Candy-Candy
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Candy-Candy

Η αγαπημένη ηρωίδα των παιδικών μας χρόνων!
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Big Ben
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Πρόσφατα Θέματα
» Αγαπημένες μας συμμετοχές σε Eurovision
Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Μάης 16, 2024 8:13 pm από akaliakoukou

» Eurovision 2024
Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Μάης 13, 2024 9:56 pm από Fay

» Πασχαλινά αυγά!
Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Μάης 06, 2024 11:03 pm από akaliakoukou

» Αλμπερτικό ημερολόγιο
Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Μάης 01, 2024 10:52 am από Fay

» Μιά σκέψη, ένα "γειά" ... έτσι απλά
Οι τριαδες... Icon_minitimeΤρι Απρ 23, 2024 10:40 am από Fay

» Ο μυστηριώδης κύριος Αλμπερτ
Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Απρ 11, 2024 7:51 am από ariathniM

» Υπέροχα fanartάκια
Οι τριαδες... Icon_minitimeΤρι Απρ 02, 2024 5:03 pm από ariathniM

» Eurovision 1995 nocturne secret garden
Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Μαρ 13, 2024 8:03 am από akaliakoukou

» Χρόνια Πολλά από την Κάντυ
Οι τριαδες... Icon_minitimeΤρι Ιαν 23, 2024 8:38 pm από Fay

Ad astra

Image hosted by servimg.com
Συμβουλές Ομορφιάς

Image hosted by servimg.com
Συνταγές Μαγειρικής

Image hosted by servimg.com

 

 Οι τριαδες...

Πήγαινε κάτω 
+3
ariel
elpidaki
geobacter
7 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 10:54 pm

Συνειδητοποιησα πως η Μιζουκι ξεπαστρεφει τους συντροφους μεσα απο επεισοδια/τριαδες - δηλαδη,

Με τον Αντονυ τον ειδαμε να πηγαινει στη χαρτοριχτρα (πρωτο μαυρο μαντατο), μετα ανεβηκε εκει στο καμπαναριο και μας τρομαξε εκει μπας και πεσει (δευτερο) και τριτη εκεινη η απαισια σκηνη με τα τριανταφυλλα να πεφτουν, να μαραινονται και κατι αλλο δεν καλοθυμαμαι εκει που του πεφτει ενα πριν την αγκαλιασει στο ανιμε την ημερα του κυνηγιου. Μετα απο τα μαυρα προμηνυματα, παει ο Αντωνακης μας.

Με τον Τερρυ παλι τριαδες - στην αρχη τον χανει στο πλοιο (χωρις να σκεφτουμε βεβαια τον παραλογισμο των αποστασεων μιας που ρεαλιστικα δεν υπηρχε περιπτωση να φτασει η Καντυ στο λιμανι ακριβως τη στιγμη που εφευγε το καραβι του Τερρυ), μετα αντε παλι με το ορφανοτροφειο που παλι στο τσακ τον εχασε και τελος το τρενο που παρα τις τοσες προσπαθειες παλι τιποτα δεν εγινε. Κι εδω τα ιδια, μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη, μας τελειωσε και ο Τερρενς.

Μου φανηκε ενδιαφερον ο παραλληλισμος με τα τριπτυχα. Να το εκανε επιτηδες; Πολλη μανια με το πεπρωμενο τοτε... Οι τριαδες... 5036
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:07 pm

με τον αλμπερτ εχουμε τριαρια????
μια η αφρικη...
μια που θυμαται το παρελθον του και την κανει....
βοηθειστε λιγο..... υπαρχει και αλλη????

(παει το χανουμε και αυτο το παιδι.....μονη θα μεινει η καντυ...τελος....)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:20 pm

elpidaki έγραψε:
με τον αλμπερτ εχουμε τριαρια????
μια η αφρικη...
μια που θυμαται το παρελθον του και την κανει....
βοηθειστε λιγο..... υπαρχει και αλλη????

(παει το χανουμε και αυτο το παιδι.....μονη θα μεινει η καντυ...τελος....)

Την πρωτη φορα που ειχε φυγει ηταν στο Λεικγουντ, οταν τον κυνηγησε ο φυλακας! Μετα ηρθε η Αφρικη και η επανακτηση της μνημης! (ναι εχουμε 3! να παρω τα μαντηλια μου; lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:28 pm

ariel έγραψε:
elpidaki έγραψε:
με τον αλμπερτ εχουμε τριαρια????
μια η αφρικη...
μια που θυμαται το παρελθον του και την κανει....
βοηθειστε λιγο..... υπαρχει και αλλη????

(παει το χανουμε και αυτο το παιδι.....μονη θα μεινει η καντυ...τελος....)

Την πρωτη φορα που ειχε φυγει ηταν στο Λεικγουντ, οταν τον κυνηγησε ο φυλακας! Μετα ηρθε η Αφρικη και η επανακτηση της μνημης! (ναι εχουμε 3! να παρω τα μαντηλια μου; lol! )

ελα αμεσως εσυ!!!!!! δεν υπολογιζεται το λεικγουντ!!!!
αμα ειναι εσι βαζουμε μεσα και το οτι μολις παρηγορησε την καντυ (τοτε στο λοφο) εξαφανιστηκε!!!!!
βγαινουν παραπανω....αρα τη γλιτωσε!!!!!
εκτος και αν το παει για πενταδα η μιζουκι στον δικο μας καθως ειναι μεγαλυτερος στην ηλικια!!!!! εχει περισσοτερες ευκαιριες σαν μεγαλος!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:34 pm

elpidaki έγραψε:

ελα αμεσως εσυ!!!!!! δεν υπολογιζεται το λεικγουντ!!!!
αμα ειναι εσι βαζουμε μεσα και το οτι μολις παρηγορησε την καντυ (τοτε στο λοφο) εξαφανιστηκε!!!!!
βγαινουν παραπανω....αρα τη γλιτωσε!!!!!
εκτος και αν το παει για πενταδα η μιζουκι στον δικο μας καθως ειναι μεγαλυτερος στην ηλικια!!!!! εχει περισσοτερες ευκαιριες σαν μεγαλος!!!!!!

κατσε για ποια φορα μιλας; στα 6 της ή στο θανατο του αντονυ; και τοτε την ειδε στον λοφο κι εξαφανιστηκε! Μιζουκι δως του,αλλη, μια ευ-και-ρι-α! Εναι και μεγαλυτερος μην το ξεχναμε!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:37 pm

ariel έγραψε:
elpidaki έγραψε:

ελα αμεσως εσυ!!!!!! δεν υπολογιζεται το λεικγουντ!!!!
αμα ειναι εσι βαζουμε μεσα και το οτι μολις παρηγορησε την καντυ (τοτε στο λοφο) εξαφανιστηκε!!!!!
βγαινουν παραπανω....αρα τη γλιτωσε!!!!!
εκτος και αν το παει για πενταδα η μιζουκι στον δικο μας καθως ειναι μεγαλυτερος στην ηλικια!!!!! εχει περισσοτερες ευκαιριες σαν μεγαλος!!!!!!

κατσε για ποια φορα μιλας; στα 6 της ή στο θανατο του αντονυ; και τοτε την ειδε στον λοφο κι εξαφανιστηκε! Μιζουκι δως του,αλλη, μια ευ-και-ρι-α! Εναι και μεγαλυτερος μην το ξεχναμε!!! lol!

βγαινουν πολλα τοτε.....
και αν ψαξουμε θα βρουμε και αλλες!!!!
ααααα!!!! το παρακανες κυρα μιζουκι!!!!!
lol! lol! lol!
συμπερασμα! το παιδι εχει ανοσια οποτε δεν φευγει!!!! ή και να φυγει θα ξαναερθει!!!! τελος!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:38 pm

Εγω εκει βασιζα τις ελπιδες μου μπας και γινει τιποτα με αυτους τους δυο, στο οτι ο Αλμπερτ που τον χανεις που τον βρισκεις, τσουπ, ολο και ξαναπαρουσιαζεται... Οι τριαδες... 833201
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elpidaki
Candy Star
Candy Star
elpidaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2394
Ηλικία : 32
Τόπος : ελλαδα-λαρισα
Επάγγελμα : μαθητρια!!!!
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ
Registration date : 21/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:44 pm

geobacter έγραψε:
Εγω εκει βασιζα τις ελπιδες μου μπας και γινει τιποτα με αυτους τους δυο, στο οτι ο Αλμπερτ που τον χανεις που τον βρισκεις, τσουπ, ολο και ξαναπαρουσιαζεται... Οι τριαδες... 833201

ειπαμε!!! ανοσια το παιδι!!!!
οχι μονο περασε τον μαγικο αριθμο 3 αλλα συνεχιζει ακαθεκτος!!!!
αυτα ειναι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:51 pm

geobacter έγραψε:
Εγω εκει βασιζα τις ελπιδες μου μπας και γινει τιποτα με αυτους τους δυο, στο οτι ο Αλμπερτ που τον χανεις που τον βρισκεις, τσουπ, ολο και ξαναπαρουσιαζεται... Οι τριαδες... 833201

Το θεμα δν ειναι οτι παρουσιαζεται, αλλα σαν τι παρουσιαζεται! Με τοσες μορφες που εχει αλλαξει ο Αλμπερτ, δεν ειναι ανθρωπος πια αμοιβαδα ειναι lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
geobacter
Candy Fan
Candy Fan
geobacter


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 245
Ηλικία : 50
Τόπος : Scotland
Αγαπημένος χαρακτήρας : Mizuki
Registration date : 15/04/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΤετ Ιουλ 14, 2010 11:55 pm

χαχαχα ακου αμοιβαδα!!! Οι τριαδες... 315913

Εεεε τι να πω, ειναι η γοητεια του, εκει που ολο τον νομιζουμε βαρετο, ηρεμο και μαμουχαλο, επανεμφανιζεται με αλλο μαλλι, γυαλι, με αμνησια, σε ιππασια, στη φυση, στην πλυση (των πιατων), με αμαξι και ολα ενταξει!

lol!

αμοιβαδα... αντε μ'εκανες και γελασα, χιχιχι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 12:12 am

geobacter έγραψε:
χαχαχα ακου αμοιβαδα!!! Οι τριαδες... 315913

Εεεε τι να πω, ειναι η γοητεια του, εκει που ολο τον νομιζουμε βαρετο, ηρεμο και μαμουχαλο, επανεμφανιζεται με αλλο μαλλι, γυαλι, με αμνησια, σε ιππασια, στη φυση, στην πλυση (των πιατων), με αμαξι και ολα ενταξει!

lol!

αμοιβαδα... αντε μ'εκανες και γελασα, χιχιχι


και τωρα που ειπες αμαξι, τι θυμηθηκα... εκεινη την αθλια σακαρακα - η μονη φορα που ο Αλμπερτ "εκμεταλευεται" τα λεφτα του - που αγορασε και πηγε βολτα την Καντυ.... Μια φορα μονο κι αλλη μια που την βρηκε στη λιμνη μετα την παγιδα του Νηλ. Τι γελιο που ειχε ο Αλμπερτ με εκεινο το αμαξι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 12:31 am

αμοιβαδα? Οι τριαδες... 679307 Οι τριαδες... 679307 ο Αλμπερτ?? Οι τριαδες... 137270 Οι τριαδες... 137270 ε οχι ελεος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
liana
Candy Expert
Candy Expert
liana


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 359
Ηλικία : 47
Αγαπημένος χαρακτήρας : Αλμπερτ Καντυ !!!
Registration date : 26/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 12:34 am

geobacter έγραψε:
Εγω εκει βασιζα τις ελπιδες μου μπας και γινει τιποτα με αυτους τους δυο, στο οτι ο Αλμπερτ που τον χανεις που τον βρισκεις, τσουπ, ολο και ξαναπαρουσιαζεται... Οι τριαδες... 833201
και εγω εκει βασιζω τις ελπιδες μου ο Αλμπερτ ηταν ειναι και θα ειναι με την Καντυ (και οχι σαν πατερας)!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ariel
Candy Star
Candy Star
ariel


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 1070
Ηλικία : 50
Registration date : 19/05/2010

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 15, 2010 12:38 am

liana έγραψε:
geobacter έγραψε:
Εγω εκει βασιζα τις ελπιδες μου μπας και γινει τιποτα με αυτους τους δυο, στο οτι ο Αλμπερτ που τον χανεις που τον βρισκεις, τσουπ, ολο και ξαναπαρουσιαζεται... Οι τριαδες... 833201
και εγω εκει βασιζω τις ελπιδες μου ο Αλμπερτ ηταν ειναι και θα ειναι με την Καντυ (και οχι σαν πατερας)!

και οπως πολυ σωστα το εθεσες ειναι μονο ελπιδες.... και οι ελπιδες συχνα -πυκνα ειναι φρουδες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Τερυλία
Candy Fan
Candy Fan
Τερυλία


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 174
Ηλικία : 42
Registration date : 04/04/2012

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Απρ 23, 2012 8:51 pm

Στην περίπτωση του Αντονη όλα έγιναν τόσο γρήγορα Crying or Very sad Τον χάσαμε με συνοπτικές διαδικασίες

Στον Τερρουλίνο οι τριάδες είχαν διαφορά μεγάλης φάσης. Τουλάχιστον 30 επεισόδια. Δε μου είναι εμφανείς
αφού με το που ξανάσμιξαν έστω και από μακριά, ο Τέρρυ εμφανίζεται σε πολλά επεισόδια,

Στον Άλμπερτ μόνο δεν είχαμε κακά μαντάτα. confused Όσες φορές και αν έφυγε στο τέλος ξαναγύριζε και

επιπλέον δεν άφηνε και κανένα δυσαναπλήρωτο κενό. Ήταν εξαρχής ο τυχερός
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 9:30 am

ο ΄΄Αλμπερτ δεν είναι μόνο τυχερός...είναι και ο πιό καλόκαρδος μετά την Κάντυ..πο΄τε δεν την πρόδωσε..γι αυτό είμαι ΑΛΜΠΕΡΤΙΚΗ!!!!!!!!!!! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akaliakoukou
εργατική μελισσούλα!
akaliakoukou


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 3810
Ηλικία : 46
Τόπος : Χίος
Αγαπημένος χαρακτήρας : Τέρρυ!!!
Registration date : 21/10/2007

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 12:44 pm

Ελεονόρ μου ξέρεις πόσες φορές το έχω σκεφτεί αυτό?
Ότι δηλαδή, ναι μεν ο Τέρρυ Οι τριαδες... 5103 όπως και να το κάνουμε την έκανε να νιώσει ότι χτυπάει η καρδούλα της σαν τρελλή!!! (ααχ αυτός ο έρωτας)
Αλλά ειδικά τον τελευταίο καιρό που πέρασα ένα σοβαρό προσωπικό πρόβλημα, διαπίστωσα το εξής...
Ότι το πιο σημαντικό πράγμα είναι να μοιράζεσαι.
Να μοιράζεσαι τις χαρές και τις λύπες, τα όμορφα και τα δύσκολα...
Και αυτό στην Κάντυ το είχε προσφέρει ο Άλμπερτ και όχι ο Τέρρυ.
Ίσως μεγαλώνοντας, ναι μεν θέλουμε να χτυπήσει η καρδούλα μας και να ζήσουμε τον έρωτα (όπως τον έζησε η Κάντυ με τον Τέρρυ) όμως δεν θέλουμε έναν άνθρωπο δίπλα μας?
Να μας στηρίζει και να μας αγαπάει και να είναι παρόν?
Αν βέβαια όλα αυτά μπορεί να τα κάνει ο Τέρρυ, τότε είναι το τέλειο!!!!

_________________
Μόνο με την καρδιά βλέπεις καθαρά.Την ουσία τα μάτια δεν τη βλέπουν... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://akaliakoukou.page.tl
Elenor Baker
Candy Genius
Candy Genius
Elenor Baker


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ηλικία : 25
Τόπος : Baker theatre
Επάγγελμα : μαθήτρια
Αγαπημένος χαρακτήρας : Άντονυ!!!Καντυ...Ελενορ
Registration date : 24/05/2012

Οι τριαδες... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι τριαδες...   Οι τριαδες... Icon_minitimeΔευ Ιουν 04, 2012 1:48 pm

Ναι,Δέσποινά μου κι εγώ αυτό λέω....καλύτερος είναι ο Άλμπερτ από τον Τέρρυ...
Μπορεί βέβαια να φταίει και η ηλικία ή τα τόσα που έχει περάσει ο Άλμπερτ μας...
Πάντα όμως ήταν τόσο καλός με την Κάντυ!!!!Δεν πιστεύω η Μιζούκι να τον ξεπαστρέψει κι
αυτόν!!!!!!!!!!!! Οι τριαδες... 137270 Με ποιον θα μείνει μετά η Κάντυ????Όχι δεν το νομίζω!!!
Στο κάτω-κάτω η συνέχεια στο μυθιστόρημα δεν φαίνεται να έχει τίποτα αρνητικό για τον
Άλμπερτ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι τριαδες...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Candy-Candy :: Συζητήσεις :: Γενική συζήτηση-
Μετάβαση σε: