοτικο με ειχε γραμμενη, μια φορα το πασχα μου στελνε μια παιδικη βαρετη λαμπαδα, ουτε γενεθλια με θυμοταν ουτε τιποτα,
τωρα δεν μου στελενει καν το πασχα, απο προ περσι

τι να πω ρε κοριτσια, αμα δεν θες να γινεις νονα να μην γινεις, εγω εχω κλαψει χιλιες φορες, κ αυτην που ειναι πανπλουτη κοιτα το μανικιουρ Crying or Very sad

η μαμα μου με συμμεριζεται και με γεμιζει δωρα, αλλα δεν ειναι το ιδιο Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 12:41 pm

Αχ, Αριάδνη μου, σ'ευχαριστώ που με σκέφτεσαι!!! flower Το ίδιο μου είπε και ο γιατρός, γιατί είμαι εντελώς αγύμναστη... Sad Η αλήθεια είναι ότι μου έδειξε και ασκήσεις, αλλά δεν τις κάνω... Embarassed Ευκαιρία τώρα που μου το είπες κι εσύ και μου το θύμισες να τις ξεκινήσω, όμως, γιατί όσο τις αφήνω, τόσο χειρότερα για μένα... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ioanna
Candy Expert
Candy Expert
ioanna


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 444
Ηλικία : 43
Αγαπημένος χαρακτήρας : Κάντυ
Registration date : 21/05/2011

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 1:05 pm

candy-candy έγραψε:
τι να πω ρε κοριτσια, αμα δεν θες να γινεις νονα να μην γινεις, εγω εχω κλαψει χιλιες φορες, κ αυτην που ειναι πανπλουτη κοιτα το μανικιουρ Crying or Very sad

η μαμα μου με συμμεριζεται και με γεμιζει δωρα, αλλα δεν ειναι το ιδιο Crying or Very sad

Κι εγώ το έχω πει άπειρες φορές, Λένια, αλλά ποιός με ακούει... Αν δεν θέλεις να γίνεις νονά, μην γίνεις κι αν γίνεις τότε να έχεις πλήρη γνώση για τις υποχρεώσεις και τις ευθύνες που αναλαμβάνεις απέναντι στο παιδί και δεν εννοώ τις υλικές. Μέχρι πότε θα συμβαίνει αυτό??

Σίγουρα δεν είναι το ίδιο να σου αγοράζει η μαμά σου τη λαμπάδα και να σου κάνει δώρα. Το ίδιο έκανε και η δική μου και κάθε Πάσχα είχα την ίδια απορία: Καλά, ο νονός και η νονά μου δεν ενδιαφέρονται καθόλου για μένα? Δεν υπάρχω καθόλου για αυτούς? Έστω κι ένα τηλέφωνο να με έπαιρναν να δουν πως είμαι και τι κάνω θα έφτανε και θα περίσσευε για μένα κι ας μην ερχόντουσαν ποτέ να με δουν και να μου φέρουν δώρα... Λίγο ενδιαφέρον να έδειχναν και θα τους εκτιμούσα... Και το χειρότερο είναι όταν σε μικρή ηλικία περιμένεις πως και πως τα δώρα και οι φίλοι σου σου λένε τι τους έφεραν οι δικοί τους νονοί-νονές, ενώ εσύ δεν τους γνωρίζεις καν... Πολύ σκληρό για ένα παιδάκι αυτό...

Λένια, κι εμένα από χρήματα είχαν όσα θες, αλλά από αισθήματα... τσιγκούνηδες!!! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 1:27 pm

Sad χαιρομαι που εχω καποιον πυο περνουσε τα ιδια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 2:18 pm

Παιδιά μια από τα ίδια-και μένα πλούσιοι για κείνη την εποχή, τι να πεις καλύτερα να μας είχαν βαπτίσει νονοί φτωχοί , τουλάχιστον θα έρχονταν να μας δούνε και θα είχαν και καλή δικαιολογία για τα λίγα δωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 2:33 pm

ioanna έγραψε:
Αχ, Αριάδνη μου, σ'ευχαριστώ που με σκέφτεσαι!!! flower Το ίδιο μου είπε και ο γιατρός, γιατί είμαι εντελώς αγύμναστη... Sad Η αλήθεια είναι ότι μου έδειξε και ασκήσεις, αλλά δεν τις κάνω... Embarassed Ευκαιρία τώρα που μου το είπες κι εσύ και μου το θύμισες να τις ξεκινήσω, όμως, γιατί όσο τις αφήνω, τόσο χειρότερα για μένα... Wink

Ειναι δυσκολο στην αρχή και σε καταλαβαίνω απόλυτα, όμως θέλει εξάσκηση και μην το αμελείς άλλο, θα δεις μεγάλη διαφορά.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 3:09 pm

Παράθεση :
Παιδιά μια από τα ίδια-και μένα πλούσιοι για κείνη την εποχή, τι να πεις καλύτερα να μας είχαν βαπτίσει νονοί φτωχοί , τουλάχιστον θα έρχονταν να μας δούνε και θα είχαν και καλή δικαιολογία για τα λίγα δωρα.

οι φτωχοί ή έστω όχι οι πλουσιοι τα χουν πιο καλα με τον εαυτο τους
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 6:26 pm

Εγώ ευτυχώς έχω πολύ καλούς νονούς !!!! Φυσικά εγώ δεν τους βλέπω συχνά, μα όχι επειδή δεν με αγαπάνε. Ο ένας ζει στην Αμερική μα όποτε έρχεται τον βλέπω, και ο άλλος είναι σκηνογράφος-ενδυματολόγος και πάντα πνίγεται στην δουλειά, μα όποτε μπορεί κι αυτός έρχεται. :o Και εννοείται όταν έρχονται δώρα και κακό. Το Πάσχα στέλνουν τα λεφτά για την λαμπάδα στην μαμά μου να την διαλέξω εγώ Smile

Οκ, δλδ δεν έχω κανένα παράπονο Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
candy-candy
Candy Star
Candy Star
candy-candy


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1152
Ηλικία : 23
Τόπος : Beverly Hills
Επάγγελμα : no job yet
Αγαπημένος χαρακτήρας : Albert
Registration date : 14/06/2012

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 7:21 pm

έχεις δύο νουνους??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://hamsterplanet.webnode.gr
VaggelisV
Candy Genius
Candy Genius
VaggelisV


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 993
Ηλικία : 25
Τόπος : Athens
Επάγγελμα : Γυμνάσιο-Ερασιτέχνης Καραγκιοζοπαίχτης
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy, Terrence
Registration date : 04/01/2013

Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3   Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3 - Σελίδα 15 Icon_minitimeΤρι Μάης 28, 2013 7:50 pm

Λοιπόν, επειδή οι γονείς μου φαγώθηκαν για το ποιος από τους 2 θα με βαφτίσει, κατέληξαν να με βαφτίσουν και οι 2 jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 3
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 15 από 18Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω part 2
» Χαίρομαι - Γκρινιάζω

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: