Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΧθες στις 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα

Πήγαινε κάτω 
+15
gfarrasco
natalia
EYH
liana
domniki
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
ariathniM
anna
geobacter
ΜΙΜΙ
ntalia
akaliakoukou
arwyn-t
Aldebaran
TZENHG13
19 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 03, 2011 10:15 pm

Στεναχωρήθηκα απίστευτα σήμερα ήταν απτους αγαπημένους μου και είχα ακούσει οτι ήταν και πολύ καλός άνθρωπος... Γενιές και γενιές μεγάλωσαν και γέλασαν με τις ταινίες του, πλέον τέτοιοι άνθρωποι είναι σπάνιοι Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 04, 2011 1:39 am

Μεγάλη απώλεια.... όλοι οι καλοί φεύγουν.... Sad Sad Sad

Λέω να του ανοίξουμε ένα καινούριο τόπικ, δεν κολάει εδώ...
Τι λέτε???

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 04, 2011 3:58 pm

akaliakoukou έγραψε:
Μεγάλη απώλεια.... όλοι οι καλοί φεύγουν.... Sad Sad Sad

Λέω να του ανοίξουμε ένα καινούριο τόπικ, δεν κολάει εδώ...
Τι λέτε???

Nα ανοίξουμε Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 12:11 pm

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=274187

Ήταν η πρώτη είδηση που άκουσα το πρωί και μου έχει σηκωθεί η τρίχα κάγκελο...

Τόση εγκληματικότητα δεν είχε δει ποτέ άλλοτε η χώρα μας σε ειρηνική περίοδο...

Και να τους πιάσουν, σιγά την τιμωρία... Κάποιους μήνες φυλακή όπου θα τους ταϊζουμε και θα τους ποτίζουμε εμείς και μιά μέρα των ημερών θα σκάσουν μύτη συνάμενοι κουνάμενοι...
Άντε να εξηγήσεις στο παιδάκι τί συνέβη στον πατέρα του τη μέρα που ερχόταν στον κόσμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariathniM
Πουκ, το ξωτικό
ariathniM


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4197
Ηλικία : 44
Τόπος : σπίτι του μικρού αλόγου
Αγαπημένος χαρακτήρας : Καντυ-Αλμπερτ
Registration date : 22/12/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 12:12 pm

σοκαριστικό...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΜΙ
Candy Star
Candy Star
ΜΙΜΙ


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1592
Ηλικία : 46
Τόπος : AΘΗΝΑ
Αγαπημένος χαρακτήρας : ANTONY
Registration date : 12/11/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 1:29 pm

Δεν υπάρχουν λόγια γι αυτό.... πραγματικά μακάρι αυτοί οι άνθρωποι που το καναν να τιμωρηθούν αλλά οπως είπε και η άλντε πλέον ουτε γι αυτο δεν είναι άξια η Ελλαδίτσα μας No
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 50
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Μάης 10, 2011 11:54 pm

Αυτό που συνέβη ήταν τραγικό. Δυστυχώς μένω στο κέντρο της Αθήνας και ξέρω απο πρώτο χέρι πόσο άσχημα είναι τα πράγματα. Ο κόσμος έχει αγανακτήσει και οι υπεύθυνοι αδιαφορούν. Μακάρι να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο και να τιμωρηθούν οι ένοχοι αλλά φοβάμαι πως θα διαψευστώ. Η Ελλάδα έχει καταντήσει πια ξέφραγο αμπέλι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Μάης 11, 2011 12:55 am

Πραγματικά έπαθα μεγάλο σοκ... τώρα μόλις το είδα....
Τι να πω βρε παιδιά... Η χώρα μας πάει από το κακό στο χειρότερο και δεν υπάρχει κανένα πάγιο στο οποίο μπορείς να στηριχτείς και να νιώθεις ασφαλής...
Λυπάμαι πάρα πολύ.... Sad

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05, 2011 5:38 pm

Μόλις έλαβα το παρακάτω μήνυμα και σας το αντιγράφω.
Δεν ξέρω αν είναι απάτη, θα το μάθω όμως γιατί έχω κάποια πραγματάκια να τους στείλω και σκοπεύω να τους πάρω τηλ.
Το πρόβλημά μου είναι το εξής.
Είμαι χωρίς δουλειά αυτόν τον καιρό και δεν έχω τη δυνατότητα να πληρώσω τα μεταφορικά, τα οποία δεν θα είναι και λίγα!
Οπότε όταν συγκεντρώσω τα πράγματα που σκοπεύω να τους στείλω, θα ρωτήσω πόσο κοστίζει για να τα στείλω και αν τα θέλουν ας βρουν μια άκρη με τη μεταφορική.
Μήπως ξέρετε σε περιπτώσεις που κάνεις δωρεά, εάν η μεταφορική ή τα ταχυδρομεία κάνουν καλύτερες τιμές ή αν υπάρχει καμμία μεταφορική που να τα μεταφέρει δωρεάν???
Το μέιλ που έλαβα είναι το παρακάτω:

AΓΑΠΗΤΕΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ (ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΙ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ... ... ...)

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ (ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΙ, ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ) ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΦΥΛΑΚΩΝ ΕΛΕΩΝΑ ΘΗΒΑΣ.

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ: ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΔΙΑΒΙΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΚΛΕΙΣΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ (ΕΦΗΒΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡΗΛΙΚΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΜΗΤΕΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ)
ΣΤΟΧΟΣ ΜΑΣ:
Η ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΤΟΥΣ,
Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΑΙ
Η ΔΙΑΦΥΛΑΞΗ ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ!!!

ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΜΑΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟΚΟΙΝΩΝΙΑ, ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΣΥΝΑΘΡΟΙΣΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΥΠΑΡΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ... ΕΧΟΥΜΕ!!!

ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΑΥΤΟ........

Ο,ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ Ή ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΜΑΣ Ή ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ... ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΑΝΡΘΩΠΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΣΕΣ ΖΩΗΣ...

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ:
ΡΟΥΧΑ, ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ, ΣΕΝΤΟΝΙΑ, ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ, ΠΕΤΣΕΤΕΣ
ΜΙΚΡΑ ΘΕΡΜΑΝΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΑ (ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ, ΑΛΟΓΟΝΟΥ, ΣΟΜΠΕΣ)
Η/Υ, ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ, ΦΑΞ (ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΛΕΤΕ, ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΣΕ HIGH-TECK ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)
ΑΦΙΣΕΣ (ΜΕ ΤΟΠΙΑ Η ΑΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΧΡΩΜΑ ΟΙ ΤΟΙΧΟΙ!)
ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ (ΨΥΓΕΙΑ, ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ, ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ)
ΜΙΚΡΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ "ΜΑΤΙΑ" ΚΟΥΖΙΝΑΣ (ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ!)
ΓΡΑΦΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΡΕΚΛΕΣ, ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΕΣ, ΡΑΦΙΕΡΕΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΕΣ!!! (ΟΣΟΙ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ, Π.Χ. ΤΡΑΠΕΖΕΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΑΚΤΙΚΑ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΣ)

...

Ή ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΕ, Π.Χ. ΕΙΔΗ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ (ΠΑΝΕΣ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΣΑΜΠΟΥΑΝ, ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ) Ή ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ...

ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΑΣ ΔΙΑΦΕΥΓΕΙ....




ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.

Υ.Σ. ΜΗ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΣΤΟΝ "ΚΑΔΟ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ" ΠΡΟΩΘΗΣΤΕ ΜΑΣ!!


ΜΑΡΘΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΕΩΝΑ ΘΗΒΩΝ
ΕΛΕΩΝΑΣ ΘΗΒΑΣ, 32 200

22620-73028
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Ιουν 05, 2011 6:56 pm

akaliakoukou έγραψε:
Ένα μικρό κοριτσάκι στην Καβάλα χρειάζεται ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ αιμοπετάλια 0 αρνητικό για να σωθεί.Οι γονείς του πληρώνουν τα οδοιπορικά σε όποιον μπορεί να βοηθήσει. Το τηλ της μητέρας είναι 6937495494. Όπως ενημερώνουν το παιδί βρίσκεται στο τελευταίο στάδιο, ΕΠΕΙΓΕΙ να βρεθούν αιμοπετάλια. Διαδώστε το παρακαλω πολύ μήπως βρεθεί κάποιος να μπορεί να βοηθήσει


Υσχείει ακόμα αυτό;;;Τέτοιο αίμα έχω εγώ και ο πατέρας μου...Ενημερώστε μου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 9:09 pm

Τι λέτε για αυτό;Άλλος φτάει άλλος την πληρώνε... Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 9:10 pm



Αυτό δεν είμαι σίγουροι πως τεριάζει εδώ,αλλά δείτε το.









Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Sierra
Candy Expert
Candy Expert
Sierra


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 457
Ηλικία : 25
Τόπος : Σκωτία,Αμερική,Αγ.παύλος
Επάγγελμα : Δημοτικό
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy,Antony,Τerry
Registration date : 04/05/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΔευ Ιουν 06, 2011 9:12 pm

Από ανοησία και βιασύνη και αγάπη να πεθαίνει κόσμος σε τρελαίνει.. Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://silence-forest.blogspot.gr/
Aldebaran
Στο Σείριο υπάρχουν παιδιά...
Aldebaran


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 4883
Ηλικία : 53
Τόπος : Allou fun park...
Επάγγελμα : Λίγο απ΄όλα...
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άλμπερτ
Registration date : 31/01/2009

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤρι Απρ 17, 2012 1:36 pm

http://gr.news.yahoo.com/%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B5%CE%B9%CF%83%CE%B1%CE%B3%CE%B3%CE%B5%CE%BB%CE%AD%CE%B1-%CE%B7-lidl-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B9%CF%83%CF%87%CF%81%CE%BF%CE%BA%CE%AD%CF%81%CE%B4%CE%B5%CE%B9%CE%B1-141312916.html

Μπορεί να μη θεωρείται σοβαρό κοινωνικό πρόβλημα, αλλά μάλλον έχουν βρει ηλίθιους (εμάς) και τους δουλεύουν...

Να μην αναφέρω πως πριν από ένα μήνα είχαν πέσει τρελά πρόστιμα λόγω "ανακάλυψης" και (μάλλον) κατάσχεσης και καταστροφής τεράστιας ποσότητας χαλασμένων προϊόντων που τα προόριζαν για... (μαντέψ' τε για ποιούς) .
Κατά τ΄άλλα, οι Γερμανοί είναι φίλοι μας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
natalia
Candy Fan
Candy Fan
natalia


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 199
Ηλικία : 50
Αγαπημένος χαρακτήρας : Candy-Antony
Registration date : 10/01/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΚυρ Απρ 22, 2012 9:06 pm

Αυτό με τα χαλασμένα προιόντα το ξέρω και εγώ. Σπάνια όμως όλα αυτά να αναφερθούν στα μέσα, λόγω της χώρας προέλευσης της συγκεκριμένης αλυσίδας. Όπως και να΄χει, νομίζω στις μέρες μας, καλό είναι να στηρίζουμε τα δικά μας προϊόντα όταν μπορούμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stavroylaki
Candy Genius
Candy Genius
stavroylaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 861
Ηλικία : 25
Τόπος : Earth.
Επάγγελμα : Yandere Killer :P
Αγαπημένος χαρακτήρας : Flany, Candy.
Registration date : 06/08/2011

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΤετ Ιουν 06, 2012 5:44 pm

Aldebaran έγραψε:
Θυμήθηκα και πάλι εκείνο το καημένο το παιδάκι, τον Άλεξ, που η μητέρα του ακόμη ελπίζει να μάθει μιά μέρα τί απέγινε το μοναχοπαίδι της... Θύμα παιδεραστίας, θύμα ρατσισμού;;;; Ποιός να ξέρει;;; αυτοί πάντως που γνωρίζουν κρατούν το στόμα τους κλειστό και χαίρονται τη ζωή τα νιάτα τους και την οικογένειά τους η οποία έχοντας ξεχάσει τις δικές της καταβολές προφυλάσσει μέσα στις "φτερούγες" της το μυστικό μιάς δολοφονίας... Χωρίς αιδώ, χωρίς μετάνοια, χωρίς -πως τα λένε στην Αγγλία;;;- balls;;;

ειχε γινει στη Βεροια αυτο το γεγονος και πραγματικα μας ειχε απασχολησει και κατατρομαξει ολους... πολλες φορες πηγαινοντας στο φροντιστιριο περναω απο το σπιτι του... και κοιτω το παραθυρο του δωματιου του που παντα ειναι κλειστο με ενα πατζουρι.... το ειχα δει το αγορι μονο μια φορα στη ζωη μου... ο δευτερος ξαδερφος μιας φιλης μου τον ειχε κολλητο του και μια μερα μου τον γνωρισε η φιλη μου... ηταν υπεροχο παιδι... διαβαστερο και απλα ευτυχισμενο.... μαλλον ο θεος τον ηθελε κοντα του... Sad ειναι αυτο που λενε οι αγγελοι ζουν μονο στον ουρανο.. Sad
καλα για την Μητερα του... εχω ακουσει πως ακομα και σημερα ειναι κλειδωμενη στο σπιτι και εχει κατασταφει ψυχολογικα... αν και νομιζω πως ειναι απλες φημες διοτι η φιλη μου μου ειχε πει πως συνεχιζε κανονικα την "καταραμμενη" ζωη της...

Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ...

http://troi-kanoi.blogspot.gr/2012/06/blog-post_8487.html
ΣΟΚ: Σκότωσε το σκύλο του με σιδερολοστό!

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107 Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 238107
οταν ο ανθρωπος ειναι πιο ζωο απο το ζωο Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 137270
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/stavroylaki
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα   Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα - Σελίδα 4 Icon_minitimeΣαβ Ιουν 16, 2012 10:09 pm

Θλίβομαι αφάνταστα που για μμιά ακόμη φορά το πρώτο θέμα στις ειδήσεις είναι οι φωτιές που κατακαίνε την Αττική. Ως πότε ρε παιδιά θα καταστρέφουμε είτε από αμέλεια είτε σκόπιμα το φυσικό μας πλούτο; Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σοβαρά κοινωνικά προβλήματα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Ο λόφος της Πόνυ!-
Μετάβαση σε: